Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Najlepszy klan w historii ctf...?

pyz - Wto Wrz 28, 2004 2:26 pm
Temat postu: Najlepszy klan w historii ctf...?
Jest to lista klanów które moim skromnym zdaniem dominowały przez jakiś okres na scenie q2ctf, ciekaw jestem Waszej opinii który był/jest najlepszy :)

(z początku starałem się chronologiczną kolejność dać ale mi się powaliło ciut :P )

brzoza - Wto Wrz 28, 2004 2:39 pm

a gdzie PKS ?
Adolf - Wto Wrz 28, 2004 2:42 pm

wlasnie, gdzie PKS ?
pks rulz

PIELUCHA - Wto Wrz 28, 2004 4:42 pm

moze po prostu pks nie dominowalo :)
btw sta na poczatku tez bylo niezle...sam grales pyz :)

ziuum - Wto Wrz 28, 2004 5:19 pm

swego czasu pokonanie [p] bylo nierealne dla innych polskich klanow
PogromcaDziewic - Wto Wrz 28, 2004 6:51 pm

popieram ziuuma, [P] ower...
Jeszcze klan z ktorego zrobiono FF był dobry [mn?] ale i tak [P]ower
jak ktoś ma jakieś stare demka [P] to ja bardzo chętnie ;d

pyz - Wto Wrz 28, 2004 7:03 pm

chciałem przypomnieć tylko, że [P] przegrało sparing a następnie klanówke z gumisiami :-P fakt, był to koniec kariery [P], ale co było to było :D Pozatym [P] przegrało też z -Mn-, co prawda warunki mieli gorsze a meczu nigdy nie powtórzono... a gumisie przegrały raz sparing z PnM (jakieś 3v3 o ile dobrze pamiętam), a klanówke to tylko FF wygrało (za 4 razem :D )
Ziutek - Wto Wrz 28, 2004 8:07 pm

smieszny vote, imho klan wszechczasow polskiej sceny to [S] - kazdy kto siedzi w q2ctf od dluzszego czasu musi przyznac, ze kiedys [S] bylo klanem monumentalnym...
jesli zas chodzi o to ktory klan najdluzej dominowal na polskiej scenie to odpowiedz brzmi [P]...
a jesli ktos by pytal mnie ktory klan najwiecej osiagnal poza polska, to mimo iz to nieskromne, powiem ze [ewc]...

tak pozatym to umieszczenie tutaj -Mn- jest nieco dziwne, owszem byl to klan ktory w pewnym momencie zrewolucjonizowal polska scene q2ctf (chodzi glownie o sposob bronienia, kolesie jako pierwsi opanowali dobrze raila ;) )... ale nie przypominam sobie okresu ich dominacji ;)
coz, jak juz mowilem, raczej bezsensowny topic...
ps: mimo wszystko milo jest powspominac :)

kozako - Wto Wrz 28, 2004 8:28 pm

S to najelpszy klan w historii i juz !
Ziutek - Wto Wrz 28, 2004 8:29 pm

a na co glosuje sonia?:)
Kumanus - Wto Wrz 28, 2004 9:46 pm

p .. nie ma co komentowac ... a gumisie wkradly paru z p i kozzaczyli ;] pyz no nie :P
pyz - Wto Wrz 28, 2004 11:51 pm

tak? ciekawostka Kumanus.. powiedz mi kto z [P] był w gumisiach?
Adolf - Sro Wrz 29, 2004 12:24 am

gl
emilio pomyliles kolejnosc wydarzen chyba :)

Grzdyl - Sro Wrz 29, 2004 7:04 am

Powinno pasc pytanie kto z gumisiow przeszedl do [P]? ;)

A co do topicu...

a gdzie MON? (stara gwardia ktora miazdzyla... [MON]Monika? ;) )
sonic (wiadomo)
SoB (bodajze jedyny klan ktory pojechal mn na ctf3 (moze P jeszcze ale nie jestem pewien))
PKS bez ktorego I turniej w Bialystoku nie bylby taki fajny (kto byl ten wie ;) ) (i oczywiscie PKS rulz!)

anyway...
ankieta nie fair wiec do dupy...

PogromcaDziewic - Sro Wrz 29, 2004 7:05 am

ziuta dobrze mówi...
pozatym jak mamy patrzec na klany które przez jakiś czas dominowały to 16v tez mozna by dodać, natomiast [P]ower! ;d
sam pyza mowile ze przegrali pod koniec kariery i pozniej przegrali bo mieli gorsze warunki.

Ej zróbmy potem vote na klany najdłużej grające ;d

Grzdyl - Sro Wrz 29, 2004 7:06 am

i zdejmijcie mi to badziewstwo kolo avatara...
Ziutek - Sro Wrz 29, 2004 9:16 am

wiesz killer... ale to nie bylby vote tylko proste zestawienie ;D no i po co to komu, bo [s] niby gra dlugo... a kazdy wie ze ten klan 3 razy umarl :D
mero - Sro Wrz 29, 2004 11:51 am

:)
byl kiedys taki klan NW :P potem z niego powstalo FF w tym samym prawie sqadzie. Patrzac na oba naraz klany to sqad panowal bardzo dlugo a ze NW niema na liscie Vote Yes FF.

Nuclear - Sro Wrz 29, 2004 12:20 pm

Hujowa ankieta bo nie ma x|M :)
pyz - Sro Wrz 29, 2004 1:43 pm

Chujowi ludzie którzy mają wygórowane mniemanie o sobie - liste tą ustalałem ja z poprawkami Adolfa, sądze, że jesteśmy na tej scenie na tyle długo aby pamiętać *WSZYSTKIE* ewenementy sceny q2ctf które Panowały na scenie (dłużej niż miesiąc), że był okres że z kimkolwiek nie grali to zawsze wygrywali (a grali ze wszystkimi), nie wmówicie mi że jakieś tam x|M, NW czy inne MON, sonic, SoB i PKS miały taki okres, bo to totalna ściema - jak MON było dobre to ownowało [S], więc nie pierdolcie głupot. Sonic było dobre za czasów świetności Josepha, ale napewno nie było najlepsze... To samo tyczy się SoB i NW..

A PKS? Hehehe, co do PKS to polecam przeczytać tego newsa na stronie CB, który doskonale odzwierciedla obecne PKS. I prawda jest taka, że PKS się skurwiło przez to, że Grzdyl koniecznie chciał utrzymać nazwe klanu i... i spierdolił bo jak byli tam dorośli faceci z klasą, tak teraz są gówniarze z podwórka wzięte którym dano komputer....

A co do x|M to powiem więcej - używaj bardzo fajnego timera, który im automatycznie się włącza i zapewne jest też team sync, bo bardzo dziwne jest to że koleś biegnie przedemną, ja biore armora (q2ctf3, przejście koło wiatraka) a jemu się włącza timera - no kurwa nie uwierze po prostu, żeby koleś nasłuchiwał czy nie wziąłem armora i wciskał klawisz z timerem jeśli ucieka z flagą. A takich sytuacji było dużo.... Najśmieszniejsze jest to, że wciskają kit, że sami napisali tego timera - a że przepraszam, niby kurwa który człowiek z x|M umie programować? Wątpie by którykolwiek bo jak ktoś zna jakiś język programowania to nie jest półgłówkiem, jak większość graczy x|M pokazała się na początku (groźby że pojadą zbić Vitez, rotfl..). Ostatnio fakt mają ciut więcej kultury, to trzeba im przyznać.

PIELUCHA - Sro Wrz 29, 2004 1:46 pm

chyba w sumie o GD zapoimnieliscie..a i o Pnm nie widzialem slowa (no chyba ze za sdzybko przeczytalem)
co do najdluzej grajacego klanu to chyba STa - nie wydaje wam sie ?
co do timerow xm...skad je mozna zassac ? maja na swojej stronce ?
bo nawet adresu nie mam

pyz - Sro Wrz 29, 2004 2:02 pm

PIELUCHA:
1. Czy GD miało okres, że było *NAJLEPSZE* ?
2. Czy PnM miało okres, że było *NAJLEPSZE* ?

Mam wątpliwości do okresu gdy grał el czupi, REJS itp. ludzie... Ale nie zamieściłem bo nie jestem pewny.

PIELUCHA - Sro Wrz 29, 2004 3:06 pm

Gd moze nie ale wydaje mi sie ze swojego czasu PNM rzadzilo...przeciez za czasow REJSA (chyba kazdy pamieta jego dmeka) wymiatali niezle...a o GD wspomnialem z racji "szacunku" dla nich w sumie ciezko sie bylo tam dostac i wogole...a poziom w zasadzie prezetowali moim zdaniem takze dosc dobry :) ale ja w sumie malo wiem :oops:
-=ff=-alien3 - Sro Wrz 29, 2004 4:32 pm

gumi$ power :D


2. Pfm
3. FF

Grzdyl - Sro Wrz 29, 2004 5:21 pm

Ty mi nie wyjezdzaj z obecnym PKSem... nie masz prawa komentowac historii i obecnej sytuacji naszego klanu... nie potrafisz obiektywnie ocenic naszej ekipy... w ogole... taka prawidlowosc ze jak nie masz juz o czym gadac to jedziesz PKS co dobitnie swiadczy o twoim prostactwie... "dorosli faceci z klasa"... no to sie odezwales... zeby moc zwracac komus uwage trzeba byc lepszym... a z twoja klasa to sie chyba zatrzymales w podstawowce... jestes glupi tak jak twoje uwagi... wez idz sie przeniesz lepiej do gazetki opartej na systemie tabloidow bo tak fantastycznie potrafisz znalezc jakas sensacje i opatrzyc ja bezsensownym komentarzem ze na pewno jakies "zycie na goraco" cie przyjmie do pisania horoskopow...

skurwiles to sie ty i to dawno temu a teraz brniesz w to bezsensowne gowno ktore dostatecznie ubrudzilo twoje osobe... a ja z gowniarzami nie gadam...

szlag czlowieka trafia jak jakies gowno szuka sensacji...

brzoza - Sro Wrz 29, 2004 5:33 pm

gimme more! kocham to! ;D

fajnie ze na scenie sa takie osoby jak grzdyl i pyz, czyli [S] vs PKS :) bez tego bylo by nudno ;D

grzdyl skomentujesz akcje ze smokiem jakos ?

Magnus - Sro Wrz 29, 2004 5:43 pm

Brzoza patrze się czujesz w roli pośrednika/przewodniczącego tego flamewaru, licze na błyskotliwe komentarze i podchytliwe pytania.
Ziutek - Sro Wrz 29, 2004 5:45 pm

u bejbe, a co na to sonia?:) ..=======..^-
brzoza - Sro Wrz 29, 2004 5:54 pm

ziut gdzie ty jestes ze sie na gg nie odzywasz ?
Magnus - Sro Wrz 29, 2004 5:59 pm

właśnie chamie odezwij sie ma gardłową sprawe
brzoza - Sro Wrz 29, 2004 6:02 pm

a co do topicu.. grzdyl polska scena oczekuje odpowiedzi i wytlumaczenia dlaczego smok zrobil wies!
pyz - Sro Wrz 29, 2004 6:09 pm

Grzdyl nie ma czasu na tak przyziemne sprawy jak wyjaśnienie swoim rodakom, dlaczego członego jego klanu odstawił wioche, założe się, że w mniemaniu Wojtka wszystko jest wporzo.. Pozatym on woli przeglądać czasopisma by porównywać moje wypowiedzi do nich i szukać kolejnych sposobów jak mi dojebać, co mu niestety jeszcze się ani razu nie udało :/ idę jeść dalej lody może później wymyśle coś fajnego do daleszej części flamewara :)
Ziutek - Sro Wrz 29, 2004 6:40 pm

00*0000000*0-------------00000*0000
0000*0000000|Hau Hau!|00*00000*0
0*0000000*00-------------00000*0000
00000*00000000/0000000000000*00
0000000000000/00000000*00000000
00..======..^- 00000000000000000
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

kozako - Sro Wrz 29, 2004 7:38 pm

te 0 to gowno mojego psa czy jak ?
Pozdro Sonia ..======..^-

Ziutek - Sro Wrz 29, 2004 7:46 pm

durniu, to gwiezdzista noc !
pyz - Sro Wrz 29, 2004 10:02 pm

Lamerstwa PKS część druga..

A tutaj mamy kolejny fajny screenshot, odnośnie PKS :-) Kurde, już Sm0k dostał bana, pewnie zaraz dostanie vidmo, a po nim kto będzie? Grzdyl, może Ty? :>

Grzdyl - Sro Wrz 29, 2004 11:20 pm

KJ (F1 ) 27 Sep 20:12 Reply
A mix of polish and finnish players (jore and Mr.2). lol that has to be the lamest clan ever. (o cudownym klanie S)

wkurwiaja mnie takie licytacje...
i ze to niby ja wyszukuje argumentow zeby sie przyczepic...
skoncz lepiej...

a co do wyjasnien to musze najpierw dowiedziec sie w czym tkwi problem... powiedzieli mi ze wchodza przez NC... skoro maja tego samego quejka nic dziwnego ze im wyskoczyl wspolny BUG...

pyz - Sro Wrz 29, 2004 11:32 pm

BUAHAHAHAHAHAHAHA WSPÓLNY BUG ROTFLMAO O KURWA JA PIERDOLE NAJLEPSZY GRYPS ROKU JAKI SŁYSZAŁEM :)
Adolf - Sro Wrz 29, 2004 11:36 pm

kurwa grzdyl nie rozpierdalaj ludzi o tej porze :P
popatrz lepiej ze w tym fake msg z nc byl ip coolnetu :PPP

Ziutek - Sro Wrz 29, 2004 11:38 pm

..======..^- mowi (lol!)
Kribol - Sro Wrz 29, 2004 11:46 pm

omg rotfl, n00b etc.
Grzdyl - Czw Wrz 30, 2004 12:04 am

czy ja mowilem cos o fake msg?

powiedzialem tylko ze wyskoczyl jakis problem z nc... poniewaz przez nocheat.exe nie wchodzi q2 z nc...

fake msg?
smok probowal ale nie wyszlo...
to samo sie tyczy vidmo...
gdybym ja mial noz na gardle tez bym sprobowal...

Adolf - Czw Wrz 30, 2004 12:52 am

grzdyl kogo ty sciemniasz ? bo robisz z siebie idiote wypisujac takie teksty niestety ..
hint!: jak mu z nc q2 nie chodzi, to niech powywala cheaty :/

Grzdyl - Czw Wrz 30, 2004 1:06 am

no stary to sie przejed do bialego i niech smoku odpali ci swojego q2 ok?
tez tak mialem ze na maxymalnie czystym dysku twardym nagralem wszystko od nowa to mialem TEN SAM BLĄD... wchodzilem przez nocheat.exe a uruchamial mi sie normalnie... i tez nie wiedzialem jak sobie z tym poradzic (pomoglo low-level-format ;) ) ... a teraz zrozum smoka - ktory jest potrzebny w danej chwili na walce a nie zdazy walnac formatki i nagrac wszystko od poczatku... tez bym zrobil dokladnie to co on zeby swoja obecnoscia wspomoc klan...

i moze masz racje... jestem idiota bo nie potrafilem normalnymi metodami rozwiazac tego problemu...

a z tym fejk msg to i tak jestem pod wrazeniem ze wykombinowal jak mozna obejsc system ;)

pyz - Czw Wrz 30, 2004 1:08 am

wykombinował czytaj podłapał odemnie i Adolfa, że nie wspomne już o tym, że zły code sobie dał... :>
Nuclear - Czw Wrz 30, 2004 9:50 am

Co do naszych timerów... to jest tak- nie dostaniecie go nigdzie, chyba ze bedziecie grac w x|M. Zreszta timer jest tylko dla zaufanych graczy. Pyz ma racje timer jest automatyczny, ma synchronizacje dla kazdego gracza, graficzne i dzwiekowe odliczanie, ale to juz inna historia. I pyzie nie jeździj po nas bo nas wcale nie znasz.
pyz - Czw Wrz 30, 2004 10:20 am

Zdajecie sobie sprawe z tego, że jest to ogólnie uznawane jako cheat? :> i tak, nie znam, ale jeżdże po cheaterach (hello?).
brzoza - Czw Wrz 30, 2004 10:40 am

Grzdylik ja tego nie rozumiem... JAK MOZNA NIE UMIEC NAPRAWIC SOBIE NC ??

Jezeli nie czitowali to:
- albo nie znaja angielskiego i nie potrafia faqa czytac zeby sobie to naprawic (a jezeli tak jest to ty powinienes im pomoc)
- albo im sie nie chcialo czytac i naprawiac co uwazam za maxymalne lamerstwo bo narazili klan na oslabienie

nie chce nawet mowic tego ze czitowali bo w to nie chce wierzyc.

pyz - Czw Wrz 30, 2004 12:40 pm

Cytat:
brzoza:
- albo nie znaja angielskiego i nie potrafia faqa czytac zeby sobie to naprawic (a jezeli tak jest to ty powinienes im pomoc)


po tym jak przeczytałem jego wypowiedzi na clanbase, mam poważne wątpliwości co do jego znajomości języka angielskiego, co za tym idzie, mam poważne wątpliwości w skuteczność jego pomocy. ;-)

Kumanus - Czw Wrz 30, 2004 12:56 pm

JAk by nie bylo p istnialo dluzej niz gumipipy ... a pyz gral w p a potem w gumifumi... wiec o czym gadamy?

2 sprawa. dla mnie pyz jestes ostatnimi czasy 0 absolutnym... jestes jakims rozpieszczonym dzieciakiem ktory siedzi dlugo w q2 i dostal jakas wladze w q2 i sie tym Kurwa Kurewnie przechwala. mmysslisz ze dzieki temu wolno ci wszstko a w dodatku poszels do s gdzie ludzie ewidetnie blyszcza inteligecja i nie maja wlasnego zdania ( i zawsze sa za toba) i na to sie powolujesz,... Dla mnie jest to paranoja ... Gorzej nzi hitler za czasow wojny (a wy cos podobnego mnacie wiec podobienstwo zrozumiale)
i 3 sprawa pyzu "nie bede z toba prowadzil konwersacji poniewaz nie stiosz w brodziku moich potrzeb intelektualnych co koliduje z moja niewysublimowana wiedza na kazdy temat" wiec nei odpisuj na ten post plz bo juz ci mowie ze mam go gleboko w dupie !!
banuj mnie odrazu bo mnie nie lubisz, powroc do nazywania mnie kabanosem or szef reprezentacji bo na tyle cie stac ...
no co ja moge wiecej powiedziec ty chodzacy ideale ?
wsztystko co mam do powiedzenia nara ...
p.s [s] tak jak s jestem pijany wiec rozumiecie mnie ? (na to pyz sie czesto powolywal [dziala ?])
hahah pulana !!!!!!!

brzoza - Czw Wrz 30, 2004 2:26 pm

te kabanos, ja sobie wypraszam... mam wysoki iloraz iq w tescie tvnu mialem 28! o 2 wiecej od mojego psa! i jestem w [s] wiec stfu!
pyz - Czw Wrz 30, 2004 2:41 pm

Cytat:
Kumanus:
JAk by nie bylo p istnialo dluzej niz gumipipy ... a pyz gral w p a potem w gumifumi... wiec o czym gadamy?


Poprawka, byłem najpierw w gumisiach, dopiero później w [P], słabo znasz moją biografie.

Cytat:
Kumanus:
2 sprawa. dla mnie pyz jestes ostatnimi czasy 0 absolutnym... jestes jakims rozpieszczonym dzieciakiem ktory siedzi dlugo w q2 i dostal jakas wladze w q2 i sie tym Kurwa Kurewnie przechwala. mmysslisz ze dzieki temu wolno ci wszstko a w dodatku poszels do s gdzie ludzie ewidetnie blyszcza inteligecja i nie maja wlasnego zdania ( i zawsze sa za toba) i na to sie powolujesz,... Dla mnie jest to paranoja ... Gorzej nzi hitler za czasow wojny (a wy cos podobnego mnacie wiec podobienstwo zrozumiale)


Hitlera, a raczej Adolfa, to ja mam w klanie, więc od niego wara :-) A ja dla Ciebie moge być zerem absolutnym - Ty dla mnie od zawsze nie byłeś nikim specjalnym, nie rusza mnie to. A pokaż mi chociaż jedną moją wypowiedź która mówi coś w stylu "hahaha ja tu mam władze możecie mi naskoczyć" - oczywiście mówie o władzy, która mi *dano*, a nie którą mam z racji, że sam coś zrobiłem.


Cytat:
Kumanus:
i 3 sprawa pyzu "nie bede z toba prowadzil konwersacji poniewaz nie stiosz w brodziku moich potrzeb intelektualnych co koliduje z moja niewysublimowana wiedza na kazdy temat" wiec nei odpisuj na ten post plz bo juz ci mowie ze mam go gleboko w dupie !!
banuj mnie odrazu bo mnie nie lubisz, powroc do nazywania mnie kabanosem or szef reprezentacji bo na tyle cie stac ...


Buehehehe, kabanosem :) rotfl, już wiem skąd chłopaki na IRCu wzięli ten tekst o Tobie :-) Jendakże nie spełnie Twojej prośby, i odpiszę, co właśnie czynię.... Am I evil?

Cytat:
Kumanus:
no co ja moge wiecej powiedziec ty chodzacy ideale ?


Nic.

Cytat:
Kumanus:
wsztystko co mam do powiedzenia nara ...


Sayonara

Cytat:
p.s [s] tak jak s jestem pijany wiec rozumiecie mnie ? (na to pyz sie czesto powolywal [dziala ?])
hahah pulana !!!!!!!


Ależ Tofiku, ja Ciebie tak ładnie proszę...

Kumanus - Czw Wrz 30, 2004 6:46 pm

a kabanosa wykreowal jinsaw ;) h mu w dupe ;D

edit:
Cytat:
A pokaż mi chociaż jedną moją wypowiedź która mówi coś w stylu "hahaha ja tu mam władze możecie mi naskoczyć" - oczywiście mówie o władzy, która mi *dano*, a nie którą mam z racji, że sam coś zrobiłem.



Lizales komus dupe i tyle...

-=ff=-alien3 - Czw Wrz 30, 2004 6:55 pm

lol tak żałosnych tekstów dawno nie słyszałem
ewidentni cheaterzy
używali jakiegos aimbota / wallhacka + fake nocheat reply

i jeszcze te tłumaczenie .. ze nc nie działał

:D :D:D:D:D
dawno się tak nie uśmiałem

nie dosc ze cheaterzy, to jeszcze beznadziejni

:lol:

Grzdyl - Czw Wrz 30, 2004 7:18 pm

kumanus zwatpilem ale pojawilo sie swiatelko w tunelu... ;)
czekamy tylko na Zelatora ktory moze zbierze ten caly syf do kupy i bedzie cos ciekawszego do roboty a nie tylko flamewar ktory ewidentnie nasz "Pan Moderator" promuje i uwaza ze w ten sposob w jakis sposob wykazuje swoja inteligencje czy "*** go wie"...

anyway...
o ile dobrze pamietam to ja bylem w gumisiach po tym jak zostalem wywalony z ff (dzizas zrobil czystki etniczne) i gumi$ie mnie przyjely... na 24h bo nastepnego dnia Rojter (ktory swego czasu wpadl do Wrocka i mialem przyjemnosc wypic z nim jedno piwko jako mega szczylu) zaproponowal mi P a poniewaz gralo tam pare osob ktore dazylem jakas tam sympatia bez wahania przyjalem jego propozycje... :)
zaliczylem dwa mega klany ale poniewaz klimat w P nie byl najlepszy po jakims czasie przenioslem sie do nowo powstalego klanu PKS ktorego wszyscy gracze mieszkali sie we Wrocku... No i tak zostalo... :) takie male "story" z mojej strony...

alien... a na czym opierasz swoje wnioski? widziales? zlapales za reke? czy tylko czytasz "obiektywne" texty "zyczliwych"...

a zreszta... i tak mam to w dupie... jedyne co nauczylem sie dzieki temu forum to to zeby olewac maxymalnie wszystko co o tobie pisza bo (przewaznie) nie ma tutaj ludzi ktorzy chca pogadac... jest tylko ekipa ktora nieszcze ta scene od srodka... woli najezdzac na ludzi dla draki (flamewar) bo ich przymaly mozdzek nie jest zdolny do wytworzenia innego sensownego sposobu spedzania czasu na tym forum...

i czy KURWA MAC ktos moglby zlikwidowac ten (strasznie smieszny - o jak sie usmialem) DENNY podpis pod moja xywa?

Magnus - Czw Wrz 30, 2004 7:40 pm

Grzdylu spójrz obiektywnie i powiedzi czy to wszystko nie jest gubymi nićmi szyte?!
-=ff=-alien3 - Czw Wrz 30, 2004 8:07 pm

Cytat:


alien... a na czym opierasz swoje wnioski? widziales? zlapales za reke? czy tylko czytasz "obiektywne" texty "zyczliwych"...




grzdylu dalbys spokoj przykre to ale prawdziwe
a ja gram w q2 juz troche czasu i nie jedno juz widzialem
np. gracza z xywa vidmo wchodzacego na coolnet (jakies pol roku temu)
a nastepnie komunikat
"vidmo is using modified client
vidmo was kicked"

widac znalazl nowa zabawke do cheatowania :O

Ziutek - Pią Paź 01, 2004 12:13 am

grzdyl juz w innym topicu zadalem to samo pytanie, ale zadam je jeszcze raz.... wyjasnisz to wkoncu czy karzesz nam snuc domysly?
vitez - Pią Paź 01, 2004 5:08 am

Cytat:
grzdyl juz w innym topicu zadalem to samo pytanie, ale zadam je jeszcze raz.... wyjasnisz to wkoncu czy karzesz nam snuc domysly?


Przeciez odpowiedzial:

"a zreszta... i tak mam to w dupie... jedyne co nauczylem sie dzieki temu forum to to zeby olewac maxymalnie wszystko co o tobie pisza bo (przewaznie) nie ma tutaj ludzi ktorzy chca pogadac... jest tylko ekipa ktora nieszcze ta scene od srodka... woli najezdzac na ludzi dla draki (flamewar) bo ich przymaly mozdzek nie jest zdolny do wytworzenia innego sensownego sposobu spedzania czasu na tym forum...
"

Przetlumacze ci to na moj styl odpowiedzi: Grzdyl powiedzial odpowiedzial na wszystkie zarzuty: "ignore" i *foch* .

Ziutek - Pią Paź 01, 2004 8:21 am

btw. vit, mozesz mi wyjasnic kwestie meczu eA vs 1dt ? (tego ktory mial sie wczoraj odbyc)... uslyszalem wczoraj wieczorem wersje jednej strony... mysle ze ty jako admin masz najwiecej do powiedzenia w tej kwestii... czekam ;D na cos...
vitez - Sob Paź 02, 2004 1:20 am

Cytat:
btw. vit, mozesz mi wyjasnic kwestie meczu eA vs 1dt ?


1dt wildcarda wzieli. A dlaczego to zbyt dluga historia - nie chce mi sie pisac, powiedzmy ze dlatego ze im pasowaly tylko omen i skene a eA nie pasowaly, a eA mieli prawo wybrac serv bo nikt z 1dt sie nie zjawil na ircu przed deadline. Ale to tylko wierzcholek gory lodowej 8)

Ziutek - Sob Paź 02, 2004 9:55 am

ponoc spoznili sie az o 4minuty... nie chcialbym cie oskarzac vit, ale my np. spozniamy sie regularnie po 10-15 min i jakos admini kolo dupy nam nie robia... doskonale wiemy ze ich nie lubisz... wg mnie powoli vit tracisz 'zdrowe podejscie' do q2... zasady zasadami, ale czasem sie je nagina dla 'dobra ogolu'...

a i czy prawda jest to ze skene i omen nie pasowaly tylko dla zeroma? bo taka wersje slyszalem...

pyz - Sob Paź 02, 2004 2:01 pm

dyskusja przeniesioina tutaj

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group