Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Half Life II

Adolf - Pi± Sie 27, 2004 3:51 pm
Temat postu: Half Life II
Wiem, ze ten topic nie pasuje tutaj, ctf rulez i id rox, ale who cares :P

Kod:
ftp://ftp.sunet.se/pub/games/PC/gamershell/movie/03_HL2-Tenements.zip
ftp://ftp.sunet.se/pub/games/PC/gamershell/movie/05_HL2-Ravenholm.zip
ftp://ftp.sunet.se/pub/games/PC/gamershell/movie/hl2-intro.zip
ftp://ftp.sunet.se/pub/games/PC/gamershell/movie/hl2-trainstation.zip
ftp://ftp.sunet.se/pub/games/PC/gamershell/movie/hl2_2004trailer_1024_q01.zip

kozako - Pi± Sie 27, 2004 6:43 pm

ja nie sciagam bo u mnie nawet zipa nie rozpakuje ;p
pyz - Sob Sie 28, 2004 7:43 am

się ssa się ... anyway pamiętam, że w halflife single grałem chętnie - podobało mi się :-)
Kala - Pon Sie 30, 2004 2:22 pm

BAUHAUAHU, adi co dzieje sie ;)

p.s jezeli chcecie wiecej stufu zapraszam na moja strone.

burtlee - Nie Wrz 05, 2004 9:57 pm

Przed chwila sciagnalem i obejrzalem film pokazywany chyba na targach E3, demonstrujacy engine HL2. Pliczek ma 600 mega, to jest 20-minutowy film QuickTime (hl2_demo_trailer_full.mov), ale POWINNISCIE to zobaczyc. KONIECZNIE.

Mnie doslownie zatkalo z wrazenia, gdy zobaczylem jak gosciu (gracz) wyrywa kaloryfer ze sciany, rzuca nim we wroga stojacego na gorze schodow. Trafiony przeciwnik leci do tylu, uderza w stajacy za nim automat z napojami, z ktorego wysypuje sie mnostwo puszek (turlaja sie po podlodze i spadaja po schodach). Gra jest pelna interakcji z otoczeniem na niespotykana dotad skale. Po prostu kosmos :)

Inna scenka: gracz chowa sie w pomieszczeniu, barykaduje drzwi przesuwajac do nich lodowke. Przeciwnicy probujac wejsc do srodka wala w drzwi, ktore sie trzesa i lodowka zaczyna powoli sie przesuwac. Po chwili dochodza do wniosku, ze jednak mozna tez sprobowac przez okno :)

Plik jest do sciagniecia z gamespota. Polecam!

shinoda - Nie Wrz 05, 2004 10:05 pm

ten film ma juz z pol roku ponad :-) kazdy go widzial :shock:
burtlee - Nie Wrz 05, 2004 10:16 pm

a to pszepuaszam :)
Bylem nie f temacie.

shinoda - Nie Wrz 05, 2004 10:29 pm

VI (szosteczka) :twisted:
szyna^ - Pon Wrz 06, 2004 11:31 am

No sciagam tego trailera :>
-=ff=-alien3 - Wto Wrz 07, 2004 8:33 am

gra zapowiada się niesamowicie
ta grafika, ten klimat ... uff

a jeszcze doom3..

chyba jednak musze sobie wreszcie kompa zmodernizować :idea:

Adolf - Wto Wrz 07, 2004 12:51 pm

hl2 pozamiata, to jest pewne, chociaz jest jeszcze Stalker, ktory imho jest zdecydowanie najciekwszy z wszystkich fpp teraz, ale ze wzgledu na malo znana firme nie ma szans na "zbyt" duzy rozglos
btw. doom3 sux

burtlee - Wto Wrz 07, 2004 6:49 pm

DOOM III sucks, zgadzam sie. Ale zapomnieliscie jeszcze o Far Cry. Engine i klimat tej gry wymiataja. Jak zaczalem grac, to przez tydzien nie moglem sie oderwac od kompa :) Szczegolnie nocne rajdy jeepem po wyspie pelnej wrogow robia niesamowite wrazenie.
vitez - Wto Wrz 07, 2004 8:17 pm

A ja ciagle czekam na Q4 ;) . Do Dooma 3 mam za slaby sprzet, wiec uwierze wam na slowo ze sux i nie bede sie wykosztowywal bu upgrade'owac. Do HL2 pewnie tez nie zdaze zebrac funduszy na upgrade, wiec pewnie tez uwierze na slowo (i mam nadzieje ze bedzie sux ;) ).
Q4 tylko zapowiedziany... jak sie pojawi za ok 2 lata to moze wtedy juz bede mial nowy hardware i sobie z nim poradze :)

burtlee - Wto Wrz 07, 2004 9:22 pm

Far Cry dziala calkiem plynnie na sredniej klasy sprzecie. Naprawde polecam te gierke, ma bardzo interesujace misje single-player.
Adolf - Sro Wrz 08, 2004 10:42 am

Q4 robi RavenSoft - me dziekuje za taki shit =] .. chociaz ID tez ostatnio sie nie stara :/
szyna^ - Nie Wrz 12, 2004 10:29 pm

a ja to juz mam kompa przed wojennego ;/ i se za szybko nie upgrejduje bo kase na samochod zbieram.
Adolf - Pon Wrz 13, 2004 1:43 am

http://ftp.vugames.com/si...ailer_1300k.wmv
hl2 pozamiata w single :)

Nuclear - Pon Wrz 13, 2004 11:09 am

Pamietacie interakcje w Duke 3d to było co¶, można nyło grać na automacie czy maszynie - jaki¶ piksel w srodku skakał zajebisat giera była, czy tez mozna było spuscic wode w kiblu i ludzie zacieszali, a teraz... czego to ruskie nie wymy¶la. Szkoda tylko ze trzeba mieć komputer z kosmosu. A na polskie warunki nieliczni mog± sobie pozwolić na nowy sprzecior :(
szyna^ - Sro Wrz 15, 2004 10:19 am

wlasnie, w ogole to szukam sponsora :P kto mi zasponsoruje kompa ?
shinoda - Sro Wrz 15, 2004 10:53 am

Cytat:
wlasnie, w ogole to szukam sponsora :P kto mi zasponsoruje kompa ?


a umiesz chociaz gotowac? szukam zony :D

PogromcaDziewic - Sro Wrz 15, 2004 1:55 pm

ja ci ugotuje za kompa :D
burtlee - Sro Wrz 15, 2004 10:49 pm

Szyna, a co kupujesz zamiast komputera?
Trabanta? :-D

szyna^ - Pi± Wrz 17, 2004 10:59 am

ne samochod mamuska sponsoruje ;d a ja mam dolozyc tyle co mam, a mam na kompa ;/
Kazwa - Pi± Wrz 17, 2004 5:19 pm

A po co ci samochod w Bstoku, jak do kazdego miejsca na piechte dojdziesz? 8)
Magnus - Sob Wrz 18, 2004 8:45 am

To wcale nie jest taka dziura!!!
szyna^ - Sob Wrz 18, 2004 10:09 am

Kaziu np po to zeby do Wroca wpasc fura ;P
Kazwa - Sob Wrz 18, 2004 2:13 pm

A to kup jakiegos fajnego furaka, zebym nie musiala sie wstydzic, za Ciebie we Wro ;)
szyna^ - Nie Wrz 19, 2004 11:02 am

eeeee nie dygaj o mnie ;P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group