Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - q2olympics czyli potrzeba nam national teama w ctf

SEBbull - Wto Sie 03, 2004 7:53 am
Temat postu: q2olympics czyli potrzeba nam national teama w ctf
Cytat:
Soon the Q2 Olympics will start sign up.
So here the information you will need to build up a team.

Every Country that is willing to participate should build up one team for all the competitions. Sure you are allowed to take more than only 5 people on board so you would be well equipped for each competition.

The so far known competitions are like this:
Catch the Chicken, Capture the Flag, Q2 Basketball.

The RA2 item will be suspended from this season because the poll did not gave an exact answer of your opinions concerning its addition to the pool (after one week the results were even!) But perhaps we will add Q2DDay if the poll would be more productively.

While we do not have the website update for Q2 Olympics feel free to sign up your national teams via pm or email to me or SEBbull. So you can practise from now on :P .

Shortly all the necessary server information will be given by SEBbull.

That's all for now... so go on and carry the 'Olympic Fire' to your country!

source: http://q2scene.net


Tak, wiec potrzebna nam jest druzyna narodowa, ktora powalczylaby z innymi narodami w quakeowej olimpiadzie...

Ja nie interesuje sie polska scena q2ctf i nie wiem kto jest najlepszy na danej pozycji, wiec powierzam to zadanie WAM!

Prosze wziac to na powaznie!

Dziekuje za uwage

Magnus - Wto Sie 03, 2004 8:35 am

Na kiedy mamy przygotować ten sqad, bo narazie sporo dobrych graczy jest na wyjazdach.
Kumanus - Wto Sie 03, 2004 8:43 am

dyć ziuta zakladal topa o podobnej masci ... mniejwiecej sprawa rozwiazana :)
A ja chce byc w teamie do ctc :D

SEBbull - Wto Sie 03, 2004 10:39 am

[quote="Kumanus"]A ja chce byc w teamie do ctc :D [/quote]#ctc - zapraszam pogadaj z ludzmi to moze sie zalapiesz

Sklad moze zostac wybrany dopiero jak zacznie sie q2o - ale chyba lepiej wczesniej by troche potrenowac... q2o ma sie zaczac we wrzesniu - chyba ze claymore szybciej skonczy pisac strone :)

duke - Wto Sie 03, 2004 11:15 am

z checia pokibicuje ;p
Rezor - Wto Sie 03, 2004 12:50 pm

ja tez chetnie pokibicuje :) niech ziuta wybierze squada :D
Kala - Wto Sie 03, 2004 2:11 pm

o prosze :) inne narody chca wpierdol ;]
SEBbull - Wto Sie 03, 2004 2:29 pm

[quote="Kala"]o prosze :) inne narody chca wpierdol ;][/quote] chciec to chca tylko nie wiadomo czy dostana :)
duke - Wto Sie 03, 2004 7:21 pm

juz zczailem w calosci ctc i bball a nawet kick :P
Magnus - Wto Sie 03, 2004 8:21 pm

dobra to chyba czas za votowac bo ziuta nie ma, póxniej sie jakos zliczy głosy to mój sqad to: duke omen kurz szyna xman
PogromcaDziewic - Wto Sie 03, 2004 9:27 pm


    1. kurz
    2. szyna
    3. omen
    4. taz
    5. duke
    rezerwa
    6. xman

[/list]

duke - Wto Sie 03, 2004 9:52 pm

ja moge byc w reprezentacji po to by nagrywac demka, za malo gram by cos zdzialac ;[
SEBbull - Sro Sie 04, 2004 8:00 am

Moga wyniknac drobne problemy z rozegraniem ctf'a w q2o =/.
Duzo ludzi z pozostalych krajow europy burzy sie dlaczego jest ctf a nie ma np. tdm'a lub ra2. Rozmawialem dzisiaj z manu' i powiedzial, ze na stronie http://q2scene.net niedlugo pojawi sie sonda czy ctf ma sie pojawic na q2o - wiec GLOSUJCIE (za troche) NA YES (gdy chcecie by ctf byl grany w q2o)

sklad mozecie dalej typowac

Kumanus - Sro Sie 04, 2004 10:34 am

CTF

    1. Aci
    2. Warrior
    3. Szyna
    4. Omen
    5. Odi
    res ;)
    Ziut (c) <- kapitan najlepszy na specu :D
    Bogi
    qshafa

Jak se kogos wspmnie to dopisze

Rezor - Sro Sie 04, 2004 12:03 pm

szyna
kurz
aci
odi
omen
res:
xman
duke
ziut

gacu$ - Sro Sie 04, 2004 12:34 pm

1.Warrior
2.Ziut
3.Kurz.
4.Omen
5.Szyna^

rezerwa
6.Ktoś z byłego [P]
7.Ktoś z [ewc]
8. Ktoś z [S] lub [PKS] ( heh o ile Odi w PKS jeszcze ;p)

Adolf - Sro Sie 04, 2004 1:26 pm

Najlepiej wystawic caly sklad ewc i bedzie git. Graja dlugo razem i wiedza co robic. Taka zbieranina ludzi z wszystkich klanow nie ma najwiekszego sensu, a szczegolnie ze tutaj ktos podaje do glownego skladu 2 obroncow :P
vitez - Sro Sie 04, 2004 3:56 pm

Cytat:
Najlepiej wystawic caly sklad ewc i bedzie git. Graja dlugo razem i wiedza co robic. Taka zbieranina ludzi z wszystkich klanow nie ma najwiekszego sensu, a szczegolnie ze tutaj ktos podaje do glownego skladu 2 obroncow :P


Nic tylko sie podpisac.
Lepiej wystawic silny, zgrany ze soba sklad z ustalona taktyka niz na sile zbierac kupe indywidualistow i od prawie zera uczyc ich zgrania i taktyki.

Kumanus - Sro Sie 04, 2004 5:22 pm

to czemu w pol teamie w futbol nie gra wisla,legia or smth ?
bezsens ...
w pol teamie maja wlasnie byc idywidualisci a nie jakis klan .. ewc juz gra w cb..
Tu chodzi wlasjnie o to zeby stworzyc mozliwie najlepszy team - fakt ze cza sie do tego przylozyc ale cos za cos ... wtedy sa wieksze szanse na wygrana ;]
sysko

Magnus - Sro Sie 04, 2004 6:29 pm

ewc sie nie zbierze w pełnym najsileniejsszym sqadzie raczej
SEBbull - Sro Sie 04, 2004 6:43 pm

---edit---
pyz masz pm

pyz - Sro Sie 04, 2004 6:57 pm

Cytat:
SEBbull:
Cytat:
Kumanus:
to czemu w pol teamie w futbol nie gra wisla,legia or smth ?
bezsens ...
w pol teamie maja wlasnie byc idywidualisci a nie jakis klan .. ewc juz gra w cb..
Tu chodzi wlasjnie o to zeby stworzyc mozliwie najlepszy team - fakt ze cza sie do tego przylozyc ale cos za cos ... wtedy sa wieksze szanse na wygrana ;]
sysko

Kumanus dobrze gada - q2o zaczyna sie we wrzesniu to polteam bedzie mogl jeszcze sobie pocwiczyc w spokoju


Kumanus nie wie o czym gada, ani Ty. Temat reprezentacji polski był przerabiany wielokrotnie - zawsze się kończyło wielkim niepowodzeniem. Porównywanie q2 do piłki nożnej jest conajmniej śmieszne. Kumanus długo gra, ale NIGDY nie brał udziału w żadnym znaczącym "występie" - Vitez, Adolf - owszem. Ja też i podpisuje się pod tym co napisał Adolf. W ogóle kurwa coś Ty za jeden by nam mówić co mamy robić? Poinformowałeś - super, będziemy chętni to przyjdziemy, przestań nas uczyć popierając swoje słowa zdaniem kogoś, kto ma kompletny brak doświadczenia w takich sprawach.

p.s.
nie pisz tu więcej lepiej takich bredni bo aż mnie krew zalewa gdy widze jakiegoś łba z ch*j wie skąd i gadającego głupoty.

p.s.2.
omen, ziut, taz, szyna/kurz, duke - jeśli szyna będzie współpracować, to niech gra, choć chętniej bym widział kurza w takim "dream team" polski, on zawsze grał na tp

xman - Sro Sie 04, 2004 8:10 pm

hehe :P jak bedziecie chcieli zeby gralo ewc, to my z wielka checia ;) a jak ne bedziecie chcieli to tez nic sie ne stanie ;]
Kumanus - Sro Sie 04, 2004 9:23 pm

whatever ...

pyz przesadzasz ;/ jak zawsze

PogromcaDziewic - Sro Sie 04, 2004 10:39 pm

dobrze mowicie zeby nie bylo jakichs smutow to ewc+szyna+taz+kurz
tylko zeby te mody zassali ;]

Kala - Sro Sie 04, 2004 11:08 pm

hmm moim zdaniem powinien byc taki slad:

1. Emce /biegacz
2. KULA /biegacz/lekko strzelacz ;)
3. Marco2001 /biegacz/strzelacz/nawet flaga czasami lol
4. Valkan / nu suka ?
5. Bruski / tooootalllll n0000bbbb ;]

p.s nabijam posty :twisted:

omen - Czw Sie 05, 2004 12:26 am

[quote="PogromcaDziewic"]dobrze mowicie zeby nie bylo jakichs smutow to ewc+szyna+taz+kurz
tylko zeby te mody zassali ;][/quote]

plus adi, pyz, krib ... a i faja jeszcze ;> jak bedzie grac tp ...

Magnus - Czw Sie 05, 2004 8:54 am

pyz, luz; przesadzasz :P
-=ff=-alien3 - Czw Sie 05, 2004 10:44 am

Cytat:
hmm moim zdaniem powinien byc taki slad:

1. Emce /biegacz
2. KULA /biegacz/lekko strzelacz ;)
3. Marco2001 /biegacz/strzelacz/nawet flaga czasami lol
4. Valkan / nu suka ?
5. Bruski / tooootalllll n0000bbbb ;]

p.s nabijam posty :twisted:


lol
:D :D :D

a tak na poważnie..
sama idea jak najbardziej prawidlowa, byle na dobrych chęciach się nie skończyło.
jak zwykle podstawowy problem połaczyć graczy bardzo dobrych skillowo z koniecznością gry tp.

moim zdaniem dawne ewc (plus głownie za zgranie)
+ mkuh/bogi (def.), aci, kurz moga cos pokazac

można sie tez zastanowić nad graczami tdm (scooby, assasin, warrior)
o ile dadzą rade grac w ctfa

Trigger - Czw Sie 05, 2004 11:24 am

no scooby jak to scooby (go dobrze na srodku ustawic niech czysci dmowo ;p) ale warr daje rade w ctf.
Przez ten rok czy wiecej u nas nabronil sie w pyte i grapla sie nie boi ;p

PogromcaDziewic - Czw Sie 05, 2004 12:03 pm

szefy najłatwiej zrobić tak:
wpisać squad ewc [omeny itd] kurza
normalnie
a pyzów, adolfów, wariorów,mkuhów
niby jako rezerwe
i zawsze squad l33t będzie, pozatym w ctc wariory,mkuh, bogi beda lepsi niz nasi ctfowcy :D
simple

pyz - Czw Sie 05, 2004 12:45 pm

Cytat:
omen:
Cytat:
PogromcaDziewic:
dobrze mowicie zeby nie bylo jakichs smutow to ewc+szyna+taz+kurz
tylko zeby te mody zassali ;]

plus adi, pyz, krib ... a i faja jeszcze ;> jak bedzie grac tp ...


Ty chyba ochujałeś, ja już lama jestem, Adolf i Kribol owszem - a faya gra tp, kurz go wyszkolił chyba ;)

pyz - Czw Sie 05, 2004 12:55 pm

Cytat:
Kumanus:
whatever ...

pyz przesadzasz ;/ jak zawsze


Nie tyle przesadzam, co zdeka zbyt agresywnie odpowiedziałem, ale wkurwiłem się ;-) Anyway, nie ujmując Ci niczego ani nie obrażając - nie masz w tym doświadczenia - taka jest prawda.

duke - Czw Sie 05, 2004 1:04 pm

w ctc mi dobrze idzie nie chwalac sie :P
Kumanus - Czw Sie 05, 2004 1:17 pm

nie mam bo nie bylem nie widzialem i wogole ... ale samo ewc nie jest zbyt dobre bo w cb pierwsi nie byli a inne panstwa zrobia to o czym ja myslaem! ;o
wiec jak mu ukulomy jakis fajny sqad to bycmoe uda sie cos wygrac .. a samo ewc spisuje z goru na porazke 8)
btw. aci jak ostatnio wlaz na server to mital w 3 na 6 ;) nie powiem bo dalej gra zajebiscie

pyz - Czw Sie 05, 2004 1:28 pm

Cytat:
Kumanus:
btw. aci jak ostatnio wlaz na server to mital w 3 na 6 ;) nie powiem bo dalej gra zajebiscie


ale on nigdy nie grał w teamie z innymi graczami, zanim by się z nimi zgrał to by potrwało - czy to do Ciebie nie dociera, że najważniejsze jest zgranie i zakodowane w głowie jak grają ludzie z Twojego teamu, byś spokojnie wiedział kiedy i co Ty masz zrobić? Tych 5 graczy musi stanowić jedność, a jedność to ciało które jest w kupie od dawna, a nie składanka - Frankenstein był jednym wielkim nieporozumieniem.

EOT.

Kala - Czw Sie 05, 2004 1:33 pm

pyz ma racje. cialo to cialo, a qpa to qpa ;]
Magnus - Czw Sie 05, 2004 2:25 pm

he he ciało do ciała, kupy do kup
xman - Czw Sie 05, 2004 3:10 pm

[quote="Kumanus"]ale samo ewc nie jest zbyt dobre bo w cb pierwsi nie byli
[/quote]
ne no ... zaczolem wchodzic tutaj na forum i odrazu sie wkurwiam ... boshe kumanus pierwsi ne bylismy bo przeciez ne jestesmy zadne mastachy albo ne :P moze jestesmy :D ale waruki gry nam ne pozwalaly grac lepiej :P ty popatrz lepiej na wyniki poszczegolnych map i na pingi ewc vs blablabla ... a tak na marginesie to CB klanowe a takie reprezentacje to wogole inna bajka. tam byly zbieraniny najlepszy zawodnikow w poszczegolnych klanach i wogole do ich zgrania to nam jeszcze troszq daleko a tak jak sie porozbijaja po reprezantacjach to mysle ze tylko szwecja ne ebdzie do osiagniecia dla polski a z reszta panstw mozna dac se rade. ne wiem ... bede dalej obserowal ten topic. pis :P
ps. pyzu ty jeszcze ne taki slaby :D hehe :)

edit /

ewc vs 1dt - 15:5 - Ping Rating : 1mapa - 62/62 , 2mapa - 64/62
ewc vs idc - 3:17 - Ping Rating tutaj ne wiem bo ne ma screenow ale wiem ze gralismy na lagu a oni na normanych pingach bo jednak co polskie lacza to polskie :|
ewc vs tm - 7:11 - Ping Rating : 1mapa - 52/45 , 2mapa - 51/45
ewc vs ea - 4:15 - Ping Rating : 1mapa - 49/42 , 2mapa - 51/42
niby w tym sezonie za duzych roznic ne bylo w pingach ale vogue i oden zanizali nam ping rating :P
tylko zaraz ne pomyslcie ze ja tu roie kampanie reklamowa ewc zeby gralo jak POL ;D jak bedziecie chcieli zebysmy grali to my wezmiemy kilku jeszcze do nas i bedziemy grac ;]

vitez - Czw Sie 05, 2004 5:27 pm

Ktos tam wyzej dobrze napisal ze ewc+S+szyna/kurz :)

Kala: swietny tekst, i'm impressed :shock:

xman - Czw Sie 05, 2004 8:10 pm

dobra idea :) [ewc+S=Pol]... heheh :P
Trigger - Pią Sie 06, 2004 9:38 am

eh kumanus kumanus a pokaz mi inny polski klan ktory vs najlepszy teamy w europie w tych warunkach w w jakich grac trzeba osiagnal by tyle co ewc.
Indywidualny poziom ludzi z ewc jest zblizony do poziomow graczy innych najlepszych klanow w polsce ..ale doswiadczenie i poziom zgrania dystansuje je o mile - dlatego ewc jest jest 1 w kazdej naszej lidze/pucharze i mocno na to zaporacowali.

Imo ewc + 2-3 debesciaki ala shynka czy odkushacz czy ktos jeszcze - i to pod warunkiem ze beda duzo i ostro sie zgrywac przed ta liga
wtedy na dana mape w danych warunkach przeciw danemu klanowi aktualny sklad bedzie wybieral selekcjoner czy cl bo wszscy beda niemal rowno zgrani.

pyz - Pią Sie 06, 2004 3:43 pm

Cytat:
Trigger:
Imo ewc + 2-3 debesciaki ala shynka czy odkushacz czy ktos jeszcze - i to pod warunkiem ze beda duzo i ostro sie zgrywac przed ta liga
wtedy na dana mape w danych warunkach przeciw danemu klanowi aktualny sklad bedzie wybieral selekcjoner czy cl bo wszscy beda niemal rowno zgrani.


vote yes

Kumanus - Sob Sie 07, 2004 12:11 am

ja ino rozwazam ;)
moze byc ... mi tam <>< i tak korzysci z tego nie mam :D

szyna^ - Sob Sie 07, 2004 4:46 pm

Chcialbym powiedziez ze r0a jedzie [ewc] na lanie ;P O! Tyle ze mnie ;D
wegorz - Wto Sie 17, 2004 4:18 pm

nie no ludzie nei robcie scen
ewc zajebiscie gra nie powiem ale moim zdaniem jak chcecie to wygrac to musicie grac bo nei powiecie ze ewc czesto na servach widac trza szybko wybrac dreamteam i trenowac razem skład
kurz
szyna
omen
faya
taz
aa i dobrze jak by ludzie mieli dobre lacza to wtedy są wieksze szanse

PogromcaDziewic - Wto Sie 17, 2004 7:01 pm

tyle ze tonie przejdzie, dream team musi się zgrać, lepiej wystawic lekko slabszy squad ale w miare pewny niz wielka niewiadomą ;s
Kumanus - Sro Sie 18, 2004 7:36 am

lepiej osrac te cale olypics ... zagrajmy w szachy wodne :twisted:
Nuclear - Sro Sie 18, 2004 2:56 pm

VOTE YES ZA KALI POMYSŁEM - STWORZYĆ NOOB "DREAM" TEAM DO TEGO PUŚCIĆ ICH NA Q2o I OSRAC CAŁY INTERES. 1 MIEJSCE W TABELI OD KOŃCA... ALE ZAWSZE 1 :)
Grzdyl - Czw Sie 19, 2004 12:01 pm

w squadzie powinny byc osoby ktore chca cos wygrac RAZEM... a nie OSOBNO...
gwiazdorstwo gwiazdorstwem... zawsze sie przyda jakas gwiazda zzeby podciagnac srednia skilla druzyny... ale era Michaela Jordana juz dawno minela i teraz na pierwszym miejscu jest druzyna (chociazby wplyw Tolkiena ;) )

poza ekipa ktora chcialaby wspolpracowac potrzebny jest jegomosc ktory moglby ZMOBILIZOWAC stadko do grania/wspolpracy/wygranej... taktyka taktyką ale jezeli komus "sie nie chce" to raczej nie powinien grac w squadzie...

nie przypominam sobie zeby ktos tu przytoczyl takie fajne przyslowie ktore wybitnie pasuje do tej sytuacji...
lanuch jest tak mocny jak jego najslabsze ogniwo...
bo ctf to wspolpraca... to grupa ludzi ktora tworzy jedna druzyne... jeden lancuch ktory ma przejsc konfrontacje z druga druzyna/lancuchem...
i sprawdzic ktory squad jest bardziej wytrzymaly ;)

dobra... na termometrze brak skali wiec moge pierdzielic... 45 st w sloncu to przesada...


ziute mobilizowac do ustalania taktyki...
no i cwiczyc/cwiczyc/cwiczyc...
raz w tyg to chyba optymalne rozwiazanie...

tyle razu byly proby tworzenia tego squadu... nawet strona gdzies byla... trza sie wziac do roboty i zgarnac kase za 1 miejsce w olimpiadzie... (oby nie paraolimpiadzie... ;) )

Grzdyl - Czw Sie 19, 2004 12:02 pm

lol...
mowie ze jest za goraco ;)

Nuclear - Czw Sie 19, 2004 12:47 pm

kURWA ALE UPAŁ - W BIURZE MAM PONAD 40 STOPNI - PRZEJEBANE
PogromcaDziewic - Czw Sie 19, 2004 4:03 pm

w gdansku kolo 20, pochmurno, teraz strasznie duszno a wczoraj padało.
Kumanus - Czw Sie 19, 2004 4:21 pm

bytom - luźno ;) z 30 jest
Grzdyl - Czw Sie 19, 2004 4:22 pm

uwielbiam te wpisy "na temat"... ;)
wegorz - Czw Sie 19, 2004 5:13 pm

bily 36 zyc sie nie proponuje slonko z bfg przeczesac bo zaczyna robic sceny ;)
wegorz - Czw Sie 19, 2004 5:14 pm

mialo byc biały i 36* C
pyz - Czw Sie 19, 2004 7:37 pm

chyba zacznę znów kasować posty ...
Grzdyl - Pią Sie 20, 2004 1:15 am

po co kasowac...

wystarczy zwrocic uwage... ;)

pyz - Pią Sie 20, 2004 1:53 am

geniuszu, to było dyskretne zwrócenie uwagi że pierdolą nie na temat i jeśli to będzie trwało nadal to zacznę kasować posty :/ "Sometimes you need to look beyond the surface"
mero - Pią Sie 20, 2004 11:31 am

wszystko jest na temat :)
poprosty zmienil sie temat :P

goooooooraaaaaaaaacooooo ......

sz4dy - Pią Sie 20, 2004 9:17 pm

ad. nation teamu: moge wam pokibicowac?
a tak na serio to GL ;] chlopaki

Grzdyl - Pon Sie 23, 2004 5:57 pm

ja pierwszy zwrocilem im uwage...
SEBbull - Pon Sie 30, 2004 9:32 am

Glosujcie w sondzie na http://q2scene.net !
SEBbull - Pon Wrz 06, 2004 7:04 am

q2olympics ruszy pod koniec wrzesnia!
Dobrze byloby gdybyscie podali mi sklad reprezentacji i kto jest kapitanem/trenerem (cala druzyna musi byc zarejestrowana na q2scene.net i musze miec ich loginy + numer id)...

Potrzebuje to juz teraz poniewaz dochodza mnie sluchy ze niektorzy gracze (ktorzy nie maja pojecia o ctfie) doslownie wpierdalaja sie tylko zeby zagrac jako [pol]...

shinoda - Pon Wrz 06, 2004 9:33 am

Cytat:
Potrzebuje to juz teraz poniewaz dochodza mnie sluchy ze niektorzy gracze (ktorzy nie maja pojecia o ctfie) doslownie wpierdalaja sie tylko zeby zagrac jako [pol]...


:shock: hahaha, rotfl
to moze wystawimy dwie reprezentacje :idea:
1. DM-CTF
2. CTF-CTF
:wink:

pyz - Pon Wrz 06, 2004 10:59 am

A niech się wpierdalają, ostateczną decyzje i tak podejmie ziutek bo on został chamsko wyznaczony do bycia kapitanem...

ziut, selekcjonuj team i trenuj ich :) masz moje wsparcie moralne, duchowe i mentalne.

szyna^ - Pon Wrz 06, 2004 11:14 am

Jawnie Ziuta do roboty.
brzoza - Pon Wrz 06, 2004 11:30 am

Wlasnie ziut. Na pejcz sie zrzucimy bedziesz mial czym czarnuchow poganiac.
Ziutek - Pon Wrz 06, 2004 3:59 pm

czy ktos wogole przeczytal to co osatatnio napisalem? :) chyba nie... no coz... po pierwsze dajcie mi dokladne info, po drugie - nie mam teraz tuz przed CB czasu na cwieczenie innego teamu niz ni! (bogi ziut koza omen faya kurz taz)... nie bede dzielil sparow na q2ol i q2cb... bezsens... kiedy to dokladnie ma sie odbyc?
pyz - Pon Wrz 06, 2004 7:02 pm

ok to olewamy olimpiade, trener polskiej kadry strajkuje ;)

brzoza, idź po flaszke i przynieś na czwartek na mecz :)

PogromcaDziewic - Pon Wrz 06, 2004 7:05 pm

proponuje zeby ulatwic sprawe zeby ten team ni1 [jaka nazwa:DD] co go ziuta przygotowuje byl tym do q2ol
dobry squad, nawet bogi dm ziom jest wiec looz ;d

szyna^ - Pon Wrz 06, 2004 10:57 pm

Ta Ziuta zagrajcie swoim teamem.
Kumanus - Wto Wrz 07, 2004 12:19 am

dokladnie :!:
pyz - Wto Wrz 07, 2004 8:40 am

słyszeli? jak nie, to niech usłyszą ;-) to teraz tamci niech się idą męczyć (hehe, łosie, dali się wpakować :P ), a my idziemy na piwo, szyna stawia
Ziutek - Wto Wrz 07, 2004 3:09 pm

jak dokladnie beda wygladac rozgrywki? :) kiedy sie zaczna, ile to bedzie meczy i wogole...
shinoda - Wto Wrz 07, 2004 5:57 pm

Cytat:
jak dokladnie beda wygladac rozgrywki? :) kiedy sie zaczna, ile to bedzie meczy i wogole...


SEBbull | gg 1476968 | icq 321686935 | sebbull@poczta.fm
http://www.quake2.pl

z nim gadaj :wink:

szyna^ - Sro Wrz 08, 2004 5:10 pm

Dupa nie stawia ;P
pyz - Czw Wrz 09, 2004 1:00 pm

Szyna:

Kumanus - Czw Wrz 09, 2004 2:47 pm

powinno byc klekaj... :twisted:
szyna^ - Sob Wrz 11, 2004 12:27 pm

Kumanus to klekaj do Miecza :! >
Kumanus - Sob Wrz 11, 2004 2:32 pm

musial bys sie przynajmniej umyc ;P ...
wydaje mi sie ze cie nie stac ;)
btw. pytąga mi laskaj :>

szyna^ - Nie Wrz 12, 2004 11:41 am

Kumanus pal motor ;D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group