Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Coolnet admini - C.D. (dno dna...)

burtlee - Wto Sty 06, 2004 9:14 pm
Temat postu: Coolnet admini - C.D. (dno dna...)
Hej,
Widze, ze temat poziomu adminow na Coolnecie byl juz poruszany, pozwole sobie jedynie dorzucic goracego newsa z ostatniej chwili. Gralem sobie spokojnie, gdy nagle [S] Pyzmen uraczyl mnie pieknym tekstem (cytuje dokladnie): "BurtLee wydupiaj do red, kurwo niedojebana z pedalskim wąsem". Niestety, poniewaz nie raczylem zastosowac sie do tak uroczo sformulowanego zaproszenia po chwili dostalem kicka.

Wyglada na to, ze swiatek polskiego CTF chyba juz nie podniesie sie z upadku... Ciekawi ludzie, ktorzy zaczynali grac 5 lat temu gdzies znikneli, a dzieciaki pokroju Pyzmena przynosza wstyd swojemu klanowi (i przy okazji adminom serwera Coolnet, ktorzy toleruja takie postepowania).

Zal dupe sciska, kocham te gre, ale dochodze do wniosku, ze sa po prostu szkoda czasu na gre z ludzmi, ktorzy zasluguja tylko na pogarde.

pozdrawiam ALL
BurtLee alias Pasikonik

pyz - Wto Sty 06, 2004 9:19 pm

Chcialem przypomniec, iz zmieniles pozniej team na red, co sprawilo ze bylo 4 graczy red i 3 blue, wtedy ja i Kribol weszlismy do blue, jeden z blue po chwili wyszedl, bylo 4:4 a Ty przeszedles znowu do blue - za to wyleciales.

A jak Ci mowilem przed chwila na servie "chuj Ci w ryj" :) podtrzymuje.

orlan - Sro Sty 07, 2004 9:39 am

cos z tym zrobie. Niestety mam zle wiesci najprawdopodobniej coolnet zostanie zamkniety :-( (. wiec grajcie ile sie da poki jest darmo .
Petycja do podpisania
http://www.petitiononline.com/GTS/

Sensei - Sro Sty 07, 2004 10:16 am

Dlaczego zamkniety???? Teraz to bedzie trzeba naprawde szybko skombinowac jakis nowy dobry serv.
szyna^ - Sro Sty 07, 2004 12:39 pm

Votujcie na ten link co podal Orlan.
Kiler - Sro Sty 07, 2004 1:51 pm

dobrym argumentem dla tego calego gts może być banner na popularnych serwisach [np na stronie ctf.pl itd.]
oni by mieli reklame a my coolnet...

szyna^ - Sro Sty 07, 2004 2:06 pm

Obojetnie oby cool zostal ;]
Magnus - Sro Sty 07, 2004 2:35 pm

A pyz sie brzydko zachował...
Wspolnik - Sro Sty 07, 2004 3:32 pm

Magnus wcale nie brzydko. Ja poprostu kurwicy dostaje jak sie mowi tłukom zeby teamy wyrównali a oni dalej ciułaja te swoje punkciki bo on ma juz 25 i jak juz ma tyle to nie, nie ma bata nie przejdzie. Dobrz dobrze Pyz ty tam pilnuj tego. Akurat Pyzaty to sie do tego nadaje !! Chociaz czasem.... :D :D :D mnie tez straszy kickiem (bezczelny :D :) :D :D )ale lepszy taki pyz niz dziki Diax ktory wyprawia z adminem co chce :wink: :D :D
Kiler - Sro Sty 07, 2004 3:38 pm

myślę że gdyby pyz inaczej się odniósł do burta to by tego problemu nie było
aczkolwiek wina jest obupólna [jak sie pisze obopolna?]

kfak - Sro Sty 07, 2004 4:12 pm

eh ja tam teamy zmieniam czasami po 5 razy :/

sram na wyniki fragow :/ bo ctf jest dla flag, dm dla fragow

szyna^ - Sro Sty 07, 2004 4:19 pm

Czy tak czy siak jest chujowo i nadal bedzie taki problem.
Magnus - Sro Sty 07, 2004 5:00 pm

Kultura zawsze mile widziana...
pyz - Sro Sty 07, 2004 5:39 pm

Zaglosowalem. Kiler sluszna uwaga, aczkolwiek bylem juz poddenerwowany lekko ze taki stan rzeczy sie mial juz od 3 mape z rzedu, pozatym BurtLee nie daze sympatia od lat, w przeszlosci rowniez probowalem grzecznie do niego rozmawiac - nie skutkowalo, sadzac, ze i tym razem wylozy na to laske, napisalem jak napisalem. O dziwo, zmienil team, problem tkwi w tym, ze po zmianie teamu, gdy ja i Kribol weszlismy do przeciwnego, BurtLee wrocil i byl stan 3:5 - to mnie juz maksymalnie wkurwilo. W razie czego, na potwierdzenie tej sytuacji nawet mam demo :D Jesli ktos by uwazal, ze klamie.
szyna^ - Czw Sty 08, 2004 11:03 am

Pyza czekam na demo :P
Kiler - Czw Sty 08, 2004 1:59 pm

hehe szyna :lol:
FireBird! - Czw Sty 08, 2004 2:08 pm

[quote="pyz"]Zaglosowalem. Kiler sluszna uwaga, aczkolwiek bylem juz poddenerwowany lekko ze taki stan rzeczy sie mial juz od 3 mape z rzedu, pozatym BurtLee nie daze sympatia od lat, w przeszlosci rowniez probowalem grzecznie do niego rozmawiac - nie skutkowalo, sadzac, ze i tym razem wylozy na to laske, napisalem jak napisalem. O dziwo, zmienil team, problem tkwi w tym, ze po zmianie teamu, gdy ja i Kribol weszlismy do przeciwnego, BurtLee wrocil i byl stan 3:5 - to mnie juz maksymalnie wkurwilo. W razie czego, na potwierdzenie tej sytuacji nawet mam demo :D Jesli ktos by uwazal, ze klamie.[/quote]

Klamiesz

pyz - Czw Sty 08, 2004 2:22 pm

hehe ssij :)
Kumanus - Czw Sty 08, 2004 2:29 pm

Cytat:
[quote="pyz"]Zaglosowalem. Kiler sluszna uwaga, aczkolwiek bylem juz poddenerwowany lekko ze taki stan rzeczy sie mial juz od 3 mape z rzedu, pozatym BurtLee nie daze sympatia od lat, w przeszlosci rowniez probowalem grzecznie do niego rozmawiac - nie skutkowalo, sadzac, ze i tym razem wylozy na to laske, napisalem jak napisalem. O dziwo, zmienil team, problem tkwi w tym, ze po zmianie teamu, gdy ja i Kribol weszlismy do przeciwnego, BurtLee wrocil i byl stan 3:5 - to mnie juz maksymalnie wkurwilo. W razie czego, na potwierdzenie tej sytuacji nawet mam demo :D Jesli ktos by uwazal, ze klamie.


Klamiesz[/quote]
Firebird! : dupczysz

szyna^ - Czw Sty 08, 2004 4:57 pm

Kumanus rwij ;P Katulec jest wporzo.
FireBird! - Czw Sty 08, 2004 5:30 pm

"Firebird! : dupczysz"

Tobie tez by sie czasami przydalo...

Grzdyl - Czw Sty 08, 2004 8:03 pm

kat... blagam... :)

nie widzialem tej akcji ale serio stane po stronie burtaa... wiem ze pyz jest sklonny do roznych akcji... czesto nieprzemyslanych bo dziala pod wplywem impulsu... ma w dupie konsekwencje... tak zostal wychowany... bez obrazy... ;)
burt z kolei starszy i doswiadczony... zmienil team ale to nie usprawiedliwia pyza do takich odzywek i do kopania z serva...

tez nie lubie kiedy squady nie sa wyrownane i nikt nie chce przejsc do drugiego teamu... ale jeszcze bardziej mnie wkurza jak widze ze ktos wykorzystuje swoja pozycje i swoje przywileje...

dalej bedzie syf na coolnecie jak beda dupni admini z dupnym podejsciem do gry i z dupnymi refleksjami...

vitez - Czw Sty 08, 2004 8:57 pm

Ja to widze tak:

1. Pyz i kribol zmienili team bo bylo nierowno.
2. W tym samym czasie Burt tez sie zorientowal ze jest nierowno i chwile pozniej rowniez zmienil team.
3. Burt zmienil bo bylo nierowno ale pyz pomyslal ze Burt polecial za nimi bo bal sie przegrac i stad zaszlo nieporozumienie.

Innymi slowami bo motam ;) : i pyz i kribol i burt zmienili team bo bylo nierowno, ale z jednej strony Burt nie zauwazyl ze juz jest rowno i dlatego rowniez zmienil team, a z drugiej strony pyz nie pomyslal ze Burt zmienil by wyrownac tylko pomyslal ze Burt pogonil za nimi z obawy przed przegrana.
Wniosek - pyz nie umie myslec, za to umie bluzgac i dzialac impulsywnie stad kopniecie Burta w tyleczek.

Grzdyl - Czw Sty 08, 2004 9:08 pm

haha...
moj ty filozofie...

vit to koles ktory potrafi nawet z najprostszego sznurka zrobic labirynt nie do przebrniecia... tylko jest jeden problem drogi Watsonie... nie zostalo do konca sprecyzowane ile czasu minelo od przejscia pyza do teamu do momentu zmiany teamu przez burtaa... moglo to byc 5 sek... albo 1 min... roznica z pozoru niewielka ale komu zajeloby wpisywanie "team red/blue" 1 minute?

Parafrazujac znany text z kreskowek...
"Is there a doctor in the house?"
wezwiemy na pomoc nieustraszonego i niezwyciezonego...
"Is there Mr. Rutkowski in the house?"

wrzawa... oklaski... lata popcorn... ;)

szyna^ - Czw Sty 08, 2004 9:18 pm

Ale pierdolicie skonczcie sie wywodzic.
Grzdyl - Czw Sty 08, 2004 9:33 pm

ejjjj... ja sie dobrze bawie... ;)
FireBird! - Czw Sty 08, 2004 9:49 pm

"1. Pyz i kat zmienili team bo bylo nierowno."

Czytaj uwaznie, mnie tam nie bylo.

vitez - Pią Sty 09, 2004 3:55 am

Cytat:
tylko jest jeden problem drogi Watsonie... nie zostalo do konca sprecyzowane ile czasu minelo od przejscia pyza do teamu do momentu zmiany teamu przez burtaa... moglo to byc 5 sek... albo 1 min... roznica z pozoru niewielka ale komu zajeloby wpisywanie "team red/blue" 1 minute?


Obejrzyj se demo.. ja nie ogladalem ale wrozka jestem. Inaczej pyz by sie nie wkurzyl jak tym ze jakas lamka (czyt - Burt ;) - bez urazy, parafrazuje styl myslenia pyza) zmienia team byle nie przegrac...

Cytat:

"1. Pyz i kat zmienili team bo bylo nierowno."
Czytaj uwaznie, mnie tam nie bylo.


Kribol, kat, i to na k i to na k wiec mnie sie pomylilo 8) , scusi, juz edytuje.

pyz - Pią Sty 09, 2004 6:41 am

Tzn mam Wam demo wyslac by pokazac, ze to trwalo wiecej niz 5 sekund ? Jesli dobrze pamietam to okolo minuty, jak nie lepiej .. Wiec to napewno nie bylo *przypadkowe* i Twoj wniosek Vitez, ze ja myslec nie umiem, jest bezpodstawny. Chetnych do dalszej dyskusji zapraszam na gg z mailami to wysle demko, inaczej prosze nie wypowiadac sie bo naprawde pierdolicie glupoty.

p.s.
Grzdyl gowno wiesz ;)

Grzdyl - Pią Sty 09, 2004 9:36 am

Cytat:

By Vitez...
...ja nie ogladalem ale wrozka jestem...


warto bylo podniesc sie z lozka zeby dowiedziec sie takich rewelacji... to juz wiem czemu masz czasem taki dziwny humor... po prostu trafia cie normalna przypadlosc kobieca i na wszystkich musisz sie wyzywac... ;)
Vicio a masz ty miotle, czarodziejski zloty proszek, (kota masz to sie nie pytam) i ogromna kroste na wielgachnym nosie? zawsze tak wyobrazalem sobie czarownice... ;) w Kajko i Kokoszu czarownica miala takiego silnego i owlosionego MENa... Łamignata... Masz takiego? ;)

ps
pyz... zobacze demko i wydam samosad... w najgorszym wypadku zostaniesz skazany na smierc przez ukamieniowanie kartonowymi pudelkami po oryginalnym quejku... troche to bedzie trwalo ale kiedys bedzie musialo przyniesc zamierzony efekt... ;)

szyna^ - Pią Sty 09, 2004 12:02 pm

Ej co sie z wami dzieje to komedia ;S nie chce sie pisac normalnie.
Grzdyl - Pią Sty 09, 2004 3:01 pm

szyna... szyna...
vitez - Pią Sty 09, 2004 9:17 pm

Grzdyl znowu pisze posty tylko po co najmniej jednym blancie... ;)
Grzdyl - Sob Sty 10, 2004 2:52 am

wrrrr...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group