Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - !!!!!!!!!! so fresh & so clean - MIELONE CUP 2005 q2CTF!

WoLF - Sro Sty 05, 2005 5:44 pm
Temat postu: !!!!!!!!!! so fresh & so clean - MIELONE CUP 2005 q2CTF!
..oki wiec liga rusza od 10 stycznia..znamy juz wsystkie klany jakie biora udzial w CUPIE!tj:
sM
EWC
STa
INV
x:M
rc
PKs

teraz bede konczyl strone ..wiec niedlugo bedzie widoczny terminarz..i bedzie mozna sie umawiac na spotkania:) pozdro!

-rc-AZES - Sro Sty 05, 2005 5:52 pm

jaki jest adres strony ?
Kribol - Sro Sty 05, 2005 7:00 pm

nie ma [S] :(
WoLF - Sro Sty 05, 2005 7:11 pm

..heheh S jest....tylko ze Wy smigneliscie :P ...ciekawe jak Wasz klan dlugo podziala:))))...a co do S..(c) Adolf "w eS jest ekipa ktora nigdy nie odejdzie"...wiec poko co to ES istnieje...tyle ze graja sobie w WOW'a :lol: :lol:
Qnik - Sro Sty 05, 2005 7:24 pm

[STa] POWER !!!!!!!! 8)

A wygra pewnie i tak ewc albo inv..

bdm - Sro Sty 05, 2005 7:34 pm

to x|M gra w lidze wolfa? :shock:

zrobcie stronke ligi !

Kribol - Sro Sty 05, 2005 7:49 pm

Cytat:
..heheh S jest....tylko ze Wy smigneliscie :P ...ciekawe jak Wasz klan dlugo podziala:))))...a co do S..(c) Adolf "w eS jest ekipa ktora nigdy nie odejdzie"...wiec poko co to ES istnieje...tyle ze graja sobie w WOW'a :lol: :lol:


wiem ze jest [S] i ze bedzie zawsze, wkoncu tez jestem w [S] :) tylko sie zalilem ze nie graja w lidze Adolf zbieraj ludzi masz czas do niedzieli ;/

Qnik - Sro Sty 05, 2005 8:11 pm

Cytat:

zrobcie stronke ligi !


stronka jest :arrow: http://smq2.w.interia.pl/mielone/

WoLF - Sro Sty 05, 2005 9:21 pm

..juz jest swieza i gotowa:) http://smq2.w.interia.pl/mielone/index.htm

jak macie jakies uwagi to pisac tu:)

PIELUCHA - Sro Sty 05, 2005 9:49 pm

jesli to mozliwe zrobil bym mala zmiane w skladach...a raczej dodal bym jeszcze jeden tzn 2 squad sta...bo ludzi u nas za duzo na jedna piatke :)
Wolf da rade ?
do 9 podesle Ci sklady 2 paczek :)

WoLF - Sro Sty 05, 2005 10:07 pm

oki nie ma sprawy.. :P :lol: :wink: pozdro!
WoLF - Czw Sty 06, 2005 12:25 am

..do ligi zapisal sie nowy klan [roa].. w skladzie :aci szyna punge sheep wspolas ozzy :) ) gl & hf!
WoLF - Czw Sty 06, 2005 1:39 am

..EEEEEEEMMMMMAAA ziom:)
nastapila zmiana planow..dotyczaca grup...Krib podal pomysl, ze nuda bedzie grac..na klany odbiegajace poziomem(bez obrazy;) ] no ale to jest swieta racja:)))...wiec postanowilismy ze beda 2 GRUPY

GRUPA A:
INV
EWC
RC
PKS
C


GRUPA B
sM
x|M
STa1
STa2


PLAYoff:
1A vs 2B
1B vs 2A



Jak ktos ma jakies zastrzezenia prosze pisac...ale chyba juz sie nic nie zmieni:))) pozdro

PIELUCHA - Czw Sty 06, 2005 5:08 am

co informacja od kogos to zmiana...chyba za szybko podejmujesz decyzje....
co poradzic pomysl z 2 grupami moze niezly ale napewno nie podniesie poziomu graczy itd :)
po to wystawilem 2 squady by sie ludzie jak najwiecej ograli...bo im bardziej ograni i zgrani tym wiadomo - lepsi.
Grupa niezla w ktorej sta :)
moze dorobcie na szybko jeszcze jakis klan :) ladniej to bedzie wygladac jak bedzie po 5 zespolow :)

Prezes_Kiler - Czw Sty 06, 2005 7:31 am

:D :D no piwo dla ciebie wolfuś
wreszcie mamy fajną grupe.
piel daj znac w którym sta jestem ;d
cisnąć szybko wszystko co trzeba i zaczynamy grać...

WoLF - Czw Sty 06, 2005 8:08 am

..hmmm dzieki Kila ;) trzymam Cie za slowo..w wakacje sobie to piwo odbiore :wink: :lol: ..a co do jeszcze 1 skladu to chyba 1 wystawie 2 ..ale musze pogadac z reszta:)
vitez - Czw Sty 06, 2005 10:46 am

Cytat:

PLAYoff:
1A vs 2B
1B vs 2A



Raczej daruj sobie te playoffy skoro juz na takie grupy dzielisz - niech to bedzie podzial na Ligi a nie grupy (1 Liga i 2 Liga).
Po prostu kazdy z kazdym w grupach i ewentualnie dogrywki jak beda rowne ilosci flag...
Bo wyniki takich playoffow z gory mozna zgadnac.

PIELUCHA - Czw Sty 06, 2005 10:47 am

wtedy podzial bedzie bezsensowny:)
Kumanus - Czw Sty 06, 2005 1:00 pm

niewazne kto wygra.. wazne zeby grac i dobrze sie przy tym bawic... ktos chce mnie na szybko do klanu? :P ;]
omen - Czw Sty 06, 2005 2:21 pm

hm, a bedziesz sie dobrze bawic jak bedziesz przegrywac 20-0? : )
Qnik - Czw Sty 06, 2005 2:26 pm

a wtedy sie ktos dobrze bawi :lol: :?: Chyba tylko ci co wygrywaja 8)
Kazwa - Czw Sty 06, 2005 3:35 pm

Ja zawsze sie swietnie bawie .. :twisted:
WoLF - Czw Sty 06, 2005 5:42 pm

hmmm...niech zostanie tak jak jest......a moze akurat:D
Prezes_Kiler - Czw Sty 06, 2005 8:12 pm

najpierw parę wygranych później fajne rape
pełen pozytyw 8)

omen - Czw Sty 06, 2005 8:26 pm

Caly czas rape? : )
ps. jaka maja byc takie polfinaly to juz lepiej niech bedzie jedna liga/grupa ;)

PIELUCHA - Czw Sty 06, 2005 9:18 pm

omen jak bedzie jedna to skonczy sie jak zywkle...w polowie jednym zabraknie zapalu, drugim rozpadnie sie squad ...a trrzecim znudzi sie wygrywanie :)
moze inaczej zrobic...2 grupy...ale w miare rowne :) w sensie nie jedna petarda jak tu ale jakos sensownie to pomieszac :)
ja bym to widzial moze tak


A:
INV
SM
STa 1
PKS
( tu bym proponowal jeszcze jeden klan ala C lub INV ) powiadomcie slomy itp i sie zbeirze jakas mocna 6 z bialego hehhe albo Esow dolozyc ;)


B:
EWC
RC
C
X|M
STa 2


w miare rowno (bo ronwo ciezko podzielic)
co wy na to ?
a moze udac sie do przoza po tego randomizera i zostawic wszystko losowi ??

wtedy i te playoffy:

1A vs 2B
1B vs 2A

mialy by sens i byly by w miare emocjonujace :)

-rc-AZES - Czw Sty 06, 2005 9:25 pm

dobry pomysl ..
WoLF - Czw Sty 06, 2005 10:48 pm

jest spoko:)))...chodz wydaje mi sie ze lepsze szanse byly by gdyby zrobic 2 ligii..ale ok
szyna^ - Pią Sty 07, 2005 1:11 am

a moim zdaniem to bezsens bo i tak to sie nei skonczy ;|
PIELUCHA - Pią Sty 07, 2005 5:19 am

szyna...trza wierzyc....podarzaj za bialym kroolikiem a wszystko bedzie si ;) 8)
Qnik - Pią Sty 07, 2005 9:51 am

skonczy sie :lol: juz my tego dopilnujemy 8)
luz - Pią Sty 07, 2005 2:35 pm

hehe, wlasnie o to szynie chodzilo, skonczy sie ale przed terminem. ;) ) ale mimo wszystko zycze milej zabawy, i wytrawlosci ;P
ziomek - Sob Sty 08, 2005 8:28 pm

skonczy sie to tak jak z liga viteza 3/4 klanow zlikwidowanych i bedzie hujnia.Ale wieze ze sie uda
Qnik - Sob Sty 08, 2005 8:48 pm

i jest yO ! 8)
pury - Sob Sty 08, 2005 10:53 pm

uddda sie co ma sie nie udac :oops: bude good a jak nie to wszystko na szyne (ciii) 8) :lol: szynka slepa szynka nie widzi :wink:
WoLF - Nie Sty 09, 2005 12:23 am

skonczy sie ..napewno sie skonczy 8)


_________________________________________________________
ale dzis dziwki w klubie byly :lol: :lol: :lol: poezja :wink:

Qnik - Nie Sty 09, 2005 9:15 am

na calej stronie wszyscy sie kloca czy sie uda cczy nie ;) faaaaajnie
WoLF - Nie Sty 09, 2005 9:29 am

lepiej umawiajcie mecze!!!:)
pyz - Nie Sty 09, 2005 11:37 pm

Cytat:
Kribol:
Cytat:
..heheh S jest....tylko ze Wy smigneliscie :P ...ciekawe jak Wasz klan dlugo podziala:))))...a co do S..(c) Adolf "w eS jest ekipa ktora nigdy nie odejdzie"...wiec poko co to ES istnieje...tyle ze graja sobie w WOW'a :lol: :lol:


wiem ze jest [S] i ze bedzie zawsze, wkoncu tez jestem w [S] :) tylko sie zalilem ze nie graja w lidze Adolf zbieraj ludzi masz czas do niedzieli ;/


pierdolisz jak połamany -- Warriora wziąść, kat, Adolf, Ty, brz/duke by też pewnie pomogli, to wolałeś se iść do inv :> ssiesz i tyle, hasta.

Kribol - Pon Sty 10, 2005 3:34 am

pyz gadac to ty se mozesz i na dodatek po fakcie, bylo pomyslec wczesniej i to zrobic, wiec wracaj do swego swiata wow i ssij ;) eot.
widmo - Pon Sty 10, 2005 8:15 am

uuu zacznie sie kolejne jazzzda ;) teraz krb vs pyz :P
WoLF - Pon Sty 10, 2005 8:30 am

..jednak liga ruszy od srody...bo przez weekend ni emialem czasu...(szkola i te sprawy)...za opoznienie przepraszam..ale teraz na dodatek mam chyba wybite wszystkie palce u moich 2 rak:/:/:/ ja pierdoel...jakos damy rade :cry:
pyz - Pon Sty 10, 2005 11:12 am

Cytat:
widmo:
uuu zacznie sie kolejne jazzzda ;) teraz krb vs pyz :P


za dużo byś chciał :> nie oglądaj tyle tv.

Adolf - Pon Sty 10, 2005 12:10 pm

Wolf ze startem ligi nie musisz sie spieszyc. Wazne zeby wszystko bylo dopracowane i ustalone od poczatku, bo potem na zmiany bedzie za pozno. Lepiej poczekac tydzien dluzej, a miec pewnosc ze ta liga dociagnie do konca.
widmo - Pon Sty 10, 2005 1:58 pm

jesli to telewizja to jak juz telenowela brazylijska ;) ty grasz w niej role kobiety ;D
PIELUCHA - Pon Sty 10, 2005 2:22 pm

wlasnie wolf adi ma racje..co proponuje ...pododawaj na stronie wszyskie klany (sklady) i ustal w miare sensowne terminy (najlepiej jak w CB - pierwsza kolejka 16-22 stycznia - i wtedy klany maja prawie tydzien na rozegranie meczy )
Fakt ze moze to byc - patrzac w niedaleka przyszlosc - czasochlonne, ale lepiej grac dloozej niz wcale..zreszta CB tez trwa kilka miechow :)

Qnik - Pon Sty 10, 2005 3:24 pm

Cytat:
zreszta CB tez trwa kilka miechow


Ale ile w CB gra klanow, men ! 8)

widmo - Pon Sty 10, 2005 3:29 pm

nie poprawiaj pieluchy ! :P
Qnik - Pon Sty 10, 2005 3:43 pm

lol :D
bre - Pon Sty 10, 2005 4:38 pm

ustalasz czas na rozegranie / jak mecz sie nie odbedzie to sam ustalasz date _ tak jest chyba najrozsadniej...

<---- miazdze postami :)

WoLF - Pon Sty 10, 2005 5:12 pm

wiem wiem..t.ak jak robilem to wczesniej :) macie racje...zrobie to wszystko i gitara bedzie grac:)))
WoLF - Pon Sty 10, 2005 7:00 pm

...PKS'y bedziecie grac czy nie???..konkretne zapytanie..konkretna odpowiedz...zeby nie bylo pozniej zamieszania :wink: :) wiec gadac..! :arrow:
Tur!n - Pon Sty 10, 2005 9:21 pm

Wolf =) w ciagu 2 dni powiem co i jak :) Czy Pks bedzie brac udzial:)


88!

Qnik - Pon Sty 10, 2005 9:29 pm

Bierzcie udzial.. Bez Was biednie bedzie.. Jak liga to ze wszystkimi :lol:
Grzdyl - Pon Sty 10, 2005 10:43 pm

gdzie byscie zajechali bez srodkow transportu? ;)

osobiscie mam zapieprz:
-sesja (sprawdzaja czy cos umiem)
-kobieta (ma bardzo mocne uda)
-praca (praca praca praca)

ale na q2 zawsze znajde chwileczke... ;)
jak najbardziej brac nas pod uwage...

pozdrawiam...

WoLF - Pon Sty 10, 2005 10:45 pm

cieszy mnie to bardzo...pEaCe autobusy!
Kumanus - Pon Sty 10, 2005 10:50 pm

jada na flaku ale jakos jada :) silnik to podstawa :P
Grzdyl - Pon Sty 10, 2005 10:52 pm

bo my lekko przegrzani...
ale czas na maly przeglad... ;)

Tur!n - Wto Sty 11, 2005 3:34 am

session jejejeje =) jak to zdam bede MASTAH =) no ale na q2 jak to powiedzial Grzdylek czas sie znajdzie =)
Qnik - Wto Sty 11, 2005 7:57 am

jak to mowia.. najpierw q2 potem obowiazki :lol: :lol:
pury - Wto Sty 11, 2005 10:37 am

na poczatek q2 pozniej spanie nastepnie obowiazki :arrow:
Grzdyl - Wto Sty 11, 2005 11:39 am

jak to mowia bez obowiazkow nie ma przyjemnosci...

albo inaczej...

gdyby byly same przyjemnosci to ta przyjemnosc nie sprawialaby juz tyle przyjemnosci...

albo jeszcze...

znajac smak obowiazkow bardziej potrafimy docenic smak przyjemnosci...

a na koniec...

czym byloby zycie bez przyjemnosci... ;)

Nuclear - Wto Sty 11, 2005 1:24 pm

wie cie zo znajdzcie sobie baby... one daja najwięcej przyjemności ;>
Qnik - Wto Sty 11, 2005 2:17 pm

Ja mam 14 lat :lol: Ale czasami chcialbym.. :DDDDDDD
Adolf - Wto Sty 11, 2005 2:54 pm

... a Quake 2 jest od 16 lat podobno :)
ziomek - Wto Sty 11, 2005 3:54 pm

hehehe ja zaczolem jak mialem 10 lat :o :D :)
Prezes_Kiler - Wto Sty 11, 2005 4:05 pm

bana im bana !
Qnik - Wto Sty 11, 2005 5:32 pm

taa iaaasne :lol:
WoLF - Wto Sty 11, 2005 6:40 pm

tak to wyglada.... 8) :

A:
INV
SM
STa 1
PKS


16 stycznia - 19 stycznia

sM vs STa1
INV vs PKS

20 stycznia - 23 stycznia

sM vs PKS
STa1 vs INV

24 stycznia - 27 stycznia

sM vs INV
STA1 vs PKS



B:
EWC
RC
ROA
X|M
STa 2

17 stycznia - 20 stycznia

EWC vs RC
ROA vs x|M

21 stycznia - 25 stycznia

STa2 vs x|M
RC vs ROA
STa2 vs EWC

26 stycznia - 31 stycznia
RC vs x|M
ROA vs STa2
EWC vs x|M

1 luty - 4 luty
EWC vs ROA
RC - STA2

omen - Wto Sty 11, 2005 7:01 pm

<zief>
hm, tak w ogole po co wy gracie? jak i tak wiadomo ze ewc wygra. ;P

Qnik - Wto Sty 11, 2005 7:32 pm

Cytat:
B:
EWC
RC
ROA
X|M
STa 2


nie no masakra.. na 100% wyjdziemy z grupy :lol: KTO LOSOWAL TE GRUPY !! ;)

Qnik - Wto Sty 11, 2005 7:33 pm

;)
WoLF - Wto Sty 11, 2005 7:56 pm

tak czy tak to byscie nie wyszli:):)..dlatego jakjuz to robic tak jak bylo na gorsze i lepsze:)
omen - Wto Sty 11, 2005 11:18 pm

Możecie przestać pisać zbędne posty?
Kribol - Wto Sty 11, 2005 11:18 pm

zmiencie to prosze bo to jest bezsens :)

Proponuje:

Div1:
inv
ewc
roa
rc

1 div1-final
2 vs 3 div1 o wejscie do finalu

Div2:
sm
sta1
sta2
xm
pks

tak samo jak div1.

Czyli jak w clanbase

-rc-AZES - Wto Sty 11, 2005 11:23 pm

popieram. ;)
Adolf - Wto Sty 11, 2005 11:27 pm

Dokladnie. Propozycja Kribola jest dobra i sluszna :)
Po prostu nie ma sie co zastanawiac, bo wazne jest zeby pograc dobre mecze, a przede wszystkim wyrownane. A kto wygra, to juz jest bez znaczenia. Przy takim ustawniu grup przynajmniej nikt nerwow nie bedzie niepotrzebnie tracil.
Vote yes ! =]

ziomek - Wto Sty 11, 2005 11:53 pm

vote yes:D
vitez - Sro Sty 12, 2005 12:33 am

Propozycja Kribola prawie dobra, tylko nie wiem z jakiej paki uwaza pks za slabsze od rc czy roa a na poziomie xm czy sm ;) . Przeniesc pks do div1 i wtedy vote yes :P
Kribol - Sro Sty 12, 2005 12:40 am

Cytat:
Propozycja Kribola prawie dobra, tylko nie wiem z jakiej paki uwaza pks za slabsze od rc czy roa a na poziomie xm czy sm ;) . Przeniesc pks do div1 i wtedy vote yes :P


niech cos wkoncu wygraja ;/

pyz - Sro Sty 12, 2005 1:21 am

ta, PKS ostatnie miejsce w div2 clanbase, na pewno są 'siupel' ;-)
ziomek - Sro Sty 12, 2005 1:39 am

no coz :p pech :D ??
Adolf - Sro Sty 12, 2005 1:48 am

Jezeli chodzi o PKS, to imho teraz duzo im brakuje do poziomu, jaki reprezentowali wczesniej. Dlugo chyba nic nie grali ... no i vidmo odszedl, a to duza strata. No ale jezeli beda chciec, to czemu nie - w koncu to ma byc liga for fun, a jezeli dla kogos fun to porzadny rape .. co ja poradze ;-)
Grzdyl - Sro Sty 12, 2005 6:37 am

gra sie dla przyjemnosci right? ;)

fakt... vidmo odszedl...
ale dalej mamy szadego jezusa smoka odziego germana turina ziuma zyza budzika perversa poohaatka i ryqa (becnie jezdzacego w barwach STa)... i mnie.... :) do tego dochodzi nowy narybek ale najpierw musze skonsultowac sie z reszta klanu... ;)
moim skromnym zdaniem po tygodniu ciezkiej pracy bylibysmy w stanie rozjechac "nawet" inv...

pyz... moze i nie bylo miejsca w 1 trojce (5 - na 8 klanow - niezly wynik biorac pod uwage ze stracilismy 2 graczy z podstawowego squadu) ALE przynajmniej jestesmy w stanie wystawic sklad do 3 sezonu z rzedu... constans jest lepsze od nieprzewidywalnego...

i najlepsza opcja to 1 mecz na tydzien a nie 1 na 4 dni bo roznie to bywa z czasem... do czasochlonnych rzeczy o ktorych pisalem wczesniej dochodzi jeszcze CB/matura u niektorych/i kilka innych o ktorych nie mam pojecia... ;)

WoLF - Sro Sty 12, 2005 8:41 am

....okey 1 mecz na tydzien bedzie....tyle ze wlasnie czemu PKS ze slabszymi...dyskryminacja :wink: ale noe niech bedzie:)
Grzdyl - Sro Sty 12, 2005 10:17 am

:twisted:
bez zwloki rozmazemy pozostalosci po naszych przeciwnikach na calej szerokosci autostrady... bedziemy waszym najgorszym koszmarem... przechodzac przez jezdnie bedziecie sie modlic zeby tylko nie spotkac szalonych autobusow... miejskie przedsiebiorstwo komunikacyjne bedzie was napawalo obrzydzeniem i powodowalo odruchy wymiotne... poczujecie na wlasnej skorze moc autobusow... wsadzimy wam w dupe dystrybutor i nalejemy "do pelna" bezolowiowej... a na koniec nalozymy na was kare za jazde bez biletu... ;)

macie "przesrane"... :)

omen - Sro Sty 12, 2005 10:39 am

tak czy siak ewc wygra. ;)
Grzdyl - Sro Sty 12, 2005 11:35 am

jak przejdziesz do pks na ten sezon to moga miec problemy... ;)
Ziutek - Sro Sty 12, 2005 12:02 pm

grzdylu ty wierzysz w te bajki? ;)
pyz - Sro Sty 12, 2005 12:30 pm

cicho Harry, PKS rules :) i uważaj, bo naśle na Ciebie dementorów!

w końcu po tygodniu grania rozjadą "nawet" inv :) hehe

btw. "niezły wynik" :-) hehe, w dolnej połowie i "niezły" wynik.. pozatym, straciliście dwóch graczy, a i tak była to wina jednego (o ile dobrze pamiętam wpierałeś, że jako Sm0k/vidmo wszedł wtedy jeden z nich pod dwoma różnymi ksywkami)... Sorry stary, ale jak małysz zajmuje "25 miejsce" na 100 możliwych (teoretycznie klikam) to nie mówi nikt, że dobry wynik, a Ty sam siebie oszukujesz takimi bredniami, że nie wspomne o próbie pocieszenia kolegów :> co to, dzieci, żeby ich pocieszać trzeba było? :)

PIELUCHA - Sro Sty 12, 2005 1:38 pm

zaraz jeszcze ktos napisze jeszcze inny sklad lig i znow to zmienicie...bez sensu....zreszta co sie bede wysilal....jakie grupy w koncu ??? te kriba te moje czy jeszcze jakies inne ?
moze najlepiej nie dyskryminowac nikogo i wzorem tytanica jedna grupe zrobic?
Ja tam nie chce sta na sta grac np ...po to 2 sklady zrobilem by kazdy sie ogral...

Kribol - Sro Sty 12, 2005 2:02 pm

niech wolf sie wypowie jak bedzie to jego liga ja dalem tylko propozycje :)
PIELUCHA - Sro Sty 12, 2005 2:13 pm

e tam wolf ;) on co chwila zdanie zmienia - bez urazy wolfik :lol: 8)
Kumanus - Sro Sty 12, 2005 2:18 pm

sklady 1 grzyb.. najlepiej jedna liga :) i ciagnac ja az do wakacji ;p
btw. proponuje zakazac pyzowi odp na grzydla posty i odwronie...

Adolf - Sro Sty 12, 2005 2:24 pm

ciagnac to wiesz co ty mozesz ;/
btw. proponuje zakac kabanosowi ogladac tego forum ;P

WoLF - Sro Sty 12, 2005 5:26 pm

heheh kutwa..lol....Pieluch to jak bedzie sta na sta gralo to moze i sie nie ogra z lepszymi np: EWC..itd....ale za to sobie pogra...jak chcecie to robice sobie sparingi ..to sie ograja :wink: te grupy co zrobil Krib mi w 100% odpowiadaja..tak samo pewnie Wam i o to chodzi!! nei mam zamiaru nic juz zmieniac....a co do mojej zmiany zdania...to chce aby wszystkim bylo jak najlepeij...zeby pasowalo i dlatego to robie... 8) proste! pozdro
p.s hehe Grzdylu dobry ten post z autobusami :lol:




PEACE!

PIELUCHA - Sro Sty 12, 2005 6:02 pm

no mnie nie odpowiadaja dlatego o tym pisze....dlaczego w pierwszej lidze ma grac roa a nie pks ?
dlaczego oba sta maja grac w drugiej lidze..itd
pytan bedzie duzo bo sie wkooriwam
lepiej chyba dac szanse teoretycznie slabszym klanom zagrac z lepszymi co by ich poziom podniesc no nie ?
wkurwaim sie na takie cos od zawsze....polowy a nawet 3/4 roa i ewc na servkach wogole nie widac...a graja w div1 ehhh pokrecone to wszystko
szkoda slow

Qnik - Sro Sty 12, 2005 6:11 pm

jedna wielka grupa byla by chyba najlepsza 8)
ziomek - Sro Sty 12, 2005 6:12 pm

vidmo smok odeszli a zyz o ile dobrze wiem nie ma nawet q2 na dysku :D
duke - Sro Sty 12, 2005 6:16 pm

A po co ma nas byc widac?
Grzdyl - Sro Sty 12, 2005 6:20 pm

przede wszystkim chcialem zauwazyc ze znowu jestem prowokowany...

ale do rzeczy... pieluch raz ze sta i sta2 prezentuja podobny pozioooom nienadajacy sie zbytnio do 1 ligi... nie wiadomo jaki poziom prezentuje roa... bo dawno ich nie widzialem w akcji... a slabsze klany nie powinny grac z silniejszymi bo rape jedynie co moze zrobic to podkopac ich wiare w zwyciestwo co w efekcie skonczy sie migracja zawodnikow (i rozwiazaniem klanu)...

ale tez do nazwy grup sie mozna przypieprzyc bo pks jest lepsze np od roa czy rc a jestesmy w "drugiej" lidze... ja widze ze 1 grupa stworzyl sobie glownie bialystok zeby miec pretekst do sprania kolesi z innego osiedla... ;)

musialem troche pojeczec ale mi grupy pasuja :)
tylko czy finalisci z obu grup beda walczyli o pierwsze miejsce? bo nie wyobrazam sobie ze 1 klan z 2 grupy zajmie pierwsze miejsce i nie bedzie toczyl walki z klanem z 1 grupy o palme pierwszenstwa... ;)

pozdro

Grzdyl - Sro Sty 12, 2005 6:21 pm

tylko vidmo odszedl...
masz blede informacje...
i nie siej zametu bo cie potraktuje z lusterka...

Adolf - Sro Sty 12, 2005 6:28 pm

Grzdylu ... roa wam teraz zrobi porzadny rape, a rc nie jest takie zle jak sie wydaje, wiec nie badz taki pewny potegi pks ;/
Kribol - Sro Sty 12, 2005 6:34 pm

Cytat:

tylko czy finalisci z obu grup beda walczyli o pierwsze miejsce? bo nie wyobrazam sobie ze 1 klan z 2 grupy zajmie pierwsze miejsce i nie bedzie toczyl walki z klanem z 1 grupy o palme pierwszenstwa... ;)

pozdro


jak pisalem zasady playoff tak jak w cb, grales tam wiecej razy niz ja a nie znasz zasad ;/

div1 ma swoj final div2 swoj

PIELUCHA - Sro Sty 12, 2005 6:44 pm

wojtek...nie widziales sta w nowej odslonie ..wejdz na zakladke klany ....albo zagrajmy cos na dniach :)
ziomek - Sro Sty 12, 2005 6:50 pm

grzdzylu dla twojej informacji to smoku wczoraj latal po serwach [?]Sm0k i sie pytal o klan jakis!

Ja proponuje zeby nie bylo div 1 i div2 tylko niech 2 najlepsze zespoly przechodzily do polfinalow!chyba bedzie lepiej bo nikt sie klocic nie bedzie o div1

WoLF - Sro Sty 12, 2005 6:53 pm

...ey kutwa juz chuj moze strzelic.....jebac to wszystko...tak zle i tak nie dobrze...nikomu nie pasi...a jak pasi jednemu to drugi kreci glowa..jak nie urok to sraczka....jechac z tym koksem i robic 1 grupe..co bedzie sie ciagnac nie wiadomo ile i sie skonczy przed czasem...czy jechac tak jak jest i nie patrzec na innych...chce zeby to bylo dopracowane..i kazdemu sie podobalo...no ale jak tu dogodzic.... :wink: 8)

GLOSUJEMY!!!!

1. za 1 grupa
2. za grupa Kriba...z realnymi szansami:)

VOTE YES vs VOTE NO

ziomek - Sro Sty 12, 2005 6:53 pm

grdzylu zwracam honor :D jednak chyba zostal

smok (20:03)
niewiem czy jestem chyba jestem ..
smok (20:03)
gadałem z grzdylem jeszcze nie odszedłem

Grzdyl - Sro Sty 12, 2005 7:09 pm

ziom nie ladnie bez wiedzy autora cytowac go publicznie...

krib ale wychodzi na to ze jestesmy w drugiej lidze :)
dont understimate the power of pks... ;)

Kazwa - Sro Sty 12, 2005 7:11 pm

he he he Pielucha .. STa w nowej odslonie to Broom i Obuch w skladzie? :)
ziomek - Sro Sty 12, 2005 7:12 pm

grzdylu nie moja wina ze smoku latal z [?] :D
Adolf - Sro Sty 12, 2005 7:14 pm

Grzdyl moze przynajmniej cos wygracie ;P Kiedys musi byc ten pierwszy raz :)
Grzdyl - Sro Sty 12, 2005 7:22 pm

o ile sie nie myle przedostatni mecz z S wygralismy na fragi ;)
Grzdyl - Sro Sty 12, 2005 7:23 pm

kazwa...

do logiki... :arrow:

;)

Adolf - Sro Sty 12, 2005 7:26 pm

Fragi blah .. a kto byl pod nami ? Napewno nie fragi :)
W CB tez ladnie wygraliscie z nami :P

Kazwa - Sro Sty 12, 2005 7:44 pm

He he he ! Dzis mam zasluzony dzien "wind down" :P
Co mnie szpiegujesz .. Jutro logicznie sie spreze ;)

Grzdyl - Sro Sty 12, 2005 9:07 pm

w cb mapy do dupy byly... ;)

ale na przyszlosc jak chcecie trenowac to wybierzcie jakis mniej uczeszczany server... :!:

PIELUCHA - Sro Sty 12, 2005 9:29 pm

http://www.quake2.org.pl/

pisza o nas...pare dni temu podali grupy w jakich beda mecze :)
heheh ale co tam :)

pyz - Sro Sty 12, 2005 10:28 pm

Grzdyl, skończ.. prosze Cię skończ.. nie rób z siebie bardziej żałosnego frajera niż już zrobiłeś... adwokat z Ciebie fajny, dużo pierdolisz, mało faktów i konkretów, nadasz się na zastępce Leppera gdy on przejdzie na emeryture, będe opowiadał dzieciom i wnukom, że z tym debilem w TV kłóciłem się swego czasu na forum ctf.pl, a dzieci będą się ze mnie śmiały, że czas marnowałem :o
WoLF - Sro Sty 12, 2005 10:39 pm

chlopaki dajcie spokoj....znowu sie zaczyna czy co?? Adi do obory jak cos :wink:
szyna^ - Sro Sty 12, 2005 11:01 pm

ewc wygra ;/ bo to oszolomy ;P
ziomek - Sro Sty 12, 2005 11:36 pm

pyz grzdyl zawsze ma wymowke .Ja bym sie tak nie przejmowal .Bo on jest zalosny :o
Grzdyl - Czw Sty 13, 2005 12:41 am

no lol...
jeden wart drugiego...
jak tutaj nie reagowac na takie prostackie odzywki...

ale co tam... powiedziales jedna sensowna rzecz...
zalosnymi ludzmi nie ma sie co przejmowac...
wiec wbijam w twoje nedzne gadki...

"adwokat z Ciebie fajny, dużo pierdolisz, mało faktów i konkretów"
tyle bylo przeslania... reszta to lanie wody... ale za cholere nie jestem w stanie zareagowac bo nie wiem co on ma mi do zarzucenia... a sam o jakis lepperach pisze... parodia normalnie...

Adolf...
ktos tutaj o zasadach pisal i o odsuwaniu od korytka... wiec ja juz widze dwie swinki ktore za bardzo sie rozpychaja... proponowalbym nie do obory ale kasowac posty... bo niby czemu przez 2 debili ma cierpiec cala scena...

Yokai - Czw Sty 13, 2005 12:29 pm

ja tam nie wiem....ale jak dla mnie ten topic mial dotyczyc CUPa...a tematy go dotyczace i poruszane sa w duuzej mniejszosci ... :?
Grzdyl - Czw Sty 13, 2005 12:32 pm

to ich wina... ;)
luz - Czw Sty 13, 2005 1:15 pm

pyz, odpusc grzdylowi, badz co badz jak tak czytam te posty to On w sumie nie skacze do ciebie, to na guzik go prowokowac? ;) jak lubisz takie rzeczy, to zrob mu konkretne KUKU , a nie takie juz MONOTONE zabawy. ;)



BTW,

pozdro Grzdyl, ;)

pozdro Pyz. ;)

Grzdyl - Czw Sty 13, 2005 3:07 pm

wreszcie sie z toba zgodze luz... :)

pozdro... ;)

WoLF - Czw Sty 13, 2005 5:34 pm

...nie wiem na ki chuj sie ziomek odzywasz....myslisz ze jak polizesz poope pyzowi to admina dostaniesz czy cos :? .......wezcie chlopaki wyloozujcie bo znowu sie obora robi...


Grdzylu a Tobie radze....przycisnac gaz do dechy w busie to moze gdzies diabelka na pasach spotkasz :lol:



PeAcE 4 aLL!

white05 - Czw Sty 13, 2005 5:48 pm

09.01.2005
Czesc.. Nizej zamieszczam liste osob ktore beda sedziowac w lidze i ich numery gg :

WOLF - 1218695
qNiK - 9137593
Kazwa - 1503653
Adolf -
Azes -
Pielucha - 1773550
Kiler.J - 2526208

qnik n/c :|

ziomek - Czw Sty 13, 2005 5:53 pm

wolf stul dopsze z toba nie rozmawiam
Prezes_Kiler - Czw Sty 13, 2005 5:59 pm

nie rób prywaty ;s
oceniasz sędziego zanim zacznie sędziowac ;d

ziomek - Czw Sty 13, 2005 6:41 pm

killer do kogo to?
Qnik - Czw Sty 13, 2005 6:48 pm

moge nie sedziowac jak nie chcecie.. looz
Grzdyl - Czw Sty 13, 2005 7:35 pm

wolf z diablem to ja z wodnej pale... :)
to jakas chinska podrobka... ;)

white... w sumie wystarczy tylko znac komendy/ustawienia/reguly ligi...
i tyle... sedzia jest po to zeby czuwac nad prawidlowym przebiegiem walki... to tak jak z komisja w losowaniu totolotka...

to te kuleczki sa najwazniejsze

;)

Qnik - Czw Sty 13, 2005 8:07 pm

Komisja gier i zakladow jest super.. 8) Chcialbym kiedys w niej zasiazc :lol:
ziomek - Czw Sty 13, 2005 8:15 pm

ja bym posedziowal ale nikt nie bedzie chcial a napewno nie wolf :/ :o nie mysl sobie ze cos do ciebie mam
Qnik - Czw Sty 13, 2005 8:30 pm

ziomek a kto ty :arrow:
ziomek - Czw Sty 13, 2005 8:38 pm

mother|fucker:D
WoLF - Czw Sty 13, 2005 9:55 pm

rezor motherfucker :lol: "who you made fucker" :lol:
szyna^ - Czw Sty 13, 2005 11:36 pm

oja co to ma byc ;S wolf pracuj tam pracuj a tamto do poopa Pyza to do Luza bylo ? ;S bo nie wiem czy mam kometowac....[url][/url]
ziomek - Czw Sty 13, 2005 11:37 pm

do mnie :D eee wole sie na ten temat nie wypowiadac bo bedzie ze jestem wulgarny :o
WoLF - Pią Sty 14, 2005 1:04 am

a wiec ostateczna decyzja....raczej nic juz nie powinno sie zmienic bo w niedziele ruszamy:)))) a wiec.....zostaje podzial na div1 i div2...rozsadna decyzja...walka bedzie rowna..mniej wiecej :wink:


Div1:
inv
ewc
roa
rc


16 stycznia - 20 stycznia

INV vs EWC
ROA vs RC

21 stycznia - 26 stycznia

INV vs RC
EWC vs ROA

27 stycznia - 31 stycznia

INV vs ROA
EWC vs RC


Div2:
sm
sta1
sta2
xm
pks

17 stycznia - 21 stycznia

SM vs STa2
PKS vs x|M

22 stycznia - 28 stycznia

STa2 vs PKS
x|M vs STa1
PKS vs SM

29 stycznia - 5 luty
STa2 vs STa1
SM vs x|M
PKS vs STa1


6 luty - 11 luty
SM vs STa1
STa2 - x|M


a wiec GL & HF pEaCe

i jest yO :wink:

Nuclear - Pią Sty 14, 2005 7:42 am

Ja bym wolał pograć z każdym polskim klanem, wkońcu polska liga wiec mozna by zagrac raz do roku mecza z kazdym i zobaczyc co kazdy klan sobą reprezentuje.
Qnik - Pią Sty 14, 2005 8:59 am

STa1 i STa2 w tej samej grupie :F
Tur!n - Pią Sty 14, 2005 9:46 am

no brechta =) Sta1 vs Sta2 =) nieeeezle =) buhehehehe soory mialem sie nie wypowiadac ale nie wytzrymam =)
pyz - Pią Sty 14, 2005 11:00 am

pierwszy raz się zgadzam ze zdaniem x|M, byście zrobili jedną grupe wielką..
Najwyżej w przypadku gdy grają dwa zdecydowanie różniące się poziomem klany to mercylimit 10, albo w ogóle mercylimit 10 ustawić w lidze i spokój, żeby nie było rape 20:0 ;o

(no, w meczu ewc vs pks zostawcie mercylimit 0, bo adolf chce zrobić rape PKSom ;>)

Nuclear - Pią Sty 14, 2005 11:47 am

no i właśnie pyz dobrze gada jak przemyśli 5 razy sprawe i nie pije ;> 1 grupa z mercylimit - bo przeciez o to chodzi zeby coś sie działo w ctf'ie i żeby ludzie sobie poskakali po serwach, a skoro jest okazja to po co ją psuć i po co się spieszyc z szybkim zakończeniem ligi. Lepiej wiecej meczów, których brakuje na polskich serwach.

EDIT:
A tak pomyslalem właśnie, ze mozna by założyć serwer quaketv i umożliwic ludzią podglad MIELONYCH meczow przez clienta quake tv -> nie wiem za bardzo jak on działa, jeśli ktoś wie to niech sie wypowie na ten tmat.
2 sprawa mozna by wykożystac to polskie quakowe radio (nie pamietam adresu do niego - i nie wiem czy jeszcze dziala) i zrobic Shoutcast coś ala KJ w CB, dogadać się z kolesiami z tego radia (napewno ktoś z tego forum ich zna). No i wybrac komentatora (proponuje "najlepszych" mówców tego forum pyza i grzdyla).
To tyko takie małe pomysły na Mielone CTF cup, jeśli z radiem by wypaliło to by była dobra reklama ctf'a bo wielu dmowców tego (słucha - słuchało jak juz pisałem nie wiem czy radio działa jeszcze) i moze by to zacheciło do grania w ctf.

PS. Do tych co są anty wszystko:
NIE MĘCZ SIĘ Z KOMENTARZAMI TYPU -zjebany pomysł, do dupy, huja warte, itp... itd.... BO JA ITAK MAM TAKIE KOMENTARZE W DUPIE

Yokai - Pią Sty 14, 2005 12:37 pm

sorki ze sie wtracam....tak sobie czytam i mysle... :wink:
Nuc swietny pomysl z tym radiem i quake tv....Mielone nabiora przez to niezlego rozmachu :p i mzoe rzeczywiscie zacheca w jakis sposob do grania w ctf...warto sprobowac....
odnosnie mercylimit-rowniez rzecz jak najbardziej potrzebna....
a odnosnie samej ligi i div...co by nie mowic i filozofowac tez uwazam pomysl z 1 div za dobry-vote yes!.......ale to w koncu liga wolfa-jego pomysl, wykonanie (oczywiscie przy pomocy innych) itd itp etc....mimo ze moga nam sie pewne reguly wydawac dziwne lub nie po naszej mysli....to chyba warto dac mu szanse zrobienia tego po swojemu. Co z tego wyjdzie to czas pokaze...ale to takze zalezy w duzym stopniu od nas..jak ludzie do tego podejda i jak sie beda przy tym bawic....bo mzoe sie myle-ale to jest priorytet
btw-jezeli nawet beda jakies problemy(moga byc-nikt nie jest idealny) -zawsze mozna zrobic jakas drobna poprawke :) ...pozatym to nie 1 i nie ostatnia liga....

pyz - Pią Sty 14, 2005 1:16 pm

radio to pryszcz, sam stawiałem kilka razy sieć shoutcastów, banalna sprawa. quaketv nigdy się nie bawiłem, ale też z góry mówie, że nie mam możliwości postawienia w chwili obecnej serwera video, audio prędzej, jeśli będzie ktoś chętny do prowadzenia komentarzy, postawi się gdzieś shoutcasta, może nawet pare na różnych łączach, żeby każdy coś tam mógł posłuchać :)
szyna^ - Pią Sty 14, 2005 1:24 pm

ja sie zglaszam do prowadzenia shoutcasta :DDDDDDDDD
-rc-AZES - Pią Sty 14, 2005 3:28 pm

Cytat:
by Nuclear:
EDIT:
A tak pomyslalem właśnie, ze mozna by założyć serwer quaketv i umożliwic ludzią podglad MIELONYCH meczow przez clienta quake tv -> nie wiem za bardzo jak on działa, jeśli ktoś wie to niech sie wypowie na ten tmat.

Co do Q2TV, to powiem tak, ze sa prace nad tym projektem.
Kiedys cos tam bylo, ale nie wypalilo to za dobrze i b. szybko zaniklo. Nie dawno jak rozmawialem z v3non'em to powiedzial ze 'jego przyjaciel' (blizej nie znane kto) - pracuje wlasnie nad Q2TV. :-)

pyz - Pią Sty 14, 2005 3:34 pm

ten to ma "znanych" przyjaciół :) chciałbym być jak on ^^

just trolling, erase me ;o

Nuclear - Pią Sty 14, 2005 4:25 pm

Q2tv - Był osobny serwer do tego i ludzie łączyli sie clientem do serwera q2tv. Normalnie oglądali w uruchomionym quaku mecze tylko ze uruchamiało sie tym clientem i to był widok z pova jaki nadawał serwer. W q2tv mecz był troche opuzniny o kilka sec zeby nie podpowiadac grającym. I wydaje mi sie ze az takiego wielkiego łącza to nie potrezebowało ale co ja tam o q2tv wiem ;>

EDIT:
KURWA az sie sam zadziwiam jaki jestem dobry :> Nawet mam na dysku QuakeTVClient.exe versja 1.3 podany jest w niej adres strony http://savageuk.com/
W QuakeTVClient.exe jest do wyboru mod CTF wiec by grało wszystko. Jak co to PM

WoLF - Pią Sty 14, 2005 6:12 pm

heh...niech bedzie...ale liga ruszy w poniedizalek..i bedzie tak jak chcecie...zrobie 1 gr......pEaCe

p.s i nie piszcie kurwa ze znowu zmieniam zdanie..rzecz oczywista...musi byc git...gitara musi grac i muza musi sie podobac kazdemu..a nie jakies brzdekanie o janie pozdro!

ziomek - Pią Sty 14, 2005 7:35 pm

i gitara :D Ja chcciec sedziowac :D ale to nierealne
PIELUCHA - Pią Sty 14, 2005 7:49 pm

wolfik podeslij do sedziow ustawnienia servkow jakie beda obiowiazywac na meczach...i dpbrze by bylo byscie juz sie z sedziami kontaktowali :)
Grzdyl - Pią Sty 14, 2005 9:00 pm

wolf liga troche dluzej potrwa ale fajnie bo przynajmniej zagramy z kazdym potencjalnym przeciwnikiem... i sytuacja na polskiej scenie co do poziomu jaki prezentuja poszczegolne ekipy bedzie klarowna... :)

pozdro wolf i ciesze sie ze tak czesto zmieniasz zdanie bo przynajmniej liczysz sie z opiniami innych... :wink:

luz - Pią Sty 14, 2005 9:56 pm

my z szyna nie gramy w to juz coprawda, ( no napewno ja :P ) ale zglaszamy swoj udzial na SPIKEROW ;D , ja przynajmniej moje zgloszenie motywuje tym, ze grac nigdy nie umialem, :P ale mowic i sciemniac to potrafie, ;) a szyna nie musi, to zywa legenda, chodzby za zaslugi go tam gdzies na podlanczanie mikrofonu wrzucic... ;) joł.

ps: to nie jest zadne lizustwo w kiernku szyny, kazdy wie ;> ze on lize mi jaja na błysk. :* ;)

szyna^ - Sob Sty 15, 2005 1:00 am

Ta luz :> ja bym se z checia pogral jak by mi komp dzialal a shoutcast to bedzie wypas sprawa ;D az luza bede nagrywal. :D hehehhe takze vote yes na luznego ;>
WoLF - Sob Sty 15, 2005 7:42 am

hehehe...a co by bylo gdybym i ja nawijal w radiu :lol: :lol: :lol: :P :P :oops: :D :D :) :twisted: :twisted: :arrow: :arrow: nabita!
pyz - Sob Sty 15, 2005 1:10 pm

no luza i wofla to bym chętnie posłuchał jak pierdolą od rzeczy i komentują grających :> to co, mam stawiać radio?
PIELUCHA - Sob Sty 15, 2005 1:50 pm

stawiaj...ale oby nie skonczylo sie na zapale spikerow :)
Kazwa - Sob Sty 15, 2005 2:01 pm

Wierzycie, ze to wyjdzie? :)
Bo juz ustalacie all od miecha przynajmniej, radio, q2tv, mapy, ankiety, sklady, admini .. a dalej nie wiadomo ocb .. jakie mapy sa dostepne np ? Kiedy mamy grac ? Jaki jest system w koncu ? Zrobcie jakies podsumowanie, nie kazdemu sie kce przechodzic przez te 10 postow, zeby sie dowiedziec tego wszystkiego ..
Nowy topic, z calym info .. najlepiej zeby to zrobil Nofi, ten to ma wprawe :)))

Tur!n - Sob Sty 15, 2005 2:48 pm

na secie dm q2 :) dziala a przynajmnije dzialalo radio :) o powiem szczerze milo sie tego sluchalo :) wiec Vote Yes dla tych cos w tym kierunku robia!!! Kazwa :) miej nadzieje :) optymizm to polowa sukcesu =)
WoLF - Sob Sty 15, 2005 3:57 pm

a Wiec!!!:)
LIGA rusza w ten poniedzialek!!! mapy jakie sa dostepne ..pisalem wczesniej 8) bedzie jedna grupa...i wsio! dzis zrobie jeszcze terminarz..i gitara zacznie grac! pozdro!

p.s :arrow: ziomek....nie da rady zebys sedziowal :wink: hah :P

Bush - Sob Sty 15, 2005 4:11 pm

jakie radio? Luz wez mnie na Dj'a hehe
juz w poniedzialek liga qrwa a ja kompa jeszcze nie mam musze byc szybszy od mojego procka co go lykne..:P

luz - Sob Sty 15, 2005 4:38 pm

jasne jasne pyz, stawiaj server, ja nawet specjalnie q2 zainstaluje tylko po to zeby komentowac mecze. ;D :) )) chetnie :> ... i ROCCO - ONE TWO THREE ulubiony przeboj [S] - piker. ;D
WoLF - Nie Sty 16, 2005 3:27 pm

...YO kolejny komunikat:))))....niestey a moze i stety..ale termin rozpoczecia znowu sie przedluzy o kilka dni:)))...powod jest taki...ze klan SPEED jest w trakcie reaktywacji i poprostu robie przysluge SID'owi :wink: zawsze to klan wiecej...wiecej emocji..wiecej grania....no to FRUGO :)
p.s macie czas do srody...bo poloneza czas zaczac :lol:



http://foxer.pl/speed/header.swf <-- fajne intro :lol:

szyna^ - Nie Sty 16, 2005 7:03 pm

Ee ja tez chce komentowac ;P we nawet nie zamulajcie
PIELUCHA - Pon Sty 17, 2005 2:33 pm

hehehe tu masz fajne intro...:P
www.pielucha.org/intro.html

WoLF - Pon Sty 17, 2005 6:23 pm

..ooo Ty kurwa Pieluch :shock: :shock: :shock: :P :P :lol: :lol: Ty to masta jestes 8) 8) 8) gitara...nauczysz mnie? :P
Qnik - Pon Sty 17, 2005 6:51 pm

aaa pieluch zacynil :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Grzdyl - Pon Sty 17, 2005 9:53 pm

niezle pieluch...

zrob cos z rozpedzonym autobusem... ;)

vitez - Pon Sty 17, 2005 10:45 pm

Cytat:
hehehe tu masz fajne intro...:P
www.pielucha.org/intro.html


To intro ma jedna wazna wade... przycisku "skip intro" dla alergikow flaszowych (takich jak ja) brak :/

heAVEn - Pon Sty 17, 2005 10:51 pm

:arrow: :arrow: :arrow: FAjne introoo Pieluch :lol:
WoLF - Pon Sty 17, 2005 10:56 pm

kurde terminarz zrobie w srode z rana...bo nie wiem czy "SPEEDOWCE" "FECIARZE" "WLADKI" :twisted: beda grac wiec czeeeeeeeeeekajcieeeeeee!
Grzdyl - Pon Sty 17, 2005 11:05 pm

luzik...
jest sesja i pksom sie nie spieszy... ;)

PIELUCHA - Wto Sty 18, 2005 5:11 am

poczekaj do konca sesji i ferii :) nalepszy termin to bedzie :D

vitez specjalnie nie ma przycisku...jest niedopracowane i wogole ;)

Prezes_Kiler - Wto Sty 18, 2005 7:26 am

wolf
bądź mężczyzną i powiedz konkretny termin, napisz go na www i tyle.

bo teraz speed sie robi, sesja, no dobra.
potem beda jakieś swięta, wakacje, na jesieni KAI ma się chyba reaktywowac :D
Dajesz termin załóżmy 31 stycznia i jazda :D
bedzie wszystko dopieszczone...

WoLF - Wto Sty 18, 2005 7:42 am

...no tak nad tym myslalem...bo w sumie tez mam egzaminy :) ...a pewnie do jutra speed sie nie reaktywuje...ja w sumie koncze prace...bo juz mnei wkurwia i wala w chuja i odchodze :twisted: ...wiec bede mogl potrenowac z ziomami wiecej ..bo teraz to nie mam czasu:)))


WIEC oki liga ruszy 25!!!...wiec robcie co macie robic...pijcie palcie i zdajcie egzaminy...nooooo hej!

ale teez juz nie piszcei ze to zle i to bo nie chce ulegac wplywom wiecej..ale wiadomo robie to dla Was hehehe :) pozdro 600!

http://smq2.w.interia.pl/mielone/index.htm

SiDq - Wto Sty 18, 2005 9:10 am

Smerfastycznie! :wink: 25 to znakomita data. Na pewno zdążymy.
Grzdyl - Wto Sty 18, 2005 10:48 am

"Na pewno ci sie nie uda..."

Smerf Pesymista... (on maruda byl czy jakos inaczej? maruda to mowil np. "nie cierpie szczesliwych zakonczen..." a ten co watpil we wszystko jak sie nazywal?)

Grzdyl - Wto Sty 18, 2005 10:50 am

btw...
co do komentowania meczy to tez zglaszam swoj akces w tym nowatorskim (jesli chodzi o polska scene) przedsiewzieciu ale (jezeli moja kandydatura przejdzie) zastrzegam ze obowiazki przede wszystkim i ligowy pojedynek nie bedzie stawiany ponad kolokwium czy egzamin...

luz - Wto Sty 18, 2005 12:22 pm

grzdyl, aby byc uwzglednionym w kandytaturze do "Speakera" nalezy spelniac minimum socjalne:
- nie grac aktywnie w q2, bo komentowanie ma byc obiektywne, bez faworyzowania jednego lub drugiego teamu w czasie owego komentarza. ;) ( co mnie sie oczywiscie nie tyczy i z gory bede mowil kto ma wygrac a kto "ssie" ;) )
- dobra dykcje (?) ;D
- akceptacje prezesa radia. ;) (aka pyz)
- przede wszystkim omawiac mecze ;P z "lekka nutka dowcipu" ;)

jesli spelniasz owe warunki to JAK NAJBARDZIEJ jestem za TAK. ;)

to jedna sprawa, a druga to off topic, potrzebuje q2, wersje okrojona maxymalnie, tylko zebym mogl ogladac mecze ;) prosze o "DOKLADNE LINKI" do Full ctfa, nocheata 2.34, i demoq2, fajnego paka, i mojego cfg, dziekuje. :)

pyz - Wto Sty 18, 2005 1:27 pm

ja sądze, że będą problemy z punktem #3 ;)

a co do q2 to i ja bym mógł coś ściągnąć, chociaż i tak raczej na q2 wchodzić nie będe :o WoW has taken me :)

[edit]
a tak w ogóle to możemy zakończyć lige, EWC wygrało głosowanie :) po co jeszcze udowadniać to na serwerach? =]

Kribol - Wto Sty 18, 2005 1:54 pm

bo inv prowadzi z nimi wyrownane pojedynki ? chodzby z tego powodu

btw. ewc bedzie mialo spory problem by wygrac lige, ale zycze im powodzenia :) i spokoju dla ziutka :/

szyna^ - Wto Sty 18, 2005 3:12 pm

Poszukuje sponsora ;P jakis maly upgrade komuterka ;P gora 1k
xman - Wto Sty 18, 2005 3:20 pm

[quote="Kribol"]bo inv prowadzi z nimi wyrownane pojedynki ?[/quote]

narazie prowadzi wyrownane bo ja jeszcze ne gram :) ale na lige wracam :D wiec bedzie inaczej niz wyrownanie :) hehe :D pis :arrow:

pyz - Wto Sty 18, 2005 3:35 pm

ot właśnie, mayki Was dorwie ;)
Grzdyl - Wto Sty 18, 2005 4:10 pm

luz poslucham twojego pierwszego komentarza to mi pokazesz jak mam zaszalec za mikrofonem mistrzu... :)

btw mam fajna wade wymowy... ;)

WoLF - Wto Sty 18, 2005 5:39 pm

...jak ccheci komenta z lekka nutka dowcipu to bieri mnie Wacja Luzu & Pyzie! :lol: :lol: :lol:
Kribol - Wto Sty 18, 2005 6:16 pm

pyza nie bo on sepleni :twisted:
WoLF - Wto Sty 18, 2005 6:43 pm

..hahaha to bedziemy francuza w ekipie komentatorskiej :twisted: :twisted:
pyz - Wto Sty 18, 2005 7:33 pm

ja nie mam q2, mogę komentować podawane mi wyniki na irc/gg conajwyżej :) pozatym nie mam na to ochoty
luz - Wto Sty 18, 2005 8:42 pm

jasne grzdylu, ;) z checia przestawie moje amatorkie zdolnosci, do owego przedsiebiencia i zadetykuje tobie pierwsze zyczenia, na antenie online. ;)
luz - Wto Sty 18, 2005 8:44 pm

Cytat:
pyza nie bo on sepleni :twisted:
by krib



trudno mowic wyraznie z lechtaczka miedzy zebami. ;)))

szyna^ - Wto Sty 18, 2005 9:56 pm

Hehehheh minus musi komentowac
bez niego nawet nie robicie radia ;S

Adolf - Wto Sty 18, 2005 10:53 pm

vote yes dla luza !
luz to total pwnage w gadce :)

WoLF - Pon Sty 24, 2005 12:51 am

..od srody rusza liga!!!! nowa strona ktora zostanie uzupelniona...jest o wiele lepsza... http://www.pielucha.org/wolf dzieki Pieluch za szablon i za serwer pEaCe pozdro!!!:)))

SM,EWC, INV, PKS, STa1, STa2, ROA, SPEED , RC Gl & HF :arrow: :arrow:

PIELUCHA - Pon Sty 24, 2005 1:36 am

do wotrku nocy www bedzie skonczona :>
SiDq - Pon Sty 24, 2005 9:24 am

QL :wink:
Qnik - Pon Sty 24, 2005 2:13 pm

wypas ;)
Prezes_Kiler - Pon Sty 24, 2005 2:22 pm

hujnia
na starej www przynajmniej coś było.

WoLF - Pon Sty 24, 2005 3:30 pm

...na tej tez bedzie :]
Ziutek - Wto Sty 25, 2005 12:34 pm

u ;)
WoLF - Wto Sty 25, 2005 2:06 pm

inauguracja ligi to oczywiscie mecz SM VS STA1 :twisted:

1 runda ( 25 - 3 luty)

sm v sta1
ewc v xm
inv v roa
rc v pks
speed v sta2

2 runda (4 luty - 12 luty)

sta1 v xm
ewc v roa
inv v pks
rc v sta2
speed v sm

3 runda (13 luty - 20 luty)

ewc v inv
sm v xm
sta1 v sta2
roa v pks
rcv speed





4 runda (21 luty - 28 luty)

pks v speed
sm v sta2
sta1 v roa
ewc v rc
inv v xm





5 runda ( 1 marzec - 8 marzec)

roa v rc
sm v pks
inv v sta2
sta1 v ewc
speed v sta1
xm v pks




6 runda (9 marzec - 17 marzec)

sta1 v rc
inv v speed
sm v ewc
roa v sta2
pks v rc




7 runda (18 marzec - 26 marzec)

sm v inv
sta1 v pks
rc v xm
roa v speed
ewc v sta2




8 runda (27 marzec - 4 kwiecien)

rc v inv
ewc v speed
sta2 v xm
sm v roa
pks v sta2
xm v speed





9 runda ( 5 kwiecien - 11 kwiecien)

ewc v pks
roa v xm
sm v rc
inv v sta1

hehe cos pokrecilem to bedzie jeszcze do poprawki...bo ostatnio nie moge sie skupic..za moja glowa przepelniona jakimis swinstwami i wogle nie mysle..wiec to jest tylko tak do wgladu zebyscie sobie zobaczyli heheheeeheh yokooozoom kaboom:D...ale zaraz Pieluch to poprawi i bedzie gralo..hehe bo tu pomieszalem..chuc nie wiem jak ..bo robilem to z kartka:D i wykreslalem..a neiktore klany po 2 razy w rundzie....hmm oki looz mariolka !



trochew to w chuj bedzie trwac...no ale sami tego chcieliscie:)))...mam nadzieje ze to dotrwa do konca hehehehehe.....jakos bedzie umawiajcie mecze i piszcie mi o nich..a najlepiej w nowym topicu ktory zaloze!:) :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :o

Kribol - Wto Sty 25, 2005 8:04 pm

Kolorystyka strony tak pasuje jak białe skarpety do czarnego garnituru. A kolorami czcionki chyba chcesz nam oczy zjebac. To tyle na temat strony.
PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 8:08 pm

krib jakiej uzywasz przegladarki ?
zerknij na strone pod wszystkim innym niz IE, napewno bedziesz innego zdania

WoLF - Wto Sty 25, 2005 8:16 pm

..proste mi sie tam podoba :)
Kribol - Wto Sty 25, 2005 8:16 pm

Mozilla i uwazam jw.
PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 8:42 pm

jak zwykle kazdy bedzie mial zawsze jakies ale....zmienie na dniach na nieco jasniejsza...zalezalo mi na tym by stronka byla na czas:)
wazne ze sie temu glownemu podoba :)

WoLF - Wto Sty 25, 2005 8:47 pm

...oj no kutwa....dobrze jest...narzekac kazdy potrafi..a cos zrobic to juz mniej :) ...mi sie podoba thx Pieluch!
Kazwa - Wto Sty 25, 2005 11:59 pm

Ktos zapomnial o Acim w inv., ktos zapomnial o Acim w inv. :)
Kribol - Sro Sty 26, 2005 12:03 am

nie narzekam tylko dbam o swoj wzrok, nie chcem nosic w wieku 21 lat okularow jak Kazwa :/
Kazwa - Sro Sty 26, 2005 12:07 am

lol
WoLF - Sro Sty 26, 2005 12:53 am

nie no lol.....akurat od strony Ci sie oczka posuja...od samego siedzienia przed kompem to juz nie:D:D
WoLF - Sro Sty 26, 2005 7:55 pm

RADIO Q2 mielone ctf

kaseton.pl:8000


p.s prosilbym o nagrywanie komentarzy i pozniej gdzies lokowanie na serwie zeby kazdy mogl sciagnac i posluchac Luza..hehe pozdro!

pyz - Sro Sty 26, 2005 8:55 pm

luz to lama i nie umie grać :(
luz - Sro Sty 26, 2005 9:14 pm

mam talent, ale nie mam mozliwosci - elsat tym razem wzial gore, ale poprawadzi wasz DJ szyna ;)
WoLF - Czw Sty 27, 2005 2:34 am

Luzu daj mi ten program do radia..bede komentowal mecz inv vs roa :D :D:D wiec nawijaj co tam zrobic:))) pozdro ziomus jest stanislaw:D
pyz - Czw Sty 27, 2005 9:02 am

ale halo, halo... dostęp do tego już mają 3 osoby, do tego jest 4 w kolejce.. styknie, nie będe robił kolejnego burdelu gdzie potem będą się ludzie bić o to który ma nawijać.
WoLF - Czw Sty 27, 2005 10:40 am

....no ale ja nie bede zanudzal :lol: :lol: pozwol Panie :wink: i ADMINA DAJ!!!!!!!! :twisted:
PIELUCHA - Pią Sty 28, 2005 1:23 am

strona dopracowana...mam nadzieje ze juz oczy nie bola ...czekam na reszte skladow, na maile od sedziow i ich nr gg :)
SiDq - Pią Sty 28, 2005 11:03 am

Jak dla mnie stronka git :!: :wink:
szczekus - Pią Sty 28, 2005 2:47 pm

[quote="SiDq"]Jak dla mnie stronka git :!: :wink: [/quote]


Nie jest zla pozdro Amfetaminki (>>)..... no stronka calkiem calkiem jeszcze troche niedociagniec ale moze byc chociaz kolory mogl by byc lepsze bo widzenia obwodowego dostaje ;p pozdro Bialka..... :D :mrgreen: :arrow: :arrow:




:arrow: :arrow:

Qnik - Sob Sty 29, 2005 7:33 pm

Cytat:
Luzu daj mi ten program do radia..bede komentowal mecz inv vs roa wiec nawijaj co tam zrobic:))) pozdro ziomus jest stanislaw:D


hahaha :lol: :lol: dajcie wolfa na komentowanie meczy bedzie smiesznie :lol: :lol: :lol:

WoLF - Sob Sty 29, 2005 9:07 pm

..proste! mam Ci mowic? :twisted:
Kribol - Nie Sty 30, 2005 1:43 am

Cytat:
Pyz:
ale halo, halo... dostęp do tego już mają 3 osoby, do tego jest 4 w kolejce.. styknie, nie będe robił kolejnego burdelu gdzie potem będą się ludzie bić o to który ma nawijać.


EOT.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group