Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - COOLNET NC only

orlan - Sob Sty 10, 2004 5:24 pm
Temat postu: COOLNET NC only
radze sie zaoparztrzyc w najnowsza wersje NC bo lada dzien coolnet stanie sie serverem NC only. Czy skladalem zyczeni noworoczne wszystkim chyba nie wiec zycze wieluset fragow na serverach q2 i nie tylko bez zawalania innych spraw szczegolnie sercowych... w 2004 :D
Orlan

kiler-awf - Sob Sty 10, 2004 5:28 pm

Heh mi tam rybka wolę Holandię
tylko jak zamknął coolnet to nie bedzie i NC
i "bydła" więc chyba nie jest tak zle:)
i ta najnowsza wersja niczemu nie pomoże.

Pozdrawiam

Tur!n - Sob Sty 10, 2004 5:35 pm

to bede gral na xs...
cusz szkoda...


BiteMeRULLA!:)))
pozdrawiam..:*

kfak - Sob Sty 10, 2004 6:57 pm

good luck ;)

na pewno duzo meczy pucharowych bedzie sie tam rozgrywalo...
ps. coolnet dazy swoja klasa i dzielnie zastepuje wysluzone juz TPI :/

Kumanus - Sob Sty 10, 2004 7:53 pm

dokladnie ... :}
Kiler - Sob Sty 10, 2004 9:10 pm

a tam huja nie zabawa !
wielka kurwa faza od roku bo kurwa wymagane nc
to wzialem jako przykladny gracz sciagnalem to goowno, skiopiowalem, zmienialem jebanego cfg'a
i kuurwa gralem!
jebane wavy i te inne syfy zrobilem wszystko po to zeby kurwa podporzodkowac sie adminom i ulatwic im te jebane życie z jebanymi cheaterami!
ale i tak prawie wszyscy w huja walili i grali na bitme itd...
no to ja z tydzien temu przeszedlem na bitme gdzie moge miec timery, zmienilem spowrotem tego jebanego cfg'a jush sie przyzwyczailem a tu kurwa nc only
JEBCIe SIE wszyscy kurwa niekonsekwentni orkowie i inne gollumy!
w huja se wszyscy leca i dac pograc normalnie nie dadza!
na zagranicznych huja to obchodzi czy masz bitme sritme czy kurde nc
grasz bo chcesz grac i srają tam na cheaterow. tam kurwa malo kto jest takim pedalem zeby cheatowac! a jak sie juz taki fagas rodzi to szybko zmienia zdanie bo musi to nudzi ;s
a nie kurwa antycheatersjka zabawa
a wogoole jush nic nie dodaje bo szkoda jebanych sloow
no i huj ze przeklinam?
wlasnie zobaczylm ten topic ktoory mnie tak wkurwil ze ho ho ho
!
:evil: :evil: :evil:

Kiler - Sob Sty 10, 2004 9:10 pm

unnormal rules fuck it !
omen - Sob Sty 10, 2004 9:12 pm

hahahha, nie moge - http://bontek.lubi.info/
;-DDDDDDDDDDDDD
sorki za posta! :)

Sensei - Nie Sty 11, 2004 12:54 am

Stare ale jare...... :D
orlan - Nie Sty 11, 2004 7:38 am

kiler-awf podaj IP dodam cie do wyjatkow
vitez - Nie Sty 11, 2004 9:21 am

I co z tego ze NC only jak i tak go zamkna - prawa komercji :/
Kiler - Nie Sty 11, 2004 9:32 am

ja nie jestem kiler-awf tylko [KAI]KILER.J
narazie mam neo+ wiec mam zmienne ip
za 2,3 tygodnie powrooce do sdi to wtedy ci podam ip
thx

Kribol - Nie Sty 11, 2004 10:00 am

stfu n00b
on do Ciebie nie mowil

Rezor - Nie Sty 11, 2004 10:07 am

ja to pierdole nie bede scigac zadnego nc na biteme gra mi sie dobrze i na nim bede gral
Kumanus - Nie Sty 11, 2004 10:27 am

rez: w jakims innym topiq pisales ze wogole nie grasz .... wiec pomysl co piszesz bo przeczysz sam sobie :D :]
szyna^ - Nie Sty 11, 2004 11:36 am

A ja pierdole q2 ;D end of q2 4 me ;d
ryq - Nie Sty 11, 2004 12:50 pm

ale sciema ;] szyna nie rob publiki w konia ;p ja tez mowilem nie raz ze koncze z q2 i jakos nie idzie ;] mi to tam zwisa czy na NC czy na Bitme bede grac w sumie ;p
Grzdyl - Nie Sty 11, 2004 11:25 pm

hmmm... trza bedzie sie zaastanowic i podjac jakas sensowna decyzje...
szyna^ - Pon Sty 12, 2004 9:13 am

Ja bez kitu mowie ;d
Ps Noczit narzucanie to jawna glupota....
To ja kaze zebyscie chodzili bez ubran ;S

ryq - Pon Sty 12, 2004 11:28 am

Cytat:
To ja kaze zebyscie chodzili bez ubran ;S


ok :D

Diax - Pon Sty 12, 2004 6:58 pm

Nie macie juz co wymyslac Orlan NC Only powiedz co ci to da nie bedzie cziterow ??to sie mylisz bo jezeli ktos chce czitowac to to zrobi bo w bardzo krotkim czasie po wyjsciu nowego NC wychodza do niego czity wiec nie ma sensu dla tego NC kumasz?
:twisted:

Grzdyl - Pon Sty 12, 2004 7:09 pm

szczerze mowiac tak jak wiekszosc nie lubie kiedy ktos mi cos z gory narzuca... kiedy zostaje do czegos zmuszony... kiedy zostaje zmuszony do zmiany przyzwyczajen... kiedy nie moge pojsc ta droga ktora mi sie podoba... zawsze wtedy cos we mnie wybucha i prowokuje do dzialania... najczesciej przeciwnego do zakazow badz nakazow... tak jest i tym razem... tak bylo tez wczesniej... moze znajdzie sie jakies lekarstwo na to zbiorowe przymuszenie na zakladanie "obrozy"...
Rudger Hauer... Gdzie jestes kiedy Ciebie potrzebujemy...

Magnus - Pon Sty 12, 2004 7:23 pm

"-pewnie śpi w wannie.
- nie w kubeczku pomaga mamie i tacie"

A tak na poważnie, cza zrozumieć tą protekcjonalnośc którą otacza nas Orlan, każąc nam grac na NC, ale szczerze mówiąc nie widziałem rzandego czitera od czasów skalara i lepiej by było wyplenić problem jak już wyrośnie, bo chyba nie ma sensu wylewać pestycydów na na roślinke która jest zdrowa i wolna od robaków- to moze jej zaszkodzić../ :) :D

vitez - Wto Sty 13, 2004 8:51 pm

Cytat:
szczerze mówiąc nie widziałem rzandego czitera od czasów skalara


To niewiele w swoim zyciu widziales :P

Magnus - Sro Sty 14, 2004 2:41 pm

Być może, ale chodzi oto że ich obecność(jeśli takowa jest) nie rzuca sie w oczy, przynajmniej mi.

ps.ty Vitez chyba troche za dużo rzeczy widzisz w swoim życiu.

pyz - Nie Sty 18, 2004 12:38 am

Wystarczy miec fake nicka i dobrze grac, juz jestes posadzany o cheaty. Doswiadczylem tego na wlasnej skorze od Orlana, Viteza i Blaassa. Jaki z tego moral? Jestem cheater :) Ale jakos nie moge znalesc osoby, ktora mnie zna, by mi potrafila zarzucic w racjonalny sposob a co lepsza udowodnic, ze cheatuje ;)

p.s.
Diax ma racje. A jak tylko COOLNET bedzie NoCheat only to zaufajcie mi, ze pojawi sie duuuuuuzo botow na servie, wlasnie dlatego ze jest wymuszany NoCheat :> m.in. ja se bede gral na bocie, mowie wszem i wobec. A jak dostane bana, zalatwie se proxy, kolejny ban, kolejne proxy, i tak do skutku, az NoCheat only zniknie. ;) I nie bede sam w mojej akcji ;)

Magnus - Nie Sty 18, 2004 8:52 am

Bez sensu, jakby nie mozna było se tego NC zainstalować...Wavy sa tak samo dobre(jesli nie lepsze) jak normlane odliczanie... Nie rozumiem tej wojny...
Kiler - Nie Sty 18, 2004 10:08 am

nie wiem jak mozesz mowiec z wavy sa tak samo dobre albo lepsze od timerow z bitme. Wytlumacz mi jedno:
w wave wciszkasz klawisz wyswietla ci quad 60, i ci glosowo liczy
w bitme wciszkasz klawisz to ci sie wyswietla quad 60, glosowo liczy i liczy na hudzie. wiec nie wiem jakim sposobem wavy sa lepsze ;s ?

Magnus - Nie Sty 18, 2004 11:53 am

Moje oczekiwania spełniają całkowicie...
Grzdyl - Nie Sty 18, 2004 12:02 pm

a poza tym na takiej mapie jak ctf1/2 i wiele wiele innych jest taka sytuacja ze wavy sie nachodza na siebie.... own ps/enemy ps/quad no i ile rzeczy moge sobie poodliczac? a tak to przynajmniej wiem ze za 10 sek pojawi sie pska i moge chwilke odczekac zeby stanowic twardszy orzech do zgryzienia... ;)
NC sux pod tym wzgledem... I to jest moja glowna bolaczka ze NC tego nie posiada a dzieki temu gra staje sie bardziej ciekawsza... jezeli dla lepszych zabezpieczen rezygnujemy z wiekszej przyjemnosci z gry i "miodnosci" queja to ja widze ze "era strachu przed terroryzmem" jeszcez nie minela i objawia sie roznymi formami... ;)
nie wiem czego sie ludzie boja... przeciez juz bylo tak kilka razy ze jezeli ktos sie pojawia z czitami i ta sprawa wychodzi na jaw to ten osobnik zostaje zlinczowany przez opinie publiczna... tak bylo juz nie raz... i nawet czasami moglo dojsc do jakis rekoczynow ale w odpowiednim momencie pare osob sie politowalo nad np. skalarem... poza tym caly czas sa osoby ktore kontroluja czy ktos nei uzywa czitow... zamiast zajmowac nowymi obostrzeniami dotyczacymi gry na serverze "szefostwo" powinno sie zainteresowac jak uprzyjemnic i zacheci graczy do gry na coolnecie... przez wasze zajebiste administrowanie ludzie wola chodzic na xs a kiedys coolnet mogl smialo konkurowac z najlepszymi europejskimi serverami...
cisnienie mi skoczylo... ;)
ale juz to sobie kiedys uswiadomilem ze "glowa muru nie przebijesz"... czasami probuje cos wskorac... ale sa ludzie i sa ludzie niereformowalnie... (chcialoby sie powiedziec krzesla ale przeciez nie wypada)

kfak - Nie Sty 18, 2004 1:01 pm

mi wavy totalnie nie pasuja, bo odlicza mi 60, 50 a pozniej znika :/
vitez - Pon Sty 19, 2004 7:33 am

Cytat:
a poza tym na takiej mapie jak ctf1/2 i wiele wiele innych jest taka sytuacja ze wavy sie nachodza na siebie.... own ps/enemy ps/quad no i ile rzeczy moge sobie poodliczac?


Zly przyklad... q2ctf3b rulez: own quad, enemy quad, own ps, enemy ps :> szkoda ze red armora nie ma ;) i ammo packow ;) ale do nich nie mam wavow (red armor i paczki).

pyz - Pon Sty 19, 2004 9:56 am

A kiedy do Was w koncu dotrze, ze sa boty pod NoCheat v2.34 ? Przeciez zmianka z 2.31 czy tam 2.32 byl poprzednie, do 2.34 to byla chwila moment i juz cheat poprawiony, i to samo bedzie z kazdym kolejnym NoCheat'em ;)

p.s.
duzo googlowalem i znalazlem sporo fajnych rzeczy ;)

szyna^ - Pon Sty 19, 2004 4:01 pm

Pyza zapodaj link.
Kumanus - Pon Sty 19, 2004 4:07 pm

pyza .. nie rob se konkurencji .. :P linka nie dawaj ... :>
a ty szynka i tak masz juz jakiegos speed hacka wiec po co ci jeszcze inne cheaty ? ;) :P :D 8)

szyna^ - Pon Sty 19, 2004 9:01 pm

ja mam czita na ping ;S narazie nie wiem jak ustawic to mam 200 ;/ :P
vitez - Wto Sty 20, 2004 12:08 am

Cytat:
Pyza zapodaj link.


Zaloz google leniuchu(ju ;) ) :P

pyz - Wto Sty 20, 2004 2:11 am

Taaa wiem, ze teraz bede uznawany za cheatera bo sie przyznalem ze znalazlem pare rzeczy, przez jednych na zarty przez innych serio, ale ciekaw jestem ilu z Was tak naprawde rozumie idee mojego dzialania ;)
ryq - Wto Sty 20, 2004 3:08 am

dobrze ze ja nic nie rozumiem bo pozno jest ;p moze jak sie wyspie i przeczytam jeszcze raz to zrozumiem ;]
vitez - Wto Sty 20, 2004 4:11 am

Cytat:
ciekaw jestem ilu z Was tak naprawde rozumie idee mojego dzialania ;)


Wg mnie i tak kopiesz lezacego skoro Coolnet maja zamknac... bezsens :P

Grzdyl - Wto Sty 20, 2004 7:44 pm

przynajmniej bezsensowna walka orlana bedzie nieuzasadniona...

pyza daj link... moze ktos otworzy oczy...

vitez - Sro Sty 21, 2004 12:49 am

Cytat:
pyza daj link... moze ktos otworzy oczy...


Napisze ci to samo co szynie:
Zaloz google leniuchu(ju ;) ) :P

pyz - Sro Sty 21, 2004 7:49 am

Po pierwsze nie podam linku publicznie ;]
Po drugie *MOZE* dam link kilku osoba jak COOLNET bedzie faktycznie NoCheat Only
Po trzecie ale raczej w to watpie ;] Dam moim kochanym [S]taruchom co trzeba i bedziemy psuc :D

Kribol - Sro Sty 21, 2004 10:22 am

czuje sie zaszczycony
pyz - Sro Sty 21, 2004 4:22 pm

wisisz flaszke ;)
ryq - Sro Sty 21, 2004 4:27 pm

zaden problem poszukac jakiegos smiesznego zbota ale pamietajcie ze tylko lamki uzywaja zbotow i jakby co jakis admin to widzial ze zbot do odrazu ban przecie wiec po co ich uzywac? ;p
sliw - Sro Sty 21, 2004 8:34 pm

Ha znalazlem zbota hihi :>, i pomyslec ze ja bym sie jakos trudzil robil proxy nie proxy, nakladki, dziwne klienty analizujace pamiec obrazu z gl'a a tu tak prosto i to za pomoca zwyklego googla :>.

Tak zaiste jest to proste, ale nie sadzilem ze az tak.
Ha teraz prawda sie juz wydala, teraz wiem dlaczego takiego wszyscy maja dobrego cela :) . Teraz juz wiem czemu takie fragi :>. Ha wy wszyscy uzywacie zbotow :>.

A tak naprawde to zauwazylem jedna rzecz podczas gry, ze niektorzy (nie bede wskazywal palcoma), dostaja niewiarygodna wrecz celnosc jedynie w czasie 2 pierwszych minut gry badz na 20 sekund gdy zbliza sie czas przejecia quada. Potem ich celnosc drastycznie spada. I przecie takiemu nawet admin nic nie udowodni. Gdy koles wchodzi z neo+ to nawet zbanowac kolesia nie mozna. i to jest tragedia...

Pozdrawiam
sliw

ps. Vitez pamietasz pojedynek o czesc aileen, wiedzialem ze wtedy grales za zbotem :>.

Adolf - Sro Sty 21, 2004 9:20 pm

sliw - paranoja ?
Tobie sie chyba wydaje ze ludzie to maszyny i non stop maja taki sam % celnosc, a prawda jest taka, ze duzo osob ma zwyklego farta (np. ja) i dosyc czesto zdarzaja sie akcje, ze trafiam parenascie raili pod rzad, a potem do konca mapy juz nic nie trafie :/ Druga sprawa, to ze w przeciwienstwie do ciebie i paru innych, ktorzy widza u wszystkich zbota, ja grywam dosyc czesto i dosyc dlugo juz i gwarantuje wam, ze zbotow nie uzywa juz praktycznie nikt. Jezeli ktos strzela dobrze, to jest po prostu dobry. Problem jest w tym, ze niektorzy oceniaja innych wzgledem siebie - jezeli ja nie trafiam za czesto, to jak ktos inny moze trafiac czesciej niz ja ? I potem wlasnie dochodzi do takich akcji, ze ludzie wylatuja z servera za pobicie "bossa". Najlepszym przykladem jest tutaj odi - gostek ma fenomenalnego raila i kazdy kto go zna choc troche, dobrze wie ze on nie czituje, a dosyc czesto widzialem jak wylatywal wlasnie za "zbota". Zreszta.. Orlan do dzisiaj uwaza, ze odi uzywa czitow :P

Kiler - Sro Sty 21, 2004 9:51 pm

goowno prawda
!!!
odi to cheater
on ma odicheata w moozgu i w myszce [z reszta z 5 scrollami]
i innnego wyjscia nei moze byc...

Grzdyl - Sro Sty 21, 2004 10:16 pm

kazde udowodnienie zbota konczylo sie linczem...
i to jest najwieksza grozba...

jezeli ktorys z bialego bedzie uzywal zbota i zostanie mu to udowodnione... ma przesrane... spotka sie ekipa 30 typa i pojdzie mu wytlumaczyc ze "tak nie wolno"... ;)
a z innych miast to jezeli nie ma zmiennego ip to ban jak stoi... i formatka przez net... ;)

a odzi rulz... on ma rejlarene na nintendo i wymiata w autobusach... ;)

Kumanus - Sro Sty 21, 2004 10:26 pm

ktos kiedys powiedzial "po co komu odi z zezem" wtedy odi mial przerwe i po tej przerwie totalnego zeza :D
sliw - Czw Sty 22, 2004 12:02 am

Cytat:
sliw - paranoja ?

gralem w sumie fajna gra :>
Cytat:

Tobie sie chyba wydaje ze ludzie to maszyny i non stop maja taki sam % celnosc, a prawda jest taka, ze duzo osob ma zwyklego farta (np. ja) i dosyc czesto zdarzaja sie akcje, ze trafiam parenascie raili pod rzad, a potem do konca mapy juz nic nie trafie :/

Z fartem sie moge zgodzic ze statystyka juz mniej. Chodzi mi o rozklad statystyczny etc... . Fart sie zdarza pare razy, raz na jakis czas. Fart jak sama nazwa wskazuje zdaza sie zadko i sie mowi cholera a to mialem farta. A czasem mi ciezko w farta uwierzyc, szczegolnie ze ten fart odbiega od jakichkolwiek rozkladow :>. A ludzie mimo ze nie maszyny to maja rozklad poissona we krwi :>
Cytat:

Druga sprawa, to ze w przeciwienstwie do ciebie i paru innych, ktorzy widza u wszystkich zbota, ja grywam dosyc czesto i dosyc dlugo juz i gwarantuje wam, ze zbotow nie uzywa juz praktycznie nikt.

Nie widze wszedzie zbota. w zasadzie to widze go rzadko, przynajmniej sie tak mi zdaje. Ale ja sie nie znam... i jestem lama :>. Za to widzac latwosc jaka daje sciagniecie go sobie, po prostu nie uwierze ze ponad polowa z tego forum nie sprobowala go. A tez sadze ze znajdzie sie paru ktorzy postanowia sobie troche pomoc. delikatnie i bez wzbudzania podejrzen, by to wygladalo na "farta". I nie jestes mi w zaden sposob udowodnic ze jest inaczej. chyba ze sie wlamales do kompow ludzi z forum i powiedziales ze nie maja wogole zbota na dysku.
Cytat:

Jezeli ktos strzela dobrze, to jest po prostu dobry. Problem jest w tym, ze niektorzy oceniaja innych wzgledem siebie - jezeli ja nie trafiam za czesto, to jak ktos inny moze trafiac czesciej niz ja ?

Ja oceniam wszystkich po tym jak trafiaja we mnie :>... tych stalych bywalcow widze i mniej wiecej znam ich umiejetnosci i mozliwosc trafienia w latajaca lame o xywie sliw. Ale czesto zdarzaja sie i inni. Tzn na przyklad fejki ktore moga stracic pchle na moich cohones.
Cytat:

Najlepszym przykladem jest tutaj odi - gostek ma fenomenalnego raila i kazdy kto go zna choc troche, dobrze wie ze on nie czituje, a dosyc czesto widzialem jak wylatywal wlasnie za "zbota". Zreszta.. Orlan do dzisiaj uwaza, ze odi uzywa czitow :P

Widzialem odiego w akcji. Stare "wygi" zeczywiscie nie potrzebuja zbotow, etc. Ale mi nie powiesz ze jak ktos cie trafi 20 razy pod rzad bezblednie, a potem nagle nie moze cie trafic 20 razy... to nie wydaje mi sie by 20 razy mial farta a 20 razy pecha. A cos takiego widzialem nawet niedawno. Zreszta jesli orlan uwaza ze odi to zbot, to czego chcecie o mnie malym i niedoswiadczonym :>... .

dosyc dobrym sprawdzeniem czy ktos uzywa zbotow bylyby wlasnie statystyki, bo w momencie wejscia nowej wersji nocheat'a przez czas robienia nowej wersji zbota statystyki takiego klienta by spadly. co by bylo widoczne. Z uwagi na fakt ze biteme nie jest dalej rozwijany, jest to najwieksza zaleta NC.

pozdrawiam
sliw

pyz - Czw Sty 22, 2004 7:23 am

Sliw, mialem Ciebie za inteligetnego i madrego faceta ale tym postem powyzej GORZEJ niz sie zblazniles. Ile Ty w to grasz? Grales kiedys w DM, railarene? Ja gram 6 lat, jak nie lepiej, gralem troche DM, railarene, CTF, a teraz glownie naparzam w KOTS2000 (maly spam => http://www.planetquake.com/kots2000/), nawet kurz sie w to wciagnal :] ale chodzi mi glownie o to, ze sam nie raz mialem ze rail non-stop wchodzi, czasami nawet takie dni, wchodzi samo przez sie, a innym razem null, zero, nada.. Z doswiadczenia wiem, ze tak moze sie zdarzyc i jakbys naprawde chcial znalesc zbota, to musialbys wejsc mu na plecy, wziasc widok z jego oczu i patrzec na to jak pracuje celownik, to jest jedyna, i to nawet moze w 50% mozliwa opcja na znalezienie zbota. A z tymi statystykami to po prostu powaliles mnie z nog ;) Prosze Cie Sliw, nie wypowiadaj sie dalej w kwestii botow.

Nastepnie, Herr Vitez :] Towarzyszu, Ty ze zbotami miales paranoje od daaaaaaaaawna... Wiec to co napisal Adolf, jest w 100% prawdziwe i ja to w 100% popieram :)

p.s.
ale sie rozpisalem :]

p.s.2
a odi to gumbas

sliw - Czw Sty 22, 2004 11:28 am

[quote="pyz"]Sliw, mialem Ciebie za inteligetnego i madrego faceta ale tym postem powyzej GORZEJ niz sie zblazniles. Ile Ty w to grasz? Grales kiedys w DM, railarene? [/quote]
Malo w to gralem, choc pierwszy raz tez byl jakies 6 lat temu, i pare razy trafilem na DM i railarene. Statystyki to moze moje zboczenie akademickie, ale tez nie sadze by bardzo nie trafione. Jak zrobie te statsy u viteza a potem moze przejda na coolnet'a to wtedy moze zobaczymy jaka kto mial skutecznosc. I moze wtedy zobaczysz ze ta skutecznosc nie zmienia sie tak bardzo (przynajmniej z moich obserwacji).
Dla chetnych przyjrzenia sie procesu powstawania i modelowania bledow przypadkowych :> : http://www.if.pw.edu.pl/~...ton/galton.html

Jako scislowiec nie wierze w cos takiego jak fart, badz szczescie. Ale moge analizowac zjawisko. Trafienie musi byc wynikiem zgrania ze soba zmyslu wzroku i odruchu w ramach autonomicznego ukladu nerwowego, ktory przyzwyczail sie do okreslonych warunkow (takich jak ping oraz fps). Zaklucenie tych warunkow (inny ping badz fps) od razu powoduje spadek celnosci. Jednakze i pingiem rzadzi takze rozklad prawdopodobienstwa. Wiec na pewno zjawisko trafienia jest procesem niejednorodnym w malej dawce, ale w okolicach 1000 strzalow jest procesem calkowicie przewidywalnym i niezmiennym. A podejrzewam ze 1000 strzalow dziennie spokojnie robisz.

Sliw

ps. jesli sie blaznie to przepraszam. :>

ryq - Czw Sty 22, 2004 12:39 pm

sliw rozjebales mnie tym ostatnim postem ;] 1000 strzalow... hoho ile to? ;] sadze ze farta mozna miec raz na jakis czas ale nie caly czas ;] a nawet na pingu 100 mozesz dobrze trafiac z raila jak masz male pl ;]
vitez - Pią Sty 23, 2004 1:56 am

Cytat:
Nastepnie, Herr Vitez :] Towarzyszu, Ty ze zbotami miales paranoje od daaaaaaaaawna... Wiec to co napisal Adolf, jest w 100% prawdziwe i ja to w 100% popieram :)


Jest jednak pewna roznica miedzy mna a np Orlanem. Ja jak podejrzewam zbota to przynajmniej pol mapy go czejsuje z oczu, potem prosze o real nicka, jak zaczyna pyskowac zamiast grzecznie podac real nicka to leci 8) . Orlan jak zauwazylem daje bana w stylu :
- kilka razy pod rzad Orlan was railed by xxx
- Orlan: xxx masz zbota
(Orlan w konsoli: bootfullban xxx , a jak mocniej sie wkurzy to z rcona bana na IP).
;)
Ale czasami powie zeby wrocil z NoCheat :) ... ale kiedy to bylo...

pyz - Pią Sty 23, 2004 4:35 am

Hehehe dyktatura to podstawa, tylko naprawde czasami z banami przeginacie :] Ile sie nawkurwialem ze mam dobry dzien i fajnie mi rail wchodzi i se strzelam na 100hp pod fake, a tu nagle jeb, ban :) Ale to minelo razem z dobrymi pingami na coolnecie

A do Sliwa .. Quake II to nie matematyka ani statystyka, moj poziom gry np zalezy od:
- stanu upojenia
- stanu psychicznego
- narstroju
- pingu
- plynnosci obrazu (mam LCD, ale najlepsze to ze moj Win98 chodzi po kilka dni nieraz, a non-stop winamp wlaczony i po kilka dniach potrafi ciac, ze w pizde jeza..)
- czy jest dzien czy noc
- ile spalem w ciagu ostatnich 24h
- czy mnie laska wkurwila czy nie
- od packet lossow, lub skokow pinga :] ale to w sumie mowilem wczesniej
- od poziomu ludzi na servie
I w ogole pewnie bym mogl jeszcze wiecej czynnikow wziasc pod uwage
Robiac statystyki nie jestes w stanie wziasc tego pod uwage, wiec *NIE PRZEWIDZISZ* jakiego bede mial raila, bo nawet ja tego nie wiem, nawet w skali 1000 strzalow (moze ze 2-3 mapy dla railowca i masz 1000 strzalow) .. :)

A chodzi mi o to, by w skrocie powiedziec "to nie zda egzaminu" :P

Kumanus - Pią Sty 23, 2004 7:37 am

"Jestem na tak"
sliw - Pią Sty 23, 2004 11:40 am

Cytat:

A do Sliwa .. Quake II to nie matematyka ani statystyka, moj poziom gry np zalezy od:
- stanu upojenia
upojenie pernamentne rozumiem ze
Cytat:

- stanu psychicznego
tez w miare stabilny wariat
Cytat:

- narstroju
na stroju podejzewam ze 3 paski :>
Cytat:

- pingu
ile widzisz pingow.... :>
Cytat:

- plynnosci obrazu (mam LCD, ale najlepsze to ze moj Win98 chodzi po kilka dni nieraz, a non-stop winamp wlaczony i po kilka dniach potrafi ciac, ze w pizde jeza..)
plynosc obrazu po lsd na pewno sie poleprza :>
Cytat:

- czy jest dzien czy noc
ciezko to czasem stwierdzic
Cytat:

- ile spalem w ciagu ostatnich 24h
patrzac po obecnosci w roznych miejscach(forum, quak) to malo
Cytat:

- czy mnie laska wkurwila czy nie
patrzac po ostatnim, to jeszcze sie dziwie ze masz jakas :>
Cytat:

- od packet lossow, lub skokow pinga :] ale to w sumie mowilem wczesniej
a jak te pingi jeszcze skacza to super...., nie dosc ze po lsd widzi sie pingi to jeszcze do tego skacza :>
Cytat:

- od poziomu ludzi na servie
a poziom to ponoc jest pernamentnie niski
Cytat:

A chodzi mi o to, by w skrocie powiedziec "to nie zda egzaminu" :P

W sumie sie z toba zgadzam, ze byloby to ciezkie i prawie niemozliwe :>, jednak statystyki sa by przewidziec i takie problemy. Kwestie ktore przytoczyles sa rzeczami ktore wplywaja w sposob marginalny prawie i losowy :>. Mozemy jeszcze przytoczyc temperature powietrza, czystosc myszki, cisnienie atmosferyczne, czystosc ekranu, zabrudzenie okularow, polozenie pokoju, halas i inne jakies duperele ktore wplywaja. Ale wiele zmienia na +, inne na minus. Tak ze sumerycznie sie one w praktyce zeruja :>. I statystycznie jak zwykle wychodzisz na zero :>(nie mowie o subzero:) ).
Na pewno w teorii jest taka mozliwosc. I nie jestesmy w stanie tego stwierdzic czy w praktyce sie to sprawdzi. Dopoki tego sie nie zrobi.

pozdrawiam
Sliw
ps. Matematyka i statystyka wystepuja wszedzie :> sa podstawa wszystkiego :) .
pps. sorki za zarciki :>, mam nadzieje ze sie nie obraziles :>
ppps. Plusem statystyk jest fakt ze sa one calkowicie obiektywne, i gdy nawet wydaje ci sie ze grasz dzisiaj beznadziejnie (bo jakas lama juz drogi raz ubila cie w plecy), to statsy ci pokaza ze jednak jak zwykle jestes w normie :>

Kumanus - Pią Sty 23, 2004 1:56 pm

nie ten temat ?
pyz - Pią Sty 23, 2004 4:44 pm

Wiele osob wyobraza(lo) mnie sobie jako sztywniaka w gajerku, moze i Ty do nich nalezysz, ale poczucie humoru (ciemne, ale zawsze jakies :>) mam .. :] Wiec sie nie obrazilem, don't worry

Kumanus - jakbys nie widzial, kontynuujemy dyskusje, jesli juz jakis post jest zbedny to Twoj :]

sliw - Pią Sty 23, 2004 9:33 pm

[quote="pyz"]Wiele osob wyobraza(lo) mnie sobie jako sztywniaka w gajerku, moze i Ty do nich nalezysz, ale poczucie humoru (ciemne, ale zawsze jakies :>) mam .. :][/quote]
Nie znam cie, a przepraszalem bo staram sie praktykowac dobre wychowanie :)

Ale juz koncze bo rzeczywiscie jest to temat calkowicie offtopiczny :>.

sliw

AL_BUNDY - Nie Sty 25, 2004 4:30 pm

wracajac do tematu...widzac tyle polskich klanow zapisanych do CB cup'u gdzie ofkorz gra sie na nocheat'cie nie pozostaje nic innego jak przyspieszyc prace nad coolnetem nc only :)
Adolf - Nie Sty 25, 2004 6:00 pm

wroc na ziemie bundy.. cb nie jest zadnym wyznacznikiem tego co ma obowiazywac, ani tez nie jest dobra liga, po prostu jest to liga przekretow :P
po co uzywac czegos .. zreszta nie ma sensu o tym wogole gadac, bo niektorzy sa zbyt glupi zeby zrozumiec tekst pisany :/
anyway, ja tez czekam na coolnet nc only, moze byc smiesznie

pyz - Pon Sty 26, 2004 6:31 am

Adolf, ale podpuszczasz :> Ty ciekaw jestem ile razy bede napierdzielal w sciane bo bede myslal, ze jej tam nie ma a widze czlowieka za nia :] Hehehe
Icer - Pon Sty 26, 2004 7:33 am

to napierdalaj w czlowieka zrób dziure w scianie :D
szyna^ - Pon Sty 26, 2004 10:16 pm

A czemu Al wy kurwa chcecie byc jak zagraniczni? kurwa miejcie jakis swoj styl a nie sciagacie chuj wie po co jakies noczity co chuj daja...
pyz - Wto Sty 27, 2004 7:21 am

Oni po prostu za bardzo wierza w programy, zamiast w czlowieka, a prawda jest taka, ze program jest glupszy niz czlowiek, bo wykonuje tylko serie polecen i sprawdzen ktore czlowiek mu tam zakodowal, a ze czlowiek nie jest w stanie wszystkiego przewidziec i w trakcie "zdarzenia nieprzewidzianego" moze pomyslec a program nie, to IMHO ludzki nadzor jest lepszy niz programu jakiegos, ktory jak wiemy, i tak mozna ladnie w chuja robic :]

p.s.
maly apel do Orlana, daje pare adminom *ZNAJACYM SIE* osobom, ktore *GRAJA* i niech one pilnuja, a nie dajesz jakiejs lamerii ktora potem sobie nabija wpisy przy uzyciu admina :] (siema ryq! :D )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group