Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - mapy - kolejno, losowo, głosowanie?

pyz - Sob Sie 14, 2004 6:30 pm
Temat postu: mapy - kolejno, losowo, głosowanie?
No, skoro trendy ankiety, to jeszcze jedną zrobie.

Na prozacu mapy lecą kolejno, w kolejności ustalonej przezemnie (q2ctf1, q2ctf2, q2ctf3, q2ctf4, q2ctf5, lfctf1, lfctf4, lfctf7, lfctf10, rtctf1a) - oczywiście jest mapvote do tego, ale zauważyłem, że ludzie często narzekają .. Więc stąd pytanie, jak w topicu, jaki wolicie tryb map? Wszelkie propozycje dorzucenia innych mapek do tej listy również mile widziane.. to tylko dla mojej wiadomości, może z tego skorzystają też inni admini, w końcu chodzi o to, aby server był jak najbardziej player friendly ;-) (o ile player szanuje to co mu się daje..)

Jeśli ktoś nie wie jaki tryb to jaki, to już opisuję:

kolejno - opisane powyżej
losowo - wybiera losowe mape z listy która zostanie ustalone
głosowanie - po każdej mapie wybiera 3 'pobliskie' mapy i użytkownicy głosują, było to na COOLNET przez jakiś czas ale zostało wyłączone, domniemam, że z powodu nagminnego lfctf10

Osobiście 1 i 2 opcja mi się podoba - 3 IMHO denna, ale możliwa.. Niech lud przemówi ;)

Kazwa - Sob Sie 14, 2004 6:37 pm

Ah ta TRENDowatosc 8)

Losowo powinno byc, bo wiadomo, ze wiekszosc uwielbia i ubostwia mapy typu : lf4, lf10

Adolf - Sob Sie 14, 2004 7:18 pm

kolejno .. przynajmniej bede wiedzial kiedy spier** z servera :/
Magnus - Sob Sie 14, 2004 8:26 pm

Głosowanie!!!
vitez - Nie Sie 15, 2004 1:59 am

Kolejno. Kazdy ma swoje mniej lub bardziej ulubione mapy i dzieki liniowemu rozlozeniu listy bedzie mogl sobie ladnie dzien zaplanowac - kiedy gra na danym servie, kiedy idzie siku, kiedy plotkuje na specu, kiedy znowu gra itp ;) .
Takie ulozenie podoba mi sie na xs4all chociaz akurat tam szkoda ze jest ctf1 od razu po lfctf4 :?

PogromcaDziewic - Nie Sie 15, 2004 2:05 am

[quote="Adolf"]kolejno .. przynajmniej bede wiedzial kiedy spier** z servera :/[/quote]

podpisuję się pod tym.
mapvote disabled i kolejno od ctf1-5, potem lf1-lf10 itd
bedzie fajnie...

Qnik - Nie Sie 15, 2004 10:00 am

Powinno byc losowo :o
Kumanus - Nie Sie 15, 2004 1:04 pm

jesli w ta kolejnosc wejdzie ctffive to jestem na TAK :P
narazie wstrzymuje sie od glosu ;P

PogromcaDziewic - Nie Sie 15, 2004 4:05 pm

osobiście uważam że powinny wejśc wszystkie mapy...
duzo osob nie nawidzi np lf10, inni zaś sumyitd, ale niech all będą...
ciekawiej bedzie ;]
a np na ctf.pl powinna byc lista z kolejnoscia wystepowania mapek, a url do listy na MOTD.

vitez - Pon Sie 16, 2004 12:51 am

A gdyby ktos marudzil ze jak ida kolejno to moga sie trafic 'nudne mapy' (pamietajcie ze to rzecz gustu) to : 'use the mapvote Luke' :P
PogromcaDziewic - Pon Sie 16, 2004 6:52 am

jak się trafią "nudne" mapy to niech zmieni server ;s
chrom - Pon Sie 16, 2004 2:03 pm

tylko nie losowo to bendzie nudne...
Z-Factor - Wto Sie 17, 2004 4:09 am

zaglosowalem "losowo" bo maplist w "kolejno" mapy nie podpaly mi do gustu, powinno byc: ctf1, ctf1, ctf1, ctf1, ctf1, ctf1, ctf1, ctf1, ctf1 i dla odmiany Mc Kilnley. w koncu szachy maja jedna "mape" a kombinacji
sa miliardy ...

Grzdyl - Wto Sie 17, 2004 12:06 pm

dopowiem tylko do wpisu z-f...

w 40 ruchowej partii szachow mozliwych posuniec po obu stronach jest wiecej niz wszystkich atomow we wszechswiecie... :idea:

masakra jak sie o tym dowiedzialem...

szyna^ - Wto Sie 17, 2004 1:32 pm

Z-f Ty jednak nie taki glupi jestes :> Respect! :> ale i tak jestem za losowo. A Vit Ty sie nie udzielaj ;P
Kumanus - Sro Sie 18, 2004 7:42 am

losowo ... tego chyba jeszcze nie bylo.
luz - Pią Sie 20, 2004 11:29 am

jak demokracja, to demokracja. ;) pewnie ze glosowanie... , tak w ogole to nie wiem po jaki CHUJ ja sie wypowiadam, z racji tego ze tej gry na oczy nie widzialem przez 3 miechy, ale zeby nie bylo ze sie nie udzielam. ;)


pozdro600.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group