Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - CB Fall CUP 2004

brzoza - Sro Wrz 29, 2004 11:37 am
Temat postu: CB Fall CUP 2004
Tutaj proponuje dyskusje nt. obecnego sezonu.

Po pierwsze: Smoku nie mogles sie opanowac z tym fejkowaniem NC ? A potem pyskowaniem ? I nagrywaniem demka ? omfg. Ja tego nie rozumiem.

Przez twoja ignorancje PKS bedzie miala teraz problemy z wejsciem do playoffow bo zdaje sie ze jestes jednym z ich podstawowych zawodnikow. A moglo byc tak fajnie w div2. Dwa pierwsze miejsca dla klanow z .pl


FLAMEWAR... START!

Nuclear - Sro Wrz 29, 2004 11:56 am

Początek sezonu - 1 tydzien za nami i juz 2 afery - Pks i 1dt -> to bedzie dobry sezon ;) (lub nie)
brzoza - Sro Wrz 29, 2004 12:17 pm

jeszcze nq i [s] :D same afery ;)
Kazwa - Sro Wrz 29, 2004 1:42 pm

Lol .. no ladnie kwiatki Smoku :wink: W jednym z poprzednich topicow, Vitez bodajze, cos wspominal, ze Smok fejkowal juz nc ... :roll:
PogromcaDziewic - Sro Wrz 29, 2004 1:44 pm

sory ale głopota niektórcyh ludzi mnie przerasta ;/
grasz dla zabawy czy dla oszukiwania zeby być wyżej w tabeli ?
fajnie wogole macie ....
Co nie zmienia faktu że... konsekwencje poniesie [nie]stety cały klan..

brzUska a co ze slejvsami ? na clanbase nic hcyba o nich nie było ;s

brzoza - Sro Wrz 29, 2004 3:18 pm

wystarczylo zeby jurek i karp do nas doszli i juz flamewar i afera :D
Ziutek - Sro Wrz 29, 2004 3:50 pm

uj oj ;) nie ma co narzekac - kazdy popelnia swoje bledy i sie na nich uczymy, na tym to polega...
co do smoka, to nie sadze by jakikolwiek timer mogl mu pomoc w wygrywaniu meczy... dlatego to co sie stalo jest dla mnie absolutnym szokiem... gg... ;)
tak jak mowil brzoza, szkoda ze [pks] w ten sposob stracilo szanse na dobry sezon... no ale chyba jeszcze bardziej szkoda 'dobrego' wizerunku polski na scenie europejskiej...

vitez - Czw Wrz 30, 2004 12:44 am

Cytat:

co do smoka, to nie sadze by jakikolwiek timer mogl mu pomoc w wygrywaniu meczy...


W nocheat nie chodzi tylko o timer... a rowniez o cheaty. Moze mial aimbota do cg/raila ? Gdybac sobie mozna.

Fejkowanie nocheat reply latwo wykryc - wszystkie nocheaty tej samej wersji na serwerze sie nawzajem zgrywaja i sprawdzaja - gdy ktos da fejkowany bind to po pierwsze : IP serwera moze sie nie zgadzac, po drugie player number sie nie zgadza i kazdemu innemu jego wlasny nocheat wrzasnie ze nocheat reply ktory dal tamten gracz jest invalid.
To samo zrobil Vidmo i tez zostal zbanowany z CB...
I to mnie zastanawia.... moze na polskich servach oni tez fejkuja nocheat reply a graja z cheatami? (w fejkowanym reply byl adres IP Coolnetu).

Grzdyl - Czw Wrz 30, 2004 1:00 am

vitez poprosze dowody ze maja czity a nie zaczynaj bezsensownego gdybania...
Recze wlasna glowa ze Smok i Vidmo nie czitowali na zadnej klanowce... (zaraz moglby sie zaczyc oddzielny topic co jest wlasciwie czitowaniem a co nie)

ziut dobry wizerunek polskiej sceny zostal nadszarpniety z pierwszym polskim klanem ktory bral udzial w lidze CB... o ile dobrze pamietam ewc bylo tez o cos posadzane... w poprzednim sezonie jakies zgrzyty mialo x|M... Wczesniej oni teraz my... No normalna wpadka...

Pogromca... Wlasnie problem polega na tym ze on chcial sobie pograc dla przyjemnosci... Tzn chcial czerpac przyjemnosc z grania... Ale nie mogl bo mu NC szwankowalo...

Brzoza smok powiedzial dosadnie jednemu z TuRow (bodajze okkar) zeby ten "przestal" namawiac adminow do wykopania go z servera... Pech sprawil ze sedziowie wzieli to do siebie... Z tym chaseowaniem innych graczy to byl dodatkowy pech bo smok wlazl na server i szukal odiego do chaseowania... A w tym momencie okkar walna screenshota...

A czy stracilismy szanse na dobry sezon?
Nic jeszcze nie jest przesadzone... Chociaz stracilismy 2 graczy z podstawowego squadu tak czy tak mamy niezla druzyne na Dworcu... ;)

PogromcaDziewic - Czw Wrz 30, 2004 6:22 am

kurcze grdzylu nie zgadzam się stobą.
czy ty wiedząc że możesz być zbanowany, twój klan będzie ponosił konsekwencje byś udawał że masz NoCheat?
No właśnie!
A on to zrobił...
Jak mu szwankowało nc ? Jakieś wkręty ;s
Nie mówie że miał bota bo nie mam dowodów ale gdyby był wporzo to by syfu nie robił...

Teraz musicie wpierniczyc paru klanom i będzie spox ;]

xman - Czw Wrz 30, 2004 6:45 am

[quote="Grzdyl"]Z tym chaseowaniem innych graczy to byl dodatkowy pech bo smok wlazl na server i szukal odiego do chaseowania... A w tym momencie okkar walna screenshota...
[/quote]

"chase odi" / "chase [pks]odi" itp :D toz to nawet fluk zna takie komendy :) i ne musi latac po osobach zeby znalezc dana osobe :) i ne ma probolemu wtedy :D hehe :)

ps. sonia juz nie lubi kozy :P wczoraj uciekala od niego az koza musial ja pobic :D

Nuclear - Czw Wrz 30, 2004 9:32 am

PKSy smok i vidmo maga przeciez grac sobie pod fejkami zarejestrowanych w cb graczy nie mam racji? Bo jak sprawdza czy to akutat ten gracz grau?
pyz - Czw Wrz 30, 2004 9:45 am

no, jasne, mogą tak robić. Grzdyl, posłuchaj rady kolegi a gwarantuje Ci że (nie) pożałujesz :)
Grzdyl - Czw Wrz 30, 2004 11:01 am

xman... wyobraz sobie... ze ja nie znalem tej komendy... ;) nawet nie pamietam komendy zeby znalezc kolesia z ampem czy dociem a co dopiero kiedy mowimy o konkretnym kolesiu na mapie...

pogromca... hipoteteyczna sytuacja... jest mecz ligowy... 5/5... i nagle... uswiadamiasz sobie ze nie masz NC a nie ma szansy na to zeby ktos cie zastapil... klan bedzie gral 5/4 bez twojej pomocy czy ryzykujesz bana i konsekwencje dla klanu zeby mecz byl wyrownany i zebyscie tym malym klamstewkiem zdobyli 2 punkty wiecej...

Nuc o ile sie nie myle to przeciez jest oszustwo... :) Ale fakt faktem ze ten sposob na jest i byl praktykowany przez wszystkie klany ktore wystepowaly w CB...

pyz czy mozesz usunac ten beznadziejny opis pod moja xywa? jezeli chcesz wstawic cos fajnego to popros mnie to ci pomoge... ale nie korzystaj z pomocy jakis wiejskich kumpli do pisania textow bo cos im to nie wychodzi... moze maja wiecej w bicepsie niz w glowie?

pyz - Czw Wrz 30, 2004 12:45 pm

Cytat:
Grzdyl:
pyz czy mozesz usunac ten beznadziejny opis pod moja xywa? jezeli chcesz wstawic cos fajnego to popros mnie to ci pomoge...


Uwierz mi, że gdybym mógł, to miałbyś tam coś ciekawszego :-) Niestety ja jestem tylko moderatorem, a wyjaśnie Ci co to znaczy - moderuje, tzn. selekcjonuje/filtruje/cenzuruje[1] treści zawarte na tym forum.

[1] - dobrze, że jestem liberalny, bo połowa postów by znikała (włącznie z moimi :D )

Cytat:
Grzdyl:
ale nie korzystaj z pomocy jakis wiejskich kumpli do pisania textow bo cos im to nie wychodzi... moze maja wiecej w bicepsie niz w glowie?


Masz jakieś kompleksy odnośnie swojej budowy ciała, czy jak mam to rozumieć? Nie przejmuj się, 2 lata na siłowni i też będziesz DUŻY :-) I wcale nie potrzeba do tego sterydów czy odżywek, wystarczy odpowiednia dieta i solidny trening. Pozatym, nie sądze, aby mookee był wiejskim kumplem - mieszkał w Twoim mieście i studiował, a obecnie jest za oceanem, nazywasz swój kochany Wrocław wsią? :-)

Kazwa - Czw Wrz 30, 2004 1:10 pm

Od Wrocławia to sie odpieprz dziadzie!
Ziutek - Czw Wrz 30, 2004 2:31 pm

grzdyl, wyjasnij mi tylko jedno i mysle ze wszyscy damy ci spokoj: czemu smok i vidmo udawali nocheat? bo przeciez to nie q2 sam im wypychal ip coolnetu w msgu i invalid id... wybacz, ale to smierdzi 'kantami', straszliwie, i nie kupie twojego 'nie dzialalo im wiec probowali udawac... takie stwierdzenia ublizaja naszej inteligencji... powaznie...
PogromcaDziewic - Czw Wrz 30, 2004 6:27 pm

nom me sadzi to samo co ziuta...
no offense co do klanu pks jako klanu czy cos
tylko takie zachowanie nie jest normalne.
kombinowanie, krętactwo...
pozatym niby tak wynikło że nie ma nocheat to zamiast zastsnawiać się co oprócz formatu może zrobić to pomyślał [zręsztą niedo końca logicznie] żeby fejkować nc...
głupota ;s
ale w sumie chętnie bym usłyszał co ma smok do powiedzenia bo ty się wypowiadasz a w nie do końca jesteś temu winien ;s

Grzdyl - Czw Wrz 30, 2004 7:21 pm

widziales zeby smok wpisywal sie na forum? ja tez nie... a na pewno nie bede go sprowadzal w ta strefe mroku bo to tylko skrzywi go psychicznie...

czemu fejkowal nc? no najprostsze pytanie na swiecie... ziut zdazylo ci sie ze miales na styk 5 graczy do walki?

-rc-AZES - Czw Wrz 30, 2004 8:10 pm

Jesli nie masz 5, to istnieje takie cos jak wildcard w CB.
shinoda - Czw Wrz 30, 2004 8:19 pm

dla mnie to jest proste, NC jest wymagane w CB, jesli ktos fejkuje NC => cheatuje /oszukuje/ => jezdzi sie po nim i opluwa go ze wszstkich stron + jesli to jest smok, ktory do najbardziej kulturalnych /mnie osobiscie wkurza jego zachowanie ale nikt nie jest idealny, me2/ graczy nie nalezy, to tym bardziej bedzie tu /i na stronie CB/ tyrany. takie zycie.

imho szkoda o tym gadac, chociaz dobry flamewar nie jest zly <who said that?>

pozdro666 :twisted:

pyz - Czw Wrz 30, 2004 9:45 pm

Grzdyl, ale ja Ciebie prosze, nie wmówisz mi, że gość nie wiedział o tym, że musi mieć NoCheat na walke i nie przygotował się na mecz... jak ziut powiedział, ubliżasz nam takimi wymówkami, lepiej już skończ.
Ziutek - Pią Paź 01, 2004 12:11 am

grzdyl rozumiem ze nie mieliscie 5ciu, ale przeciez mogl nocheat zainstalowac, wiec wkoncu jak to bylo? napisz wkoncu cos duzego, obszernego i na temat, ja nie chce go tyrac za nic, chce wiedziec czy oszukiwal, bo to dosc istotne... imho dla nas i dla was... ;)
Adolf - Pią Paź 01, 2004 12:33 am

ziut .. grzdyl ci nic nie powie, bo dla niego najwazniejsza jest wygrana, nie wazne za jaka cene :/
cheaty ? fake-nc-msg ? who cares ? liczy sie win :D

Adolf - Pią Paź 01, 2004 12:35 am

ah bym zapomnial .. czitow zadnych nie ma przeciez, a fake-nc-msg to byl bug, ktory przytrafia sie tym, ktorzy mieszkaja blisko smoka :P
vitez - Pią Paź 01, 2004 5:23 am

Cytat:
xman... wyobraz sobie... ze ja nie znalem tej komendy... ;) nawet nie pamietam komendy zeby znalezc kolesia z ampem czy dociem a co dopiero kiedy mowimy o konkretnym kolesiu na mapie...


Use the readme Luke, or use google :P

Cytat:
pogromca... hipoteteyczna sytuacja... jest mecz ligowy... 5/5... i nagle... uswiadamiasz sobie ze nie masz NC a nie ma szansy na to zeby ktos cie zastapil... klan bedzie gral 5/4


Nagle?
Co nagle to po diable. Terminy meczy w CB nie sa umawiane z minuty na minute. Jesli wiesz kiedy mecz ma sie odbyc (a moze sie dowiedziec sam - pare klikow na www.clanbase.com, albo za pomoca swojego CL) i znasz zasady wg jakich ma mecz sie odbywac (NoCheat wymagane) to masz jeszcze ladne pare dni a nie pare minut by sie do tego meczu przygotowac - czyli zrobic tak by NoCheat dzialal. Nie umie tego zrobic - niech poprosi o pomoc - jakos wszyscy pozostali gracze w ponad 20 klanach grajacych w CB sobie z NoCheat poradzili - czy Smok albo Vidmo uwazaja sie za tak beznadziejnie gorsze lamy od nich ze nie potrafia, znajac termin meczu, porzadnie sobie ustawic quaka przed tym meczem?

Po drugie - klan nie zagralby 5/4 - nawet za zgoda drugiego klanu. Ustalilismy juz w zeszlym sezonie ze takiej sytuacji nie bedzie - albo 5/5 albo forfeit. W tym przypadku gdy _nagle_ sie okazuje ze brakuje jednego gracza - pozostaje wildcard. Ale nie wierze w to _nagle_ skoro sytuacja Smoka powtorzyla sie z Vidmem w nastepnym meczu - mimo ze Vidmo powinien byc uprzedzony przykladem Smoka i mial rowniez kilka dni na przygotowanie Q2 z NoCheat - czego nie zrobil, czym dal dowod ze leje na zasady CB, a tym samym leje na swoj wlasny klan nie przygotowujac sie nalezycie do walki w danym klanie wg zasad Clanbase - a przypomne jeszcze raz ze obaj mieli jasno wyznaczone terminy walk na kilka dni przed i czasu bylo naprawde duzo by doprowadzic Q2 do porzadku, tyle ze im sie nie chcialo (bo gdy nie umieja - to wystarczy poprosic, wielu jest quakowcow z dzialajacym NoCheat w Bialymstoku czy w Polsce...) - czyli nie ma mozliwosci sytuacji ze _nagle_ sie okazalo ze "im NoCheat nie dziala" i _nagle_ klan moze byc oslabiony - tylko sie okazuje ze Smok i Vidmo w ogole nie byli zainteresowani kiedy ich klan gra mecze i wg jakich zasad i byli nieprzygotowani na te mecze, a mogli byc = olali swoj klan i sami siebie w ten sposob zbanowali z CB.


Ale Grzdyl i tak oleje... PKS i tak rulz, niewazne jak bardzo denni sa w tym klanie gracze.
Skrotowo: to nie byla nagla sytuacja Grzdyl, wystarczylo graczom kilka dni przed meczem napisac o terminie i skrocic zasady (nagrywac demko, nocheat wymagane, zamknac mordy bo gadaja tylko CL i sedziowie, spece nagrywaja demko i je wysylaja pozniej sami, robic screeny i starczy - proste kilka zasad dla zwyklego gracza) a pozniej dopilnowac - to odpowiedzialnosc CL. Dlatego przy powtarzajacych sie banach dla graczy w koncu i caly klan zostaje usuniety - bo gdy CL nie potrafi upilnowac wielu graczy to znaczy ze CL nie panuje nad sytuacja w klanie, czyli klan jest niegodny zaufania i zbyt ryzykowny by grac z nim oficjalne mecze - traktuj to jako ostrzezenie Grzdyl...

Kazwa - Pią Paź 01, 2004 1:19 pm

Cytat:
ziut .. grzdyl ci nic nie powie, bo dla niego najwazniejsza jest wygrana, nie wazne za jaka cene :/
cheaty ? fake-nc-msg ? who cares ? liczy sie win :D



:lol:

vitez - Sob Paź 02, 2004 1:22 am

O meczu ni! vs ]I[ :

- wersja mniej grzeczna: ni! dali dupy i to rowno
- wersja grzeczniejsza: ni! zarowno byli zbyt pewni siebie jak i nie docenili przeciwnika... czyli dali dupy ;)

omen - Sob Paź 02, 2004 9:04 am

ta ;)
to moja wina bo chcialem usunac rt1a i grac ctf1 ;P

Ziutek - Sob Paź 02, 2004 9:56 am

lol ! rozbiepierdoliles mnie vitez, tak jak kj swoimi ostatnimi wywodami o tym jak to niby my uwazamy ze pojedziemy idc...
jesli nie masz o czyms pojecia vitez, to stfu, bo nikt nie zakladal nawet ze wygramy ten mecz... szczerze mowiac to nawet dzien przed tym meczem w rozmowie z darcorem powiedzailem mu ze to raczej oni beda szczesliwi po tym meczu.... wiec prosze vit, stfu, bo gowno wiesz o tym kto/jak i dlaczego akurat tak podszedl do meczu... byli od nas lepsi i wygrali, nam brakowalo kurza, moze byloby nieco mniej gdyby nie jego problemy z netem, ale to nie istotne...

ps: od poczatku sezonu zakladalismy ze wygramy z 1dt i omen, jesli zas chodzi o inne mecze to jesli uda nam sie wygrac mape to bedziemy happy...

dobra, powoli zaczynam miec juz dosc tego "flamowania" wszedzie i zawsze, chyba po prostu 'dam se siana' i daruje sobie sprzeczanie sie z vitezami, kjami i reszta... bo wy wkoncu zawsze wiecie lepiej...

Magnus - Sob Paź 02, 2004 12:17 pm

agresjaaaa!
vitez - Pon Paź 04, 2004 8:53 am

Nie zut. Wcale nie "nie mam pojecia" wiec nie zrobie stfu. W przeciwienstwie do wielu tu obecnych na forum mam bardzo duze pojecie - bo widzialem wiele meczy ewc/ni jak i idc i naprawde twierdzilem ze macie z nimi spore szanse.
Zaprzeczyliscie mojemu twierdzeniu wiec po prostu daliscie dupy i tyle :P
A ze wkurzasz sie jak dziecko na wszelka krytyke lub po takiego typu przegranej to juz twoj problem. Jak dorosniesz to nauczysz sie nie przejmowac az tak bardzo krytyka/przegranymi i nie plakac "mam tego dosc, chyba sobie daruje" :P

Nie spelniliscie oczekiwan a wczesniej pokazaliscie ze mozecie spelnic - to zamiast mi tu sypac bluzgami w stylu "stfu" bo nie masz racji - mam pojecie, przyjmij to jako CL przegranego klanu z podniesiona glowa i zajmij sie tym by to naprawic zamiast bluzgac na tych co maja czelnosc cos powiedziec na temat tego meczu.

Ziutek - Pon Paź 04, 2004 2:48 pm

vitez moze nie do konca mnie zrozumiales, bo nie wkurzylem sie na to 'ze przegrali i dali dupy' (to poniekad jest prawda, co juz wczesniej potwierdzilem)... wkurzyl mnie komentarz 'byli zbyt pewni siebie'... bo nie mozesz miec najmniejszego pojecia o tym jak do tego spotkania podchodzlismy... a prawda jest taka, ze nigdy nikogo nie lekcewazylismy w cb (w div1, bo w div2 zdazaly sie klany z ktorymi mozna bylo sobie odpuscic)... bo to brzmi tak jakby 'wielkie ewc myslalo ze juz zjedzie caly swiat a teraz dostali po dupie bo sobie odpuscili przed meczem'
;) a takiego 'pier...' nie zniese... ponadto twoj post pojawil sie tego samego dnia co wypociny KJ'a na CB... (jesli pamietasz, to pisal on o tym ze niby uwazamy idc za klan dwoch graczy i jestesmy pewni ze ich pojedziemy, potem zas wyjasnial ze sie grubo mylimy etc... taki wiesz, dobry bullshit w wersji KJowskiej - on sie na tym zna) To polaczenia nieco mnie zirytowalo i bycmoze nieco przesadzilem...

pozatym kto na boga powiedzial ze my mamy cos wywalczyc w tym CB?
ja tutaj jestem po to by miec troche dobrej zabawy, nie po to by polepszac polakom humor swoimi osiagniecami ;)
eot...
wg mnie czasem vit przesadzasz, bo spar i mecz to dwie inne rzeczy (chociazby stres)... wina, jesli mozna o jakiejkolwiek winie mowic, lezy po naszej stronie... ale czasem 'sie nie da'... eot ;] bo chyba nie ma nad czym sie rozwodzic...

ps: mozesz sobie darowac wywzszanie sie nad innych? bylbym wdzieczny...
ps2: to wycofanie sie dotyczylo forum itp. nie q2, nie martw sie... jeszcze troche w to pogram ;)

vitez - Czw Paź 07, 2004 1:37 pm

[quote="Ziutek"]wkurzyl mnie komentarz 'byli zbyt pewni siebie'... bo nie mozesz miec najmniejszego pojecia o tym jak do tego spotkania podchodzlismy... a prawda jest taka[/quote]

Prawda jest taka ze opisywalem SWOJE wrazenie a nie WAS. Odnioslem takie wrazenie ze byliscie zbyt pewni siebie i tak napisalem, niezaleznie od tego jakie mialem pojecie czy nie. Mam prawo opisywac swoje wrazenia wiec mi nie pisz 'stfu' bo ty nie masz prawa kazac mi sie zamykac gdy smiem krytykowac twoj klan.
I to juz wasza wina w tym ze odnioslem takie a nie inne wrazenie i tak je opisalem.

I rzeczywiscie - wycofaj sie lepiej z forum bo sobie tylko nerwy zepsujesz jak bedziesz tak ciagle kontrolowal wypowiedzi innych i jak ci sie nie podobaja to kazal zamykac sie :P .
Wkurzaja cie moje czy innych wypowiedzi? To ignoruj je a nie pyskuj 'stfu' :P

brzoza - Czw Paź 07, 2004 2:29 pm

ziutowi nie pozostalo nic innego jak powiedziec:
"Tak jest Ojcze polskiego CTFa"

"Ojcze", nie dlatego ze jest tworca tylko ze "ojcuje" :d

brzoza - Czw Paź 07, 2004 4:35 pm

Turin GG na meczu z NQ ... daj swoje demka, chetnie obejrzymy. ;)
Grzdyl - Czw Paź 07, 2004 6:00 pm

spoko... niedlugo podesle linka... ;)
pyz - Czw Paź 07, 2004 7:32 pm

Grzdyl, z posta na post jesteś coraz bardziej śmieszny.... a co gorsza - ciągniesz za sobą marke jaką wyrobili Twoi koledzy (ci dorośli, nie 5-10-15)...
Kumanus - Czw Paź 07, 2004 11:49 pm

a ty pyz przerastasz sam siebie ... ty jestes dopiero smieszny
Grzdyl - Pią Paź 08, 2004 11:57 am

pyz jestes monotematyczny... denny... i masz debilne poczucie humoru... taki post cie satysfakcjonuje?
Nuclear - Pią Paź 08, 2004 1:22 pm

Chcialem cos powiedziac ale zapomnialem.... wiec sie nie odzywam.
szyna^ - Pią Paź 08, 2004 4:19 pm

Jak to moj kolega mowi "Nie ma co w gównie rzeźbic" Takze kazdy jakis przypal zrobil ;/
Tur!n - Nie Paź 10, 2004 9:01 am

hehe... vitez sprawdzal logi =) brzoza =) TO JA GRALEM wiec prosze tu zadnych podtextow nie robic...a po co Tobie demka? :> nie martw sie tak bede gral na kazdym meczu na ktorym zostane wsytawiony =) a ze lfctf4 SPORO grywam i bardzo ta mape lubie to mi na niej sporo akcji wychodzi.Zapytaj sie Vita czy na "sumie" cokolwiek robilem... bo na niej lamilem i to konkretnie. to tyle.... ale dzieki za, te "mile" slowa pozwalaja one mi wierzyc ze nie lamie az tak bardzo. :**
szyna^ - Nie Paź 10, 2004 11:31 am

Turin olej, tylko winny sie tlumaczy ;O
vitez - Pon Paź 11, 2004 8:45 am

Cytat:
Zapytaj sie Vita czy na "sumie" cokolwiek robilem... bo na niej lamilem i to konkretnie.


Ja bylem tylko na lf4 wiec nie powiem jak lamiles na sumie bo nie wiem.

brzoza - Pon Paź 11, 2004 10:30 am

GG ni!
Trigger - Pon Paź 11, 2004 1:14 pm

o tak GJ!!
szyna^ - Sro Paź 13, 2004 10:34 am

ni! wezcie w ogole rozpierdolcie te Cb i wygrajcie.
brzoza - Sro Paź 13, 2004 11:02 am

szyna pomoz im grajac w I ;P
vitez - Sro Paź 13, 2004 12:39 pm

Cytat:
ni! wezcie w ogole rozpierdolcie te Cb i wygrajcie.


Powiedzial czlonek klanu ktory "troche" przeszkodzil ni! w rozpierdalaniu CB (o idc w ogole nie wspomne :> ).

Grzdyl - Sro Paź 13, 2004 4:21 pm

polecam ostatnie demka z walki dakje - pks... szczegolnie rtctf1a i lf4... fajnie sie gralo.... rt1 4-3 lf4 7-8
Adolf - Sro Paź 13, 2004 4:38 pm

Zdecydowanie najlepsze demko jest z ctf2 (d4kj3 vs pks). Wyrownane gry ssaja, nie ma to jak porzadny rape :P
PIELUCHA - Sro Paź 13, 2004 9:21 pm

ja polecam demko z meczu xm-sta na lf4 :)
na 2 minuty przed koncem bylo 8-6 dla xm...jak sie skonczylo niektorzy wiedza :)

szyna^ - Czw Paź 14, 2004 7:52 am

a ja proponuje nic nie ogladac. i olac wszystko. Vit ja nikomu nie przeszkadzalem.
pyz - Czw Paź 14, 2004 8:25 am

co to kurwa słup ogłoszeniowy reklamujący dema klanów? (przy wszystkich prawie usnąłem :twisted: )
vitez - Czw Paź 14, 2004 9:31 am

Szyna : to zacznij przeszkadzac "swoim" w tym ]I[ ... moze wtedy ni! uda sie "rozpierdolic" CB :P

Pyz: to nie ogladaj in eyes graczy/specow a tylko multiple chase sedziow :P . Ja przy in eyes z np ea vs 1dt albo tic vs S tez usnalem :/

Btw , wczoraj znowu gg ni! , tylko mogliby sie w koncu przekonac do q2ctf2 :> , Ski pouczcie ich jak sie gra na tej mapie - jakies spary itp :)

brzoza - Czw Paź 14, 2004 10:25 am

GG ni! jedziecie te zagraniczne szmaty! ;)
shinoda - Czw Paź 14, 2004 11:37 am

ni! po ostatnim wzmocnieniu w osobie WoLFa jest obecnie nie do ogrania :P
Qnik - Czw Paź 14, 2004 11:55 am

hehe 8)
Trigger - Czw Paź 14, 2004 12:34 pm

omfg, NI!4tehWIn!!!11
btw. wogole sytuacja w div1 jest chyba najciekawsza na chwile obecna, zaskakujace wyniki sprawiaja ze grupa jest mocno wyrownana i wszystko praktycznie sie moze wydarzyc.

brzoza - Czw Paź 14, 2004 1:09 pm

"wszystko sie moze zdarzyc..."
pyz - Czw Paź 14, 2004 3:33 pm

"....gdy głowa pełna marzeń..."
Kazwa - Czw Paź 14, 2004 6:03 pm

"... gdy tego bardzo pragniesz gdy bardzo chcesz ooo ..."
omen - Czw Paź 14, 2004 7:41 pm

" .... wszytko moze zdarzyc sie je je ... "
Blade - Czw Paź 14, 2004 9:27 pm

A swistak na to niemozliwe bo zupa byla za slona... :P
Magnus - Pią Paź 15, 2004 9:02 am

Bo prezentem była zasłona
szyna^ - Sob Paź 16, 2004 2:17 pm

jakie pączki ?
Ziutek - Sob Paź 16, 2004 5:44 pm

lol ;D ta zaslona mnie rozjebala :] vit - na ctf2 mamy tajna taktyke, ale z nia czekamy na mecz z idc ;D wiec poki co cii... cwiczylismy ja z adolfem na serverze tajny klanu [S] (adi postawil go w kongo, nawet ASE tak gleboko nie szuka w buszu serverow)... tam dzien i noc nie spimy nie jemy i cwiczymy z adolfem tajne uklady, oparte na pradawnej sztuce gandzitsu ;p (ta opracowal na potrzeby kozy wielki master Grimlok ;) ;p wiec luzna guma :P
vitez - Sob Paź 16, 2004 7:19 pm

[quote="Ziutek"]vit - na ctf2 mamy tajna taktyke, ale z nia czekamy na mecz z idc [/quote]
Hmmm... na meczu z omen ktos od was nazwal ta taktyke "kurwa mieli ich od tylu zachodzic" - to ta? ;)

Grzdyl - Pon Lis 01, 2004 2:35 am

http://www.clanbtb.de/s_nq_lfctf4.jpg

;)

FireBird! - Pon Lis 01, 2004 7:41 am

[quote="Grzdyl"]http://www.clanbtb.de/s_nq_lfctf4.jpg

;) [/quote]

Czy ty masz jakies kompleksy ?
Wez sie chlopaku troche ogarnij...

pyz - Pon Lis 01, 2004 8:47 am

Szkoda, że nie pokazali rtctf1a :>
Grzdyl - Pon Lis 01, 2004 10:39 am

kat... nie rozsmieszaj mnie prosze...
i jeszcze ty... boze to juz jakas epidemia...

duke - Pon Lis 01, 2004 11:01 am

Hehe trzeba bylo zrobic pozory, ze maja jakies szanse w tym cupie. :P
pyz - Pon Lis 01, 2004 11:59 am

grzdyl chyba nie wiedział, że kat go nie lubi ... sytuacja jak z adolfem ;) hehe
Grzdyl - Pon Lis 01, 2004 12:06 pm

ja mam w dupie kto mnie lubi a kto nie lubi...
najsmutniejsze w tym wszystkim jest to ze wydawalao sie ze inteligentni ludzie krib/malina/widze ze kat tez/adolf biora przyklad z niedorozwoja...

pyz - Pon Lis 01, 2004 12:12 pm

HAHA ;-) pocieszny jesteś
shinoda - Pon Lis 01, 2004 1:07 pm

btw, grzdyl, pyz - Posty: 565 :D remis /g. 14.13/ haha
Magnus - Pon Lis 01, 2004 1:24 pm

gg
Wujek Jamal - Pon Lis 01, 2004 11:29 pm

Cytat:
najsmutniejsze w tym wszystkim jest to ze wydawalao sie ze inteligentni ludzie krib/malina/widze ze kat tez/adolf biora przyklad z niedorozwoja...

wtf? ja biore tylko przyklad z papieza bo to spoko ziom:)

szyna^ - Wto Lis 02, 2004 8:42 am

tragiczni jestescie, ile mozna sie klucic .......
pyz - Wto Lis 02, 2004 2:02 pm

cicho tam boczek :)
szyna^ - Wto Lis 02, 2004 2:24 pm

Pyza Ty sie nie pucuj bo do garnka wsadze ;P
pyz - Wto Lis 02, 2004 3:21 pm

e-wyjebuj
szyna^ - Sro Lis 03, 2004 10:57 am

A moze teraz kto wygra ?
ni! idc czy ]i[ ? :/

Magnus - Sro Lis 03, 2004 11:51 am

idc?
brzoza - Czw Lis 04, 2004 1:17 am

ni!wygra, a moze n!ewygra ? :)
szyna^ - Czw Lis 04, 2004 3:20 pm

ja bym chcial zeby ni! wygralo ;)
omen - Czw Lis 04, 2004 6:42 pm

ja bym chcial zeby rysio z klanu przestal jezdzic juz taksowka.
Ziutek - Czw Lis 04, 2004 7:54 pm

jawnie rysio zamulil ;P

no i tak baba moglaby do tego gliny wrocic ;p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group