Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Explorer

gacu$ - Sro Lip 28, 2004 1:35 pm
Temat postu: Explorer
mam taki problem mianowicie nie moge w ogóle odpalić Internet Explorera , ani zadnego linku (np jak ktos na gadu mi sle) , moze nie dziwiło by mnie to tak (kochane windowsy) gdyby nie fakt ,że gdy wchodze w jakiś folder i na www przez ścierzke dostępu to strona wyświetla mi sie normalnie , tylko że jeśli na tej już "odpalonej stronie" jest jakis link czy odnosnik do strony w nowym oknie nie odpala sie ona.
Przeinstalowałem windowsy 98 (ale nic nie formatowałem) i dalej to samo. No i co tera zrobić ? tylko nie piszcie ,że to wina neostrady (czyt. w P.S) albo zebym przeszedł na xp ;p

P.S mam kumpla w innej sieci osiedlowej i miał to samo ale na wirusa to to nie wygląda ;p

PogromcaDziewic - Sro Lip 28, 2004 3:06 pm

...ale na wirusa to to nie wygląda...

ja bym się co do tego upewnił.
weź przeskanuj nortonem
jak nic nie znajdzie towejdz na
http://skaner.mks.com.pl/
ściągij co trzeba i wtedy przeskanuj.
co do linków z gg toumnie tesh siękopały
alboniemogłemotworzyć
albko ktos mi wysyłał a ja wogole nie dostawałem, ale zmieniłem wersje i było ok

Kala - Sro Lip 28, 2004 4:00 pm

komputer + imadlo + 5 kilowy młot = retupmok :)
gacu$ - Sro Lip 28, 2004 9:02 pm

more ... more ...
vitez - Czw Lip 29, 2004 1:52 am

Jak bardzo jestes uparty by uzywac Eksplorera?

Sproboj np Opere?

Trigger - Czw Lip 29, 2004 7:16 am

popieram vitka
opera, mozilla and more
new window sux - new tab rox ;)

co do explorera jest defaultowym obiektem wszelkich atakow nie tylko wiry ale wszelaki spyware i addware lepiej lub gorzej napisany w nim grzebie - widzialem juz takie objawy jak u ciebie i wiele innych.
polecam dobry antywir, dobry firewall + profilaktycznie cos jak cleaner z www.moosoft.com

pyz - Czw Lip 29, 2004 1:30 pm

Również, odradzam używać MS IE, tak samo jak Netscape.

Mozilla, Opera, FireFox, w porywach Avant Browser, tylko że on wykorzystuje elementy MSIE i też jest potencjalnie narażony. Osobiście używam FireFoxa - jest świetny, wersja pod Windowsa też jest, Adolf używa ;-)

Kazwa - Czw Lip 29, 2004 2:04 pm

ah ash mnie przekonaliscie by zmienic przegladarke .. damn ... zaczynam sciagac 8)
Trigger - Czw Lip 29, 2004 2:42 pm

firefox, firebird moje no1 !=]
gacu$ - Czw Lip 29, 2004 7:45 pm

ściągłem fire foxa i chuj dało ;/
Trigger - Pią Lip 30, 2004 7:54 am

no widzisz ciezko jest cos diagnozowac zdalnie bez dostepu do "chorej" maszyny.
ja bym sugerowal pelny skan skan systemu antywirusem i cleanerem z najnowszymi bazami danych, nastepnie instalacje firewalla np sygate dosc dobry darmowy w wersji personal: http://smb.sygate.com/sup...pf_download.htm

potem dopiero korzystac z ktorejs z mozilli.

vitez - Sob Lip 31, 2004 1:35 am

Po jakosci ostatniej odpowiedzi podejrzewam jednak problem po drugiej stronie ...
Moze jakis remount /dev/brain by pomogl :roll: .

PogromcaDziewic - Sob Lip 31, 2004 8:56 am

:lol: :lol: :lol:
Trigger - Sob Lip 31, 2004 12:22 pm

y! :roll:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group