Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Czy admini coolneta są ograniczeni?

kiler-awf - Pią Gru 26, 2003 10:06 am
Temat postu: Czy admini coolneta są ograniczeni?
No więc pytanie proste. Czy do gry na coolnecie wymagane jest NC czy nie bo ja już się pogubiłem.

Czym to pytanie zostało spowodowane?
Iż faktycznie burdel na coolnecie się zmienieszył
tylko odpowiedzialność adminów się nie zwiększyła.

Przykład.
10:40 26.12.2004 [PL]Pokemon(czyli dla niewtajemniczonych ja) wchodzi na coolnet mapa lfctf4
10:50 Sub po dostaniu paru raili i zabraniu mu paru techów odpala
p_version
10:50 sprawdza również nc
10:51 Zmiana mapy i wymiana zdań(bez żadnego rugania) na temat skilla suba i mojej możliwości gry zbotem.
10:52 Zmiana mapy i wywalenie mnie z servera no reason.
Dla detektywów z chęcia udostepnie demko:)

Ogólnie takie rzeczy mnie już w polsce nie ruszaja dlatego rzadko gram na coolecie i wole nl bo i ping i kultura ludzi 100 razy inna ale zasady muszą być więc postuje raz jeszcze albo NC dla wszystkich albo dla nikogo z przymusem bo i CTF to republika się robi nie "kolesi" ale republika adminów.

PS. żeby nie było że tylko sub winny większość adminów podobnie postępuje.
Po prostu adminy dostają osoby za układy i skilla a nie głowę.
HAPPY NEW YEAR.

szyna^ - Pią Gru 26, 2003 10:56 am

Masz racje kiler ;] Szkoda trochi ...... ale to Polska tu sie nic nie zmienia, bo kazdy jest za leniwy i chce pokazac sie jaki maczo ;]
Do Suba nic nie mam, luzny chlop ;D

Kumanus - Pią Gru 26, 2003 11:19 am

zero a nie sub ;]
kfak - Pią Gru 26, 2003 11:30 am

tylko ma troche najebane we lbie :)
Icer - Pią Gru 26, 2003 11:46 am

moze mial fazke jak vitez :D
Sub - Pią Gru 26, 2003 11:51 am

Przyznaje się do wszystkich win ;)

tak banuje każdego kto nie ma nocheat, coolnet ma jedną zasadę:

nocheat needed.


Społeczność uznała że nie tolerujemy zbotów lub innych cheatów, do tego wymagany jest nocheat. 1000 razy ta sama gadka, one rule - no cheat.


Jeżeli nie masz, możesz być banowany "za oczy" lub za powiedzenie "admin jest fajny". Zainstaluj sobie nocheat i nikt Ciebie kopać nie będzie.

greetz ;)

Adolf - Pią Gru 26, 2003 12:30 pm

po prostu sub jest tak samo chory jak pozostali admini coolnetu, ktorym juz dawno cos odpierdolilo i zyja z ta swoja wizja, ze kazdy czituje :/
sub to zero :/

szyna^ - Pią Gru 26, 2003 12:35 pm

Adi luzno ;]
Ziutek - Pią Gru 26, 2003 2:37 pm

cos w tym jest adi...

a tak btw. sub 2 razy zalozyles mi bana za fejka i rozmowe z toba :) w obronie innych... nie jestem pewien czy mialem wtedy NC, chyba tak... chociaz reki sobie uciac nie dam...

Wspolnik - Pią Gru 26, 2003 3:24 pm

Ej jak ktos nie wiedzial ze Sub kikca za brak NC to wystarczylo sie go zpytac :D Ja zawsze sie pytam jakis tlukow po co pisza !nocheatsay. W wiekszosci to sie okazuje byc Orlan z pod fejka albo ktos inny kto stoi na strazy uczciwego wspolzawodnictwa. Tak samo bylo tym razem spytalem sie po jaki chuj tak robi a on zaczol kickac NoCheaterow i o to byla moja odpowiedz. No ale zanim to nastapilo, wczesniej jak gral na fejku to mu poslalem kilka zdan co mysle sobie o jego grze... :wink: (zbawna byla jego reakcja za to :D )

"Ty niedojebany baranie widziles ze ide z flaga musiales zajbac mi winde slepa kurwo !!"
No i chyba go urazilem bo zaraz patrze :D
cos.tam.cos.tam changed his name to Sub^
I sie pyta:
"mowiles cos jescze wspolnik ?? " :wink:
No nie no 3majcie mnie to przeciez ten wilelki Sub^ :wink: Zywa Legenda. Przeciez na dzwiek jego ksywy kazdy kto podskakuje powinien natychmiast usiasc i postukac sie w piersi. A niech mnie kulki bija, wybacz ta zniewage 8)
Potem juz nie zostalo mi nic innego jak przeprosic :) i cichutko sobie dawac na grapplu nie odzywajac sie dopoki Master nie poszedl. :wink:

A wiec jaki z tego moral ?? hmmm..... chyba taki ze Oralno-mania sie szerzy i nie pozostaje nic innego jak tylko zainsalowac NC i przestac sie rzucac w oczy.

A tak na powaznie to nic do ciebie nie mam Sub-kolego tylko rozbawila mnie twoja rekacja :D i tyle :wink:

Icer - Pią Gru 26, 2003 4:58 pm

hehe wspólnik ładnie to ujołeś .. hehe :D sub zadzi !
vitez - Pią Gru 26, 2003 5:40 pm

Hehe wystarczy tydzien nie grac a juz sobie znajda nowego kozla ofiarnego ;) .

Wspolczucie Sub, i podpisuje sie oczywiscie pod tym o NoCheat - nie masz NoCheat = mozesz w kazdej sekundzie wyleciec... taki jest Coolnet, a plakanie potem na forum ze dostalo sie kicka (jednoczesnie nie majac NoCheat) jest ... zalosne?
Adi - nie podoba sie paranoja antycziterska i wymaganie NoCheat na Coolnecie? - postaw wlasny serw. Moze CTF jest "republika", ale Coolnet nie jest wlasnoscia tej "republiki" i rzadzi sie niepublicznymi zasadami, choc pomyslanymi "dla uzytkownikow" . W skrocie - by ludzie nie mowili "na Coolnecie graja cziterzy" jest ta zasada ze osoby bez NoCheat moga wyleciec, jednoczesnie dla wygody graczy nie jest ta zasada scisle egzekwowana, choc wg mnie powinna byc, ale Orlan na szczescie pracuje juz nad skryptem (podobno) wymuszajacym NoCheat (prosty przyklad takiego skryptu - co 5 minut !nocheatsay , zapisanie wynikow, sprawdzenie numerow graczy ktorzy odpowiedzieli wlasciwie, wykopanie pozostalych numerow graczy, w teorii taki skrypt na prosty wyglada).

kfak - Pią Gru 26, 2003 6:56 pm

moze najwyzszy czas na gre gdzies indziej?

bo taki z tego wniosek ze spokojnie nie mozna pograc.
btw. niech sobie czituja... ich problem ich satysfakcja ze miazdza, jestem tylko ciekaw czy po grze na zbotach wzrosnie im skill i beda miazdzyc.

kontrole na meczach tylko powinny byc i nic tam wiecej. - bo po co ?


wszystko jest dla ludzi

no czit - moglo by miec timer jak biteme i kazdy by wtedy sie pod tym podpisal, mi no czit jest obojetny z przewaga minusa gdyz pelne wavy [po 60sek] nie dochodza do konca, tylko moze raz odliczy a dalej nie.... (MAM DOBREGO WAV'eA :P )

kiler-awf - Pią Gru 26, 2003 7:14 pm
Temat postu: Cd nie nastąpi
Właśnie dostałem bana od orlana za brak NC.
Jest ok, nie mam żalu żeby nie było tylko ..
na 16-17 osób na servie NC miało 6(specjalnie policzyłem)
wniosek taki.. że powinno zostać 6 .. zostało???
ależ w żadnym wypadku...

1. Vitez jak ty wierzysz że orlan napisze skrypt to świętym chyba zostaniesz. Na mój gust to on sam zna się na tym jak słoń w porcelanie.
Zreszta ja bota nie widziałem na servie żadnym od 2-3 lat.
Wymysły dobre dla nadgorliwych adminów.

2. Co do mojego NC jak ktoś mi zrobi q2+nc na freebsd będę na tym gównie grał a narazie jedyny słuszny (dla większości) system windows wam w głowach pokręcił.(czy do tego dązy bill gates?)

3. Poproszę adminów Coolnetu o permban na w/w server żeby mnie nie kusiło tam więcej się pokazywać.

PS. Już widzę odzywki viteza. to sam napisz skrypt (ale powiem szczerze nikomu on nie potrzebny-wg mojegu uznania- i uważam to za stratę mojego czasu jak i innych ludzi męczącym się z instalowaniem tego śmiecia. Bo ostatnio wszedzie człowiek czuje się jakby musiał udowadniać swoją niewinność.(czytaj cheatowanie) Nie macie takiego przeświadczenia ZUS,Urzad skarbowy itp..
OK zagalopowałem się miał być tylko q2
EOD cmok:)

I jeszcze taki cichy postulat kończący tą sprawę.
Zmiencie ludzie server na inny (tylko solidarnie). Pyzmen coś tam ma albo się postawi to może adminowie coolnetu zrozumieją że to oni są uzależnieni od nas i bez nas(zwykłych userów którym mogą pokazywać swoja wyższość) gówno znaczą i ich "Praca" jest na marne.

Kumanus - Pią Gru 26, 2003 7:45 pm

ha... ja juz dawno naklanialem ludzi do grania na kubusiu.. ale oni wokla stary zapizdzialy niezadbany coolnet ;/
a jak nie masz nc na freebsd to se windowsa zainstaluj .. i tak kopia nic nie kosztuje :)

kfak - Pią Gru 26, 2003 8:54 pm

dajcie spokoj...

skoro mozna w pucharze grac na biteme, to na zwyklym servie tez powinno byc mozna!

chwala bandzie ziutka ze zezwalaja na biteme! nc to gowno jest :/

Icer - Sob Gru 27, 2003 7:18 am

ja to gralemc ciągle bana bitme i nigdy nikt mnei nei kopnac czy cso takiego .. ale chyba mialem farta .. wiec i ja zaistyaluje te no syf zeby sie odczepili i odemnie ..
szyna^ - Sob Gru 27, 2003 11:06 am

Icer bo sie skillem nie wyrozniales :P admini patrzyli - o jakis cienias na biteme a to zostawimy :PPPPPPP
orlan - Sob Gru 27, 2003 11:24 am

przECZYTAJCIE `REGULAMIN COOLNETU jest gdzies na forum. Jest tam wyraznei napisane ze gra bez NC jest zabroniona ci co uparcie graja bez NC beda banowani na stale. wiec co sub to dobrze zrobil szczegolnei ze pokemon mial juz bana za brak nc na jakis czas i dalej uparcie go nie urzywa
Tur!n - Sob Gru 27, 2003 11:58 am

a jak slysze... Orlan:Sub:bedziem banowac za brak NC... na servie :) to od razu zmykam :)zreszta co ja tu bede mowic :)
kiler-awf - Sob Gru 27, 2003 12:01 pm
Temat postu: Orlan ty się znasz
Człowieku jak banem nazywasz że nie mogę wejść pod ksywka
[PL]Pokemon a pod każdą inną tak to powodzenia w dalszym adminowaniu bo te twoje bany gówno dają.

Zrobiłeś burdel z coolnetu bo się gówno znasz na tym czym zarządzasz i znalazłeś sobie "pomagierów"(co się też gówno znają) do tego co ci w dupę będą za admina leźć i podpisywać się tu za tobą wielkimi literkami.

A o pojęciu szeroko pojętego administrowania to wiesz tyle że szkoda gadać.

Polecam się zacząc dokształcać.
1. http://www.freebsd.org/do...book/index.html
2. http://www.openbsd.org/pl/index.html
3. http://www.netbsd.org/

kiler-awf - Sob Gru 27, 2003 12:08 pm
Temat postu: A jeszcze
A do Orlana jeszcze "uparcie go nie używa"
(baranie przeczytaj wszystko a potem się wypowiadaj)

Nie używa bo nie ma jedynie słusznego
dla ciebie systemu jakim jest windows i instalować go nie zamierzam bo jakiś guru zarzyczył sobie na servie NC który u mnie nie "pika pika"

Pokazujac wam jacy jestescie smieszni wejdzcie na jakis server holenderski. Tam nikt o nic nie pyta nikt nie kopa wchodzisz grasz i wychodzisz a tutaj paranoja adminow przybrala granice śmieszności.

Ale temat przerabiany i tak nic się nie zmieni więc zostawiam was z tym NC i poproszę "porządnego bana" na coolnet w tym starym roku.

baran-słowo użyte bo inaczej nie można było

orlan - Nie Gru 28, 2003 12:04 pm

ach zapomnialem ze pracownik naukowy kiler urzywa takich kretynskich ksywek jak pokemon. JAk zlape suba powiem zeby cie nie banowal nieweim jak inni admini trudno bedzie wszytskich powiadomic zawsze z wyjatkami sa problemy.
szyna^ - Nie Gru 28, 2003 12:57 pm

Orlan tu nie chodzi o wyjatki tylko o narzucanie ludziom wlasnej woli. Ciez "Polska wolny kraj" ? Zastanow sie troche Orlan prosze.
kfak - Nie Gru 28, 2003 1:19 pm

rotfl a jak bedzie mecz w pucharze i bede mial biteme i wejdzie orlan to mnie zbanuje [a bede mial ampa flage i quada ;P ?]

rotfl parodia =]]]]

kfak - Nie Gru 28, 2003 1:22 pm

[quote="szyna^"]Orlan tu nie chodzi o wyjatki tylko o narzucanie ludziom wlasnej woli. Ciez "Polska wolny kraj" ? Zastanow sie troche Orlan prosze.[/quote]

oja! dopiero to zauwazylem


SZYNA ZONDZISZ

TY SIE ZASTANOW CO PISZESZ, Twoje modly nigdy nie zostana wysluchane przez orlana, on ma swoje racje i tego nie zmienisz :/ jak orlan powiedzial ze bedzie NC to bedzie i koniec dyskusji...

smieszy mnie to podejscie orlana ale co zrobisz ;) ? jest za madry zeby przyznac sie do bledu.

kiler-awf - Nie Gru 28, 2003 4:44 pm

A jeszcze może kogokolwiek zastanawia dlaczego nie gram pod swoją kswyką taki "guru" a się nie identyfikuje...

Sytuacja jest dość oczywista.
Od kiedy dla mnie polski ctf przestał być poważny, kultralny i sprawiający że chciało się grać zacząłem używać tej ksywki żeby uświadomicz wam czym jest [PL]"polski" Pokemon(ctf jako czeski film nie wiadomo o co chodzi) tylko dla kietórych to musi być jakiś pajac bo nie widzicie głębszego sensu w niektórych rzeczach.

Tur!n - Nie Gru 28, 2003 6:07 pm

a ja myslalem ze Pokemon...bo lubisz Pikachu...ok zartowalem:P:P:Pnie biiij...
kfak - Nie Gru 28, 2003 8:14 pm

a co do ciebie kiler-awf
to skoncz pierdolic wyjasnienia dlaczego grasz pod fejkiem i zacznij grac pod real nickiem. wstydzisz sie swojej gry ?

NIGDY polski CTF nie bedzie kulturalny jak kazdy pod widmem fake'a bedzie bluzgal nie bojac sie i majac pewnosc ze nikt go nie rozpozna [po za orlanem ;P i innymi]


skoncz pierdolic zacznij dzialac i poprawiac cos w tej scenie.

dziwne ze w dm'ie wszyscy co za duzo bluzgaja innych pierdola smuty w 15min moga miec bany na all polskich i zaprzyjaznionych serverach.

czemu kurwa sprawa w polsce jest tak skomplikowana ;/ ?
czemu taki xerot moze sie bujac po servach i banowac dniami i nocami, a w dm'ie to kwestia 15min ?


lol, to cos w rodzaju apelu - ale SAMI zacznijmy poprawiac scene od siebie ;]

szyna^ - Nie Gru 28, 2003 9:23 pm

Kfaku i tak chuj na ctfie zmienisz.
Adolf - Nie Gru 28, 2003 9:26 pm

kfak .. kiler-awf raczej nie bluzga nikogo, chyba widzisz roznice pomiedzy bluzganiem a konstruktywna krytyka ?:P
druga sprawa to taka, ze jakis czas temu napisal gdzies na tym forum pod jakimi xywkami gra, tak ze jezeli nie wiesz, to proponuje przejrzec starsze posty :/
wracajac do sceny, to sprawa jest prosta, orlana trzeba usunac i wszystko bedzie ok :P

kfak - Nie Gru 28, 2003 9:32 pm

adolf, nie zrozumielismy sie ;)

nie powiedzialem personalnie ze KILER-AWF POD FEJKAMI BLUZGA

ale przybierajac fejka zalicza sie do tego jakze wesolego grona ;)

ja rozumiem sobie pograc na fejku od czasu do czasu, albo non stop zeby Cie nie zaczepiali =] ale... i tu kazdy zrozumie ;> ... grac z kultura ;)

osobiscie nigdy nie widzialem kilera bluzgajacego nieslusznie ;d

/liste nikof znam

=]



szyna, a noz sie obudzi patryjotyzm ;d

Adolf - Nie Gru 28, 2003 9:41 pm

Wesole grono - zalezy jak to rozumiec...
Osobiscie nic nie ma do osob ktore graja pod fejkiem - ich sprawa, jak juz kiedys wspominalem, nigdzie nie jest powiedziane, ze trzeba miec "swojego" nicka i ciagle pod nim grac, to jest takie niepisane prawo i to czy sie do tego dostosowujesz nie powinno nikogo interesowac. Problem polega na tym, ze niektorym sie to niepodoba i to jest glowny powod rozmow o fejkach. Wiadomo ze my polacy :/ mamy tendencje do bluzgania sie nawzajem i o tym kazdy dobrze wie, ale jak ktos zaczyna bluzgac pod fejkiem to juz sie zaczyna sie mlyn - powod ? - jak chcesz mi cos powiedziec, to powiedz to pod real nickiem .. tak jakby to byl twoj obowiazek .. dla mnie to paranoja, ktora niestety nigdy sie nie skonczy.

kfak - Nie Gru 28, 2003 9:51 pm

oto chodzi adolf

mialem na mysli to ze latwiej zbluzgac kogos spod fejka - glowny powod gry na nich.

nie masz co robic? nudzi Ci sie? wejdz na server wrzuc fejka i zbluzgaj @ll kto zbluzga najwiecej osob wygrywa !

to przypomina scena CTF'a w PL :/

itam szkoda gadac

Adolf - Nie Gru 28, 2003 10:05 pm

Nie o to mi chodzi, tobie sie wydaje, ze jak ktos wchodzi pod fejkiem to odrazu musi bluzgac.. ja chcialem tylko powiedziec, ze to nie ma znaczenia czy ktos jest pod fejkiem czy nie, jak ma zbluzgac to zbluzga :/
szyna^ - Nie Gru 28, 2003 10:15 pm

I do czego topic prowadzi ? I tak nic sie nie zmieni.
Wspolnik - Pon Gru 29, 2003 8:54 pm

Cytat:
Adolf : jak chcesz mi cos powiedziec, to powiedz to pod real nickiem .. tak jakby to byl twoj obowiazek .. dla mnie to paranoja, ktora niestety nigdy sie nie skonczy.


Stary nie wiem czy dobrze cie zrozumialem ale... przycalym szacunku do twojej wypowiedzi :wink: i twojej osoby :wink: , sadze ze nie masz racji. Bo kazdy moze byc taki kozak ze pojedzie komus z pod fejka (bohaterzy z za ekranu) a ja uwazam ze jak chcesz mnie bluzgac to daj real wtedy sobie pogadamy...

Cytat:
"Adolf" ja chcialem tylko powiedziec, ze to nie ma znaczenia czy ktos jest pod fejkiem czy nie, jak ma zbluzgac to zbluzga :/


Co do tej teori to przytocze taki przypadek. (Osobiscie sadze ze z pod fejka o wiele wiecej osob sobie bluzga niz na realu)
Kiedys sobie siedzialem w cafei i patrzylem jak koles pomyka w dm. Nagle cos mu nie przypasilo i zaczol jezdzic jednemu kolesiowi potem II, a potem wszystkim na serwerze. Zachwile wyszedl, zmienil nicka (okazalo sie ze byl w jakims tam klanie) wrocil na serwer i "Czesc Wszystkim" :? a potem siedzial na obsie i nawijal sobie z kolesiem ktorego zbluzgal jak by nigdy nic :? Nic tylko wyjebac zeby sie nauczyl :!: Osobiscie nic nie mam jak ktos sobie gra na fejku (zgaduje sobie wtedy kto to moze byc :D ) ale jak ktos do mnie zagaduje "czesc wspolas" i sie zaczyna pytac jak pogoda w warszawie, potem jak mowie ze nie gadam z fejkami a ten ktos mowi ze go znam i dalej cos nawija to mnie taka kurwica bierze ze hej. Mam se kurwa zgadnac sposrod 10 000 osob ktore znam kto to kurwa jest, mhhhh nic tylko... :wink:
Wiem ze masz inny punkt widzenia ale... jezeli ci to nie daje spac mozemy o tym porozmawiac :D :) :D :) :D (najlepiej na zjezdzie) :!:

kfak - Pon Gru 29, 2003 10:27 pm

Cytat:
Nie o to mi chodzi, tobie sie wydaje, ze jak ktos wchodzi pod fejkiem to odrazu musi bluzgac.. ja chcialem tylko powiedziec, ze to nie ma znaczenia czy ktos jest pod fejkiem czy nie, jak ma zbluzgac to zbluzga :/


nie do konca, chodizlo mi o WIEKSZOSC nie o wszystkich fejknikow.

bla bla bla ;/

vitez - Pon Gru 29, 2003 11:19 pm

Cytat:
nie do konca, chodizlo mi o WIEKSZOSC nie o wszystkich fejknikow.


A ja tam do fejkow mam jedno konkretne podejscie... w podpisie tu :)

kiler-awf - Pon Gru 29, 2003 11:43 pm

Ja rozumiem logikę swojego fake [PL]Pokemon
jeżeli ty Vitez nie za bardzo to mało logicznie myślisz.

Adolf - Wto Gru 30, 2003 7:40 am

Cytat:
Wspolnik :
Stary nie wiem czy dobrze cie zrozumialem ale... przycalym szacunku do twojej wypowiedzi :wink: i twojej osoby :wink: , sadze ze nie masz racji. Bo kazdy moze byc taki kozak ze pojedzie komus z pod fejka (bohaterzy z za ekranu) a ja uwazam ze jak chcesz mnie bluzgac to daj real wtedy sobie pogadamy...


Stary nie wiem czy dobrze cie zrozumialem ale... przycalym szacunku do twojej wypowiedzi :wink: i twojej osoby :wink: , sadze ze nie masz racji i powinienes isc sie leczyc.
Co za roznica czy ktos cie bluzga pod nickiem A czy pod nickiem B ( dla wyjasnienia, nick B to "real" nick, a nick A to "fake" nick ). Przeciez bluzga cie ciagle ta sama osoba ?!? Nie wiem, moze patrz na to z tej strony, ze bluzga cie IP :P Normalnie jak ktos do ciebie podchodzi na ulicy i ma jakies "ale", to tez mu wyjezdzasz z tekstem zeby dal swoje "prawdziwie" imie, przedstawil sie albo zeby zdjal maske i pokazal real twarz ?:P Po prostu paranoja, ale ty jestes ze stolicy, a wiadomo ze wy tam jestescie zadziorni, wiec moze to jest normale :P (orlan, vitez, rejv to tez takie typki, brzoza tez, bo biega z siusiakiem po serverach)...
Btw. Wspolnik ty od poczatku mi wygladasz na jakiegos fejka, daj real nicka, bo pod fejkiem to kazdy sobie moze...

Wspolnik - Wto Gru 30, 2003 9:23 am

Cytat:
Adolf :
Co za roznica czy ktos cie bluzga pod nickiem A czy pod nickiem B ( dla wyjasnienia, nick B to "real" nick, a nick A to "fake" nick ). Przeciez bluzga cie ciagle ta sama osoba ?!?


Nie chce za bardzo brnac w ten temat ale.... no tak ale skad ja mam wiedziec ze ten z pod nicka A to jest ten z pod B (chyba ze gra na nim ciagle i kazdy wie kto to jest, ale nie o taka sytuacje tu chodzi), skad ja mam kurwa wiedziec jakie IP mnie bluzga ?? Jak ktos jest sobie na serwerze, ma ksywe Sisoior i jezdzi wszystkim, to pierdole daj real, spotkamy sie to ci poweim co o tobie mysle.

Chyba jednak nie zrozumialem tego co mowiles :? i dalej nie kasam do konca o co chodzi, ale to jest niewzne nie ma sensu tego ciagnac. Adolf przyjedz na zjadz do mi to dokladnie wytlumaczysz te zawila sprawe :wink:

P.S P.S.

NIe odpisuj bo jak ktos cos pisze to nie moge sie powsztrzymac zeby nie odpowiedizec :wink: :) :wink:

Adolf - Wto Gru 30, 2003 9:45 am

Cytat:
Wspolnik :
Nie chce za bardzo brnac w ten temat ale.... no tak ale skad ja mam wiedziec ze ten z pod nicka A to jest ten z pod B (chyba ze gra na nim ciagle i kazdy wie kto to jest, ale nie o taka sytuacje tu chodzi), skad ja mam kurwa wiedziec jakie IP mnie bluzga ?? Jak ktos jest sobie na serwerze, ma ksywe Sisoior i jezdzi wszystkim, to pierdole daj real, spotkamy sie to ci poweim co o tobie mysle.


No widzisz Wspolniku, a skad masz pewnosc, ze jak ktos da real nicka to jest to jego real nick, a nie nastepny fake ? Nie znasz przeciez wszystkich osob na scenie i oskarzanie kogos o fake nicka jest bezpodstawne, bo przeciez to moze byc jakis newbie, ktos z dma albo ktos kto sie ukrywa przed toba, ale akurat go nakryles :P Dlatego uwazam, ze Sisoior to nie fake, to jest to same IP!
btw. nie przejmuj sie, ze mnie nie rozumiesz... ja siebie sam nie rozumie :P

Kribol - Wto Gru 30, 2003 9:47 am

Ja mam to w dupie czy ktos mnie ruga pod nickiem A czy pod nickiem B, wogle mam w dupie ze ktos mnie ruga przez internet. Jak ktos mnie na real ruga to sie przejmuje :)
Az taka krzywda wam sie stanie jak ktos na was powie brzydko na serverze.. jezeli tak to poproscie Orlana niech wlaczy znow cenzure (wtedy to bylo fanie co) :)

szyna^ - Wto Gru 30, 2003 10:51 am

Krib ja Ci powiem jak Cie spotkam :P ;O
Wspolnik - Wto Gru 30, 2003 1:20 pm

:D :) :D No tak Adolf jak by rozpatrywac w tych kwestiach to mozna nawet sie posunac o krok dalej i zadac sobie pytanie czy ktos kto jest na serwerze z ksywa wspolnik lub adolf to jest naprwde on ??? Moze to fejk Wspolnik a real ma Adolf :D no ale dobra niech bedzie na twoim MASZ RACJE, 100 % racje a jak ktos uwaza inaczej niz ja i Adolf to niech siedzi cicho bo nie ma sensu ta dyskusja i nie wiem co mnie kurwa skusilo zeby odpsiac :D :wink:

A tak po II to ja pamietam juz dawno temu ze ty probowales wyciagnac jaki mam rela, a ja ci ciagle ze ja to Wspolnik, a ty daj real :D to teraz masz wkoncu sie doczekasz :D niedzwiadek (99/2000) :!: Mowi ci to cos :D nic ?? tak tez myslalem. Nikt mnie nie pamieta chlip chlip :( a przeciez taki zajebisty bylem :D wrecz niemozliwy (tylko na modemie gralem i dlatego nie bylem najlepszy :D )

Teodor - Wto Gru 30, 2003 7:59 pm

Witam
Dawno sie tu nie odzywalem :P
Cytat:
2. Co do mojego NC jak ktoś mi zrobi q2+nc na freebsd będę na tym gównie grał a narazie jedyny słuszny (dla większości) system windows wam w głowach pokręcił.(czy do tego dązy bill gates?)


Ja tez juz pare razy zebralem kick'a "z nikad"... ale co mam zrobic na FreeBSD nie ma NC i raczej nie bedzie wiec gram na swoim quaku.
Faktem jest tez ze bota nie widzialem juz daawno ale nie dziwie sie Orlanowi ze pilnuje... jest jescze sporo smarkaczy ktorzy chca sie pobawic...
Przyznam racje killerowi ze to jednak troche wqrzajace jest - grasz sobie, wsadzisz komus pare raili a tu nagle gosciu !nocheatsay i znikasz...

Juz od dawna gram pod jedna ksywka robie to dla zabawy (po to sie gra) a nie dla wiwatu... wiec po co mialbym czitowac???

Jezeli kogos interesuje moj quak zapraszam: http://teo.quake2.org -glownie dla *nix ale jest tez nawet binarka dla windy (choc nocheat ma wiecej "ficzerow" - oprocz jednego :P )

Pozdrawiam

vitez - Wto Gru 30, 2003 8:43 pm

Cytat:
mozna nawet sie posunac o krok dalej i zadac sobie pytanie czy ktos kto jest na serwerze z ksywa wspolnik lub adolf to jest naprwde on ??? Moze to fejk Wspolnik a real ma Adolf :D


I dlatego wlasnie ja mam nicka na haslo :)

Icer - Wto Gru 30, 2003 9:14 pm

to wszyscy muszą m,eic nicka na chaslo albo zróbmy serer only real nick :D i ni ebdziecie mieli problemów z fejkami :D (np vitez) :D dobrego sylwka zycze wam lamki :P
brzoza - Wto Gru 30, 2003 10:19 pm

rany nastepny co FreeBździ używa .. masochisci .. przeciez to nawet linux nie jest...
Kiler - Wto Gru 30, 2003 10:21 pm

niektórych bawią fejki i bawić będą
to zależy od stylu bycia człowieka
kiedyś mialem fejki za każdym razem jak wchodizlem na server
ostatnio gram na real albo rzadko pod nickami dostepnymi na stronie kai
i wkurza mnie tylko pare sytuacji:
- fejk się wita ze mną, nie wiem kto to a on nie chce powiedziec :D
- fejk kozaczy, jak jest na górze listy to odrazu daje reala :s [zalosne]

a tak to niech sobie sa fejki :D

vitez - Sro Gru 31, 2003 2:07 am

Cytat:

- fejk się wita ze mną, nie wiem kto to a on nie chce powiedziec :D


"No przeciez wiesz kto ja jestem. Jak to nie wiesz, wszyscy wiedza! "(pytam sie kogokolwiek - nie wie) " e bo ten to moze nie wiedziec ale ty na pewno wiesz kto ja jestem... nie, nie moge powiedziec, ale przeciez i tak wiesz" - typowa gadka fejka :/

Sub - Sro Gru 31, 2003 9:22 am

Dobra, linczujcie mnie za odpowiedź ;) Ale nie wytrzymałem ze śmiechu czytając większość tych postów. Oto pare komentarzy:

1) Wspólnik - spoko ja Ciebie też ;) :*

2) Kiler-awf alias mastah-pokemon. Panie profesorze, guru od freebsd - jaki problem przepisać sobie nocheat'a ? Przecież źródła są free ? PRzecież jesteś taki dobry, wklejając nam man'y na temat freebsd więc może przepisz nocheata i wyślij vitezowi on go umieści na ctf.pl w news'ie. Dla mnie jest to najprostrze i oczywiste rozwiązanie.

ps. www.pld-linux.org ;) da best.

3) Kfak - to graj z biteme, tylko że wklepiesz leszczowi 5 raili pod rząd na timie i przerwą mecz bo powiedzą, że zbocisz. Co wtedy ?

4) aaa, coś jeszcze ? Aha, do całego ewc i innych "ping lamasów". Co do zmiany server, widze że dużo osób przestało grać na coolnetcie ponieważ pingi są "straszne !!!!!!" normalnie 50-80, to jest horror. Pokazuje to tylko wasz zabójczy poziom w grze na pingach 20-40. Żałosne, parodia, cartoon-network - oto słowa które mi przychodzą na myśl ;)

ps. ktoś dorzuci komentarz o Packetlostach typu "ja mam ping 80 a mam 50 % packetlostów grać się nie da" - dla jego informaci, gdyby miał 50% packetlostów miałby wtykę, powyżej 10% packetlostów miałby wtykę i ping 999. Architektura q2 i systemu network sama w sobie jest skonstrułowana tak, że nie można mieć niskiego pingu i "znaczących" packetlostów, ponieważ przy ich wzroście ping wchodzi powyżej minimum 100.

Nie wiem co jeszcze pisać ;) Sylwester ludzie, miłego picia, dosiego roku i niezłego seksiku (Byle z kobietami :D D) życzy SuBa :***

Kiler - Sro Gru 31, 2003 10:12 am

hehe suba dobrze gada ;]
i jak juz pisze posta w sylwka to wsio najlepszego dla wszystkich :d

szyna^ - Sro Gru 31, 2003 10:59 am

Suba moj miszczu vectra nie ma nawet pingu 50-80 lecz 80-150 tak dla wiadomosci.
A ogolem to da best sylwek ! ;]

Magnus - Sro Gru 31, 2003 11:21 am

Ja chciałem to napisać :P Ale taka brawda sredni ping z Vectry to 120, a były czasy ze 260 pinga non stop był :P
Magnus - Sro Gru 31, 2003 11:26 am

Ale nie gramatycznie :P
vitez - Sro Gru 31, 2003 3:07 pm

Cytat:
ktoś dorzuci komentarz o Packetlostach typu "ja mam ping 80 a mam 50 % packetlostów grać się nie da" - dla jego informaci, gdyby miał 50% packetlostów miałby wtykę, powyżej 10% packetlostów miałby wtykę i ping 999. Architektura q2 i systemu network sama w sobie jest skonstrułowana tak, że nie można mieć niskiego pingu i "znaczących" packetlostów, ponieważ przy ich wzroście ping wchodzi powyżej minimum 100.


Hmmm... a jak ci podrzuce netgraph to sie do niego ustosunkujesz? Tak na chlopski rozum jedna krecha to jeden pakiet stracony. Ja mam ping ok 40 a kreche co pol milimetra milimetr albo i czesciej... Patrzacpo minutce, dwoch na ekran z netgraphem wzrokowo moge ocenic ze przynajmniej pol szerokosci ekranu mam zapchane czerwonymi krechami = okolo 50% pl. Oczywiscie liczba mocno szacunkowa, ale na pewno powyzej 10% . A ping caly czas 40-60... nie wiem skad wytrzasnales teorie ze przy ponad 10% pl MUSI byc ping powyzej 100, ale jak to wiele razy bywalo w zyciu (i na co klnie wielu fizykow) - praktyka i testy rozkladaja teorie i pl rzedu okolo 40% sa mozliwe przy niskim pingu, dowodem na to moga byc screenshoty ekranu.

Co w ogole nie zmienia faktu ze Coolnet smierdzi, Kubus tez - nizszy ping a pl prawie takie same . God bless XS4all (ping 60-70 i zero pl :) ).

Wspolnik - Czw Sty 01, 2004 7:34 pm

Cytat:
Sub : ]
1) Wspólnik - spoko ja Ciebie też ;) :*


Sub co mnie tez ?? Kochasz ? :D ja nic takeigo nie pisalem powiedzialem tylko ze nic do ciebie nie mam i ze mnie rozbawiles :D :) :P :D 8) :D

szyna^ - Czw Sty 01, 2004 10:14 pm

Hah! geje ? ;P
Wspolnik - Pią Sty 02, 2004 2:15 pm

:D Dobra dobra Szynkos ja tam widze na tych zdjeciach twoich w topicu ktory luz zalozyl ze to ty sie tam obsciskujesz z kims tam :D podejzewam ze to jakis "bliski kolega" :wink: (cztyja to sobie jak chesz :D ale mam pewne podejrzenia :D )

Zarty Zarty :D A tak na serio to jakis CTF'owiec ?? (Oczy jak minusy :P chyba nie wyspales sie przed tym zdjeciem :D )

szyna^ - Sob Sty 03, 2004 1:03 pm

We sie paluj :P to tylko osiedlowy ziomek ;]
ryq - Nie Sty 11, 2004 7:17 pm

Cytat:
We sie paluj :P to tylko osiedlowy ziomek ;]


tak to sie zaczyna :D

szyna^ - Nie Sty 11, 2004 10:36 pm

Calkiem w pore post ;S
Grzdyl - Pon Sty 12, 2004 5:32 pm

przejrzalem tamto demo pyza... chcialem sie wypowiedziec na tamtym poscie ale cos sie z nim stalo... zostal zamkniety przez kogos czy jak... z reszta ciekawe przez kogo i dlaczego jezeli byl w sumie na tapecie... no ale mniejsza z tym...

co do tego demka... powiem tak... pyz nie powinien na dziendobry jechac po kolesiu nie wazne czy to bylby skalar czy burt czy jig czy adolf czy kogokolwiek soobie wstawicie w miejsce tych osob... burt nie mial admina wiec nie mogl ci sie odwdzieczyc... a majac swiadomosc ze on nie ma admina wykorzystales ten fakt i biles slabszego... prawda jest taka ze zamiast kopac powinienes sam swiecic przykladem jako admin czyli osoba wybrana za wklad w polska scene ctfa i w twoje umiejetnosci (rozne rozne)... ale nie popisales sie... nie ladnie... ;)
burt... ty tez powinienes pokazac sie z lepszej strony niz Twoi "oprawcy" (innego okreslenia nei dalo sie uzyc ale ono i tak nie jest az takie mocne) i nie powinienes prowokowac do dalszych spiec miedzy Wami... ze sie nie lubicie sprawa byla (przynajmniej dla Ciebie i Pyza) oczywista ale ty musiales... bo Tak...
trzecia sprawa i praktycznie glowny blad wychodzacy na siwatlo dzienne dzieki tej sytuacji to fakt ze admin nie posiada opcji forceteam... przynajmniej tak tlumaczyl sie pyz... wiec ja tu czegos nei rozmumiem... ludzie moga kopac innych ludzi a nei moga ich sila przeniesc do innej druzyny... o ile sie nie myle kick jest mocniejsza sila perswazji... po co komus psuc zabawe jak mozna "zarzadzic" czyli administrowac... dziwne...

jak zwykle wina jest po obu stronach...

szyna^ - Pon Sty 12, 2004 7:23 pm

Ta ta wina wina wina wina dajcie :P
Kumanus - Pon Sty 12, 2004 8:14 pm

aj szyna .. ty zawsze musisz zdupcyć kazda dobrą wypowiedz swoim spamem :wink: :D <joke ofkoz>
szyna^ - Pon Sty 12, 2004 8:23 pm

No bo kurwa jakis temat o ksiazkach ...... nygga plz.......
Magnus - Pon Sty 12, 2004 8:35 pm

Ktoś tu pomyslił tamaty :) Szyna :P
Kumanus - Pon Sty 12, 2004 9:49 pm

szyna ... nieee, no co ty ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group