Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

turniej - Turniej ?

Jezus - Nie Lut 08, 2004 3:03 pm
Temat postu: Turniej ?
Witam...
Czekam na glosy!

Kiler - Nie Lut 08, 2004 6:09 pm

4 odp ;]
do bialego nie moge brykac ;/
ale mysle ze duzo chetnych sie zbierze ;s
w koncu ziom z 3trojcy swietej to robi...
:wink:

kfak - Nie Lut 08, 2004 11:48 pm

odpowiedz 5:
tak z nagrodami i z kasa :)

Jezus - Nie Lut 08, 2004 11:57 pm

[quote="kfak"]odpowiedz 5:
tak z nagrodami i z kasa :) [/quote]

Pokoleji dojdziemy do tego :P

pyz - Pon Lut 09, 2004 2:10 am

Cytat:
kfak:
odpowiedz 5:
tak z nagrodami i z kasa :)


materialista, a co z Twoimi sponsorami ? :) czyzby brakowalo im funduszy na sponsorwanie "co clan leadera" swojego zawodowego pro teamu ? :]

Cytat:
Jezus:
Witam...
Czekam na glosy!


Siema, zaraz zaglosuje tylko rzuce 4-o stronna moneta ;)

szyna^ - Pon Lut 09, 2004 1:02 pm

Ja oczyviscie vote yes + daje sprzeta ;d
vitez - Pon Lut 09, 2004 11:23 pm

1.

btw... pisze sie "uzycze" nie "urzycze"

Auchim - Wto Lut 10, 2004 12:01 am

3.
Jezus - Wto Lut 10, 2004 1:55 am

[quote="vitez"]
1.
btw... pisze sie "uzycze" nie "urzycze"
[/quote]

Przepraszam, ale nie mam wyksztalcenia ! :P

Icer - Wto Lut 10, 2004 6:49 am

jak wszystko sie uda to dam sprzeta :P
Spidi - Wto Lut 10, 2004 9:19 am

chetnie wpadne sprzet jak zawsze wezme :] ale to tez zalezy od terminu :]
Jezus - Wto Lut 10, 2004 11:12 am

Spidi no zeby to mialo rece i nogi musi byc kilka dni wolnych :>
Moze jakis tydzien w maju ?

szyna^ - Wto Lut 10, 2004 3:37 pm

Jiza jak cos potrzebna pomoc to wal do mnie smialo ;0
jokeUsa - Sro Mar 17, 2004 7:32 am

Bialystok..Troche to daleko..
A tak np. centralna polska??.
Wawa, albo cos kolo...
napewno by bylo wiecej luda...
I ja bym sie zjawil..

brzoza - Sro Mar 17, 2004 10:07 am

poltora roku po zakonczeniu tematu :D lepiej pozno niz wcale...
Kumanus - Sro Mar 17, 2004 11:06 am

1.5 miecha .. juz nie przesadzaj ;)
w wawie lepiej ale tam nie ma dobrej organizacji :/

Spidi - Sro Mar 17, 2004 2:20 pm

ale mysle ze warto zaczac na nowo... :] teraz wakacje sie zblizaja i jest duzo czasu na organizacje :]
xXx - Czw Mar 18, 2004 11:28 am

Dwie rzeczy:
jokeUsa byl juz ten temat porusazny, i nawet na ferie ktos probowal zrobic w wawie a wyszla z tego wielka kupa, a jakby nie byl organizowany w wawie to bylby pewnie w bialym, no ale nie robilismy w bialym bo by sie pokryl z tym w wawie. A co do terminu to mysle ze w maju nie bedzie najlepiej.. matury... wakacje to jednak optymalny termin, poczatek lub koniec, albo poczatek i koniec :D ale to jeszcze sie zobaczy :]

@Nagrody
A czy wy przyjezdzacie dla nagrod czy dla dobrej zabawy i spotkania sie z ludzmi ? (Tyczy sie tych co tak mocno chca nagrody, czyt. MATERJALISTOW).

Majne odpowiedz of cors 1. z tym ze tylko dlatego by pomodz Jizie. (wiecej nie ma sensu sie rozpisywac, Ci co pomysla to beda wiedziec o czym mowie...)

Icer - Czw Mar 18, 2004 5:20 pm

hehe no w białymstoku jak sa to sie odbywają a w wawie neiwyszlo :p wiec przydalo bysei zrobic w b-stoku ;]
vitez - Czw Mar 25, 2004 5:27 am

Gdzies w njusach ctf.pl jest wywiad z Jezusem odnosnie turnieju. Na pierwszym miejscu podal on co jest najwazniejsze by zorganizowac dobry zjazd/turniej. Jest to: kilka osob (2-3 przynajmniej) ktorym mozna zaufac, ktorzy zawsze wspomoga, ktorzy prawie natychmiast zajma sie tym co do nich nalezy bez wymigiwania sie, zrzucania na pozniej itp.
Mi przy probie organizacji zjazdu w Warszawie zabraklo wlasnie tego pierwszego, najwazniejszego skladnika. Sam nie zamierzam (i zreszta nie udaloby sie) takiej imprezy organizowac. I niestety nadal nie widze (choc sporo jest graczy z Warszawy) odpowiednich kandydatow na ktorych naprawde moznaby polegac. Zazdroszcze Jezusowi ze ma takich przyjaciol i pomocnikow w swoim miescie i licze ze jeszcze niejeden tak dobry jak poprzednie turniej zorganizuje.

xXx - Pią Mar 26, 2004 2:08 am

No ja mam tez taka nadzieje i jak zawsze pomoge mu tak jak pomagalem przy wszystkich ktore byly do tej pory przez niego organizowane, jestem jedna z takich osob ktorych Tibie Vitez zabraklo, choc z drugiej strony jak dobrze pamietma to kiedys w Cyberlandzie udalo Ci sie zorganizowac zlot ctfa :) a to co mialo byc w ferie to chyba mial byc zlot or mnie pamiec myli :P anyway bylo minelo, teraz mozna se tylko powspominac ;)

Jeden z krotkich dialogow z tamtegosz zjazdu (niestety nie pamietam miedzy kim):
- MAM DOKA MAM DOKA ! :) )))
- Wyrzuc i tak zaraz zginiesz
5 sec pozniej dokowiec ginie, ale co sie dziwic jak gralismy 13 vs 13 na Cacophony :D

vitez - Pią Mar 26, 2004 4:22 am

Cytat:
choc z drugiej strony jak dobrze pamietma to kiedys w Cyberlandzie udalo Ci sie zorganizowac zlot ctfa :)


Zlot, czyli calonocne granie - to zaden problem zarezerwowac gralnie na cala noc, zebrac liste osob, pieniazki i grac te 6-8 godzin.
Ale turniej/zlot kilkudniowy, z nagrodami, rezerwacja i dogadywaniem miejsca na granie, miejsca na spanie na kilka dni, plus ewentualnie nagrody, regulamin rozgrywek itp itd - to juz nie jest robota dla jednej osoby.

Btw... kto to jest xXx?

Ze to brzydko ujme ale w klimacie z mojego podpisu - ze tez i kurwa na tym forum sie fejki zalegly :( . Ide pogadac z kaszubem... :/

xXx - Nie Mar 28, 2004 8:52 pm

No Viciu tu masz racje, no ale mowilem jak to jest. W polscie niestety trudno o dobrych wspolpracownikow jezeli im duzo nie placisz, a czasem nawet jak i duzo placisz to ciezko o nich.

Wiesz Viciu smieszy mnie bardziej jedna rzecz, pod tym nickiem nikt mnie nie bluzga, nie twierdzi ze pisze bez sensu posty itp. A pod moim starym nickiem sie czepialiscie mnie nawet jak pisalem na temat... a do kaszuba moze sie odezwac, choc watpie zeby sie odezwal, jak sie raz na pol roku odezwie to dobrze :) moze w koncu sie zmusze i zadzwonie do niego i porozmawiam z nim, chyba ze cos sie odzywa, np na forum admino do ktorego nie mam dostepu z tego konta...

wegorz - Wto Kwi 27, 2004 7:46 pm

dobry czas na turniej wiec jazda z nim ja daje sprzet jak cos...:PPP byle dobra organizacja była :arrow: :arrow:
szyna^ - Nie Wrz 12, 2004 10:48 pm

eeeeee tak jak mowilem trzeba zagadac z Chesem to moze w pŁocku sie cos zrobi tam gdzie Ches pracuje i wtedy sie zobaczy.
WoLF - Sro Paź 20, 2004 2:29 pm

:lol: :lol: ..ja moge zrobic w ŚWIDNIKU :D :D :D
bedzie git:D:D

Qnik - Nie Paź 31, 2004 9:41 pm

A moze by tak we Wroclawiu :D :D :D :D :D :D :D
Słomiany)_BoY - Wto Lut 15, 2005 8:39 pm

Ja jestem za Lublinem i Świdnikiem:D
Adolf - Wto Lut 15, 2005 8:43 pm

Popatrz lepiej na date zalozenia topicu ...
vitez - Wto Lut 15, 2005 9:07 pm

No dawno nic nie bylo... moze tak aktywni i popularni i rzondzoncy siem na "scenie" ostatnio Wroclawianie cos zorganizuja? 8)
PIELUCHA - Wto Lut 15, 2005 9:34 pm

no wojtku...;) zabieraj sie do pracy ...w sumie pierwszy turniej moj byl we wrocku wiec to by bylo takie sentymentalne ;)
a tak powaznie mowiac...poszukal bym czegos na zrobienie turnieju w pozku...ba nawet juz jest...ale to by nieco odbiegalo od tradycyjnego wygladu (lolki,piwko,etc) zjazdu wiec odpada..zreszta oblukajcie :
www.e24.pl

SiDq - Wto Lut 15, 2005 10:11 pm

Git. Myślę, że tym razem będę w stanie zagrać :wink:
ryq - Sro Lut 16, 2005 12:45 pm

jakby byl w pozku to ja raczej bym sie na to pisal :wink:
Kazwa - Sro Lut 16, 2005 1:42 pm

Wroclaw to wies i nie ma gdzie tego zorganizowac : Kafejek duzych nie mamy, wiec hujnia .. pozatym, nie kce mi sie miec tutaj bandy smarkaczy na glowie ;)

Jesli wiekszosc sceny jest z bstoku, to po co w ogole rozpatrujemy inne miasta na miejsce turnieju? : tam w Rosji trzeba to zorganizowac, ale ja od razu mowie, ze nie przyjezdzam :)

Magnus - Sro Lut 16, 2005 3:24 pm

Obudzili się
PIELUCHA - Sro Lut 16, 2005 9:34 pm

ola czemu nie ? :)
Kribol - Sro Lut 16, 2005 9:53 pm

Cytat:
Wroclaw to wies i nie ma gdzie tego zorganizowac : Kafejek duzych nie mamy, wiec hujnia .. pozatym, nie kce mi sie miec tutaj bandy smarkaczy na glowie ;)

Jesli wiekszosc sceny jest z bstoku, to po co w ogole rozpatrujemy inne miasta na miejsce turnieju? : tam w Rosji trzeba to zorganizowac, ale ja od razu mowie, ze nie przyjezdzam :)


nie no lol.. po co to owijanie, mow odrazu ze nikomu dupy sie ruszyc nie chce by sie tym zajac :)

szyna^ - Sro Lut 16, 2005 10:20 pm

podajcie jakies daty ja moze pojade do tego piarda i pogadam tak jak to Jezus zwykl czynic ;D I nadal sadze ze mozna z Jezusem zagadac ktory pracuje w cafe na temat turnieju.
Kazwa - Sro Lut 16, 2005 10:22 pm

Jezus mieszka o ile dobrze sie orientuje w Pile .. :
A Grzdylowi chyba kce sie to organizowac .. wiec nie ma problemu z organizacja, ale gorzej z miejscem i czasem ..

szyna^ - Czw Lut 17, 2005 1:31 pm

Podajcie jakis termin to pojde popytam poprsotu ;S
ryq - Czw Lut 17, 2005 3:36 pm

hehehehe ;] powiem ci kazfa ze jezus nie mieszka w Pile ;]
Kazwa - Czw Lut 17, 2005 4:08 pm

To plocku .. ;) To i to na P ..
widmo - Nie Lut 20, 2005 9:44 am

no no no działajcie cos :P to i ja pomoge :P
Grzdyl - Nie Lut 20, 2005 3:56 pm

ktos juz wczesniej tutaj podal fajna lokalizacje na turniej i mam gdzies linka do tej strony ale taka opcja wchodzi tylko i wylacznie w okresie wakacji + kazdy przywozi swoj sprzet...

we wro tez cos mozna zorganizowac ale najpierw musimy sie spotkac z PKSami w kupie i obgadac szczegoly... i czy mamy odpowiednia ilosc kompow... jeszcze jest czas wiec nie ma co sie spieszyc...

widmo - Pon Lut 21, 2005 9:18 pm

eee ja osobiscie jestem za B-stokiem... sporo osob przyjechałoby ... jesli organizowane byłoby to na wakcje...
oConner - Wto Lut 22, 2005 11:10 am

Widmo a myslisz, ze to ma sens ?
Trzeba zwiesc z 10-20 compow, wynajac jakies pomieszczenie blisko hotelu i wogole miec chetnych....

Your,
Old boy

szyna^ - Wto Lut 22, 2005 1:35 pm

Jiza a jak tam cafe w ktorej pracowales ? lokal jakby byl kompy kto by mogl to by przywiozl, pytanie czy tam hotel jest gdzies obok..... w miare tani itp.
oConner - Wto Lut 22, 2005 2:19 pm

Szyna caffe w ktorej pracuje ma 15 kompow ;] Ale nie ma tu gdzie wstawic kolejnych, bo nie ma stolow i miejsca.
Druga sprawa to to ze nei wiem czy bylbym w stanie zamknac ja na 1-2 dni takiej imprezy za w miare dobra sume.
A kolejna sprawa to hotel. Tani i dobry tu nei ma takich ;///

szyna^ - Wto Lut 22, 2005 5:10 pm

Jizi a co z tym piardem ? nie wiesz czy oni by nie byli chetni ? a w ogole to co ja gadam skoro nie wiadomo nawet czy ludzie by przyjechali ;/
Grzdyl - Wto Lut 22, 2005 8:14 pm

znalazlem...
mozna pogadac i wykorzystac ta lokalizacje...
http://zlotq2.prv.pl/

-rc-AZES - Sro Lut 23, 2005 12:10 am

spoko spoko
ja bym sie pisal jak na dzien dzisiejszy ;-)

widmo - Sro Lut 23, 2005 1:14 pm

wes wyjdz z tem Gejem :? , lepszy melanz bylby w "pierdzie" ;]
PIELUCHA - Sro Lut 23, 2005 1:45 pm

moze i pomysl lepszy tylko ze z bialego by z 5 osob przyjechalo :)
-rc-AZES - Sro Lut 23, 2005 2:52 pm

Po co wymyslac nowe miasta / lokalizacje ? Jak i tak kazdy wie ze najlepiej by bylo to zorganizowac w Bialystoku ... 80% grajacych w CTF'a sa z tego miasta (rc, ewc, s, roa, ...) praktycznie w kazdym klanie jest osoba ktora mieszka w Bstoku.
Słomiany)_BoY - Sro Lut 23, 2005 3:42 pm

Krib pewnie sie orientuje...jest taki typ w lublinie nick jego to speed gral w 3m kfak zna go dosc dobrze on moze bu cos wykombinowal bialy to za daleko nic nie bylo w Lubelszczyznie...
WoLF - Sro Lut 23, 2005 6:48 pm

..ja tam moge do WhiteStocKu przyjechac 8)
Kala - Pią Lut 25, 2005 2:50 am

ej ja ma mczas i checi moge pomoc szyna tam teges do mnie msg i wiesz gra gitara :)
Adolf - Pią Lut 25, 2005 12:25 pm

OT... Azes, w [S] to raczej 80% nie jest z bialego, jak nie 90% :)
widmo - Pią Lut 25, 2005 2:06 pm

to [s] nie bedzie ;)
Grzdyl - Pią Lut 25, 2005 5:14 pm

jaka szkoda... ;)
Adolf - Pią Lut 25, 2005 6:00 pm

strata czasu :/
Tur!n - Pią Lut 25, 2005 8:08 pm

a ja bym z checia sie wybral :) do Bialego :) z 5h pociagiem ale w koncu zobaczylbym wasze geby :)
SiDq - Pią Lut 25, 2005 10:24 pm

:shock: Turin :shock: Gdybym Ciebie nie znał i nie wiedział, że masz dziewczynę to bym sie bał :shock:
szyna^ - Sob Lut 26, 2005 12:23 pm

Adi byscie ruszyli te wasze dupy raz na tyle lat, przecierz nie wiadomo ile jeszcze q2 pociagnie, a tak fajnie by bylo sie spotkac "pograc" zajarac wypic itp ;D
PIELUCHA - Sob Lut 26, 2005 2:40 pm

zajarac wypic....:>>
szkoda tylko ze 80% grajacego teraz bialego to kaczory po 13-17 lat :/
nie bedzie klimatu sprzed lat :P
tym razem w roli glownej bada Ci co kiedys podziwiali...:)

widmo - Sob Lut 26, 2005 7:28 pm

pieluch pieluch.... marudzisz tylko :) to bedziesz pił palił z tymi 20% i sprawa załatwiona =]
PIELUCHA - Sob Lut 26, 2005 10:48 pm

nie no ja nie narzekam..pisze sie jak najbardziej i kazia biore pod reke :) :>
widmo - Sob Lut 26, 2005 11:22 pm

o brawo to chciałem usłyszec ;) :P
szyna^ - Nie Lut 27, 2005 12:37 pm

to juz mamy 2 playerow poza bialostocka elita ;O
WoLF - Sob Mar 12, 2005 1:20 am

wiecej niz 2...biore ekipe ze swidnika i ruszam :)
Grzdyl - Sob Mar 12, 2005 1:45 am

ja tez bym wpadl... ;)
WoLF - Sob Mar 12, 2005 10:32 am

..wpadaj popijemy:) w Autobusie ;)
szyna^ - Sob Mar 12, 2005 12:10 pm

Grzdyl moze cale Pks skrecisz ?
Kazwa - Sob Mar 12, 2005 1:50 pm

Ja wysylam delegacje z aparatem w postaci Grzdyla :P
Grzdyl - Sob Mar 12, 2005 5:11 pm

szyna jak bedzie cos konkretnego to dopiero bedzie mozna konkretnie sie umawiac... ;)
Matrix^^ - Nie Mar 13, 2005 8:49 pm

jak moi rodzice zgina (czego bym niechcial) to wpadam przywioze 5 gram i skrzynkew bolsa i chlopaki poplyniemy walic q2
SiDq - Nie Mar 13, 2005 10:29 pm

TEN CZŁOWIEK JEST POPIERDOLONY NA MAXA.
Matrix^^ - Nie Mar 13, 2005 10:32 pm

Sid szkoda ze tak mowi ale ty sie przyczepiles domnie jak pijawka do huja!! :lol: wiec sie odczep i nie psuj klimatu co cie obchodzi co pisze jak ci nie pasuje to sie nie odzywaj!!! :evil: wiec stul dziub za przeproszeniem :P
-rc-AZES - Nie Mar 13, 2005 11:54 pm

vote BAN matrix. ;)
WoLF - Pon Mar 14, 2005 3:01 am

...Matrix kurwa uspokuj sie.....jak Ty mowisz o rodzicach Ty ejjj..szacuken.... :!:
spider] - Pon Mar 14, 2005 6:57 am

szacuneczek :wink: jak mowil to nasz facet od techniki, przypominasz sobie matrix ?? zachowuj sie :wink:
chrom - Pon Mar 14, 2005 8:55 am

VOTE BAN MATRIX
debil ?

Qnik - Wto Mar 15, 2005 8:34 pm

sam jestes debil :P on poprostu mysli glosno :lol:
vitez - Wto Mar 15, 2005 8:51 pm

Cytat:
sam jestes debil :P on poprostu mysli glosno :lol:


Matrix? Mysli?! ON?!! Czemu tego zdania nie umiesciles w temacie z kawalami ? ;)

Prezes_Kiler - Wto Mar 15, 2005 9:07 pm

adi powiem krótko use your power ...
Qnik - Sro Mar 16, 2005 6:46 am

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!! na swiecie potrzebni są popierdoleni ludzie, na forum tez 8) 8)
Jiraya - Pon Mar 28, 2005 1:22 pm

Mozna wiedziec jakie sa przypusczalne terminy ? o ile jakies sa.
szyna^ - Wto Mar 29, 2005 1:07 am

Jiraya spojdz pietro nizej - "do bialostockiej" ..
Jiraya - Wto Mar 29, 2005 1:36 am

Szyna jakos nie zauwarzylem zadnej sugestii co do terminow turnieju w topiku ktory mi zasugerowales. Moje pytanie wciaz aktualne ...
Jimi - Czw Kwi 07, 2005 2:12 pm

Tak na samym poczatku: ŁÓŁ! Tu sie nic nie zmienilo ... :D - jak dobrze trafic do miejsca gdzie czas prawie ze stana!

Tak na dalszym poczatqu: *pojawie sie na tej zabawie o ile bede w polszcze **jasne ze uzycze swoj komp o ile bedzie mial kto tam wstawic jaka grafike bo obecna jest prze*ebana (4mb S3Vircz ;-]), reszta da rade *** sugerowalbym termin tak jakos pod koniec wakacji to se popalimy tegorocznego jaranka bo jak pewnie wiecie "...jesienią oczy sie czerwienią..." ****ojej jak dobrze Was przeczytac :***

Wicze ze pojawilo sie kilka nowych "twarzy" po ktorych to tak wytrawni i zawodowi jeźcy jak **tez dosc umiejetnie jezdza ;) /zetesz sie to nie znudzilo/
Co do tego matrixa to przyjacielu szacunek do rodzicow musi byc i tyle... - kazdy powod dobry!!! Co do tej kraty bolsa i 5jaranka to te 1 mozesz kupic tutaj (po co ciagnac to ze soba), a tego 2 to nie bierz jak turniej odbedzie pod koniec przerwy wakacyjnej... (nie bierz i tyle Jimi Ci mowi... };] ) I jeszcze jedno przyjacielu ... masz troche czasu i jak Ci zalezy to tak wykombinujesz z żywymi rodzicami ze przyjedziesz i zobaczysz co to znaczy turniej q2 w Białymstoq ;].



----------memento mori-----------jakby co pozdrowic Pape, Elvisa i Fofke Merluk /czyt.Bob Marley/------------

SiDq - Czw Kwi 07, 2005 3:11 pm

czesc :wink: -dT- :wink:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group