Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Zjazd w Warszawie - ja to biore w swoje lapska :>

pyz - Pon Sty 19, 2004 1:15 pm
Temat postu: Zjazd w Warszawie - ja to biore w swoje lapska :>
No, wiec skoro Vitez zdezerterowal to niech se dezerteruje, tylko bede od niego potrzebowal info troche, ale mniejsza z tym.

Pogadalem z kilkoma znajomymi, wszystko da sie zalatwic - Cyberland praktycznie juz jest ekipa, tylko czekam na info od Vitez'a czy i jak juz z nimi rozmawial, a akademiki to tez bede musial jeszcze kogos znalesc, no chyba, ze jest ktos z Wawy i chetny by sie tym zajac. Powiem tylko, ze osoby nie zwiazane w ogole lub od dluzszego czasu nie zwiazane z q2 to beda robic, takze kur*a wisicie im flaszke! Kazdy rzuca po 1zl i litr smirnoff'a ma byc !

Jak bede wiedzial wiecej, a dokladniej co juz zalatwiono itp to napisze, i kur*a nie urzadzajcie sobie tutaj zadnych dyskusji, ma to byc dosc przejrzysty topic.

omen - Pon Sty 19, 2004 1:54 pm

hm, a moze przyjechac w piatek rano, popic, popic, popic, i jeszcze raz popic, wieczorkiem wybrac sie do cafe na nocke, pograc, popic popic ;> i wrocic w sobote w godzinach wieczornych? :) chyba cos takiego bedzie latwiej zalatwic ....
szyna^ - Pon Sty 19, 2004 1:59 pm

Pyzaty dobry chlopak ma u mnie 4ropak ;]
Vitez dal ciala chce Go widziec z dala
Bede w wawce smakowal se w trafce ;D
Kazdy kto przyjedzie niech ze litra wiezie ;D
zeby bylo smiesznie wezcie ze polowke jeszcze ;D
To TYle.

omen - Pon Sty 19, 2004 2:06 pm

o niech Cie huj ;)
Szwejos - Pon Sty 19, 2004 3:10 pm

mi sie juz podoba :) respect dla pyza za checi wziecia tego zjazdu na siebie :)
bre - Pon Sty 19, 2004 6:18 pm

wiec ja moge chyba troche pomoc bo co za problem skoczyc do cybera na te piec minut i zagadac .... problem w tym ze moje doswiadczenie w tych sprawach jest zerowe... ponadto slaby ze mnie negocjator
co do akademikow to mi nikt kurwa w koncu nie odpowiedzial czy chodzi o te akademii SGGW na ursynowie (kto to wogole wymyslil)?

omen - Pon Sty 19, 2004 6:31 pm

czytać, jak kto¶ jeszcze nie zobaczył - http://ctf.pl/forum/viewtopic.php?t=446 ;_)
Spidi - Pon Sty 19, 2004 11:21 pm

pyz to zrob tez liste od nowa... bo z tego co wiem ta ostatnia jest bardzoooo nie aktualna :) i troche glupio by wyszlo jak np za wynajecie cybera trzeba bylo by dac xxxxxzl a przyjechalo by 5 os :)
vitez - Wto Sty 20, 2004 12:18 am
Temat postu: Re: Zjazd w Warszawie - ja to biore w swoje lapska :>
Cytat:
(pyz)tylko bede od niego potrzebowal info troche

Wszelkie info masz w topiku "Zjazd w Warszawie - troche info"

Cytat:
(pyz)Pogadalem z kilkoma znajomymi, wszystko da sie zalatwic

Widzisz i tu masz przewage. Masz znajomych ktorym sie chce: "osoby nie zwiazane w ogole lub od dluzszego czasu nie zwiazane z q2 to beda robic" , a ja ile razy prosilem o pomoc (tu na forum, ciekawe ze wtedy sie nie odezwales ze masz takie znajomosci tylko jak kazdy czekales na gotowe) to cisza... sliwus raz pogadal z jakas kolezanka z akademika ze "daloby sie" , wspolnik odwiedzil Strefe. I tyle.
Bo mnie nikt nie lubi *chlip* a dla pyza juz banda znajomych biega po Warszawie zalatwiac co sie da - i to jest ta przewaga.

Cytat:
(pyz)tylko czekam na info od Vitez'a czy i jak juz z nimi rozmawial

Napisalem maila 2 tyg temu - bez odpowiedzi. Dzwonilem 3 razy - ani razu nie zastalem osoby odpowiedzialnej za takie imprezy (Grzegorz B±k).

Cytat:
(bre)bo co za problem skoczyc do cybera na te piec minut i zagadac

Jak dla ciebie to nie problem to bierz pupke w troki i to zrob (tylko czemu tego nie zrobiles do tej pory? od wczoraj czytasz forum?) Bo dla mnie, przy obecnym (od miesiaca ponad) stanie spraw zawodowych i osobistych to brak czasu na taka wycieczke: dojazd do Cyberlandu 40 min, pogadac - ok godzina, powrot = 2 godz. - nie znalazlem tyle czasu dla siebie od miesiaca, a nawet jak znalazlem to wolalem wypoczac brzuchem do gory po ciezkim tygodniu niz jechac.

pyz - Wto Sty 20, 2004 2:07 am

W skrocie nic nie uzgodniles? To co Ty o jakichs nagrodach mowiles?
Nie odezwalem sie wczesniej bo bylem biernym uczestnikiem, nie czytalem wszystkich postow (standart) oraz nie jestem z Warszawy, i skoro byla "grupa" osob z Wawy uwazalem, ze oni sie tym powinni zajac, a jak Wy wymiekliscie to postanowilem cos z tym zrobic. Nadal mozesz pomoc jak chcesz.

(p.s. w innym topicu pisalem, ze chuj wielki bombelki z informacjami od Ciebie, teraz dopiero czytam ten, dlatego tamte slowa cofam)

bre, z Toba porozmawiam odnosnie akademikow bo tylko tego mi praktycznie brakuje w tej chwili.

Spidi dal propozycje uaktualnienia listy, skopiuje ja + bede czekal na potwierdzenia i ew. zmianki - ale to w nowym, zamknietym topicu bedzie

vitez - Wto Sty 20, 2004 4:09 am

Cytat:
To co Ty o jakichs nagrodach mowiles?


Te nagrody o ktorych wspominalem chcialem z wpisowego kupic 8)

Wspolnik - Wto Sty 20, 2004 10:51 am

Cytat:
pyz: bre, z Toba porozmawiam odnosnie akademikow bo tylko tego mi praktycznie brakuje w tej chwili.


Wooow Ja pierdole dawno tu nie zagladalem i "...sie porobilo, praca, szkola, zamula... :wink: ". Dobra sprawy maja sie tak, z pod nawalnicy zajec ktora mnie przytlacza (sesja, prawo jazdy, suzkam roboty) czasem udaje mi sie wygenerowac troche czasu zeby pograc w Q2 (zdaje sobie sprawe ze nie jestem jedyny w takiej sytuacji, daltego wielka flacha dla Pyza, jak mu sie to uda zorganizowac) no ale jak wczoraj zobaczylem co sie dzieje to Q2 musial poczekac i jest tak, poszedelm do akademika (Riviera i to byl kurwa blad, moglem zadzwonic) i babeczka ktora mna sie tam zajela powiedziala ze Riviera nie prowadzi czegos takiego ze nocuja kogokolwiek podczas zimowej przerwy (taka dzialnosc prowadzona jest tylko w wakacje), dobra poniewaz po powrocie do chaty byla clakiem pozna pora dowiedzialem sie tylko o tel do innych akademikow a dzis z rana zlapalem z tel. i zaczolem dzwonic. Nie zgadniecie !! Zaden Akademik nie przyjmuje nikogo na nocleg zima (TYLKO w wakacje :? ) Ja juz dawno temu czulem ze tak bedzie i jescze na poczatku grudnia obdzwonilem wszytkie Hoteliki, Moteliki i temu podobne, w okolicah Cyberlandu, wtedy miejsca byly no i z tego co pamietam ceny byly mniej wiecej takie ze za 3 osobowy pokoj z lazienka (czy tam umywalka) 120 zl. Wiec nie wiem jak to mozna rozwiazac :? Tam gdzies w innym topicu glosujecie jak to ma wygladac, wiec nie wiem moze opcja taka ze bez spania bedzie dla niektorych dobra. Ja zaraz poszukam nr. telefonow do tych miejsc co dzwonilem i sie dowiem jakie teraz sa ceny za dobe.

Druga sprawa, Pyz jezeli nie bedziesz mogl z czyms dac rady to ja postaram sie pomoc, ale tez troche zaganiany jestem (zreszta jak mowilem nepwno nie ja jeden), nie wiem czy dam rade ale jak by cos to daj znac (gg 2607351) naprawde postaram sie.

A Trzecia sprawa to taka ze ja to wszystko juz kurwa przewidzialem (tj. ze vitez sie wycofa, z tymi akademikami tez) i spisalem to w zielonym jezyku, co prawda nie jak nostaradamus w czterowierszu ale w tym topicu (7 post od gory !!) http://ctf.pl/forum/viewt...er=asc&start=30

Jezus - Wto Sty 20, 2004 2:06 pm

Pogadam z jedna osoba, moze cos zalatwi, mieszka w wawie w koncu i ma tam conieco znajomosci, moze nie z q2 ale czy to wazne :P

PS: Nie obiecuje ze uda mi sie cos zalatwic. Pyz do Ciebie odezwe sie na gg w tej sprawie.

//Yours Tiger

vitez - Sro Sty 21, 2004 12:43 am

Hoteliki moteliki mozna sobie darowac... moze schroniska/internaty ... ?
Jezus - Sro Sty 21, 2004 12:56 am

Witam ...
No to jestem nie na czasie :> ale wlasnie tak se poczytalem i widze, ze jednak nie jest za latwe zrobienie tego zjazdu i ogolnie zajecie pozycji osoby organizujacej nawet jak sie ma dobry plan.
Nie czepiajcie sie Viteza jemu samemu jest ciezko zorganizowac czas na to, umoczyl cuz jest tylko czlowiekim zdarza sie.

Pyz jesli Ci sie uda pozbierac to do kupy to postaram sie byc choc wiem, ze w te dni mam szkole, ale chociaz na kilka godzin powiniem sie tam zjawic :> Przywitac sie, wypic pifko i wrucic do domku :>

p.s. Pamietajcie, ze zawsze mozna zrobic impreze w Bialymstoku tylko trzeba chetnych :D

Regards,
Jezus

Spidi - Sro Sty 21, 2004 11:44 am

Jizi ale przyjezdzaj w sobote.
I bierzesz kogos ze soba czy sam ?

szyna^ - Sro Sty 21, 2004 3:27 pm

Jezus to ja sie pisze.... tylko jak cos daj znac w czym pomoc itp
mero - Sro Sty 21, 2004 4:54 pm

W Białymstoku :P !!!!!!!
Ja chce w Białymsotku ale w Wawie tysz:P
Jak cos moge pomudz zorganizować :}

bre - Sro Sty 21, 2004 5:55 pm

vitez nie tylko ty jestes zajety...
niech mi ktos napisze dokladnie o co mam sie zapytac w cyberlandzie to sie zapytam (pyz napisz mi najlepiej na gadu bo tutaj ludzie pisza strasznie duzo zbednych postow)
druga sprawa... w wakacje byl zjazd w wawie i zalatwialem ludziom schronisko (nie wiem czy nie jest z nim przypadkiem tak samo jak pisal wspolnik odnosnie akademikow [ze nocuja tylko latem]) ale:
otwarte jest od 17-23 [ o 9 rano bodajze wyganiaja ludzi] (tak wiec w piatek przyjazd, piwo i spac); sobota cala poza schroniskiem razem z nocka w cyberze; niedziela wyjazd

Wspolnik - Sro Sty 21, 2004 6:31 pm

Bre schronisko to jest dobry pomysl, ale jak ja dzwonilem do Warszawskiej Inforamcji Turystycznej (czy cos na jej ksztalt) to zadnych schronisk blsiko cyberlandu nie ma :cry: . A wiec zostaje albo zapierdalac do schorniska np. w centrum (Nie jest tak zle metrem kilka minut, ale za to metro jezdzi od 5 chyba dopiero), albo w miare blisko Hotelik 3 osobowy pokoj 120 zloty za dobe. Kazdy sobie musi policzyc i samemu zdecydowac :arrow:
Spidi - Sro Sty 21, 2004 9:14 pm

a nie dalo by sie zagadac z ludzmi od cybera tak zeby bylo jak w gladiatorze ? komu chce sie spac kima sobie na boku w spiworze i tyle dalo by im sie cos extra i tyle. Mysle ze mogli by na to pujsc. I wtedy koszt by poszedl w dol i mozna by bylo 48 zrobic :)
duke - Sro Sty 21, 2004 10:44 pm

ja moge w hotelu sie przekimac jedna noc :)
a tak ogolnie dla mnie to jeden huj gdzie...

pyz - Czw Sty 22, 2004 7:08 am

bre, jak juz mowilem Cyberlandem sie nie przejmuj - Ty i Wspolnik zalatwcie tylko noclegi - spytam sie tez w Cyberze o mozliwosc spania w spiworach i ile by za to wolali.

p.s.
ludzie ! potwierdzajcie swoja obecnosc lub jej brak bo ja nadal mam malutko chetnych a czas ucieka, i dopoki nie bede mial pelnej listy chetnych to nic nie moge zrobic konkretnego, a im wiecej ludzi tym nizsza cene moze wytarguje takze wezcie sie sami za potwierdzenia i pomeczcie tez innych, ladnie prosze :]

Kazwa - Pi± Sty 23, 2004 5:15 pm
Temat postu: ;o
Khm, ja niewiem czy bede, wiec sie nie wypowiadam... Ale z checia bym sie zjawila, tylko ze niewiem jak to z session bedzie :( Okaze sie dopiero w lutym co i jak ...

Co do opcji zjazdu, to powiem Wam, ze jesli sa takie problemy ze znalezieniem miejsca noclegowego, to lepiej juz przniesc ten zjazd do Bialegostoku [standardowo :) ]. Tam przynajmniej, wiadomo co i jak, kilka zjazdow sie zrobilo i w sumie tanio w miare wychodzi. Fakt, 2h to za Wawa, ale jak juz tyle jedziesz tym pociagiem, to wytrzymasz i te dodatkowe godzinki.

Pozatym, jesli zrobi sie go w B-stoku to wiadomo, ze wiecej osob sie zjawi, praktycznie pol sceny ctf'a jest stamtad ;)

vote yes.

I jeshcze jeden minusik zjazdu w Wawce- ceny, ceny, ceny! 120zl za 1 noc w motelu nie odpowiada mi.. jesli dorzucic do tego 40 zl za pociag to wychodzi min.200zl za wszystko ;/ to koszt 2dniowego [tfu, nawet 3] pobytu w B-stoku.. A na pomysl ze spaniem w cafeice - n/c ;)

No fakt, Syberia z tego B-stoku i zadupie [bez obrazy ;) ] .. ale czego sie nie robi dla spotkania sie ze znajomymi... ;s

:twisted:

ps. to chyba moj najdluzysz post w calej historii 8)

Spidi - Pi± Sty 23, 2004 6:23 pm

przeciez nikt nie karze spac w hotelu :)
poza tym po co spac ;) mozna sie zawsze przekimac na siedzaco przy kompie :P

vitez - Sob Sty 24, 2004 1:32 am
Temat postu: Re: ;o
Cytat:
120zl za 1 noc w motelu nie odpowiada mi..


Mam nadzieje ze zauwazylas ze to nie od 1 osoby a za 3 osobowy (dobrze pamietam?) pokoj ?

Poza tym juz ci Kazwus pisalem ze jak przyjedziesz to nocleg masz u mnie (pare osob zmieszcze) 8)

szyna^ - Sob Sty 24, 2004 10:05 am

Vitez 120 za 3 osobowy , ale chyba za osobe w tym pokoju 120 ? a jak 3 w tym 3 to razem 360 ? ;S
pyz - Sob Sty 24, 2004 12:59 pm

Nie, pokoj 3 osobowy kosztuje 120zl, czyt. 40 zl na osobe za pokoj za dobe. Ale poki co to brak chetnych, i zaczynam watpic czy uzbiera sie niezbedne minimum chetnych do "grania" zeby moc organizowac ten zlot i jeszcze negocjowac cene z Cyberlandem .. no ale coz, pozyjemy, zobaczymy..
kurz - Sob Sty 24, 2004 1:23 pm

a daleko od tej gralni sa te hotele motele itp ? :P
szyna^ - Sob Sty 24, 2004 1:26 pm

Pyza ja om taz duke na banka bedziemy do tego neo, diax, kala i ze 3 inne lby sie znajdzie ....
Kazwa - Sob Sty 24, 2004 1:29 pm
Temat postu: :)
A rozwazal ktos pomysl zjazdu w B-stoku ? Bo wydaje sie, ze jest najrozsadniejszy ...
Icer - Sob Sty 24, 2004 7:37 pm

no dla mnei to tez by pasowalo .. .bo na ferie to moja 18 nastka sie szykuje bnoi jeszcze z 5 innych wiec nei ma mtyle funduszu ... na to wsyzstko ... wiec mnie nie ebdzie e wawie ... szdo chcilbym was zobaczyc spalic cos ..ale niestety chyba ze jutro wygram w lotka .. to bym wpadl limuzyn± :D
vitez - Sob Sty 24, 2004 11:54 pm

Cytat:
Nie, pokoj 3 osobowy kosztuje 120zl, czyt. 40 zl na osobe za pokoj za dobe.


No wlasnie... chyba nie tak zle, jesli w Bialym bylo chyba 35 czy 30zl?
Kazwa - pod jakim wzgledem rozsadniejsze? Tyle ze dalej i jeszcze dalej (bo nie w Bialym a pod miastem ;) ) ?
Koszta noclegu jak widze - porownywalne (a dodatkowo pare osob sie zaoferowalo przenocowac innych), koszta gralni - nie wiem... koszta zarcia - McDonald czy bary wietnamskie pod nosem, ceny porownywalne jak wszedzie w Polsce.

ziuum - Nie Sty 25, 2004 8:52 am

rozs±dniejsze bo 1/3 chętnych na zjazd to Białystok
kfak - Nie Sty 25, 2004 9:17 am

to zorganizuj ;)

wy tylko potraficie narzekac i marudzic... co jest lepsze co gorsze.
po prostu zrobcie ;)

Icer - Nie Sty 25, 2004 11:39 am

jak mial byc w wawie to co mielsmy lazic i kurwa zalatwiac na wszelki wypadek ??? tego w dzien sie nie zorganizuje..
szyna^ - Nie Sty 25, 2004 12:13 pm

Kurwa co wy tu sie wywodzicie .... narazie jest zjazd w wawie moze potem bedzie w bstoku.....
Icer pieniadz doozo nie potrzebujesz wiec nie pitol

Kazwa - Nie Sty 25, 2004 2:47 pm
Temat postu: ;)
Dobra, ja juz sie nie wypowiadam.. robcie jak kcecie.. :) ja i tak nei wiadomo czy bede .. ;/ ... A pozatym, teraz to wszystko jest w fazie watpliwosci, bo i tak za malo osob jest chetnych :)

huhu..

pyz - Nie Sty 25, 2004 4:31 pm
Temat postu: Re: ;)
Cytat:

Szyna:

Pyza ja om taz duke na banka bedziemy do tego neo, diax, kala i ze 3 inne lby sie znajdzie ....


http://ctf.pl/forum/viewtopic.php?t=447 - tam zerknij, bo to co napisales tutaj nie jest dla mnie "wazne", sugeruje sie *TYLKO* tym co jest tam napisane

Cytat:

Kazwa:
A pozatym, teraz to wszystko jest w fazie watpliwosci, bo i tak za malo osob jest chetnych :)


Swiete slowa

p.s.
To topic o Wawie a nie Bialymstoku

Icer - Nie Sty 25, 2004 8:23 pm

szyna .. oj niewiem jak an dwa dni to trzeba 5g wzisc bo co tam robic palic i grac ... na vodeczke na nocleg nazarcie .. wiec ja mysle ze z 250 zl minium ... a jeszcze my 18-nastka i pare innych wiec wiesz...
Spidi - Nie Sty 25, 2004 11:34 pm

jak sie z cyberlandem uda to wawa beter ajdija.
Podstawa jest chyba czas trawnia podrozy... bo nie 7-8h tylko 4h a to troche jednak robi... poza tym tez nie jest az tak drogo... jak by jeszcze pogadali co do noclegu w na miejscu w gralni to pewnie koszt zjechal by o jakies 40 zl

kurz - Pon Sty 26, 2004 2:44 pm

e ... to bedzie jakis zjazd? bo nie wiem czy jechac :roll:
kozako - Pon Sty 26, 2004 2:58 pm

ekhm... skopjowalem to z innego topica bo mi normlanie ignroa strzeliliscie i nitk nie odpwiada : czyli to bedzie jedna noc tak ? czyli bez noclegu ? tylko samo granie i do domq ?
Kiler - Pon Sty 26, 2004 3:03 pm

nie wiadomo , to zalezy od $
jezeli szefy cybera zgodza sie an nocleg w cyberze [spiwory]
to wyjdzie taniej, wtedy sie zaglosuje i tyle chiba

Wspolnik - Pon Sty 26, 2004 8:11 pm

Kurwa ! Napisze jeszcze raz, dokladniej troche zaglebiajac sie w sczegoly. Miejscami w ktorych mozna by bylo przenocowac sa Atos, Portos i Aramis, sa to 3 hoteliki (wydaje mi sie nawet ze obok siebie, napewno na tej samej ulicy !!) Cena za 3 osobowy pokoj to 120 zl za dobe. Czyli 40 zl do osoby. Caly ten kompleks mieszkaniowy znajduje sie stosunkowo niedaleko gralni (niestey nie okresle dokladnie ile bo nie znam zupelnie tej dzielnicy i bylem tam ze 4 razy w zyciu, ale patrzac na mape widze ze jest to 10 przystankow atobusem czyli MAXYMALNIE 15 min, polaczenie tez jest raczej niezle bo atobus ma przystanek na tej ulicy gdzie sie te hoteliki znajduja, a uliczka nie jest duza). No ale jezeli ktos chce tam zmaiszkac to naprawde trzeba sie szybko okresklac, bo trzeba zrobic rezerwacje (chociarz jak nie bedzie nas wiecej niz 20 osob to sadze ze miejsca moga byc z marszu, ale lepiej nie ryzykowac). Pyz jak chcesz zeby cos zadzialac w kwesti tej rezerwacji to daj znac (gg. 2607351) bo serio nie wiem co tam szykujesz (a raczej towi znajomi), jak beda jakies konrety to ja znajde torche czasu i tam pojade.
pyz - Pon Sty 26, 2004 8:42 pm

Wspolnik, jak widzisz (o ile zagladasz tam) w topicu z lista obecnosci, poki co jest za malo chetnych, dostaje "sygnaly od ludzi" ze ktos tam jedzie, ale jak pisalem *INTERESUJA MNIE OSOBISTE 100% POTWIERDZENIA*, narazie jest za malo osob i jesli do jutra sie nie zmieni sytuacja, no to coz, chyba nic z tego ;)
szyna^ - Pon Sty 26, 2004 10:02 pm

Ja tam kurwa bede czy sam czy nie ! ;D Musze odwiedzic WAWE I BYDLO :D
Spidi - Wto Sty 27, 2004 12:41 am

no to dzis sie dowiemy czy to all wypali czy nie :/


Edit:

pyz moze wez dowiedz sie co z jezusem i reszta z bialego albo niech to szyna zrobi... bo jak by przyjechali to pewnie z 5 os by doszlo i jak by oni byli to pewnie i troche innych ludzi by sie przekonalo co do przyjazdu :/

yOshi - Wto Sty 27, 2004 5:09 am

siema :) ja dzis bede juz po sesji.. szkoda ze jeszcze poprawkoda :D
od dzis mam ferie wiec moge bez problemu pomoc przy organizacji;]
nie pierdoolcie wpadajcie do wawy dawno was nie widzialem :|
cya

yOshi - Wto Sty 27, 2004 5:10 am

aa zapomnialem.. jezeli chodzi o ludzi to ja moge troche bydla ze sceny starcraftowej sciagnac :D i zapchac luki w ludziach.. ;] a ludzie sa naprawde sppox
yOshi - Wto Sty 27, 2004 5:23 am

godzina tego post'u i ich czestotliwosc o niczym nie swiadcza! ;)
poprostu nie moglem zasnac..

pyz - Wto Sty 27, 2004 7:15 am

Spidi, szyna mi mowil o kilku osobach, ze niby jada, ale chce od nich to uslyszec a nie od szyny, mowilem to jemu, nie wiem czy przekazal to tamtym ludziom, ale nadal echo, nie wiem moze za ciezko im prosta rzecz jak wyslanie maila/wiadomosci na gg zrobic..

yoshi tak tak oczywiscie :) [ad. godziny]

Spidi - Wto Sty 27, 2004 8:28 am

keke cale szczescie yoshi sie przebudzil :)
moze jednak wypali :]

mero - Wto Sty 27, 2004 2:32 pm

Zdajecie se sprawe ze to bedzie ostatni zjazd w Wawie jak my przyjedziemy ??:P heheh...(płoń stolico, płoń!)
Powiem tylko tyle : "aby gieło" alias Białostocka "teraz polska" 3 level:P i "GR". Niekturzy wiedz± oco chodzi(nie Lecter?, Szyna? tylko tamto to byl 1 level:P) inni dopiero zobacz± :P , a "GR" to bedzie niespodziewanka :P Tak więc aby gieło i do zobaczyska, ja bede na 100%...

Grzdyl - Wto Sty 27, 2004 4:51 pm

czy juz jest cos wiadomo na 100%?
np ile ma kosztowac ta nocka 24 godzinna i o ktorej i kiedy oficialnie sie rozpoczyna cala ta impreza?
dobrze by bylo tez ustalic orientacyjny termin zamknecia listy obecnosci zeby mozna sie jeszcze z szefostwem potargowac...
jak juz wczesniej napisalem na innym topicu od piatku bede u braciszka na weekend w wawie i moglbym podjechac do cyberlandu i "pogadac" z szefem...
moze udaloby sie cos utargowac... zalatwic kimanie w spiworach... ustalic wszystkie szczegoly... potrzebowalbym czyjejs pomocy w piatek/sobote (nie jestem pewien do konca kiedy dokladnie - bede wiedzial jutro, gora pojutrze...) zeby nie zgubic sie w tym "wielkim miescie" i trafic do cyberlandu...

szyna^ - Czw Sty 29, 2004 2:29 pm

Nie no kruwa ... zacznijcie potwierdzac obecnosc jest za MALO LUDZI!
Spidi - Czw Sty 29, 2004 2:48 pm

szyna to wez przejedz sie po bialym i popytaj sie ludzi czy moze jednak jada :)

bo moze niektorzy tu nie zagladaja i nie wiedza ze nowa lista itp...

szyna^ - Czw Sty 29, 2004 4:19 pm

wiedza raczej ale jeszcze nakrecam ludzi ;]
Grzdyl - Sob Sty 31, 2004 4:13 pm

ha... jestem w Wawie... relacja z tego mojego przyjazdu do stolicy mam nadzieje ze powstanie... chybaze gdzies mi sie nei zapodzieja te wszystkie karteczki na ktorych zapisywalem przebieg mojego przyjazdu bo z pamiecia juz u mnie krucho... ;)

no ale na serio...
siedze wlasnie w jakiejs obskurnej cafejce na pradze-polnoc bo do Cyberlandu nie dotarlem... :(
nie udalo mi sie skontaktowac z Brzoza... dostalem jego numer telefonu (tez glupi jestem ze nie wzialem od niego wczesniej... moja wina) od Viteza al okazal sie bledny a on innym nie dysponuje... A skolei Vitez mial spotkanie na wystawie kotow rasowych kolo Domu Przyjazni Polsko-Radzieckiej i niestety tez nie udalo mi sie dojsc do wspolnego terminu na spotkanie...
Jedyny plus tego spotkania jest taki ze zainteresowalem naszym zjazdem czasopismo komputerowe CD-Action i (jeszcze wszystko trzeba dogadac) prawdopodobnie wpadnie do Cyberlandu jakas osoba i pstryknie pare fotek oraz pogada z tymi ktorych bedzie mozna zrozumiec... ;)
To byl glowny cel mojego zaangazowania podczas pobytu w Wawie... Niestety chcialem tez cos wskorac w sprawie cafe ale bez Oficialnej listy obecnosci i bez pewnosci ze bedzie minimum 30 osob nie mialem nawet o czym rozmawiac... Chyba tylko o "wojnie" ktora sie tutaj toczy na warszawskich ulicach... (2 razy probowano mnie przejechac...)
Coz... Zrobilem co moglem... Ale wszystkiego bede pewien na 100% jak wpadne do Wrocka...

brzoza - Nie Lut 01, 2004 1:19 am

grzdyl ostry jestes... dawalem ci przeciez na gg dwa razy moj nowy numer :) ) ja nie wiem jak zes to zrobil ze zes go nie zapisal :D
Grzdyl - Nie Lut 01, 2004 4:54 pm

I tak dupa zbita...
Jest niedziela i raczej nic juz nie zalatwimy... A w poniedzialek kolo 13 mam pociag do (alkoholu ;) ) Wrocka... Jeszcze z chaty pogadam z wlasciwymi ludzmi i sprobuje cos wykombinowac...
A co do numeru brzozy to jestem lelum-polelum i tyle ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group