Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - tak mnie zwa:) a dlacego?

Tur!n - Pią Maj 28, 2004 9:20 pm
Temat postu: tak mnie zwa:) a dlacego?
tak dla rozluzniena atmosfery........



mam takie pytanko zkad sie wzial TWOJ nick ogolnie geneza :) rozwoj etc.
kto kce niech sie wpisuje :)

moze zaczne od siebie :)

Turin (TuR!n) Turambar Zabojca Glaurunga Debowa Tarcza :P :P :P P no taki mam pelny nick :) :) a wzial sie on z Slimariliona Tolkiena wiecie taki bohater "fantastyczny" :) bardzo barwna postac :) i ladnie sie nazywa :) wg. mnie :) wiec ;d ;d ;d o to i ja............ TuR!n :)

Kazwa - Pią Maj 28, 2004 9:46 pm

Paliles cos Turin ?

Moja geneza .. Kazwa po prostu .. ;) Kiedys gralam w taka gre Cyberpunk i musialam wymyslic nazwe dla swojej postaci .. wymyslilam : Kazwa Grundig .. Pozniej zaczelam grac w q2 i myslalam nad xywa, myslalam, myslalam, myslalam .. i zgapilam .. i tak zostalo ..

Wiele razy kcialam ja zmienic, ale nie wyszlo .. Nie podoba mi sie i wogole .. Olka mam na imie (;

vitez - Sob Maj 29, 2004 12:10 am

Moja tez ma geneze z RPG... ale troche pokretnie. W naszym swojskim systemiku Krysztaly Czasu moja ulubiona (i najpotezniejsza) postacia byl Paladyn , imienia nie pomne, cos z Ainus itp.
W miedzyczasie oprocz grania w RPG poznalem co to internet, modem, pierwsze kroki na IRC... no i na IRCu wlasnie zaczalem sie zastanawiac jaki nick przyjac.
Dodatkowo moj ojciec byl wtedy na wyjezdzie w Chorwacji wiec sie niejako interesowalem tamtymi terenami, a ze nie chcialem miec nicka ani po polsku ani po angielsku (za malo oryginalny by byl :P ) to siegnalem po slownik polsko-chorwacki.
Paladyna nie bylo, ale byl rycerz - vitez wlasnie :)

Skomplikowane troche :>

Adolf - Sob Maj 29, 2004 11:38 am

Chyba nie musze pisac skad sie wziela moja xywka ? .. a moze musze ?:P
no ale mam za to cos innego - http://golebierasowe.and....upa9/mookee.htm

brzoza - Sob Maj 29, 2004 11:42 am

Urzekly mnie Wasze historie....

i

... "To formalnie bardzo interesujace"

Blazejas - Sob Maj 29, 2004 11:44 am

Heh ja musze przyznac ze moja xywa nie jest zbyt oryginalna, nie pochodzi z zadnego RPGa ani zadnych takich zawilych spraw... poprostu jak odpalilem kiedys taka strzelanke Operation Wolf i zdobylem highscorea to trzeba bylo sie jakos wpisac ... (mialem cos kolo 10 lat) mysle mysle Błażej no tak ł i ż nie ma na klawie no ale cos moze z tego sie wyrobi no i dodalem dla fajniejszego brzmienia as ;] i tak oto powstalo Blazejas (nie dodawac mi drugiego s na koncu :P )
Magnus - Sob Maj 29, 2004 11:52 am

Nick Magnus także pochodzi z Rpga mianowicie z Warhammera. Pełne imie bohatera którego imie przywdziałem to Magnus Pobożny człowiek, który mówiąc w skrócie powstrzymał inwazje chaosu, swoim wielkim młotem :P
wegorz - Sob Maj 29, 2004 11:54 am

hymm a moja ksywa to nie dosc ze wykrecona to ma dlugą historie i nie chce mi sie calej wpisywac wiec tylko po skrocie kiedys jak bylem maly byla moda na ubrania fishbona no i ja takie nosiłem i na tfurku nazywali mnie fishbonek ale ze ozzyiego znam od 3 roku zycia wiec klutnie sa nie uniknione i jak sie z nim poklucilem to zeby mi dorysc przezwal mnie wegorz i juz tak zostalo...;/ ale teraz mam lepszą....:PPPP
pyz - Sob Maj 29, 2004 12:01 pm

a na mnie mama mówiła Pyzuś ;) koledzy wzięli "Pyz" i dodali "man", a że ta ksywka ma w tej chwili około 12 lat, a moje pierwsze kroki w internecie to 9-10 lat wstecz, i ludzie wtedy byli tępi i "Pyzman" wymiawiali jako "pyzman" zamiast "pyzmen" to zmieniłem zapis na fonetyczny i jest "Pyzmen" .. jaki z tego morał ? ksywka (c) mama & koledzy ;)
kozako - Sob Maj 29, 2004 1:18 pm

a na mnie mowia "koza" od naziwska Kozłowski a takie samo koza mi sie nie podobalo bo za malo literek wiec dodalem -ko i wyszlo kozako ale teraz i tak gram pod koza :) milo co ?
Kribol - Sob Maj 29, 2004 5:04 pm

Kiedys tam sie napilem i se wymyslilem .
omen - Sob Maj 29, 2004 5:54 pm

[quote="Magnus"]Nick Magnus także pochodzi z Rpga mianowicie z Warhammera. Pełne imie bohatera którego imie przywdziałem to Magnus Pobożny człowiek, który mówiąc w skrócie powstrzymał inwazje chaosu, swoim wielkim młotem :P [/quote]

chyba ci sie pomyli z Sigmarem Mlotdzierzca :) ale co tam :P

omen bo omen ;p wymyslil sobie takiego nicka i o, tyle...

ps: post by ziutek
ps2: do boju Polsko;p

Tur!n - Sob Maj 29, 2004 8:25 pm

widze ze sporo osob od q2 pogrywalo/pogrywa w RPGi hyhy mocno sie zdziwilem :) no zeby nie bylo ja tesz za czasu swej mlodosci :P :P :P spedzalem w teb psob mile czas :)


pozdrufka

Magnus - Nie Maj 30, 2004 8:33 am

ziutek jest głupi i nie ma racji.
kozako - Nie Maj 30, 2004 9:04 am

on juz pewnie najebany byl jak pisal ten post ;p
AL_BUNDY - Pon Maj 31, 2004 11:36 am

jesli o moja chodzi to chyba wiadomo skad sie wziela :)
a dlaczego taka? trudno powiedziec, bylo to jeszcze za czasow q1, nie wiedzialem jaka ksywa wiec pomyslalem o moim ulubionym serialu, tlumaczylem sobie ze jak bede mocno po dupie dostawal to tak jak prawdziwy AL, a jak bede wygrywac...tego juz nie pamietam jak sobie to tlumaczylem :)

Update :)
A dlaczego mam "_" w ksywie? bo nie umialem napisac ze spacja w cudzyslowiu :)

Kumanus - Pon Maj 31, 2004 4:23 pm

a jak bedzesz wygrywal to film sie urywa ;)


a moja xywa to jakis pojebany przypadek :twisted: Otoz gralem w commandosa sobie kiedys i tam byl koles co gadal "i'am comming" a ja maly nie czajilem ocb ale slyszalem jakies "komen". drobna modyfikacja i moja xywa wygladala -> Koeman potem drobne przerobki wyzualne + tunning muzyczny i znalazl sie Kuman... potem pelny lifting i jest Kumanus ;)
tylko ze Kumanus to je moja wirtualna xywka ... a ja mam zamiar przyjac na necie moja podworkowa ksyfke "emil" ale znowu modyfikacje i bedzie "emilio" :wink:
Zas emil nazwal mnie taki koles bo przypominalem mu takiego chlopaka (nazywal sie emil - dla jasnosci) z filmu (juz nie pamnietam tytulu). W kazdym razie chlopaczyna ten byl malym rozrabiaka i zajebistym blondynem jak ja ;) wiec kumple zaczeli mnie przezywac wolajac "emil, do drewutni !!" ... i zostalo emil... od 12 lat :D

Tur!n - Wto Cze 01, 2004 7:33 am

hyhy a ja myslalem ze moj nick jest zakrecoany [; rspecta...
n0ois - Wto Cze 01, 2004 1:25 pm

Emilio to troche jak z jakies noweli brazylijskiej ale coz [; jak chcesz.. :)
Ziutek - Wto Cze 01, 2004 2:00 pm

Jak bylem malym dzieckiem mama mowila na mnie "Ziółko". Potem w jakis dziwny sposob zmienilo sie to na Ziutek, glownie za sprawa Grima. Ot taka prosta historia ;p
pyz - Wto Cze 01, 2004 8:36 pm

a do mnie starzy czasami nadal mówią ziutek :D
PIELUCHA - Sro Cze 02, 2004 8:09 am

hmmm....w zasadzie....ciezko bedzie stwierdzic skad sie wzial moj nick...aczklowiek pamietam ze byl uzywany o wiele wczenisej niz sie pojawilem na sieci....(chyba gdzies od 8 roku zycia) ...problemow fizjologicznych zadnych nie mialem -i nadal nie mam- w sumie...mlodzi ludzie -kaczory- (tacy do 8 laT) sa zakrecone bardzo ...i z tego co pamietam klient ktorego kieys duch nazwlalem (od nazwiska duszynski) bardzo sie tym przejal i zesloscil na mnie...zwac mnie PIELUCHA -moze nieco od nazwiska....choc nazwisko nie jest wcale pieluchowe (Pierzchlewicz) hmmm sam nie wiem w zasadzie ale ...skoro pisac to pisac :)
btw
kiedys mnie za takie watki karcili (na starym forum) ze po co pytam o to i o tamto...ludzie sa jacys dziwni ...
pozdro :P

Wspolnik - Sro Cze 02, 2004 1:08 pm

(krotka historia mojej ksywki :P ) Hmmm ja zaczne od tego ze jak zaczolem grac w q2 to mialem ksywke taka jak na mnie wszyscy wolali (tj starzy, wszyscy koledzy, blizsza i dalsza rodzina) od kiedy tylko moge sobie przypomniec tj. ćinas (na tym nicku gralm w klanie Grima dv :wink: ) Kiedy troche podroslem probowalem dochodzic skad to sie wzielo i nik nie potrafil mi powiedziec, wszyscy mowili ze od zawsze bylem porostu ćinas. Pozniej stwierdzilem ze musze zmienic ksywke i tak tez zrobilem, niedzwiadek ona brzmiala.
Pozniej na skutek zyciowych zawirowan mialem przerwe od q2ctf. Kiedy nadszedl ten czas gdy postanowilem (a raczej gdy juz moglem) powrocic (tj 2 lata temu) znow pojawil sie problem ksywki znow chcialem obrac ksywke ktorej uzywaja moi kolesie czyli Cienki (to ze ta ksywka przypomina te I to zupelny przypadek bo w miedzy czasie zmienilem miejsce zamieszkania i szkole, a to wlasnie w liceum zaczeli wolac na mnie Cienkos, poprostu jakis gosc to wymysli i cala szkole na mnie tak wolala wlaczenie z nauczycielami, a wzielo sie to raczej stad ze jestm przy kosci :] ), ale niestety Cienki jeden juz jest z STa.
A obecna ksywka wziela sie od WSP Wspolnicy :D jak ktos wie co to, i slyszal albo slucha to gratuluje :P

brzoza - Czw Cze 03, 2004 12:30 am

Brzoza (Betula), rodzaj z rodziny brzozowatych, ok. 40 gatunków drzew i krzewów występujących w Europie, Azji i Ameryce Północnej (w strefie gł. zimnej i umiarkowanej). Brzozy są ważnymi składnikami lasów, odgrywającymi jako lekkonasienne drzewa pionierskie, znaczną rolę w kolonizacji nowych terenów i w pierwszych stadiach rozwoju lasu. Kora brzozy jest zwykle biała lub szara, kwiaty zebrane w bazie (kotki).

Brzoza brodawkowata

W Polsce najpospolitsza jest brzoza brodawkowata (Betula pendula, Betula verrucosa), częsta w lasach na niżu i w górach. Ponadto na terenach wilgotnych i bagiennych występuje brzoza omszona (Betula pubescens), natomiast w wyższych położeniach górskich, często w kosodrzewinie - brzoza karpacka (Betula carpatica). W południowo-wschodniej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej rośnie bardzo rzadka, chroniona brzoza ojcowska (Betula oycoviensis). Reliktami polodowcowymi są, również chronione, brzoza niska (Betula humilis) i brzoza karłowata (Betula nana), niskie krzewy występujące na torfowiskach leśnych oraz w tundrze i lasotundrze.

Brzozy dostarczają drewna o dużej wartości mechanicznej, ale mało trwałego, używanego w przemyśle drzewnym (sklejki) i meblarskim (czeczota). Wiele gatunków brzóz uprawianych jest jako drzewa ozdobne, sadzone w parkach i założeniach krajobrazowych. Niektóre są też cennymi roślinami leczniczymi (np. liście brzozy brodawkowatej i brzozy omszonej mają lecznicze właściwości). Sok z naciętego pnia brzozy ma zastosowanie w kosmetyce (tzw. woda brzozowa).

Kumanus - Czw Cze 03, 2004 12:40 pm

ctrl+c ctrl+v ;/ brzoz sie nie postarales ;)
Tur!n - Czw Cze 03, 2004 4:53 pm

ale skoro to prafda :) to w czym problem ?!?! ;)
Budziu - Sro Cze 09, 2004 1:50 pm

nom moja xywa juz istnieje od kad pamietam... juz jako 5 letni gnojek bylem nazywany budzik... generalnie od nazwiska... BUDZISZ... kiedy zaczalem grac w q2 zmodyfikowalem ja na budziu, potem budziu$ przez jakis czas kiedy bylo modne "$" i znowu powrot do budzik'a... :D
i chcial bym wszech i wobec oswiadczyc ze ja mam pelne prawa do tej xywy, a jakies pieprzony program w telewizji (TVP1) "Budzik" nawet sie nie zapytal czy moze uzyc mojej xywy... potrzebuje radcy prawnego w tej sprawie :twisted:
oczywiscie tak jak kazwa tez probowalem zmienic ta xywe ale sie nie dalo... budzik to budzik i nie ma mocnych... :wink:
jezeli chcecie sie dowiedziec co to budzik to dam dokladny link z budowy zegarka...
pyza jedno pytanie xywa twa byla spowodowana pyzowata buzia czy brzuszkiem?? bez obrazy...

pyz - Pią Cze 11, 2004 11:03 am

buzia :) i sie nie obrazam, jestem gruby i jestem z tego dumny :P
Kazwa - Pią Cze 11, 2004 12:46 pm

hehe ... Pyzmenie co ty gadasz, ze jestes gruby :) Jestes dobrze zbudowanym 20 letnim fasetem ...
:roll:

pyz - Sob Cze 12, 2004 2:55 pm

20 skończe 19 sierpnia, także jeszcze 19-o letnim 'chłopcem' ;-)

(facet nie może być prawiczkiem, a ja jestem prawiczkiem :P )

ROJTER - Nie Cze 13, 2004 10:52 am

W roku panskim 1987 moco sie udzielalem w czyms co sie zowie ZHP, na jednym z wyjazdow tak duzo gadalem, ze ktos zawołal ze nawijam jak Agancja Reutera, jako Polak zostawilem ROJTER i tak juz jakos leci, po przez srednia szkole, studia i teraz w pracy wszyscy mnie zwa ROJTER ;)
Kazwa - Nie Cze 13, 2004 1:51 pm

Pyz, piles cos? Chyba niewiesz sam co piszesz :)
Kribol - Nie Cze 13, 2004 2:38 pm

Rojter a tym serduszkiem odnawiasz nadzieje?
brzoza - Nie Cze 13, 2004 4:01 pm

Cytat:
Rojter a tym serduszkiem odnawiasz nadzieje?

ROTFL :D

kozako - Wto Cze 15, 2004 7:33 pm

a czemu Adolf jest Adolf ?
Sensei - Sro Cze 16, 2004 4:23 pm

Cytat:
a czemu Adolf jest Adolf ?

Bo tak mu mama dała :P

brzoza - Sro Cze 16, 2004 6:19 pm

Adolf jest Adolf bo to dziecko wojny
PogromcaDziewic - Pią Lip 23, 2004 11:23 pm

nick z forum wziął się z nazwy zespołu piłkarskeigo [lol?]
no więc mieliśmy z kumplami grać turniej
wzielismy nazwe ulicy ale inne ziomki juz taką nazwe mieli więc daliśmy pogromcydziewic i wygralismy turniej :D
nick ktorymam w q2 [a niektorzy siępowinni skapnąć :D ]
wziął się z filmu w którym grał C.Pazura
podpowiedź:
"J.K przeznaczył wszystkie pieniądze na polską produkcje filmową
... Potem tego załował"
A że był już osobnik o takim nicku na scenie [tzn wszyscy się pytali czy ja to ten sławny ...] więc usunąłem jedną literkę i dodałem .J [od mojego nicka podworkowego :D ]
lol!

Kumanus - Sob Lip 24, 2004 8:04 am

kiler ale zes wymyslil .. mmmmmmmM ;)
PogromcaDziewic - Sob Lip 24, 2004 11:23 am

:wink:
szyna^ - Nie Wrz 19, 2004 6:24 pm

ee moja xwe mam od zerowki ;D nie wiem czemu..... moze od nazwiska "Szymaniuk" ?;D
Ziutek - Pon Wrz 20, 2004 3:41 pm

a moze wpierdalales wszystkim dzieciakom szynke ze stolu ?:)
kozako - Pon Wrz 20, 2004 3:59 pm

albo gdy inne dzieci bawily sie olejka to ty wolales ustwiac szyny niz jezdzic lokomotywa?
ps
ja nie jadam koz z nosa ;p

Ziutek - Pon Wrz 20, 2004 5:58 pm

koza chyba ma racje ;) rzucaj te studia durne! zostan 'szynokladem'
szyna^ - Pon Wrz 20, 2004 8:44 pm

e zejdzcie ze mnie borowce ;D bo zara po was zaczne jezdzic.
kozako - Pon Wrz 20, 2004 10:03 pm

ziutek jest ziutek bo ma malego ;p
Ziutek - Wto Wrz 21, 2004 2:20 pm

;p lol :D http://www.ltek.comernet.pl/ziutek/ziutek.html

albo to:
http://www.kulinaria.pl/potrawy.asp?id=857

Ziutek
Składniki
Po kawałku kalafiora, kapusty czerwonej i białej, strąk papryki, biała część pora, marchewka, pół szklanki majonezu, łyżeczka musztardy, pieprz, sól

szyna^ - Wto Wrz 21, 2004 2:42 pm

:D hahahha Ziut ;D
Kazwa - Wto Wrz 21, 2004 4:02 pm

Ziut ma xywe z piosenki Kazika ... zgadlam ? "Celina" :roll:
Adolf - Wto Wrz 21, 2004 4:47 pm

Ziutek to polski odpowiednik Harry'ego Pottera ;)
Magnus - Wto Wrz 21, 2004 6:48 pm

he he jak on tego nie lubi :) )
brzoza - Wto Wrz 21, 2004 7:01 pm

no... ziut nie lubi adolfa.
szyna^ - Wto Wrz 21, 2004 9:38 pm

Harry Harry Harry kriszna ? :P
burtlee - Sro Wrz 22, 2004 3:22 pm

Geneza mojego pierwszego nicka "Burt Lee" jest trywialna - to wariacja na temat mojego imienia i nazwiska (Bartek Lewandowski). Kompletny idiotyzm, zwlaszcza, ze ciagle nazywali mnie "Bruce Lee" :)

Z pomyslem wiaze sie pewna smieszna historyjka. Kiedys bylem we Francji i musialem sie przedstawic. Francuzi zapisali to tak: "Burt Lee Van Dovsky". Chyba wzieli mnie za Holendra? :)

Teraz jestem Pasikonik i tak juz chyba zostanie. Pasikonik wzial sie z filmu "King Size".

Ziutek - Sro Wrz 22, 2004 5:22 pm

kazwa - geneze ziutka juz tlumaczylem ;) mama tak na mnie mowila jak bylem jeszcze szkrabem (3,4 latka), moj brat grimi wolal tak na mnie na powdorku i jakos sie tak przyjelo ;) proste :)
szyna^ - Czw Wrz 23, 2004 1:50 pm

Moze czas zmienic Ziutka na Harrego ? :>
PogromcaDziewic - Czw Wrz 23, 2004 4:50 pm

żeby nie było harry potter to może być porter przyjemne ;] z pożytecznym ;s
kozako - Czw Wrz 23, 2004 6:51 pm

a moze portier ?
pyz - Czw Wrz 23, 2004 7:23 pm

Cytat:
Ziutek:
kazwa - geneze ziutka juz tlumaczylem ;) mama tak na mnie mowila jak bylem jeszcze szkrabem (3,4 latka), moj brat grimi wolal tak na mnie na powdorku i jakos sie tak przyjelo ;) proste :)


To ja dodam, po raz któryś, że i na mnie wołali ziutek w domu, do tej pory czasem tak jest :)

szyna^ - Czw Wrz 23, 2004 7:29 pm

No to mamy 2 Ziutkow! :>
Ziutek - Czw Wrz 23, 2004 9:50 pm

pyza pyza pyza ja lubliuju ! ;)

nie chcialem zdradzac wam tego zbyt szybko, ale skoro juz sie wydalo to...
oto zdjecie moje i pyza z naszego ostatniego zjazdu mitlolotow


prawdziwe imie pyza to: Draco Malfoy! :)

Ziutek - Czw Wrz 23, 2004 9:53 pm

btw. pyza zawsze mial kompleks na punkcie swojej 'miotly'... moja jest wieksza, ale za to jego jest czarna ;)
-rc-AZES - Czw Wrz 23, 2004 10:01 pm

Pyzu nic sie nie chwaliles ze umiesz latac ... :P
szyna^ - Czw Wrz 23, 2004 11:21 pm

Hahahahhahahah! ale sie usmialem dobra fota Ziuta ! :> Pyza ma mala miotla :PPPPPP
brzoza - Pią Wrz 24, 2004 10:21 am

ma mala i czarna :D
WoLF - Pią Wrz 24, 2004 10:32 am

hheheh w sumie Ziut..to podobny jestes troche do Harrego ..czy jak on tam sie zwie...bo widzialem Twoja fote na stronie EWC..hahahaah fajnaaaa:D .....no a jak jeszcze na miotle latasz to spoko:D :D :D :) ....ja latam czasami po barany do sklepu;)
WoLF - Pią Wrz 24, 2004 10:36 am

w sumie dalczego Wolf..hehehehe kiedys jak gralem z 5 lat temu w cafe...majac 15 lat to zwalem sie Super 8) ..ale to od nazwiska ..no ale tez SUPER mi szlo:D:D..teraz WOLF...mi sie podoba.....zreszta jak to mowiły...to ja jestem TANCZACY Z WILKAMI....znaczy WILCZACY :lol: :lol: :lol: :lol: ....wiecie niezle wiwijam na parkiecie..hehehe...mam stajla hahaha....pozdro dla Was......aaa i uwazajcie zeby Wam miotly z pod dupy nie pouciekaly..WazuuuuuuuuPPP :lol: :D :lol: :lol:
Kribol - Pią Wrz 24, 2004 10:36 am

rotfl
WoLF - Pią Wrz 24, 2004 10:40 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sorry ale tak mnie to zdjecie Harego Portfela rozpidala ze szok...hahahahaaha.....juz sie nie smieje:D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
brzoza - Pią Wrz 24, 2004 11:23 am

kazda scena ma swojego 'wioskowego glupka'
WoLF - Pią Wrz 24, 2004 11:31 am

..."wioskowego glupka"...buhehehe...i co to niby do mnie ma byc :lol: :lol: :lol: fajny jestes...normalnie az mi sie nogi ugiely :) ...no i widac ze masz zajebiste poczucie humoru...wcale Cie tu nie obrazam.heh...tak samo jak i Ty mnie..nara :)
Sensei - Pią Wrz 24, 2004 11:49 am

Cytat:
kazda scena ma swojego 'wioskowego glupka'

Buehehehe lepiej tego bym nie ujął :wink:

brzoza - Pią Wrz 24, 2004 12:21 pm

ja nie obrazam, ja stwierdzam fakty
Magnus - Pią Wrz 24, 2004 1:27 pm

Śmiechu co nie miara o kurde heh he he brzoza to kto jest w końcu tym głupkiem yyyyy?? :wink: :wink: Ziutek? :) ;)
Ziutek - Pią Wrz 24, 2004 1:51 pm

musi brzoza
WoLF - Pią Wrz 24, 2004 2:03 pm

....wydaje mi sie, że za dużo tej wody brzozowej wypil..i brzoza mu do glowy uderzyla...ale a tak w ogole to Ty sie smmiejesz czasami???...czy zawsze taki powazny jestes.....zycie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ......moze Ty to wierzba jestes....płacząca..hehe


:lol: :lol:


pi$-da-7 sEvEn FoReVeR :wink:

Magnus - Pią Wrz 24, 2004 2:08 pm

eeee brzoza to sztywniak :) nie ma z nim żartów!!! :) Jest pusty i zimny jak dzban i zły jak orzeł i sie nie śmieje!!!
brzoza - Pią Wrz 24, 2004 2:41 pm

dokladnie, ja powazny czlowiek jestem, chodze pod krawatem do pracy i nie bede sie smial z jakimis "luzakami". Ci wszyscy ludzie ktorzy tacy sa "luzni" to nie maja zadnej przyszlosci przed soba, znalezienia pracy, zony. Tylko imprezy alkohol i sex. Ohyda.
WoLF - Pią Wrz 24, 2004 3:45 pm

niee noooo :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...." Tylko imprezy alkohol i sex. Ohyda." to zle??:D:D..kurcze imrezy, alkohol, sex....fajna sprawa...nie mow ze nie lubisz?? :wink: :wink: :wink: heh...no ja "LOOZak" jestem..heheh...no pracy nie znajde..zony tez...kurcze lipa :cry: :cry: :cry: ...szkoda...no ZYCIE..life is brutal...no pracy to znalezc nie moge :D w tym sie zgodze ale co do reszty to jest spoko 8) ...no oki...w sumie trzeba byc tolerancyjnym..ja jestem:)..kazdy zyje swoim zyciem....ma swoje idealy...swoje cele w zyciu..kazdy bawi sie jak umie...jeden optymista, drugi pesymista...ale kazdy jest czlowiekiem :) ....wiec loozujcie i brzozujcie do woli!! a najwazniejsze to badzcie soba...no oki wiec PeAcE ALL....
"czas ZAPIERDALA...czyja wina..czyja wina??"

......just give me some weeeeeeeeee!!!
[/quote]

brzoza - Pią Wrz 24, 2004 3:53 pm

Nie lubie imprez, alkohol jest zdradliwy i zly, a sex niebezpieczny w obecnych czasach. Czasami moze na jakies piwo pojde z kolegami z pracy jak mnie wyciagnal ale strasznie sie nudze na takich spotkaniach, gadaja jakies glupoty zamiast skoncentrowac sie na powaznych sprawach. Widze ze juz zalowac zaczynasz swojego podejscia. Zastanow sie jeszcze nad soba nigdy nie jest za pozno!
szyna^ - Pią Wrz 24, 2004 4:39 pm

Ale Wy pojebani jestescie! ch*j wam w pepki :P
Wolf a Ty nie wyczuwasz ironi w tym co Brzoza pisze czy jakos tepawy jestes ? :P

chrom - Pią Wrz 24, 2004 6:21 pm

no smiech. :P Wolf loozak :D
Sensei - Sob Wrz 25, 2004 1:55 am

Heheheh Brzoza się zjarał i chujowe wkrętki robi :wink: :P :lol: :D
WoLF - Sob Wrz 25, 2004 9:41 am

..i chuj.. :D
szyna^ - Sob Wrz 25, 2004 12:40 pm

Wolf a co to ma do Topicu ? :/
kozako - Sob Wrz 25, 2004 3:58 pm

chuja ma do topicu
Ziutek - Sob Wrz 25, 2004 8:59 pm

a jaki to topic? :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group