Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Fejklandia ...

Kazwa - Sro Mar 31, 2004 12:28 pm
Temat postu: Fejklandia ...
Ludziieee apeluje! przestancie grac pod fejkami.. tak was to podnieca, ze nikt nie ma pojecia z kim serio gra czy co ? Wstydzicie sie swoich xyw? Czy moze kcecie, aby ktos was zaczal wychwalac 'nowych' graczy? Mowicie, ze scena q2ctf umiera ... A skad mamy to wiedziec, skoro jak sie wchodzi np. na qlnet widac same 'dzivne' nicki ? Moze sa nowi, ale trudno jest ich wylapac sposrod tylu bezsensownych nazw [kcialam tutaj wymienic, ale sie powstrzymam] ... Fajnie jest, jak sie wchodzi na server, a tutaj widac tylko napisy : czesc 'xywa' .. mamy zgadywac? A juz nie wspomne o tym, ze najlepiej jest sie klocic/wyzywac/przeklinac z osoba, ktora gra pod fejkiem... Ciekawie to wyglada .. nie powiem ... ;o

DAJCCCCIEEEEEEE SPOKOJJJJ .. grr ;o

ps. moj 1 topic :)
ps2. respect for non fejkers .. :)

Kumanus - Sro Mar 31, 2004 12:34 pm

no ja moge sie pod tym podpisac ;o :)
ja np. nie gram na fejku ... :D

ziuum - Sro Mar 31, 2004 7:27 pm

scena q2ctf nie umiera...
ona juz umarla.

Adolf - Sro Mar 31, 2004 8:18 pm

Kazwa jest zbulwersowana, bo sama sobie nie potrafi wymyslec fejka :P
Trzeba pamietac tylko o jednym.. ze graja ludzie, a nie xywki. To czy ktos jest X czy Y nie ma znaczenia. Jezeli ktos potrafi dobrze grac teamplaya, to potrafi go tez grac z "fejkami". Jezeli ktos ma problem z fejkami mowiacymi czesc, to ma problem z komenda ignore. Jezeli ktos jest ziuumem, to ma przejebane :P
btw. scena nie umarla... umarla nadzieja, ze scena zyje.

Kiler - Sro Mar 31, 2004 8:18 pm

a tam bzdury gadacie. jest stała ekipa, która gra i gra.
sa nowe gry [hf, ut itd] ale i tak powracają do q2ctf
bo ta gra ma w sobie coś !
wiec czy scena bedzie zaweirala 3000 baranów czy 50 osob ktorzy graja 4 fun to ja wole to drugie ;s

//oftopic
ktos z adminow ujebał fajnego skina do phpbb, ktorego uzywalem. nie ladnie, nie ladnie.... :[

Tur!n - Sro Mar 31, 2004 9:32 pm

ano.. ja moze stara ekipa nie jestem ale wsiaklem w ten swiatek na dobre... nie lubie fejkuf... czlowiek nie wie kogo wyzywa :) niom nie ma skina... a myslalem ze moja psegladarka cosik szwankowac zacela ;/
Rezor - Sro Mar 31, 2004 9:42 pm

a co ma sie zrobic jesli sie nie ma xywy?? :D hehe nie no tez nie lubie fejkow bo nie wiem kto mnie zazwyczaj kroi :)
xXx - Sro Mar 31, 2004 10:55 pm

Fejki byly sza i bede niestety i tego raczej ten topic nie zmieni bo Ci ktorzy na nich graja maja w dupie to ze komus to przeszkadza. Sad but true. A ze starych graczy to nieduzo widzialem ludzi grajacych, ostatnio zauwarzeni (ze 1-2 tygodnie temu bo mialem przerwe przez nauke), Grzdyl, Vitez (czasem sie pojawia), Kazwa, Jospeh, Marys, Pyzmen i pare jeszcze osob ktorych nickow teraz zabardzo nie pamietam.

A co do templeya z fejkami to jest to parodia bo nigdy nie wiadomo czy takowy fejk dobrze gra czy zle wiec co pie...niczysz od rzeczy adi ;P (bedize wjazd na mnie juz to czuje, jak mozesz to z syndromem Tygrysa mi podjedz plx).

Spidi - Czw Kwi 01, 2004 1:12 am

zrobcie server gdzie all beda mieli ping 10-20 :] zrobicie wejscia tylko dla ludzi wpisanych na serverze :] (tylko prawdzie nicki) i problem z glowy :]

gl hf :o

gdyby ql net byl viteza to pewnie tak by sie stalo :]

Adolf - Czw Kwi 01, 2004 6:22 am

xXx ty fejku!
jezeli ktos nie zaznal rozkoszy fejkowania, ten nie zazna rozkoszy zwyciestwa :P
rotfl :/

mero - Czw Kwi 01, 2004 9:01 am

Mnie to tam tylko wqrwia jak jakies downy pod feikiem wyzywaja czy cos podobnego. Przykladowa sytulacja ktora ostanio mi sie przytrafila:
przejelem i ustawilem se odpowiednie czasy na oba quady i ps, biegam po mapie dodatkowo z ampa no i ciezko by cos stanelo na drodze , konczy sie mapa i slysze od jakies downa: "mero ty lama jestes bo jak bym mial naprawionego kompa to bys quadow nieprzeją..." potem jesio pare debilnych wyzwisk itd...
Taka sytulacja to jest jedyna zecza chyba ktora mnie wqrwia na polskim ctf. Co to qrwa za ludzie pisza ? Totalne downy. Qrwa opamietajcie sie!!!
Po jaki chuj wyzya sie ludzi itd? To jakies zakompleksione debile!!!
A czy gram z feikami czy nie jak sie normalnie zachowuja to mnie to ryba wsymie, chociaz fajniej by bylo wiedziec kto ci zapodal rakiete w pysk :P

Kazwa - Czw Kwi 01, 2004 3:23 pm
Temat postu: ;)
Yyy .. tak adi tak .. sama nie umiem sobie fejka wymyslic ;) Za trudne to dla mnie 8) Ale czego odemnie wymagasz? Ja na Akademii Ekonomicznej jestem... Ja np. nienawidze fejkow, bo gdyby kazdy gral pod swoja xywa, to moze bym kogos do -roa- przygarnela.. A pozatym, jest taki topic nawet tutaj "Wolni gracze", ludzie sie reklamuja zeby ich wziasc do klanu .. A polowa z nich pewnie siedzi pod fejkami i zgaduj zgadula .. fak it .. :x

Don Kichot? :roll:

Spidi - Czw Kwi 01, 2004 5:08 pm

kazwa daj se spokuj :] i tak tego nie zwalczysZ :P

przyklad:
vitez

brzoza - Czw Kwi 01, 2004 6:21 pm

ja tam nie rozumiem waszej paniki z tymi fejkami.. jak ktos chce to kij mu w oko... jak podskakuje spod fejka to tylko o nim odpowiednio swiadczy (ignore/bootlevelban i tyle)

pozatym i tak wiekszosc ludzi wie kto pod jakim fejkiem gra...

wazne jest zeby w ligach i oficjalnych meczach nie bylo fejkowania .. bo to jest juz przegiecie...

amen

xXx - Pią Kwi 02, 2004 12:16 pm

@Brzoza
Niestety taki jest bol ze w ligach to jest tak zaplenione fejkowanie ze adnimi nawet tego nie sprawdzaja, jakby sprawdzili all logi po kazdym meczu to by sie okazalo ze przez ostatnie 4 lata tyle bylo fejkow w meczach ze to historia, co 2 mecz jest z fejkami, prawie w kazdym klanie byl fejk. Nieliczne przypadki zostaly wykryte heh. Nawet pan Vitez admin CB ani jednego nie wykryl :shock: no ale to szczegol. BTW My nie panikujemy tylko stwierdzamy chamstwo na polskiej scenie ctf'a.

@Adolf
Sam chyba jestes fejk, co Ty na to jezeli to jest moj nowy nic ? i chcem byc znany pod tym nickiem ? w tym momencie to nie jest fejk. No ale Ty i tak sie przyczepisz taka juz Twa natura, czepiac sie kazdego kto Ci nie pasuje.

@Mero
To zapewne jakis dzieciak, ktory grac nie umie a jest mocny w gebie zza monitora, a w rl slowem boi sie odezwac bo w pysk za takie szczekanie wyrwalby.

//Yours Tripl3 X 8)

brzoza - Pią Kwi 02, 2004 2:48 pm

XXX

chamstwo na ctfie to przejaw poziomu polskiego spoleczenstwa... fejki maja sie nijak do tego.. oczywiscie prawda jest ze taki ktos jest bardziej chamski jezeli gra pod fejkiem niz normalnie... ale grajac normalnie zachowuje sie bardzo podobnie.
Tak wogole jezeli to twoj nowy nick to chcialbym sie dowiedziec jaki byl stary.... chyba ze sie gdzies anonsowales juz a ja tego nie wiem...

Magnus - Pią Kwi 02, 2004 4:20 pm

Mi tam fejki nie przeszkadzaja, choc moge zrozumieć irytacje takimi osobami.

ps. brzozie tez nie przeszkadzaja bo brzoza sam jest wielkim fejkerem,no to tyle ;)

brzoza - Pią Kwi 02, 2004 7:07 pm

jaaaaa ? fejkiem ? nooo cooo tyyy.... :lol:
kozako - Pią Kwi 02, 2004 9:00 pm

ten xxx to tygrys ;p nie widzicie tego ?
Spidi - Sob Kwi 03, 2004 1:13 am

tygrys ? :>
a jednak nie zucil nalogu :] a mowil ze juz koniec z q2 :]
ale ja bym nie powiedzial :) za malo postow jest :]

xXx - Sob Kwi 03, 2004 4:35 pm

@Brzoza
Jako ze Ty nie wiesz albo udajesz ze nie wiesz to informuje ze w postach wyzej odpowiedzieli CI na Twoja prosbe. A tak na dobra sprawe to jest tylko fejk bordowy, gdyz Zela nie moge zlapac a z "innymi adminami forum" nie bede nawet rozmawiac bo nie sa dla mni nikim do rozmowy.

@Spidi
Nie wiem czy granie raz na miesiac to jest gra albo granie 1-2 tygodnie co 1-2 miechy jest powrotem, po praktycznie polrocznej przerwie wrucilismy z Jizem na pare tygodni, na rozgrywki CB ktore poszly pirazy oko kant dupa kant i dalej wrucilismy do Tibi. Pozatym teraz nawet jakbym chcial to nie mam zabardzo czasu, remont, szkola, ślub brata... zjebany net ostatnio nawet, wiec nie mam jak grac w cokolwiek nawet Tibie. A Quake zawsze bylo jest i bedzie we mnie i nie zapomne o grze na ktorej sie wychowalem, w koncu od 8 lat mi ona towarzyszy, przez nia poznalem moich najlepszych znajomych etc, i tez zjebanych ludzi ale ich olalem wiec jest looz 8)

Magnus - Nie Kwi 04, 2004 9:18 am

Hehe brakowało mi tego :P
Kazwa - Pon Kwi 05, 2004 11:30 pm

smieszne rzeczy loodzie piszecie ... troche off'topicujecie, ale co tam .. ;(
Icer - Wto Kwi 06, 2004 6:43 am

tak czy tak ludzie beda grali pod fejkiem i nikt tego nie zmieni
vitez - Sro Kwi 07, 2004 9:22 am

[quote="xXx"]Nawet pan Vitez admin CB ani jednego nie wykryl :shock: [/quote]

W CB od sprawdzania fejkow po meczu sa tylko supervisorzy (KSMB, Oma) - tylko im admini serwerow udostepniaja logi i tylko oni maja prawo jakiekolwiek wnioski/konsekwencje wyciagac.
Admin w CB to _match_ admin = pilnuje by mecz byl rozegrany i wynik oraz raport wpisany. Jedyne co _match_ admin moze zrobic przeciwko fejkom to nie pozwolic grac graczowi nie wpisanemu na liste dopuszczonych do gry czlonkow klanu.

A do fejkow to ja mam nadal jedno niezmienione od dluugiego czasu podejscie - w podpisie je macie :P

Kumanus - Sro Kwi 07, 2004 9:45 am

yeah :d :P
Kiler - Sro Kwi 07, 2004 9:04 pm

Ja to chyba zostane mega fejkiem teraz dziei mookeemu, teraz moja xywa to Kiler :D lub jak kto woli "me want ban for mookee". Spoko Vitez ale to i tak nie zmienia faktu ze fejki sa byly i beda :/ dla Ciebie cos strasznego tak mysle.

PS: Smiesznie bedzie :twisted:

//Yours Tiger.

vitez - Czw Kwi 08, 2004 11:06 am

Cytat:
Vitez ale to i tak nie zmienia faktu ze fejki sa byly i beda :/ dla Ciebie cos strasznego tak mysle.


Nic strasznego... po prostu fejki sa dla mnie nikim, czyms gorszym od smiecia, wiec niech sie nie dziwia ze na dzien dobry dostaja bluzgi ode mnie 8) . Gdy mam dobry dzien to od razu ugnora, ale czesto wole i lubie powkurzac fejki jezdzac po nich bluzgami :> - tak fajnie sie pienia i proboja klocic ;) a ja na fejki i tak uja klade :> .

Adolf - Pią Kwi 09, 2004 2:05 am

Chcialbym tylko dodac, ze jezeli ktos zaczyna grac w q2, to niech sie nie zdziwi, ze Vitez nagle go zacznie bluzgac. Takie zycie =]
vitez - Pią Kwi 09, 2004 11:33 am

Cytat:
Takie zycie =]


Niee no... "taki Vitez" 8) .
A tak naprawde to fejki wyczuwam na odleglosc, jak ktos zaczyna to raczej nie zapyskuje spod fejka albo nie wymiata - nooba da sie po niskim poziomie gry i po tym ze cicho siedzi, latwo odroznic od fejka :>

Kribol - Pią Kwi 09, 2004 12:51 pm

Vitez sedzia CB.. rotfl
Tur!n - Pią Kwi 09, 2004 12:55 pm

Niestety Vitez to sie nie sprawdzi w kazdym przypadku. Piniewaz to ze sie nie odzywa to jeszcze nic, ale jak se taki noob zmieni nicka na innego jak juz zacznie lepiej grac to masz mylne wrazenie ze to dobry gracz tylko ze pod fejkiem.

Eh zycie ;P

//Yours Tiger

PS: ciekawo kiedy to konto pan admin zbanuje rofl

FireBird! - Pią Kwi 09, 2004 3:54 pm

"PS: ciekawo kiedy to konto pan admin zbanuje rofl"


Oby jak najszybciej...

Tur!n - Pią Kwi 09, 2004 4:06 pm

Nie martw sie, beda nastepne, jak aktywowane sa konta typu 123456, czy nawet xxx to bedzie ich duzo, pozatym wiele osob chce mi udostepnic swoje. Jak zrobil to Jezus, Kiler i Tur!n, z innych jak narazie sie nie wypowiadalem i nie bede.

//Yours Tiger

Auchim - Pią Kwi 09, 2004 8:58 pm

lol zejdzcie z Tygrysa i zajmijcie sie lepiej popierdolonymi na maxa adminami na colnecie ktorzy banuja nie wiadomo za co
Mr. Kato - Sob Kwi 10, 2004 3:14 pm

Fejki... jak dla mnie to temat rzeka... Jasna sprawa, że to denerwuje, chociażby mnie, gdy raz na parę miesięcy przełącze aseye z cs'a na q2ctf, patrzę na serwery a tu ani jednej znajomej "twarzy", nikogo do kogo by można się uśmiechnąć itd. ;)
A inna sprawa, że swego czasu sam nagminnie używałem fejków, w jakiś sposób to było zabicie nudy, monotonności grania pod tym samym nickiem, coś w tym stylu. Nie wiem, jak dalej się rozwijała scena ctf'a, bo zwyczajnie się z niej wyłączyłem, fejki - jak mi się wydaję - przybrały coś na kształt mody, a może wręcz plagi? że nawet ci, którzy wcale nie mają jakichś konkretnych powodów, żeby grając pod fejkami - grają pod nimi. Bo tak robi/robiła duża część osób.

Od razu zaznaczam, że moje wywody opierają się przypuszczeniach, nie wiem, czy właściwych, bo jak już wspominałem, ze sceny q2ctf się wyłączyłem.

pzdr dla wszystkich znajomych twarzy. ;) Nawet dla Viteza. ;)

Icer - Pon Kwi 12, 2004 8:08 pm

ee tam nazekacie na fejki zeby bylo ze kazdy by gral pod swoim, nickie mto tez by sie zrobilo nudne i zaczeli by grac pod fejkami wiec ja neiwiem w czym wy wydzicie problem .. jak wam sie nie pdoba ze ktos grapod fejkiem to nei grajcie grajcie se z botami tam widac kotry to kotry i wiecie ze ten to na bank on i problem z glowy :P
ryq - Wto Kwi 13, 2004 1:29 pm

+_+
Joseph - Sob Mar 19, 2005 2:15 pm

Taka mi tu dygresja na myśl przyszła... było kilku, co mówili coś w stylu: "To wolny kraj. Chcą, to niech se fejkują, co nam do tego". Ciekawe czy taki jeden z drugim by przeszli nad tym do porządku dziennego, gdyby się umówił z kolegami z podwórka grać w piłkę, a jeden by przyszedł a kominiarce... ciekawe... albo jeszcze lepiej... gdyby jakiś polityk nagle zacząłby chodzić z zakrytą głową, zmienionym głosem i oczerniał wszystkich na lewo i prawo... ciekawe :P
Matrix^^ - Sob Mar 19, 2005 2:32 pm

kazwa ja wiem czego ten temat zalorzylas ostatnio sam bylem swiadkiem jak sie wyzywalas z jakims fajkiem...ja mam staly nick
WoLF - Sob Mar 19, 2005 3:16 pm

..oj tam..Kazia Ty tez grasz pod fejkami..hehe..no tyle ze nikogo nie bluzgasz i takie tam...ale fejki nie zginal...w koncu bylas w [S]..a podobno od ESEK sie to wszystko zaczelo..od ludzi z klanu heh..wiec po co bylo cos zaczynac..:P..wczesniej czy pozniej ktos by na to inny wpadl..przeciez to nie takie trudne ale oki..bo temat sie zmieni:)
Kazwa - Sob Mar 19, 2005 3:27 pm

widzieliscie date tego topicu ?
WoLF - Sob Mar 19, 2005 3:35 pm

..Joseph lubie odswiezac stare topici:P..date widzialem ale napisalem co wiedzialem :)
kfak - Sob Mar 19, 2005 8:46 pm

ludzie sie zmieniaja. kobiety tez :lol:
i niech mi jakas baba powie ze ona nie umie sie zmienic :lol: :lol: :lol:

Joseph - Nie Mar 20, 2005 7:56 am

Temat jest nadal świeży. A to, że topic założony rok temu to nie ma znaczenie. Nie chodziło mnie o odświeżanie. Założyłem konto na tym forum jakieś 3 miechy temu i po prostu sobie czytam o czym ludziki pisali.

Najlepszy był pyzmen i jego prośby [na przykład żeby kill'a nie dawać podczas Intermission, bo będzie lvlbany rozdawał --- ale się uśmiałem... jejq :D ]

No ale powiedzcie, czy to normalne, że wasz kolega gra w kominiarce i was wyzywa ?:D

Gość - Nie Mar 20, 2005 10:42 am

eee nie za bardzo :]
WoLF - Nie Mar 20, 2005 10:54 am

heh..jesli typki w czapkach :D wyzywaja mnie ..na pewno nie sa moimi kilegami..zaden dobry kumpel nie bluzga na 2 bez powodu..i to jeszcze w czapce :evil:



:mrgreen: :mrgreen:

kozako - Nie Mar 20, 2005 10:57 am

ja z Tazem ciagle sie rugamy jak sie najebiemy ;d i on w czapce wtedy jest,a my dobzi kumple ;] heheh
Gość - Nie Mar 20, 2005 1:58 pm

i co o tym swiadczy ? :]
WoLF - Nie Mar 20, 2005 2:13 pm

hehe co do czapek...to wczoraj wkrecilem sie na 18..i pilem zdrowie solenizantki..ktora sie nazywa..Michalina Czapka :lol: hah! pEaCe 100 Lat:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group