Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Dobre serce = nóż w plecy ;)

pyz - Nie Paź 17, 2004 2:19 pm
Temat postu: Dobre serce = nóż w plecy ;)
Dziś już się wkurwiłem doszczętnie - biegam sobie po coolnet, jest zły skład - piszę do ludzi by zmienili team - perfidnie, spakowany, stoje - podbiega dwóch kretynów m.in. fake 'aplikant' i walą mi po kilka rakiety na głowe - ja rozumiem, jedną bo nie zauważył, że stoje i pisze.. ale nie - chamsko napierdalał ile wlezie.. taka sytuacja nie pierwszy raz ma miejsce, zatem od dziś ktokolwiek mi (lub komuś innemu kto będzie starał się o wyrównanie teamów a ja to zobacze) wpakuje więcej niż 1 strzał w chwili gdy stoje i pisze nt teamów (żeby ktoś odemnie przeszedł), a co gorsza zabije, niech się liczy z tym, że dostanie bana - do kurwy nędzy trochę szacunku dla tego, że ktoś stara się wyrównać skład - wiem, że to chamskie, ale mnie to pierdoli, bo bycie grzecznym dla tej bandy idiotów co na fake wpadają polamić nie ma sensu - srają na Ciebie - ja sram na Was.

nie dotyczy to osób które znam i faktycznie przypadkiem zabiją, jak kogoś nie znam ban z miejsca, i pierdoli mnie Wasza opinia na ten temat, to tylko takie oświadczenie - peace.

p.s.
a do tych którzy mi będą chcieli powiedzieć "tu się gra a nie gada" - ciekawi mnie jakbyś Ty śpiewał gdybyś był w teamie który ma total rape i jest wynik 5:0 po 4 minutach gry...

-=ff=-alien3 - Nie Paź 17, 2004 2:32 pm

http://ctf.pl/forum/viewt...t=549&start=105
nie chce mi sie jeszcze raz pisac

i jeszcze komentarz
dobre serce ...
chlopie ty grasz w q2 czy bawisz sie laleczkami
dorosnij

pyz - Nie Paź 17, 2004 2:34 pm

zaufaj mi a3, że od dziś jeśli choć odważysz się pisnąć, że są złe składy - wylatujesz z banem, szkoda, że nie da się reasona dać, bo byś miał "dorośnij, grasz w q2 a nie bawisz się laleczkami".
-=ff=-alien3 - Nie Paź 17, 2004 2:43 pm

czlowieku .. pisze dorosnij bo to q2 a nie szachy
a ty placzesz ze ktos cie zabil bez powodu ... biedne dziecko

znajdz sobie dziewczyne zamiast ciagle siedziec przed komputerem
to zle robi na mozg :roll:

pyz - Nie Paź 17, 2004 3:03 pm

nie płacze - wkurwiam się, bo taki niedorozwinięty chłopiec jak Ty, nie potrafi uszanować tego, że staram się *dla niego* i reszty jego teamu załatwić, by były równiejsze składy. uszanuj to albo wypierdalaj na xs4all, tam Cię nikt nie kopnie ani nie zbanuje.
szyna^ - Nie Paź 17, 2004 3:10 pm

Pyza to norma, dla mnie to mozesz wszystkich zbanowac w pizdu ;d
vitez - Nie Paź 17, 2004 4:50 pm
Temat postu: Re: Dobre serce = nóż w plecy ;)
Cytat:
zatem od dziś ktokolwiek mi (lub komuś innemu kto będzie starał się o wyrównanie teamów a ja to zobacze) wpakuje więcej niż 1 strzał w chwili gdy stoje i pisze nt teamów (żeby ktoś odemnie przeszedł), a co gorsza zabije, niech się liczy z tym, że dostanie bana


Zrob se binda - nie bedziesz stal tylko w biegu krzyczal ze teamy nierowne ;)

pyz - Nie Paź 17, 2004 4:58 pm

good idea :) Z-Factor ma takiego binda, haha, że też na to nie wpadłem wcześniej :> albo sobie napisze perfidnego aliasa który zaflooduje wszystkich, że teamy nierówne :D
mero - Nie Paź 17, 2004 5:29 pm

lol Pyz, dramat, naprawde żałosny jestes
pyz - Nie Paź 17, 2004 6:49 pm

dobrze, że Ty jesteś fajny :> już kille 'zwalczyłem', teraz pora na nauke 'kulturalnego' grania
-=ff=-alien3 - Nie Paź 17, 2004 7:23 pm

pyz zeby uczyc kulturalnego grania samemu trzeba byc kulturalnym ;)


btw. ostatnio wyskakuje mi po wejsciu na serwer po jakichs 2-3 minutach
"tryed to flood server (2)"

po ponownym wejsciu jest juz ok....

wie ktos moze z czego to wynika ? ..

pyz - Nie Paź 17, 2004 7:29 pm

co ma kultura osobista do kultury grania? ja przepraszam a3, ale czy sugerujesz, że grając robie coś nie tak (bez zaczepki lub powodu jakiegoś)? no ja przepraszam bardzo pana, ale chyba nie dowiedziałem się jeszcze, że staranie się o to aby gra była wyrównana, jest niekulturalne, jeśli tak jest to ja chylę czoła o wielki mentorze, ticz mi majster.
Sensei - Pon Paź 18, 2004 1:34 am

Przyszedłeś się pożalić że cię na servie biją?
Sam nie umiesz zmienić teamu?
Tak jak pisali poprzednicy - żałosny jesteś!

Adolf - Pon Paź 18, 2004 2:04 am

Sensei a bana chcesz ?:P
btw. naucz sie czytac :/

Tur!n - Pon Paź 18, 2004 6:24 am

oj... biedny pyzek... bija go i on musi... sie bronic... a nie umie inaczej jak tylko zbanowac... myslisz ze tylko Tobie zdarzaja sie tego typu sytuacje ze w momencie kiedy chcesz przejsc z teamu do teamu to cie ktos killnie?.... i jakos nikt z placzem nie wpada na forum i nie zali sie z owego powodu ;/// leee... zalosne... a i alien dal dobra rade w 2 akapicie...




pozdrufka

pyz - Pon Paź 18, 2004 7:15 am

Turin, "zatem od dziś ktokolwiek mi (lub komuś innemu kto będzie starał się o wyrównanie teamów a ja to zobacze) wpakuje więcej niż 1 strzał w chwili gdy stoje i pisze nt teamów (żeby ktoś odemnie przeszedł), a co gorsza zabije, niech się liczy z tym, że dostanie bana" - a teraz odejdź w pokoju synku. (hint: naucz się czytać)

Sensei, gdy ja byłem w przeciwnym teamie był rape totalny, pozatym, naucz się czytać, jak ten pan powyżej w mojej wypowiedzi.

mookee - Pon Paź 18, 2004 9:56 am

Prosimy nie karmic troli.
Nuclear - Pon Paź 18, 2004 10:34 am

pyz "już kille 'zwalczyłem'" - Nie wydaje mi się, bo kille są i będą.
A co do tego, że cie zabili... ale masz odkrycie, wiesz w tej grze chodzi o zabijanie, i kazdego wali, że coś piszesz. Tu sie strzela, potem zadaje sie pytania.
I jeszcze pytanie - czy podczas meczu klanowego S vs [Ktoś] np. w CB - czy jak zobaczysz wroga w swojej bazie i on pisze coś i nie rusza sie to strzelasz do niego ?

Kumanus - Pon Paź 18, 2004 11:24 am

pyz musial sie wyplakac a jednoczesnie przypomniec ze to on ma racje, zawsze racje i tylko racje bo on ma admina i wszystko mu wolno.
mogl to napisac: " Czy zapomnieliscie ze to ja tutaj rzazdze? bo moja racja jest bardziej mojsza niz twojsza... "
a to ze jest zalosny to juz kazdy wie :twisted:

szyna^ - Pon Paź 18, 2004 12:10 pm

Ale wy macie problemy.... ja pierdole....
pyz - Pon Paź 18, 2004 1:46 pm

Nuclear:
1. na walce klanowej [S] vs ktoś tam nie ma sytuacji, że jest 5v4 bo zawsze ktoś wyjdzie albo dojdzie zaraz ze speców ktoś.
2. ciekaw jestem czy tak samo mówisz "tu się strzela" gdy grasz 3v5 mając w teamie 2 n00bów a przeciwko sobie graczy z zestawu ewc?
3. jak na walce klanowej (w chwili gdy są równe składy) ktoś pisze to ma problem.
4. nie porównuj walk klanowych do free for all, proszę ciebie nie rób z siebie niedorozwiniętego chłopca.

kabanos:
Ty zamknij się lepiej bo możesz permanentnie mieć trudności z wypowiadaniem się tu niedługo, powoli przeginasz pałe synku.

WoLF - Pon Paź 18, 2004 2:24 pm

...eee amnie to wali, wisi i powiewa....no ale jak stoje i pisze i mnie ktos jebnie i w dodatku mam flage i jestem odwrócony plecami...to KURWICA bierze..noa le takie jest ZYCIE i Q2...nastepnym razem ja go zajebie...sasasasasas :twisted: :twisted: :twisted: ...a wiadomo q2 i tak jest spox.. :)
pEacE fOr All!!!.......wyLOOZujcie hieh hieh :wink:



babka szczotka babka szczotka!!!!! zloty szypie sie kusz!!! hahah ale chuj wie o co chodzi :lol: :wink:

Kumanus - Pon Paź 18, 2004 5:02 pm

wolf .. ot caly problem, ale pyza tego nie czaji, jest zalosny i wszystkiego sie czepi zeby ino bana wlepic :)
pyz - Pon Paź 18, 2004 5:13 pm

kabanos, no to przesadziłeś synek.

dlaczego aktualnie ludzi to jebie? bo średni gracz q2 dopiero jest w liceum jak dobrze pójdzie, większość jeszcze w gimnazjum, a jak już LO skończył to najczęście ledwo mature zdał albo ma rozjebany łeb od dragów (vide WoLF, no offence, po prostu masz inne spojrzenie na wiele spraw przez to). niegdyś było b. przyjemnie - średnia wieku gruuuuuuubo ponad 25, teraz to nie wiem czy 16 będzie średnią wieku graczy q2ctf - ludzie się na wzajem szanowali, za takie coś jak zabicie w momencie gdy drugi stał przepraszało się... ale te czasy były dawno i nie wrócą - teraz jedynie pozostaje wprowadzać terror.

a powiem inaczej - nie pasuje takie coś? postawcie sobie własne serwery i grajcie tam... albo napiszcie do administratorów serwerów, gdzie ja mam uprawnienia, by mi je odebrali ;-) bo moje stanowisko w tej sprawie się *NIE* zmieni i prawde mówiąc jebie mnie Wasze zdanie, jak już mówiłem wcześniej - interesuje mnie zdanie osób które dla mnie coś znaczą - większość z nich jest członkami [s], inni w ewc, inni bezklanowi, a nawet się jeden czy dwóch w PKS zawieruszyło :>

na tym kończe moje wywody - jak ktokolwiek coś odpisze - niech szuka odpowiedzi w poprzednich, a jak chce odpowiedzi odemnie - może jej szukać u mnie na gg/icq/email/irc.

uniżony, pokorny, niedoświadczony, niszczacy scene q2ctf, nie pozwalający się nikomu rozwijać, trollujący, śmierdzący potem...
człowiek w czarnej podkoszulce który się nie goli

Sensei - Pon Paź 18, 2004 11:39 pm

Pyz dzisiaj mnie zabili jak pisałem. Zbanujesz ich?
Kumanus - Wto Paź 19, 2004 7:45 am

Cytat:
kabanos, no to przesadziłeś synek

no i ? Uzyjesz swojej niezaleznej wladzy by mnie zbanowac? pokaz wszystkim co sie robi z ludzmi ktorzy cie draznia, zabijaja jak stoisz, albo jak sobie killa wpisza.

mi to <(((>< ;)
w koncu "co ja zrobilem dla sceny q2" :> nie ma co jestem nie potrzebny wiec ban sie nalezy :) taka masz teorie Pyzie ??

Nuclear - Wto Paź 19, 2004 9:07 am

Ban dla wszystkich!!! po co gramy w tą głupia gre
Kribol - Wto Paź 19, 2004 3:48 pm

Kumanus, na jakimkolwiek innym forum publicznym zostalbys juz dawno zbanowany za swoja wulgarnosc a tym bardziej jezeli jest ona skierowana w moderatora i mialbys dostep wylacznie do Hydepark bo z tego co widze to tam jest twoje miejsce. Dla pyza czasem odbija to fakt ale jest fajny :) i nie mam nic przeciw wprowadzaniu przez niego kultury grania niezaleznie jakim sposobem.
szyna^ - Wto Paź 19, 2004 6:31 pm

Krib :* bosh jaka madra wypowiedz, jestem z Ciebie dumny.
widmo - Wto Paź 19, 2004 7:14 pm

pyz ma wh*j racji w tym co pisał chciałbym takie czasy jak były ale nie wróca juz , szkoda ; /
pyz, banuj ich dalej :P az naucza sie przepraszac i zastanawjac sie nad tym co i jak robia : P

vitez - Sro Paź 20, 2004 3:01 am

Cytat:

pyz, banuj ich dalej :P az naucza sie przepraszac i zastanawjac sie nad tym co i jak robia : P


I to napisal gracz PKS zbanowany z Clanbase za fejkowanie NoCheat... swiat jest dziwny...

pyz - Sro Paź 20, 2004 9:03 am

mnie bardziej dziwi to, że oni dalej mi odpisują, a odpowiedzi na ich posty znajdują się w moich wcześniejszych, nie wspominając, że napisałem aby tam poszukali albo się odezwali do mnie in private ;-) no ale cóż, troll będzie trollem .. :twisted:
szyna^ - Sro Paź 20, 2004 11:27 am

a gdzie Ksieciunio ?:> i Tołdi ?
widmo - Sro Paź 20, 2004 1:22 pm

vitez nie znasz sie nie kometuj bez podstawnie ok? po 1 to mnie wogole nie bylo na tym meczu po 2 to smok za mnie sie podszył przynajmnije tyle mi wjadomo wiec ciągnij się ode mnie k? tak btw. ty jestes dziwny : ) pyz te uwagi zachowaj sobie
Adolf - Sro Paź 20, 2004 1:30 pm

Cytat:
Widmo :
vitez nie znasz sie nie kometuj bez podstawnie ok? po 1 to mnie wogole nie bylo na tym meczu po 2 to smok za mnie sie podszył przynajmnije tyle mi wjadomo wiec ciągnij się ode mnie k? tak btw. ty jestes dziwny : ) pyz te uwagi zachowaj sobie

Widmo dobrze ze o tym informujesz ADMINA CB :D

Magnus - Sro Paź 20, 2004 1:31 pm

hehe śmieszne, dobre trolle :) :wink:
widmo - Sro Paź 20, 2004 2:45 pm

phi i tak nie dojdzie ... na meczu
Grzdyl - Sro Paź 20, 2004 9:10 pm

:lol:

vidmo... dowcip miesiaca... tylko uwazaj bo wezma to na powaznie... ;)

widmo - Sro Paź 20, 2004 9:49 pm

ou realy ; > 8)
vitez - Czw Paź 21, 2004 2:18 am

Cytat:
Cytat:
Widmo :
vitez nie znasz sie nie kometuj bez podstawnie ok? po 1 to mnie wogole nie bylo na tym meczu po 2 to smok za mnie sie podszył przynajmnije tyle mi wjadomo wiec ciągnij się ode mnie k? tak btw. ty jestes dziwny : ) pyz te uwagi zachowaj sobie

Widmo dobrze ze o tym informujesz ADMINA CB :D


Tez sie usmialem :D .

Widmo: tak dla wyjasnienia, skomentowalem twoj madralinski tekst do pyza.
A teraz przeczytaj swoj tekst do pyza jeszcze raz, ja ci go teraz nieco zmodyfikowanego zacytuje:
"naucz sie przepraszac i zastanawjac sie nad tym co i jak robisz" - i teraz zastosuj swoj wlasny tekst do siebie.

Gdyby ci sie jednak nie chcialo zastanawiac to moge ci skrocic to i napisac w stylu goscia idc-sia : " STFU noob! " ;)

widmo - Czw Paź 21, 2004 10:36 pm

ale ty jestes głupi : ) wiesz komu mozesz go modefikowac ,mamie i napisałem to co miałem napisac wiec nie rozumiem twego przesłania tu : ) hie! 'a weś go zacytuj sobie' moze cos w tym jest tez do ciebie ? :lol: ty go zinterpretowałes inaczej , ja inaczej .... ba jak nie masz co robic ic poczytac ksiazke :P :wink: :arrow:
brzoza - Pią Paź 22, 2004 12:24 am

lol @ widmo.... z tym newsem o podszywaniu sie i jaka szybka przykrywka grzdyla :) . Sam nie wiem w co juz wierzyc :) To jak to bylo ? ;)

[edit]
Ale moze zostawmy to w tajemnicy bo juz nie bede mogl grac za adolfa ;P

[edit2]
Vitez nie sluchaj :D :D rotfl.

widmo - Pią Paź 22, 2004 2:50 pm

brzoza a jesli nawet ? 8) to co? zmieni to cos? ja w tym przypadku nie ponosze winy ani grzdyl ... wiec czepjajcie sie smoka : ) jesli nie macie co robic of cours .... głupi blad przez jednego pks a tyle zamieszania ;/ tym koncze te bez celowe rozmowy....
Grzdyl - Pią Paź 22, 2004 5:21 pm

oczywiscie ze ponosze wine... nie dopilnowalem ekipy...

czy ty ponosisz wine? tez... bo nie zdazyles zainstalowac nc na czas...

sprawa wyjasniona mozemy isc do piaskownicy... ;)

kozako - Pią Paź 22, 2004 10:52 pm

pali bolec
omen - Pią Paź 22, 2004 10:55 pm

pali nie pali ale sikakaka !
pyz - Sob Paź 23, 2004 7:36 am

kakalaka ma całkiem fajnego smaka,
dlatego skocz mi na snaka zwierzaka..

Ziutek - Sob Paź 23, 2004 6:10 pm

jestem piznity i mam chuja na oczach
Blade - Sob Paź 23, 2004 6:47 pm

w oczach to mozna miec kurwiki :P
widmo - Sob Paź 23, 2004 8:05 pm

kurwiki ; ]
Blade - Sob Paź 23, 2004 9:08 pm

szybko pisalem :P
PIELUCHA - Nie Paź 24, 2004 5:12 pm

a wracjajac do sedna rozmowy...co za problem wstawiec na servkach "narzedzie" ktore po przyjsciu gracza na server walnie go od reki do druzyny slabszej/mniej licznej ? ala XS ?
to po czesci rozwiazalo by problem no nie ?

pyz - Nie Paź 24, 2004 6:17 pm

tak, wejdzie:
1. n00b z pingiem 200 [team red]
2. kozak z pingiem 20 [team blue]
3. n00b z pingiem 300 [team red]
4. kozak z pingiem 20 [team blue]

PIELUCHA, to rozmiesza ludzi tylko i wyłącznie biorąc pod uwage liczebność graczy, nie bierze pod uwagi pingu i wyniku, a niestety nie da się tego zmienić bo nie ma src lfire ctf (chyba, że się myle - dajcie - przerobie sam lub z pomocą kogoś kto się zna, chętnie bym to zrobił nawet)

PIELUCHA - Nie Paź 24, 2004 7:20 pm

ja wiem jak to dziala...ale wiesz...sytuacja ktora opisales kozak-n00b nie zawsze musi sie sprawdzac...a ludzie z pingiem 200 to juz zadkosc :)
pyz - Nie Paź 24, 2004 7:24 pm

Nie zawsze, ale może, większe prawdopodobieństwo jest, że to zaszkodzi, niż pomoże.
Kumanus - Nie Paź 24, 2004 9:59 pm

nie tak byc nie moze... pyz musi miec zawsze jakas sytuacje na ktora sie powola w momencie kiedy wystawi komus bana .... on musi banowac, udowadniac ze to on ma racje i jest absolutnym masuchem... a co za tym idzie aroganckim i przemadrzalym "(sami se dopowiedzcie)"
FireBird! - Nie Paź 24, 2004 10:16 pm

[quote="Kumanus"]nie tak byc nie moze... pyz musi miec zawsze jakas sytuacje na ktora sie powola w momencie kiedy wystawi komus bana .... on musi banowac, udowadniac ze to on ma racje i jest absolutnym masuchem... a co za tym idzie aroganckim i przemadrzalym "(sami se dopowiedzcie)"[/quote]

Skad sie biora takie cioty jak ty ?

szyna^ - Nie Paź 24, 2004 10:48 pm

hm.... dziwni jestescie...... (ta ta spamuje forum)
vitez - Pon Paź 25, 2004 9:43 pm

Cytat:
PIELUCHA, to rozmiesza ludzi tylko i wyłącznie biorąc pod uwage liczebność graczy, nie bierze pod uwagi pingu i wyniku


Wynik bierze pod uwage - gdy jest po rowno w teamach, wtedy dorzuca do przegrywajacych, gdy jest po rowno we flagach tez to dorzuca do tych co maja mniej fragow (punktow)... nie przykukalem co sie dzieje gdy maja po rowno fragow - trzeba by potestowac bo na servie to dosc rzadko sie zdarza (chyba ze na poczatku mapy...) - wtedy chyba losowo.

pyz - Pon Paź 25, 2004 9:59 pm

wynik gry (dla mnie) to ciut więcej niż aktualny score :>
szyna^ - Pon Paź 25, 2004 10:20 pm

a moim zdaniem przy wejsciu na serv od razu powinno wrzucac
a potem przenosic samo ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group