Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Zjazd w Warszawie troche info!

vitez - Wto Gru 23, 2003 9:04 pm
Temat postu: Zjazd w Warszawie troche info!
Najpierw - powtarzam liste bo tamten topik zlazl na pobocze. Ktos jeszcze chce sie zapisac?!

1.ryq
2.szyna
3.Rezor
4.wspolnik
5.brzoza
6.duke
7.turin
8.kurz
9.grzdyl
10.diax
11.omen
12.Jezus
13.taz
14.mag
15.levy
16.Kribol
17.Icer
18.Neo
19.Pielucha
20.Kaziu
21.tylorz
22.Karbon
23.ziutek
24.grimlok
25.sliw
26.DJseba
27.Jimi
28.pyz
29.ROJTER
30.Rejv
31.kozako
32.Magnus
33.Widmo
34.kfak
35.Tygrys
36.zyz
37.y0shi
39.luz
40.sub
41.sz4dy
42.aga
43.Score
44.Vitez

Jimi - Wto Gru 23, 2003 9:10 pm

Proponowalbym wziasc pod uwage ekipe z Sta - poniewarz chlopaki nie wpisali sie na liste i chyba w wiekrzosci sa z Wawki, nie sadze rowniez aby stracili taka bibke... - wywnioskowalem to z rozmowy z Pielucha i pefnie jest jeszcze kilka takich osob z naszej Stolicy przeciez to duze miasto ... ]:)


---- sorki za wypowiedz ... ----

vitez - Wto Gru 23, 2003 9:13 pm

Dzwonilem do Cyberlandu - dopiero po tym weekendzie bedzie tam jakies szefostwo od ustalen. Wiec trzeba sie wstrzymac.

Wstepne plany:

Termin 6,7,8 luty 2004 od 18-tej w piatek do 18-tej w niedziele , czyli rezerwujemy gralnie (jak widac po ilosci 0 cala) na 48 godzin. Zapewne krocej.

Spodziewane, ale mocno szacunkowe koszta - ok 60-80 zl za gralnie (calosc), ok 20-30 zl za noc noclegu w pobliskich akademikach.

Do akademikow planuje zawitac w poniedzialek (29.12.03) wraz ze sliwa i sie dowiedziec oraz zrobic wstepna rezerwacje na 30 miejsc.

Co na miejscu - glownie granie :> ... rozgrywki miedzygrupowe pewnie jakies beda, nagroda za wygrana w takich improwizowanych rozgrywkach - szacunek pozostalych :D .

Planowana jest nagroda dla najlepszego gracza - Myszka Logitech MX500 z podkladka Icemat Black , tez po weekendzie bede rozmawial z chyba jedynym importerem Icemat w Polsce - sklepem/kafejka InterTop na Nowym Swiecie, moze byliby zainteresowani sponsoringiem w zamian za reklame 8) .
Sposob wyboru najlepszego gracza:
glowne kryteria to: ma sie dobrze bawic, nie robic burd, nie pyskowac organizatorom i obsludze gralni, nie rzygac po katach ;) , byc lubiany przez wszystkich i bardzo dobrze grac - skillowo i teamplayowo.
Procedura wyboru - jak zjazd sie bedzie mial ku koncowi bede lazil i pytal wiekszosc osob kogo by wybrala na najlepszego, ten kto zostanie przez najwieksza ilosc osob wymieniony wygra = jest najbardziej lubiany, dal sie zapamietac, czyli jest de best :)

A w rozgrywkach improwizowanych za pierwsze miejsce bedzie zapewne po dwa browce na glowe dla wygranych, a dla 2 i 3 miejsca - uscisk dloni organizatorow ;)

Tur!n - Wto Gru 23, 2003 9:50 pm

vitez ty masz poczucie humoru hehe :P
duke - Wto Gru 23, 2003 10:33 pm

Swiety Dukolaj zawita z workiem pelnym smacznych flaszek! (o ile nie rozpijemy wszystkich po drodze).
kozako - Wto Gru 23, 2003 11:37 pm

ja uwazam ze koza powinien dostac nagroda bo bardzo go lubie !
Ziutek - Sro Gru 24, 2003 1:24 am

ja tez bardzo lubie koze...
ja odpadam, bo zjebalem lfctf1 :/

pyz - Sro Gru 24, 2003 1:28 am

ja oddaje swoj glos na Skalara. ;)
Wspolnik - Sro Gru 24, 2003 11:18 am

Cytat:
vitez: nie pyskowac organizatorom... byc lubiany przez wszystkich...
----> hmmmm ?? czy to jest jakas aluzja ?? -----------> PYZ ??? :wink: :D 8)

Chyba nie, bo przecierz sedzia (tj. organizator) jest zawsze bezstronny :D

Kumanus - Sro Gru 24, 2003 2:45 pm

A jesli ja przyjade nie będąc zapisany posiadajac niezbedna gotowke to czy bedzie miejsce ? bo sie nie zapisuje bo zawsze moge wpasc pod tramwaj lub cos w tym stylu ....
Tur!n - Sro Gru 24, 2003 3:03 pm

ja nie mam takiego problemu u mnie nei jezdza tramwaje:PLUblin ROX:)
vitez - Sro Gru 24, 2003 5:44 pm

Cytat:
Proponowalbym wziasc pod uwage ekipe z Sta


Nie bede nikogo na sile wpisywal, niech kazdy za siebie decyduje, ale tez osob niezapisanych nie bede wyganial :P (to do Kumanusa).

Jesli miejsc zabraknie to sie dobierzecie w pary/trojkaty/inne grupenzeksy i podzielicie kosztami (oplata bedzie za kompa a nie od osoby) wymieniajac sie przy kompie.

kfak - Sro Gru 24, 2003 11:49 pm

ja proponuje zeby turniej konczyl sie troche wczesniej, niektorzy chcieliby wczesniej przyjechac do domu i wyspac sie do szkoly (maturA) :/
szyna^ - Czw Gru 25, 2003 1:03 am

Oj oj oj ;] Kfaku bez przesadyzmu ;] jak bedziesz chcial pojdziesz wczesniej spacQ i luzna guma ;D
vitez - Czw Gru 25, 2003 4:36 am

Cytat:
ja proponuje zeby turniej konczyl sie troche wczesniej, niektorzy chcieliby wczesniej przyjechac do domu i wyspac sie do szkoly (maturA) :/


Drzwi beda otwarte, nie bede nikogo na sile trzymal. Zaczac sie wczesniej nie moze (dojazdy, klienci gralni itp) a logiczna oplata to wlasnie komputerodoba :P

Icer - Czw Gru 25, 2003 8:33 am

uu to u nas w b-stoku bylo taniej :D
kfak - Czw Gru 25, 2003 11:59 am

vitezQ: to niech sie zacznie wczesniej :D np. o 14 =]
levy - Czw Gru 25, 2003 12:40 pm

Bialystok rulZ...;]
Wspolnik - Czw Gru 25, 2003 2:48 pm

Ty Icer ale co bylo taniej, kompy ?? Nocleg ?? Bo widzisz ja w sumie moge powiedziec z u mnie (czyli Wwa) jest najtaniej bo jak bym sie uparl to mi wystarczy z 75 zl (zakladajac ze kompy beda po 60-70) 5 zloty na cole i bogi :) :wink: A jak bym musial sie wybrac do Bialego to... wiadomo kosztorys trzeba zrobic... wiec taniej to pojecie wzgledne w tym przypadku :D a jak ci zabraknie kaski na zjezdzie to przyjdz do mnie ja ci pokaze miejsce gdzie sie zaczaisz na jakiegos lescza, poczekasz kilka minut, zdziesionujesz (moze sie trafi nokia comunicator :wink: ) i kasa bedzie :D
vitez - Czw Gru 25, 2003 4:45 pm

Cytat:
vitezQ: to niech sie zacznie wczesniej :D np. o 14 =]


Slepy jestes???
Specjalnie napisalem ze i dlaczego nie moze sie wczesniej zaczac a ty mimo to wyskoczyles z tekstem o zaczeciu wczesniej. Glupota czy slepota?

Icer - Czw Gru 25, 2003 7:06 pm

wspólnik wystarczy nowy sony ericsson T610:D ale jak cos to trzymama zaslowo :pi zeby blisko jakis komis był :p
kfak - Czw Gru 25, 2003 7:26 pm

predzej slepota.

zrozumialem ze "komputerodoba"

to zadalem pytanie w kontekscie czy ta komputerdoba nie moze sie rozpoczynac o 14 zamiast o 18. jak nie moze to trudno, a to by duzo ulatwilo [i tak pociagi zazwyczaj sa rano :/]

Kumanus - Czw Gru 25, 2003 9:17 pm

no to na rozgrzewke cala ekipa skoczyn na piwko ..a dopiero o 18 na kompy :D
duke - Pią Gru 26, 2003 12:09 am

Co tak slabo? powinno byc cala ekipa pojdzie na wodke :E albo po prostu sie nawalic :D
Tur!n - Pią Gru 26, 2003 9:30 am

duke jedno drugiego nie wyklucza:)
szyna^ - Pią Gru 26, 2003 11:01 am

HEhehhehe Icer Ty patrz zeby Ciebie tam nie ojebali ;D
Wspolas r0x!

Icer - Pią Gru 26, 2003 11:49 am

hehe a nich kradną moja 3410 wile nei strace .. :D szyna jak cos to pójdziemy razem na misje :D wrazie braku funduszu hehe
szyna^ - Pią Gru 26, 2003 12:36 pm

Hehhehe spoko Wspolasa tez wezmiemy na zielona przygode ;]
Wspolnik - Pią Gru 26, 2003 3:42 pm

:? Jak to zielona przygode ??? Icer ja nie wiem jak ty wyladsz z toba nie ide :D Szynkosa to widzialem (na zdjeciu) A ty podobno jakies male chuhro jestes :P Wyskoczymy 3/3 i co, ja swojego, szyna swojego, a ty uderzysz spac po jednym strzale i odrazu sie zrobi przewaga 3/2 a to nie ctf roznie bywa :) . Chyba ze jestes kozak co nosi Techy w postaci kosy, to wtedy nie problemu sam sobie poradzisz zapewne :D Ja popatrze :wink:
Icer - Pią Gru 26, 2003 5:01 pm

spoko nie dygaj wezme co potrzeba :D a ja ciebie tez nie widizlem ...3v3 ? to wy wyalicie telefony dla grópek ? u nas pojedynczo sie wali :p
Wspolnik - Pią Gru 26, 2003 5:35 pm

:D Co to znaczy dla gropek ?? :D I jak to pojednyczo idziesz sobie sam na dziesione ?? A jak trafisz goscia co ci sie bedzie wydawal jakis taki niski jakis taki niedorzywiony a to sie kurwa okarze jakis vice-mistrz Polski w zapasach :D :wink: 8) :) . Jedne rzut i cie polamie (2 jzu trudniej :D ) a w sumie co ja... nie wiem jak tam u was w bialym to wyglada wiem jak w wawie mniejwiecej sie dzieje. Sam to se mozesz chodzic latem i ze stolikow wypierdlac telefony cudzoziemcom nie zorientowanym w Poslkich realiach :wink: ale ten patent zima nie dziala wiec Icer nie nastawiaj sie :wink: Najlepiej przywies kase ze soba :D bedzie bez zbednego biegania :twisted:
vitez - Pią Gru 26, 2003 5:43 pm

Cytat:
czy ta komputerdoba nie moze sie rozpoczynac o 14 zamiast o 18. jak nie moze to trudno

Nie moze, juz pisalem dlaczego.
Cytat:
i tak pociagi zazwyczaj sa rano :/

Do Lublina pociagi sa co dwie godziny, autobusy Polskiego Expresu rowniez co dwie/trzy godziny, poza tym minibusy co godzine/dwie... podsumowujac te trzy srodki transportu masz co najmniej co godzine cos co jedzie do Lublina o podobnej cenie/wygodzie (ja polecam autobus Polski Expres - najwygodniejszy :) ). I to nie tylko rano a caly dzien.

kfak - Pią Gru 26, 2003 6:58 pm

vitq ja lubie interciti ;)

vitezq malutki nie musiales odpowiadac - ja wyjasnialem oco mi chodzilo ;P

Kumanus - Pią Gru 26, 2003 7:49 pm

najlep[iej objebac z 2,3 delikwentow w pociagu i gitara :) a jak nie to zbierasz 3 qmpli i na 10 :]
Icer - Sob Gru 27, 2003 7:23 am

nie no wspolnik wezme i to nie jedną porostu nie zroumilame o co ci chodzilo z 3v3 ... i isie idzie przewaznie 2 na 1 no czasami moze byc i 2v4 jak jakicys gówniarze czy co zalezy odsytuacji .. ale fakt faktem ze kose musze wziąsc ... albo pozycze od kolegi miecz samurajski nada sie ??:D
omen - Sob Gru 27, 2003 8:53 am

jak ty wezmiesz miecz, to ja pozycze od ziuta kask i tarcze ;)
i sie postukamy na styzoryki ;>

szyna^ - Sob Gru 27, 2003 11:00 am

Heh ;] Wspolas, Icer jest wporzadku takze nie dygaj On ma zawsze przy sobie cegle na plecach ;]
szyna^ - Sob Gru 27, 2003 11:02 am

Ha! Ja z Ziutem jade ;] cwiczylem z Nim walke na miecze ;] i jestem kozak ;O
yOshi - Sob Gru 27, 2003 3:19 pm

Siema :)

Ja oczywiscie pisze sie na ten zjazd;) Vitez wyslalem ci maila..
Dopisz mnie plz :D Co do noclegow .. mam mieszkanie przy metro wilanowska [blisko cyberlandu] wiec pare osob bez problemu przenocuje:)

Pozdrawiam all :)

ps. :lol:

Wspolnik - Sob Gru 27, 2003 3:27 pm

Cytat:
yOshi: Co do noclegow .. mam mieszkanie przy metro wilanowska [blisko cyberlandu] wiec pare osob bez problemu przenocuje:)


Ha i kto teraz czuje bluesa ?? Jacy to dobrzy ludzie sie czasem trafiaja w tym okrutnym swiecie :D

duke - Sob Gru 27, 2003 3:30 pm

ehe jasne, patrze tu mafia sie robi, normalnie strach sie bac ;]
Wspolnik - Sob Gru 27, 2003 4:24 pm

duke :D
A tak a propos (pytam w imieniu Icer'a). Masz moze jakis fajny tel. ??? :D

duke - Sob Gru 27, 2003 4:38 pm

mam ;] hehe ale ja spasiony jestem :p nie pojdzie wam latwo ;]
Icer - Sob Gru 27, 2003 5:42 pm

przekonamy sie :D
vitez - Sob Gru 27, 2003 11:45 pm

Cytat:
vitq ja lubie interciti ;)


Jedyny intercity jaki jedzie z Warszawy do Lublina ma odjazd o 17:34 z Centralnej, a nie rano :P

kfak - Sob Gru 27, 2003 11:55 pm

ale ten z LUBLINA DO WAWY to 7:14 :P RANO !!

po za tym jak 17:34 to i tak kurwa nie zdaze finalu zagrac :D :D:D:D:D:D

vitez - Nie Gru 28, 2003 12:01 am

Cytat:
ale ten z LUBLINA DO WAWY to 7:14 :P RANO !!


Rozmawialismy tylko o powrocie z Wawy, bo marudziles ze zjazd powinien sie wczesniej skonczyc niz 18 by moc bezstresowo wrocic porannym pociagiem.
To co ty bedziesz robil od rana do 18 w Warszawie PRZED turniejem to juz twoja brocha, nikt ci nie kaze tak wczesnie przyjezdzac, a inni maja troche gorzej i dluzej z dojazdami, dlatego zjazd nie moze sie wczesniej zaczac z pwodu tego ze jasnie pan kfak woli jechac intercity i bedzie wczesniej i wolalby wczesniej zaczac zjazd :P

P.S. Jakiego finalu?! :O . To bedzie zjazd nie turniej...

kfak - Nie Gru 28, 2003 7:33 am

o kurwa :shock: . ZJAZD? ah myslalem ze to turniej ;/ rotfl ;[ tak to bywa... pies sie topi kfak postow nie czyta :/

a jak zjazd to co za znaczenie ma obecnosc kompow :/ ?

Adolf - Nie Gru 28, 2003 7:51 am

kfak, nie zebym byl chamski.. ale wez kurwa przeczytaj ten topic i nie zadawaj glupich pytan
kthx

szyna^ - Nie Gru 28, 2003 1:00 pm

Heh dobre Kfaku ;]
kfak - Nie Gru 28, 2003 1:33 pm

[quote="Adolf"]kfak, nie zebym byl chamski.. ale wez kurwa przeczytaj ten topic i nie zadawaj glupich pytan
kthx[/quote]

dobrze juz dobrze ;)


po co tyle agresji ;P

Kiler - Nie Gru 28, 2003 4:16 pm

nienerwowo 8)
szyna^ - Nie Gru 28, 2003 9:36 pm

Luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzz no ;]
tZ - Wto Gru 30, 2003 11:06 am

a co tu sie rzchodzi to ja nie wiem:P
luz - Wto Gru 30, 2003 5:54 pm

dopisac mnie ;P do listy tych co bedzie, i suba. ;P
szyna^ - Wto Gru 30, 2003 7:29 pm

Minusu ;] !
vitez - Wto Gru 30, 2003 8:19 pm

Stuknela nam 40tka... niestety mam zero czasu w tym tygodniu by pojechac do Cyberlandu/akademikow - mam dzikie godziny pracy z powodu urlopow, Sylwestra itp. Do Cyberlandu napsialem maila... jak nie odpowiedza to moze wykrzesam troche czasu w piatek...
Icer - Wto Gru 30, 2003 9:19 pm

tylko nie wkrześ ognia bo sie spaliszw piekle ..:D
szyna^ - Sro Gru 31, 2003 11:04 am

Lol Icer ;P
Diax - Czw Sty 01, 2004 5:26 pm

no niezle zaczyna sie wkrecac ta impra powinno byc niezle :) Vitez mam pytanie nie wiem czy juz to mowiles ale nie pamietam czy nocki przy kompie bedą?? bo widzisz jak turniej byl w białym to spałem 3 godziny i mysle ze teraz bym mogl nie spac wiec stad moje pytanie tylko prosze o konretna odpowiedz a nie "ja juz to pisałem poszukaj sobie w topicach"
z gory dziekuje i Happy New Year All

vitez - Czw Sty 01, 2004 7:54 pm

Cytat:
nie wiem czy juz to mowiles


To sie dowiedz, oba topiki (ten i poprzedni) o zjezdzie nadal stoja, nikt nie kasowal moich wypowiedzi. Milego czytania :P

szyna^ - Czw Sty 01, 2004 10:08 pm

Wredny Vicio.
Diax - Czw Sty 01, 2004 11:05 pm

super i jak tu sie nie rzucac jak sie chce na spokojnie to ktos musi zawsze cos odjebac!!!
szyna^ - Pią Sty 02, 2004 11:50 am

Diax co w tym dziwnego ?
vitez - Sob Sty 03, 2004 12:38 am

Pomysl sobie Diax ze nie jestes wyjatkowy. Ci co chcieli sie dowiedziec to poczytali, dowiedzieli sie, zapisali (mailem lub na PM). A ty lenistwem spzanujesz? A potem pojawi sie oklejny taki, i kolejny... i co? Kazdemu z osobna bede wyjasnial bo mi napisze "nie chcialo mi sie czytac wiec napisz jak tam ma byc" ? Sorry, nie promuje lenistwa. Milego czytania ponownie zycze :P
Magnus - Sob Sty 03, 2004 9:39 am

Zamiast mu napisac czemu mu nie napisałeś mogłes poprostu napisać :) :lol: :D :shock:
Auchim - Sob Sty 03, 2004 12:05 pm

No to niezle ustaliliscie sobie termin zjazdu kierujac sie terminami ferii to moze teraz ktoś wezmie pod uwage ze ktoś ma sesje. Vitez skresl mnie z listy :( wpizdu jebana szkoła :P
szyna^ - Sob Sty 03, 2004 12:55 pm

Auchim pizdusiu ja tez mam sesje ale nasral bo chce pojechac i posiedziec wypic z q2 ziomkami
vitez - Nie Sty 04, 2004 1:16 am

Nie da sie wszystkim na raz dogodzic. Nie wszyscy maja w tym samym terminie ferie/sesje.
Diax - Nie Sty 04, 2004 4:35 am

wiesz co Vitez zaczynasz byc smieszny po prostu nie bylo mnie troche czasu i nie jestem na zywo z nowosciami ja sie nie lenie a tobie ciezko napisac pare slow na kompie bo wolisz piznac pare hasel zeby tylko kogos zdenerwowac nie mozesz po prostu napisac w jednej wypowiedzi wszystko co wiesz na temat zjazdu wtedy napewno nikt by nie mial pretensji do ciebie !!!!
:twisted:

kfak - Nie Sty 04, 2004 11:36 am

diax z szacuneczkiem, jakbys tak niepierdolil to bys to przeczytal wszystko.

ja tam juz wiem ze to zjazd nie turniej i beda jakies smieszne rozgrywki, nic powazniejszego.

dlatego nei wiem czy pojade.

pyz - Nie Sty 04, 2004 12:13 pm

Czyli tak reasumujac wczesniej niz na 18:00 w piatek 6 lutego nie ma co przyjezdzac bo nas nawet nie wpuszcza i bedziemy jak psy przed drzwiami stac? ;)
szyna^ - Nie Sty 04, 2004 1:11 pm

Pyza na piwo pojdziemy i po klopotejszon .]
kfak - Nie Sty 04, 2004 8:20 pm

postanowione, nie jade. plz mnie wykreslic ;]


matura silniejsza :D

kurz - Nie Sty 04, 2004 8:42 pm

:shock: kfak pi.. mature :P ja tez mam i jade :P
zyz - Nie Sty 04, 2004 8:47 pm

Kfak piczko ja ci dam nie jedziesz :P qrwa masz byc ! :) jedzie sie tam dla ludzi a nie dla tego zeby grac i wygrac :)
Pozatym jak szyna dobrze zauwazyl idziemy pic - soki - :)

szyna^ - Nie Sty 04, 2004 10:32 pm

Aj tam Kfaku juz pierdolisz 3 dni Cie nie zbawia taka prawda.
Sensei - Pon Sty 05, 2004 1:12 am

K..... ludzie bez przesady! Ja do matury sie uczylem dwa dni predzej. Opierd.... sie 5 lat a nadrobilem to w pare dni.
vitez - Pon Sty 05, 2004 7:28 am

Cytat:
K..... ludzie bez przesady! Ja do matury sie uczylem dwa dni predzej. Opierd.... sie 5 lat a nadrobilem to w pare dni.


A jakie oceny dostales? :>

kfak - Pon Sty 05, 2004 8:30 am

chcialbym wam powiedziec ze wpadne w sobote, powiem wam czesc i pojade ;]

hmm na maturze zdaje polski i biologie [pis + ust] i ustnie angielski i chemie polaczana z egz. wstepnym na UMCS :P

wybieram sie na medycyne do lublina na wydzial lekarski, na wszelki wypadek udezam tez na wydzial fizjoterapii i rechabilitacji

moze jeszcze jako zabezpieczenie, jak otworza taki kierunek, to na AWF do lublina, a wiem ze maja otwierac.


wiec troche wysokie loty i trzeba sie wziasc do roboty, szczegolnie ze ja nie wiem jak sie uczyc skoro od 6 klasy niezagladalo sie do zeszytu =]
a przed sprawdzianem moze jakas notatka z czego bedziee :S

jest w chuj do nadrobienia przez te 6lat :D

szyna^ - Pon Sty 05, 2004 10:31 am

Kfaku powiem Ci ze ja nic sie nie uczac przez 4 lata liceum i przed sama matura zdalem na 4,4,4,3,3 ..... takze wiesz...
Auchim - Pon Sty 05, 2004 10:53 am

A tam szyna ze sie nie uczyłes mnie w skole prawie nie było :) i tez zdałem , chuj ze na faricie ale zdałem :P matura to ściema
Sensei - Pon Sty 05, 2004 11:27 am

Ja dostalem 3, 4, 2 (to byla ustna gegra i nikt akurat z mojej grupy lepiej nie dostal :) ), 4, 5 wiec zle nie jest.
kfak - Pon Sty 05, 2004 5:28 pm

co z tego, jak egzamin na studia jest 6 razy trudniejszy i przyjmuja tylko najlepszych :/

trzeba miec prawie max punktow.

szyna^ - Pon Sty 05, 2004 6:39 pm

To ucz sie teraz, i nie swiruj bo 3 dni Cie nie zbawia tak jak mowilem wczesniej.
Kribol - Pon Sty 05, 2004 6:52 pm

rozumiem ze fajnie jest spotkac sie z ludzmi z ktorymi sie gra, wrecz powiem ze zajebiscie, ale zrozumcie ze quake i to co sie wokol niego obrace nie jest najwazniejsze.. kfak wybral wazniejsza rzecz wiec przestancie go namawiac ;)

A pisze to dlatego ze nie chcem ogladac jego wrednej mordki w wavie..nie no joke :)

Sensei - Pon Sty 05, 2004 8:46 pm

W sumie moj kuzaj zdawal kiedys na medycyne we wrocku to sie przygotowywal juz rok wczesniej. Na kurs przygotowawczy do egzaminu wydal 40 baniek ale zdal :)
Cytat:
co z tego, jak egzamin na studia jest 6 razy trudniejszy i przyjmuja tylko najlepszych :/

Ale w sumie na poczatku pisales ze nie jedziesz bo matura silniejsza wiec nie wymiguj sie studiami :D

vitez - Pon Sty 05, 2004 11:13 pm

A ja nawet troche sie uczylem w szkole ... i po co? ;) 3,3, (polski pis i ust. ) 4,5 (matma) 6 (angielski).
Kfak - no to obiecaj ze zrobisz zjazd w Lublinie (w wakacje w Zemborzycach :D , lepiej niz w Wasilkowie bedzie :> ) to mozesz nie przyjezdzac ;)

Spidi - Wto Sty 06, 2004 12:54 am

Vitez mnie tez mozesz dopisac. Co prawda nie wiem czy na 100% bede bo sie zastanawiam miedzy studniowka a zjazdem ^^ Jesli uda mi to pogodzic to najwyzej 6/7 w nocy przyjade ( z tym chyba nie bedzie problemu ?? )

I czy tam moga all wchodzic czy tylko zapisani/grajacy

kfak - Wto Sty 06, 2004 4:16 pm

hmm czemoo nie :D

ja juz proponowalem ze mozna takie cos zrobic w lbn ;]

po egzaminach pogadamy dokladnie oki ;D ?

szyna^ - Wto Sty 06, 2004 8:22 pm

Ty narazie na ten przyjedz a nie juz 2gi planujesz :P
pyz - Wto Sty 06, 2004 9:41 pm

Kribol dobrze gada, dajcie chlopakowi w spokoju sie uczyc do matury, on sobie wzial to do serca, niech sie uczy ;)

kfak bede trzymal za Ciebie kciuki w maju! ;)

szyna^ - Sro Sty 07, 2004 4:27 pm

Aj tam pitolicie ..... a z reszta kto bedzie ten bedzie kto nie ten nie ;S ja tam bede ;D
Grzdyl - Czw Sty 08, 2004 4:07 pm

cieszy mnie to ze Vicio wreszcie wzial sobie do serca organizowanie zjazdu... Vit masz ode mnie prezent na miejscu... ;)

co do faktu ze jest ponad 40 osob i prawdopodobnie (sta? i jeszcze ktos...) pare osob jeszcze sie nie zapisalo a chcialoby przyjechac to powiem ze ja nie zejde z kompa zeby ustapic komus miejsca... bede kawalem skurczybyka... naleje na biurko... naloze zaglowek PKSu na oparcie... przykleje wlepe z tagiem na monitor i nie dam nikomu usiasc chyba ze sam odkleje sie od kompa i strace przytomnosc osuwajac sie na podloge... nie lubie kiedy musze sie z kims zamieniac w czasie gry bo to mnie wytraca z rytmu... to tak jak stosunek przerywany... na poczatku jest fajnie bo dluzej mozesz ale zbyt czeste przerwy moga zniweczyc bombowy final... ;)
dlatego uprzedzam... znam z autopsji ze najciekawsze imprezy wychodza kiedy kazdy ma swoj kawalek podlogi... i zawsze moze odejsc na chwile od kompa i miec pewnosc ze beda jego ustawienia i jego spaw na podlodze... ;)

a maturka... strach przed nieznanym ma wielkie oczy... ci co to przeszli mowia ze bylo latwo i niepotrzebnie sie tyle uczyli... albo ciesza sie ze tak malo sie uczyli i mieli wiecej wolnego czasu od tych ktorzy mysleli ze trzeba sie wiecej uczyc od tych ktorzy uczyli sie malo... nauka nauką ale czasami nie trzeba sie uczyc z czestotliwoscia powyzej przecietnej klasowej czy szkolnej poniewaz to zalezy od osob ktore sprawdzjaa wasze prace czy zaliczycie czy nie... jezeli jest to osoba z waszej szkoly (nie wiem na jakich warunkach jest teraz matura w tym roku) to nie ma sie czego obawiac bo nauczyciele staraja sie zeby jak najwiecej osob zaliczylo mature... od tego zalezy prestiz szkoly i praca tychze nauczycieli...
podstawowa sprawa jest pisanie na temat... bo tylko do tego moga sie naprawde przyczepic... przynajmniej z polskiego... mozna lac wode w maxymalnych ilosciach ale w jakis sposob watek musi sie ocierac o temat... np. musisz napisac o jakims zwierzaku ktory zaistnial w jakiejs lekturze... (temat wymyslony na miejscu wiec wybaczcie za brak mozliwosci wysilku intelektualnego...) sprawa jest prosta... gdzies tam w jakiejs ksiazce jakis bohater zobaczyl katem oka muche na scianie... ty dorabiasz do niej ideologie i jakas symbolike i sprawa jest zalatwiona... poswiecasz jeden malej skromnej muszcze ktora przycupnela na wytapetowanej scianie w twoim m4 na 6 pietrze w uroczym starym budownictwie w centrum miasta niedaleko jakiegos fajnego kina i dorabiasz jej (tej muszcze) zyciorys i wyszukujesz jakis sens tego postoju w jej drodze do nikad... wglebiasz sie w jej psychike... dowaidujesz sie ze jest po przejsciach bo jej rodzinka przykleila sie do lepu na muchy a ona sie zastanawia w ktora strone teraz poleciec bo od tej decyzji zalezy jej marne zycie... zyciowym celem muchy jest znalezienie wielkiego kupska lub innej substancji (podobnej konsystencji i o podobnym zapachu) ktora nie dala by sie sprawdzic organo-leptycznie przez normalnego czlowieka...

a teraz podsumowanie... co tez musi byc w kazdym wypracowaniu maturalnym... jednym slowem nie napisalem nic sensownego ale wylalem wode na temat roznych bzdur dotyczacych jakigos zwierzecia z jakiejs lektury... ;)

matura to pikus... ale jakas wiedze musicie miec... podstawwa jest swiadomosc ze dacie sobie rade i ze jest to tylko kolejny etap w waszym zyciu... w gruncie rzeczy nie chodzi o wiedze ale o czystosc umyslu i ladne i skladne konstrulowanie zdan... kojarzenie faktow i takich tam bzdet...

od matury nic nie zalezy.. o ile sie nie myle w kazdym wojewodztwie jest inna matura... czyli inny poziom... tylko cyferki sie licza... ile osobe i gdzie nie zaliczyly... rozne poziomy i rozni ludzie... nauczyciele ktorzy graja twardych ale w rzeczywistosci obawiaja sie o swoj stolek dlatego wyciagna praktycznei kazdego na jakis tam poziom zeby dalej moc scierac sie z nowymi rzeszami uczniow ktorzy wlaza im na glowe...

bla bla bla... ;)

szyna^ - Czw Sty 08, 2004 4:52 pm

Brzdylu normalnie mnie rozlozyles ;D Skad taka madrosc ?
Sensei - Czw Sty 08, 2004 5:07 pm

Aaa tam Grzdylu gadasz. Zawsze cie mozna z krzeselka zrzucic :D
Kumanus - Czw Sty 08, 2004 6:47 pm

z zjazdu przeszedl do marury ...... rotfl
Grzdyl - Czw Sty 08, 2004 7:50 pm

szynka z doswiadczenia?
moze nie mam siwej brody do pasa ale wydaje mi sie ze wiem sporo, bo duzo przeszedlem i wiem ze nie wstydze sie wypowiadac na rozne dziwne tematy... wali mnie to co inni sobie o mnie mysla...

kumanus co sie dziwisz... ja tutaj widze ze matura stwarza problemy z przyjazdem paru osobom... no to probuje jakos im wytlumaczyc ze luuuz i ze i tak wazniejsze sa egzaminy na studia niz matura w szkole... poza tym co za plynnosc przejscia z jednego watka w drugi... ;) hehe...

kurz - Czw Sty 08, 2004 8:42 pm

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: z polskim jakos tam bedzie :P :lol: :lol: :lol: :lol:
vitez - Czw Sty 08, 2004 8:53 pm

Hmmm Grzdylu.. duzo wypaliles zanim napisales ten dlugasny post o dorabianiu zyciorysu muszce?
Sadze ze mamy debiutancki tekst do dzialu FanArt (ktory jak widac jest dostepny ale pusty... )

Grzdyl - Czw Sty 08, 2004 8:59 pm

ta...
matura i ja... pamietnik zblazowanego 18-latka...

trzeba bedzie to troche przeredagowac... ;)

szyna^ - Czw Sty 08, 2004 9:11 pm

Japan Ty zdawaj rodzinny jezyk lepiej ;D
Spidi - Czw Sty 08, 2004 9:22 pm

chcialbym zobaczyc prace z pol ktora napisal grzdyl na maturze :)
omfg ten to ma wyobraznie :o

Ale dobra nvm, powiedzcie mi jak tam wyglada z jedzeniem kolo 4-5 rano ? sa jakies bary czy tylko 24h pizza ?

szyna^ - Czw Sty 08, 2004 9:29 pm

Spidi dam Ci mielonke nie dygaj :D
vitez - Pią Sty 09, 2004 3:51 am

Cytat:
chcialbym zobaczyc prace z pol ktora napisal grzdyl na maturze :)


Tez bym chcial to zobaczyc... a potem opublikowac jako powiesc s-f . Na pewno niezle by sie sprzedalo (podobnie jak komiks 48 stron 8) ).

Grzdyl - Sob Sty 10, 2004 2:51 am

niestety w modzie sa ostatnio psychodeliczne texty Maslowskiej przesycone wylewnoscia slownictwa a brakiem tresci... jednym slowem przerost formy nad trescie...

czekam az czasy Lema powroca... ;)
czytam wlasanie "kongers futurolgiczny"...

Kiler - Sob Sty 10, 2004 6:06 am

panom z ostatnich dwóch postów powyżej proponuje nic nie dolewać ;s
szyna^ - Sob Sty 10, 2004 11:54 am

A w ogole to co z tym zjazdem ? co i jak wiadomo juz ? ;S
vitez - Nie Sty 11, 2004 9:18 am

Jak bedzie wiadomo to bedzie wiadomo. Na razie chyba sprawa sie rypnie bo powiedzialem wyraznie - sam organizowac nie bede wszystkiego. Ktos mial sprawdzic akademiki, ja moge pogadac z Cyberlandem, a nie wszystko na mojej glowie :/
Rezor - Nie Sty 11, 2004 10:08 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kumanus - Nie Sty 11, 2004 10:25 am

nom all jest na biednej malej chorej glowie viteza :) ;] :p :> <joke>
jak by nie bylo masz am kolo siebie jakiegos wspolnika sliwa i jeszcze pau co sie angazowali o to cale zajscie ... wiec powiedz im zeby pszyszli do ciebie na piwo pogadac, a jak przyjda to nakopaj im do dupy i niech lataja zalatwiac ;) :P :twisted: :P :lol: 8) :D :)

szyna^ - Nie Sty 11, 2004 11:40 am

Bre
Wspol Ruszta sie i pomozcie bo chuj ze zjazdu bedzie
Sliw

ryq - Nie Sty 11, 2004 7:04 pm

ja nie wiem czy przyjade na 100% ;p
szyna^ - Pon Sty 12, 2004 9:27 am

Nie bede plakal ;P
ryq - Pon Sty 12, 2004 11:25 am

nikt cie o to nie prosi :)
duke - Pon Sty 12, 2004 11:19 pm

Co tam z tym zjazdem? =]
Bo mnie w wawie juz bic chca : D
Git but gnojowa faza bedzie [;

levy - Sro Sty 14, 2004 3:20 pm

Ja nie wiem czy przyjade, ale raczej watpie, bo sie dowiedzialem ze ferie u nas od 14 lutego rotfl... sam juz kurwa nie wiem :cry:
Rezor - Czw Sty 15, 2004 4:36 pm

u mnie tak samo :(
bre - Czw Sty 15, 2004 5:13 pm

moge pomoc tylko powiedzcie mi co i jak ...
pozatym albo mi sie wydawalo albo chodzi o akademiki SGGW na ursynowie -> chodze tam na uczelnie jakby co

Grzdyl - Czw Sty 15, 2004 7:49 pm

w takim tempie to my nigdzie nie pojedziemy... chyba tylko po to aby spotkac sie i umowic na termin nastepnego zjazdu oraz wyznaczyc osoby ktore "powinny sie tym zajac" w przyszlosci...

panowie czas leci a moj parkinson coraz bardziej mi dokucza... nie mowiac juz o hemoroidach... ;)
bierze sie ktos do roboty czy mam sam tam wpasc i narobic wszystkim wstydu? serio... zrobie to jezeli poza Vitkiem nikt nie kiwnie palcem... kazdy obiecuje a nikt nie dziala...

Spidi - Czw Sty 15, 2004 11:27 pm

ludzie a co za roznica czy to ferie czy nie ?:> przeciez mozna sie wyrwac z domu na te 3 dni :/ bo cos nie wydaje mi sie ze prze weekend wy siedzicie w domu i kujecie :o
Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 2:07 am

Vit ale ty sobie nie mysl ze Ty juz nie masz obowiazkow... przed Toba najwieksza praca wiec mozesz liczyc na nasze poparcie...
ja juz popieram... "Vitez jest Git"... ;) (jak zorganizuje turniej)...

Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 12:19 pm

vit jest git... ;)
to sie nawet rymuje...
lekko w uszy kluje...
i czasem niereformowalniscia zalatuje...
ale jak juz cos zrobic sprobuje...
to wszystkich w szachu utrzymuje...
swoja skutecznoscia wszytkich szokuje...
i strachem przed adminem paralizuje...
;)

ryq - Nie Sty 18, 2004 1:11 pm

grzdyl jaki rymiasz :D
Kiler - Nie Sty 18, 2004 2:53 pm

Cytat:
i czasem niereformowalniscia zalatuje...


i czasem niereformowalnOscia zalatuje...
8)
:wink:

Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 3:12 pm

oj...

sie czepia pan killer...
piekny jak leszek miller...

:D

Kiler - Nie Sty 18, 2004 4:57 pm

albercik wychodzimy :!:
:wink:

szyna^ - Nie Sty 18, 2004 6:41 pm

Grzdylu czerstwy maminsynu ;P nie mow ze umiesz rymowac bo jedyne co umiesz zrobic to jajka ugotowac ;] Nie mysl ze to specjalnie ale tak wyszlo figlarnie ;P pozdro Tobie nasz "Frodo" ogol dupe wraz z brodą ;P PEACE ;]
ryq - Nie Sty 18, 2004 7:35 pm

hehe :D teksty niezle ;]
Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 10:50 pm

szyna bo ci wsadze kij w oko saurona... ;)
mero - Pon Sty 19, 2004 7:15 am

git czad, hehehe :P

cos czuje ze ten zjazd wyjdzie jak na Kubie zima przyjdzie...
Vitez nie pujdzie, niezrobi bo okopnie bolą go nogi...
palił sie najpierw do roboty lecz niema juz nato ochoty...
a poświecić sie nikt nie poświęci bo niokogo juz to niekreci...
mimo wszystko Vitezie drogi jak bys to zrobił, wymasowali byśmy twe bolące nogi...:P
rymować nieumiem ale sie staram, a jak to wychodzi to chuj mnie to obchodzi...
(Jezus - ostati skaut :P hehheheh...)

pozdrawiam All ...

Kiler - Pon Sty 19, 2004 7:36 am

mickiewiczowej drogi życzy wam kiler srogi!
8)
..... nie do rymu nie do taktu wsadź se dupe do kontaktu... :wink:

szyna^ - Pon Sty 19, 2004 9:14 am

Nie jestem extra Mc wali to mnie ;P nie lubie tego co w chuja tnie ;P
Dobra potem cos napisze na kogos znow ;D
Grzdylu :**************************************

mero - Pon Sty 19, 2004 9:58 am

Ważny jest text i przesłanie a nie jak rymy układają sie w zdanie....:P

"aby gieło" i do przodu oto hasło jest Narodu :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group