Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - q2 to nie zycie, wyLUZujcie. ;D

luz - Wto Paź 26, 2004 9:23 am
Temat postu: q2 to nie zycie, wyLUZujcie. ;D
Skarzycie sie innym ze ktos was zabija, ze ktos was kopie z servera, ze graja w nierownych skladach, ze "nie dal mi ps'a" itp itd. ;) moze powinnismy/powinniscie troszeczke nabrac dystansu do tego, przeciez to tylko gra. ja rozumiem ze emocje, rywalizacja robi swoje, ale na LITOSC BOSKA jak widze topici typu, "Pyz ma kompleksy" bo mnie kopnal z servera, lub to ze koles ustrzelil mnie kiedy pisalem i liczne wywody typu "kiedys bylo inaczej, przepraszali za to ze zabili, byli uprzejmi" to lekko mowiac irytuje mnie to. Przyjaciele moi ;) , przeciez to jest tylko gra, gra gdzie mozna badz co badz wyladowac sie z napiec codziennosci, nie mylcie tego z rzeczywistoscia, ;) takze zastanowcie sie nim cos jeszcze bedziecie pisali, bo robic z siebie OFIARE LOSU z powodu gry ... no to raczej komentarza nie wymaga. ;)

dziekuje.

brzoza - Wto Paź 26, 2004 10:07 am

i tylko luz jest fajny
Ziutek - Wto Paź 26, 2004 12:56 pm

;) wiesz luz, mysle ze nikt nie uwaza tych skaczacych kobitek i facetow za isoty rzeczywiste, chociaz przyznam ze ten warkocz dosc 'realistycznie' jej lata ;)
szyna^ - Wto Paź 26, 2004 3:27 pm

Minus kazdy ma jakies odchyly, ja tam mam gdzies czy ktos mnie zabije czy nie bo mnie i tak po 4 min z q2 wyrzuca ;/ PS. moze jakas zrzuta na nowy komputer dla mnie ? :>
widmo - Wto Paź 26, 2004 3:34 pm

czemu nie tylko napisz jaki chcesz :lol: 8)
Nuclear - Wto Paź 26, 2004 3:40 pm

oddam za darmo Comodore 64
shinoda - Wto Paź 26, 2004 3:55 pm

[quote="szyna^"]Minus kazdy ma jakies odchyly, ja tam mam gdzies czy ktos mnie zabije czy nie bo mnie i tak po 4 min z q2 wyrzuca ;/ PS. moze jakas zrzuta na nowy komputer dla mnie ? :>[/quote]

teraz juz wiesz czemu mecze w mojej lidze trwaja 4 minuty :twisted:

widmo - Wto Paź 26, 2004 7:04 pm

:lol: dobre :wink:
szyna^ - Sro Paź 27, 2004 9:58 pm

a ja zrobie 15 sekundowe ;P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group