Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Bo Karzda Kobieta Ma W Sobie Cos Z .........

mero - Nie Maj 23, 2004 8:30 pm
Temat postu: Bo Karzda Kobieta Ma W Sobie Cos Z .........
tak se pisze bo piany jestem, a jak cos nie halo to zawsze mozecie skasowac

bo karzda kobieta ma w sobie cos z ....

Tur!n - Pon Maj 24, 2004 6:20 am

mero mero... hyhy dobre :P
Kumanus - Pon Maj 24, 2004 11:21 am

kozystajac z okazji kto zna jakies ftpy z ktorych idzie posciagac jakies gry ? najlepiej pelne wersje :D
pyz - Pon Maj 24, 2004 12:19 pm

.... z chuja ;)
.... z kurwy ;)

Kazwa - Pon Maj 24, 2004 1:40 pm

Pyziak, jebnac Ci ?

Kazda kobieta ma w sobie cos z kwiatka,piekny wyglad,jego zapach, cos przyciagajcego, cos fascynujacego .. ah :roll:

brzoza - Pon Maj 24, 2004 1:50 pm

kazwa... to ja sie do wrocka przeprowadzam... skoro tam kazda kobieta tak ma... ale obawiam sie ze to tylko taki lans z Twojej strony ;D
mero - Pon Maj 24, 2004 3:24 pm

:)
kazik tak spiewal :P
nikt nietrafil ale ktos byl blisko :P

pyz - Pon Maj 24, 2004 3:55 pm

Kazwa, dawaj, na gołe klaty ;)
(btw. remember this ?)

brzooz, ściema

mero, z dziwki ? :)

Magnus - Pon Maj 24, 2004 5:33 pm

kazda kobieta ma w sobie coś z silikonu i plastiku
Kazwa - Pon Maj 24, 2004 10:40 pm

Nie zgadzam sie Magnus .. nie mam plastyku i silikonu =)


ps. pamietam Pyz :O ale mysle, ze bys przegral ze mna :P

pyz - Wto Maj 25, 2004 12:36 am

to, że masz większe poduszki powietrzne, nie znaczy, że masz większą siłę uderzeniową ;>
Kazwa - Wto Maj 25, 2004 1:09 am

Smieszne rzeczy mowisz, Pyz ...






I tak bym wygrala ... :roll:

pyz - Wto Maj 25, 2004 10:51 am

to przy najbliższej okazji 1vs1 i zobaczymy ;)
Nuclear - Wto Maj 25, 2004 1:53 pm

bo karzda kobieta ma w sobie cos z .... TRAKTORA, SNOPOWIĄZAŁKI i ROZRZUTKIKA GNOJU.
Magnus - Wto Maj 25, 2004 7:30 pm

Pogratulować Kazwa takiej naturalności. Kazda kobieta ma sobie coś z małpy <--- temu juz chyba nie zaprzeczysz?
Kazwa - Wto Maj 25, 2004 7:40 pm

Malpy ?

Czekam na argumenty ...

wegorz - Wto Maj 25, 2004 7:57 pm

bo kazda kobieta ma cos w sobie z gumowej lali i drewnianych krzeseł....:pppppppppppppppppp
Magnus - Wto Maj 25, 2004 9:44 pm

Coż taka to jest złosliwa droga ewolucja :P
mero - Wto Maj 25, 2004 10:48 pm

hehhe nio to ktos trafil :P nic niepowiem bo zaraz tu mnie zlinczuje niemeskie towarzystwo :}

ale to ze snopowiązarką mnie nawet rozbawilo :P , a juz myslalem ze sie nieda dzis :}

ozzy - Sob Cze 12, 2004 5:24 pm
Temat postu: zgroza
kazda kobieta ma w sobie cos z LADACZNICY
Tur!n - Sob Cze 12, 2004 6:09 pm

ozzy zmien swojego avatara? nie jestem katolem... ale akurat ten czlowiek sporo zrobil... dla Polski dla Swiata... z gory dzieki
Grzdyl - Sob Cze 12, 2004 7:29 pm

turin ma racje....

sa rzeczy ktorych sie nie tyka PROSTAKU TY JEDEN...

Kazwa - Sob Cze 12, 2004 8:57 pm

Ja przynajmniej mam wlosy lonowe na avatarze [(c) Grzdylu] .. ale przesadziles z tym Mr Pope na avatarku Ozzy ... Ja katoliczka nie jestem, ale .. niektorym to moze przeszkadzac.
ozzy - Pon Cze 14, 2004 3:58 pm
Temat postu: zgroza
nie mialem w intencjach urazac niczyjich pogladow religijnych. nie uznalem ze takie cos moze kogos w jakis sposob poruszyc. Sorry rozumiem, co do ciebie grzdylu to ty jestes pierdolony prostak skoro nawet nic nie potrafisz napisac bez jechania po ludziach......debilu ty jebany czy kiedys cos o tobie nie tak napisalem ?? oprocz teraz. Wez ty zanim cos napiszesz pomysl ze 3 razy.....czy moze masz do łba za daleko ?? jak ci kurwa sie nie podoba to zamknij ta swoja spierdolona morda i sie nie odzywaj.
Kazwa - Pon Cze 14, 2004 5:08 pm

hyhy ozzy .. ale on Ciebie nie obrazil ... on po prostu czytal co masz napisane pod swoim nickiem na tym forum :twisted:
Grzdyl - Wto Cze 15, 2004 11:31 am

Wkurza mnie prostactwo ktore objawa sie:

-brakiem poszanowania swietosci bo Papiez jest jedna z niewielu osob ktorych nie musimy sie wstydzic a wrecz przeciwnie... Powinnismy byc dumni ze jest Polakiem i tym bardziej dbac o jego wizerunek w naszym kraju i nie tylko... ON zrobil dla nas wiecej niz ty mozesz pojac tym swoim malym orzeszkiem ktorego nazywasz mozgiem (badz jego zalazkiem ktory w przyszlych pokoleniach w twojej rodzinie powinien sie wreszcie wyksztalcic) A nie wysmiewasz sie z niego i obrazasz nie tylko JEGO ale takze mnie swoimi dennymi "zartami"... Bo chociaz daleko mi do przykladnego chrzescijanina ale cenie go jako czlowieka i doceniam to co zrobil zeby nam zylo sie lepiej...

-brakiem szacunku do kobiet... Sposob w jaki sie odzywasz do Kazwy uwlacza jej godnosci... Nie pozwole na to zeby ktos obrazal na tym forum praktycznie jedyna kobiete ;) i do tego moja kolezanke... Juz z samego faktu ze jest kobieta i nalezy do mniejszosci powinienes miec wewnetrzny hamulec przed PROSTACKIMI uwagami w jej kierunku... Do tego dochodzi fakt ze mimo dlugiej gry caly czas jest z nami i aktywnie uczestniczy w tworzeniu sceny... I nie pozwole zeby jakis BURAK zniechecil ja swoimi docinkami...

To narazie tylko dwa argumenty swiadczace o twoim PROSTACTWIE...


C.D.N.

Kazwa - Wto Cze 15, 2004 1:27 pm

Juz Ozzy nie wspomne o tym, jak jakos 1 rok temu wyzwales mnie od 'dzivek i szmat', bo -roa- pod moim jeshcze 'dowodctwem' pojechalo
-sta- ... Alez wogole to nie byuo 'prostackie' ... Fakt faktem, po pol roku mnie przeprosiles, bo Cube albo Wegorz ci kazal ... :evil:

Grzdylu, nie boj zaby, ja przez mauych gamonii nie zrezygnuje tak latwo z q2 8)

omen - Wto Cze 15, 2004 2:19 pm

Ola jest super ;) i prosze sie do niej odnosic z szacunkiem ;P hehe
Ozzzy wyluzuj

ozzy - Wto Cze 15, 2004 9:12 pm

grzdyl nudza mnie twoje wywody, pozatym nie mow do mnie jak do kolegow bo nie rzycze sobie tego ! Kazwa luz :D
wegorz - Wto Cze 15, 2004 10:19 pm

ej ludzie wyluzujcie.:pppppppp
Magnus - Sro Cze 16, 2004 9:02 am

Uj... ;/ pisownia też nie stoi na najwyzszym poziomie.
PIELUCHA - Sro Cze 16, 2004 4:25 pm

ozyy ile Ty masz lat wogole ???
patrzac na wypowiedzi i wogole wydaje mi sie ze pewnie kolo 15....
racje musze przyznac grzdylowi....
przeciez nie do pojecia jest to co sie dzieje na forum....
kiedys by to bylo nie do pojecia....
wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd !!!!
opanujcie sie przestancie chociaz klac na forum....nie tylko swiadczy to o waszej prostocie buractwie i wogole ale takze o calej scenie ctfa...zaloozmy ze ktos obcy wejdzie sobie na forum ....ktos z rodziny ciekawskich...albo ktos kto by chcial sie powiedzmy wkrecic w queja....wchodzi a tu co ???
papiez...przeklenstwa ...i obrazanie innych....wyluzujcie buraki !

wegorz - Pią Cze 18, 2004 12:49 pm

odezwał sie wafel...:pppppp sam od buraków wyzywa a popatrz na siebie najpierw...luzik i juz skoncie z tym gównem...pozdro 600
PIELUCHA - Pią Cze 18, 2004 1:30 pm

[quote="wegorz"]odezwał sie wafel...:pppppp sam od buraków wyzywa a popatrz na siebie najpierw...luzik i juz skoncie z tym gównem...pozdro 600[/quote]

co gdzie niby wyzywam >????
na co mam spojrzec u siebie ???
kolejny ktoremu nie wiadomo o co chodzi

PogromcaDziewic - Pią Lip 23, 2004 11:16 pm

- mężczyzny
- dołu [powinniście się domyśleć dlaczego]
- kfiatushkow ktore się rozwijajom :oops:

widmo - Wto Paź 19, 2004 7:38 pm

jakie to romantyczne ; ]
w konietach jest cos z... wiem ze jest wszystkiego po trochu

WoLF - Sro Paź 20, 2004 2:20 am

....w kobietach moim zdaniem jest cos takiego z JEZA...hmmmm...no a wlasciwie z PEKNIETEGO JEZA!!! :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: ...wiec czy ladna czy brzydka czy gruba czy chuda czy wysoka czy niska..fajnie jakby byl tylko pekniety...bo PO CO KUTWA TYLE TYCH WLOSOW NA TEJ PIPIE!!!heheheheh no i o to chodzi...! :lol:
"..przeciez znasz Twoj Styl i Elle...tam kazda cipka goli sie"
"..hej bejbe ogol CipkE filishavem..zanim wejde"
"klaki same Qrwa kłaki kłaki klaki"


juz ide spac 3:25 a rano trzeba wstac!:lol:
pEaCe

szyna^ - Sro Paź 20, 2004 11:29 am

Wolf boze przed kim Ty sie popisujesz ? Ty masz tam w domu chyba qmpli 14 letnich i chcesz pokazac jaki kozak jestes....
WoLF - Sro Paź 20, 2004 1:04 pm

:x :x :x ja pierdole...jak to jest popisywanie to Ty Qrwa miekki koles jestes!!......to sa zwykle JAJA...typie!!!!....i nie pidol tu glupot...bo jak sie nie znasz na moich zartach to nawet ich nie komentuj...a co do kolegow.."swierzak Ty sie nie Wpierdalaj"!!...kolegow mam zajebistych i maja wiecej lat niz 14...zreszta jak ktos jest zajebisty to moze nawet i dla mnie miec te 14 lat....nara :evil:
widmo - Sro Paź 20, 2004 1:13 pm

nc :?
WoLF - Sro Paź 20, 2004 2:26 pm

.... :x wqrwilem sie i tyle..jestem nerwowy i ch**!! :twisted:
shinoda - Sro Paź 20, 2004 4:20 pm

glupi topic, po co go odgrzewacie :(
wolf - chill, pi$ zio0om :)

szyna^ - Sro Paź 20, 2004 4:40 pm

uuuuuuuu wolf wyluzuj majty....
WoLF - Sro Paź 20, 2004 7:16 pm

..to tylko spontan byl :wink: pEaCE
..........:::::::<<tHE eNd>>:::::::...........
..poZdRo Ziom'S

Grzdyl - Sro Paź 20, 2004 9:14 pm

22:22? :)
Grzdyl - Sro Paź 20, 2004 9:15 pm

a jednak... :?
Nuclear - Czw Paź 21, 2004 8:44 am

Zamknąć topic.
szyna^ - Czw Paź 21, 2004 9:58 pm

Moim skromnym zdaniem kazda kobieta ma cos z faceta ;D ( w sumie powstala z zebra faceta ;P)
mero - Sob Paź 23, 2004 12:43 am

Po 1. powtala z 1 a miala z polowy zeber :P
po 2. kobieta jest osoba kategori B (przyjzyj sie literce)
po 3. najwazniejsze(pacz topic) kazik spiewał: "bo kazda dziewczyna ma w sobie cos z dziwki ..."
sory Kazwa, sa wyjatki, ale bardzo, bardzo nieliczne.... :)

Facet jest jak auto, chwila nieuwaki i juz podnim lezysz :)

szyna^ - Sob Paź 23, 2004 10:35 am

Mero aj tam juz tam ;d

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group