Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Ankieta

Kiler - Czw Gru 12, 2002 8:27 pm
Temat postu: Ankieta
Troche brzydko się zachowałem mówiąc bardzo krytycznie o tym forum, przeciesh nie jestem sam..
Przepraszam za moje zbulwersowanie ale poprostu nie wytzrymałem bo tak bardzo nie lubie tego forum...
A wy?

kfak - Czw Gru 12, 2002 9:12 pm

eeeeee

a zapamietales tablice rejestracyjne tego samolotu co przejechal tego rowezyste na fioletowym swietle?


:evil:

Kiler - Czw Gru 12, 2002 9:26 pm

kfak napisał/a:
eeeeee

a zapamietales tablice rejestracyjne tego samolotu co przejechal tego rowezyste na fioletowym swietle?


:evil:

wybacz, nie zrozumiałem :oops:

kaszub - Czw Gru 12, 2002 9:37 pm

bo znowu wyjdzie, ze tlumacze sie :D
ale powiedz mi w czym stre forum jest lepshe od nowego ?

tak z czystej ciekawosci sie pytam :D
jak mi porzadnie uzasadnish to kto wie

Speed - Czw Gru 12, 2002 9:51 pm

to jest lepsze... moim skromnym zdaniem :D

wiecej funkcji przede wszystkim, tyle ze niebieski byl ladniejszym kolorem :P

Kribol - Czw Gru 12, 2002 9:55 pm

nom tamte kolory byly o niebo fajniejsze (oczy bola od tych za jasne) , ale slyszalem ze mozna tu zmieniac skorki licze ze mi ktos wyjasni jak :)

ps: po ilu postach zniknie to co mnie nazywa Wisienka :P

Teodor - Czw Gru 12, 2002 10:01 pm

Kribol napisał/a:
nom tamte kolory byly o niebo fajniejsze (oczy bola od tych za jasne) , ale slyszalem ze mozna tu zmieniac skorki licze ze mi ktos wyjasni jak :)


profil/styl forum - (rozwijana lista a w niej 9 styli do wyboru (w tym ze 2 niebieskie) ja osobiscie polecam "fiblack" albo "subBlack3d".

Speed - Czw Gru 12, 2002 10:46 pm

dzieki teodor :D :lol: :D

a co z ta smieszna wisienka ?:P:P:P

vitez - Czw Gru 12, 2002 10:48 pm

No dla niektorych to moze byc za trudne zauwazyc menu na gorze a tam "profil" - potestujcie, pobawcie sie... na pewno znajdziecie pasujacy wam kolor :)
Mi sie to nowe podoba chwilowo... zobaczymy po jakichs 2 miesiacach jak bedzie z szybkoscia.... a moge testowo nabic tysiac postow w 200 forach by sprawdzic jak sobie poradzi? ;)

brzoza - Czw Gru 12, 2002 11:09 pm

vitez napisał/a:
.... a moge testowo nabic tysiac postow w 200 forach by sprawdzic jak sobie poradzi? ;)


Vitez zapodaj jakis temat (wiesz o fejkach i innych takich) ruch sie odrazu zrobi i forum bedzie stestowane pod wzgledem wydajnosci... ;)
Takiego testu nawet wget'em nie zrobisz ;)

Aha, ogolnie forum jest o wiele lepsze od poprzedniego. Wreszcie moge zaczac cos pisac bo to automat rejestruje l-userow i nie trzeba tam pisac do kogos zeby ci konto zalozyl... pozatym kolorystycznie (przynajmniej w tym defaultowym layout'cie) jest o niebo lepiej...

Speed - Czw Gru 12, 2002 11:15 pm

fiblack design jest l33t :D :D 8) :twisted:
kaszub - Czw Gru 12, 2002 11:16 pm

:lol: nie moge zdradzac wszystkich tajemnic :D kolejna ranga to.. pewnie niedlugo jush ktos ja zaliczy :)
brzoza - Czw Gru 12, 2002 11:19 pm

kaszub napisał/a:
:lol: nie moge zdradzac wszystkich tajemnic :D kolejna ranga to.. pewnie niedlugo jush ktos ja zaliczy :)


mam nadzieje ze nie "burak" ;)

Kribol - Pią Gru 13, 2002 12:17 am

vitez napisał/a:
No dla niektorych to moze byc za trudne zauwazyc menu na gorze a tam "profil"


ten typ juz tak ma :(

vitez - Pią Gru 13, 2002 12:23 am

kaszub napisał/a:
:lol: nie moge zdradzac wszystkich tajemnic :D kolejna ranga to.. pewnie niedlugo jush ktos ja zaliczy :)


Czyzby "Site Admin" tk jak ty masz? ;)

mkuh - Pią Gru 13, 2002 2:43 am

wg mnie subBlack3d tez jest l33t :/
cichy_bob - Pią Gru 13, 2002 7:04 am

Ogolnie fajne forum... Mi sie podobalo bardziej XMB. :)
Blade - Pią Gru 13, 2002 11:05 am

hehe forum nawet fajne :D
chociaz ciagle zmiany...
;/

zeus - Pią Gru 13, 2002 11:33 am

Jak dla mnie ten board jest DUZO lepszy przede wszystkim pod wzgledem wizualny.
jigsaw - Pią Gru 13, 2002 12:30 pm

phpBB jest o wiele lepsze od XMB, ma naprawde wiele przydatnych funkcji o czym sie niedlugo sami przekonacie... :)

mnie na poczatku denerwowalo to, ze defaltowa skora zajmuje tylko 2/3 ekranu, ale po zmianie skina wszytko jest ok :D

jigsaw - Pią Gru 13, 2002 12:54 pm

do takich przydatnych funkcji mozna zaliczyc:

- Nowe posty od ostatniej wizyty (nie trzeba grzebac w kazdym dziale, aby zobaczyc co nowego)

- topici ukladaja sie wedlug schamatu - topic z najnowszym tematem na gorze

Jest tylko jednoa ale...

Jesli ktos nie zamieni :D na to beda zamieszki! ;)

KaZmI - Pią Gru 13, 2002 1:57 pm

to ciut szybciej chodzi ;)
tylko ciekawe przez ile czasu to bedzie trwalo ;/

Kiler - Pią Gru 13, 2002 2:07 pm

kaszub napisał/a:
bo znowu wyjdzie, ze tlumacze sie :D
ale powiedz mi w czym stre forum jest lepshe od nowego ?

tak z czystej ciekawosci sie pytam :D
jak mi porzadnie uzasadnish to kto wie

ok więc do dzieła:
- xmb forum zawsze było lepsze nish phpBB2
- xmb wygląda bardziej profesionalnie, ma lepsze ikonki [chociash iem z wlasnego doswiadczenia ze tutaj da sie to zienic..]
przy rejestracji som glupie odpowiedzi : zgadzam sie i mam powyzej 13 itd - po co to ? to jest bezsensu i itak kazdy [nawet ponizej] daje ze jest powyze...
- jak jush mowilem xmb wyglada profesjonalniej [przejżysciej i wogoole]
- xmb jest wygodniejsze
- co do tej bazy danych to tutaj bedzie to samo...
- jak myślisz dlaczego teraz nowe wersje XMB som płatne? a phpBB2 nie? bo som gorsze i nikt mi nie fciśnie kitu że nie :P
Więc bardzo proszę nafet żebyś od nowa założył tamte xmb żeby mniejszyć baze nish żeby było to forum [a skin najlepszy to: B1man...]
co do kolorów - w xmb tesh moshna je zmienic....[/b]

Speed - Pią Gru 13, 2002 2:09 pm

Kiler tak w skrocie to napisales ze tamto forum jest lepsze bo.... jest lepsze i tyle :/ :?
Kiler - Pią Gru 13, 2002 2:11 pm

jeszcze jedno: glupie som pytania po napisaniu postow itd, bo i tak zaraz automatycznie laczy z topikiem...
i jeszcze ta opcja :Skocz do: - brzydko wygląda..
wiem ze jest w miare funkcjonalna ale to samo moshna zrobic w xmb recznie...
w xmb jest jeszcze historia CTF'a a tu?
w XMB logo ctf.pl jest ładniejsze :P
i wooogole kcialbym żeby tamte zostalo
:P
a jak kaszub zdecydujesh zeby to zostalo to wyślij mi prive to coś ci dam....

Blade - Pią Gru 13, 2002 2:14 pm

Kiler marudzisz ;/
Trzeba sie przyzwyczaic :D Po 2 tygodniach bedziesz gadal inaczej :S

zeus - Pią Gru 13, 2002 2:15 pm

a chyba sie pospieszylem z pozytywna ocena boardu

Moze to tylko u mnie sie dzieje ale tak :

1. Mialem problemy z avatarkiem jak obrazek byl za duzy to prawidlowo pisal ze jest za duzy (ale madry) ale jak go zmniejszylem odpowiednio to dostalem komuniakt ze " obrazek musi miec rozmiar od 0kb do " i nic nie wczytal

2. chcialem odpisac na u2u do kribola i oto co mi sie pokazlo :
Błąd Ogólny

Could not connect to smtp host : 111 : Connection refused


srednio fajnie

Speed - Pią Gru 13, 2002 2:20 pm

Kiler to poprostu kwestia przyzwyczajenia.... po tygodniu albo dwoch zmienisz zdanie i bedziesz mowil ze to Ci sie bardziej podoba bo ma jakies inne ikonki ktore sa fajniejsze od tych ze starego forum... 8) popatrz na ziuuUma , znalazl cos nowego, :arrow: fajnego :arrow: i jest happy :roll:
Kiler - Pią Gru 13, 2002 2:21 pm

speed - no bo jest lepsze :P
Kribol - Pią Gru 13, 2002 2:58 pm

i przez ten bład czy costam 5 razy to u2u samo mi wyslales :)

Szczerze wole tamto forum bo:
- ladniejsze
- prostrze
- i jestem do tamtego przyzwyczajomy

Kiler - Pią Gru 13, 2002 3:37 pm

hmm co do waszych problemów - to nie wina phpBB2 a bazy mysql [coś się źle załadowało..]
ja swojego gustu nie zmienię bo od dafna korzystam z obu for.
Te forum jest zaraz po XMB najleszpsze chyba ale i tak wole XMB :P
tak czy inaczej kkkupa ludzi się tutaj fpisuje a na starym cio :P ?

jigsaw - Pią Gru 13, 2002 3:41 pm

Kiler napisał/a:

ok więc do dzieła:
- xmb forum zawsze było lepsze nish phpBB2


super argument. wole lizaki od cukierkow, bo sa lepsze.

Kiler napisał/a:
- xmb wygląda bardziej profesionalnie, ma lepsze ikonki [chociash iem z wlasnego doswiadczenia ze tutaj da sie to zienic..]


zmien sobie skore na np. SubBlack3d to zobaczysz, ze XMB nie jest bardziej profesjonalne.
Ikonki? Sprawdz to http://qwboard.realm.pl/posting.php?mode=smilies
Mozesz sobie wsadzic dowolna liczbe ikon.

Kiler napisał/a:
przy rejestracji som glupie odpowiedzi : zgadzam sie i mam powyzej 13 itd - po co to ? to jest bezsensu i itak kazdy [nawet ponizej] daje ze jest powyze....


a nawet jesli to co z tego? rejestrujesz sie raz i koniec
nie musisz na te "glupie" pytania odpowiadac codziennie rano...

Kiler napisał/a:
- jak jush mowilem xmb wyglada profesjonalniej [przejżysciej i wogoole]


przejrzyj sobie dostepne skory, prosze...

Kiler napisał/a:
- xmb jest wygodniejsze
- co do tej bazy danych to tutaj bedzie to samo...


wytlumacz mi w czym jest wygodniejsze?

ja np. wole dowiedziec sie jakie sa nowe niusy na caly forum za pomoca "Zobacz posty od ostatniej wizyty" niz tracic czas na przegladanie calego forum...
Wole miec sciage do BBcode przy poscie i mozliowsc szybkiego formatowania textu...

Co to bazy danych. Ty opierasz swoje brednie, najwyzej na proroczych wizjach a ja ci moge powiedziec, ze od roku pisze na boardzie opartym na PHPBB2 http://qwboard.realm.pl/, ktory ma 335 uzytkownikow, oraz 80784 postow i chodzi rownie szybko jak ten...

Kiler napisał/a:
- jak myślisz dlaczego teraz nowe wersje XMB som płatne? a phpBB2 nie? bo som gorsze i nikt mi nie fciśnie kitu że nie :P


to jest najlepszy kwiatek, dzieki ci Killer, naprawde sie szczerze posmialem...

Wiec np. uwazasz, ze Windows jest lepszy od systemow operayjnych opartych na zasadach Open Source (np. Linux) bo jest platny? LOL!

PHPBB2 jest darmowy bo jest programem Open Source i jest rozwiajany o wiele szybciej gdyz kazdy ma dostep do kodu i moze ten program rozwiajac, wiec nie wciskaj nam kitu...

vitez - Pią Gru 13, 2002 3:45 pm

zeus napisał/a:
1. Mialem problemy z avatarkiem jak obrazek byl za duzy to prawidlowo pisal ze jest za duzy (ale madry) ale jak go zmniejszylem odpowiednio to dostalem komuniakt ze " obrazek musi miec rozmiar od 0kb do " i nic nie wczytal


Przy opcji dodania obrazka jest po lewej informacja:
"Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 10kB."
Chyba ja czytales ZANIM probowales doadc obrazek czyz nie? :P A z niej widac wyraznie - max 10 kB!

Kiler: nie podales zadnyvh konkretnych powodow, tylko swoje osobiste odczucia wynikajace z przyzwyczajenia czy estetyki, a kaszub ladnie w punktach podal ci WAZNE TECHNICZNE powody dla ktorych to forum jest lepsze. Bo i jest lepsze, nie tylko wygladem, ale co najwazniejsze - szybkoscia i funkcjonalnoscia. Btw da sie wylaczyc przy pisaniu wiadomosci te ikonki z lewej strony, nie lubie ani gadugadu ani tych emotikonek, wole znaczki ascii :(

jigsaw - Pią Gru 13, 2002 3:50 pm

Kribol napisał/a:
i przez ten bład czy costam 5 razy to u2u samo mi wyslales :)

Szczerze wole tamto forum bo:
- ladniejsze
- prostrze
- i jestem do tamtego przyzwyczajomy


No coz, nie moge sie sprzeczac z pierwszym argumentem, bo to rzecz gustu. Ale ja wole forum bardzie skomlikowane, ale dajace wieksze mozliwosci - proste.

Mysle jednek, ze wiekszosc oponentow ma taki problem, ze jak sie juz do czegos przyzywczaja, to pozniej juz nie chce sie czegos nowego nauczyc... ;) ))

To forum jest lepsze gdyz:

- jest szybsze
- ma wieksze mozliwosci
- jest o wiele bardziej funkcjonalne
- opiera sie na zasadach Open Source, a kazdemu z nas powinno zalezec na popieraniu tej ideii.

Co wiecej, podobnie jak ty Kiler pisze nie na jednym forum, ale nie znam zadnego, ktore by dzialalo na XMB a za to kazde przesiadlo sie na PHPBB2...
jigsaw - Pią Gru 13, 2002 3:53 pm

vitez napisał/a:

(...) Btw da sie wylaczyc przy pisaniu wiadomosci te ikonki z lewej strony, nie lubie ani gadugadu ani tych emotikonek, wole znaczki ascii :(


Aby miec Ascii zaznacz opcje "Wyłącz Uśmieszki w tym poście" a tej sciagi z lewej strony raczej nie da sie wylaczyc dla wybranego usera.

Kiler - Pią Gru 13, 2002 3:55 pm

jigsaw napisał/a:
Kiler napisał/a:

ok więc do dzieła:
- xmb forum zawsze było lepsze nish phpBB2


super argument. wole lizaki od cukierkow, bo sa lepsze.

Kiler napisał/a:
- xmb wygląda bardziej profesionalnie, ma lepsze ikonki [chociash iem z wlasnego doswiadczenia ze tutaj da sie to zienic..]


zmien sobie skore na np. SubBlack3d to zobaczysz, ze XMB nie jest bardziej profesjonalne.
Ikonki? Sprawdz to http://qwboard.realm.pl/posting.php?mode=smilies
Mozesz sobie wsadzic dowolna liczbe ikon.

Kiler napisał/a:
przy rejestracji som glupie odpowiedzi : zgadzam sie i mam powyzej 13 itd - po co to ? to jest bezsensu i itak kazdy [nawet ponizej] daje ze jest powyze....


a nawet jesli to co z tego? rejestrujesz sie raz i koniec
nie musisz na te "glupie" pytania odpowiadac codziennie rano...

Kiler napisał/a:
- jak jush mowilem xmb wyglada profesjonalniej [przejżysciej i wogoole]


przejrzyj sobie dostepne skory, prosze...

Kiler napisał/a:
- xmb jest wygodniejsze
- co do tej bazy danych to tutaj bedzie to samo...


wytlumacz mi w czym jest wygodniejsze?

ja np. wole dowiedziec sie jakie sa nowe niusy na caly forum za pomoca "Zobacz posty od ostatniej wizyty" niz tracic czas na przegladanie calego forum...
Wole miec sciage do BBcode przy poscie i mozliowsc szybkiego formatowania textu...

Co to bazy danych. Ty opierasz swoje brednie, najwyzej na proroczych wizjach a ja ci moge powiedziec, ze od roku pisze na boardzie opartym na PHPBB2 http://qwboard.realm.pl/, ktory ma 335 uzytkownikow, oraz 80784 postow i chodzi rownie szybko jak ten...

Kiler napisał/a:
- jak myślisz dlaczego teraz nowe wersje XMB som płatne? a phpBB2 nie? bo som gorsze i nikt mi nie fciśnie kitu że nie :P


to jest najlepszy kwiatek, dzieki ci Killer, naprawde sie szczerze posmialem...

Wiec np. uwazasz, ze Windows jest lepszy od systemow operayjnych opartych na zasadach Open Source (np. Linux) bo jest platny? LOL!

PHPBB2 jest darmowy bo jest programem Open Source i jest rozwiajany o wiele szybciej gdyz kazdy ma dostep do kodu i moze ten program rozwiajac, wiec nie wciskaj nam kitu...

przejrzałem WSZYSTKIE DOSTEPNE Z OFICJALNEJ STRONY skórki także te więc ty mi nie wciskaj kitu :D
wiem że moje argumenty nie som jakby takie przekonywujące ale na pierwszy rzut oka widac ze xmb jest lepsze :P
ffacet ty mi nie mów o open source, zobacz że tu masz wiecej modów ale te skórki co som to som tandetne z wyjatkiem kilku..
a kcialbym pofiedziec ze jest dostepna NOWA WERSJA FREEWARE XMB 1.8 [kaszub:P]

Kiler - Pią Gru 13, 2002 3:57 pm

wiesh dlaczego linus torvalds zrobil linuxa darmowego? zeby sie lepiej rozpowszechnil...
Kribol - Pią Gru 13, 2002 3:59 pm

nom skorki sa takie sobie, jedynie fiblack jeszcze moze byc (da sie przyzwyczaic) ale skoro jest "zobacz posty od ostatniej wizyty" to jednak jestem za nowym :)
vitez - Pią Gru 13, 2002 3:59 pm

jigsaw napisał/a:
vitez napisał/a:

(...) Btw da sie wylaczyc przy pisaniu wiadomosci te ikonki z lewej strony, nie lubie ani gadugadu ani tych emotikonek, wole znaczki ascii :(


Aby miec Ascii zaznacz opcje "Wyłącz Uśmieszki w tym poście" a tej sciagi z lewej strony raczej nie da sie wylaczyc dla wybranego usera.


jigsaw, alez ja doskonale o tym wiem... nie bierz mnie za Kilera... nie wylaczylem tego przy rejestracji bo zapisywalem sie na forum tuz po przyjsciu z pubu i oczy mi sie same zamykaly :P . Btw, wylaczylem sobie opcje "wlacz usmieszki za kazdym razem" w profilu i nie musze tego klikac w kazdym poscie :)

Edit:
Kiler: naucz sie cytowac, i jak masz cos do dodania tuz po wyslaniu postu to naucz sie korzystac z opcji Edit (jak ja teraz) a nie piszesz nastepnego posta - zaraz cie zjada za nabijanie postow :D, ze o smiesznie dziecinnych argumentach (caly czas piszesz ze xmb jest lepsze ale nie podajesz zadnych TECHNICZNYCH argumentow - szybkosc,funkcjonalnosc tylko: lepsze, ladniejsze, przyzwyczajenie) nie wspomne. Skonczcie lepiej ta dyskusje, albo idzcie z nia na pl.comp.os.advocacy - na takim poziomie sie toczy ze tylko tam sie nadaje (windows sa lepsze od linuxa bo sa lepsze i ladniejsze, linux jest lepszy bo jest lepszy i darmowy :D ).

Kiler - Pią Gru 13, 2002 3:59 pm

nastepny status to śliweczka...
kaszub - Pią Gru 13, 2002 4:12 pm

oo cieshe sie, ze tak dyskusja ozyla :D jak rowniesh, ze z tego powodu, ze udostepnili w koncu darmowe xmb..ale jest ono jush przegrane, po kupach jakie dawalo ostatnio nie ma shans aby wrocilo na łono ctf.pl
jush wole invision, ktore dzieki uprzejmosci jednego z przedmowcow oswiecilo mnie :D

fakt faktem phpbb2 jest lepshe od xmb pod kazdym wzgledem, nie ma ani jednej rzeczy, ktora jest gorzej rozwiazan w phpbb nish xmb
xmb to taka board-kupa, ktora wydaje sie piekna i cudowna ale przy duzym obiazeniu jest strashnie "niewygodna" i to ze wzgledu na adminsitrowanie, uzytkowanie i zajetosc systemu. xmb jest dobre na stronke dla 20 userow i 1 topic... wystarczy przejrzec rozne boardy, wiekshosc znanych i odwiedzanych forum to phpbb

przyklad admina:
kto wymysla tak idiotyczny mechanizm jak "czyszczenie" bazy "reczne" ?
xmb :P
dlaczego? bo maja taki burdel w kodzie, ze nawet usuniecie nie daje 100% pewnosci ze wszystko wylecialo :D trzeba sobie "wspomoc" specjanym narzedziem

to co bylo w xmb na starym ctf.pl to byly godziny poprawiania kodu, od tlumaczenia po liczne pacze i usprawnienia (np. u2u). .standardowo jakbyscie zobaczyli.. to pozal sie
dlatego prosze mi nie wciskac uzasadnienia "xmb jest lepshe od phpbb bo jest lepshe"

to przemawia tylko i wylacznie lenistwo przez te gardziolka/ raczej palushki :D bo kazdy nauczyl sie obslugi tego starego i nowe wymaga pewnej checi poznania

skory - proshe bardzo - najglupshy argument to "tamto bylo ladniejshe bo wygladalo super i mialo lepshe ikonki" - slysheliscie o skinach ?
jest kilka do wyboru, jezeli te nie pasuja to proshe bardzo, mozna stworzyc wlasny i podeslac - ja chetnie wrzuce na serwer

cush jeshcze?
nie wiem czy pamietacie ale podobna burza byla w momencie zmiany forum ze starego opartego na cgi na xmb.. oj malo nie polala sie krew :D i co ? i kazdy zapomnial bo przyzwyczail sie :) tutaj bedzie podobnie

btw
ktos pisal, ze nie dziala costam smtp.. port smtp to 110 a nie 111 :)
proshe o caly komunikat to sprawdze :D bo moze faktycznie cos jest nie tak

pzdr

Speed - Pią Gru 13, 2002 4:13 pm

Kiler czybys wlasnie po to tlukl tyle postow o tej samej tresci "stare forum jest ladniejsze i fajniejsze bo jest ladniejsze i fajniejsze" albo 4 razy "korzystam z obu juz ladnych pare lat" zeby sprawdzic jaki jest kolejny status ?;/ gut pomysl :roll: hehe ;)
kaszub - Pią Gru 13, 2002 4:16 pm

aa bo zapomnailem, rejestracja jest bardzo sprytnie pomyslana, jakbys odpowiedzial zgodnie z prawda jak robia to niektorzy, to wiedzialbys w czym lezy cala istota

po raz pierwszy widzialem taki mechanizn jakis czas temu na innym forum (nie pamietam nazwy) i bardzo mi sie to spodobalo i bardzo ale to bardzo cieshe sie, ze phpbb ma to samo :D

jigsaw - Pią Gru 13, 2002 4:24 pm

Kiler napisał/a:
wiesh dlaczego linus torvalds zrobil linuxa darmowego? zeby sie lepiej rozpowszechnil...


A moze dlatego, ze opragramowanie powinno byc darmowe?
A moze dlatego, ze kazdy powinnien miec wglad do kodu zrodlowego oprogramowania z ktorego korzysta i aby moc ten kod samemu wykorzystac i stworzyc inny darmowy program, dzieki temu propagujac wiedze i wolny dostep do informacji?

Kiler napisał/a:
a kcialbym pofiedziec ze jest dostepna NOWA WERSJA FREEWARE XMB 1.8


no to bardza zla wiadomosc! biada nam! XMB darmowe, teraz juz napewno takie dobre nie bedzie... ;)))))))

Prosze odnies sie do tej informacji na podstawie swoich poprzednich rewelacji...

Kiler napisał/a:
wiem że moje argumenty nie som jakby takie przekonywujące ale na pierwszy rzut oka widac ze xmb jest lepsze


Znowu argumenty oparte na prywatnym widzimisiu. Prosze o fakty panie Kiler ! I prosze o cos przemyslamego i sprawdzonego empirycznie a nie "na pierwszy rzut oka", bo to forum ma sluzyc do wymiany informacji a nie do rzucanie na nie okiem.

BTW, Kiler: poducz sie BBcode i uzywaj opcji "Podglad" zanim wyslesz posta, bo robisz tylko kaszanke w topicu.

Vitez: a to sorry, male nieporozumienie... :)

Blade - Pią Gru 13, 2002 4:42 pm

Lol przeciez zawsze na poczatku sie narzeka, po jakims czasie sie przyzwyczajasz :D
vitez - Pią Gru 13, 2002 4:51 pm

jigsaw napisał/a:
Vitez: a to sorry, male nieporozumienie... :)


Nom i co lepsze, w tym forum wlasnie mozna defaultowo w profilu wylaczyc usmieszki, a poprzednie xmb zmuszalo (znaczy samo zmienialo bez pytania usera :( ) do gifowania zamiast smileyowania :/

zeus - Pią Gru 13, 2002 4:51 pm

vitez napisał/a:


"Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 10kB."
Chyba ja czytales ZANIM probowales doadc obrazek czyz nie? :P A z niej widac wyraznie - max 10 kB!



No tu tu masz racje nie przeczytalem tego zbyt dokladnie.

KaZmI - Pią Gru 13, 2002 5:09 pm

hehe vitez nabijasz jush 8 postow ma :)
za tydzien bedzie 1000 obstawiamy ?
daje dwa :) :) ze bedzie przy tysiacu :)

Blade - Pią Gru 13, 2002 5:11 pm

Lol Kazmi ty tez zasoowasz juz 5 masz :D jutro bedzie 200 ? =]
vitez - Pią Gru 13, 2002 5:55 pm

KaZmI napisał/a:
hehe vitez nabijasz jush 8 postow ma :)
za tydzien bedzie 1000 obstawiamy ?
daje dwa :) :) ze bedzie przy tysiacu :)


Az tak ci to przeszkadza? Nikt ci nie kaze czytac tego forum skoro ilosc moich postow cie boli. Odczep sie szczerze ci radze.

edit: jeszcze co do nowego forum: opcja "pokaz nowe posty od ostatniej wizyty" nie jest az taka wygodna jak wam sie wydaje... owszem wygodna jest przy czestym logowaniu/wylogowywaniu sie z forum, ale co jesli ktos ma caly czas przegladarke z forum otwarta? Moze jakis timeout nieaktywnej sesji uzytkownika wprowadzic? Bo jak caly dzien ejst sie zalogowanym na forum a ostatnio napisalo post o 8 rano, to o 20:00 opcja "nowe posty" nie zadziala - bo nie bylo logout/login.

Adolf - Pią Gru 13, 2002 6:50 pm

Hi,
Kiler nie rob z siebie idioty, bo powoli staje sie to nudne. Uzywasz XMB i phpBB2 ? To sobie uzywaj, ale prosze nie namawiaj do powrotu do XMB, bo to jest poprostu niemozliwe ! PhpBB2 zostanie i tyle, nie ma wogole o czym mowic .. Pozatym zaraz ci powiem, dlaczego to forum jest lepsze... PhpBB2 jest lepsze bo jest lepsze ! Jest lepsze wizualnie i wogole jest lepsze.. ma fajne skiny, ktory sa lepsze i wogole wszystko jest lepsze, ogolnie to forum jest lepsze ...

Teodor - Pią Gru 13, 2002 6:54 pm

eventualnie Killer jak masz zbedne 160$ - to zakup dla naszej sceny vBulletin :lol:

i wtedy nie bedzie juz problemu ktore lepsze :D

kfak - Pią Gru 13, 2002 7:58 pm

to forum jest fajnie fajne...

a tak se mysle ze nabijanie postow jest wskazane :D

do... testow...

przeciez i tak ise przeczysci @ll prawda kaszubq :) ?

vitez - Pią Gru 13, 2002 9:05 pm

kfak napisał/a:
to forum jest fajnie fajne...
przeciez i tak ise przeczysci @ll prawda kaszubq :) ?


Cos watpie jako ze link na ctf.pl juz wskazuje to forum jako oficjalne wiec...

kfak - Pią Gru 13, 2002 9:14 pm

no ja bym wyczyscil ^_^
vitez - Pią Gru 13, 2002 9:29 pm

kfak napisał/a:
no ja bym wyczyscil ^_^


Dlatego Ty nie masz Admina na tym forum ;) :PPPP
A tak serio: ja tez, tzn moze ilosc postow a nie topiki... bo kilka waznych juz jest i ankiet itp.

Kiler - Pią Gru 13, 2002 10:20 pm

Adolf napisał/a:
Hi,
Kiler nie rob z siebie idioty, bo powoli staje sie to nudne. Uzywasz XMB i phpBB2 ? To sobie uzywaj, ale prosze nie namawiaj do powrotu do XMB, bo to jest poprostu niemozliwe ! PhpBB2 zostanie i tyle, nie ma wogole o czym mowic .. Pozatym zaraz ci powiem, dlaczego to forum jest lepsze... PhpBB2 jest lepsze bo jest lepsze ! Jest lepsze wizualnie i wogole jest lepsze.. ma fajne skiny, ktory sa lepsze i wogole wszystko jest lepsze, ogolnie to forum jest lepsze ...

jest lepsze bo jest lepsze - jak ja robie z siebie idiote to ty co robisz ?
wizualnie - zecz gustu dlatego zachęcam do xmb bo mi się bardziej podoba
wszystko jest lepsze - to znaczy co :D
używasz xmb i phpBB2 to sobie używaj - nie ma sprawy :D

nie namawiaj do powrotu do XMB, bo to jest poprostu niemozliwe ! PhpBB2 zostanie i tyle i nie ma o czym mówić - do tej pory myślałem że adminem tego serwisu jest kaszub i on ma władzę pozwalającą coś takiego stwierdzić, tym bardziej chciał usłyszeć argumenty przeważające że xmb jest lepsze więc co ty masz do podejmowania decyzji?
i kto z siebie idiote robi?

dobra teraz teodor : moze coś wyskrobie ze świnki :D
na koniec pofiem she fidze she jush klamka zapdał fiec 3ba bedzie korzystac z tego co jest ;]

Kribol - Pią Gru 13, 2002 10:53 pm

Z tego co ja tu widze jak narazie ty z siebie idiote robisz na tym i na tamtym forum.
vitez - Pią Gru 13, 2002 11:56 pm

Kiler przestan... nie umiesz cytowac i wyslales balagan a nie posta, rowniez nie umiesz zauwazac sarkazmu innych i jeszcze bardziej sie tym osmieszasz, Adolf piszac "jest lepsze bo jest lepsze" nie robil z siebie idioty tylko parodiowal twoje argumenty sprowadzajac je do tego czym wlasnie sa: zero wartosci maja twoje argumenty bo znacza wlasnie to co Adolf napisal sarkastycznie: "xmb jest lepsze bo jest lepsze" :(
Prosze, skonczcie temat, po prostu ci ktorym nie odpowiada niech albo sie przyzwyczaja albo skasuja swoje loginy jak wam sie to forum nie podoba, nikt wam nie kaze go uzywac prawda? (a wyniki glosowania tej ankiety mowia same za siebie :P )

Speed - Sob Gru 14, 2002 11:35 am

Kiler sprawdz w slowniq sobie takie slowka jak "ironia" :!: , "sarkazm" :!: , albo "parodia" :!: , potem znow przeczytaj posta Adolfa i moze wtedy zrozumiesz cos wiecej :? :wink:
mkuh - Pon Gru 16, 2002 6:43 pm

killer te twoje "powody" sa prze komicznie smieszne :(
Krsnick02 - Wto Gru 17, 2002 4:53 am

kfak napisał/a:
eeeeee

a zapamietales tablice rejestracyjne tego samolotu co przejechal tego rowezyste na fioletowym swietle?



Lol to mi wystarczy, no comments :P

Te forum the best i tyle ;P ja mam tez takie i tez mi sie podoba :P

Neo - Wto Gru 17, 2002 7:06 pm

moja wypowiedz bedzie krutka wazne ze wogule jest te forum :)
Tur!n - Czw Gru 26, 2002 8:50 pm

to forum... nie wiem dlaczego.... wywoluje we mnie pozytywne emocje :) :D :) ... bardziej mi odpowiada
Neo - Pią Gru 27, 2002 9:44 pm

hyhhyhyhy juz nie miałes co wymyslic :P a we mnei wywoluje smutek radosc i zdenerwowanie :D
vitez - Pią Gru 27, 2002 10:32 pm

Neo znowu sie schlal i wpisuje sie w kazdym topiku? Nawet w takim nieczynnym od 10 dni :( . Az dziwne ze tym razem, w porownaniu do poprzedniego forum, robi to bez literowek :>
Krsnick02 - Sob Gru 28, 2002 4:56 am

Vitez daj se spokoj znasz te historie i wiesz tak jak ja ze bez bardzo stanowczych rystryktow dla takich to nie usuniesz tego... wiec nie ma sensu maarnowac nawet czas dla takich... ;) cio nie jabluszeczq moj:P
vitez - Sob Gru 28, 2002 9:42 am

Ale mozna fajnie wykryc dni w ktorych Neo pije... zagladsz na forum ctf.pl a tu same odpowiedzi Neo = pil :>
Krsnick02 - Sob Gru 28, 2002 8:08 pm

Hehe spoko :P to jak namierzymy go to bedziemy go otrzezwiac :)
Neo - Nie Gru 29, 2002 11:22 pm

Ty jakis inny jestes :P joke :)
Krsnick02 - Pon Gru 30, 2002 12:47 am

Kto gdzie jak po co ?? ja ?? no gdzie :D ja zawsze taki bylem :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group