Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Obstawiamy [!!!]

PogromcaDziewic - Pon Wrz 27, 2004 2:10 pm
Temat postu: Obstawiamy [!!!]
Głosujemy jaki POLSKI klan i które miejsce zajmie :]
moje typy:
1 liga
ni! - 2 miejsce
2 liga
Zw - 1 miejsce
S - 2 miejsce
PKS - 3 lub 4 miejsce
3 liga
STa - 1 lub 2 miejsce
X:M - 3 miejsce

Zobaczymy kto będzie najbliżej :]
Co można wygrać ? Kratę Piwa Grolsch, Vitez stawia :]]

Załączam tabelke z listą klanów dla ludzi mniej zorientowanych :]

brzoza - Pon Wrz 27, 2004 3:39 pm

killer w div2 stawiasz ze zw bedzie mialo 1st place ? lol.... n/c jak oni nawet z tic dostali do zera.
Adolf - Pon Wrz 27, 2004 4:03 pm

div1 :
1. idc
2. eA
3. ni!
4. 1dt
5. ]I[
6. omen

----------------------------------------edit

Obstawianie div1 to samobojstwo :) Tutaj praktycznie kazdy klan moze wygrac, chociaz eA i idc wydaja sie byc po za zasiegiem pozostalych klanow...
IMHO ! ;)
idc - chyba najbardziej zgrany klan w div1, graja po prostu idealnie, a skladzik maja oczywiscie niczego sobie ;)
eA - najlepszy klan w div1, z ich skladu mozna zrobic 2-3 porzadne teamy do div1 .. no i mam nadzieje, ze ten przesyt ich zniszczy od srodka :)
ni! - zgrani i nieobliczalni, szczegolnie na nietypowych mapach (lf1, suma6), wiadomo, kazdy z nas chce, zeby ni! tam pojechalo wszystkich, ale patrzac realnie - eA i idc sa po za zasiegiem, chociaz licze na niespodzianki jakies :)
1dt - skladzik maja wypasiony i chyba od zawsze taki sam, ale znajac ich sklonnosc do afer, nie wiadomo czy wogole dotrwaja do konca sezonu ;-)
]I[ - dobry team, ale za krotko razem graja, zeby mogli cos wiecej osiagnac w tym sezonie .. no i fettson nie jest juz taki szybki jak kiedys :/
omen - skladzik do DM maja dobry, ale zeby wygrywac w div1 musza jeszcze troche pograc albo postarac sie zeby damiah przychodzil na mecze ;)

vitez - Wto Wrz 28, 2004 2:04 am
Temat postu: Re: Obstawiamy [!!!]
Cytat:
Głosujemy jaki POLSKI klan i które miejsce zajmie :]
moje typy:
1 liga
ni! - 2 miejsce
2 liga
Zw - 1 miejsce
S - 2 miejsce
PKS - 3 lub 4 miejsce
3 liga
STa - 1 lub 2 miejsce
X:M - 3 miejsce


Widac ze wiesz troszke o polskich klanach, ale troszke za malo o nich, i w ogole prawie nic o zagranicznych klanach ;) .

Popatrzmy...
Adolf ladnie opisal Div1, ale wg mnie kolejnosc bedzie taka:
eA, ni! (lepiej zgrani od idc), idc, omen, ]I[, 1dt (zapewne odpadna jak zwykle, juz jedna afere maja za soba - to dzieciaki pod wzgledem podejscia i zachowania + pingcheaterzy i whinerzy).

Div2: ZW 1 miejsce??? LOL z TIC dostali do 0 a to jeden ze slabszych klanow w Div2 (obok bh).
Wg mnie Div2 bedzie mniej wiecej tak:
NQ,S, TuR, d4kj3, TIC, bh, PKS, ZW.

Dlaczego tak nisko polskie klany?
PKS - juz jedna afere maja za soba, Smok fejkowal nocheat reply i Grzdyl najprawdopodobniej o tym wiedzial (zaraz sie zacznie sliczny flejmwar), bez Smoka ciezko bedzie PKS wystawic znosny i zgrany sklad - coz, sami sobie winni ;)
ZW - kupka graczy biegajacych po mapie... podobno ze zgraniem i taktyka u nich cienko.

Div3:
Tu ciezko... ecf i UBB to niewiadome dla mnie, wydaje mi sie ze to najbardziej wyrownana dywizja CB... STa graja niezle, xM rowniez niezle - zaskoczyli mnie niezlym zgraniem i obrona w meczu z ism, niestety takie zgranie lepsze jest stosowane przy quadzie a nie w obronie :> . Z powodu tak nieznanego poziomu klanow nie bede probowal ich ustawiac w kolejnosci, ale wydaje mi sie ze oba polskie klany moga miec szanse na wysokie pozycje.

PIELUCHA - Wto Wrz 28, 2004 9:22 am

po tym co pokazalismy w pierwsyzm meczu boje sie obstawiac....
STa ma problem...nie stawi sie 2 czy 3 z pierszego skladu to zastepcy nie daja rady
nie pamietam tak wysokiej porazki w CB ;/

Kazwa - Wto Wrz 28, 2004 12:11 pm

Tak trudno zainstalowac nocheat ? :)
pyz - Wto Wrz 28, 2004 1:50 pm

PIELUCHA, ZTCW pożarłeś się z elmo, a gość szybko się uczy - chciał grać w STa, pomógłby Wam dużo... :)
kozako - Wto Wrz 28, 2004 2:02 pm

co to ZW ?
pyz - Wto Wrz 28, 2004 2:27 pm

jakiś klan z którym mamy grać w niedziele :)
brzoza - Wto Wrz 28, 2004 2:51 pm

to jest klan jakis glodnych gosci... bo chca wszystkich zjesc. Ich pelna nazwa to Zjemy Was.
pyz - Wto Wrz 28, 2004 2:56 pm

zrzuta na zieminaki?
PIELUCHA - Wto Wrz 28, 2004 4:39 pm

[quote="pyz"]PIELUCHA, ZTCW pożarłeś się z elmo, a gość szybko się uczy - chciał grać w STa, pomógłby Wam dużo... :) [/quote]


nie sadze jest ceinki jak barszcz :) wg mnie...80% ludzi ode mnie jest "nieco" lepszych od niego :) zreszta to dziwny ludz :)

PogromcaDziewic - Wto Wrz 28, 2004 6:49 pm

vit & sosen macie racje, nie bardzo znam się na klanach zza Królestwa Jagielońskiego :]
ale co tam ;d chce być fajny ;s

Vit staraj się tam w CB żeby ni! dobrze wypadło ;]

pyz - Wto Wrz 28, 2004 7:06 pm

wymień te 80% ludzi PIELUCHA, wytypuje Ci minimum połowe z nich których elmo rozłoży :-)

(bo on się ma od kogo uczyć, a większość Twoich ludzi nie.. :>)

vitez - Sro Wrz 29, 2004 2:29 am

Cytat:
Vit staraj się tam w CB żeby ni! dobrze wypadło ;]


To chyba do Ziutka mialo byc, on szefuje ni! a ja u nich nie gram wiec jak mam sie starac? ;P

(ale gdyby nie moje podpowiedzi to Bjorn pozwolilby 1dt spingrejpowac ni! na servie ergo ;) )

Ziutek - Sro Wrz 29, 2004 9:17 am

gj ;]
brzoza - Sro Wrz 29, 2004 10:13 am

powiem to! i bedzie nowy watergate!

GJ Tomku!

PogromcaDziewic - Sro Wrz 29, 2004 1:45 pm

[quote="vitez"]
Cytat:

(ale gdyby nie moje podpowiedzi to Bjorn pozwolilby 1dt spingrejpowac ni! na servie ergo ;) )


no chodzi o to żebyś pozałatwiał co nie co jako admin :D :]

PIELUCHA - Sro Wrz 29, 2004 7:24 pm

[quote="pyz"]wymień te 80% ludzi PIELUCHA, wytypuje Ci minimum połowe z nich których elmo rozłoży :-)

(bo on się ma od kogo uczyć, a większość Twoich ludzi nie.. :>)[/quote]

bez przesady...ja wiem ze kaz to dobry nauczyciel ale...hmm kojarzysz od kogo kaziu sie uczyl ? :lol:

pyz - Sro Wrz 29, 2004 9:51 pm

Co nie zmienia faktu, że elmos jak na okres który on gra w q2, to jest naprawdę dobrym graczem.
PIELUCHA - Sro Wrz 29, 2004 10:29 pm

no fakt ale wydaje mi sie ze i tak go za bardzo chwalisz...chyba za duzo razem wypiliscie ;)
pyz - Pią Paź 01, 2004 12:11 am

wypiliśmy mało, do tego ja odpadłem na imprezie jak z nim piłem, ale ja miałem ciut 'większe tempo' że tak to ujme... ale jego gre w q2 oceniam obiektywnie po tym co widze :)
Adolf - Pią Paź 01, 2004 12:56 am

Wracajac do teamu .. i przy okazji patrzac na tabelke div1, to wszystko idzie zgodnie z planem, narazie of korz =]
1. idc
2. eA
3. ni!
to sie zmieni oczywiscie na dniach, ale fakt trzeba zanotowac, ze jednak dobrze obstawiam :D
Dzisiaj ni! przegralo z ]I[ - co mialo zupelnie inaczej wygladac, ale mam nadzieje, ze 1dt wygral z ]I[ jak beda grac na serverze z normalnymi pingami, bo prawda jest taka, ze 1dt na pingu powyzej 30 to nie jest juz 1dt :) Wiec jezeli tak bedzie, to wszystko wroci do normy.
Ok, a teraz sie pobawie :
idc vs omen - 4:0
eA vs 1dt - 4:2
1dt vs idc - 2:4
omen vs I - 0:4
eA vs ni! - 4:2
Reszte pozniej :)

vitez - Pią Paź 01, 2004 5:27 am

Nie doceniasz omen... a zauwaz ze w swoim pierwszym meczu grali bez dwoch podstawowych graczy - cmx i Ra. Maja oni grac w kolejnych meczach... wg mnie bedzie ciekawie - na pewno omen - 1dt i omen - I beda bardziej wyrownane niz myslisz.

1dt... zapewne jak zwykle nie dotrwaja do konca sezonu. Wczoraj nie mogli znalezc serwera vs eA. Dlaczego? Bo dla 1dt pasowaly tylko skene i omen (na ktorych mieli pingi 30-40, eA 3x po 60 1x 70 i 1x90) ...
stad wildcard. Lejm podejscie 1dt do pingow (chcemy miec 30-40 i bez PL inaczej nie gramy - vide forfeit dla ni! bo im PL mimo pinga 60 przeszkadzaly :/ - dzieciaki).
O innych aspektach lejm podejscia 1dt nie bede sie rozpisywal (nie pojawili sie na ircu na czas bo pracowali... wiec czemu do k* nedzy ustawili tak wczesna godzine meczu :/ itp itd - problematyczny klan i tyle)

szyna^ - Pią Paź 08, 2004 4:03 pm

1div
1. Idc
2. eA
3. ]I[/ ni!
4. ni!/]I[
5.1dt
6.omen


ej to moja opinia wiec mi tu nie pucowac sie!

vitez - Pon Paź 11, 2004 8:44 am

eA wdupilo z 1dt i ni! ... a idc i ]I[ jak do tej pory same rejpy prawie ;)

wiec:

1. idc
2. ]I[
3. ni!
4. 1dt
5. eA
6. omen


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group