Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - q2ctf & q2olimpics

pyz - Czw Sie 05, 2004 5:54 pm
Temat postu: q2ctf & q2olimpics
Okej, skoro temat został sensownie poruszony, to ankieta time - zaczniemy od selekcjonera kadry polskiej.. Poniżej są moi (IMHO doświadczeni) kandydaci, którzy się nadają, niech głos ludu przemówi...
duke - Czw Sie 05, 2004 6:53 pm

zanim zobaczylem te sonde troche czasu minelo:P hahaha zle zaglosowalem, lol powinienem na Adolfa:P ale jaja by byly hehehe
xman - Czw Sie 05, 2004 7:58 pm

ja bym dal ziuta i adolfa :D we dwoch zawsze razniej :) a jak za malo bedzie to jeszcze viteza :D ale tako to ziuta bo to samotnik i samemu tez mu ne bedzie smutno :D
omen - Czw Sie 05, 2004 8:14 pm

hehe, ciekawo czy bedzie 100% na ziutka ... ;P chyba sie wylamie ...
Kribol - Czw Sie 05, 2004 8:57 pm

pyz z kim ty trzymasz? :)
pyz - Czw Sie 05, 2004 9:09 pm

coś Ty ochujał? myślisz, że Adolfowi się będzie chciało? :-)
Kribol - Czw Sie 05, 2004 9:34 pm

wieze w ślązaków :)
Kala - Czw Sie 05, 2004 9:38 pm

buahauua ;]

Vote yes Adi ;] rzecz oczywista.

omen - Pią Sie 06, 2004 12:10 am

A ja dam vote na voteza ;>
Trigger - Pią Sie 06, 2004 9:30 am

spelnilem swoj patriotyczny obowiazek
tak czy inaczej nie mozna wybrac zle w tej ankiecie ;)

Rezor - Pią Sie 06, 2004 10:46 am

vot yes ziutek
Adolf - Pią Sie 06, 2004 1:05 pm

Hmm, w topicu nizej piszemy o tym, zeby wystawic caly sklad ewc + ktos_jeszcze, wiec chyba tylko ziutek i ziutek ?:)
btw. nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ale ja do "pracy" potrzebuje calego sztabu specjalistow :P (krib do umawiania, pyz do zjebywania, porti jako mysliciel i jeszcze pewnie ktos ;-) )

duke - Pią Sie 06, 2004 2:17 pm

ja moge byc od narzekania
pyz - Pią Sie 06, 2004 3:46 pm

Cytat:
duke:
hahaha zle zaglosowalem, lol powinienem na Adolfa:P ale jaja by byly hehehe


Cytat:
Adolf:
btw. nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ale ja do "pracy" potrzebuje calego sztabu specjalistow :P (krib do umawiania, pyz do zjebywania, porti jako mysliciel i jeszcze pewnie ktos ;-) )


Spróbujmy choć raz być poważni, co ? ;) (yeah, right)

vitez - Pią Sie 06, 2004 6:47 pm

Patrzac na watek obok i zdecydowana wiekszosc rozsadnych glosow na sklad ewc+szyna+kurza+kilku S... to nawet gdybym wygral w tej ankiecie to bym sie nie zgodzil i zlozyl dymisje. Co ja mam mieszac w taktykach i zgraniu ewc? Bez jaj.
Tylko Ziutek IMHO :P
Poza tym jego bardziej lubia na arenie miedzynarodowej... sedziowie CB nie sa zbyt lubiani ;)

Ja moge tylko sluzyc wsparciem moralnym:
"Dalej Bracia! Pan jest z nami! " ;)

duke - Pią Sie 06, 2004 9:04 pm

i tak nie bedzie ctfa w tej olimpiadzie wiec po co kombinowac
omen - Pią Sie 06, 2004 9:49 pm

Jeszcze nie wiadomo ;) a wiec cii i nie zapeszaj ;) ksz ksz
szyna^ - Sob Sie 07, 2004 4:53 pm

;-S Niech gra te ewc i tyle.
Magnus - Sob Sie 07, 2004 5:36 pm

JA tam na koze albo Marco2001 by głosował ale skoro ich nie ma to pozpostaje ziut który wraca chyba dopiero pod koniec sierpnia z Angli
kozako - Pon Sie 09, 2004 11:18 pm

hehe porownujesz mnie do marco ? on jest lepszy ;p
Magnus - Wto Sie 10, 2004 8:23 am

wiem :)
ryq - Czw Sie 12, 2004 9:03 am

cos mi sie zdaje ze ziutek wygra wybory na mistera polskiej reprezentacji :lol:
szyna^ - Czw Sie 12, 2004 10:14 am

no i o to biega ;D
Ziutek - Nie Sie 22, 2004 5:56 pm

re ;)
chwile mnie nie bylo i juz sie jakies rzeczy dzieja za moimi plecami...
po pierwsze co to za impreza?
po drugie, [ewc] poki co nie ma.... tylko ja i bogi mamy ochote 'pchac ten wozek dalej'... zas reszta skupia sie na piciu (wcale im sie nie dziwie) i nie ma zamiaru wracac do q2 (koza, xman, omen), no chyba ze na speca, tylko po to by zepsuc mi nieco krwi (duke)... w takim ukladzie mowienie o jakimkolwiek udziale calego [ewc] w tej olimpiadzie jest nieco... bezsensowne... nie jestem nawet pewny czy uda mi sie zebrac ludzi na ClanBase, a reprezenotawnie Polski w jakiejs tam olimpiadzie? raczej [ewc] tutaj 'samo' nie zagra...
co do samej nominacji, ktora chyba otrzymalem, to narazie wole sie nie wypowiadac, nie wiem czy bede mial czas na to by zajac sie organizowaniem polskiego squadu....
nie ma co tutaj lac wody, czas pokaze... ja osobiscie mam nadzieje ze wystapimy w CB, przynajmniej w 2 lidze...
to tyle, cya

ps: rozumiem ze nikt nie zmieni mi tego glupkowatego podpisu pod nickiem, ta? heh... to przynajmniej zmiencie to na Lorenzo Lamas.... swoja droga to fajny koles...

Kumanus - Nie Sie 22, 2004 11:28 pm

No i moj scenariusz sie sprawdza :twisted:
A hary impotent i tak da rade ;) :P (joke)

vitez - Pon Sie 23, 2004 5:24 pm

[quote="Ziutek"][ewc] poki co nie ma.... tylko ja i bogi mamy ochote 'pchac ten wozek dalej'... zas reszta skupia sie na piciu (wcale im sie nie dziwie) i nie ma zamiaru wracac do q2 (koza, xman, omen)[/quote]

Tez sie nie dziwie... wakacje, luz, pijatyki itp ;) . Zacznie sie szkola, wroca na ziemie, trzeba bedzie odreagowac stresy szkolne to szybko wroca do Q2 ;) - zacznij zbierac od nowa ewc pod koniec wrzesnia albo i wczesniej, a w miedzyczasie wpisuj do CB :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group