Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Copiki

Krsnick02 - Nie Sty 12, 2003 8:22 pm
Temat postu: Copiki
Witam. Kiedys o tym wspominal Ziutek a ja w sumie chcialbym przypomniec o tym i moze zachecic niektorych do grania copikow. Mianowice zapraszam all na w najblizszy piatek (17.01.2003) na godzine 23:00 moze ciut pozniej na server coolnetu. Moze uda sie nam w koncu zagrac normalnego copika jak kiedys :) I przypominam wszyscy graja a nie ktos mi sie nie podoba to nie gra...
conan - Nie Sty 12, 2003 9:53 pm

Dla mnie pasi karzdy dzien aby puzniejsza godzina.Copy spoko sprawa bo w dzien to nie ma z kim grac w polsce w ctf xs gram.Ja caly tydzien moge grac nawet w dzien copa!! gg!! aby tylko bylo z kim(mam na mysli mapy ctf1 ctf2 ctf3 ) itp gdzie jest quad ps i jakiegos zgrania trzeba. Sa
takie mapki jakby przerubki niezle sa.Ale najwarzniejsze zeby sie wybrac i gg pograc a nie w jednym timie kozy i wychodzi 10 do 0:P.Ja chciec gg:D

Neo - Nie Sty 12, 2003 10:06 pm

Bedzie miazga :D tylko zeby ludzie przybyli :D me bedzie na 100% :D
vitez - Nie Sty 12, 2003 10:15 pm

To milej gry zycze w piatek i ew. sobote :) (ja w piatek pracuje od 23 do 7 a w sobote imprezuje od 20 :> ).
A nie wiem czy zauwazyliscie ale np wczoraj okolo polnocy byla calkiem GG na cool (lfctf1, rtctf1a,q2ctf1) :)

conan - Nie Sty 12, 2003 10:21 pm

No ta ankieta to troche zjebana:DNiedziela rulez dla karzdeg pewnie.
KaZmI - Nie Sty 12, 2003 11:10 pm

piatek i sobota wieczor najlepsze klimaty sa
wiec jest jeden wiecej do grania

Kiler - Pon Sty 13, 2003 6:32 am

ja tesh przybędę....
Krsnick02 - Pon Sty 13, 2003 8:46 am

Milo widziec ze chetni sa choc zawsze bylo, tylko problem tkwi raczej w tym ze ktos przybedzie i zacznie sie wymadrzac, jak to ostanio mam miejsca. Vitez sorki ale niestety nie do kazdego da sie dopasowac. Beda ci co moga i chca a nie ci co sie zmuszaja. Chcem zeby byla ql zabawa, of cors to nie zaden nakaz z gory ze copiki beda tylko i wylacznie w piatki i soboty bo kazda gropka ludzi ktora sie zbierze wieczorkiem i se zrobi [RED] vs [BLUE] to moze to nazwac copikiem, a nie jak widzialem pare razy sytuacje typu: gra se grupka ludzi na coolnecie wpada ktos z adminem (or z electa ktos dostaje) i zaraz leci haslo TO ROBIMY COPIKA i pol godziny stsaraja sie ustalic kto wybira i w koncu powybierac sie na wzajem niekiedy polwa ludu nie gra z miejsca, to nie jest copik a szczegolnie jak jest jasno na podwurku jeszcze. Copiki gra sie pozna noca i graja all z servera a nie 10 wspanialych czy parszywa dwunastka.
Punge - Pon Sty 13, 2003 9:47 pm

Piatek i Sobota przy kompie... ;/
Troche sie rozerwijcie .

vitez - Pon Sty 13, 2003 10:13 pm

Cytat:
Niedziela rulez dla karzdeg pewnie.


Szczegolnie jak masz w poniedzialek na rano do szkoly/pracy to na pewno niedzielna noc rulez by ja spedzic na graniu :/

Krsnick02 - Wto Sty 14, 2003 2:34 am

Miedzy innymi dlatego co napisal Vitez niedziela odpada dla duzej ilosci ludzi...

Punge jak nie chcesz to nie przychodz... nie musisz grac, niejestes zadna taka wybitnoscia ze bez ciebie to nie bedzie good fun. Proste nie !? :wink:

vitez - Wto Sty 14, 2003 3:52 am

[quote="Tygrys"]niejestes zadna taka wybitnoscia ze bez ciebie to nie bedzie good fun[/quote]

Nie prowokuj bo przyjdzie Orlan i spusci wode... ;)

Nie bede szerzej tlumaczyl bo to ma byc dowcip a nie wjezdzanie na kogos :P

Dzidzia - Wto Sty 14, 2003 2:18 pm

ja proponuje robic Copiki w sobote wieczorem :D
Sadze ze wszyscy powinni miec czas:)
Ja np nie moge dlugo w pt bo mam wylady w sobote na rano a tez bym chcial pograc:))

jigsaw - Wto Sty 14, 2003 6:09 pm

sobota wieczor to czas imprez...
i dlatego piatek wygrywa w sondazu...

Dzidzia - Wto Sty 14, 2003 7:58 pm

na imprezy mozna isc w piatek :D ja osobiscie wole chodzic w piatki niz w soboty :) ) ale robcie se co tam Kcecie:((
-=ff=-alien3 - Sro Sty 15, 2003 3:01 pm

hyh tygrys, ci co ci sie nie podobaja to nie graja ?
uuu to lepiej idz na impre ,bo w q2 graja same brzydale :D

btw: piatek piatek i jeszcze raz piatek !
po calym tygodniu pracy musze miec przynajmniej niedziele wolna
wszystko jedno czy przed czy po polnocy

byle za duzo ludu nie bylo :wink:

Kiler - Sro Sty 15, 2003 3:26 pm

jaki problem zrobic 2 copiki ?
jeden w iontek poźno wieczoirem a drugi w sobote wieczorem i bedzie git..

Dzidzia - Sro Sty 15, 2003 3:54 pm

Wlasnie Kilerek :D ma racje przeciez mozna ustalic zeby COPiki robic w weekendy tzn pt i sob. Czy to jest glupi pomysl???
Kribol - Sro Sty 15, 2003 6:03 pm

Po co to ustalac jakies terminy kiedy cop ma byc (bezsens), copa mozna zagrac codziennie o kazdej godzinie - aby tylko bylo te kilka osob.
Dzidzia - Sro Sty 15, 2003 6:38 pm

Krib ale chyba chodzi o to zeby kazdy mial pewnosc ze moze sobie w pt wejsc na neta i sobie zagra COPa, a nie "moze zagram a moze nie" :P
vitez - Sro Sty 15, 2003 7:39 pm

Takiej pewnosci nikt nigdy nie bedzie mial bo: serwer moze nie dzialac, adminowi jakiemus moze odbic itp... No chyba ze wybierzecie (inny niz _publiczny_ ) serwer by na dany czas byl dedykowany na COP.
Dzidzia - Sro Sty 15, 2003 9:24 pm

vitez: zawsze jest wieksze prawdopodobienstwo tego ze umowiomy cop sie odbiedzie niz sie zrobic copa tak "z marszu". Jezeli do wszystkiego by tak podchodzic jak Ty to nie opalca sie zyc, bo np jutro moze byc trzesienie ziemi lub spasc wlk kometa na Polske. Wiesz zawsze bedzie gdyby...
Dzidzia - Sro Sty 15, 2003 9:25 pm

btw. ... gdyby babcia miala wasy to znaczyloby ze jes po kuraci hormonalnej :D
vitez - Sro Sty 15, 2003 11:04 pm

[quote="Dzidzia"]Jezeli do wszystkiego by tak podchodzic jak Ty to nie opalca sie zyc, bo np jutro moze byc trzesienie ziemi lub spasc wlk kometa na Polske. [/quote]

O... o tym nie pomyslalem... ide sie powiesic brb ;)

-=ff=-alien3 - Czw Sty 16, 2003 1:26 pm

[quote="Dzidzia"]vitez: zawsze jest wieksze prawdopodobienstwo tego ze umowiomy cop sie odbiedzie niz sie zrobic copa tak "z marszu". Jezeli do wszystkiego by tak podchodzic jak Ty to nie opalca sie zyc, bo np jutro moze byc trzesienie ziemi lub spasc wlk kometa na Polske. Wiesz zawsze bedzie gdyby...[/quote]

heh nie do mnie
ale lol :lol:

btw dzidzia Twoj avatarek rox !! :D
kurde tylko spojrze i od razu lepszy humor :D

Kiler - Czw Sty 16, 2003 5:30 pm

jesie raz potfierdzam mojom obecnosc [jakby ktos jakiest statsy profadzil lub coś ;p]
Krsnick02 - Czw Sty 16, 2003 6:32 pm

Przypomne na czym kiedys Copiki polegaly i na czym sie opieraly:
1. Gra sie [RED] vs [BLUE] a nie tylko szybko wybrac i grac byle.
2. Gra kazdy obecny na serverze.
3. Gra sie w zaufanie (nie ze rad dalem mu techa a on stracil to mu wiecej nie dam bo to nie o to chodiz, gra sie dla wlasnej przyjemnosci a nie zeby wymiesc wszystkich, zdobyc jak najwiecej fragow.

Jezeli tego nie ma to nie ma Copli wedlug mnie tylko jakies najzwyklejsze wybieranie w swiecie... prawdziwe copiki nie wruca chyba ze pare ludzi sie o to postara... nie mowie ze to dzieki mnie powruci ale moze akurat mi sie uda, a moze ktos inny... Ludzie nie klucicie sie o bzdety tylko zacznijcie grac i ufac sobie, co z tego ze fejk... niech se gra moze sie nayczy grac i nie bedzie fejkiem... to ze ktos sie boi grac pod wlasna xywa to juz jego problem ze ma kompleksy z powodu wlasnej xywy, a niehc se je dalej ma...

Dzidzia - Czw Sty 16, 2003 7:05 pm

alien :nie qmum o co Ci chodzi z tym "heh nie do mnie":) ??? i co moj cytat do vitez ma do tego??

Thx, starauem sie z ta minka :D

Kiler - Pią Sty 17, 2003 5:52 am

dzisiaj bdzie copik, dzisiaj bedzie copik ;]
i'm w8ing for it ;]

Dzidzia - Pią Sty 17, 2003 6:31 am

Hie hie hie ja tez Kilerek :lol: :) :D
Tur!n - Pią Sty 17, 2003 9:19 am

copik :) wporzo... powinenem byc :)
Krsnick02 - Pią Sty 17, 2003 9:27 am

Zapomnialem dopisac do punktow tych tam wyzej:

4. Gra sie rozne mapy a nie tylko podstawowe, lub najczesciej grane na serverach.

Dzidzia - Pią Sty 17, 2003 12:46 pm

Racja tygrys powinno sie grac wiecej map, bo te podstawowe sa juz czasami nudne gdzy sie 3 raz pod rzad na zmiane z jaka druga. :D
Kribol - Pią Sty 17, 2003 2:05 pm

Jednemu nudne innemu nie
Dzidzia - Pią Sty 17, 2003 3:21 pm

Krib nie nudzi Ci sie jak jest puszczana 3 razy ctf1????? Bo ja kiedys lubilem ta mape teraz jak tylko ona zastaje wlaczona to ja wylaczam q2. :(
Krsnick02 - Pią Sty 17, 2003 4:35 pm

Kribol jezeli bedzie 5X takie ctf1 czy inna mapa to nie jest to Copik, moim zdaniem, na copiku gra sie raz kazda mape, i nie tylko podstawowe, i nie ma czegos takiego ze nie moja podstawowa to ja nie gram, jak nie chcesz grac to opusc server prawdopodobnie sa inni ktorzy by chcieli ale nie moga wejs bo ktos siedzi na specu i sie obija...
vitez - Pią Sty 17, 2003 5:58 pm

Cytat:
ktos siedzi na specu i sie obija...


Hyhy [SPEC] power mastah original gangstah :>

Krsnick02 - Sob Sty 18, 2003 4:49 pm

Jak chcesz se siedziec przez kilka godzin na specu to lepiej idz na irca i zwolnij miejsce komus kto chce grac a nie zajmujesz...
Tur!n - Sob Sty 18, 2003 8:46 pm

WiTaM

odbyl sie copic z piatku na sobote?!? net mi siadl... i nie mogkem byc :(

Krsnick02 - Nie Sty 19, 2003 10:12 am

Niestety z tego co mi wiadomo to nie :( wczoraj tez sie chyba nie odbyl choc mnie nie bylo tak mysle... hyh moze next time. No ja niestety nie moglem sie zjawic bo braciszek ma sesje i czasem musze mu kompa zwolnic zeby sciagi pisal :/
kozako - Nie Sty 19, 2003 1:35 pm

hello...tygrys zalozyles dobry topic :) moim zdaniem copiki powinny byc w weekendwe wieczory i jush :)
Krsnick02 - Nie Sty 19, 2003 4:09 pm

Powinny, ale jak narazie chetni sa :) , a wykonania nie ma :(
Tur!n - Nie Sty 19, 2003 8:06 pm

poczekamy zobaczymy :D jestem dobrej mysli :)
Punge - Nie Sty 19, 2003 9:11 pm

CHcialem tylko powiedziec Tygrys ze masz zalosny podpis pod postami :)
No i jeszcze dales jak zwykle zalosna odpowiedz na moj post ze tam niby jakis cudowny nie jestem. po co to ;/

vitez - Nie Sty 19, 2003 11:48 pm

O odnosnie podpisu Tygryska to moge mu zaproponowac w podobnym stylu ale bardziej poetycko i metaforycznie cytat z KULT "Poznaj swoj raj" (plyta Ostateczny Krach Systemu Korporacji): "Rozpjerdoliliscie ulice w moim miescie... macie mnie powiesic? To mnie powiescie!"
Krsnick02 - Pon Sty 20, 2003 6:03 am

Punge z takimi uwaami to na PM a nie wpizdu offtopik napierdalasz, inni zaczynaja a zaraz qrfa o mnie sie przyczepia ze ja offtopik oczywiscie tobie i to przezemnie! spadowa do obory se gadac offtopik ! lub na PM !

Vitez Thnx.

Koniec tutaj offtopika tego.

mkuh - Wto Sty 21, 2003 4:30 am

wedlug mnie piatek wieczor (+ noc) i sobota (+ noc) to najgorszy termin do gry
no chyba ze ktos 24h na dobe przed kompem siedzi i nic poza nim nie widzi...

Krsnick02 - Wto Sty 21, 2003 9:26 am

Mkuh jezeli nie wiesz to wiekszosc ludzi grajacych to uczniowie lub studenci studiow dziennych i co za tym idzie dla nich niebardzo tygodniu grac w nocy, jak moze sie nie doczytales ja chcem zrobic copiki takie jak kiedys byly a nie cos (wdlug mnie) pseudo copiki rane w dzien i niewiadomo jak nazywajac je tylko copikiami.
vitez - Wto Sty 21, 2003 3:35 pm

Znowu Tygrys nie czytasz cudzych postow tylko swoje piszesz... gdzie mkuh napisal "robmy copy w tygodniu w nocy" ?
Wg mnie chodzilo mu raczej o opcje, ktora i mi by bardziej pasowala: sobota dzien (przed impreza/po piatkowej imprezie) i niedzielne popoludnie (po wyleczeniu kaca :> ).
Ale coz... jak to juz gdzies bylo: cop bedzie kiedystam i nikt nikogo nie zmusza byc na nim, a grac beda ci co beda wiec ... whatever :>

mkuh - Wto Sty 21, 2003 5:00 pm

vitez no prawie o to mi chodzilo
w dzien to raczej nie moge grac bo tpsa jak narazie pieknie sie stara mi to utrudnic i pingi ponizej 200 nie spadaja
a co do piatku wieczor (+noc) i sobocie wieczor (+ noc) - to chyba najlepszy czas zeby spotkac sie z kumplami i napic (lub kto co woli) sie z nimi
bo niezaciekawie jest miec tylko kolegow z sieci

Krsnick02 - Wto Sty 21, 2003 8:39 pm

Vitez to ty chyba nie czytasz dokladnie bo kilka (kilkanascie) postow wyzej napisalem jak wedlug mnie wyglada copik i jak juz tamto przeczytasz to bedziesz wiedzial czemu tak napisalem.
vitez - Wto Sty 21, 2003 9:35 pm

O znowu Tygrys nie przeczytal posta.... gdzie ja pisze o sposobie rozgrywania copa?

Mi nie chodzi o "jak" tylko o "kiedy" :/

Kribol - Wto Sty 21, 2003 9:56 pm

A ja nadal twierdze ze termin ani o ktorej nie ma znaczenia, wystarcza checi o osoby do grania.
Krsnick02 - Sro Sty 22, 2003 8:34 pm

No niestety sam copika nie zrobie....
KaZmI - Czw Sty 23, 2003 1:42 am

i oto kolejny topic zamienil sie w debilna dyskusje...
Krsnick02 - Czw Sty 23, 2003 9:01 am

Sam ja zmieniasz zmieniajac temat, my tu o copikach gadamy, a ty w debilnymi uwagami nie na temat wskakujesz, jak nie rozumiesz vo ludzie pisza to nie czytaj i nie pisz bo qrde w tym momencie sam siebie osmieszasz zmieniajac temat !

Sorry za offtopik.

kozako - Czw Sty 23, 2003 3:17 pm

eee moglibyscie podac termin najblizeszgo copika ? ...dziekuje
Krsnick02 - Czw Sty 23, 2003 3:23 pm

Mysle ze w jutro or pojutrze cus sie zrobi jak beda ludzie :)
vitez - Czw Sty 23, 2003 3:44 pm

Ludzie w nocy to sa codziennie, akurat w tym tygodniu koncze prace o 23 i od polnocy do 2-3 sie gra na coolnecie cosjakbycopiki :> Tylko Tygrysa nie ma a tak wszystko jest: wybierane teamy, wszyscy graja, wszyscy sie o mapy przekrzykuja itp :>
Krsnick02 - Czw Sty 23, 2003 4:57 pm

No ja mam teraz prace i niebardzo moge z czego ubolewam. Druga zecz, ja nikomu nie zabraniam copika zrobic, niech se robi jak chce i kiedy chce, ja poprostu wyszedlem z idea by zrobic copiki jak za dawnych czasow bez klutni, hamstwa, tylko granie :)
bh.0wn3D! - Czw Sty 23, 2003 5:30 pm

tygrys planujesz zrobic odrodzenie w ctf'ie?
heh lol

jak chcesz zeby COP'y byly takie jak dawniej to wez tego sie nie ruszaj bo jedna z wazniejszych rzeczy to to ze 'stare' COP'y byly spontaniczne, a nie umawiane jak klanowki

kozako - Czw Sty 23, 2003 6:22 pm

jutro ? to chyba po 23 albo pozniej bo ewc na ff gra ...
Krsnick02 - Pią Sty 24, 2003 1:37 pm

Hihi wiem o meczu :P

A jezeli chodzi o stare Copiki to ty jestes w bledzie przynajmniej czesciowym. Czesc bylo umawianych, moze nie wszystkoe ale byly tez umawiane. A jak sie gralo copika to byl to copik a nie pseudo costam copik.

KaZmI - Pią Sty 24, 2003 2:48 pm

[quote="Tygrys"]Sam ja zmieniasz zmieniajac temat, my tu o copikach gadamy,Sorry za offtopik.[/quote]
tak bardzo zywotna dyskusja
post 1
grajmy w weekendy
post 2 nie grajmy w tygodniu
post 3 grajmy w weekenduy
do tego tochodza twoje glupie posty
kiedy ty tygrys zaczniesz myslec wiesz robisz sie zalosny chcesz grac copika
to ustal ze jesli ktso jest chetny niech przyjdzie w piatek 23 np na coolnet i jest gra
jak ktos bedzie chcial zagrac to zagra jak nie to nie zagra proste
zdawalo mi sie ze widzialem ankiete tesh wiec nie wiem po huj dyskucja kiedy ma byc cop w postach
do tego oczywiscie madry tygrys w ankiecie nie dal do wyboru innego dnia tygodnia bo po co ale jak pishe ze dyskusja jest bez sensu to ja sie osmieszam lol
wes tygrys jakies leki na muzg zacznij brac
a co do topica to nie widze w nim slowa COP
tylko cop kiedy ma byc
a ty piepzsysz na temat co to jest copik(zaloz encyklopedje swoich zajebistych wypowiedzi wogole)
btw jest 5 stron tego topica a widzisz zeby byl umuwiony w nim choc 1 cop ?
ja nie widze no ale ty pewnie i tak nie wiez bo polowy nie przeczytales z tego co jest tu napisane

vitez - Pią Sty 24, 2003 5:09 pm

Do obory z tym! ;)
Krsnick02 - Pon Sty 27, 2003 3:27 am

Kazmi powiem tak: jestes pojebany jak cie tu czytam! wpizdu nie rozumiesz co czytasz ! idz se do obory popisac takie zeczy co tylko qrfa zmieniasz normalny topik o Copikach i wszystkim co jest z copikami zwiazane na burdel (lub jak kto woli obore). Spier... mi z tad bo wpiz.... psujesz topic. A jak nie podoba ci sie ankieta to zaloz inna, ja zalozylem jaka uwazalem za dobra (miedzy innymi dla mnie) jakbys przeczytal uwaznie moje posty to bys wiedzial czemu jest taka ankieta, a jak nie jestes domysny ze to ma byc co tydzien o tej samej poze to juz wiesz, przynajmniej z takim zalozenie robilem ten topic, aby ustalic nie jednorazowo tak jak TY tu piszesz tylko zeby ustalic tak aby CO TYDZIEN bylo grane o JEDNAKOWEJ POZE, a nie za kazdym razem sie umawiac.

Moglem lekko zamotac, ale kazmi i tak nie zroumie. Eh po co ja sie wogule produkuje dla tego debila.

jigsaw - Pon Sty 27, 2003 10:45 am

Chrum! :D
kaszub - Pon Sty 27, 2003 5:02 pm

jeshcze jeden glupawy text i topic zostanie podzielony, czesc tutaj zostania a reshta wylatuje do obory
kozako - Pon Lut 24, 2003 5:06 pm

eee to bedzie jakas data na copik czy nie ? :D D
Kumanus - Wto Lut 25, 2003 8:18 pm

Wydaje mi se ze w weekend mozna by grac ale najlepiej przed 24 bo po 24 u mnie na sieci zaczyna sie sciaganie plikow kaza i wtedy nieda sie u mnie grac, lag ok 500.
Krsnick02 - Wto Lut 25, 2003 11:18 pm

Ja to juz olalem bo stwierdzilem ze juz nie da sie zrobic porzadnego prawdziwego copika, jak zakladalem ten topic to jeszcze mialem nadzieje, ale juz jej nie mam. Z mojej strony eot.
Kiler - Czw Lut 27, 2003 6:01 am

racja, teraz jedynom nadziejom jest za pare osob zadzwoni po siebie i tyle..
vitez - Pią Lut 28, 2003 2:35 am

Wiecie... co to za przyjemnosc robic COPa gdy jak sie zakrzyknie takie haslo to polowa osob mowi "bueee znowu sie pol godziny bedziecie wybierac, ide sobie albo od razu puszczajcie mapke" ... i co ciekawe mowia to osoby majace stale laczew domu a kiedy ludzie grube pieniadze w kafejkach placili a nie plakali ze sie pol godziny teamy wybieralo bo i nastroj byl inny... poza tym znowuz pol serwera po pierwszej mapce COPa zaczyna bluzgac na adminujacego ze zmienia mape nie na taka jaka oni by chcieli - i jak tu robic COPa gdy zero szacunku dla "prowadzacych" wsrod graczy? Wiele takich elementow zniecheca wiec mozna powiedziec - grajcie se jak chcecie, to co bylo nie wroci chyba ze naprawde wyjatkowo zbierze sie grupka "kumajacych stare czasy" i zaden z nich nie zamarudzi na dlugie wybieranie czy mape itp...
Kiler - Pią Lut 28, 2003 9:56 am

kmm bo niektórzy zapomnieli o przewodniej myśli: pfp ...
-=ff=-alien3 - Pią Lut 28, 2003 3:24 pm

nie opowiadac smutow .

dwie rzeczy:

PLAY FOR PLEASURE
i
FEEL THE FEAR :wink:

dzisiaj kurtka gramy ;)
od 22 do oporu
tzn az sie przestanie chciec

PS. Mozna wyprobowac klej (see another topic :lol: )

vitez - Pią Lut 28, 2003 7:05 pm

Ponad tymi dwoma co alien3 wymienil ja bym dodal jeszcze wazniejsza zasade:
CAPTURE THE FLAG ! (not the frag)
czyli grac teamplaya a nie odosobnione pojedynki, nosic flage do swojej bazy a nie nosic ja po calej mapie lapiac co pol minuty quada itp :)

A... po kleju sie slabo gra bo widzisz wrogow tam gdzie ich nie ma i na odwrot ;)

kozako - Pią Lut 28, 2003 7:12 pm

ee i have fun :) ... alien od 22 nie zabrdzo ob prawdopodobnie bedzie po 10 osob w teamach a wtedy nie bardzo sie grac teamplaya i wogule ...
vitez - Sob Mar 01, 2003 12:20 am

Na Coolnecie polecam tym ktorzy moga komende: pset connectlimit_public 16 (5/5 + 6 specow... a ostatecznie 8/8 i spokoj) - nie obciaza tak servera i lagow nie ma.
Krsnick02 - Sob Mar 01, 2003 1:18 am

Te gadanie jest tylko strata czasu bo nie ma sensu organizowac czegos takiego czym jest COPIK prawdziwy, a nie pseudo, jak idee rozumieja 2-3 osoby.
-=ff=-alien3 - Sob Mar 01, 2003 9:13 am

ta .. bylo chyba 9/9
zero teamplaya :x

o 12 poszedlem spac ..

Krsnick02 - Sob Mar 01, 2003 11:46 pm

Dokladnie A3 tak jak powiedziales 0 teampleya to nie COPIK tylko jakas masakra, strzelanie do czakej czy polowanie na jelenie.
kozako - Wto Mar 04, 2003 2:54 pm

tak albo siedza w bazie i kampia na fragi .. czeka az ty wezmie flage i wtedy zabija bo masz 3 fragi i jka bedziesh pierwszy w teami to wszyscy beda cie lubic ... wqrza mnie to bo przez to nie ma fry na srodku i wogule nie ma gry bo sqady sa wybierane tak ze w jednym teamie jest duzo takich co tlyko an fragi czekaaja a w drugim jest mniej i tam ludzi wspolpracuja ze soba np rzuca ps i cells i wtedy gra jets nierowna i szcze mowiac oprucz meczy klanowych dawno juz nie gralem prawdziwego wyrownanego meczu ...
vitez - Wto Mar 04, 2003 3:24 pm

Ktoras nocke grajac wpadlismy z z-factorem i mookem na pomysl CTF bez punktow, tylko flagi... to by rozwiazalo sporo problemow jak wlasnie kampienie az wezmie flage, czy tez wszyscy na defie (bo 2 pkt na def) czy przytrzymywanie flagi by zdobyc hajskora.
W ten sposob nie byloby hajskorow itp a tylko flagi (bo w samej idei CTF jest tylko teamplay i flagi... widzieliscie by druzyny np w Paintballu liczyly "male" pukty za trafienia carriera, za trafienie wroga w bazie czy cos?).

Jednak w obecnej chwili nie jest mozliwe zrobienie takiego CTF.
Tylko bardzo dobrzy programisci zwiazani co nieco z Q2 moga cos takiego zrobic (modyfikujac lub "nakldajac" dodatek na kod zrodlowy). Np programisci z teamu zajmujacego sie nowym Q2Adminem...
Bo to trzeba albo z poziomu serwera rozwiazac (konfiguracji serwera przez q2admina) albo nowy mod stworzyc (np nastepna wersje LFire CTF- 2.1 ? z opcja wylaczenia w jej configu serwerowym punktacji).

Kiler - Wto Mar 04, 2003 4:31 pm

zmieniony styl punktacji to by bylo to..
za fraga 0 punktów.
za osłonienie Fc wlasnym cialem mogly by byc jakies punkty ale to by znow sie znalezli jelopy ze by go tak blkowali ze by nigdzie zta flaga nie mogl sie ruszyc ;p

Dzidzia - Wto Mar 04, 2003 9:30 pm

heh nie glupia idea:) ale takie cos powinno byc podczas meczy oraz copow, a tak na codzien to powinny byc normalne fragi, a kiler ma tez gut plan zeby za jakis "madre ruchy" tzn teamplay byly fragi, ale to niestety jest prawie nie do zrealizowania :( :)
vitez - Sro Mar 05, 2003 6:57 am

Jezeli ktos wykona "madry ruch" to reszta teamu to zauwazy, a na pewno zauwazy to punktaja bo madre ruchy owocuja w zdobytych flagach wiec zadne punkty nie sa potrzebne - tylko dobre zgranie. Przy dobrym zgraniu teamu (oslanianie fc, obrona bazy, pilnowanie siebie nawzajem i swoich pozycji) flagi sa skuteczniej zdobywane wiec sam team dazy do tego by sie wzajemnie oslaniac, nie trzeba ich zachecac punktami za eskorte czy obrone.
Woz albo przewoz - albo standardowa punktacja, albo tylko flagi, posrednie rozwiazania bylby rownie zle jak zupelny brak nowych rozwiazan.

Krsnick02 - Sro Mar 05, 2003 9:17 am

Ja normalnie nawet za flagi bym punkty zlikwidowal, znacyz sie te 15 co so dostaje za capa, of cots 1 funk duzi za flag tzn jej zacapowanie by sie zostawili i to byl by jedeyny punkt ktory by mozna zdobyc :P bo granie na fragi juz nie jedna osobe denerwuje, tyle ze trza by to jakos zrobic, moze sie rozejrze za tym niedlugo, ale nie gwarantuje nic, to nie jest latwo zrobic, moze skontaktuje sie z kims komu sie uda to zrobic, ale sami wiecie ze to bedzie ciezkie w zrealizowaniu.
Kiler - Sro Mar 05, 2003 2:27 pm

nom vitez tesh tak myślę.
powinien q2ctf ewoulować bo ten system punktacyjny nie jest dobry

vitez - Sro Mar 05, 2003 9:03 pm

A czy ja mowilem ze punkty za flagi zostaja? Ja mowie - woz albo przewoz. zero "malych" punktow. Zostaja tylko i wylacznie wyniki "we flagach".

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group