Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Dlaczego tak jest ?? Dlaczego jestescie jak marionetki ??

PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 9:04 pm
Temat postu: Dlaczego tak jest ?? Dlaczego jestescie jak marionetki ??
Ludzie co sie dzieje na naszej scenie ???
wkooriwam sie delikatnie mowiac jak widze paru panow (xywy beda pozniej) ktorzy przechodza z klanu do klanu.
Co jest z Wami ?
Sid ....do Ciebie mowie glownie !!
Co Ty opowidasz tym ludziom ?
zerknijcie na sklad >>
Najpierw afera z ryqiem, ktory ostatecznie jest u nas bo chlopak z Speed cos zle zrozumial i dopisal go do siebie, nastepnie chrom...z tego co pamietam gra w RC ..pozniej lechone...z tego co wiem do dzis byl u nas.
Gadam z lechonem ..mowi ze odchodzi bo malo gramy...ja mu mowie ze liga sie zacznie CB sie zaczyna to pogra...za w >> nie bedzie mial tylu meczy...ze nie graja w CB a tu nagle slysze ze jednak sid ma dopisac sklad...a raczej gada tam z kims...kurwa mac czlowieku
co to za klan ?
ilu masz ludzi ?
4?
5?
ile wytrzymacie ?
miesiac ?
dwa ?
po co to wogole ?
chcesz wezme Cie do sta (choc nie wiem po co)

Czemu sie zachowujecie jak 5 latkowie ?
mam sie zachowywac tak samo ?
moze dzis zmienie sklad 1 i 2 ?
moze za tydzien w 2 kolejce zagram odwrotnie bo czesci ludzi nie bedzie?
po cholere robicie zamiesznaia ?
po cholere niszczycie cos co inni chca budowac?

Sid zastanow sie co robisz...zastanow sie kto z Toba i gdzie gra
ohhh rece mi opadaja

ziomek - Wto Sty 25, 2005 9:10 pm

ja pierdole chca odejsc to niech se odejda.To jest gra w ktorej mozna to robic
Kribol - Wto Sty 25, 2005 9:10 pm

zgadzam sie z pampersem :roll:

edit: rezor nie wcinaj sie

PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 9:14 pm

[quote="ziomek"]ja pierdole chca odejsc to niech se odejda.To jest gra w ktorej mozna to robic[/quote]

jak by kazdy zachowywal sie wlasnie tak jak piszesz (tak jak pisze nastolatek-13 chyba latek) to wogole pojecie klanu nie mialo by sensu

Po co ludzie lacza sie w grupy -"klany" ?
po co graja miedzy soba ?
ohhh czemu na scenie mamy tylu ****** malolatow ?

WoLF - Wto Sty 25, 2005 9:15 pm

....hmmm..cos o tym wiem i zgadzam sie zPielucha w 100%....chlopak zrobil 2 sklady..i heaven byw w 1!!!!..a teraz co...nagle sobie idzie do >> bo mu zakrecili cos w glowie...tak samo bylo u mnie..no ale ja rozumiem...moze najlepsi nie jestemy...to sobie poszedl..chodz bylo dobrze..i sie wszystko ustabilizowywalo..az tu nagle Cazwa...zajebala mi leszka...pozniej go wyjebujala...pozniej znowu poprosil mnie abym mu pozwolil grac w sm..a pozniej za pare godzin trafil do STayyyyy brak slow!..teraz jest wspeed...pojutrze bedzie w DC..pozniej w kg...pozniej w pizdzie..sorry ale to jest nienormalne...zachowanie.. :wink: ....tak samo ludzie ktorzy niszcz inne klany po to aby ich byl lepszy....ja poprostu na to sram...tak ludzie ode mnei odchodza ale sie przyzwyczailem....nikogo nie zaluje..bo wiem ze tylko prawdziwi zostana...bo robia to dla zabawy..choc nieraz sie wqrwiam ja przegrywamy..to nadal wierze...wierze w NAS!!!...bo na koncu juz zostana tylko Ci najlepsi..i najpewniejsi..na ktorych bedzie mozna liczyc....i to sie liczy...!

moze by wymyslij jakies kontrakty..hehe jak wbijasz do klanu to dopiero za 3 miechy mozesz od niego odejsc :lol: :lol: :lol:

przynajmniej niekotrym osobom by sie to przydalo....bo ich zachowanie jest gorsze od przedszkolakow :evil: :?

PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 9:17 pm

moze inaczej zrobic ...moze jakies zakazy ....ciekawe co by zrobil >> gdyby bana dostali ich zawodnicy ze wzgledu na "niewiernosc" :)
SiDq - Wto Sty 25, 2005 9:22 pm

omg :wink:
Kazwa - Wto Sty 25, 2005 9:22 pm

Ale wiesz Pieluch .. to od CL'a zalezy czy umie przytrzymac ludzi w klanie i od niego zalezy, aby odpowiednio ich motywowac i przygotowywac do gry .. Ludzie of korz, tez musza byc wiarygodni i godni zaufania, ze po tygodniu nie 3mychna ci do lepszego klanu .. Majac 18 ludzi w klanie [tylu wyliczylam na stronie sta.ctf.pl] nie dziw sie, ze niektorzy kca pograc .. bo nie specjalnie im sie kce grzac lawe albo grac w 2gim skladzie [gdy widza okazje zagrania w 1wszym, nie zawsze lepszym-klanie] ;)
PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 9:23 pm

nic wiecej nie potrafisz pwoiedziec ?
Tyle tylko w Twojej glowie siedzi ?
wiesz wogole co ten skroot znaczy ?
ile Ty masz lat wogole ?

wiadomo do ktorego czlowieka to :)

PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 9:28 pm

chca pograc totez dlatego 2 sklady zrobilem
mamy 2 clow, 3 innym ludziom dalem mozliwosc umawiania meczy
czego chciec wiecej ?
czy ja musze byc zeby sta gralo ?
Uwazasz sie za dobra CL'ke ?
z takimi ludzmi jak masz w klanie to nawet sid peweni by sie za dobregbo cl'a uwzal :)

SiDq - Wto Sty 25, 2005 9:29 pm

Pielucha... wiem bardzo dobrze co ten skrót oznacza, a spójrz na to ze strony graczy. Jest u was tak jak Ola mówi 18 osób, ok rozumiem, macie 2 składy, a co z pozostałą ósemka?która nie ma miejsca? To, iż masz w klanie tyle osób to nie jest ewentualnie moją winą... Nie obarczaj mnie także tym, że Heaven odszedł, zrobił jak chciał, nie ma przecież 10 lat. btw. Wolf Ty mówisz tutaj o kontraktach? Ta gra jest for fun, więc nie rozumiem za bardzo Twojego postępowania. Każdy chce grać i każdy również pragnie być jak najlepszym i być w składzie z jak najlepszymi graczami...
PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 9:33 pm

z 18 osob odlicz orlana, venita itp...polowa jest na stronie bo jest grajacych staskow jest okolo 12-14 to za duzo jak na 2 sklady ?
wg mnie w sam raz
bo moge sie zalozyc ze Wy ...po 2-3 rundach ligi gdy sie okaze ze nie mcie skladu po prostu sie wycofacie...

SiDq - Wto Sty 25, 2005 9:38 pm

Pozwolisz, że to będzie moim problemem? A obiecuje Tobie, iż się nie wycofamy. Gracze na scenie mogą robić to co im się jawnie podoba, to, że niektórzy zachowują sie jak typowy wagabund, robią wędrówki z klanów do klanów to jest wyłącznie ich interes, a w owym przypadku sprawą CL'ów, czyli Twoim jak i również moim jest to, aby pozostali w klanowych szeregach danego CL'a jak najdłużej...
heAVEn - Wto Sty 25, 2005 9:38 pm

pfff wolf kto kogo prosił zeby powrocic :!: :?:
heAVEn - Wto Sty 25, 2005 9:43 pm

wez sie niewydurniaj wolf ... od kad odszedlem od ciebie to srasz na mnie z gory (chuj z tym) .... ambicje lepszej gry trzeba przedkladac nad klan ?
Kazwa - Wto Sty 25, 2005 9:56 pm

Kurde Pieluch, tlumacze Ci tylko dlaczego ludzie tak postepuja .. Nie czepiaj sie inv. bo to nie zabardzo Twoja sprawa :/ nikogo Ci nie podebralam, zalozylam nowy klan i wierze, ze dlugo wytrzyma :) A to, ze zrzesza tego kogo zrzesza, to juz nie twoj deal .. nie bede sie rozpisywac jak powstalo inv, ale juz od polowy CB planowalam zalozyc klan.. I wierz mi, ze tylko 1 osobe namawialam do zmiany barw, wiekszosc sama sie zglosila, a nawet 1 odmowila :) A to, ze nie kcemy miec 15 osob w klanie, to tylko i wylacznie nasza wspolna decyzja [to nie ja podejmuje wiekszosc decyzji, konsultuje sie z chlopcami :)] zeby zapobiec takim akcjom jakie maja miejsce z odchodzeniem, np. jak w Twoim klanie, gdzie ludzie wyczuwaja szanse zagrania w lepszym skladzie.
WoLF - Wto Sty 25, 2005 9:58 pm

...co do kontraktu sidzie...to chyba wiadomoz e to zart..ale chyba malo bystry jestes...a co do Ciebie heaven to wcale na Ciebie nie sralem..jak odszedles..pare razy puscilem na ciebie sika prostego bo mnie wqrwiles...bo nawet nie raczyles nic powiedziec tylko smigales zadowolony po serwach..i dopiero sie dowiedzialem od innych osob a od Ciebie na koncu...a czy do Ciebie cos mialem..gowno robisz co chcesz..ale teraz to juz przesadzasz.....graj gdzie chcesz..hmto....ale najpierw pomysl jakie beda tego skutki zanim cos zrobisz! :wink:
PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 10:00 pm

ja sie wcale nie czepiam wrecz przeciwnie...pisze ze kazdy by sobie poradzil z tak powaznymi i zdecydowanymi ludzmi jako CL
Gratuluje i zazdroszcze Ci skladu Olu

Kazwa - Wto Sty 25, 2005 10:03 pm

A czemu mi zazdroscisz? Zazdrosc, ze zebralismy sie w kupe i gramy w jednym, prawie zgranym, teamie :)
PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 10:05 pm

bo ludzie w miare powazni :) - tylko malo :/ to jedyny minus
Kazwa - Wto Sty 25, 2005 10:07 pm

Hehe, wuasnie plus :) Ale dobra, pogadamy na gg, bo czuje, ze zmonopolizowalismy ten topic .. i co tam wolf? :P
Słomiany)_BoY - Wto Sty 25, 2005 10:15 pm

Pieluch ma racje zbanowac takich co robia zamieszanie...Wiem cos o tym bo sam tego doswiadczylem...Nie lubie takich sytulacji....


BAN BAN BAN DLA TYCH CO ROBIA ZAMIESZANIE!!!!!!!!!!

SiDq - Wto Sty 25, 2005 10:36 pm

Po co Ty zakładałeś owy topic ? :? Jakoś Ja tego pojąć nie potrafię... Najpierw snujesz jakieś aluzje do mnie, a następnie Kazwa zaczeła mnie trochę bronić i już nagle zmieniasz temat na ludzi mało poważnych? Rozumiem, że w tej chwili mówisz o tych co zmieniają klany, że są ludźmi mało poważnymi... ? Mogą być poważnymi, ale zarazem chcą grać trenować i stawać się coraz lepszymi. "bo ludzie w miare powazni Smile - tylko malo :/ to jedyny minus" - Zastanów się sam czego chciałeś dokonać zakładając ten topic :? .
heAVEn - Wto Sty 25, 2005 10:45 pm

WOLF >> bede robic co bede chial bo jestem soba a nie Toba, i ciekawe w czym kurwa przesadzam ? ze zmieniam tak klany o to Ci chodzi, astanow czy to jest Twoja sprawa czy moja od kogo odchodze i gdzie ide ?

Słomiany >> nieliz tak dupy STa zbytnio ;P

SiDq - Wto Sty 25, 2005 10:45 pm

btw. Ode mnie eot. już w tej sprawie. Jak będzie? Zobaczymy. To wszystko wyjdzie w praniu. gl in ligue
PIELUCHA - Wto Sty 25, 2005 10:48 pm

nie widzisz pytania w topicu ?
malo wyraznie zadane pytania ?
czlowieku nie ludzie malo powazni...widzisz taki znak interpunkcyjny jak "-" ?
pisalem ze malo ludzi w miare powaznych ale nie o tochodzi.
Jedyne co chce osiagnac przez ten topic to dac do zrozumeinia nastolatkom takim jak Ty ze robienie tych rzeczy- czytaj przechodzenia,odchodzenia itd - jest malo powazne.
Czym Cie Kazwa bronila ?
bo chyba niedowidze..

Kazwa - Wto Sty 25, 2005 10:57 pm

Ja nikogo nie bronilam :) wyrazilam swoje zdanie tylko ..
WoLF - Wto Sty 25, 2005 11:02 pm

...slomiany niezly lolek...hahaha...nawet dokladnie pewnie nie wie o co chodzi..a wypowiedziec sie chce..nigdy go nie wiedzialem przyszedl po przerwie i on tez doswiadczyll..slomiany lolku...nie pucuj sie tak!! chyba ze chcesz w haremie wyladowac:))))) :?: :lol: :lol:

P.S hEave daj spokoj...ja powiedzialem co wiedzialem Ty tez..i tyle nie chce sie z Toba klocic..bo nic i tak nei osiagniemy..rob co chcesz jasne...Twoja sprawa ja nic do Ciebie nie mam oprocz tego ze malo zdecydowany jestes:)).....i to denerwuje :twisted:

brzoza - Wto Sty 25, 2005 11:27 pm

<szyna mode>
w00t!
</szyna mode>

heAVEn - Wto Sty 25, 2005 11:38 pm

malo zdecydowany to ja jestem od zawsze ;]

ok >> peace Wolf

pyz - Sro Sty 26, 2005 8:08 am

dużo pierdolicie... spójrzcie na ewc/S ;-) czy nasz skład się "drastycznie" zmienił w ciągu.. 2 lat? nie :) a czemu nie? bo nie bierzemy do klanu pierwszego lepszego gracza, nim kogoś weźmiemy, to najpierw go poznajemy i potem zastanawiamy czy warto.. :) ot taka mała drobna sugestia dla CLów... :) "nie patrz na skill, patrz na charakter, jeśli chcesz klan, a nie bande matołów krzyczących 'ta kurwa mnie zabiła!'"

pzdr.

SiDq - Sro Sty 26, 2005 10:08 am

Ja już się wyraziłem, że z mojej strony koniec! :?
btw. Pieluch, ale małolatek czy tam nastotolatkiem jak Ty to napisałeś to Ja nie jestem... Przykro mi :wink:

luz - Sro Sty 26, 2005 11:36 am

wy to macie problemy... ;) jedni poluja na malpki azjatyckie zeby miec buty, ladny szlafrok, i troche "bebechow" do zjedzenia, a wy placzecie bo ktos przeszedl do innego klanu. Ja jako szefu powiem wam rokowania:
- inv = gumisie ;) powalcza powalcza i wszystko do starego wroci. ;)
- sta = zaduzo tego miesa macie, wez ze wywal polowe niech odzielny "klan sobi zrobia" ;)
- >> = 3-4 no gora 5 kolejka tego nie bedzie. ;) ( to cos ala Kucyki )
- sm = wolf jest CL- wiecej nie trzeba mowic POZDRO WOLF ZIOMIe JOŁ.

Robicie SHOW o nic praktycznie, ;) tak gdzie nie macie problemu, stwarzacie go. Panowie, i ty Olu - spokojnie, czerpcie z tego przyjemnosc bo po to to jest, a nie wrzaski, klotnie - przciez juz nie jestesmy "rezory" ( pozdro ziomek! ;) ) zeby sie o takie cos rzucac, no ladnie sie przeprsoci buzi w buzi, i na servery. ;)


pozdro,
luzu. ;)

pyz - Sro Sty 26, 2005 11:57 am

ni chu ja! inv nie jest jak gumisie.. gumisie powstały z wolnych strzelców (w większości) :-) my nie kradliśmy zawodników, no może poza podjebanym Karbonem z [sk] bodajże, albo [STa] wówczas? A tak to reszta noclan była lub sami chcieli do nas wpaść :-) a zaczęło się od świętej trójcy aka klp (kat, luz, pyz) ;D

penejro (c) Wujek Jamal.

Kazwa - Sro Sty 26, 2005 2:09 pm

Uh Uh Pyz, juz sie podnieciles? Nikt w inv nie jest 'ukradziony' oprocz Aciego, to sama przyznam. Reszta sama sie dolaczyla, opuszczajac inne klany na wlasne zyczenie. 1os/8 .. Stfu n00b =]
pyz - Sro Sty 26, 2005 3:13 pm

rotfl :) co nie zmienia faktu, że odeszli z jednego by dojść do drugiego.. a n00b, cię patykiem ;) szturcha, kobito.
Yokai - Sro Sty 26, 2005 5:57 pm

Pieluch...sama idea Twojego topicu jest dobra...ale obawiam sie ze do czesci 13-1* latkow to nie dotrze :/...oni wszystko wiedza nalepiej-a kiedy sprobujesz powiedziec cos co nie jest po ich mysli konczy sie to tekstem typu ssij....
cale szczescie ze wystepuja tesh ludzie normalni .... :wink:
a tak btw ...luz-napisales ze to ma byc zabawa....zgadzam sie w 101%.naprawde .ale czasem poprostu to przeradza sie w oslabienie..a nie przyjemnosc-wlasnie przez zachowanie kilku osob...wiesz zabawa to zabawa-to wlasnie powinno dawac q2..ale kiedy jakies najglupsze nawet i najprostsze zasady padaja...to zabawa konczy sie nerwica :wink: i niczym wiecej ;/

Prezes_Kiler - Sro Sty 26, 2005 6:20 pm

Moim zdaniem [w przypadku sta] niech wypierdalają lamuchy obojętnie gdzie. Zostanie ekipa która będzie chciała grać i będzie fajny klan. Żeby było śmieszniej to do tej pory jakoś nic na to nie wskazywało że będą jakieś odejścia skoro gramy tak średnio mecz na tydzien i nikt [przynajmniej mi nie mowil o jakichś planach odejścia]. Ale nie ważne.
Mi to obojętne czy klan ma 20 osob czy 5 byleby te osoby chciały grać i były poważne oraz konkretne a nie jakieś picze co zmieniają klan jak mają okres.
Wolę być może w trochę słabszym teamie ale z fajnym klimatem, gdzie ludzie się rozumieją niż z jakimiś plastusiami.

Tyle IMHO.

Adolf - Sro Sty 26, 2005 6:30 pm

Nie lubie tego.. ale urzekla mnie wasza historia :P
Czemu sprawy klanowe zalatwiacie publicznie ? Nie lepiej brudy prac na wlasnym podworku ?:)

pyz - Sro Sty 26, 2005 8:44 pm

to jest "napisz do Kasi" ;-)
PIELUCHA - Sro Sty 26, 2005 9:37 pm

jakie sprawy klanowe..niewazne
wazne ze mamy kilmat...i TS'a :)

Gość - Pią Sty 28, 2005 5:23 pm

pocałujta w dupe wujta !
Joseph - Sro Mar 16, 2005 2:55 pm

To w której kolejce ligi miał Speed się rozpaść ?;)
szyna^ - Sro Mar 16, 2005 6:51 pm

nie wiem ocb :>ale przylaczam sie do Adiego :P
sikor - Sro Mar 16, 2005 7:31 pm

" heh " wiecej nie powiem : >
chrom - Sro Mar 16, 2005 8:26 pm

joseph 3-4 no gora 5 runda juz jest 7 a my dalej dobrze sie mamy :twisted:
SiDq - Sro Mar 16, 2005 10:52 pm

B.dobrze :wink:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group