Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Locs'y i ctf ?

Spidi - Czw Kwi 01, 2004 1:47 am
Temat postu: Locs'y i ctf ?
Mam pytanko, czy jest sens robic locsy do ctf'a ?
Powiedzcie co o tym myslicie, wygladalo by to mniej wiecej tak:

http://spidi.neostrada.pl/locs/q2ctf1.loc - RMB zapisz plik docelowy jako.... bo nie wiem jak zrobic zeby sie sciagalo :]

Jest to wersja ultra beta :] robiona w 5 min tak zeby tylko pokazac tym ktorzy nie wiedza o co biega :]

Krotkie info:
Cos typu %l tylko ze krotrze i bardziej czytelne.

Sposob uzycia:
wgrywamy plik do /quake2/locs/
w cfg dopisujemy sat_team/steam "$loc_here"

Jesli pomysl sie spodoba i bedziecie chcieli to moge takie cos zrobic bo jest mi nudno ostatnio :]

Kiler - Czw Kwi 01, 2004 6:22 am

Zroob, samemu mi sie nie chce robic a co gotowe to gotowe :]
Nuclear - Czw Kwi 01, 2004 9:33 am

Hmm dla mnie luz, jak masz czass to zrób, a moze bede używał :?:
ryq - Czw Kwi 01, 2004 8:57 pm

no loci sa dobre ;] juz kiedys ci (chyba tobie) mowilem ze mozna cos takiego zrobic ;]
Spidi - Pią Kwi 02, 2004 4:06 am

http://spidi.neostrada.pl/locs/q2ctf2.loc - instalowac jak wyzej :]

troche bardziej dopracowane chyba... jak byscie mogli to sprawdzcie jak to wyglada. Jest zrobione troche inaczej niz ctf1, i chyba tak zrobie tez reszte. No chyba ze macie jakis inny pomysl na to... Czekam na opiniej i jakies poprawki :]

xXx - Pią Kwi 02, 2004 12:06 pm

Ja tam mam od 2-3 lat mam takowe locsy zrobione przez ludzi z FI (reprezentacji Finladi, mniejsza o to jak to sie dokladnie pisze :P ). Jak sie usmiechniesz na PM to pomecze sie te 2-3 min i wrzuce Ci na jakiegos FTP czy na maila. Dzialaly one na KFK, Biteme, Q2Ace i na NC dzialaja. Jak mnie pamiec nie myli to Grimlok z Ziutkiem robili, mozliwe ze tez maja :P

PS: Znajac zycie zaraz all beda chcieli ;P

Spidi - Pią Kwi 02, 2004 12:19 pm

hehe e tam :] mam juz prawie swoje zrobione :]
na q2ctf juz mam all i troche lf :] przeciez to jest chwila zeby to zrobic ale jak by sie dalo to mozesz gdzies to wrzucic bym zobayczl jak inni maja

Kiler - Pią Kwi 02, 2004 1:13 pm

triple x daj linka do tego ftp'a
to samo z reszta locsow spidzi :D

c'mon!
we wanna locations
we wanna locations
;s

Magnus - Pią Kwi 02, 2004 4:26 pm

Co to sa loksy? :?: :oops:
Kiler - Pią Kwi 02, 2004 8:22 pm

loksy = locs = locations [z ang. położenie]

przykładowo w biteme! [jak i w kfk, nc, q2ace] mozesz ustawic bindy ze jestem %l mam costam costam albo wyrzucam costamcostam
te %l podaje twoje położenie
ale zauwarz ze jak sam zrobisz locsy to będą lepsze [mozesz zdefiniowac dokladniejsze polozenie], możesz zrobić swooj cool slogan.
przykładowy text: near the Shotgun
przy uzyciu locsow moze byc taki sam albo: przy red shotgunie

itede itepe :D
jak zrobic wlasne locsy -=> readme Nocheat, artykuly na temat nc po polsku ;d


ps. 5zł

Adolf - Pią Kwi 02, 2004 9:05 pm

po co wam locsy, jak wy grac nie umiecie
no ale dobrze zeby mieso armatnie sie meldowalo co jakis czas ;)

Kiler - Sob Kwi 03, 2004 6:30 am

... powiedział adolf ....
;s

xXx - Sob Kwi 03, 2004 4:59 pm

Odezwał się ten co grać umie. <rofl?>

@Spidi
Z tego co się zorientowałem to w NC się łatwo robi locsy, ale wcześniej był większy problem ze zrobieniem tego. A pliki wrzuce na FTP jak zrobie na nim porządek bo jest iście wielki bałągan. Niestety to zapewne bedzie najwczesniej w poniedziałek gdyż mam obecnie remont w domu i zaraz ide remontować pokój gościnny, później jade do Jezusa i o 5 rano z nim do roboty, a jak wruce do domu to bede sie do szkoły przygotowywac, wiec jak widać nie będę miał zabardzo czasu tego zrobić w najbliższym czasie.

ryq - Nie Kwi 04, 2004 8:42 am

nawt nie wiecie kto to jest i juz ban! to nie mozna sie wypowiadac juz na forum ? bezsensu banujecie ludzi...
ryq - Nie Kwi 04, 2004 8:45 am

dobra to jest tygrys ;p ale czemu odrazu bana mu? ;p
Tur!n - Nie Kwi 04, 2004 10:03 am

wUasnie............................................................eh......................lol.....................................................................:((((((((((((((((((
kfak - Pon Kwi 05, 2004 12:23 am

locsy sa juz zrobione do CTF'a... wystarczy tylko dobrze poszukac!
Jezus - Pon Kwi 05, 2004 4:08 am

Niestety dla Pana Adolfa nie podoba sie moja osoba, jawny przejaw dyskryminacji i naduzycia wladzy.

PS: to konto tez zbanuj plx PLX.

By Tygrysek.

mookee - Pon Kwi 05, 2004 5:15 am

"Pan Adolf" nie mial z tym nic wspolnego, tygrys masz bana na forum i pogodz sie z tym wreszcie.
Topic w ktorym uzytkownicy forum zadecydowali ze nie jestes tu mile widziany. (na wszelki wypadek gdybys zapomnial).

Jezus - Pon Kwi 05, 2004 3:41 pm

Przepraszam Pana Adolfa za pomylke w oskarzeniach.

A co do Pana Panie Mookee to powiedzialem Ci ze twoja osoba jest mi nic nie warta na tym forum czy servisie, nawet strony nie dokonczyles a tak wielce sie zaoferowales, a tlumaczenie ze nie bylo chetnych albo nie miales czasu to nie tlumaczenie, chetni byli, a czasm jakbys chcial to bys znalazl..., a to czy mam miec dostep do forum pozostawie tylko jednej osobie ktora ma do tego prawo i ty nia nie jestes.

Dobrze wiesz ze ten topic byl nieobiektywny i wart gowna z zeszlego roku, no ale "Pan Admin" ma wladze. Pozatym kazdy wiea (lub przynajmniej powinien wiedziec) ze bardzo latwo mozna go spreparowac, aszczegolnie tobie bylo latwo to zrobic.

Aha i jesio jedno nawet nie umiesz zrobic tego co piszesz...

Writeg by Mookee:
Zgodnie z decyzja wiekszosci glosujacej spolecznosci Tygrys dostaje bana na forum ctf.pl, natomiast nie zostaje mu zabrany przywilej wypowiadania sie w oborze i na innych forach.

Idz sie przebadaj jeszcze raz bo jakis trefny lekarz byl, a moze nie byles?

PS: Zbanuj odrazu konto Jezusa bo bede sie czasem z niego wypowiadac, ale nie radze wedlug siebie nie radzilbym tego robic "Panie Admini".

//Yours Tiger

mookee - Pon Kwi 05, 2004 5:34 pm

Konto jezusa zostalo zablokowane. Jezus powinien skontaktowac sie z ktoryms z adminow forum w sprawie ponownej aktywacji konta... natomiast tygrys powinien poszukac sobie innego forum na ktorym przejaw jego ogromnej glupoty bedzie mile widziany, polecam forum "dziewczyny".
Tur!n - Pon Kwi 05, 2004 8:21 pm

mookee.... nie przesadzaj............. rotfl
Kiler - Wto Kwi 06, 2004 6:12 am

pierdziele, bylo napisane ze w oborze moze pisac itd...
wyjebane mam na to
tygrys jak chcesz pisac z mojego konta to napisz msga na gg:2526208 albo na zima58@wp.pl
pierdole, co to za ograniczenia do huja pana ;s
wchodzi taki mookee raz na miecha i huja rządzi!
:shock:

jokeUsa - Wto Kwi 06, 2004 7:46 am

Muhahahha..Lol jaka sie parodia z ctf'a robi...
Jaka szkoda...
Kiedys bylo tak spokojnie, zadnego bydla...
Mokee--n/c...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Spidi - Wto Kwi 06, 2004 7:48 am

Ta troche to sux... nawet nie troche...
Kazdy palant wie ze jak zrobi sie ankiete czy kogos zbanowac czy nie to przewaznie zawsze bedzie ze te tak... ludzie szukaja sensacji... hehe

jokeUsa - Wto Kwi 06, 2004 7:49 am

Qwa nie ma tu czegos takiego ja edit??..;[
BTW. Jak chcesz skozystac z mojego :lol: konta...pm me:P
( robimy rebele.. :idea: :idea: )

Kumanus - Wto Kwi 06, 2004 7:56 pm

no co tu mowic ...
mookee jest "the best",
my jestesmy zwyklymi szarymi pionkami ... lol
btw. jak bedzie potrzeba to i ja uracze konta ;o

vitez - Sro Kwi 07, 2004 9:31 am

[quote="Adolf"]
no ale dobrze zeby mieso armatnie sie meldowalo co jakis czas ;)[/quote]

Tylko trzeba zmienic procedurke bindowania locow by sie meldowali na say (np noob ktory niechcacy wezmie flage i zgubi sie gdzies na mapie) a nie steam 8)

brzoza - Sro Kwi 07, 2004 9:50 am

locsy viteza:

steam jestem po prawej stronie flagi!
steam wciaz jestem po prawej stronie flagi!
steam uwaga zmienilem pozycje! jestem po lewej stronie flagi!

:D

Nuclear - Sro Kwi 07, 2004 10:20 am

Niezle... teraz az sie boje odezwac, bo ankiete zrobia i mi bana zajebia.
kozako - Sro Kwi 07, 2004 1:31 pm

to sie nie odzywaj ;p hehe i znowu gadacie nie na temat ...
ja kojarze co to sa te locs'y ale nie wiem co z nimi sie robi sie panie, wiec jak cos zrobicie to przydalyby sie jakies instrukcje ;]

Kumanus - Sro Kwi 07, 2004 6:55 pm

tak dokladnie ... kolega wyzej ma zdecydowanie racje ;P
vitez - Czw Kwi 08, 2004 11:04 am

Cytat:

ja kojarze co to sa te locs'y ale nie wiem co z nimi sie robi sie panie, wiec jak cos zrobicie to przydalyby sie jakies instrukcje ;]


Instrukcje masz w pierwszym poscie calego tego watku :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group