Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - vitez

Ziutek - Sob Lis 20, 2004 12:53 am
Temat postu: vitez
jedno zdanie, czlowieku opamietaj sie... nie wiem co chcesz komu udowodnic, ale to co odpierdalasz to po prostu masakra... wyliczyc ci?
1) przypierdalasz sie do teamu ze nic nie robi, a gdy miedzy innymi ja reaguje i ci tlumacze ze niestety nie jestes 'samotnym wojownikiem swiatla' zaczynasz szope i klotnie (to nie ja cie pierwszy obrazilem... ale co tam, powiesz ze bylo inaczej... za dlugo cie znam)
2) shutupejsz mnie ku swej wielkiej radosci... pewnie zasrales majtki z tej okazji... wybacz ze tak cie obrazam, ale nieco mnie ponosi...
3) gdy wchodze by ci powiedziec ze mam zamiar to przekazac dalej (tak jakby to kurwa mialo znaczneie) dostaje bana... nie wiem jeszcze czy full czy level, to nie istotne...

podsumowujac przeginasz.... szkoda ze nie odebrales telefonu, szkoda... pomysl... bo to jest do ciebie... czemu przez forum? bo juz cie z gg wypierdolilem i nie mam ochoty szukac cie drugi raz... mysle ze zrozumiesz ;) milego wieczoru

Kazwa - Sob Lis 20, 2004 1:54 am

dzwonisz do Viteza?
omen - Sob Lis 20, 2004 9:52 am

yeah ... ;)
zapowiada sie bardzo ciekawy i dlugi flamewar !

Sensei - Sob Lis 20, 2004 10:39 am

Vitez jest kompleksem... ?
mero - Sob Lis 20, 2004 11:08 am

nie 1 raz chyba mowa na ten temat o vitezie, nigdy nic niedalo, czemu teraz mialo by cos zmienic ?
shinoda - Sob Lis 20, 2004 11:13 am

'...jak zlapia Cie za reke, to mow ze to nie Twoja reka... nigdy sie nie przyznawaj'

nihil novi

Ziutek - Sob Lis 20, 2004 12:13 pm

edek flame nie bedzie...
tak dzwonilem bo chcialem zapytac "o co tutaj naprawde chodzi?"
to jest msg do niego... nie temat na forum, mam nadzieje ze to zdechnie w tydzien...

(vitez, jesli to czytasz - dzis z rana przeczytalem msg'a swojego i niestety nadal zgadzam sie z kazdym slowem)

kozako - Sob Lis 20, 2004 3:09 pm

bana dla ziutka !!!
Kumanus - Sob Lis 20, 2004 4:02 pm

bo to ziutek jest gitez a nie vitez !
omen - Sob Lis 20, 2004 11:46 pm

Może ktoś zjdąć bana? ;)
pyz - Nie Lis 21, 2004 9:36 am

ale o jakiego bana chodzi?

a IMHO Vitez jest wporzo.pl :)

gacu$ - Nie Lis 21, 2004 9:42 am

Vitez a co do twojej strony vitez.ceron.pl i zdjęć to Izy więcej nie fotografuj :P
Magnus - Nie Lis 21, 2004 5:40 pm

Niech ktoś zdjemie tego bana bo cała vectra nie może grać na coolu!
szyna^ - Nie Lis 21, 2004 6:36 pm

Vitez siebie banuj przydupasie.... przez Ciebie grac nie moglem! ;d POPIERAM ZIUTA! bo ma malego f.... :P
Grzdyl - Pon Lis 22, 2004 12:19 am

Cytat:

by szyna...
Vitez siebie banuj przydupasie.... przez Ciebie grac nie moglem! POPIERAM ZIUTA! bo ma malego f....


a factor mogl grac przez pyzmena? (ktory siedzial na specu = nie gral - ale przeszkadzalo mu ze ktos chce zagrac inna mape)...
to bylo widoczne... Vote YES! trzeba to wykorzystac... pyz chce byc trendy... chce byc w centrum zainteresowania klocac sie z ludzmi... wywolywac konflikty... kopac/banowac/obrazac... uzywa slow ktore maja byc trendy... "stfu" "n00b" "smb" no genialny jest... powinien zalozyc oddzial public relations na stronie ctf... dla pokrzywdzonych i z problemami no ale w swojej zamknietej grupie jestesmy coool... Kolka Wzajemnej Integracji Towarzyskiej smierdza tymi samymi ludzmi... jest to tak widoczne na tym forum ze zastanawiam sie po co w ogole tutaj wchodze...
ziut wiesz ze z glupota i ignorancja nie wygrasz... w real life-ie tak... taka postawa jaka prezentujesz wygrasz... i to o wiele wiecej niz poklask prostych i ubogich ludzi... na serverze gdzie ktos musi cos zrobic z premedytacja zeby kogos to obchodzilo... nie istnieje cos takiego jak szczerosc i dobre checi... kiedys tak bylo... kiedys ludzi obchodzili inni ludzie... nie teraz... teraz tylko glupota i chec rozpieprzenia sceny od srodka przez Valeczne Sieroty... Vitez chce o sobie od czasu do czasu przypomniec jakims beznadziejnym wybrykiem... A wybryki najczesciej sa oklaskiwane przez Sieroty... Analogia oczywista...
ziut olej...
wpadnij... pograj...
nie przejmuj sie...
ktos ci zepsuje zabawe przedwczesnie - olej...
taka moja rada...

"przydupasie"... az sie usmiechnalem...

Nuclear - Pon Lis 22, 2004 10:38 am

Poparcie dla Ziuta, Grzdyla, Szyny (hehehe przydupas), Senseia (Vitez jest kompleksem mikropenisa) ,gacu$ (niech robi zdięcia swoim kotom)
a kto mysli inaczej niech sie pierdoli


ps. wali mnie to

ziuum - Pon Lis 22, 2004 5:05 pm

znowu ten vitez i jego kompleksy...
ziuum - Pon Lis 22, 2004 5:08 pm

btw. od dawna wiadomo i nie raz sie potwierdziło ze nie dosc ze cale zycie jest słaby, to nie umie dostawac po pizdzie.. ostatnio bylem na serverze jak vitez gral.. te teksty i argumenty.. poprostu żałosne, vitez znajdz se inna forme spedzania wolnego czasu.. widzialem ze fajne zdjecia robisz :lol:
gacu$ - Pon Lis 22, 2004 9:55 pm

tylko ja nie załapałem o co chodzi z tym fotografowaniem kotów ?
pyz - Pon Lis 22, 2004 10:22 pm

pewnie o Twój avatar ;)
duke - Sro Lis 24, 2004 12:33 pm

ciekawe czemu vitez sie nie wypowiada:P
gacu$ - Sro Lis 24, 2004 3:09 pm

a faktycznie z tym kotem to masz racje ;]
Magnus - Sro Lis 24, 2004 3:59 pm

Vitez wie, że źle zrobił i sie wstydzic cokolwiek powiedzieć , no i pewnie nie chce jazdy na swoją skromną osobę.
pyz - Sro Lis 24, 2004 5:40 pm

tak, boi się tak dalece rozwiniętych umysłów jak twój.
Magnus - Sro Lis 24, 2004 6:25 pm

hehe nie rozumiem po co ten sarkazm. :) Podobno ironia jest bronią tchórzy. Fajnie jest być fajnym?
szyna^ - Czw Lis 25, 2004 4:15 pm

To nie chodzi o to ze ma sie bac tylko zeby czasem myslal ta tepa pala.
Kazwa - Czw Lis 25, 2004 8:39 pm

Hehe.. Szyna, ty to jak cos napiszesz to normalnie prawie spadam z krzesla 8)
szyna^ - Pią Lis 26, 2004 4:11 pm

Kazwa wlasnei po to jestem ;P
brzoza - Pią Lis 26, 2004 5:26 pm

szyna napisales kiedys post skladajacy sie z wiecej niz 15 liter ?
pyz - Pią Lis 26, 2004 5:40 pm

a

po

co

pisać

takie

długie

posty

jak

można

pisać

fajne

krótkie

zwięzłe

i

treściwe

nie

szyna

?

brzoza

i

tak

nie

masz

racji

:)

Kumanus - Pią Lis 26, 2004 10:53 pm

debil
pyz - Pią Lis 26, 2004 11:06 pm

nie mów tak o sobie.
Grzdyl - Sob Lis 27, 2004 2:09 am

w ogole jacys dziwni jestescie dzisiaj...

meteopaci? ;)

szyna^ - Sob Lis 27, 2004 2:51 pm

Brzoza a co za roznica z ilu slow sie sklada moje zdanie, ja tam nie lubie dlugo pisac wole pogadac sobie :P
pyz - Sob Lis 27, 2004 3:38 pm

no


właśnie


dobrze


mówisz


szyna


:)


brzoza


się


tylko


czepia


i


nic


więcej


:(


jesteś


bardzo


niedobły


brzoza


:(

Grzdyl - Nie Lis 28, 2004 10:57 pm

ktos juz dobrze tutaj nazwal zachowanie "fajnych inaczej"...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group