Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Ratujmy Coolnet...

Tur!n - Sro Sty 07, 2004 1:30 pm
Temat postu: Ratujmy Coolnet...
http://www.petitiononline.com/GTS/ <------na ta stronke zglaszamy petycje o pozostawianie coolnetu... WPISUJCIE


ps.Orlan w jakims innym topicu o tym napomknal... ale sadze ze sprawa na tyle wazna ze NALEZY osobnego topasa zalozyc...

pozdrawiam...

LUDZIE podpisujcie PETYCJE!!!!!!!

szyna^ - Sro Sty 07, 2004 2:05 pm

Heh najlepiej zeby tylko zostal serv q2ctf ;]
kfak - Sro Sty 07, 2004 4:11 pm

Cytat:
245. Vitez Nie zamykacjie serwa, jestem gejem od 12 roku zycia i gdzie ja bede podchody na chłopców robił jak nie na waszych serwerach. Ps. może admin mi przysłać swoje zdjęcie (je&para;li chłopiec) a i zdjecia przyjmuje tylko nagie.


jak tak maja wygladac wasze glosy to tylko dajecie popis swojej inteligencji pajace...

szyna^ - Sro Sty 07, 2004 4:15 pm

O kurwa no ludzie nie robcie jaj do kurwy nedzy.
Kumanus - Sro Sty 07, 2004 5:35 pm

z tym vitezem to ktos przegiol :/
pyz - Sro Sty 07, 2004 5:42 pm

Tak, i moglibyscie sie wpisywac z imienia i nazwiska, bardziej skutkuje w takich sytuacjach :> Dla lepszego rozpoznania tak jak ja mozecie sie wpisywac (260 wpis), imie "ksywa" nazwisko ;>

p.s.
kfak idz sie uczyc do matury!

vitez - Sro Sty 07, 2004 6:28 pm

Emailem przychodzi potwierdzenie jak ktos sie wpisal, ale ogolnie stronka dosc kiepsko zrobiona, bo powinno przyjmowac podpis dopiero po kliknieciu na jakis link weryfikujacy w mailu. Ja sie podpisalem imieniem i nazwiskiem i na to email potwierdzajacy przyszedl. Ale przegiecia i dowolna ilosc glosow mozna nabic jak widac bo stronka pozwala na duplikacje uzytych adresow email (ktos sie wpisal za mnie podajac mojego emaila) jak i uzywanie nie swoich adresow email. Coz... dzieciaki wszedzie sie znajda, brawo za wpis.
Kala - Sro Sty 07, 2004 7:01 pm

Jawnie ratujmy coolneta dobry serwer (czasami ;p) , ale ogolem jest ok Vote Yes zeby zostal !
AL_BUNDY - Sro Sty 07, 2004 7:44 pm

It appears as though your signature does not originate from PetitionOnline.
Please go to the petition page and submit your signature again.


wtf?

Kiler - Sro Sty 07, 2004 8:28 pm

pokazuje się jednakże twój podpis nie "orignate from" petition online
proszę przejdź do strony petycji i złóż twój podpis ponownie

te "orignate from" to nie wiem co to jest ;s
ale chyba chodzi o to że wpis z twoim podpisem już jest [tak mi się zdaje]

AL_BUNDY - Sro Sty 07, 2004 9:30 pm

nie dziala :(
vitez - Sro Sty 07, 2004 10:03 pm

zapewne uzywasz jakiegos proxy albo w3cache i skrypcik dopisujacy petycje tego nie lubi...
AL_BUNDY - Sro Sty 07, 2004 10:16 pm

zwykle polaczenie przez neo
szyna^ - Czw Sty 08, 2004 10:58 am

To niech ktos za Ciebie zavotuje tak jak Vicia....
Kiler - Czw Sty 08, 2004 1:58 pm

ja jade aktualnie na neo i mi dziala bezstresowo ;s
szyna^ - Czw Sty 08, 2004 4:49 pm

Ale AL jest wyjatkowy ;D
Grzdyl - Czw Sty 08, 2004 8:55 pm

al wymij reke z gaci... oni maja tam skaner... moze to dlatego... ;)
szyna^ - Czw Sty 08, 2004 9:09 pm

HEhehhehehehhehehehehe!
Grzdyl - Czw Sty 08, 2004 10:10 pm

ale serio... jest czwartek... godzina 23... server powinien byc pelen... a tu jest 7 osob...
pytam sie wiec po co?
jezeli caly czas sa wieszane psy na adminow... z powodu adminow ktorzy niewlasciwie uzywaja swoich adminow oraz z powodu laga i pl ktore skacza jak ekg czlowieka przed zawalem...

i tak wszyscy ludzie ktorzy maja mozliwosci sa niereformowalni i nie ma sensu nawet zaczynac rozmowy...

pyz - Pią Sty 09, 2004 7:04 am

Wyczulem zajebista aluzje do mnie Grzdyl ...
Wiesz, zaloz ankiete i przekonaj sie jak ogolnie ludzie oceniaja moje postepowania na coolnecie, bo mi osobiscie wydaje sie, ze wiecej osob chwali mnie za to, ze tepie lamerie bezlitoscie, niz mnie za to nie lubi :>

AL_BUNDY - Pią Sty 09, 2004 7:16 am

heh juz ok...cos nie bardzo chcialo przyjac mojego podipsu:
imie "ksywa" nazwisko
:/

Grzdyl - Pią Sty 09, 2004 9:46 am

HA!...
widzisz Bundy... wiedzialem ze pomoze... ;)

pyz... ty egocentryku... ja uogulniam i nie przyklejam etykiety poszczegolnym osobom... to i tak nic nie zmieni a tylko moze spowodowac niepotrzebne konflikty... ;)
ale milo ze sam sie przyznales do winy ;)

a teraz synu wyciagnij wnioski z tej lekcji... :D

szyna^ - Pią Sty 09, 2004 11:57 am

Bosh co sie dzieje ........
Grzdyl - Pią Sty 09, 2004 3:00 pm

nic... przeciez trzymanie reki w gaciach to nic takiego... nie mow mi ze ty tego nie robisz... :shock:

:wink:

Kiler - Pią Sty 09, 2004 8:14 pm

on ma kobiety :D
Grzdyl - Sob Sty 10, 2004 2:56 am

Al... wytlumacz im... ;)
pyz - Sob Sty 10, 2004 6:12 am

"Al... wytlumacz im..." - tym tekstem Grzdyl powalil mnie na ziemie po prostu ;) A co do winy jakiejs i przyznawania sie, to nie mam pojecia o co Ci chodzi, ale fakt jest taki, ze ja kopie ludzi duzo, ale IMHO uzasadnione sa to sytuacje :> A jak ktos ma do mnie o to zal, to niech spojrzy najpierw na swoje postepowanie ;)

Przyklady:
1. himself (moj ulubieniec) .. Wkurwial masakrycznie ludzi bindami typu "pech" i "no cienki jestes" po tym jak kogos zabil, mnie rowniez tym wkurwia, wiec za kazdym razem jak uzyje ktoregos z tych bindow leci ;)
2. suoma (to od wczoraj) .. "Sklady nierowne" itd. itp. to teksty suomy, ale dupy sam nie ruszy, gdy mu zwrocilem uwage to wyskoczyl do mnie z ryjem, wiec od dzis i ten Pan dopoki sie nie nauczy samemu zmieniac teamy, za kazdy tekst *drugi z rzedu* tekst o skladach bedzie lecial ;)

Zle? Dobre? Ja sadze, ze wyjdzie to na dobre wszystkim a przedewszystkim tym dwom osobnikom i moim nerwom ;)

Kumanus - Sob Sty 10, 2004 7:53 am

biedny, zestresowany przez suome i himfelf'a pyz :>
pyz - Sob Sty 10, 2004 8:48 am

Az tak sie q2 nie przejmuje by sie tym stresowac ;) Po prostu wkurwiaja mnie takie zachowania
Rezor - Sob Sty 10, 2004 8:55 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :o
ryq - Sob Sty 10, 2004 11:03 am

zgadzam sie z pyza, mnie tez nieraz takie cos wqrwia.
szyna^ - Sob Sty 10, 2004 11:53 am

Pyza Pyza Ty nerwusie ;D kogo jeszcze masz na czarnej liscie ? ;D
Kiler - Sob Sty 10, 2004 12:26 pm

i dobrze
niech tępi ;d
tylko oby słusznie :]

Magnus - Sob Sty 10, 2004 1:25 pm

Słusznie? A co jest słuszne? IMO to lekka przesada z kickaniem za binda...
Sensei - Sob Sty 10, 2004 4:25 pm

Zgadzam sie z Magnusem. Ktos sie od was troche rozni, nie podoba wam sie jego postepowanie i juz odrazu chcecie kickac? Wystarczy mu chyba wytlumaczyc ze niepodoba sie to i to ale zostawic go a nie zacznie pyskowac i tez kick.
Kurwa ludzie oprzytomnijcie!

kfak - Sob Sty 10, 2004 4:48 pm

to sobie kurwa wpiszcie "ignore himself"

wpizdu w cfg a nie bedziecie kurwa kopac wszystkich, moze niedlugo ktos nie wyrzuci ci 5 rakiet a 4 [bo jedna zuzyl] i tez go kurwa wypierdolicie ?

pojebalo was poprostu z tym pomyslem

Tur!n - Sob Sty 10, 2004 5:42 pm

w pelni zgadzam sie z 2 postami powyzej... chorzy ludzie maja admina na coolu...


sad...

brzoza - Sob Sty 10, 2004 6:49 pm

przepraszam .. ale zupelnie przez przypadek mam admina na coolu i nie uwazam sie za chorego (przynajmniej umyslowo.. chociaz troche uposledzony jestem)... kopie tylko ziutka bo on jest za dobry i czituje...

:D

Tur!n - Sob Sty 10, 2004 7:08 pm

wyjatek potwierdza regule...
Kumanus - Sob Sty 10, 2004 7:54 pm

a huj tam... nie podoba sie na qlnecie ? to zmukac na xs ;p ;)
Sensei - Sob Sty 10, 2004 7:59 pm

Szkoda slow.....
ziuum - Nie Sty 11, 2004 8:52 am

Action Quake 17.11.2003, 11:18 | Yossarian

Na prozbe wielu ludzi odpalilem serwer Action Quake pod adresem 213.241.37.37:27911 gdzie dzialal wczesniej "Kubus: CTF", który niestety nie byl odwiedzany. Mam nadzieje ze AQ2 znajdzie wieksza liczbe amatorów.

Milej zabawy.

___
Kubus CTF zlikwidowany, jeszcze coolnet i caly Q2CTF w polsce umiera.
Pozostają tylko zagraniczne servy, albo jakies mierne Polskie stawiane na SDI..

Kiler - Nie Sty 11, 2004 9:31 am

byly 2 kubusie ctf i teraz jest jeden, news stary ;]
vitez - Nie Sty 11, 2004 9:32 am

Cytat:
(pyz)fakt jest taki, ze ja kopie ludzi duzo, ale IMHO uzasadnione sa to sytuacje :> A jak ktos ma do mnie o to zal, to niech spojrzy najpierw na swoje postepowanie ;)


Pyz ty sie dobrze czujesz? Zaczynasz gadac dokladnie jak ja... Ale co do "binderow" to lepiej uzywac shutupa niz kopac - bardziej wkurwiajace :>

Cytat:
(kfak)to sobie kurwa wpiszcie "ignore himself"
wpizdu w cfg

W Biteme chyba nie ma ignore. W q2ace dziala wpisane do cfg, w NoCheat nie dziala ignore z cfg tylko recznie wpisane z konsoli juz na servie - bo ignoruje po numerze gracza a nie nicku, tak by lamek nie mogl zmienic nicka i sypac dalej (nauczka z q1ace).

Cytat:
(Tur!n)chorzy ludzie maja admina na coolu...

A tu masz 100% ale chwilowa racje co do mnie - od wczoraj mam angine :> , ale za tydzien powinno byc OK, a poza tym nie wchodze na Coolnet - zalosne warunki.

Rezor - Nie Sty 11, 2004 10:02 am

co za ludzie :o ja nie gram i nienażekam :lol: :lol: bo nie gram :wink:
Kumanus - Nie Sty 11, 2004 10:19 am

qwa . zamknawc qlneta w hujam, bo dziala fest hujowo .. wiec lepiej grac na jakims innym pol servie. ale samemu sie hujowo gra, a cieciuchy siedza na qlnecie jak konie z klapkami na oczach zapatrzeni w colneta jak w jakiegos boga ... zalosna sprawa.
A jak zamkna qla to all pojdzie na inne servery i bedzie gitara ;d

szyna^ - Nie Sty 11, 2004 11:33 am

Oj oj oj ;D
Kribol - Nie Sty 11, 2004 12:29 pm

kuk kum nie pomyslales o innych to ze ty masz hujnie nie znaczy ze tak ma kazdy. Widac rasowy Polak
ryq - Nie Sty 11, 2004 12:39 pm

ja tam mam wszedzie jednego laga czy na xs czy na polskich serv ;p
szyna^ - Nie Sty 11, 2004 10:35 pm

a ja mam rower ;d
vitez - Pon Sty 12, 2004 10:59 am

Cytat:
a ja mam rower ;d


W innych topikach pisujesz "znowu nie na temat gadacie" albo "zamknac bo spamuja" itp... a tu co? Zdecydowalbys sie...

ryq - Pon Sty 12, 2004 11:18 am

wuasnie! szyna - spamer ;p
Grzdyl - Pon Sty 12, 2004 5:14 pm

spam to spam... ale chociaz zeby byl sensowny... a tutaj... po cholere ci rower jak wszystkie drozki sa zasypane sniegiem?? CO? WIDZISZ? TWOJE POSTY SA DO DUPY!!!
Ty Durniu!...
:lol:

Diax - Pon Sty 12, 2004 7:00 pm

Kumanus na huj ty sie wogle odzywasz i tak kazdego guwno obchodzi co ty tu napiszesz !!!
kfak - Pon Sty 12, 2004 7:22 pm

"na huj ty sie wogle odzywasz i tak kazdego guwno obchodzi co ty tu napiszesz !!! "

to samo do ciebie.

po co w ogule all sie odzywa pierdolac smuty i nie na temat ;/

szyna^ - Pon Sty 12, 2004 7:27 pm

A po chuj sie w ogole wszyscy odzywamy ? apropo sorki Rycerzu ;D
A skad wiesz np ze Yossarin nie jezdzi na rowerze ? a to tez z coolnetem zwiazane ? ;P <joke>
Ps. Grzdylu paluj sie "DZIADU" ;D :twisted: :lol:

Kumanus - Pon Sty 12, 2004 8:08 pm

to co napisalem bylo jak najbardziej na temat :wink: a ze moja opinia jest taka a nie inna to patyk ci w oko (diax).
No i tyle 8)

mero - Wto Sty 13, 2004 2:26 pm

mi tam sie nigdy coolnet niepodobal bo mam lacze z telenoego i pingi niesamowite:} wsumie to tylko temu jakos sie juz grac niechce :{

byłem mlodybyłem zbujem i latałem z gołym.... torsem :P

vitez - Wto Sty 13, 2004 9:00 pm

Cytat:
to co napisalem bylo jak najbardziej na temat


A moglbys przetlumaczyc na jezyk polski to co napisales? Bo z tej sterty bluzgow ktora widac niewiele sensownego tekstu da sie wyciagnac i stad ciezko poznac czy to jakies ogolne bluzganie czy twoja opinia "na temat" .

Kumanus - Wto Sty 13, 2004 9:59 pm

Cytat:
qwa . zamknawc qlneta w hujam,
czyli zamknac wogole
Cytat:
bo dziala fest hujowo ..
bo jest salby

Cytat:
wiec lepiej grac na jakims innym pol servie. ale samemu sie hujowo gra,
lepiej jakby ludze grali na innych polskich serveraach niz na coolnecie. Wtedy i ja bym mogl se pograc razem z nimi
Cytat:
a cieciuchy siedza na qlnecie jak konie z klapkami na oczach zapatrzeni w colneta jak w jakiegos boga
ludzie potrafia grac na ogromnym lagu i nie przeszkadza im to bo mysla ze graja na najlepszym serwerze
Cytat:
... zalosna sprawa.
A jak zamkna qla to all pojdzie na inne servery i bedzie gitara ;d
tu w miare lagodnie ;o

Mysle ze niewiele osob mialo problem taki jak Vitez .. ale coz poswiecilem moj cenny czas i przetlumaczylem to na polski ;]

szyna^ - Sro Sty 14, 2004 9:42 am

HEhehhe Kumanus tlumaczu ;] to ile Ty jezykow znasz ? wyksztalcony patrze ;D
Tur!n - Sro Sty 14, 2004 1:46 pm

ble ble...
vitez - Sro Sty 14, 2004 2:51 pm

Cytat:
Mysle ze niewiele osob mialo problem taki jak Vitez


A qrva wiesz qrva troche qrva chujowo qrva ze qrva tak qrva duzo qrva "przecinkow" qrva typu qrva "kurwa" qrva uzywasz qrva ;)

Uf... meczace to... a jak nie przecinkow to zamiennikow. Nic tylko "kurwa" i "hujowo" (i chuj ze z bledem ortograficznym - tak jest krocej i bardziej cool no nie? ;) ) , ocipiec mozna jak sie tak niskiego lotu slownictwo czyta :roll:

Kumanus - Czw Sty 15, 2004 3:33 pm

raptem byla tam tylko !! 1 "qwa" i 3 huje z tym ze huje zastepowaly jakies inne slowa .. wiec az tak tragicznie nie bylo ;o :roll:
kfak - Czw Sty 15, 2004 5:01 pm

kurwa chujowo

:D

tak sobie mysle ze nie ma sensu ratowac kulnetu ktory ma byc nc ;D

Tur!n - Czw Sty 15, 2004 6:15 pm

cos w tym jessssst....
Grzdyl - Czw Sty 15, 2004 7:28 pm

nie chce sie wypowiadac bo podwazylbym sens tego topica...
szyna^ - Sob Sty 17, 2004 9:42 am

A tak w ogole to cos juz wiadomo czy uratowany czy nie ?
Grzdyl - Sob Sty 17, 2004 10:10 pm

narazie jeszcze dziala...
raz lepiej raz gorzej czyli nic sie nie zmienilo...

ale titanic tez zatonal...
a teraz tonie przynajmniej raz w roku... ;)

pyz - Nie Sty 18, 2004 12:28 am

Cytat:

Grzdyl:

[..cut..]

ale titanic tez zatonal...
a teraz tonie przynajmniej raz w roku... ;)


A Leonarda Di Capria rowniez mozna spotkac na q2? Bo chcialem zalatwic od niego autograf dla mojej 11-o letniej kuzynki, w ogole to moj bohater, taki dzielny byl na Titanicu, chcialbym sie dowiedziec jak on to zrobil.

p.s.
Znowu bezsensowna dyskusja, a conajmniej nie na temat :>

p.s.2.
Kfak, leave it to me and my nasty clan mates ;) Szybki pokazemy, ze NoCheat only server nie zdaje egzaminu...

Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 2:10 am

pyz... idz sie utop... ;)
szyna^ - Nie Sty 18, 2004 9:52 am

Rożek ;] wyluzuj z pośladow ;P
Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 12:05 pm

szynek bo wscieklego spuszcze ze smyczy... ;)

a reprezentacja wroclawskich siatkarek liczy na rewanz... ;)

szyna^ - Nie Sty 18, 2004 6:35 pm

Wlasnie Rozek 3ba wscieklego jebnac ;] bo dawno dawno juz z Toba nie walilem ;D
Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 10:52 pm

ja wale pierwszy... :lol:
idz zboczencu... cos juz wczesniej podejrzewalem... ;)

ryq - Wto Sty 20, 2004 3:24 am

jak dla mnie coolnet mogli by juz zamknac ;p kubusia tez ;] reszta serv moglaby zostac ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group