Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - idologie, subkultury, mniejszości narodowe etc ;)

SiDq - Wto Sty 18, 2005 7:15 pm

88 8)
Tur!n - Wto Sty 18, 2005 7:51 pm

Sidq napisales 88 :) a wiesz co to znaczy? :) Ósma litera alfabetu to H :)
i ogolnie przyjete zostalo ze 88 to znaczy HEIL HITLER!!! hehe :) moj text to takie btw. nie traktujcie go powaznie :) a zreszta whatever :) a i apropo ludziki posluchajcie sobie Konkwisty88,Honoru,White Pride World Wide :) to moze wreszcie co niektorzy (Wolf) przestanie mi tu nyggowac i zachowyac sie jak bialy czarnuch.

SiDq - Wto Sty 18, 2005 7:55 pm

Tur!n nawet nie wydajesz sobie sprawy jak dobrze wiem co napisałem... Po Twoich statusach wiem również, że Ty też jesteś w tym temacie, może, a raczej na pewno bardziej :wink:
WoLF - Wto Sty 18, 2005 8:03 pm

turin i tak Legion rulez...i ja nie jestem bialym czarnuchem :? nigdy sie za takiego nei uwazalem..wiec stfu :P nie obrazaj mnie i afroamerykanow :wink:


ja jestem tylko bialym old schoolowcem - funkowcem pozdro!

pyz - Wto Sty 18, 2005 8:03 pm

te, polski nazisto, żałuje, że nie żyłeś w w latach 30 i 40 .. może byś nie był takim debilem :/
SiDq - Wto Sty 18, 2005 8:27 pm

Pyz żył wie i jak to było... :wink:
Tur!n - Wto Sty 18, 2005 10:15 pm

Pyz jak nie wiesz o co chodzi to po co sie odzywasz? Masz mylne pojecie o tym czym jest obecnie NS wiec sie chlopcze nie wypowiadaj :)

No Sid nie wiedzialem =) hehe =)

Zreszta koniec "o pogladach" to nie o tym forum jak cos do mnie to na prv. zapraszam :)

pyz - Wto Sty 18, 2005 10:15 pm

interesowałem się trochę historią.. i żałośni są dla mnie debile, którzy krzyczą "nazi górą!", równie dobrze mogliby jechać do Iraku i walczyć po stronie Saddama :o
Tur!n - Wto Sty 18, 2005 10:28 pm

Oj pyzq :) interesowales sie historia to powinienes wiedziec o tym ze :) z gdyby nie 2 WŚ to mieszkalbys w tym momencie zydowskiej prowincji ktora szumnie nazywanoby :) POLSKA :) i Polacy byliby tylko wyrobnikami a zyd byl naprawde hojnym pracodawca :) po drugie czy nie stresuja cie widoki cyagnow :) ktorzy jezdza Merolami BMwicami :) a nigdy nie pracowali, uczciwie?U mnie sie to wzielo :) ta niechec do np. cyganuf z tego ze napadali na ludzi :) np. moja matke i text "dawaj kase albo cie potniemy" :) no ale sie zorganizowalismy :) i juz jest spokojnie :)
SiDq - Wto Sty 18, 2005 10:35 pm

U mojej ciotki na prowincji, że tak powiem dzieje się dokładnie to samo. Jeżdzą smrody i normalnie na gospodarstwa się wbijają gdy uczciwi ludzie ciężko pracują, aby utrzymać liczną rodzinę... Mi się wydaję, że już eot. :x
Adolf - Wto Sty 18, 2005 10:46 pm

Zydzi maja to do siebie, ze zawsze sie ich kasa trzymie, wiec nie widze problemu w mieszkaniu w prowincji zydowskiej ;P
Anyway, bez ideologi prosze .. to jest forum o ctfie, a topic o zupelnie czyms innym.

pyz - Wto Sty 18, 2005 11:57 pm

spójrz na polaków za granicą (hint: Niemcy "przyjedź do polski, Twój samochód już tu jest"). Więcej przykładów nie ma co podawać, bo wiadomo jak jest, ale do tego, by "bronić interesów polski" nie trzeba być nazistą, wystarczy być nacjonalistą. A jak Cię oni wkurzają, to spróbuj im coś zrobić :> Hehe, ciekawe czy którykolwiek z Twoich kolegów kiedykolwiek pomógł ciężko pracującej babci która z renciny nie jest w stanie się utrzymać i robi na straganie.. Nawijasz mi o gangsterach, że Cię denerwują, ojej.. a powiedz mi, co *TY* takiego robisz, by im przeciwdziałać, lub by pomóc innym? Zresztą, chcesz im przeciwdziałać? Dołącz do policji, do jednostek specjalnych czy cuś, wbrew pozorom, polska policja jest całkiem skuteczna :> Na pewno skuteczniejsza niż Ty i cały Twój wymysł "88, krew, honor, bracia!". A jak nie interesuje Cię to, zajmij się polityką i przeforsuj nowe ustawy prawne, zwłaszcza przyspieszenie sądownictwa i uproszczenie pracy policji która, niestety, ma bardzo związane ręce przez prawo :) Jeśli chcesz na ten temat podyskutować to zapraszam do osobnego topicu, Adolf ma racje, że nie o tym topic, a na takie dyskusje zawsze jestem otwarty :>

[jutro wszystkie te posty znikną lub zostaną przeniesione do wydzielonego topicu]

Grzdyl - Sro Sty 19, 2005 12:48 am

mala uwaga... nie mozemy uogolniac patrzac na jednostki... wszedzie (zydzi cyganie niemcy irakijczycy polacy amerykanie i inni) znajduja sie osoby ktore sa przeciwienstwami i w stosunku do innych nacji i w stosunku do uczciwej pracy... poznajac jednego cygana ktory kradl/mordowal nie mozesz powiedziec ze wszyscy cygani sa tacy sami bo idac dalej tym tokiem myslenia przechadzajac sie np obok sklepu osiedlowego z tanim winem mozesz powiedziec ze wszyscy polacy (tak znowu zapisalem z malej litery zeby polozyc nacisk nie na narodowosc tylko na cywilizacje/ludzi) pija tanie wino... uogolnieniom mowimy stanowczo NIE!

co do mniejszosci... bo i cyganow i zydow (czy wietnamczykow - lub - tutaj mozna uogolnic bo mowimy o cywilizacji posiadajacej swoje okreslenie przez geograficzne polozenie - azjatow/azje) w polsce powinnismy traktowac tak samo jak inne kraje/panstwa ktore traktuja i toleruja mniejszosci w swoich granicach... popatrzmy na niemcow i mniejszosc turecka czy polska... anglikow i caly mix narodowosci... francuzow i afrykanczykow... hiszpanow i jw. czy wreszcie amerykanow ktorzy w gruncie rzeczy sa po czesci wybuchowa mieszanka wszystkich nacji...
co do zydow... mowia ze kasa sie ich trzyma... osobisie bylem pewien tylko raz w zyciu ze mam stycznosc z zydem... robilem zakupy u czlowieka ktory "kochal pieniadze"... upadl mu bodajze grosik czy jakis inny miedziak ktory prezentuje niewielka wartosc ale ten czlowiek (i dlatego stwierdzilem ze on musi byc narodowosci zydowskiej) podniosl go... wyczyscil z kurzu... powiedzial cos do niego (!!)... i wrocil do tradycyjnego zapytania "moze cos jeszcze"... wiem ze ta hisotryjka w zaden sposob nie przykleja czlowiekowi etykietki ale zydow traktuje jako ludzi ktorzy kochaja pieniadze i pierwsze skojarzenie dotyczace tej osoby bylo oczywiste... druga sprawa ze ludzie z reguly zazdroszcza innym... skoro czlowiek ktory kocha pieniadze ma wiecej ode mnie to juz go nie lubie... nie dlatego ze on woli miec pieniadze przy sobie niz je wydawac ale dlatego ze ma wiecej ode mnie... do tego dochodzi odmienna kultura... inny - w tym wypadku - gorszy...
cygani... specyficzny narod... utrwalil sie stereotyp ze cyganie sa brudni (a to przeciez tylko charakterystyczny kolor skory) ze kradna (bo cyganka prawde ci powie i zrobi cie w jajo + gdzies kiedys mialem stycznosc z czlowiekiem ktory zostal napadniety przez cygana) ze sie obnosza ze swoim bogactwem... tu jest sprawa ciekawa bo cyganie mieszkaja nawet po kilka osob w jednym duzym pokoju... taki maja zwyczaj... lepiej sie czuja w grupie... i te pieniadze ktorych nie wydadza na mieszkanie moga zainwestowac np w bmw... i ten sam dodatkowy powod inna kultura/jezyk/styl ubierania sie itd...

nie ma sensu opierac sie naporom odmiennych cywilizacji bo z tego powodu predzej nastapi koniec naszego swiata spowodowany wojna atomowa niz zatrzymanie normalnego biegu rzeczy czyli migracji cywilizacji... kiedys nie bylo wielkich stanow zjednoczonych... kiedys imperium rzymskie bylo prawdziwym imperium... alexander... rosja... tylko mnozyc przyklady... to ze powiesz Polska dla Polakow nic nie bedzie znaczylo bo nie zatrzymasz wschodu slonca... ja sam pol zartem pol serio uwazam ze za kilka/kilkanascie pokolen moje pra (pra) wnuki beda mialy domieszke krwi azjatyckiej (konkretnie chinskiej) bo za jakis czas zabraknie dla nich tam miejsca i beda szukac innego domu/innej ojczyzny... czy jestem w stanie sie temu przeciwstawic? odpowiedz jest oczywista... to naturalna kolej rzeczy... albo to zakceptujesz albo zostaniesz odlutkiem widzacym wszedzie ukraincow czy zydow... historia historia ale glownie po to zeby wyciagac wnioski a nie nabierac uprzedzen...

Adolf - Sro Sty 19, 2005 12:55 am

uhm ... tyle wypocin, a jutro bedzie tu czysto :)
tylko ze takie rzeczy to powinienes tlumaczyc turinowi z pks, a nie nam ;P

Kumanus - Sro Sty 19, 2005 10:11 am

Cytat:
równie dobrze mogliby jechać do Iraku
:D
a ty grzdyl dawaj jakies skrocone wersje :)

Grzdyl - Sro Sty 19, 2005 11:32 am

adolf jest wielu ludzi ktorzy mysla tak jak ty myslisz ze turin mysli... ;) poza tym pisze to tutaj zeby jak kogos kiedys najda jakies watpliwosci to moze przeczytac co na ten temat maja do powiedzenia inni right?

kumanus skroconej nie ma... to tak jakbys chcial powiedziec ze Polska zostala ochrzczona w 966 a pozniej prezydentem byl kwasniewski...
jezeli chcesz wiedziec jakie jest moje zdanie i ewentualnie zabrac glos w dyskusji musisz przebrnac przez lekturke... ;)

pyz - Sro Sty 19, 2005 5:09 pm

za dużo tekstu :) nie chce mi się czytać.. Adolf jak przeczytasz to daj znać czy się szykuje jakiś flame, jak nie to odpuszczam sobie ;)
Grzdyl - Sro Sty 19, 2005 6:47 pm

nieee...
nie moze byc...
wreszcie spoobalo mi sie twoje dzialanie jako moderatora...
chyba pierwszy raz w zyciu...
keep up the good work... ;)

gacu$ - Sro Sty 19, 2005 9:59 pm

95% Manhatanu należy do żydów i japończyków i każdy ma to w dupie a wy sie martwicie ze jakby nie było 2 wojny światowej to by kilku żydków w polsce kasy wiecej miało ;] jako ciekawostke dodam ze moi kumple ostatnio sie zainteresowali tymi poglądami antysemickimi i twierdzą że żydzi mają większość genów dominujących i by zrobić z żyda normalnego białego trzeba 14 pokoleń , podobno by z mużyna zrobić białego trzeba 6 pokoleń , pozatym podobno Jezus nie był z Nazaretu ( w hebrajskim nie ma samogłosek) tylko z czegośtam na "N" (nie pamietam) a to było plemię -ludność tępiąca żydów ... a ja mam to w dupie i se w quaka gram ;]
Tur!n - Sro Sty 19, 2005 10:10 pm

Wlasnie pyzq :) robi sie pomaga ,sie rencistkom i innym ludziom :) Cyganeria nie szaleje jak kiedys :) slyszales o Combat 18? Ty pyzq pijesz przed komputerem ale niektorzy wychodza np. do barowy :) i gwarantuje Ci ze wkurwialoby Cie kilku ciemnych ktorzy napierdalaja na caly glos w niezrozumialej mowie i uwazaja sie za niewiadomo co :) btw. pierdoli mnie czy Polacy kradna w Niemczech, mnie interesuje to co sie dzieje u mnie na dzielnicy w moim miescie, to co widze.
zreszta nie kce mi sie tu wdawac z w dysputy :) na tematy ideologiczne :) jak dla mnie eot.

WoLF - Sro Sty 19, 2005 10:17 pm

..hmmm no ja nie wiem...ja slyszalem o Combat 56...sztuka zabijania....niedlugo bede mial to w szkole wiec sie okaze:) czy fajne..narazie ju -jitsu rulz..i Mistrz PopieLa :)
pyz - Sro Sty 19, 2005 10:21 pm

Turin, ajt, 24/7 komputer, ctf.pl/forum i w ogóle, to moje życie.... feed me!

Ale szkoda, że nie chcesz na ten temat podyskutować :> miałem nadzieje, no cóż, nadzieja matką głupich :>

Kazwa - Sro Sty 19, 2005 11:17 pm

;)
kozako - Sro Sty 19, 2005 11:45 pm

Polska dla Polakow, Ksiezyc dla Ksiezy !!!!
Sensei - Czw Sty 20, 2005 12:02 am

Znalazłem bardzo interesującą rozmowe na ten temat:
http://users.nethit.pl/forum/read/pietro/2065618/
Widze że chłopaki z q2 też się udzilają :wink:

Cytat:
narazie ju -jitsu rulz..

Chyba brazylijskiego nie trenowałeś :twisted:

szyna^ - Czw Sty 20, 2005 1:37 pm

a ja jestem czarny ;O
Yokai - Czw Sty 20, 2005 4:43 pm

pewnie Cie ksieza ze skory nawet jush calkiem obdarli :wink: ...wkoncu przeciez ostatnio zaczeli chodzic "po kopercie" ;p...no ale w naszym kraju tak jush jest- "Bog dal-ksiadz wzial...."
Grzdyl - Czw Sty 20, 2005 4:46 pm

szyna... sprobuj mydla... ;)

albo nie mecz go juz tak... :lol:

Grzdyl - Czw Sty 20, 2005 5:02 pm

http://www.albinoblacksheep.com/flash/war.php

bo przeciez to i tak nie ma sensu...

duke - Czw Sty 20, 2005 6:21 pm

prawdziwi NR i NS sluchaja black i heavy metalu ; p
pyz - Czw Sty 20, 2005 9:46 pm

tak jak dresy
Dev - Pią Sty 21, 2005 7:58 am

[quote="Tur!n"]Sidq napisales 88 :) a wiesz co to znaczy? :) Ósma litera alfabetu to H :)
i ogolnie przyjete zostalo ze 88 to znaczy HI HITLER!!! hehe :) moj text to takie btw. nie traktujcie go powaznie :) a zreszta whatever :) a i apropo ludziki posluchajcie sobie Konkwisty88,Honoru,White Pride World Wide :) to moze wreszcie co niektorzy (Wolf) przestanie mi tu nyggowac i zachowyac sie jak bialy czarnuch.[/quote]

Hi Hitler ? moze od razu Hello Hitler albo Howdy Hitler ? ;d
"Heil Hitler" jesli chodzi o scislosc Turinie :>

pyz - Pią Sty 21, 2005 1:04 pm

To NS, NR i "Combat 18". Nie poprawiaj go bo Cię rozpierdolą tak jak cyganów. :(
WoLF - Pią Sty 21, 2005 5:22 pm

..a Sram na Skinow kurwa mac jebanych nazistow..co z tego macie...nacjonalisci rozumiem...ale nazistow DO GAZU!!!! :lol: :lol: :lol:
Dev - Pią Sty 21, 2005 9:17 pm

WolF jak smiesz byc tak nietolerancyjny ? ;D zlinczowac go publicznie za brak tolerancji !! =]
Grzdyl - Pią Sty 21, 2005 10:24 pm

a Harry (Potter ;) ) który biega ze swastyka?

(Cheeba Cheeba)
:wink:

pyz - Sob Sty 22, 2005 8:33 am

ja ostatnio Harrego Pottera oglądałem jak go ścigał więzień Azkabaanu czy jak to się tam pisze, fajne story :) a sam Harry mówił, że trochę podkurwiony był w tym filmie bo zamiast coli to jakaś syfna pepsi była na planie i jeden wielki przypał z tego wyszedł.. ale spoko, damy rade :)
Tur!n - Sob Sty 22, 2005 3:31 pm

hm to moze ja cos wyjasnie, ja nie jestem NAZISTA, jestem narodowym-socjalista, co jakby nie patrzec jest naprawde duza roznica. Nie stawiam na piedestale Hitlera Goeringa Himmlera,wiem jakie oni mieli plany wobec Polski, mielismy byc darmowa SILA ROBOCZA, to wszystko wiem. Ale narodowy socjalizm nie jest pro-Niemiecki, jest przedewszystkim pro-Polski i pro-Europejski.Wzoruje sie on na Niemieckich (z okresu 3 Rrzeszy) haslach z kilku wzgledow,staly sie one uniwersalne dla celgo ruchu NS na swiecie, co konsoliduje ten ruch.To ze po krotce "nie przepadam" za cyganami .itp wynika z mojej ksenofobii i obawy o dalsza przyszlosc Europy.To co sie dzieje w Francji,kilka milionow, murzynow, czy tez w Austrii a dokladnie w Wiedniu gdzie 35% mieszkancow to turcy, czy tez (inny kontynent) w Ameryce, do czarnej dzielncy gdy wejdzie bialy to raczej z niej nie wyjdzie. Boje sie o to ze w nidelugim czasie Europa zostanie calkowicie zalana imigrantami z Turcji z Algierii...ze biali beda niedlugo malym procentem wszystkich mieszkancow Europy. Stopien prokreacji u Bialych (gdzie jest w wiekszosci planowa rodzina i dba sie o porzadny byt dla niej to 2 dzieci) a murzyni srednio 5-8.Boje sie o to ze Europa przestanie byc Europa a jakims AfrykoAzjatycko zlepkiem gowna.
SiDq - Sob Sty 22, 2005 3:36 pm

Turin :wink: Dojebałeś :wink: Ale to święta racja... :twisted:
pyz - Sob Sty 22, 2005 4:04 pm

To zamiast walczyć z emigracją, postaraj się zrobić coś, by oni nie musieli emigrować ;-) Po co walczyć ze skutkiem, skoro można walczyć z przyczyną? Think about it...
WoLF - Sob Sty 22, 2005 4:05 pm

...tez sie z tym zgadzam..bo nie ukrywajac jestem nacjonalista w pewnym sensie:)))..ale mi chodzi o nazistow..jest kilku w moim miescie:D..ale niewazne.....jestem tolerancyjny..hehe ale rumunów (cyganow)...i paru innych nie zniese:) ale nazistow i niemcow pidole! oo tak o
Kumanus - Nie Sty 23, 2005 10:41 am

przyczyna jest taka ze europa jest fajna .. wiec zrobmy tu 1 wielki syf i po problemie ;)
Prezes_Kiler - Nie Sty 23, 2005 11:55 am

a da sie zrobić jesczze większy ?
Adolf - Nie Sty 23, 2005 12:21 pm

Da sie .. trzeba tylko wypuscic turinow na ulice ;P
duke - Nie Sty 23, 2005 12:52 pm

<lol2>
heAVEn - Czw Sty 27, 2005 9:39 am

.... graffiti naszym bulu rytuałem, malowanie mórów i wagonów ...
Magnus - Czw Sty 27, 2005 5:02 pm

Teraz to LOLROTFL!! i "murów" jak coś.
vitez - Pią Sty 28, 2005 4:25 pm

Cytat:
Teraz to LOLROTFL!! i "murów" jak coś.


i bólu :roll:

Magnus - Pią Sty 28, 2005 4:44 pm

faktycznie :P :wink:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group