Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - WoW ???

sM.spider - Czw Sty 13, 2005 6:33 pm
Temat postu: WoW ???
siemka, niewiem skad zassac World of Warcraft, Jak grać itp...
Najlepiej jakby ktos podal link torrenta do sciagnieci WoW'a
thx z gory 8)

Qnik - Czw Sty 13, 2005 6:49 pm

pogadaj z shinoda.. on w to lupie :D
Adolf - Czw Sty 13, 2005 7:58 pm

mmorpg.pl
Na tej stronce znajdziesz odpowiednie informacje :/

ziomek - Czw Sty 13, 2005 11:44 pm

:D
Qnik - Wto Sty 18, 2005 8:07 pm

Ueh ueh ueh ! Probowalem w to grac.. Jakie to nuuuuuuuuuuuuuuuuudne :roll:
Adolf - Wto Sty 18, 2005 9:28 pm

WoW to taki gatunek gry, w ktory trzeba pograc troche dluzej, zeby stwierdzic, ze jest to nudne :/
Ale podejrzewam ze nie wiedziales ocb :D

ziomek - Wto Sty 18, 2005 9:34 pm

co to wogole jest ?
szyna^ - Wto Sty 18, 2005 9:51 pm

eeee wezcie lepiej w conuqera dziarzcie --->>> szukajcie post ala a3
pyz - Wto Sty 18, 2005 10:17 pm

WoW rlz :) nie znasz się :P
Adolf - Wto Sty 18, 2005 10:49 pm

ale to nie gra dla kunikow
brzoza - Wto Sty 18, 2005 11:04 pm

elo wowersy ;D ... to bez watpienia nie jest gra dla kunikow :D
pyz - Wto Sty 18, 2005 11:58 pm

brzoza, który lvl natrzaskałeś? i czemu tak wysoko skoro i tak zaraz od nowa będziesz musiał trzaskać? :)
Qnik - Sro Sty 19, 2005 7:20 am

No tez mi sie zdaje ze to nie gra dla kunikow :P Q2CTF POWER ;)
FireBird! - Sro Sty 19, 2005 8:12 am

http://www.ryl.net/ -> downloads -> client version 5.18 ( 591.44 MB )

Zajebista gierka... Narazie w fazie testow wiec jeszcze troche czasu bedzie mozna pograc za free.

szyna^ - Czw Sty 20, 2005 1:44 pm

ten ryl za dobry na mego kompa ;/
shinoda - Pon Sty 24, 2005 10:56 am

[quote="pyz"]brzoza, który lvl natrzaskałeś? i czemu tak wysoko skoro i tak zaraz od nowa będziesz musiał trzaskać? :) [/quote]

:D
brzoza wymiekl :D boi sie wyjsc na tereny contested
bo wie ze juz tam na niego czekam :twisted:

mero - Pon Sty 24, 2005 12:27 pm

hyyyy
to jest juz open beta???
fajnie :}
to ja juz sciagam :P

mero - Pon Sty 24, 2005 1:24 pm

hyyyyy :)
a zkad ?:P

Adolf - Pon Sty 24, 2005 1:51 pm

google.com ;P
Open bety jeszcze nie ma ( przynajmiej w Europie ). Byla juz jedna US i KR, a teraz wszyscy ( no prawie ) czekaja na eu ob.

brzoza - Pon Sty 24, 2005 2:33 pm

Ja tam czekam na retaila.. 3ciej bety juz nie zdzierze.
pyz - Pon Sty 24, 2005 4:23 pm

rotfl, brzoza jak po białostockiemu do nas rozmawia ;-)

anyway, ja bym drugiej bety chyba nie wytrzymał, no chyba, że opcja jak shi i większa część ekipy z KR beta -- pograć alliance dla picu (teraz cwaniaki wiedzą gdzie szukać ich i ubijać :>)

a ja też czekam na retail, mam nadzieje, że do tego czasu zdam sesje :D (narazie jakoś tam do przodu lece hehe)

[edit]
a NFS:U2 już przeszedłem całe i znudziło mi się..

shinoda - Wto Sty 25, 2005 10:42 am

Cytat:
hyyyy
to jest juz open beta???
fajnie :}
to ja juz sciagam :P


teraz jest cos pomiedzy closed beta a open beta :D Final Beta - dostep maja ci, ktorzy zamowili pre order wow w europie, badz kupieli gre w usa i przekonwertowali klucz z us na eu.

Cytat:
anyway, ja bym drugiej bety chyba nie wytrzymał, no chyba, że opcja jak shi i większa część ekipy z KR beta -- pograć alliance dla picu (teraz cwaniaki wiedzą gdzie szukać ich i ubijać :>)


ja ogolnie prawie tylko grinduje, dzis mam w planie zrobic kilka questow zeby nie umrzec z nudow :P ale jest spoko - 45lvl, moge wycinac straznikow w miastach - camp taurajo, crossroads :P a jak sie zacznie open beta <to bedzie przedluzenie final bety> to dopiero bedzie frajda :D pelno noobow w nieskolevelowych strefach contested :D mniam ;)

http://www.wow-europe.com/en/ - tutaj powinny sie wkrotce pojawic wszelkie informacje na temat open bety. btw. jak cos to wybierajcie serwer EU FB7.

Tur!n - Wto Sty 25, 2005 10:51 am

jak mi sie ksonczy sesja :) to mam zamiar troche w tego wowa pomeczyc :) przynajmniej dopoki ;p nie zrobia :) FullGame :) wiec Shinoida moge liczyc na jakies itemki za free? :)
pyz - Wto Sty 25, 2005 12:11 pm

Turin, z takim podejściem, błagam, unikaj serwerów na których my gramy. Najlepiej graj tam gdzie grają hiszpańscy "ziomkowie".. tam "give me 1g please" jest standartem, możesz sobie z nimi podać ręke.

[edit]
a shi pewnie biega po barrens ciągle polując na brzoze hehe

Tur!n - Wto Sty 25, 2005 12:21 pm

kazda gra MP ulega spaczeniu :) nie ma czegos takiego ze "powoli sie dochodzi" do sukcesu. Wiec norma jest ze wyzsi poziomow "qmple" pomagaja tak bylo i tak jest zawsze. Gram w kilka takich rpg NeverWInter Dungeon Siege Diablo 2 LoD (tam kosmos w 5 dni 90level ) wszedzie jest tak samo. Nie ucz ojca dzieci robic :) ale juz spoko juz sie dowiedzialem ze 2 qmpli gra w to jakos dlugo wiec itemki powinienem miec.
Pozdrufka

pyz - Wto Sty 25, 2005 1:51 pm

itemy jak się dostaje to z własnej woli kogoś z wyższym lvlem, nigdy się o nie nie prosi, to jest lame. ja moim znajomym z niższymi lvlami rozsyłałem pełno itemów, nigdy nikt nie prosił i jest git. jakby prosili to bym pewnie odmówił :>

i zaufaj mi, nie jest tak samo.

"nie ucz ojca dzieci robić" .. "szkoda, że ojciec machnął dzieciaka bo mu zalał nie tą dziure co trzeba"

p.s.
hi hitler!

Tur!n - Wto Sty 25, 2005 2:41 pm

jest tak samo. To zadna roznica. Kazdy MP wyglada tak samo po jakims czasie wykonuje sie tylko questy ktore daja najweicej exp. i takie tam.

PS.
Hi Shrek!

pyz - Wto Sty 25, 2005 3:03 pm

jednak nie wiesz o czym mówisz, skończ się kompromitować :/
Adolf - Wto Sty 25, 2005 3:05 pm

Nie znasz sie po prostu :/
Porownywanie NwN i D2 do WoW jest smieszne. To zupelnie inne gatunki gier. WoW jest nastawione na end-gaming i pvp, tutaj questy to jedynie mily dodatek przy levelowaniu, bo po osiagnieciu capa dopiero zaczyna sie prawdziwa gra. Zreszta podobnie jest w wiekszosci mmorpg.
Mmorpg to nie jest zwykly mp! Tutaj na serverach gra tysiace osob jednoczesnie, to jest swiat ktory zyje non-stop i panuja w nim specyficzne zasady. Do 'czegos' dochodzi sie dosyc dlugo i dlatego wiekszosc osob jest uczulona na nowych graczy, ktorzy na starcie placza ;/

mero - Wto Sty 25, 2005 3:56 pm

widocznie wy troche zamalo gracie :)
Po pewnym czasie gry zaczyna sie koksowanie i pomoc taka jak mowi turin. Oczywiscie grupa adminow ciagle bacznie czowa nad tym, blokujac i banujac konta urzytkownikow czy innej postaci kary w razie napotkania na taka czynnosc. Potem se urzytkownicy pisza powiedzmy programy by szybciej i lepiej sie koksowalo a administratorzy swoje skrypty by to wychwytywac i tak sie wszyscy staraja przescignac :P

No i jest druga grupa graczy(wąska) ktora mimo wszystko stara sie grac normalnie i odgrywac swoje postacie. vote yes a reszta niech wypierdala :)
Ja mam wielka nadzieje ze wow bedzie bardziej z tego drugiego rodzaju graczy sie skladal no ale to jest bardzo malo prawdopodobne ze wzgledu ze gra niejest wystarczajaco rozbudowana :) Jest nastawiona na walke :}
zamalo jest umiejetnosci z zycia codziennego.
a po drugie ludzie beda placic za te konta wiec niebedzie tak poprostu mozna im ich zbanowac :)
czyli bedzie kox kox kox kox kox :P
gl and hf :)

pyz - Wto Sty 25, 2005 4:14 pm

czytając wypociny Twoje i Turina, odnoszę wrażenie, że nigdy w to nie graliście. zatem po raz kolejny, apeluję, NIE wypowiadajcie się :/
Adolf - Wto Sty 25, 2005 4:38 pm

pyz: to sa pizdy z darmowych shardow, wiec oni nie wiedza ocb :/
Od mero na kilometr smierdzi darmowymi shardami UO. Nie chce nawet tego komentowac, jezeli sie w to bawiles ;P

pyz - Wto Sty 25, 2005 6:23 pm

hehe
mero - Wto Sty 25, 2005 8:21 pm

a niekomentuj, mi tam niezalezy
ja tylko swoje zdanie wypowiadam
zobaczycie ze po pewnym czasie to bedzie koxowanie a klimat bedzie zecza drugo planowa

brzoza - Wto Sty 25, 2005 11:22 pm

omfg... ja przestaje czytac ten topic bo kurwica mnie zaraz strzeli :D

a co do shinody polujacego na mnie w barrens, nie daje mu tej satysfakcji i nie gram, przynajmniej narazie (dalem konto kumplowi) :D

co do retaila, proponuje zebysmy wybrali razem realma na ktorym bedziemy grac (jak juz gra ruszy), takiego gdzie bedzie grac pozadna czesc ekipy z mmorpg.pl i bez dzieciakow z GOLa. Server vent mam, a bez tego wyruszac na raidy czy na battelgroundy nie ma/ nie bedzie sensu.

"Juz" (c) naczelny pedal mmorpg.pl ;)

Trigger - Sro Sty 26, 2005 7:21 am

Pl'owania w wow jako takiego nie ma.
twinka mozna wyposazyc w stuff na jego lvl ale to wymaga pewnych inwestycji jakio ze itemy sa nondrop po uzyciu a czesto zaraz po pick up'ie (tymi ostatnimi nie wytwinkujesz alta).
Questing jest bardzo wypasiony w wow ale grindowanie tez efektywne.

Kto pogrywal w mmo wie o czym mowie ;p

Pozatym przypomniam ze wow jest juz po retailu ;p
ja gram od grudnia w pelna wersje ...tyle ze w usa

/roar

pyz - Sro Sty 26, 2005 8:06 am

brz, ja rozumiem, że mówiąc "my" masz na myśli "nas" i ludzi z mmorpg.pl a nie Turinów i merów :P ale ja chyba na US będe grać.. Adolf też =]

trg, połowy nie skumałem, ale za 2 miechy skumam :)

shinoda - Sro Sty 26, 2005 9:58 am

rotfl, jaka dyskusja ;)

spoko_ludziom bede zawsze pomagal, tym mniej spoko tez... czasem :d

w barrens nie upolowalbym brzozy ;/ wczoraj za to wycialem wszystkich straznikow na granicy ashenvale i barrens :D a w rewanzu grupka z hordy wyciela caly astranaar :D i nic im nie moglem zrobic bo bylem sa a ich 4 :D na zblizonych lvl 46-48 ;] a alliance to pi....dy i nikt nie przyjechal mi pomoc :d rotfl - ludzie z najsilniejszej gildii nie mieli czasu /wszak level robic trzeba/
Wniosek: jestes pi...da - graj alliance. :twisted:
jestes spoko - graj horda :D

ps. ja gram alliance tylko w becie :P w celach rozpoznawczych :D

brzoza - Sro Sty 26, 2005 10:23 am

ja i shinoda w eu teama robimy. Juz w KR nam sie niezle razem gralo :)

mala korekta: jestes gejem graj paladynem

pyz - Sro Sty 26, 2005 11:51 am

paladyni ssają pałe do kwadratu.. a polska ekipa z KR bety jest wporzo ^^

"me korea ^^;;" ;-) hehe

shinoda - Czw Sty 27, 2005 11:04 pm

by blizzard:
Cytat:
Weekly Maintenance News
27/01/2005
The weekly maintenance, which normally takes place every Friday morning, will this week take place a little later than usual. It is currently scheduled for Friday evening but we will let you know in advance as soon as we have an exact time.
In addition, we're very close to opening the Account Creation pages for phase 2 of the Final Beta Test so please check this page for updates.


wiec radze w piatek/jutro kampowac stronke, i ewentualnie #wow @ qn , #wow-pl @ qn

:twisted:

PIELUCHA - Sob Sty 29, 2005 1:40 pm

http://www.xanth.eu.org/screeny/wow/
brzoza - Sob Sty 29, 2005 1:58 pm

trigg nie wiedzialem ze w KM sa ludzie z gejowskimi ciagotami :D
Trigger - Sob Sty 29, 2005 2:34 pm

rozwiazalismy knox mercenaries i zalozylismy gildie od nowa wracajac do starego pamietajacego uo outcasts =o=.
doopah to klanowa mastkotka i naczelny satyryk.
oni wtedy robili dance party w orgr. Do tego fazowali sie saviory deviate delight - takie ugotowane rybki halucynki - ktore po zjedzieniu daja losowy efekt - moze cie zamienic w ninje, pirata, efekt fake death, fear itd. Ja przestalem je zazywac bo mnie zmienialo ciagle w zielona kupe :P bad luck keke.
Na forum gildiowym jest osobny topik ze stuknietymi screenami doopaha i spolki ;].

Adolf - Sob Sty 29, 2005 2:41 pm

Widzialem te screeny doopaha - ostra masakra :PP On juz chyba wszedzie tanczyl, szczegolnie fajne byly screeny z newb alliance zone.
brzoza - Sob Sty 29, 2005 10:44 pm

ja w noob area humanow tanczylem z krowami grajac taurenem. i plakalem za kazdym razem kiedy jakis kutas ubil krowe (to jest ich jakis poczatkowy quest)...
shinoda - Nie Sty 30, 2005 11:41 am

Cytat:
ja w noob area humanow tanczylem z krowami grajac taurenem. i plakalem za kazdym razem kiedy jakis kutas ubil krowe (to jest ich jakis poczatkowy quest)...


watpie zeby mieli questa, by zabijac krowy.
a ja wczoraj tanczylem w wiosce startowej taurenow z 20 taurenami ... i sie na mnie rzucili .. musialem wszystkich zatluc :/

pyz - Pon Sty 31, 2005 1:05 am

w ogóle te nooby co grają jakieś dziwne są, mają lvle max 20 a podniecają się i drą pape pół godziny, że jakiś lvl 50 alliance biega dookoła XR.. bosz, niech se biega, guardy go ujebią :/
shinoda - Wto Lut 01, 2005 11:48 am

Cytat:
jakiś lvl 50 alliance biega dookoła XR.. bosz, niech se biega, guardy go ujebią :/


niebaudzo, bo maja 40lvl ;)

szyna^ - Wto Lut 08, 2005 12:31 am

Prosze o dokladnego linka z clientem :| tak zebym klikna i zaczelo mi to sciagac. Z GORY DZIEKI I NIE PISZCIE GOOGle czy inny shit.
brzoza - Wto Lut 08, 2005 10:00 am

Szyna rychlo w czas. Wszystkie bety sie pokonczyly, tak wiec jak chcesz grac w wowa to sobie musisz go kupic. Europejska edycja rusza w piatek. Wowa w polsce mozesz kupic za 199 zeta w cdprojekt. Dostajesz 1 miesiac za darmo grania, pozniej placisz 13 euro/miesiac.
szyna^ - Wto Lut 08, 2005 11:31 am

o psia mac ;/ to nie za fajnie ;/
Adolf - Wto Lut 08, 2005 1:14 pm

Szyna olej WoWa. To gra dla dzieciakow albo noobow, jak kto woli ;P Jedyne co potrzebujesz do grania w WoW to duzo czasu, bo gra nie wymaga od ciebie zadnego skilla, procz click & click rotfl ;P To typowy hack & slash w wersji okrojonej, z ta roznica, ze dla mas :)
Spidi - Wto Lut 08, 2005 2:50 pm

elo, widze ze wow opanowywuje tez scene ctf'a :]

szkoda tylko ze ta gra zajmuje troche czasu :/, no i trzeba sie na jakis serv umowic jak sie retail zacznie ;]

szyna^ - Wto Lut 08, 2005 2:50 pm

to zapodaj jakas fajna gra bo mi sie juz nudzi ;/
Spidi - Wto Lut 08, 2005 2:52 pm

masz :]
http://www.zagraj.pl/index.jsp

pyz - Wto Lut 08, 2005 2:56 pm

sprzedaj komputer i kup WoWa, zostanie Ci na opłacenie abonamentu za rok z góry.. problem tylko, że nie będziesz miał na czym grać ^^
Spidi - Wto Lut 08, 2005 3:06 pm

tu masz jeszcze fajne
http://www.kurnik.pl/


Edit:

polecam chinczyka nie trzeba sie za bardzo wysilac :]
nawet kostka sie samo rzuca :D

PIELUCHA - Wto Lut 08, 2005 3:34 pm

heheh ja w remika gram :D ...dobry jest kurnik...
szyna^ - Wto Lut 08, 2005 11:22 pm

;/ nie skomentuje waszych postow ;P
shinoda - Sro Lut 09, 2005 12:50 pm

spidi@ctf.pl = spidi@mmorpg.pl = troll.rogue?

cos od razu mi nie pasilo :]

Adolf - wyjasnij cos wiecej o tym skillu click&click ... np. na podstawie UO lub AO. czym tam sie rozni pvp/pve od wow. jeszcze moge sprzedac konto w wow skoro mam byc n00bem :(

Spidi - Sro Lut 09, 2005 2:27 pm

no a co, ja jestem wszedzie :P
szczekus - Czw Mar 03, 2005 1:50 pm

czy ktos moze ma linage chronical bo sa jakies problemy z servem XD sid odezwij sie
Tur!n - Czw Mar 03, 2005 8:18 pm

a co to za giera? jak wyglada? :)
PIELUCHA - Czw Mar 03, 2005 8:29 pm

a warcrafta kiedys widziales ? :D ;)
pyz - Pią Mar 04, 2005 2:33 am

ja nie widziałem, ale WoW'a oglądam codziennie :)
FireBird! - Pią Mar 04, 2005 7:56 am

[quote="pyz"]ja nie widziałem, ale WoW'a oglądam codziennie :) [/quote]

ja nie widzialem WoW ale niedlugo zaczne ogladac

SiDq - Pią Mar 04, 2005 8:14 am

Szczeniak Ty se poprostu od czasu do czasu np. raz na miesiąc włącz gg. :(
pyz - Pią Mar 04, 2005 11:57 am

kat, dawaj do EU na Burning Legion :) grają nasi, i oczywiście do Hordy bo jak pójdzie do alliance to będziesz gankowany 24/7 :)
Adolf - Pią Mar 04, 2005 2:39 pm

alliance sux, ale d0rfy rox ! =]
FireBird! - Pią Mar 04, 2005 4:25 pm

[quote="pyz"]kat, dawaj do EU na Burning Legion :) grają nasi, i oczywiście do Hordy bo jak pójdzie do alliance to będziesz gankowany 24/7 :) [/quote]

Jakie EU jakie Burning Legion ? :)

szyna^ - Pią Mar 04, 2005 4:41 pm

kto mi zalozy konto i bedzie je oplacal ? zebym mogl se pograc ;P
pyz - Sob Mar 05, 2005 3:52 am

EU = EU serwery ; EN - angielskie ; Burning Legion - realm (server) na którym "my" gramy :)

Adi, potion z Gadgetzan, mini tauren :) i masz dworfa ^^ dzisiaj jako mini tauren na mini kodo ganiałem alliance dookoła XR, jakieś dwie cioty chcieli pokazać, że są mocni ale się zdziwili :P

Tur!n - Sob Mar 05, 2005 8:10 am

Urzekla mnie Twoja historia.
vitez - Sob Mar 05, 2005 9:51 am

Qrwa pyz jaki ty jestes zayeeebeeestyyy o jaaaaa... ;)
brzoza - Sob Mar 05, 2005 11:07 am

omfg pyz, zluzuj troche i tak wszyscy wiemy ze jestes wielki... ale nie tak jak shinoda :D
FireBird! - Sob Mar 05, 2005 1:13 pm

Jestem. Co mam robic ?
Kazwa - Sob Mar 05, 2005 1:51 pm

lepiej Kacie graj w q2 .. bo niedlugo idc, a nie kurde jakims w0w sie zajmujesz .. ;)
FireBird! - Sob Mar 05, 2005 1:52 pm

[quote="Kazwa"]lepiej Kacie graj w q2 .. bo niedlugo idc, a nie kurde jakims w0w sie zajmujesz .. ;) [/quote]

W q2 jestem w zyciowej formie, takze o mnie sie nie martw :)

Kribol - Sob Mar 05, 2005 1:56 pm

lacze tez jest w zyciowej formie? :)
FireBird! - Sob Mar 05, 2005 1:59 pm

Nie bardzo...
mero - Pią Mar 11, 2005 9:20 am

No to sie przyznam, racji niemialem, wow jest konkretnie zrobiony:}
pyz - Pon Mar 14, 2005 7:59 am

Cytat:
brzoza:
omfg pyz, zluzuj troche i tak wszyscy wiemy ze jestes wielki... ale nie tak jak shinoda :D


no cóż, shadow priest 4tw :P ale i mój armor potrafi wiele zdziałać, już shi pare razy go nie docenił :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group