Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - HELP - czyli rozwiazywanie wszelkich problemów. ;)

luz - Wto Sty 18, 2005 10:29 am
Temat postu: HELP - czyli rozwiazywanie wszelkich problemów. ;)
Wydaje mi sie ze taki TOPIC sie przyda. Tu mozna rozwiazywac wszelkie problemy, zwiazane z q2/zyciem osobistym/sprzetem/kobietami itp itd. ;) MASZ PROBLEM ? NAPISZ, SPROBUJEMY GO ROZWIAZAC. ;)






pozdrawiam,
i have fun,
luzu. [/b]

Grzdyl - Wto Sty 18, 2005 10:45 am

na wstepie proponuje przeniesc ten topic do obory z powodu karygodnego bledu ortograficznego... ;)
luz - Wto Sty 18, 2005 11:12 am

szanowny grzdylu, twoja propozycja zostala rozpatrzona negatywnie. ;)btw, liczy sie tresc przekazu, a nie jego forma. ( z reszta poprawna :P w 99% )
pyz - Wto Sty 18, 2005 11:29 am

dobry topic nie jest zły ;)
luz - Wto Sty 18, 2005 11:45 am

pyz, wez go "przyklej" zeby nie zchodzil ;P w dół, w raz z zanikiem zainteresowania. ;) ja jestem TOO LAME, aby to samemu zrobic... ale za to wiem jak zrobic 69 , w pozycji pionowej skaczac na bunge. ;)
vitez - Wto Sty 18, 2005 7:40 pm

Potrzebuje 6 tys zl na nowy obiektyw a juz jestem w kredytach po uszy. Nerki nie sprzedam :P . Co robic drogie BRAVO? ;)
pyz - Wto Sty 18, 2005 7:40 pm

Sprzedaj Grzdyla
luz - Sro Sty 19, 2005 3:28 pm

jaki wedlug was jest godny polecenia program do przyspieszania transferow z stron www. Przerabialem juz Massdownloadera i DAP'a, z tym ze, skonczyl mi sie czas "free" uzytokowania i nie potrafie znalesc ani do jednego ani do drugiego craka/seriala. ( jakby ktos mial do massdownloadera version 3.0 ) Znacie jeszcze jakies programy tego typu godne uwagi ? jak tak to prosze o nazwy, linki oraz podanie juz seriala lub dojscia do crackow.

dziekuje,
pozdrawiam,
luz. ;)

PIELUCHA - Sro Sty 19, 2005 4:23 pm

cfosa - www.cfos.de polecam wyproobowac jeszcze :)
a co do crakow odsylam na
www.to-nie-jest-forum-warezowe.ws ;)

SiDq - Sro Sty 19, 2005 7:48 pm

aplikacja nie została właściewie zainicjowana (oxc0000142) - Wyskakuje u mnie taki błąd, gdy chce uruchomić "nocheat". Może ktoś pomóc? :?
vitez - Sro Sty 19, 2005 9:56 pm

Cytat:
jaki wedlug was jest godny polecenia program do przyspieszania transferow z stron www. Przerabialem juz Massdownloadera i DAP'a, z tym ze, skonczyl mi sie czas "free" uzytokowania i nie potrafie znalesc ani do jednego ani do drugiego craka/seriala.


Przerob Mozille Firefoxa (przegladarka) z extensionem FlashGot - wszystko za free i bez ograniczen czasowych :P

Cytat:
Sprzedaj Grzdyla


O...nawet zdjecie gdzies mam. Jutro wystawiam na Allegro ;)

PIELUCHA - Czw Sty 20, 2005 4:03 am

Vitez a Ty co zaczales sie malowac ??? :) widze ze na allegro same kosmetyki osotatnio kupowales ;) heheh :D
Kumanus - Czw Sty 20, 2005 11:31 am

<rotfl> :D chlopcy mu sie podobaja :P
szyna^ - Czw Sty 20, 2005 1:32 pm

a ja potrzebuje sponsora na 1000zl pomocy :D albo czesci od starych kompow .... bo nie wiem co u mnie jest nie tak
WoLF - Czw Sty 20, 2005 7:35 pm

....miriam...czy jakos tak :lol: :P
vitez - Czw Sty 20, 2005 7:40 pm

Cytat:
Vitez a Ty co zaczales sie malowac ??? :) widze ze na allegro same kosmetyki osotatnio kupowales ;) heheh :D


Jak znajdziesz sobie dziewczyne to sie dowiesz skad takie zakupy :P

Kribol - Czw Sty 20, 2005 8:05 pm

lol
PIELUCHA - Czw Sty 20, 2005 8:08 pm

vitez od dobrego roku mieszkam z kobieta...
btw znalazles kobiete czy modelki malujesz ;)

Teodor - Czw Sty 20, 2005 9:17 pm

Witam

Ja z takim pytaniem -> kto teraz "opiekuje" sie coolnetem?

pytam bo dzisiaj spotkala mnie niespodzianka ->
<22:03:09> Userinfo contains illegal bytes. Please disable any color-names and similar features.

hmm moj kolorowy nick musi byc wielkim zagrozeniem... chyba wiekszym od wallhack'ow bo jakos przeciwko nim nic na coolnecie obecnie nie ma...

Pozdrawiam

Grzdyl - Czw Sty 20, 2005 11:24 pm

btw...
na prozacu elect nie dziala...
tzn wyswietal sie ze glosowanie rozpoczete ale moze nawet caly server zaglosowac na tak a i tak nic z tego nei wyjdzie..
pozdro...

o czesc teodor... :)

WoLF - Czw Sty 20, 2005 11:26 pm

..Pyz dasz tego Admina na swoje servy czy nie :wink: irc nie dziala wiec sprobuje tak:)..wiem ze mowiles ze jak liga sie zaczenie..ale chcialbym sie troche oswoic :P
vitez - Pią Sty 21, 2005 12:56 am

Cytat:
vitez od dobrego roku mieszkam z kobieta...

Ja tez :roll: .

Cytat:
btw znalazles kobiete czy modelki malujesz ;)

J.w. :P

Efekt tych kosmetykow (akurat na tych zdjeciach glownie podklad ladnie widac - gladka i delikatna skora twarzy bez retuszu!):
http://vitez.ceron.pl/iza1.jpg
http://vitez.ceron.pl/iza2.jpg
http://vitez.ceron.pl/iza3.jpg

PIELUCHA - Pią Sty 21, 2005 5:53 am

pytan wiecej nie mam :]
pyz - Pią Sty 21, 2005 1:04 pm

Grzdyl, ależ oczywiście, że działa. Tylko zrobiłem tak, że 100% vote yes musi być :-) Celowe działanie.

WoLF, 3 razy już Ci mówiłem -- zacznie się liga, powiedz Adolfowi, a on niech przyjdzie do mnie z tym i coś tam wymyślimy ;) Następne pytania takie będą ignorowane, dość mam powtarzania się :o

Vitez, czemu ona ma takie skośne oczy? :-P Co jej robisz? :D

Qnik - Pią Sty 21, 2005 2:32 pm

Cytat:
Vitez, czemu ona ma takie skośne oczy? :P Co jej robisz? :D


kenzokamasutra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Grzdyl - Pią Sty 21, 2005 10:29 pm

pyz jak jest 15 osob w tym "lame spec" to ciezko uzyskac 100%...
vitez - Pią Sty 21, 2005 10:56 pm

Cytat:


Vitez, czemu ona ma takie skośne oczy? :-P Co jej robisz? :D


Zmruzone nie skosne - spojrz w slonce i zrob se zdjecie... tez bedziesz do kurza podobny ;)

pyz - Sob Sty 22, 2005 8:26 am

Grzdyl, ot popatrz... A ja celowo tak zrobiłem, by admina z electa uzyskali tylko i wyłącznie ludzie którzy są w 100% popierani przez wszystkich na serwerze (np. mecz klanowy/sparing, wszyscy wchodzą i electa daje któryś z CLów :) )

Vitez, bez dyskryminacji prosze :)

white05 - Sob Sty 22, 2005 1:21 pm

http://vitez.ceron.pl/galerie/marzena/marzena.html

ta jest dobra,musze ją miec ;)

WoLF - Sob Sty 22, 2005 1:24 pm

taaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :P :P Vitez to ma dobrze :twisted: :twisted: :twisted: :P
Grzdyl - Sob Sty 22, 2005 2:27 pm

vit...
dziewczyny powinny miec przynajmniej jedna fote bez stanika...
przelec sie po stronach agencji modelek i zauwaz ta prawidlowosc...
stelaz na klatce piersiowej potrafi tylko wypaczyc prawdziwy wyglad kobiety... + krepuje ruchy... a do tego jaka przyjemnosc dla fotografa ktory potrafi sie bardziej zaangazowac w to co robi... ;)

WoLF - Sob Sty 22, 2005 3:52 pm

...ciekawe czy on robi om tylko zdjecia :wink: hmmm.....czy tez... :P np: pomaga sie ubrac :lol:
pyz - Sob Sty 22, 2005 4:01 pm

to tajemnica zawodowa, nie wnikajcie.
vitez - Pon Sty 24, 2005 8:13 am

Cytat:
vit...
dziewczyny powinny miec przynajmniej jedna fote bez stanika...


Absolutnie sie z toba zgadzam ale... robienie takich fotek nie oznacza ze publikowanie ich idzie z nimi automatycznie w parze :P

Grzdyl - Pon Sty 24, 2005 9:43 am

jezeli chcesz dzialac w interesie modelek to powinienes przekonac dziewczyne do udostepnienia takiego jednego zdjecia (ktore ona sama zaaprobuje)... raz ze wzrasta potencjalna szansa na wychwycenie takiej dziewczyny przez agencje (bynajmniej nie towarzyskie) a dwa ze jezeli taki agent ma wszystkie 'dane' podane to sprawniej -taka dziewczyna- przechodzi wstepna selekcje... bo o ile sie nie myle kazda dziewczyna marzy o tym by jakis obcy czlowiek ale profesjonalista widzial w niej piekno... doskonalosc... pozwalal im sie uzewnetrznic... pofantazjowac... prawie jakby stac przed lustrem bedac samemu w domu...

poza tym w dzisiejszych czasach e-biznesu laatwiej jest znalezc odpowiednia dziewczyne przez internet niz jezdzic po miastach i umawiac sie na spotkanie z przedstawicielami miejscowych agencji... ;) nie mowie ze spotkania 'na zywo' sa niepotrzebne ale ze maja miejsce tylko z gory upatrzonymi dziewczynami...

vitez - Pon Sty 24, 2005 11:53 am

Grzdyl... nie ucz ojca dzieci robic 8) .
Sie rozpisales o powszechnie (mi) wiadomych rzeczach pewnie tylko dlatego by wycyganic ladne, rozbierane fotki ;) .
Musze cie zmartwic - ja nie robie rozbieranek :P

Ale skoro tak bardzo chcesz to kilka faworytek (nie mojego autorstwa) moge zaproponowac:
http://www.dominika-manka.pl/
http://www.joopi.org/modelki01.html
http://www.playmates-world.prv.pl/
http://www.maciekjurkowski.com
http://www.kasia-daniel.pl/

luz - Pon Sty 24, 2005 3:03 pm

dac mi linka z q2 + ctf full, obcienta wersje, dziekuje. :)
Prezes_Kiler - Pon Sty 24, 2005 3:23 pm

jak nmarazie playmates chiba najlepsze
vitez dalej dalej we want more ;d

WoLF - Pon Sty 24, 2005 3:28 pm

....Kasia <zakochany>...uLaLaLaLa..jaMiiiiii! :D
vitez - Pon Sty 24, 2005 4:19 pm

Cytat:

vitez dalej dalej we want more ;d


No bez jaj, dalem wam brandzlowania chyba na tydzien przynajmniej ;)

Ostatnie na dzis:
http://babes.coolios.net/...how&mode=images

Grzdyl - Pon Sty 24, 2005 5:22 pm

www.spp.com.pl

powiem nieskromnie ze gdziesc tam jest moja dziewczyna... ;)

Tur!n - Pon Sty 24, 2005 6:28 pm

gejowo.pl ?? no comments :P Grzdyl ;d
pyz - Pon Sty 24, 2005 6:45 pm

wyszło szydło z worka... Grzdyl jest gejem, to by tłumaczyło wiele jego zachowań.
Grzdyl - Pon Sty 24, 2005 9:15 pm

adolf...
znowu wam cos odjebalo?

Tur!n - Pon Sty 24, 2005 9:25 pm

eh.. widze ze zajebistych mamy moderatorow... ;/ ;/ ;/ nie no chyba 3ba olac to forum ;/ ;/ ;/ bo to juz jest przegiecie co "ktos" zrobil.
Grzdyl - Pon Sty 24, 2005 9:52 pm

widac ze maja jakis problem...
rozwiazmy go na tym forum...

pyz - Pon Sty 24, 2005 10:00 pm

ROTFL

jeśli ktoś tu ma problem, to jesteś to właśnie ty grzdylku.
wyobraź sobie, że my, jedyny problem jaki mamy, to czasami brak pośmiewiska z ciebie, ale spoko potrafisz nadrobić zaległości ;)

Grzdyl - Pon Sty 24, 2005 10:32 pm

glupoty nie da sie rozwiazac... :roll:
pyz - Pon Sty 24, 2005 11:20 pm

dobrze prawisz, zatem odejdź w pokoju z chrystusem synu.
Kribol - Wto Sty 25, 2005 12:03 am

rotfl 8)
vitez - Wto Sty 25, 2005 8:43 am

Cytat:
dac mi linka z q2 + ctf full, obcienta wersje, dziekuje. :)


http://landhell.fpp.pl/qu...em.zip&DIR=full

http://landhell.fpp.pl/qu...exe&DIR=patches

http://alpha.ceron.pl/~vi..._b152_win32.zip

pyz - Wto Sty 25, 2005 10:22 am

Kod:
Wystapil nastepujacy blad.

This directory has been removed.


ahoj!

vitez - Wto Sty 25, 2005 1:12 pm

A nie klikalem... no to pozostaje uniwersalny link: google.com

A poza tym fileplanet, idosftware, clanbase.com , planetquake.com itp itd 8)

PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 3:06 pm

panowie zna ktos z was sposob na nie mechaniczne ylaczenie przycisku wylaczania kompa z klawiatury ???
Mam takie scierwo pod endem obok klawy numerycznej nad strzalkami, co mnie bardzo wkooriwa boczasem zdarza sie ze palec zleci...

pyz - Wto Sty 25, 2005 3:18 pm

w software do tej klawiatury powinna być taka możliwość
WoLF - Wto Sty 25, 2005 4:25 pm

...mas zchujowa klawiature :twisted: ja tez mam takie cos..ale dziala tylko i wylacznie jak nacisne 2 klawisze...turbo +off:]
luz - Wto Sty 25, 2005 6:26 pm

vitez, juz prawie jestes super fajny, ;) jak tylko jeszcze podasz dzalajace linki, to juz bedziesz super extra fajny w 110% ;) thx.
PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 8:07 pm

pyzek w oprogramowaniu klawy mozna zmienic 14 innych klawiszy a tych 3 niech, wyglada na to ze trzeba bedzie to rozkrecic :)
wolfik tez kiedys taka mialem ....nie ma nic lepszego niz turbo+klawisz :)

luz - Wto Sty 25, 2005 8:51 pm

pieluch, moja rada na twoj problem - zakleic ten guzik plastrem. ;)
PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 8:57 pm

heheh plaster malo da lepszy sposob to rozrecenie i dezaktywoanie sztywne klawisza...w caffe jak pracowalem tak robilismy :)
vitez - Sro Sty 26, 2005 7:36 am

Cytat:
vitez, juz prawie jestes super fajny, ;) jak tylko jeszcze podasz dzalajace linki, to juz bedziesz super extra fajny w 110% ;) thx.


Rety wejdz na www.fileplanet.com albo www.planetquake.com i zarzuc searcha :roll: .

pyz - Sro Sty 26, 2005 8:03 am

ochujałeś? za dużo roboty :P

ale tak w ogóle to dajcie luz'owi quake'a jak chcecie mieć komentatora w radio, bo my tu już zwarci i gotowi ale biedny luz nie ma możliwości oglądania, co za tym idzie, komentowania, meczy ;-)

luz - Sro Sty 26, 2005 11:17 am

juz mam q2, versia 1.9 by krb ;> 18mb, on to jest prawdziwy friend bo dal gotowego linka, gdzie wystarczylo KLIKNAC, a nie wpisywac "Q2" + enter... zaduzo roboty jak to mowil pyz, dziaj przecwiczymy jeszcze radio i mozna cos komentowac. ;)
pyz - Sro Sty 26, 2005 11:58 am

no to podbijam do Ciebie na gg i psujemy :) minet sześćdziewięć.
Wspolas - Sob Lut 05, 2005 1:15 pm

Nie czytalem wszystkich postow tylko kilka pierwszysch i nie wiem czy ktos juz na to odp. na pytanie luz'a

massdownloadera version 2.7.534 SR2

Name: Free Program s/n: dqma2lvbm5F8/rvZYhnMaWayWO/MDj1g1/06E2HN0zos6DzekD+v2SAcA+QkZ+uxWw=amqd

Niestety mam seriala tylko do tej wersji

luz - Wto Lut 08, 2005 11:32 am

Cytat:

by Wspolas:

Nie czytalem wszystkich postow tylko kilka pierwszysch i nie wiem czy ktos juz na to odp. na pytanie luz'a

massdownloadera version 2.7.534 SR2

Name: Free Program s/n: dqma2lvbm5F8/rvZYhnMaWayWO/MDj1g1/06E2HN0zos6DzekD+v2SAcA+QkZ+uxWw=amqd

Niestety mam seriala tylko do tej wersji


jakbys chcial to ja mam juz do massdownloadera version 3.0 ladnie chodzacy crack, ktory calkowicie inweluje wersje trial. ;)

szyna^ - Pon Lut 14, 2005 3:29 pm

Problem: Edek ostatnio mi sie zwierzyl ze mu nie staje ;O
Prosze o pomoc w Jego imieniu ;]

WoLF - Pon Lut 14, 2005 8:23 pm

...jak Ci sie zwierza z takich rzeczy..to pewnie jestescie niezlymi przyjaciolmi :lol: :lol: i jak tak bardzo szukasz dla niego pomocy...to sam mu pomoz :lol: :lol: :twisted: :twisted: prosta sprawa hahaha.....tylko lepiej zebys podlozyl sobie podusie pod kolana...(wiem bo kolezanki sie zwierzaja :P ) :twisted: :twisted: :twisted: :P
szyna^ - Pon Lut 14, 2005 8:55 pm

Wolf musisz mi pokazac bo nie rozumiem ;D ps. Ty mi przecierz mowiles ze chcesz byc jak miriam :P
WoLF - Pon Lut 14, 2005 9:57 pm

..ciekawe gdzie i kiedy...chyba Ci sie cos ta Miriam snila..i cos bredzisz...hmmm jak Ci sie sni Miriam..i chcesz pomagac koledze w takich rzeczach..to chyba jest cos zle...oj chlopie za duzo tej miriam sie na ogoladales i Ci sie w baniaku poprzekladalo hahahahahaha :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
szyna^ - Wto Lut 15, 2005 12:49 am

Wolf synu masz chora psycha i w ogole juz nic nie pisz bo i tak Cie nie rozumiem i Twoich fantazji erotycznych :D
WoLF - Wto Lut 15, 2005 9:43 am

taaaa trzeba miec fantazje :wink: a i synem Twoim to a bank nie jestem.....jak wiem to jestes z 84...ja tez..wiec to troche nie mozliwe :twisted:
luz - Wto Lut 15, 2005 12:04 pm

OFFTOPIC:
Wolf, tak czytam sobie te twoje wszystkie posty i musze przyznac ze jestes jak kurwa ktora robi loda - dobry na 5 min, ale po dluzszym czasie to tylko zajebac mozna. ;)))


A ty szynus pracuj, bo zczerstwiales, ;) poszukaj kumpla w luzie, to on ci pomoze. ;)))

ps: POZDRO WOLF, ;> PEACE my Nygga. ;)
ps2: szyna mozesz mi liznac jadro. ;* :)
TOPIC:
potrzebuje jakies sprawne info na temat kilku rzeczy:
a) Torent - servery ktore nie obsysaja, i mozna cos na nich znalesc. ;)
b) And 1 mix tape vol.7 - jak ktos ma, moze mi "udostepnic" :)
c) PLAYSTATION2 - wymiana, shrade i wszystko co z tym zwiazane. ;)


Dziekuje za wspolprace,
luz.

MEGASUPERPS: jesli ktos w w/w poscie poczul sie urazony ( procz szyny ;D ) to z gory chcialem przeprosic i nadmieniam ze nie mialem tego na mysli - TAK! na wolosc slowa i mysli. :)

WoLF - Wto Lut 15, 2005 2:40 pm

...ta Luzie jak chcesz to mozesz possac 8) ....a co do mixtape..to mam ale za zadne skarby Ci nei dam :P :twisted: :twisted: :twisted:

P.s Pozdro Luzu..kij ci w oko :lol:

luz - Wto Lut 15, 2005 3:37 pm

co sie dotyczy pierwszej czesci twojej wypowiedzi to ze koledzy obsysac ci nie chca, to obcych zaczepiasz? ;) proponuje podplacic, moze wtedy ich przekonasz.
a jak chodzi o and1 mix'y , to jest roznica miedzy nami, ze ty tempo patrzysz jak oni to robia, a ja jestem w stanie to zrobie. takze zachowaj sobie i dalej ogladaj. ;)


ps. POZDRO WOLF , ;] - ja bym Tobie nawet obciagnac nie dal. ;)*

szyna^ - Wto Lut 15, 2005 3:44 pm

Luz minusie Ty moj jestes nieobliczalny czasem ;D zreszta mowiles ze siedzisz na jadrach zamiast krzesle ;P wiec zadnej radochy z lizania :P
Ps. Wolf Luz Cie zmiarzdzyl cos z tym zrobisz ? :D

WoLF - Wto Lut 15, 2005 4:36 pm

...ee tam zmiazdzyl....obciagac mi nie dasz..a co Ty kurwa mysli ze bym chcial..najpierw wymocz jaja w ropie..i to tak z tydzien...a pta$ka...mocz codziennie po 5 h 45 m 37 sek. w spirytusie i to tym 99%...to moze Ci obciagnie....ale pies mojej sasiadki....a mi to mozesz parniczek strzelic....chce widziec Twoja wyLUZowana mine miedzy swoimi nogami...hahahaha....a co do MIXA..to juz to widze jak robisz te tricki...chyba jak ten pedal na wózku w 2 czescie Scarry Movie..hehe i pewnie tak samo dobrze sobie obciagasz jak i on...nawet nie wiem czy umiesz pilke zlapac..czy ja widzisz?...bo Twoje oczka to chyba po chinskim sasiedzie z pod 8...masz szczescie ze rudy nei byl :twisted: :twisted:
SiDq - Wto Lut 15, 2005 4:57 pm

Wolf boki zrywać.
Luz Ja mam na kompie pare jego trików, więc odezwij się na gg to Ci je udostępnie.

szyna^ - Wto Lut 15, 2005 5:57 pm

UUUU panie ;D Wolf przekroczyles bariere :D a tak apropo to skad wiesz ze ten na wózku byl pedalem ? znasz go ? Aaaa moze czegos nie wiemy ? :P hahahahah
Tur!n - Wto Lut 15, 2005 6:12 pm

ale po co sie bluzgac? :/
Prezes_Kiler - Wto Lut 15, 2005 6:41 pm

turin czekaj, fajne teksty lecą :D
Mixtape 69 Wykręt Show ITCTF Production przedstawia

luz - Wto Lut 15, 2005 8:28 pm

sid, no w sumie rozchodzi mi sie jedynie o vol 7, bo reszte wczesniejszych mam. ;)

a co do ciebie wolf, to juz wczesniej mowilem, ze nawet moj chuj ma wyszy iloraz iq od ciebie, a musisz wiedziec ze jest tempy, jak na porzadnego chuja przystalo. ;)
ps: nawet nie wysralbym sie na ciebie. :(

szyna, rescepta. ;)

turin, nie bluzgamy sie - poprostu niektorzy nie potrafia dobrac slow, i zamiast przymiotnikow, uzywaja tego typu slow. ;) a jak ktos jest AZ tak OGRANICZONY, to je nawet powiela. ;)

Tur!n - Wto Lut 15, 2005 10:58 pm

chyba ze tak :wink: :wink: :wink: :wink:
szyna^ - Wto Lut 15, 2005 11:57 pm

Turin a w ogole to co Cie to ? :P I dlaczego mam jakies jabluszko zamiast wisienki ? :S
SiDq - Sro Lut 16, 2005 6:40 am

A Ja mam wisienke :wink:
Kumanus - Sro Lut 16, 2005 7:03 am

;)
dalej dalej tora tora :D

Kribol - Sro Lut 16, 2005 7:46 am

Cytat:
Turin a w ogole to co Cie to ? :P I dlaczego mam jakies jabluszko zamiast wisienki ? :S


bo jestes lamer-spamer :evil:

WoLF - Sro Lut 16, 2005 11:55 am

...wpadlem jak sliwka w kompot :roll:
Tur!n - Pon Lut 21, 2005 5:56 pm

[root@localhost turin]# rpm -ivh arping-2.04-0.1.i486.rpm
błąd: Niespełnione zależności:
iputils <= 1:ss021109-2 jest w konflikcie z arping-2.04-0.1
[root@localhost turin]# rpm -e iputils
błąd: Niespełnione zależności:
iputils jest wymagany przez (zainstalowany) iproute2-2.6.8-3mdk
/usr/sbin/arping jest wymagany przez (zainstalowany) initscripts-7.61.1-17mdk


czy ktos wie jak ;d zainstalowac "arping" potrzebuje tego bo programik ktory miedzy innymi blokuje p2p wymaga tej paczki :) probowalem .tar.gz i tez nic :) Jestem Lama :( wiec sie nie brechtac :) tylko jakas klarowna odpowiedz ;d

Tur!n - Pon Lut 21, 2005 10:21 pm

ok ok all sie wyjasnilo :) po prostu nie mialem katalogu manuala :P Dzieki :P
pyz - Pią Mar 04, 2005 2:36 am

weź wyjdź z tym mandrake, nawet się nie przyznawaj, że to masz...

"Linux Mandrake:
Please, insert CD1 and press OK.

Please, insert CD2 and press OK.

Congratulations! Your Linux Mandrake is now installed on your PC, you are a hacker! Run your elite telnet, connect to elite EFnet network, join elite #hack channel and tell everyone about your latest achivement."

Tur!n - Pią Mar 04, 2005 6:05 am

co ty pierdolisz? lolq przygruby ;/
odpierdol sie :)

Hjakieru mastachu buhe :)

tak btw. juz estem na Debianie :)

cYc

pyz - Pią Mar 04, 2005 11:55 am

i myślisz, że taki elite jesteś z Debianem?

p.s.
w jednej z ostatnich Twoich wypowiedzi widziałem coś w stylu "nie trzeba odrazu klnąć i wyzywać" :)

Tur!n - Pią Mar 04, 2005 9:23 pm

Tak na mnie dzialasz =)

a czy ja mowie ze elite? po prostu na razie sobie szuakm systemu ktory by mi pasowal :)

szyna^ - Sob Mar 05, 2005 3:22 pm

a ja w ogole nie znam sie na linuxie ;/ ale kiedy tam zaczne cos dziergac.
w ogole jaki byscie polecili ....

Tur!n - Nie Mar 06, 2005 8:05 pm

Mandrake na poczatek mam duzo auto-magicznych niepotrzebych funkcji ale na starcie ma duzo "bibliotek wgranych" albo sa na plythach z distro (5 plyt) a pozniej sobie kminisz na co by sie przerzucic:)
pyz - Pon Mar 07, 2005 6:37 am

"naucz się A, żeby pomyśleć o B a na końcu napisać C" (c) któryś z wykładowców z na WSKiZ Poznań. (po małej przeróbce)

IMHO zacznij od tego, co docelowo byś chciał używać, anyway przygotuj się na to, że wszelkie UNIX'owe systemy to bez znajomości wielu rzeczy w trybie tekstowym to ani rusz, a pomoc na sieci znajdziesz, tylko musisz wiedzieć gdzie szukać ;-) (hint: [groups.]google.pl) ale nie oczekuj, że będzie to napisane jak dla Pani Zosi która nie ma pojęcia co robi..

szyna^ - Pon Mar 07, 2005 1:22 pm

no czaje czaje ja bym do Ciebie na gadu stukal :P bys mi chyba pomagal :P
i nadal nie napisaliscie ktora wersja wedlug was najlepszejsza ;d

pyz - Pon Mar 07, 2005 7:10 pm

Slackware / Debian / gentoo
Tur!n - Pon Mar 07, 2005 10:46 pm

dodam PLD (Polska Dystrybucja Linuksa) Sub wspoltworzy "scene PLD" hehe ze tak powiem :)
szyna^ - Wto Mar 08, 2005 9:55 pm

[quote="Tur!n"]dodam PLD (Polska Dystrybucja Linuksa) Sub wspoltworzy "scene PLD" hehe ze tak powiem :) [/quote]


NIE CZAJE ? :S
Ps.Dzieki Pyza. Jeszcze jak by ktos wiedzial skad moge to zassac.

Tur!n - Sro Mar 09, 2005 5:44 am

Linuxa tworza zapalency ;d i Sub takim "kims" jest i zajmuje sie "wspoltworzeniem" naszej rodzimej produkcji PLD.
Kazwa - Sro Mar 09, 2005 1:32 pm

lec:
sazynex slacka;) bo to pro

M!ng - Pią Mar 11, 2005 11:34 pm

szyna, na wstep polecam vware, symulator na ktorym mozesz sobie zainstalowac linuksa, bsd or sth, i tam w zasadzie bawic sie dowoli bez problemu e cos zjebiesz itp.. A jednoczesnie mas zpod windowsem normalnego linuks (czy tez, co ja preferuje bsd :P ) net i cala reszta smiga jak trzeba :) Polacem :)
szyna^ - Sob Mar 12, 2005 1:30 am

mowcie mi jeszcze.................................. glebsze posty .....
omen - Sob Mar 12, 2005 8:16 am

http://www.q2scene.net/nc...ans&id=1&so=sqd

Chyba ktos zapomnial o wpisaniu szyny i kozy ;)

peace :)

szyna^ - Sob Mar 12, 2005 12:05 pm

aj tam juz tam ;D MOZECIE DAC JAKIES LINKI DO TYCH LINUXOW ?
Adolf - Sob Mar 12, 2005 12:49 pm

google.com
tu widzialem wszystkie :)

szyna^ - Czw Mar 17, 2005 9:08 pm

Adi mozesz dokladniej ? podaj link na gg jak bedziesz tak uprzejmy do tego slacka
Tur!n - Czw Mar 17, 2005 9:52 pm

Slack tak na poczatek moze byc lekko za "trudny" :wink: :wink: :wink: odpal sobie Lina z jakiegos LiveCd i obaczysz czy "to" dla Ciebie :)
szyna^ - Pią Mar 18, 2005 1:05 pm

nie dygaj o wujka :D poradze se a jak nie to tu bede spamowal ;D
-=ff=-alien3 - Wto Mar 29, 2005 3:28 pm

no mam male pytanie
wrocilem do q2 (stara milosc nie rdzewieje) juz jakis czas temu i ciagle slysze o vo

sciagnalem programik i teraz pytanie:

jakies najlepsze serwery, których uzywacie, ip ? ......

Adolf - Wto Mar 29, 2005 3:35 pm

Najlepsze sa prywatne. Publicznych raczej za duzo nie ma, przynajmniej ja nie znam ani jednego ( procz tego z #q2mix ).
omen - Sro Mar 30, 2005 4:36 pm

re ...

bardzo potrzebna jest mi praca z hiry na temat
"Problemy i osiągniecia II RP"

dziekuje za pomoc ;)

wegorz - Czw Mar 31, 2005 6:22 pm
Temat postu: Sapphire Radeon 9550 128MB
Zwracam się z uprzejmą prośba jesli ktos jest w posiadaniu karty graficznej radeon 9550 128MB o pomoc gdyz nie moge na niej wyciągnąc wiecej jak 110 fps Nie wiem co sie dzieje synchronizacja wyłaczona. Sprawdzałem rozne opcje na maxsymalnej jakosści jak i na wydajnosci i nic sie nei zmienia jak by ktoś umiał pomóc. W windowsie mam 16 bitów odświezanie 200Hz. Jeżlei rowniez ktoś posiada jakies faq na temat podkrecania radeona prosiłbym o kontakt 5399242 lub mail eel2@o2.pl. Chodzi mi tu własciwie jak mocno mozna go podkrecic na jakie parametry. Dziekuje wszystkim z góry. Pzdr Śledziuchy :D
Joseph - Czw Mar 31, 2005 8:31 pm

Czemu dostaję "connection refused" przy próbie połączenia z Coolentem jak uruchamiam Quake'a za pomocą pliku q2.bat, który zawiera taką oto linijkę:

nocheat +set game ctf

???

wegorz - Pią Kwi 01, 2005 8:52 am

wpisz pomiedzy nocheat a set game ctf disconnect
moze pomoc chyba spróbuj

Joseph - Pią Kwi 01, 2005 9:02 am

Nie pomogło. Jakieś inne pomysły?
pyz - Pią Kwi 01, 2005 11:15 am

Kod:
format c:

:)

szyna^ - Pią Kwi 01, 2005 1:14 pm

sheep ja odkrylem maly motyw i mam juz 450 fps jak wezmiesz wlasciwosci i zaawansowane 3d i zmieniasz z directa na opengl :D
wegorz - Sob Kwi 02, 2005 10:58 am

w tym ustawiasz tylko wlasciwosci dla directa i opengl teg sie nie da zmienic na jedno albo druge !
Joseph - Pon Kwi 04, 2005 10:55 pm

Może jednak ktoś postara się mi pomóc? Z góry dziękuję :)
Kumanus - Wto Kwi 05, 2005 8:48 am

jos.. tobie trza sponsora ;)
Matrix^^ - Pią Kwi 08, 2005 9:27 pm

Ej chlopaki mam maly problem....chce gre i film sciagnac z www.osiolek.com ale cos nie da sie i jak ktos wiec co trza zrobic niech napisze

Z góry thx :P

Tur!n - Pią Kwi 08, 2005 9:36 pm

osiolek.com daje tylko linki.. musisz sobie zaisntalowac jakiegos klienta do torrentow np. azerus.. zreszta jestes w sieci lokalnej? jezeli tak to dupa bo passive w 100% dziala tylko w dc++
Matrix^^ - Pią Kwi 08, 2005 11:14 pm

na szczesciee mam sieci thx turin....jakby ktos mugl to niech wrzuci linka jakiegos dobrego torenta
Tur!n - Sob Kwi 09, 2005 12:08 am

www.dobreprogramy.pl i wyszukiwarka i azerus? ;) :wink: :wink: :wink: :wink:
Matrix^^ - Sob Kwi 09, 2005 8:27 am

wielkie dzieki turin +dla ciebie
M!ng - Sob Kwi 09, 2005 9:53 am

Dobre saity z torentami to : http://www.filelist.org/ , http://www.torrentbytes.net/ , http://www.elitetorrents.org/ . Tyle ze tam raczej juz niema miejsc, ale dla wytrwalych, kyorzy co pewien czas zajrza z czasem sie znajda, bo co pewien czas kasowani sa niektorzy uzytkownicy.
Joseph - Sob Kwi 09, 2005 11:42 am

Od niedawna mam upierdliwy problem. Co jakieś ~15 sekund mam jakieś wtyki systemowe [nic wspólnego z lagiem]. Po prostu komputer mi się zatrzymuje na ~1 sekundę. Ale tylko w Q2. A zdarza się, że po tym jak się "odwiesi" to mysz mi nie działa. i tylko mogę sobie strafować jak bez +mlooka :| Raczej wykluczyłem dźwięk i grafikę [reinstal sterowników, gra z wyłączoną kartą dźwiękową w systemie, gra na sofcie, różne rozdzielczości].

win98

:| pewnie reinstal pomoże ale nie kce mi się...

pury - Sob Kwi 09, 2005 6:39 pm

matrix ciekawe jak realizujesz pozniej te twoje + :D
Matrix^^ - Sob Kwi 09, 2005 9:41 pm

sumuje i rozdaje nagrody jak narazie cazva ma 1 i turin 1....thx ming
vitez - Nie Kwi 10, 2005 11:20 am

Joseph: a przeskanuj sobie kompa. Np jakims skanerem online (mks albo symantec), oprocz tego Ad-Aware, Spyware Doctor i Secure Task Manager. Nastepnie przydalby sie jakis Windows Optimizer/Registry Cleaner itp np z pakietu Norton Utilities...a na samym koncu defragmentacja, lepsze chlodzenie i mocniejszy zasilacz.
W sumie szybciej niz te skany moze ci wyjsc reinstalka ;)

szyna^ - Pon Kwi 11, 2005 1:32 am

nie skomentuje - zbyt pijany.....
M!ng - Pon Kwi 11, 2005 7:01 am

Huh, Szyna widze ze osiemnastka sie udala ? :D Pijaq ty :P
luz - Pon Kwi 11, 2005 12:59 pm

Jaka 18'stka,... sam jebal w domu wina, az padl. :X ;]
Joseph - Pon Kwi 11, 2005 11:08 pm

Chyba faktycznie przeinstaluję :|
Joseph - Wto Kwi 12, 2005 10:40 am

Kuźwa :| reinstal nie pomógł... halp!
M!ng - Wto Kwi 12, 2005 12:45 pm

Joseph, a po co q2.bat ? Nielepiej dodac w skrucie ? A pozatym gdy laczysz sie z serwerem ctf`a q2 sam przelacza na ctf. Tak mi sie przynajmniej wydaje :)
Joseph - Wto Kwi 12, 2005 2:05 pm

Ming - Spróbuj dodać w skrócie to zobaczysz. A powodów może być 100, to raczej mało istotne po co mi to.

Ale dobra, ten problem to olewka, jakoś przeżyję bez tego... ale plz hilfe z tą myszką zj###ną... reinstal nie pomógł. Użyłem wszystkich programów wspomnianych przez Viteza i nic... Jutro jeszcze defrag zrobię ale jakoś wątpię, żeby pomogło :|

Jakieś pomysły?

Adolf - Wto Kwi 12, 2005 4:33 pm

Moze masz myszke zjebana ? Jezeli masz ja podlaczona do portu USB, to sprawdz inny, bo czasami potrafia szalec bez niczego.
Albo cos ci na plycie glownej generalnie sie psuje. Moze podkrecales proca i za duze napiecie dales, a to potrafi spalic nie jedno :)
Jezeli wszystkie mozliwosci z softem probowales, to problem musi byc z hardware.
btw. wypierdol win98 i zainstaluj boskiego XP ;), przeciez 98 to jest juz przezytek

szyna^ - Wto Kwi 12, 2005 4:56 pm

win98 jest zajebisty - OLD SCHOOL!
Joseph - Sro Kwi 13, 2005 7:13 am

Nie sądzę, żeby to była wina myszki. Ale sprawdzę, bo mam ze 4. Wszystkie na PS2. A co do płyty raczej nie... bo nie zmieniałem żadnych ustawień.

Ogólnie problem zaczął się po jednym z licznych reinstali [gdy wtrynił mi sie taki zwalony dialer czy adv czy coś, że niczym go usunąć nie mogłęm]. Ale po kolejnym reinstalu problem pozostał.

Cały czas używam tych samych sterowników i ten sam hardware. XP nie zainstaluję, bo jest do bani... ale pomyślę na 2k chyba :|

M!ng - Sro Kwi 13, 2005 8:54 am

2k a xp.. hm.. Ale wybor, Ja tam mam xp od 2 lat i niemialem nigy zadnych problemow powazniejszych, ajezeli juz mialem to bez problemu znajdowalem rozwiazania w necie (poprostu trzeba poswiecic chwile i poszukac) lub tez sam bawilem sie w edytorze rejestru (przy wszystkich dialerach, i tego typu rzeczach).
Tak wiec uwazam ze xp jest jednym z najleprzych i najstabilniejszych systemow microsoftu :)

szyna^ - Sro Kwi 13, 2005 9:55 pm

bo sie nie znasz ming ;>
Joseph - Czw Kwi 14, 2005 4:20 pm

Ming... to jest bardzo super fajne... ale przeczytaj jeszcze raz mojego posta... i poprzedniego i jeszcze poprzedniego i powiedz, czy moim problemem jest wybór Windowsa?

Nie chciałbym, żeby to zabrzmiało nieuprzejmie ale wróćmy do tematu.


Update problemu: po tych wszystkich zabiegach, jednak się polepszyło. Teraz quake nie 'zwiesza' się co 10 sekund ale do około minutę. Zapodam jeszcze defrag jak znajdę czas i zobaczymy.

M!ng - Czw Kwi 14, 2005 5:09 pm

Jospeh, eby zawsze bylo wysztko takie proste, ze sobie to przeinstalujesz to tamto to bylo by super, niestety czesto jest to wina takze konfiguracji sprzetowej ( chocby glupoich przerywan ). Ale skoro juz ci sie poleprzylo to se moze jakos poradzisz, ja miewalem wszesniej takie 'wtyki' po zmianie na ati, ale reinstalnolem se omegi i jest dobrze.
P.S. Sam szyna czarnuchu sie nieznasz :D Dorwe cie na tej sciezce rowerowej, zobaczysz, Albo jeszcze lepiej to cie Przejade :P

Joseph - Czw Kwi 14, 2005 10:48 pm

Nie bez powodu napisałem, że konfigruacja hardwareowa jest nie zmieniana od miesięcy.
pyz - Pią Kwi 15, 2005 10:48 am

Cytat:
M!ng:
Tak wiec uwazam ze xp jest jednym z najleprzych i najstabilniejszych systemow microsoftu :)


..a przy tym jednym z najbardziej dziurawych, na którego łatki wychodzą co 2 tygodnie ;) [1]

IMHO XP nie jest zły, dużo bajerów ma, ale na prawdę ilość zasobów jakie zżera jest conajmniej żałosna, lepiej wyglądający i bardziej zbajerzony XFree z jakimś fajnym frontendem zajmuje 1/3 tego ;) No ale nie, żebym porównywał MS do *nix.. ;-) Ja podobnie jak szyna uważam, że Windows 98 SE jest najlepszym Windowsem, używałem go kilka lat, żadnych problemów, nawet wirusów nie łapałem :P Później poszedłem na *nix'y, i wróciłem do Win z powodu WoW'a, znów Win98SE i 0 problemów, wszystko chodzi b. dobrze -- a zżera mi o wiele mniej zasobów, niż taki XP :)

[1] - tak se powiedziałem, że co 2 tygodnie, krzykacze psik.

M!ng - Pią Kwi 15, 2005 6:07 pm

No co do zasobow to zgoda, ale posiadam: 512 ramu, sempron 2,4 i nieodczuwam tego za specjalnie ;P A co wo win98se, wiec Fajnie ze chodzi wam dobrze, choc wiem ze przy pewnych konfiguracjach sprzetowych sa problemy przy instalacji, zwlaszcza z k6-2 ( wiem wiem, stary sprzet, ale zawsze :P )
Adolf - Pią Kwi 15, 2005 6:45 pm

WinXP jest dobrym system co by nie mowic - oczywiscie jezeli chodzi o cala rodzine windowsow, bo porownywac do nixow nie ma co. Fakt faktem, ze pamieciozerna suka z niego i dziurawa jak cholera, ale przy odrobinie mobilizacji mozna go dobrze spatchowac i wysztko jest git ( na jakis czas przynajmniej ;P ).
Trzeba isc w koncu z duchem czasu...

pyz - Nie Kwi 17, 2005 3:39 am

..zatem kasujemy q2 i instalujemy WoW'a :-)

a tak na serio to Windows 98 SE for teh win! na AH byś XP'ka nie opchnął nawet za 1c :P

p.s.
Malina ostatnio do mnie zajebał tekstem rodem WoW'a... Nie skumał o co chodzi i napisał coś w stylu "? :o not enough rage" :D

szyna^ - Nie Kwi 17, 2005 11:01 pm

MA KTOS MOZE KEYA DO ASE ?
luz - Pon Kwi 18, 2005 7:12 am

www.astalavista.box.sk
www.serials.wz
www.google.pl ;)

ps, pyzu no przeciez walek byl podobny, tylko rodem z Diablo2, ze jak idzie Jezus pustynia, a diabel go kusi txtami typu, "przemien ten kamiem w jadlo, a ten piasek w wode" a po chwili, zauwaza niezadowolenie Jezusa i rozbrziewajacy do kola glos: "not enough mana"


;]

Wujek Jamal - Pon Kwi 18, 2005 11:26 am

Blood and Thunder ;)
szyna^ - Sro Kwi 20, 2005 10:21 pm

kutwa luz nie chodzi mi o linki tylko PODANY KEY!
Kazwa - Sro Kwi 20, 2005 10:45 pm

nie lepiej zainstalowac HLSW (http://www.hlsw.net/).
Darmowy program i nawet powiedzialabym, ze lepszy od ASE .. =]

Adolf - Sro Kwi 20, 2005 10:48 pm

Szyna ... ty to kurwa jestes leniwy, przeciez na tych stronach masz proste wyszukiwarki. Tak trudno wpisac w ramke czego sie chce ?:)
Swoja droga - ostroznie z tymi linkami, to forum o zupelnie innej tematyce ;)

pyz - Czw Kwi 21, 2005 9:09 am

luz, hehe -- dobre :)

Malina, have you come to serve the Horde?

szyna^ - Czw Kwi 21, 2005 4:58 pm

Adolf no jawnie nie chce mi sie klikac moze kto juz ma ja raz wlazlem na takie gowno i mi komp sie zjebal ;P
vitez - Pią Kwi 22, 2005 9:07 pm

Cytat:
Adolf no jawnie nie chce mi sie klikac moze kto juz ma ja raz wlazlem na takie gowno i mi komp sie zjebal ;P


No przeciez psial zeby ostroznie. Ja z tymi linkami nie mam problemow... tyle ze ja za komercyjnym firewallem, komercyjnym antywirem, darmowym firewallem, darmowym antywirem, oraz kilkoma spyware blockerami i jeszcze na Firefoxie z Adblockiem siedze, to sie nie boje 8) .
Wiem, paranoja... bo jakby ktos chcial to i tak by sie wbil... dlatego obok kompa lezy offline 160GB dysk na ktorym mam pelny backup systemu i dokumentow, gotowy do uzycia w kazdym momencie :D - to jest dopiero paranoja.

Wujek Jamal - Nie Kwi 24, 2005 1:12 am

I am forsaken :)
pyz - Wto Kwi 26, 2005 11:32 am

Ishnu A'la..
luz - Sro Kwi 27, 2005 12:31 pm

Kazwa na racje, tamten pogram jest duzo lepszy.
Szyna, suck my balls. ;*
Pyz, nie pier?ol po arabsku ;)
Adolf, jol!
Vitez, to sie nazywa fobia. ;)

Pozdrawiam. ;)

Joseph - Sro Kwi 27, 2005 10:22 pm

Ten to podsumował ;)

Vitez, ale dajesz :P
Ja od ładnych paru lat nie używam żadnego antivira, wszelakie firewalle poleciały w kosmos, nie wiem co to adblock i używam w zasadzie tylko Crazy Browsera bo ładniej wygląda.

I wiesz co? Nigdy nie miałe wirusa, nikt nigdy mi się nie włamał do kompa i nie ukradł tych super tajnych danych ani mi się komp nie walił. Ale jaja no nie ?:D :D :D <nabita>

Kazwa - Sro Kwi 27, 2005 11:34 pm

No niezabardzo jaja .. masz dziwne problemy z tym twoim q2, rzec mozna, "niespotykane" .. A moze to wina jakiegos potvorka? Brak zabezpieczenia [hehe, apropo q2, a nie tej drugiej sprawy co gratulowalismy ;) ] nigdy nikomu nie wyszlo na dobre. Ost spotkalam sie z virusem u mojej kolezanki, ktory aktywowal sie, gdy sciagnelam antyvira. Te dzisiejsze monstra komputerowe sa wyjatkowo sprytne Josh, wiec nie byuabym taka pewna, czy jakis wuasnie nie pozera ci hdd zagryzajac procesorem. Tym optymistycznym akcentem zakanczam moja wypowiedz .. =]
szyna^ - Czw Kwi 28, 2005 12:47 pm

Olka Ty za duzo myslisz zamiast robic ;P
Kazwa - Czw Kwi 28, 2005 4:24 pm

a to apropo czego byuo Krzysztofie?
Joseph - Czw Kwi 28, 2005 9:41 pm

A propo niczego. Każdy wie, że Szyniasty chce pobić rekord postów, to pisze co popadnie.
M!ng - Pią Kwi 29, 2005 6:27 am

Joseph, Rotfl i kto to mowi Normalnie.
Bez komentarza

Joseph - Sro Maj 04, 2005 10:02 am

To był komentarz. Więc czemu mówisz, że bez komentarza? :D Ale dajesz :D



Btw, mam problem. Mama Celeron 2.4GH 512 RAM Radeon 9xxx i wyciągam 25-40 fpsów. Próbowałem wyłączać i włączać Vert Sync, uruchamiać w oknie, zmniejszać paletę kolorów i nic... max 40 fps na 800x600 na innych 28, 32.. różnie. W czym może tkwić problem? [mam win xp]

Tur!n - Sro Maj 04, 2005 10:15 am

Sproboj odpalic klientem r1q2 mi na tym kliencie skczyl fps z 60 do 300... sproboj.
Joseph - Sro Maj 04, 2005 1:08 pm

Nic nie dało. Nadal jakieś 25-45 fps.
Adolf - Sro Maj 04, 2005 2:36 pm

Joseph popytaj na http://forum.infojama.pl i http://forum.tweak.pl - tam ci napewno ktos pomoze. Ja niestety nie znam sie wogole na radeonach ( procz tego co wyczytam na stronkach ), wiec raczej ci w niczym nie pomoge.
Joseph - Sro Maj 04, 2005 5:41 pm

Luzik. Dzięx za linki.
pyz - Czw Maj 05, 2005 12:32 am

spoxik!
Joseph - Sob Maj 07, 2005 8:18 am

A może po prostu ta karta jest zabiedzona? Na 3DMarku uzyskałem 2136 punktów. W porównaniu z innymi kartami [na podobnym procku] wypadło to "dosyć" marnie, bo najlepsze resulaty przekraczały 10000 :|
Vea - Nie Maj 08, 2005 4:13 pm

mam jeden problem... jak oznaczyc w cfg klawisz ---> ;

kiedy ustawiam normalnie nie dziala... nie mam go zbindowanego jako co innego wiec to nie to... jak wpisuje bind w consoli pisze --> bind <key> [command] : attach a command to a key.... ;] dziala tylko i wylacznie kiedy ustawiam cos w options... a cfg zapisuje sie jako normalnie --> ;

w sumie to nie wiem o co chodzi... ;/

szyna^ - Nie Maj 08, 2005 4:45 pm

sproboj ";"
Vea - Nie Maj 08, 2005 6:20 pm

iiiha... działa... ;D thx
Kazwa - Nie Maj 08, 2005 6:34 pm

:D
Vea - Nie Maj 08, 2005 7:26 pm

No to teraz moge grac... ;D

A wiec na poczatek o co chodzi w kłejq...? ;PP

Kazwa - Nie Maj 08, 2005 9:28 pm

Po krotce, zabijasz tych zlych, nigdy nie bierz flagi, bo to punkty ujemne ;) Jak koles, w ktorego strzelasz, swieci sie na zielono, tzn ze palil przedchwila marihuane [zapisz jego nicka i przeslij do administratora onetu]. Bfgk10 to podstawa, zawsze staraj sie zabijac z tej bronii, a jak akurat na tej mapie nie ma tego gun'a, to z grappla sprobuj zlinkowac przeciwnika! Wiem, moze to wydawac sie trudne, ale da sie to wykonac! Nie poddawaj sie za szybko ... Powodzenia! :)
Vea - Nie Maj 08, 2005 9:36 pm

yeah... i zajebyscie mi idze ;P Moje wnioski z pierwszej gry... 90% grajacyh jara marihuane... bfg jest tylko na ctf1... grappl to najskuteczniejszy sposob zabijania... a flagi caly czas ktos nosi i nie moge obczaic skad sie je bierze... ;PPP ogolem q2 rządzi... ;)
szczekus - Pon Maj 09, 2005 5:59 pm

[quote="Vea"]yeah... i zajebyscie mi idze ;P Moje wnioski z pierwszej gry... 90% grajacyh jara marihuane... bfg jest tylko na ctf1... grappl to najskuteczniejszy sposob zabijania... a flagi caly czas ktos nosi i nie moge obczaic skad sie je bierze... ;PPP ogolem q2 rządzi... ;) [/quote]

justa po 1 : :* :* :* :* :* :*
po 2 :* :* :* :* :* :* :*
a po 3 to: nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi slonko bo w q2 juz 3 latka temu ladnie rznelas :D w dt o ile se dobrze przypominam :D
a po 4 : BIG :*

:arrow: :arrow:

Vea - Wto Maj 10, 2005 2:58 pm

taak... ale od chwili gdy przeczytalam posta Kazwy gram o niebo lepiej... ;] ;P

thx za :* ;]

Kumanus - Nie Maj 15, 2005 8:02 am

czy to jest miejsce na milosne zwierzenia?
piszcie lepiej do "bravo girl";)

WoLF - Nie Maj 15, 2005 9:07 am

:lol: Szczekus sie zajebal..po jablkach hehehe....eeee "he love's you yeah yeah yeah " pEaCe
szczekus - Nie Maj 15, 2005 11:11 am

[quote="WoLF"]:lol: Szczekus sie zajebal..po jablkach hehehe....eeee "he love's you yeah yeah yeah " pEaCe[/quote]

Wolf no ba :)

>> Przypominam ze rusza nasza mala liga 1/1 za 1.5 tygodnia wiec nie dawac (*) wiec brac sie za siebie i grac no i pozdro :]

:arrow: :arrow:

kazpex - Pon Maj 16, 2005 10:36 pm

co to za liga?
Kazwa - Pon Maj 16, 2005 11:25 pm

A ze ja sie tak glupio spytam, kim jestes Vea?
Z miasta Wrocław i dziewczyna?
I czemu Cie nie znam ..

Vea - Wto Maj 17, 2005 3:40 pm

Nie wiem jak Ci wytloomaczyc kim jestem... i czemu mnie nie znasz ;P
Pisz na gg... 4600778... ;]

Kazwa - Wto Maj 17, 2005 4:09 pm

Dobra, zrobie wywiad srodowiskowy ;)
shinoda - Wto Maj 17, 2005 4:47 pm

Kazwa, szukasz kolezanek? :roll:
Kazwa - Wto Maj 17, 2005 5:21 pm

Tak, brak mi irl takowych, dlatego wykorzystuje kazda sytuacje, zeby poznac kogos nowego .. :(

A tak naprawde, to po prostu ciekawi mnie fakt, ze istnieje jeshcze jedna laska z mojego miasta grajaca w q2 .. czy to nie odd?

szyna^ - Wto Maj 17, 2005 5:54 pm

O prosze ;d
Ps. Shi mordo krzywa :*

Vea - Wto Maj 17, 2005 6:52 pm

Ja tez szukam kolezanek... wiedzialam ze forum ctf to dobry adres... ;D

Dosc dluugo grajaca w q2... tylko ze kiedys malo powaznie i od czasu do czasu... jakies tam klaniki dT (?!) itp... teraz gram czesciej... po dluugiej przerwie... i do tego jakos na to forum nie wpadalam wiec nie slyszalas o mnie... ;] Treaz jestem i zostane forever... ;P Czekam na gg... ;]

szyna^ - Wto Maj 17, 2005 7:21 pm

a fajna jestes ? to i ja moze sie skusze :P
Vea - Wto Maj 17, 2005 8:52 pm

Mam 158 w kapeluszu... jestem dosc gruba... nosze okulary, scieta na jezyka... ;P i jak? ;D bedziesz moim kolega? ;P
szyna^ - Wto Maj 17, 2005 8:56 pm

Moj ideal ;d
Yokai - Wto Maj 17, 2005 9:42 pm

Vea zapomnaialas dodac ze masz 9 lat :wink: ....Szyna-czy to nadal Twoj ideal ? :)
WoLF - Wto Maj 17, 2005 10:16 pm

...hehe no a ja wiem jak ona wyglada :P ...jak ktos chce fotke to do mnie na gg i po 50 zl na konto ;) hehehe....dobra jest :D :P
Vea - Wto Maj 17, 2005 11:14 pm

Wolf szaaa... ;P niech ta fotka zostanie miedzy nami... i jeszcze kilkoma osobami ktorym ja dalam... ok :> Bo... bo... bo tak :P

Yokai ekhem... za 3 miesiace koncze 12!! to roznica nie? ;P

M!ng - Sro Maj 18, 2005 9:57 am

U huhu, Ciekawe co na tej Fotce jest skoro Vea tak chcesz zeby ona zostala miedzy toba i tymi paroma osobami hehe :P
kazpex - Sro Maj 18, 2005 11:43 am

HELP - czyli rozwiazywanie WSZELKICH (?) problemów.
Vea - Sro Maj 18, 2005 12:04 pm

eee... wlasnie to nie ten topic... mozna pokasowac ta romowe nie na temat... ;P O jakie tam zdjecie chodzi...? ;P Jakies zdjecia...? Nie ma zadnych zdjec... ;]

The end

p.s - przydal by sie temat... gdzie mozna bredzic od rzeczy ;]

WoLF - Sro Maj 18, 2005 2:35 pm

..no zdjeci jest uh uhuh uhuh ulalalal :D :D pojadlby hehe ;) nikomu nie dam :D :P 8) za 50 zl to tak..ale oki...

P.S Kazpex hmmm ja Cie czaje chyba hehe... Ty moze jestes tam z Głogowej...MTP i te sprawy :wink:

Yokai - Sro Maj 18, 2005 3:14 pm

jasne ze sie czaicie....7 lat temu wszyscy rznelismy po 6 godz. dziennie z naszej kochanej sonic cafe :wink:
kazpex - Sro Maj 18, 2005 11:33 pm

no tak tak, to ten sam kazpex, jedyna taka xywa na świecie... ;}
WoLF - Czw Maj 19, 2005 6:44 am

..heh spoko spoko...w sumie fotka slabej jakosci..ale skojarzylem :-) pEaCe
luz - Czw Maj 19, 2005 8:33 am

mi tez mozecie podeslac jej zdjecie ;) , dodam do kolekcji moich naklejek o pokemonach. ;)

ps: szyna, dymalo cie stado murzynow. :)*

kazpex - Czw Maj 19, 2005 10:25 am

Wolf - słaba bo tylko znajomi skojarzą :wink:
Vea - Czw Maj 19, 2005 3:38 pm

Cytat:
mi tez mozecie podeslac jej zdjecie ;) , dodam do kolekcji moich naklejek o pokemonach. ;)


Nie bo bedziesz mial wieksza kolekcie od mojej... ;]

szczekus - Czw Maj 19, 2005 7:02 pm

heeh no dobra pewnie justysia mnie za to znienawidzi :) :)

jej foto www.veaa.sympatia.pl justka to ta z bardzij inteligenta mina :] 1 z lewej :)

ps::*

:arrow: :arrow:

Yokai - Czw Maj 19, 2005 9:12 pm

hm...fajne te poduszki.....

ps. a tak powaznie :wink: ...dziwne ze takie laski nie maja nic lepszego do roboty nish granie w q2-no ale...w sumie why not :wink:

ps2. szczekus tam cos pisalo w stylu "pisz jak masz odwage"..napisales jush ? :)

Vea - Czw Maj 19, 2005 9:27 pm

ee... pukki grabisz sobie... ;]
ehhh... ;E

1 2 3 foch...
a konto na sympatii zawieszone ;]

;]

p.s - mam peeelno rzeczy do roboty ;] gram po nocach ;P

szczekus - Czw Maj 19, 2005 9:55 pm

:*:* :) co ty justa ...

dla mnie to dziwne takie laski w q2 graja .... nie wiem jak cazwa sara gogan atlantis wygladaja ale dla mnie to troche dziwne dziewczyna przy q2 ;d

Vea - Czw Maj 19, 2005 10:11 pm

tu wyglad gra jakas role? (tak w ogole to gadamy na nie tym topiku)

i czemu dla was to dziwne...?

Cytat:
dla mnie to dziwne takie laski w q2 graja ....


Cytat:
dziwne ze takie laski nie maja nic lepszego do roboty nish granie w q2


Gdyby nie bylo na sympati czegos takiego jak zawieszenie to pukki mialbys wielkiego minusa... ;P Bierz przyklad z wolfa ;]

kazpex - Czw Maj 19, 2005 10:13 pm

temat tabu....

a odnosnie problemów.... jaki bind za wlazenie i wylazenie z kiosku?

Adolf - Czw Maj 19, 2005 10:15 pm

alias +okno "cl_maxfps 30;+movedown"
alias -okno "cl_maxfps 130;-movedown"
bind x +okno

kazpex - Czw Maj 19, 2005 10:20 pm

dzieki Ad :twisted:
luz - Czw Maj 19, 2005 10:26 pm

veaa, no no musze przyznac, ze w tym roku obrona tytulu miss quake'a ktora jest aktualnie w rekach kazwy, jest mocno zagrozona. ;)
impresive, pomimo ze popsulas sympatie, to na szczescie inne portale dzialaja, ;) ... byle tak dalej!

ps: Sport i rekreacja "koszykówka" ! za to + !

Adolf, wez ze wyjebaj ta "sliweczke" ;) i wrzuc cos w stylu "wyluzuj ;)" sth. ;)

Pozdrawiam,
luz. ;)

Vea - Czw Maj 19, 2005 10:44 pm

...za sprytni jestescie ;]

fotka skasowana...

koniec tematu...

luz - Czw Maj 19, 2005 11:00 pm

Cytat:
...za sprytni jestescie ;]



minal okres powszechnego komunizmu, ;) takze juz nie musisz sie zwracac na "wy towarzyszu" , wystarczylo napisac, "jestes" ;P ;)
A dziekuje. ;)

ps: niestety zapozno skasowalas, poniewaz screenshot zdazylem poslac. ;)
O IRONIO ;)

Pozdrawiam.

Vea - Pią Maj 20, 2005 12:52 am

... nie jedyny wpadles na ten pomysl ;p

Cytat:
screenshot zdazylem poslac. ;)


poslac gdzie :>

vitez - Pią Maj 20, 2005 12:53 am

Cytat:
...za sprytni jestescie ;]

fotka skasowana...

koniec tematu...


A teraz sama sobie odpowiedz na pytanie: jaki jest sens zamieszczania swoich fotek na sympatii?

Btw jesli Vea=Justa to widzialem Juste (fotke) jeszcze za czasow... hmmm co to za klan byl bbc czy cos takiego? A i na specu sie czasem pogadalo :)
Stare czasy... stare dobre czasy... one nigdy juz nie wroca ;)

Vea - Pią Maj 20, 2005 1:00 am

zamieszczanie fotek na sympati ma sens... nie musze wysylac zdjec (jesli zaistnieje taka potrzeba ;) ) na maila tylko daje link ;] ale do tej pory to ja decydowalam kto te foty widzi... niestety pukki to zmienil ;]

Ta Vea=Justa... fotka za czasow bbc... hiah mialam wtedy 14 lat cos kolo tego... ;P tak tak... stare dobre czasy ;)

Kazwa - Pią Maj 20, 2005 2:32 am

kurwa .. gramy bo gramy, po h was to obchodzi :| po prostu lubimy to robic, a ty Szczeniak, daj se spokoj z 'mysleniem' na ten temat, bo jakos Ci nie wychodzi .. Po prostu, girl is girl, kazda ma swoje zachcianki, kazda lubi co lubi i niektore lubia odreagowac w swiecie irracjonalnym, tzw. netowym.

wow, to twoje "nie maja co robic w swiecie normalnym" no po prostu powala na kolana. A ty nie masz co robic w swiecie realnym? Zadna laska na Ciebie nie leci, ze grasz w q2? Na takiej samej zasadzie, my dziewczyny, mozemy odeprzec Twoje nedzne zarzuty. Kazda female jest inna [jesli tego nie wiesz to wspolczuje] i jesli nie poznasz je/ich to happy hanuka w przyszlym zyciu. To, ze osadzasz nas po tym, ze gramy w q2 tylko pokazuje, ze jestes balwanem, gamoniem, ktory nie umie pogodzic faktu laczenia 'sportow' damskich z meskimi. Pogodz sie z tym i daj se spokoj, bo zalosc we mnie zbiera gdy patrze na twoje nedzne wypociny pod tym wzgledem.

vitez - Pią Maj 20, 2005 4:09 am

Cytat:
ale do tej pory to ja decydowalam kto te foty widzi...


Troszke pokrecone i mylne myslenie... fotki na sympatii sa widoczne publicznie - KAZDY moze cie zobaczyc, wyszukac czy nawet niechcacy trafic i nie masz nad tym zadnej kontroli.
To wlasnie wysylajac mailem masz o wiele lepsza kontrole nad tym komu je wysylasz czyli kto foty widzi :roll: .

Cytat:

Ta Vea=Justa... fotka za czasow bbc... hiah mialam wtedy 14 lat cos kolo tego... ;P tak tak... stare dobre czasy ;)


Vitez bedzie jak zwykle szczery az do bolu ;) : wyladnialas :P

Tur!n - Pią Maj 20, 2005 8:11 am

Sczek...twoj post....szkoda slow.
Yokai - Pią Maj 20, 2005 9:48 am

qrcze... niewinna dyskusja powoli zaczyna przemieniac sie w klotnie :?

a tak btw- prosze bardzo nowa kolezanka na forum (tzn z nowym hm..imagem :wink: ) i prosze jak od razu wzrosla czestotliwosc odwiedzania forum :wink:

luz - Pią Maj 20, 2005 10:40 am

no chyba to logiczne ze sie ozywila, ;p coponiektorzy wola ''porozmawiac'' z kobietami, nizeli z 13-14 latkami ;) czyli JESTEM NA TAK wiecej kobiet w q2 ;) uznajcie to za propagande profemale'owa. ;P
kazpex - Pią Maj 20, 2005 11:55 am

uważam że "kobieta grająca w q2" to dobra rzecz z tego względu chociażby iż to działa na wyobraźnie co niektórych "internetowych amantów" (lol :? ) a co za tym idzie zwiększa się liczba grających na serwach. Może to jest dobry sposób aby przyciągnąć więcej wyposzczonych osobników do zapełnienia gier ctfa hehehe
Vea - Pią Maj 20, 2005 4:45 pm

Cytat:
fotki na sympatii sa widoczne publicznie - KAZDY moze cie zobaczyc, wyszukac czy nawet niechcacy trafic i nie masz nad tym zadnej kontroli.


Jeszcze sie nie zdarzylo zeby ktos znajomy wszedl na to przez przypadek... ;] chyba ze o czyms nie wiem...

Cytat:
wyladnialas

thx ;]

Cytat:

uważam że "kobieta grająca w q2" to dobra rzecz z tego względu chociażby iż to działa na wyobraźnie co niektórych "internetowych amantów" (lol ) a co za tym idzie zwiększa się liczba grających na serwach. Może to jest dobry sposób aby przyciągnąć więcej wyposzczonych osobników do zapełnienia gier ctfa hehehe


Mam nadzieje ze wypowiedz powyzej byla ironiczna...

Ktoregos razu na servie wypowiedz jakiegos plajera wygladala --> "dziewczyna? Pewnie grasz z nudow bo nie masz nic lepszego do roboty jestes gruba bo z braku ruchu obrastasz tluszczem a ze nie mash przyjaciol to sie poswiecach q2" zajebyscie stereotypowe myslenie... n/c

Kazwa dokladnie to chcialam powiedziec... ale ze jestem na forum nowa to wolalam siedziec cicho ;]

:E a czy nie mozemy poprostu grac? i nie wzbudzac wiekszej sensacji?
grajaca dziefczyna? nasowa sie pytanie... "a dlaczego grasz?" Bo tak... bo jestem gruba i nie mam przyjaciol... the end

P.S - dla myslacych inaczej niz szczeniak + ;]

Kazwa - Pią Maj 20, 2005 5:25 pm

Musisz sie nauczyc Vea, ze tutaj kultura to nie rzecz powszednia ;) Klniesz, wyklinasz, najlepiej spod fejka. Jakos nie wzbudzala moja postac wiekszej sensacji [w sensie grania jako female] do czasu, nim sie Ty pojawilas :P
Ale spoko, zamknijmy temat "Girl in q2", bo juz wszystko zostalo powiedziane.

LaLaLa ;)

Yokai - Pią Maj 20, 2005 5:31 pm

wiesz Olu...to czy wzbudza teraz czy nie to inna sprawa :wink: ...ale czy nie wzbudzala jakies 6-7 lat temu?hm... to tesh inna historia i tu bym polemizowal :wink:

no ale-ponoc temat is the end :)

pyz - Pią Maj 20, 2005 7:13 pm

a ja wiem, że Ola jest słodka ;)
Tur!n - Pią Maj 20, 2005 8:01 pm

Moze by dawac kicki za bluzgi spod fejka... wymuszone odchamianie ;) <---- to takie btw.
vitez - Pią Maj 20, 2005 8:46 pm

Cytat:
Moze by dawac kicki za bluzgi spod fejka... wymuszone odchamianie ;) <---- to takie btw.


Spoko... i bedzie wiecej topikow o tytule "Vitez" 8)
Ja za przesadne bluzgi daje po prostu shutupa i juz milutko sie wtedy gra :)

A co do 'sensacji' wokol Vei/justy - dziwne ze nie bylo takiej sensacji pare alt temu, za czasow gdy wiecej i czesciej grala ... chyba nudzi wam sie teraz ;)

Vea - Pią Maj 20, 2005 9:59 pm

Wtedy nei wchodzilam na forum i nikt nie zwracal uwagi ze na kazde pytanie "łeś?" odpowiadałam "łam" ;] Dalo sie przyzwyczaic...

Pytanie pasujace do topiku...
do MX518 jaka najlepiej podkladke?
steelpada?
http://sklep.abcgracza.pl...e03c3e32155.jpg
czy
icemata
http://sklep.abcgracza.pl...d=produkt&id=12
a moze jeszcze cos innego...

Prezes_Kiler - Pią Maj 20, 2005 9:59 pm

też shutupuję - jest spokój i bezstresowo
pyz - Pią Maj 20, 2005 10:14 pm

bootfullban a nie będziecie się pierdolić :)
vitez - Sob Maj 21, 2005 1:24 am

Cytat:

do MX518 jaka najlepiej podkladke?
steelpada?
http://sklep.abcgracza.pl...e03c3e32155.jpg
czy
icemata
http://sklep.abcgracza.pl...d=produkt&id=12
a moze jeszcze cos innego...


Obie sie nadaja - co kto woli.
Ja sobie bardzo chwale Icemat (tylko dobre slidery trzeba miec i przecierac podkladke co jakis czas plynem do mycia szyb :roll: ).
Adolf ma chyba Steelpada i tez sobie chwali?

kazpex - Sob Maj 21, 2005 3:00 am

ja myśle że skoro ktoś chce się wypowiadać na jakiś temat to powinien to robić, nic w tym złego aby się wypowiadać na tematy, które nas samych zastanawiają oczywiście z pewną dozą dystansu a szczególnie przyczyniające się do zwiększenia popularności powyższego forum. Także szanowne kobiety nie powinny czuć się urażone z powodu tej dyskusji a nawet wręcz przeciwnie bo uważam że to jest oznaka na swój sposób kokieterii (to jak rodzynki w cieście - taka przenośnia dla niekumatych 8) ).
Kribol - Sob Maj 21, 2005 7:12 am

Cytat:
Cytat:

do MX518 jaka najlepiej podkladke?
steelpada?
http://sklep.abcgracza.pl...e03c3e32155.jpg
czy
icemata
http://sklep.abcgracza.pl...d=produkt&id=12
a moze jeszcze cos innego...


Obie sie nadaja - co kto woli.
Ja sobie bardzo chwale Icemat (tylko dobre slidery trzeba miec i przecierac podkladke co jakis czas plynem do mycia szyb :roll: ).
Adolf ma chyba Steelpada i tez sobie chwali?


Nie wiem kto o to pytal i nie bede wnikal.. Posiadam MX518 i podkladke Steel Pad 3S lepszej kombinacji dla mnie osobiscie chyba nie ma.. ale to kwestia gustu, jeden lubi szklane inny plastiki a jeszcze inny aluminium (czyt. ja :D ). Popryostu wybierz co chcesz, szklo, plastik lub metal i kup ktoras z tych dwoch producentow.

pyz - Sob Maj 21, 2005 10:33 am

a ja mam logitecha m-bj58, za podkładke robi mi moje biurko i jest pro.
M!ng - Sob Maj 21, 2005 10:54 am

No ja podobnie Logitech M-BT58, tyle ze podkladke mam zelowa, i nie narzekam ;)
Yokai - Sob Maj 21, 2005 11:02 am

o czym Wy do licha mowicie?...nikt jush nie uzywa a4techow? :) ... zadnych laserow, podkladek itp tylko zwykla kulka... sprobojcie na tym pograc :wink:

a tak korzystajac z topica i mowiac powaznie-czy te drogie mychy tak naprawde maja jakies inne udogodnienia oprocz lepszej czulosci nish moj stary dobry a4tech?...bo sie nie znam...a w sumie sie teraz zaciekawilem..

Vea - Sob Maj 21, 2005 11:50 am

Cytat:
sprobojcie na tym pograc ;)


Yokai ja mam a4techa bezprzewodowego za 10 zl i podkladke zelowa ;P i nie jest zle... ;] Tylko szlag mnie trafia jak w polowie gry baterie pooojda... Ale gram na tym od zawsze... czas na zmiany ;P

Ok wzielam steelpada S&S... kiedys tam napisze jak sie sprawuje ;]

thx za help...

szyna^ - Sob Maj 21, 2005 12:05 pm

a ja mam kulkowa micro ;] i jestem oldschool ;P
Kazwa - Sob Maj 21, 2005 1:16 pm

Oprocz tego, ze maja po 7 przyciskow, na ktoych mozesz zaprogramowac praktycznie wszystko, doskonala czulosc, idealny ksztalt dopasowany do lapki, 5 letnia gwarancje i zajebisty wyglad - to w sumie, zadnych rewelacji :/

Viva Mx500! ;)

Kribol - Sob Maj 21, 2005 1:36 pm

Cytat:
kurwa .. gramy bo gramy, po h was to obchodzi :| po prostu lubimy to robic, a ty Szczeniak, daj se spokoj z 'mysleniem' na ten temat, bo jakos Ci nie wychodzi .. Po prostu, girl is girl, kazda ma swoje zachcianki, kazda lubi co lubi i niektore lubia odreagowac w swiecie irracjonalnym, tzw. netowym.

wow, to twoje "nie maja co robic w swiecie normalnym" no po prostu powala na kolana. A ty nie masz co robic w swiecie realnym? Zadna laska na Ciebie nie leci, ze grasz w q2? Na takiej samej zasadzie, my dziewczyny, mozemy odeprzec Twoje nedzne zarzuty. Kazda female jest inna [jesli tego nie wiesz to wspolczuje] i jesli nie poznasz je/ich to happy hanuka w przyszlym zyciu. To, ze osadzasz nas po tym, ze gramy w q2 tylko pokazuje, ze jestes balwanem, gamoniem, ktory nie umie pogodzic faktu laczenia 'sportow' damskich z meskimi. Pogodz sie z tym i daj se spokoj, bo zalosc we mnie zbiera gdy patrze na twoje nedzne wypociny pod tym wzgledem.


to dlaczego wstydzisz sie tego ze grasz w q2? =]

Cytat:
a ja wiem, że Ola jest słodka ;)


hehehe .. racja


btw. nowy tatuaz pieluchy http://quake2.fpp.pl/?pl:picture:potd:457:::

Yokai - Sob Maj 21, 2005 4:04 pm

"czas na zmiany ;P" - Vea....hm..moze i racja..jakos na dniach babcia powinna brac emeryturke-moze gdzies bede przypadkiem w okolicy..hm...

ps- Olka - thx :wink:

ale jak narazie-kulkowe rulez :wink:

vitez - Nie Maj 22, 2005 2:44 am

Cytat:

ale jak narazie-kulkowe rulez :wink:


Dla tych ktorych nie stac na porzadne, nie szalejace optyczne (wydatek ponad 50zl a najlepiej ze 200zl przyszykowac) to owszem - nic lepszego od Logitech WheelMouse nie znam (dwuprzyciskowa z kolkiem, obureczna) :)

szczekus - Nie Maj 22, 2005 10:12 am

[quote="Kribol"]
Cytat:
kurwa .. gramy bo gramy, po h was to obchodzi :| po prostu lubimy to robic, a ty Szczeniak, daj se spokoj z 'mysleniem' na ten temat, bo jakos Ci nie wychodzi .. Po prostu, girl is girl, kazda ma swoje zachcianki, kazda lubi co lubi i niektore lubia odreagowac w swiecie irracjonalnym, tzw. netowym.

wow, to twoje "nie maja co robic w swiecie normalnym" no po prostu powala na kolana. A ty nie masz co robic w swiecie realnym? Zadna laska na Ciebie nie leci, ze grasz w q2? Na takiej samej zasadzie, my dziewczyny, mozemy odeprzec Twoje nedzne zarzuty. Kazda female jest inna [jesli tego nie wiesz to wspolczuje] i jesli nie poznasz je/ich to happy hanuka w przyszlym zyciu. To, ze osadzasz nas po tym, ze gramy w q2 tylko pokazuje, ze jestes balwanem, gamoniem, ktory nie umie pogodzic faktu laczenia 'sportow' damskich z meskimi. Pogodz sie z tym i daj se spokoj, bo zalosc we mnie zbiera gdy patrze na twoje nedzne wypociny pod tym wzgledem.


to dlaczego wstydzisz sie tego ze grasz w q2? =]

Cytat:
a ja wiem, że Ola jest słodka ;)


hehehe .. racja


btw. nowy tatuaz pieluchy http://quake2.fpp.pl/?pl:picture:potd:457:::[/quote]



Dobre Dobre ...... a o co w ogole chodzi :/

Yokai - Nie Maj 22, 2005 10:33 am

wiesz Vitez to nawet nie chodzi kase-gdybym sie uparl to bym kupil...ale poco?...ja nie gram zeby osiagnac jakies "zaszczyty" lub cos w tym stylu-7 lat temu gralem jak lama i gram tak nadal :wink: wiec kulkowa w zupelnosci mi wystarcza-pewnie gral bym troche lepeij gdybym sobie taka nowosc techniczna sprawil ale najwazniejsze jest jedno-ze ta gra nadal daje mi radoche..nawet po tylu latach...zadna myszka tego nie zmieni :wink:
Tur!n - Nie Maj 22, 2005 10:35 am

Yokai ale komfort gry ;) bedziesz czerpal wieksza radoche :)
vitez - Nie Maj 22, 2005 11:07 pm

Cytat:
wiesz Vitez to nawet nie chodzi kase-gdybym sie uparl to bym kupil...ale poco?


Ja kupilem dla wygody.
Najpierw zmienilem kulkowa na optyczna bo mnie wkur* codzienne czyszczenie kulki.
Potem zmienilem optyczna na porzadna optyczna bo mnie wkur* wariowanie myszki przy szybszych ruchach nia.
I tyle 8) - teraz mam myszke ktora jest super precyzyjna (probowales kiedys cos lassem w Photoshopie zaznaczac?) i mnie nie wkur* ;)

Yokai - Pon Maj 23, 2005 7:16 am

heh..Vitez jestes zbyt znerwicowany :wink:

ps- nie no zartuje...moze i masz racje-pomysle nad ta mycha

Adolf - Pon Maj 23, 2005 7:26 pm

Yokai z myszka jest jak z samochodem ... wiadomo, ze kazdym sie da jezdzic, ale nie kazdy zapewni ci te same wrazenia. Jezeli juz przy tematyce motoryzacyjnej, to z podkladka jest jak z oponami zimowymi - lepiej je miec, dobra podkladka to dobry komfort jazdy ;)
Jedno jest pewne, do myszek optycznych trzeba sie przelamac, podobnie jak do tego, ze na dobrego optyka trzeba wydac troche wiecej niz chociazby 50zl. Ja tez dlugo bylem przeciwnikiem myszek bez kulki, ale teraz, po paru latach uzytkowania, nawet jakby mi zaplacili to bym nie zaczal uzywac kulki, to po prostu meka. Bez porownania po prostu, na optycznych myszkach wszystko jest przyjemniejsze hehe. No i oczywiscie nie trzeba czyscic optykow, a to mnie wkur*** nie bardziej niz Viteza :)
Tak wogole to ja poszedlem jeszcze krok dalej. Teraz mam mx1000 ( laserowa i radiowa ). Do teraz jestem w szoku, ze myszka bez ogona moze byc rownie myszowata, a laser ... po prostu sie nie swieci, ot co.
Wiec jak bedziesz mial okazje, to najlepiej sobie potestuj jak sie gra na optykach ( chociaz z doswiadczenia wiem, ze przy zmianie z kulki na optyka, potrzeba troche czasu zeby sie przyzwyczaic ), ale niech to bedzie jakas dobra myszka!, bo mozna trafic na tanie gowno i wtedy szybko wrocisz do swojej ukochanej kulki ;) Gwarantuje ci, ze czerwone swiatelko ci sie spodoba hehe.

SiDq - Pon Maj 23, 2005 9:46 pm

Nie czytałem tego co Adolf napisał, ale domyślam się, że jednak warto mieć elo rap myszki
Yokai - Pon Maj 23, 2005 10:18 pm

heh...calkiem przekonywujacy wywod Adolf-nie powiem :wink: ...ja chyba zaliczam sie do konserwatystow-przyzwyzcailem sie do kulki..i ja mecze..no ale jak wiadomo konserwatyzm do zbyt pozytywnych cech nie nalezy-musze and soba popracowac...

ps-i zmienic mysz :wink:

thx za rady !

pyz - Pon Maj 23, 2005 11:15 pm

Ja z kulki przesiadłem się na optyka firmy (rotfl) A4-Tech (rotflmao!).. wrażeń lepiej nie będe opisywać :) nawet jak grałem w q2 to poznawałem kto ma A4-Tech'a optycznego patrząc jak gra, i to wcale nie jest pozytywna rzecz...

następnie zaawansowałem na logitecha, i wrażenia rodem Adolf.. aczkolwiek moje biurko jest zajebiste ;) i podkładki mi nie trzeba (zajebiste = gładkie, czyste, równe)

Blade - Wto Maj 24, 2005 7:04 am

Adi a czy mx1000 nie jest ciezszy przez to ze nie ma kabla ? Bo ja jade na intellimouse i to juz hoho chyba 4-5 lat i boje sie ze bedzie dla mnie za ciezki :P

optyki rulez! :wink:

Adolf - Wto Maj 24, 2005 10:58 pm

Blade MX1000 jest zdecydowanie ciezsza od IntelliMouse, ale to jest akurat kwestia czasu, zeby sie do tego ciezaru przyzwyczaic. Poprzednio mialem mx500, ktora tez jest ciezsza od IntelliMouse i przy przejsciu na mx1000 potrzebowalem z 2-3 dni zeby to opanowac. Generalnie ciezar mi nie przeszkadza tak bardzo, ale to dlatego ze gram 'palcami', a nie cala reka. Gdybym mial przesuwac mx1000 cala lapa, to bym sie zastanowil nad wyborem czegos innego chyba, chociaz tak jak pisalem, mozna sie przyzwyczaic.
vitez - Sro Maj 25, 2005 7:22 am

Jeden powazny minus wykluczyl MX1000 z mojej listy zainteresowan - 125Hz :( .
Moze kiedys zrobia laserowa kablowa (200Hz na USB standardowo a w rejestrze mozna sobie podciagnac jeszcze wyzej :> ), na razie MX518 z 1600dpi mi wystarcza.

Adolf - Sro Maj 25, 2005 1:38 pm

125Hz to faktycznie maly minus tej myszki ( mi to za bardzo nie przeszkadza ), ale za to brak kabla to zajebisty plus, po prostu teraz nie musze juz niszczyc portow hehe.
Vea - Sro Maj 25, 2005 10:11 pm

Adolf... a nie denerwuje Cie to ze baterie czasem lubia padac podczas gry... (sama mam pezprzewodowke...) ile mniej wiecej Ci baterie wytrzymuja... i czy czasem nie przerywa jak nadajnik (nie wiem jak to nazwac) jest za daleko? Chyba ze w tych lepszych myszkach jest o wiele wieksz czulosc...
vitez - Czw Maj 26, 2005 7:44 am

Cytat:
125Hz to faktycznie maly minus tej myszki ( mi to za bardzo nie przeszkadza ), ale za to brak kabla to zajebisty plus, po prostu teraz nie musze juz niszczyc portow hehe.


A mi wlasnie 125Hz przeszkadza - obraz mniej plynnie sie przesuwa, tak jakby fps spadaly :( . A kabel to dodatkowa stabilizacja myszy (mi spokojnie siega do portow, nie wyrywa sie) i sie do niego przyzwyczailem... jak chwile testowalem bezprzewodowke to ciagle mi uciekala z podkladki ;)

pyz - Czw Maj 26, 2005 11:30 pm

podkładki są dla looserów ;-)
Kribol - Pią Maj 27, 2005 12:43 pm

nie kasujcie postow :)
Adolf - Pią Maj 27, 2005 1:14 pm

No to teraz pomozmy rozwiazac problem Kribola... problem z jego glowa ;P
pyz - Sob Maj 28, 2005 2:12 am

no ja znam jedno rozwiązanie -- odstawić alkohol.. ale.. to se ne da ;)
Kribol - Sob Maj 28, 2005 11:25 am

Adolf potrafil to i mi sie uda =]
Matrix^^ - Nie Cze 05, 2005 2:39 pm

Ej chlopaki wie ktos dlaczego icpnet nie dziala?? byl dobry serv do treningow i clanowek ale sie spierdolil i teraz trzeba grac na tpi ktore co 2mape ma wtyki i trzeba admina :(
pyz - Nie Cze 05, 2005 6:47 pm

brzydki, niedobry icp.

nie spierdolił się tylko padł a nikt mi nie powiedział to nie włączałem ;-)

Matrix^^ - Nie Cze 05, 2005 7:25 pm

pyz dzialaj masz wladze z gory thx....
zippo - Pon Cze 06, 2005 11:49 pm
Temat postu: Re: HELP - czyli rozwiazywanie wszelkich problemów. ;)
[quote="luz"]... MASZ PROBLEM ? NAPISZ...[/quote]

Drogie Bravo mam problem .... jak sie korzysta z tego quote ??!!??

WoLF - Wto Cze 07, 2005 7:51 pm

...wlasnie slucham radia interetowego..i mi przerywa...co mam zrobic :lol: :lol: :P :P :lol: hah!! Duuuupeee sie smaruje!!
kazpex - Pią Cze 17, 2005 12:20 pm

mam problem od strony technicznej a mianowicie wiesza mi sie q2, nie wiem czemu poprostu wszystko staje w miejscu i tylko twardy reset pozostaje....(athlon 1,6, 512 ram, GF2)

Jeżeli ktoś ma jakieś koncepcje co to może być to byłbym dźwięczny.

Adolf - Pią Cze 17, 2005 1:07 pm

Rozwiazanie twojego problemu to jak szukanie igly w stogu siana. Powodem moze byc doslownie wszystko. Nie wiem dlaczego sugerujesz, ze to problem sprzetowy, bo to rownie dobrze moze byc cos zwiazanego z softem ( winda albo sterowniki ). Natomiast jezeli chodzi o sprzet, to z podanej konfiguracji raczej nie mozna nic wywnioskowac, bo wszystko powinno grac. Moglbys tez napisac i sprawdzic czy wieszaja ci sie tez inne gry, bo skoro Q2 ma sie wieszac z winy sprzetu, to inne gierki tez sie powinny wieszac, nie ma mocnych. Jedyne co mi przychodzi do glowy, to przegrzewanie sie karty graficznej albo procka ( sprawdz czy wiatraki dobrze chodza albo temperature w biosie ), no ale tak jak napisalem, te problemy powinny tez wieszac inne gry. Problem moze byc tez z ramem, ale tutaj niestety potrzebujesz jakis ram na zamiane zeby sprawdzic.
Generalnie to bym szukal przyczyny w sofcie, chyba ze nie tylko ci Q2 pada, ale tego to juz nie wiem(y) ?:)

kazpex - Pią Cze 17, 2005 3:19 pm

już piszę sprostowanie :) , rzeczywiście sprawdziłem i inne gry też czasem się wieszają w ten sam sposób (komputer nie reaguje), sam program q2 jest raczej wporządku bo mam go od jednego ze starszych graczy i o ile wiem u niego działa dobrze natomiast winde instalowałem już pare razy różne wersje i dalej to samo było (sterowniki też różne były). Jeszcze pozostaje sprawdzić chłodzenie...
gacu$ - Sob Cze 18, 2005 3:15 pm

Droga redakcjo bravo girl. Bawiłem sie ostatnio pakami w swoim quaku sciągałem nowe stare kasowałem wymieniałem etc i teraz jak odpalam q2 to nie mam duzej ilosci textur do podstawowych map jak np ctf1 :P , a zamiast techów mam dużą białą kropkę. Z grapplem to samo ;] czy redakcja mogła by mi wyjaśnić jak to najszybciej naprawić nie mając płytki z q2 ? tzn właściwie powiedzcie mi co wyżuciłem bo w afekcie usunołem z kosza wszystko :P
Prezes_Kiler - Sob Cze 18, 2005 3:50 pm

Drogi czytelniku:
proponujemy najpierw myśleć poźniej kasować.
Jak ci wiadomo musisz mieć paka z brakującymi lementami. Zazwyczaj w pakach użytkowników nie ma takich pierdół, zostawiają defaultowe.
Co do textur redakcja proponuje zajrzeć do http://download.ctf.pl/ inne i ściągnąć textures, env i ent.
Oprócz tego ściągnij sobie q2 + ctf i skopiuj paka.
Pozdro, kupuj nasz magazyn częściej...

vitez - Sob Cze 18, 2005 8:18 pm

Kazpex:

1) zlom ci sie przegrzewa
2) zasilacz masz za slaby

gacu$ - Sob Cze 18, 2005 9:36 pm

w tym problem że brakuje mi textur grappla techów i bodajże pare innych z podstawowych map wiec nie chce mi sie szukać kogoś kto mi porzyczy q2 zeby pare tych rzeczy miec :/, kiler nie powiedziałeś mi nic nowego wiec moze znajdzie sie ktos kto poda adres do sciągniecia moda ctf ( wasz ukochany tekst "use google" nie poskutkował a przynajmniej na tyle ile miałem ochoty szukac bo znajdywałem same opisy modu q2ctf a nie pliki z modem do ściągniecia :] )
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Prezes_Kiler - Sob Cze 18, 2005 10:35 pm

jezeli jestes z bialego i pewnie masz iozmow co w q2 graja i ci sie nie chce przegrac cd /pozyczyc to nie trooj dupy.

zazwyczaj ctf jestz patchem 3.20
i masz go tu: http://kubus.rulez.pl/fil...86-full-ctf.exe

prosisz o pomoc nie wysilając się wogóle ;s

Kazwa - Sob Cze 18, 2005 11:20 pm

Ale nie widzisz tych usprawiedliwiajacych "%" ? :P
ziomek - Nie Cze 19, 2005 12:01 am

sciagnij se paka :D

tu masz takiego fajnego www.grzdyl.neostrada.pl/pak9.zip

Matrix^^ - Nie Cze 19, 2005 12:59 pm

czy mi sie zdaje albo ziomek ujawnil paka grzdyla :?: :wink:
SiDq - Nie Cze 19, 2005 2:15 pm

Przecież to straszne. Ziomek jak mogłeś...
gacu$ - Nie Cze 19, 2005 10:26 pm

dziekuje drogie bravo obeszło by sie bez paka grzdyla wystarczyło by tylko zainstalować v3.20 ;] btw troche sie naszukałem zanim znalazłem gdzie w tym grzdylowskim paku usunąć trajektorie lotu rakiet
Prezes_Kiler - Pon Cze 20, 2005 5:29 pm

o lol :D D::D:D::D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:
słabo ; ]

Vea - Czw Cze 23, 2005 1:58 pm

Mam pytanie... do myszli MX518 najlepsza podkladka... jaka? Steelpad...? jesli tak to jaki? albo Icemat...?
Adolf - Czw Cze 23, 2005 6:45 pm

Najlepsza jest taka, ktora ci najbardziej pasuje. Icemat to szklo, wiec sie troche dziwnie na tym gra i raczej jest do podkladka do szybkiej gry, chociaz to akurat moje zdanie. Steelpad to aluminium i bez dodatkowych slizgaczow ani rusz, bo ci uszy od pisku odleca, inna sprawa ze mi steelpady wogole nie pasuja, gralem raz i juz nie chce. Generalnie to sa dobre podkladki, ale imho sa lepsze. Ja uzywam Func Surface 1030 od prawie 2 lat i nie wyobrazam sobie lepszej podkladki, to taka dziwna szmata z 2 powierzchniami ( szorstka i gladka ) + duza powierzchni, poprostu ideal :)
Jest jeszcze EverGlide Func Killer, to wlasciwie to samo co func surface, ale z innej firmy i z innego materialu, ale czytalem opinie ze gra sie na tym tak samo jak na func surface. Zreszta sama nazwa wskazuje, ze te 2 podkladki maja ze soba duzo wspolnego :)

http://h4g.pl/
W tym linku jest sklep z roznymi bajerami, tam praktycznie sa wszystkie podkladki dostepne na rynku. Poczytaj opinie, opisy i wybierz co ci poprostu pasuje, innej rady nie ma. Nie ma uniwersalnych podkladek, kazdy gra na tym co lubi.

Vea - Czw Cze 23, 2005 10:20 pm

Steelpady sa chyba metalowe i plastikowe... (?!)

thx za info :)

P.S
Cytat:
raczej jest do podkladka do szybkiej gry,

czyli w sam raz... chyba ze chciales napisac cos innego...

Adolf - Czw Cze 23, 2005 10:38 pm

Faktycznie, pare nowych steelpadow jest z plastiku, co nie zmienia faktu, ze z przeznaczenia ten pad mial byc z aluminium :)
Co do szybkosci gry, mialem raczej na mysli to, ze myszka sie dosyc mocno slizga po icemacie ( chyba ze ktos sobie kupi dobre slizgacze ;) ) i nie za latwo sie celuje na tym padzie, chociaz wszystko to kwestia przyzwyczajenia. W szybkich grac glownie liczy sie refleks i icemat imho do tego sie nadaje idealnie, no ale q2 to nie jest szybka gra, wiecej tu kamperstwa niz akcji przeciez.

Vea - Pią Cze 24, 2005 6:42 pm

Wrrr... mam ta zryta myszke mx518... i wszytko bylo ok dopoooki nie zaczylo wszystko byc nie ok ;) Mialam pozostawiona szybkosc myszki ze wczesniejszej... i wszytko gralo w windowsie chodzila wolno i w q2 w sam raz... adekwatnie do sensitivity... i w pewnym momencie... (pewnie cos kliknelam bo zdolna jestem a jest na niej duzo do klikania) myszka zaczela w windowsie zapiepshac jak na sensitivity 15 a w q2 chodzi bardzo wolno... zaczelam sie bawic zmienianiem szybkosci... i kiedy ustawiam ze pasuje mi w win to w q2 nie pasuje... bawie sie tym sooowaczkiem... i jest dziwna skala... jeden wyzej zapiepsha i tu i tu a jeden nizej jest ok w win a w q2 juz za wolno... co zepsoolam...?! :P czy w ogole ktos mnie zrozumial? ehhh a dzialalo dobrze...

/edit.
Juz wszystko pasuje... ale znof sie samo zmienilo... tak na przyszlosc co moglo byc tego powodem?

/edit. 2
Wzielam icemata od brata ;) mycha frooooowa po tym... narazie nie moge sie przyzwyczaic... bo gralam zawsze na miekkiej materialowej... i myszce za 5 zl... ;) a ze podkaldke mialam mala to jescze podnosze myszke... i stuka to strrasznie... ale slochafki na uszach nie slychac... ogolem calkiem fajne polaczenie... mimo wszytko sprooboje tej co ty Adolf polecasz... bo kumpel ma... pozycze pogram... i powiem jak...
thx

P.S- ale mimo wszystko wiecie co moglam kliknac ze takie dzifne rzeczy sie dzialy z szybkoscia mychy? ;)

Kumanus - Pią Cze 24, 2005 11:01 pm

wydaje mi sie ze to wina guzika "power" na obudowie komputera :) :P <joke>
Matrix^^ - Pią Cze 24, 2005 11:13 pm

Mam mały problem:D...ej mam kaze k++ ale nie moze sie polaczyc co trzeba zrobic?? bo automatycznie sie nie polacza :cry:
Vea - Pią Cze 24, 2005 11:35 pm

Kumanus: sprawdzialam to nie to... :P

Matrix: uzywaj mula... ;)

Rezore - Pią Cze 24, 2005 11:44 pm

kazza jest do dupy sciagnij se dc++
Matrix^^ - Sob Cze 25, 2005 9:27 am

Sciągnołem dc++ i emule...ale w tym i w tym nie wiem oco chodzi:D
jesli ma ktos linka do polskiej wersi dc++ to poproszę

ps. z gory thx

Vea - Sob Cze 25, 2005 11:16 pm

Jaki masz problem z mulem?
WoLF - Nie Cze 26, 2005 9:18 am

..sciagnij sobie bear share :]
gacu$ - Wto Lip 19, 2005 10:14 am

drogie bravo jak nazywał sie program który zresztą zainstalowany jest chyba na wszystkich serverach , mierzący czas doniesienia flagi ? ;]
Prezes_Kiler - Wto Lip 19, 2005 12:47 pm

drogi czytelniku jest to lfire 2 ctf...
Trigger - Pią Lip 22, 2005 5:57 pm

padl mi moj stary gf4 ti4200 gainwarda
niespodziewany wydatek - wiec kupilem w zamian moze ciut wydajniejszego ale dosc taniego radeona 9600 PRO.
Myk polega na tym ze w q2 mam sztywno z 30 fps (nawet nie slynne 60 w xp ).
synchro off, refreshlock na 100.
stery najnowsze catalyst.
help.

vitez - Sob Lip 23, 2005 6:43 am

I po cos bral radeona? Wyrzuc go i wez jakiegos geforce'a .
Kazwa - Sob Lip 23, 2005 12:12 pm

hehe ;) Toz mi rada..
pyz - Sob Lip 23, 2005 3:55 pm

profesjonalna
omen - Nie Lip 24, 2005 1:33 am

jo ;p




zme sie npaizgal ; ppp

vitez - Nie Lip 24, 2005 8:40 am

Cytat:
hehe ;) Toz mi rada..


Nie ma sie co smiac... niedawno czytalem ze jednemu gosciowi szybciej i taniej wyszlo wywalic w pizdu calego kompa i kupic nowy niz probowac starego zloma wyczyscic z wirusow, spyware'ow, stunowac system tak by sie nie wieszal itp.
Podobnie tu - szybciej (taniej moze niekoniecznie) wyjdzie wymienic karte na gforce'a niz dreczyc sie z radeonem, dobieraniem sterownikow, konfigurowaniem quaka, systemu itp
Chyba ze ktos jest masochista... ja juz pare razy probowalem pomagac radeonistom ale rozkladalem rece bo to filozofia taka jak dawne voodoo - mocno niekompatybilna z milym, przyjemnym, zwyklym OpenGL do ktorego dostosowany jest Q2 , odswiezanie , winXP itp.

pyz - Nie Lip 24, 2005 10:15 am

tak, tak.
Kazwa - Nie Lip 24, 2005 10:29 am

No mozliwe, ale jesli ktos ma rzecz A i pyta sie o porade w zwiazku z nia, to nie mowi sie, ze "kup se rzecz B", ktora jest odpowiednikiem rzeczy A ..
Trigg sobie kupil Radeona, a ze zna sie troche na rzeczy, bo o ile sie nie myle, jest informatykiem, to pewnie jakis cel w tym zakupie widzial. Wiec co to za rada, kup se GF :/

Anyway, i dont have a clue, Trigg .. Zagadaj z jakims Radeoncami ;) [ja jestem posiadaczka GF FX 5200)

Adolf - Nie Lip 24, 2005 11:48 am

Polecam forum.tweak.pl <- tam napewno beda znali odpowiedz. Scena ctf jest zdominowana przez nvidia users. Ati users graja dalej na 30 fps i nawet o tym nie wiedza ;D
emilio - Nie Lip 24, 2005 2:25 pm

nie otwiera mi sie 21 str. tego tematu, 3 post ;/
Trigger - Nie Lip 24, 2005 10:24 pm

die adolf!
pyz - Pon Lip 25, 2005 10:42 am

Ola jak zwykle swoje przemyślenia na forum ;-) w ogóle to powinnaś pisać częściej, fajny przerywnik podczas pracy (i wcale się nie nabijam, mówie serio) :)
WoLF - Sob Sie 06, 2005 12:29 pm

...hah tak sie dzieje..Gdy WoLF..przestaje sie interesowac klanem i nie gra..neizle jaja hah http://sm.ctf.pl/ SSpider Rox :lol: buhehe..fajna strona? :twisted:
Matrix^^ - Nie Sie 07, 2005 11:22 pm

Nasza strona rzadzi...spider tez:D
Rezore - Pon Sie 08, 2005 12:47 pm

hujowa
Matrix^^ - Pon Sie 08, 2005 6:24 pm

E tam nie znasz sie...beda filmy...:D i zdjecia tylko spider cos rozszpaci
SiDq - Nie Sie 14, 2005 4:54 pm

No lol! Robiłem już wszystko... Instalowałem starsze wersje, instalowałem najnowszą wersje, usuwałem programy które mogły kolidować z gg i ciągle nic :( "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000005)." help :(
Druga sprawa to motyw z wyblakłymi kolorami podczas oglądania różnych filmów... Zmiana kodeków nic nie daje, a mam na pewno dobre bo na 2 kompie działa wszystko idealnie... hm?

gacu$ - Czw Sie 18, 2005 11:37 am

drogie bravo do tej pory używałem biteme i nie pamiętam komendy odpalajacej waw'a z timerem. możecie dać z jeden przykładowy ? ( wiem że jest opcja szukaj ale jestem zbyt leniwy ;] )
pyz - Pią Sie 19, 2005 9:09 am

"play quad60; say_team [QUAD] 60s"
gacu$ - Pią Sie 19, 2005 10:57 am

bóg zapłać dobra niewiasto ;]
Blade - Wto Paź 25, 2005 7:15 pm

Heh mam problem z ustawieniami odswiezania.. Zainstalowalem najnowsze stery nvidi, sciagnalem NVRefreshTool i ustawilem wszedzie na 75 Hz.. Myslalem ze wszystko bedzie ok, ale niestety nie jest. Na 75Hz zmienia mi sie tylko na rozdzielczosciach ponizej 1024/768, a na tej wlasnie nie chce.
Help ?

vitez - Wto Paź 25, 2005 7:26 pm

A jaki masz sprzet? Moze na wyzszej rozdzielczosci po prostu ci monitor nie wyciagnie takiego odswiezania?
Blade - Wto Paź 25, 2005 9:13 pm

No wlasnie chodzi o to ze na starych sterach wszystko chodzilo :/

Ale jakos mi sie udalo to zrobic, musialem sie pobawic w zaawansowanych ustawieniach, co spowodowalo pare reosw kompa i takie tam :P Ale dziala ! :D

pyz - Sob Lis 12, 2005 5:44 pm

Drogi Bravo (Gacu$ :D )...

Grzdyl mnie lubi, co mam zrobic?
Budzik dostal bana, co mam zrobic?

emilio - Sro Gru 07, 2005 4:07 pm

HELP !!~~!! HELP !!~~!! HELP
Kazdy wie jak wyglada "red dot" ... chodzi mi o celownik (standardowo crosshair 2)
Nu a ja kiedys mialem identyczny tylko ze byl zolty a nie czerwony ino korwa poszedl sie jebac razem z my old comp...
Uzywalem adobe photoshop do edycji pcx (celownikow) ale neie dziala... ;(
nei wiem co mam zrobic ;)
pomocy ;]

shinoda - Czw Gru 08, 2005 9:19 am

graj bez celownika, ja tak gram i nie jest zle. zreszta wiekszosc ludzi tak gra. level 2 ziom. wake up :) easy mode off :-)
Grzdyl - Czw Gru 08, 2005 10:32 am

i dlatego shi ciagle jestes w [S]
;)
hehehehe :D

pyz - Czw Gru 08, 2005 11:16 am

lepsze [S] niz bycie z Grzdylem w klanie :(
szyna^ - Czw Gru 08, 2005 11:51 am

OWNED! STFU GrzDYL!
SiDq - Czw Gru 08, 2005 6:36 pm

Pyz :twisted:
emilio - Czw Gru 08, 2005 9:48 pm

Cytat:
HELP !!~~!! HELP !!~~!! HELP
Kazdy wie jak wyglada "red dot" ... chodzi mi o celownik (standardowo crosshair 2)
Nu a ja kiedys mialem identyczny tylko ze byl zolty a nie czerwony ino korwa poszedl sie jebac razem z my old comp...
Uzywalem adobe photoshop do edycji pcx (celownikow) ale neie dziala... ;(
nei wiem co mam zrobic ;)
pomocy ;]

p.s nie chcial bym sie powtarzaac...
p.s szczerze to mnie nie obchodzi kto jak gra... prosze grzecznie o pomoc a jak nie potrafisz to nie spamuj bo ktos kto zna odpowiedz moze przegapic mojego posta ;p ;)

pyz - Pią Gru 09, 2005 12:24 am

ja znam, aczkolwiek nie zaslugujesz na to by ci pomoc. przykro mi, /msg Grzdyl moze ci pomoze :(
emilio - Pią Gru 09, 2005 3:22 pm

wiesz co pyz? ... albo nie wiesz ;)
dalem sobie rade edytujac tym samym programem nie orginalny celownik... orginanego nie umialem przerobic...
tak wiec problem rozwiazany bez pyziatej pomocy ktora jak domniemam i tak okazala by sie zbedna lub zupelnie nie potrzebna, ewentualnie mogla by to byc przeszkoda ;)

Adolf - Pią Gru 09, 2005 3:48 pm

albo zaoszczedzila by ci zbednego myslenia ta pyzata pomoc ;D
emilio - Sob Gru 10, 2005 11:03 am

ajt... masz racje ;)
DZIEKI pyz ;*
;]

pyz - Sob Gru 10, 2005 11:19 am

Uprzejmie prosze bys mnie nie slinil Kabanosku, conajmniej nieswojo sie czuje w takiej sytuacji i moznaby to podpisac rowniez pod molestowanie cielesne, czego raczej oboje nie chcemy.
ChMiElU! - Czw Sty 05, 2006 10:41 am

Siema ! Wczoraj robiłem formata, nagrałem quejka i moje dokumenty na płyte dvd i nie moge jej odczytac :/ nie wiem czemu :/ kiedy wkładam ją do napedu komp mi sie wiesza.. ma ktos moze jakiegos linka do q2 ? albo wie ktos moze jak odczytac te plyte ? z gory dzieki
shinoda - Czw Sty 05, 2006 12:06 pm

o, widzicie, fajny topic. przypomnialem sobie ze mam problem... a dokladniej moj dziewczyna go ma /wiec tak jakbym ja go tez mial:d /

system: win98, niedawno postawiony /czyt. nie moze by w nim syfu, a przynajmniej nieduzo <wiem ze to wzgledne w sumie...> /

problem: GaduGadu 6.1 (nie pamietam w tej chwili jaki build, ale u mnie na bank go kiedys uzywalem i nie bylo problemow). -> okno rozmowy -> wyswietlanie message -> nie zawija wierszy. czyli jesli nie uzywa sie entera (shift+enter). to dluzsze wiadomosci są w jednej linii i trzeba paskiem przesuwac zeby moc przeczytac + rozciagac okno => przy naprawde duzych wiadomosciach nie jest mozliwe pelne ich odczytanie bo nie mieszcza sie...

problem #2: emotki nie animuja sie, tzn. animuje sie tylko pierwsza emotka, natomiast druga (taka sama) powoduje zablokowanie sie pierwszej i kazdej takiej samej emotki.

rozwiazanie: ? reinstalowalem gg, usuwalem wszystkie pliki z folderu gg, usuwalem wszytkie wpisy z rejestru recznie. nic. sprawdzalem w przegladarce IE rozne ustawienia, sprwadzalem w opcjach plikow TXT -> zawijanie wierszy -> tez nic nie dalo.

any idea?

jak dla mnie dziwny troche problem... dzieki za rady w stylu "zainstaluj mirande, konnekt..." - sam dla siebie moge ale kobiete moze byc ciezko przekonac.

z gory dziekuje za ewentualne sugestie

--
shinoda


.

Kazwa - Czw Sty 05, 2006 12:42 pm

Powiem Ci Shi, ze tez sie borykalam z tym problemem kiedys .. przerzucilam sie wtedy na Mirande :) na 1 miech i jak zaczela mnie juz wkurwiac totalnie, znow z nadzieja zainstalowalam gg i o dziwo, samo sie naprawilo :P
czekaj na cud ..

pyz - Pią Sty 06, 2006 9:23 am

reinstall systemu + instrukcja ubslugi systemu operacyjnego Windows 98 (SE, mam nadzieje) dla swej luby... a najlepiej to sam jej tam wszystko zrob i kaz pilnowac ;D przydaj sie na cos, nierobie.

p.s.
Ola, jak reka?

luz - Pią Sty 06, 2006 12:36 pm

olka sie nie postarala, zlamala tylko jedna... ;)P
kogucik - Pią Sty 06, 2006 2:00 pm

Mam na kompie 4 profile użytkownika. Zainstalowałem sobie Foobara (taki odtwarzacz do muzyki) i chcę, żeby na pozostałych profilach muzyka mp3 nadal była domyślnie otwierana Winampem, a tylko na moim profilu Foobarem. Nie wiem, czy to ważne, ale wszystkie profile mają status administratora.
shinoda - Pią Sty 06, 2006 6:53 pm

Cytat:
reinstall systemu + instrukcja ubslugi systemu operacyjnego Windows 98 (SE, mam nadzieje) dla swej luby... a najlepiej to sam jej tam wszystko zrob i kaz pilnowac ;D przydaj sie na cos, nierobie.


no kurwa... sam jej ten system instalowalem :D SE ofc...
tylko ze wszystkie progsy to juz instalowala sama albo jej brat...
nie chce mi sie wierzyc ze nie umieli dobrze zainstalowac... mnie kiedys tez sie tak sypnelo GG ale rteinstal GG pomogl.
THX 4 advice anyway :] (nie bede nowego systemu przeinstalowywal... wole rozkminic ocb z tym shitem teraz...) ;-)

pyz - Sob Sty 07, 2006 9:03 am

rozkminiaj.. jak rozkminisz to daj znac i powiedz co bylo :)
Kazwa - Sob Sty 07, 2006 1:35 pm

lol shi ;)
co to za avatar w stylu eminem .. masakra :D

ChMiElU! - Sob Sty 07, 2006 9:37 pm

mam od dzis nortona 2006 i nie wiem czy moze on jakos lagowac lacze? wchodze na serwer i ping 999.. na lacze 4mb to troche dziwne xD
ChMiElU! - Nie Sty 08, 2006 7:31 am

odpowie mi ktos?
Adolf - Nie Sty 08, 2006 8:24 am

Kupiles czy ukradles ?
ChMiElU! - Nie Sty 08, 2006 8:25 am

a co to za różnica? ;] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Adolf - Nie Sty 08, 2006 8:28 am

Wlasciwie to zadna. Tylko jakbys kupil, to bym uznal ze nie masz poprostu na co gotowki wydawac, a jak ukradles, to sie trzeba zastanowic nad lekarzem :)
Norton to syf!

Prezes_Kiler - Nie Sty 08, 2006 8:38 am

chmielu może i prawdopodobnie to robi ale powiem ci w tajemnicy
że najłatwiej ocenić czy lagujue wchodząć z włączonym nav'em a później z wyłączonym ale to taka tajemnica więc ciii...

ChMiElU! - Nie Sty 08, 2006 8:54 am

co to nav ; p
Adolf - Nie Sty 08, 2006 9:05 am

nav = Norton AntiVirus ;)
pietrucha - Pią Lut 10, 2006 3:26 pm

cześć!

Chciałem sobie zamontować licznik czasu do quada, zassałam z internetu takiego timera EQ60f.wav ale nie bardzo wiem gdzie go mam wrzycić. Próbowałem już chyba we wszystkich folderach jakie są w q2 i nic. Może trzeba coś jeszcze zmienić w configu?

Killer - Pią Lut 10, 2006 3:38 pm

PLiczek quad60.wav wrzucasz do katalogu aseq2sound

pozniej w configu dodajesz nastepujacy tekst:

//quad
alias quad1 "stopsound; play quad60.wav; steam Quad --> za 60 sekund"
alias quad quad1
bind ctrl quad

teraz gdy nacisniesz control to bedziesz sie cieszyl odliczaniem quada =]

pietrucha - Pią Lut 10, 2006 3:55 pm

dzięki za pomoc, działa :D

myślałem że to sie będzie autoamtycznie liczyć, a nie za każdym razem ręcznie trza uruchomić :)

kurz - Pią Lut 10, 2006 4:20 pm

[quote="Killer"]PLiczek quad60.wav wrzucasz do katalogu aseq2sound

pozniej w configu dodajesz nastepujacy tekst:

//quad
alias quad1 "stopsound; play quad60.wav; steam Quad --> za 60 sekund"
alias quad quad1
bind ctrl quad

teraz gdy nacisniesz control to bedziesz sie cieszyl odliczaniem quada =][/quote]

:shock: .. bind ctrl "play quad60.wav;say_team quad 60 sek" <- po co aliasy? :roll:

pyz - Pią Lut 10, 2006 5:24 pm

pewnie dalej zmienia mu sie cos, ze quad to quad2 ktory mowi, ze quad za 30 sekund.. albo inne takie bzdurne wymysly :)
emilio - Pią Lut 10, 2006 7:46 pm

przynajmniej jest na A ;d
jigsaw - Sob Lut 11, 2006 1:48 pm

ja mam nastepujacy problem. B. chcialbym miec pro mail na gmail.com i jezeli ktos moglby mnie zaprosic do tej uslugi, to wlasnie tak rozwiazalbym moj problem no i moglibysmy zostac internetowymi kumplami i mowilisbys sobie "Cze" na GIEGIE ;)
shinoda - Sob Lut 11, 2006 4:05 pm

jig, zapodaj swoj mail, podesle Ci zaproszenie. ale na GG gadac nie bedziemy ;)

edit: juz nie trzeba. widze ze tu masz w profilu mail to tam wysle ;)

jigsaw - Sob Lut 11, 2006 4:19 pm

dziekowa ziomus! :D
ChMiElU! - Wto Lut 14, 2006 6:23 pm

Siema ! Jak wlaczam photoshopa po zaladowaniu pokazuje mi sie taki error : Unable to continue because of a hardware or system error. Sorry, but this error is unrecoverable. Nie wiem co zrobic zeby go odpalic :[ Reinstal nic nie pomogl.. HELP ME!!
Adolf - Wto Lut 14, 2006 6:28 pm

Z takim komunikatem to mozesz chyba do wrozki jedynie isc :)
ChMiElU! - Wto Lut 14, 2006 6:32 pm

dzieki za pomoc ! kurwa :[
jigsaw - Sro Lut 15, 2006 2:40 pm

a nie wrzuciles moze za duzo fontow? taki error wywala gdy brakuje pamieci aby je wszystkie zaladowac...
ChMiElU! - Sro Lut 15, 2006 5:06 pm

noo bardzo duzo mam ;d
dzieki ;)

pietrucha - Pią Mar 17, 2006 12:23 am

cześć

zeby zrobić głosowanie na inną mapę należy wpisać w konsoli "mapvote". A co trzeba wpisac zeby wybrać admina, czy coś takiego. Kilka razy już widziałem taką sytuacje, gdzie "votowaliśmy" na konkretną osobę. Ostatnio grałem tylko z jedną osobą i chciliśmy zagrać kilka map do jednej flagi, no ale nie mogliśmy sie z tym uporać.

Adolf - Pią Mar 17, 2006 5:50 am

'elect' wpisujesz
Joseph - Nie Mar 19, 2006 7:41 pm

No więc mam pinga dużego ;-)
Jak pinguje coolnet, to mam 37-41
Jak wchodzę na serw to zazwyczaj mam koło 50-60
ale jak tylko wejdę do teamu to lipa... skacze... 200.. 999 czasem spada do 60 na kwilkę

A dodam, że miałem kiedyś łącze netia 128/64 i miałem pinga stabilnego koło 60-80. Teraz zupgradowałem łącze na 256/128 i doopsko :|

netgraph szaleje

zyz - Pon Kwi 17, 2006 1:41 pm

Moze cl_maxfps lub rate zle ustawiony.
A moze poprostu w Cie wykrecili i dali gorsze za wyzsza cene %-)

Ja tez mam problem..

MX500 umiera %-) potrzebna pomoc...i nie jest to lancuczek :D

G5 czy Razer Copperhead ?:> oczywiscie mowie o myszy do grania.
Cena identyczna, a jak z jakoscioa/precyzja ? juz kiedys sie zastanawialem nad razerem, ale wtedy ceny ich myszek oscylowaly w granicach 500zl :/ no i jakas podkladka dobra ?:P

EDIT:

Razer:

http://allegro.pl/item982...fv_gw_lodz.html

G5:

http://allegro.pl/item980..._serii_mx_.html

Adolf - Pon Kwi 17, 2006 3:22 pm

Przy takich rozdzielczosciach i hz nie ma sie co zastanawiac nad precyzja, bo jest ona poprostu dobra. Jakosc w obydwu przypadkach jest az za dobra. Bierz to co ci bardziej pasuje wizualnie i lepiej lezy w rece. Ja bym wzial razera, bo logitech ma ciagle ten sam ksztalt i to mnie juz wkurwia :D
Adolf - Pon Kwi 17, 2006 3:35 pm

Musze jeszcze dodac, ze osobiscie nie mam ani jednej z tych myszek, ale mialem okazje sie z nimi bawic. Sam uzywam lasera mx1000 i nie narzekam, ale do grania to ona sie srednio nadaje ( jest zajebista, ale sa lepsze ). Logitech imho przesadza z tym ksztaltem, jak dla mnie to co nowsza wersja myszki, to ten sam ksztalt i zawsze pare milimentrow wiekszy nasz gryzon jest. Ida zla droga, bo najlepszy ksztalt juz uzyskali w dual opticalu, a teraz ciagle sie trzymia tego zjebanego ksztalu od mx500 ( mimo ze to byla ich najlepsza myszka jak dotychczas, nie liczac kulkowego mousemana ). Razer za to robi bardzo fajne myszki jezeli chodzi o ergonomie. Dobrze leza w rece ( mojej przynajmniej ) i sa wykonane z dobrych materialow. Duzym plusem sa duze przyciski i zawsze dobra rolka, bo w logitechu zdarzaly sie opornie chodzace oponki. Jedyna wada myszek razera jest przycisk po prawej stronie z boku ... dla praworecznych osob jest on bezuzyteczny, ba, nawet przeszkadza.
Precyzja jak juz wspomnialem wczesniej nie ma sie sensu przejmowac. Roznice sa raczej malo zauwazalne, a to jak myszka dziala glownie zalezy od jej ksztaltu ( duzymi sie gorzej manewruje ) i dobra podkladka.
Mi osobiscie bardziej do gustu przypadl ten razer, bo jest fajny i tyle. Logitech jezeli nie wymysli czegos ciekawego, to samym zwiekszaniem precyzji u mnie nie zyska punktow. Nie mozna wiecznie uzywac tego samego. To tak jakby do gorszego samochodu pakowac silnik z lepszego woza. Co z tego ze bedzie szybciej napierdalal, jak dalej to bedzie ten sam shit co wczesniej. Ksztalt ma znaczeni! lol Rozmiar oczywiscie tez ( :* luzu ). :D

zyz - Pon Kwi 17, 2006 6:26 pm

Wlasnei uzywam MX'a 500 :/ i powiem ze kazdy kupuje teraz G5, bede inny i kupie razera, zreszta jak juz wspominalem kiedys chcialem go kupic, jeszcze versje kulkowa, za 470zl :D ale uznalem ze 470 PLN za mysz to przesada :P
A MX juz powoli siada, pomimo iz przez 3.5 roku, ani razu nim nie rzucilem, nie uderzylem go :D nauczyla mnie opanowania ;s

A podkladeczke jaka bys polecil ? przydalaby sie duza gabarytowo.
Cienka i o duzej powierzchni, nie koniecznie tania...i nie mow ze tak tylko w erze %-)

Kribol - Pon Kwi 17, 2006 7:20 pm

Cytat:
To tak jakby do gorszego samochodu pakowac silnik z lepszego woza. Co z tego ze bedzie szybciej napierdalal, jak dalej to bedzie ten sam shit co wczesniej. Ksztalt ma znaczeni! lol Rozmiar oczywiscie tez ( :* luzu ). :D


Porownanie z dupy wyjete, samochod co nowszy ma byc ladniejszy i lepszy, ksztalty samochodu maja dawac jak najlepszy efekt wizualny i nic wiecej. Jezeli chodzi o myszke to juz zupelnie inna sprawa, ksztal jest tutaj jedna z najwazniejszych spraw, Logitech trafil na bardzo dobry ksztal ktory w rece lezy genialnie u 90% uzytkownikow Logitecha, wiec po co go zmieniac skoro tak wilkiej liczbie osob przypadl do gustu, co najwyzej dokonac malych poprawek. I takiej wlasnie polityki trzyma sie teraz Logitech jezeli chodzi o myszki i to dobrze. Mi osobiscie ksztal Logitecha pasuje genialnie i nie mam zamiaru zmieniac go na zaden inny.

Uzywam Logitecha od bardzo dawna i nie mialem z nim zadnych problemow no raz zwalilem ja z biurka i nadepnalem wiec wiadomo poszla w czesci na szczecie byla na gwarancji, servis genialny za doplata kilkanstu zlotych wymienili mi na MX518, jednak az tak nie przyadla (slaby rail) wiec wrocilem do MX500 i bede sie jej juz trzymal bardzo dlugo. No ale kwestia gustu i wlasnego doboru.

Warto tez powiedziec ze nie nalezy kupowac myszek na zamowinie allegro/komputronik/inny sklep via net bez przetestowania i nie wziecia jej w reki, no chyba ze wczesniej mialo sie mozliwosc przetestowania gdzies, inaczej mozna pozniej zalowac zakupu gdy nie podpasi.

serch - Pon Kwi 17, 2006 11:19 pm

nie wiem jak z razor'em ale w logitech'u (przynajmniej na poczatku) byly klopoty z przeskakiwaniem i gubieniem kursora w grach (cs itp.)

na przyklad:
http://www.esreality.com/?a=post&id=1036551

http://hardware.gotfrag.c.../thread/196730/


a co do porownania to nie jestes pierwszym zastanawiajacym sie:
http://forumz.tomshardwar...topict5370.html

luz - Wto Kwi 18, 2006 11:22 am

a orietujeci sie czy sa podkladki ;P gabarytowo wieksze? ;) przy moim sens w grach, potrzebuje conajmniej podkladki 50x50cm :P jak nie wiecej.... a srednio widzialem ze normalna podkladka ma z 25cmx25cm max. :P
kogucik - Wto Kwi 18, 2006 11:32 am

Ja mam taką ogromną - ciotka jest lekarzem i dostaje gadżety z firm. Taka wielka i samoprzylepna. Zaraz zmierzę ile ma i ci powiem :p Ogólnie to jest chujowa :D


Edit (po zmierzeniu)
38x57

luz - Wto Kwi 18, 2006 12:01 pm

http://allegro.pl/item987...la_graczy_.html chyba takiego czegos szukam pod g5. :>
kogucik - Wto Kwi 18, 2006 12:13 pm

Mam podobne deski do krojenia ;]
Adolf - Wto Kwi 18, 2006 4:23 pm

Nie masz racji Krib. Ksztalt musi byc ciagle zmieniany, bo inaczej sie chujowo gra. Ja zawsze jak kupie sobie nowa inna myszke, to dostaje powera i wpisy robie :D Tak to nie ma motywacji, a jest nowa fajna mycha widocznia z nowym wizualnym ksztaltem, to i czlowiek odrazu lepiej gra.
Kribol - Wto Kwi 18, 2006 4:44 pm

Cytat:
Nie masz racji Krib. Ksztalt musi byc ciagle zmieniany, bo inaczej sie chujowo gra. Ja zawsze jak kupie sobie nowa inna myszke, to dostaje powera i wpisy robie :D Tak to nie ma motywacji, a jest nowa fajna mycha widocznia z nowym wizualnym ksztaltem, to i czlowiek odrazu lepiej gra.


Mi sie to jakos zle widzi, ciaglezmienianie ksztaltow myszki powoduje jedynie oslabienie gry i probe przyzwyczajenia sie (czyt. powrotu do formy), widac nie trafiles na ksztal ktory by Ci podpasil w 100%, jedyne Twoje wpisy jakie widzialem to byle te ktore razem nabijalismy hehe. Ja na szczecie trafilem w ksztalt i zamierzam sie go trzymac.

btw. jak podkladka to tylko steel :!:

Adolf - Wto Kwi 18, 2006 5:02 pm

To my gramy razem? Musiales fejkowac za mnie, shame on you!
Moje wpisy sa po za highscores, ty tam nie masz dostepu niestety :D
Jak podkladka to tylko funC pad. Steel jest chujowy, ale przy okazji jazzy i kazdy go chce miec.
!

Kribol - Wto Kwi 18, 2006 6:20 pm

tak jak w przypadku myszek kwestia gustu, kazdy lubi co lubi..

btw.

Po co nabijac wpisy jak mozna zmienic plik na serverze?
A po co chodzic na pielgrzymki, skoro mozna pojechac..

rotfl niezapomniana noc ponad 2 h nabijania wpisa :)

Adolf - Wto Kwi 18, 2006 6:26 pm

No ja mysle ze bylo wiecej niz 2h, bo papierosow wypalilem na niecale 3h ;)
We are teh champions lawl.

Kribol - Wto Kwi 18, 2006 10:20 pm

Ponad 3h jeszcze lepiej , warto tez dodac ze to bylo 11111 hehe, a pozniej wzielismy sie z akolejne dwie mapy , dluga ciezka noc :D
pyz - Sro Kwi 19, 2006 6:25 am

ja juz z lenistwa stanalem w miejscu i +attack nacisnalem a mi dorzucali ammo i sami stawali pod railem lol :)
Kazwa - Sro Kwi 19, 2006 3:22 pm

Ta, to byla meczarnia ... Fakt, wpadlam na koncowke, ale to donoszenie slugsow dla Pyza, zdazylo mnie zirytowac :P
Kazdy mial przydzielona role, hehe, ja szlugi zalatwialam ;)

pyz - Sro Kwi 19, 2006 5:18 pm

si, Kazwe juz mam sprawdzona jesli chodzi o dostarczanie wszelakich materialow :) "dziewczyny po cytryny!" :D
Tur!n - Sob Kwi 22, 2006 8:45 pm

elo moze ktos mial podobny problem albo wie ocb.
Mianowicie od kilkunastu dni moj komp samoczynnie sie resetuje. Nieregularnie. Sprawdzalem antivirami (avast/norton) i nyyyyc.
Ma ktos jakis pomysl czym to moze byc spowodowane? :|

kogucik - Sob Kwi 22, 2006 10:03 pm

Może w obudowie siedzi niedobry chochlik i ci bez przerwy resetuje?
Tur!n - Sob Kwi 22, 2006 10:05 pm

Nie mam obudowy, wiec odpada. :]
Prezes_Kiler - Nie Kwi 23, 2006 5:27 am

moze zasilacz nie wyrabia..
pyz - Nie Kwi 23, 2006 8:41 am

jak podkrecales jakies podzespoly, to je odkrec
Tur!n - Nie Kwi 23, 2006 9:28 am

nie mam jak sprawdzic czy zasilacz jest o.k. :roll: a mam podkrecona "ciut" karte graficzna moze w tym tkwi problem.
Thx za odpowiedzi 8)

vitez - Pon Kwi 24, 2006 11:05 am

Luz - 17calowa podkladka dla ciebie: http://h4g.pl/product_inf...c96a5f9e8a59e7a

albo wersja R (rough) ... zalezy czy wolisz bardziej czy mniej wyslizgane ;) , ja wzialem 14" rough bo ta 17" mi by sie na biurku nie miescila.

A co do myszek to bierz Razora... wszyscy maja Logitechy wiec trzeba sie czyms wyrozniac ;) . Ja mam G5 i jest miodzio :)

kazpex - Pon Kwi 24, 2006 12:53 pm

mi sie non stop wiesza komp w grach na GLu, takze rozumiem Twoj problem bo mam podobny (nic nie bylo podkrecane no chyba tylko srubka w obudowie :wink: )
pyz - Pon Kwi 24, 2006 4:55 pm

to sprobuj obnizyc taktowanie procesora na karcie graficznej

ja tak mialem kiedys z GeForce 2 Ti, na 400 MHz wieszal mi sie q2 - na 350 MHz smigalo pieknie. :)

serch - Sro Maj 10, 2006 9:17 pm

ile meczy graja druzyny przeciwko sobie w jednej rundzie w cb ?
raz czy wieksza ilosc ?

Matrix^^ - Sro Maj 10, 2006 10:08 pm

Raz :P
kogucik - Sob Paź 21, 2006 5:41 pm

Kurde nie moge ustawić sterownika na OpenGL. W katalogu głównym mam pliki:
3dfxgl.dll
nocheat.dll
pvrgl.dll
ref_gl.dll
ref_ncgl.dll
ref_soft.dll

Raczej nie jest to wina gry tylko ustawień mojej karty, bo ściągnąlem całkowicie nowego Q2 i dalej mam to samo. Przy odpalaniu jakiegos tam innego klienta wyskoczyla mi wiadomość, że nie mam włączonej akceleracji karty (Radeon 9600 PRO - sterownik mam najnowszy).

Co robić?

kogucik - Sob Paź 21, 2006 10:56 pm

Dobra... Działa.
SiDq - Nie Paź 22, 2006 8:34 am

Adolf jeśli masz linka do walki Nastuli z Barnettem to Ja bym prosił o niego :roll:
emilio - Nie Lis 12, 2006 4:48 am

jestes pojebany ze az boli
Killer - Nie Lis 12, 2006 8:01 am

???? pogjelo cie ? vote ban for emilio!
Bush - Nie Lis 12, 2006 6:05 pm
Temat postu: ma ktos jakies pomysly?
mam okacje kupic tanio:
AMD ATHLON 64 X2 4200+ 1MB 939
BUS SPEED HT2000MHZ MANCHESTER
ADA4200DAA5BV
COMES WITH AMD HEATSINK/FAN
i mam plyte gigabyte k8nsc 939pin
plyta obsluzy procek?

Prezes_Kiler - Pon Lis 13, 2006 6:43 am

tu http://forum.purepc.pl
na pewno beda wiedzieli ;]

pyz - Pon Lis 13, 2006 11:31 am

http://sklep.komputronik.pl

jest mozliwosc przy konfiguracji sprzetu sprawdzanie kompatybilnosci

SiDq - Sob Lis 18, 2006 12:06 am

NIE KLIKAĆ W LINK!!!!!!!!!!!!


warto przeczytać http://www.acbouquets.com/jak_to_bylo_15901.txt


Broń boże nie klikać w to gówno!
Dostałem coś takiego od koleżanki na gg, zobaczyłem, że po Polsku to odpaliłem.
Teraz nie dochodzą ode mnie wiadomości do ludzi na gg. Da się coś z tym zrobić czy reinstalka systemu musi być?

Matrix^^ - Sob Lis 18, 2006 9:42 am

Fajnie ze to napisałeś bo ja od wczoraj nie wiem czego nie moge gadać ;/
kaszub - Sob Lis 18, 2006 10:30 am

to robal ;)
sliczny i wypasiony robal

http://tiny.pl/r2g8

* mozna klikac na ten link do woli, to tiny z grup, zeby
nie podawac 7 linijkowego linka (bezpieczny)


to co podales to jest dokladnie to samo

<script language="JavaScript">
var onj_ksv = 0x7FFFFFFE;

<cut>

</script>
<script language="JavaScript">
if (navigator.appName=="Netscape")
{
document.location="frx.html";
}
</script>

Matrix^^ - Sob Lis 18, 2006 10:43 am

A wiesz jak go zabić ? :D
kaszub - Sob Lis 18, 2006 10:52 am

zmien klienta gg, moze pomoze ;)

shczerze nie mam pojecia, ostatniego robala
jakiego zlapalem wywalilem przez uwalenie
jego procesu i zwyczajne usuniecie z dysku
- tego nie mam pojecia, bo kod jest ladnie zamazany
i raczej bez symulacji zasyfienia nie da rady
dojsc jak i po co to komu.

poszukaj "dekompilatora" tego gowna a
dowiesh sie jak z tym walczyc :)

kazpex - Sob Lis 18, 2006 11:27 am

SiD niezle masz kolezanki co Ci świnie podkladaja :D
vitez - Sob Lis 18, 2006 1:47 pm

I wlasnie dlatego God bless NoScript w Firefoxie 8)
WoLF - Nie Lis 19, 2006 10:14 pm

Czesc:) mam takie pytanie;)
jak odpalam kompa to najpierow na czarnym ekranie pojawia mi sie cos takiego
"'Intializing Intel Boot Agent Version 2.2 Press CTR + S to enter into setup program":/
wchodze w to a tam jakies:

Boot Protocol: (PxE) (RPL)
PnP/BEV Boot: (Enable) (Disable)
Default Boot: (Local) (Network)
Local Boot: (Enable) (Disable)
Prompt Time: (2)(3)(5)(8)
Setup Message: (Enable) (Disable)
Power Mgmt: (ACPI) (APM)

nigdy takiego czegos nie mialem..a nic nie instalowalem:/ i nie wiem OCB :roll: heh..spotkal sie ktos z czyms takiem?:)

pyz - Pon Lis 20, 2006 8:34 am

nie naciskaj tego :) to jest onboard boot manager Twojej plyty glownej - aka przerost formy nad trescia jesli nie kumasz tego

pozatym to, use google™

vidmo - Pon Lis 20, 2006 10:24 am

to pewnie sa komendy które mozna wybrac zobacz czy mzoesz cos właczyc lub wyłaczyc , nie zapomnij zapisac ustawien jak zmieniasz ~!
WoLF - Pon Lis 20, 2006 2:46 pm

..w gogle szukalem...i nic na polskich stronach..a zrobilo mi sie chyba to po przejsciu do innej firmy internetowej..w sumie komp chodzi prawidlowo..:)..

Pyza.lwiem ze to menadzer..ale poprostu na jakiejs stronie przeczytalem ze to jakis wirus co z pewnascia jest bzdura hehe...ale poprostu zaciekawilo mnie to ze wczesniej tego nie mialem...<peAcE>

Matrix^^ - Wto Gru 19, 2006 5:29 pm

Szukam czegoś na temat " ochrona ludnosci cywilnej w mysli prawa humanitarnego" zna ktos moze dobre www gdzie jest cos na ten tamat ;)
kogucik - Wto Gru 19, 2006 5:44 pm

Nie będę oryginalny.

google!

SiDq - Wto Gru 19, 2006 11:23 pm

wlasnie kurwa! google! kurwa!
Prezes_Kiler - Sro Gru 20, 2006 3:45 pm

podręcznik od PO
wikipedia
Może coś z podręcznika od Wosu..

+ GOOGLE

shinoda - Czw Gru 21, 2006 9:45 pm

jest taka fajna strona...

nie wiem czy ktos o niej wspominal juz...


jak to szlo...

ggg... google.com

znasz?

:roll:

Joseph - Nie Lut 04, 2007 9:55 am

Ciekawe spostrzeżenie - może się komuś przyda.

Mam Radeona 9550 128/128
Na starych sterownikach [ati] mój Cel 2.4gh 1gb ram wyciągał oszałamiające 20-30 fps przy 640x480 ;-)

Pogooglałem i zmieniłem stery na Omega. FPSy podskoczyły znacznie. Ale zatrzymały się na 60 przy każdej rozdzielczości [no, 1200x1024 i niższe tylko sprawdzałem]. Pogooglałem dalej i wyłączyłem vSync, antyaliasing i filtrowanie anizotropowe. FPSy skoczyły nawet do 150 przy niższych rozdzielczościach. Ale.. [!!] .. skoczył też ping do 999 ;-) Przywróciłem Antyaliasing i filtrowanie do ustawień domyślnych i wygląda na to, że jest ok na razie - chociaż FPSy nieco spadły i w ferworze walki nawet do 60-80 spada.

Yokai - Nie Lut 04, 2007 10:15 am

ja mam Jarku to samo od lat..tez kombinowalem w podobny sposob jak Ty-efektow brak :| 60 fpsow to max ..nei wiem w czym rzecz..wiec olalem-pykam sobie tak jak jest... wkurwia co prawda, ale coz...moja kulka za 12 zloty i lacze tez wkurwia-takie zycie ;p

oczywiscie btw-gdybys jednak cudownym trafem znalazl rozwiazanie to napisz na gadu w czym rzecz ;)

serch - Nie Lut 04, 2007 11:49 am

wlasnie sciagam stery omegi zobaczymy jak to bedzie dzialac, najbardziej mnie wkurza to ze jak odpale q2/nocheata to uzycie procka skacze mi do 100% i po kulkudziesieciu minutach zaczyna tak mulic ze musze go wylaczyc i wlaczyc jeszce raz

oko 100fps'ow mam na gig 9550 128/128

Joseph - Pon Lut 05, 2007 4:45 pm

Hm... w pewnym momencie osiągnąłem 150 fpsów na timedemie. Ale tak jak wspomniałem ping mi wtedy wariuje.

Teraz kombinuję i jakoś wyciągnąłem ~90. Ciekawa rzecz, że przy 800x600 wyciągam mniej niż 1200x1204 ale to chyba przez to, że ta wyższa to natywna rozdziałka LCDków, zgadza się?

omen - Nie Lut 11, 2007 4:28 pm

jo ;)

potrzebuje pomocy, porady jaka karte graficzna kupic koszt 500-600 zl ;)

od razu jak ktos sie nudzi moze zlozyc calego cpu - fundusze 3k ;)


prosim o szybkom odpowiedz ;)

serch - Nie Lut 11, 2007 6:51 pm

[quote="omen"]jo ;)

potrzebuje pomocy, porady jaka karte graficzna kupic koszt 500-600 zl ;)

od razu jak ktos sie nudzi moze zlozyc calego cpu - fundusze 3k ;)


prosim o szybkom odpowiedz ;) [/quote]

grafe jak chcesz 500-600pln na AGP to
GeForce 7600GS Galaxy 256MB DDR3 1.2ns Zalman Edition, TV-Out, DVI, AGPx8
524PLN
tyle ze nie wiem czy warto inwestowac taka kase w grafe na agp, bo jak bedziesz wymienial procka/plyte to karty nie bedziesz mogl sobie przelozyc, bo nowe grafiki sa na PCI Express


rozumiem ze ma to byc maszyna do grania
na przyklad cos takiego:

Skład zestawu komputerowego
Lp. KomponentNazwa produktu Liczba szt. Wart. brutto
1. Procesor: Intel Core2 Duo E6300 1.86 GHz BOX (LGA775, FSB 1066, 2MB, 64-bit)
w.brutto: 715,00
2. Wentylator: BOX (komplet z procesorem) Inny/a
3. Płyta główna: Asus P5N-E SLI nForce650SLI, DualDDR2-800, SATA2, RAID, GBLAN, FW, ATX
w.brutto: 455,00
4. Napęd FDD: Brak - Wybierz
5. Pamięci: DDR2 1024MB 800MHz OCZ Special OPS (2x512MB, DualDDR2, CL5)
w.brutto: 381,00
6. Dysk twardy: Seagate Barracuda 7200.10 250GB, SATA/300, 16MB cache, NCQ (zapis prostopadły)
w.brutto: 294,00
7. Karta dźwięk.: Realtek ALC883 (zintegrowany/a) Inny/a
8. Karta sieciowa: Tak (zintegrowany/a) Inny/a
9. Karta graficzna: GeForce 7900GS Galaxy 256MB, DDR3, HDTV, 2xDVI, PCI-E (540/1500)
w.brutto: 669,00
10. Obudowa: Tracer Leol TRO-282 400W
w.brutto: 145,00
11. Monitor: Brak - Wybierz
12. Klawiatura:Brak - Wybierz
13. Mysz: Brak - Wybierz
14. System oper.: Brak - Wybierz
15. Drukarka.: Brak - Wybierz
16. Głosniki.: Brak - Wybierz
17. Inne dodatki:
Zasilacz do obudowy ATX 450W be quiet Straight Power E5-450W Ultra Ciche!
w.brutto: 288,00
18. Inne dodatki: Brak - Wybierz

Razem brutto: 2947,00zł
Razem netto: 2415,57zł

ewentualne zamiany, 2gb pamieci

vitez - Sro Lut 14, 2007 8:13 pm

Dorzucilbym lepsza karte muzyczna do powyzszego i ew. w ramach oszczednosci zmienil RAM na Kingston DDR2 2x 1GB 533MHz CL4 - zawsze to 1GB wiecej a na mocniejsze latwiej pozno zmienic.
kogucik - Nie Mar 04, 2007 3:06 pm

Ktoś zepsuł shoutboxa!!!
kogucik - Sro Mar 05, 2008 8:53 pm

LOL nie pamiętam tego wyższego posta. Zresztą ja nie o tym :P

Wienc tak: ma karte ATI Radeon 9600 PRO, ale nie instalował katalista, tylko czysty sterownik. Jak teraz ma wyłonczyć synchronizacje pionowo i inne takie. We właściwościach do ustawiania nic nie ma :/

Krsnick02 - Czw Mar 06, 2008 10:38 pm

Zapęwne ten ktoź muszi zaynstalofac katalysta ^^

Sory za orty etc, dopasowalem sie do przedmowcy ;-)

pietrucha - Pon Wrz 08, 2008 12:48 pm

zapodajcie jakiś adresy na działające serwery q2

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group