Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Profesionalna strona Ligi?

Kribol - Sob Sty 29, 2005 3:18 pm
Temat postu: Profesionalna strona Ligi?
Nie chcem sie zbytnio rozpisywac na ten temat, wiec odrazu przejde do watka sprawy. Czy znajda sie osoby chetne "podarowac" datek pieniezny wlasnie na profesionalna strone ligi (przyklad: http://q2pl.org/plq2/) . Kwota do uzbierania nie jest wysoka, wynisi 100zl, wiec najlepiej by bylo gdyby 10 osob zaoferowalo po 10zl byloby by to o wiele latwiejsze i szybsze rozwiazanie.

Lista Chetnych:
1. Kribol
2. Pielucha
3. SiD
4. Kat
5. Blade
6. Adolf
7. Kazwa
8. Vitez x2
9. Pyzmen

SiDq - Sob Sty 29, 2005 3:20 pm

Przyłączam się...
PIELUCHA - Sob Sty 29, 2005 4:05 pm

piszcie sie ludzie piszcie...boskrypt jest fajny...a napewno przyda sie na pozniejsze edycje...pelne statsy w nim...same zalety (w koncu pisany przez gracza-wie czego nam trzeba)
Prezes_Kiler - Sob Sty 29, 2005 4:52 pm

IMHO pomysł jest bez sensu ale jak chcecie płaćcie
WoLF - Sob Sty 29, 2005 5:03 pm

...hmmmm a gdzie to wplacac :lol: :lol: moze i bym sie dolaczyl i do kiedy to trzeba dawac:D
Kazwa - Sob Sty 29, 2005 5:25 pm

Hehe, 10 klanow .. dajcie spokoj, marnowanie kasy :)
Adolf - Sob Sty 29, 2005 5:28 pm

Hmm.. ciezko cokolwiek napisac na ten temat :) Z jednej strony taki skrypt to fajna sprawa, napewno duzo ulatwia organizatorom lig i nie ma bezsensownego tracenia czasu na tabelki / statystyki / itp. Ale z drugiej strony trzeba popatrzec na to ile osob gra jeszcze w ctf'a i czy to nie jest wyrzucanie kasy z bloto. W dm jest pelno klanow, maja pare grup czy tam dywizji i im napewno taki skrypt jest pomocy.. a w ctf'a ? 10 klanow czy nawet mniej :) Wiec zrobienie tabelek / statystyk dla 10 klanow to kwestia paru minut .. nawet jak to robi kompletny laik :)
Jak dla mnie to strona ligi moze byc na forum .. i to mi w zupelnosci wystarcza. Czytelne i szybko dziala, czego wiecej chciec ?
Anyway, 100zl to nie jest wysoka kwota, wiec moge sie tez dorzucic. 10 osob po 10zl ... bleh, mozna sobie odpuscic te 2 paczki papierosow hehe :/

sM.spider - Sob Sty 29, 2005 5:39 pm

a gdzie trzeba kase wysłać ?
PIELUCHA - Sob Sty 29, 2005 5:40 pm

pooki co trzeba zebrac chetna 10 osob a nie myslec gdzie kase wplacac ..prawdopodobnie jakies konto caritasu ;)
Kribol - Sob Sty 29, 2005 5:51 pm

Faktycznie klanow na scenie mamy malo, ale to chyba nie jest wystarczajacy powod by rezygnowac z tego pomyslu.. dlaczego mielibysmy nie miec profesionalnej stony ligowej jak to ma miejsce w dm'a?.. chyba jedynym powodem by zrezygnowac z tego pomyslu jest brak checi lklanow do grania a moim skromnym zdaniem tak nie jest :) . To nie jest az tak wysoka cena, a strona moze byc wykorzystywana przez wiele lat i rowniez do innych celow, z latwoscia mozna sluzyc rowniez jako servis informacyjny o rozgrywkach CTF na swiecie, sluzyc do innych lig wymyslonych przez graczy (hint shinoda) a nawet do zrobienie rozgrywek europejskich (pomiedzy Cup'ami cb). Zmuszac przeciez nikogo nie mam zamiaru.. nie znajda sie osoby trudno pozostaniemy przy tym co mamy.
Qnik - Sob Sty 29, 2005 7:14 pm

ee duzo 8) 8) 8) moze jakby wplacac po 2 zl albo po 5 to by cos z tego wyszlo..
SiDq - Sob Sty 29, 2005 9:00 pm

Qnik Ty komedi lepiej nie rób. Chcesz to wpłacaj nie chcesz to nie. Sam przelew na konto z innego konta kosztuje ok. 6zł. Więc jak chcesz wpłacić to zrób to, a nie targujesz się jak żyd na rynku... po 2zł? Daj Ty se lepiej spokój...
-rc-AZES - Sob Sty 29, 2005 9:25 pm

6 zl ? Ciekawe gdzie tak .. z tego co wiem, nie podam dokladnej informacji, ale to taki przelewik konto -> konto kosztuje z 1 zl :>
Btw. Kazdy pieniadz sie liczy nawet 2 zl .. krib tylko podal przyklad zebysmy sie zlozyli, ale po ile, to tyle ile kto moze dac .. nie koniecznie 5 zl, powtarzam kazdy pieniadz sie liczy

** jestem chory takze moge troche nie zrozumiale pisac **

SiDq - Sob Sty 29, 2005 10:38 pm

W Citibanku. Nadal jestem za tym, że znajdzie się 10 osób które wpłacą po 10zł. a przecież wpłacanie "grosz do grosza" to ma sens w akcji "podaruj dzieciom słońce"
Kribol - Nie Sty 30, 2005 1:41 am

Nie jestes w stanie wplacic 10zl / nie chcesz, wiec daruj sobie pisanie w tym topicu, juz zaczyna sie jakas niepotrzebna dyskusja na temat pieniedzy.
PIELUCHA - Nie Sty 30, 2005 2:40 am

btw
moze zrobic inaczej ?
mialo grac 10 klanow to dac jako wpisowe 10 Zeta od klanu :)
chyba jak by to rozlozyc na kilku/kilkunatu zawodnikow klanu wyszly by smieszne pieniadze...a gdyby pomyslec o tym ze 3/4 z bialego jest to zebrac je bylo by jeszcze latwiej...panowie zamiast na lolka na lige dajcie ;)

Grzdyl - Nie Sty 30, 2005 10:40 pm

ja pierdole...
szczerze? wyrzucona kasa w bloto...
poza tym pewnie jakis ziom to robi i brakuje komus na alkohol...
a czy scena bedzie sie jeszcze trzymala w takiej ilosci zeby ten "podatek" sie zwrocil? no ale przezylem duzo tutaj dlatego tez sie wpisuje... i chcialbym zeby moja xywa byla w fundatorach strony... ;)

[edited]
i z tej racji chcialbym miec jakis wplyw na to co sie bedzie pisalo na tej stronie... bo jezeli ja dam kase a ktos bedzie pisal paszkwile na moj temat to dziekuje za taki interes...

vitez - Nie Sty 30, 2005 10:43 pm

Cytat:
Wiec zrobienie tabelek / statystyk dla 10 klanow to kwestia paru minut .. nawet jak to robi kompletny laik :)

Problem w tym ze nikomu sie nie chce... a jak nikomu sie nie chce to trzeba inwestowac w gotowce, nawet dla tak malej ilosci... ale przynajmniej na dlugo wystarczy taki gotowiec i nie trzeba bedzie ciagle szturchac autora o updejty ;)

Cytat:
Anyway, 100zl to nie jest wysoka kwota, wiec moge sie tez dorzucic.

No wlasnie, pare zl a problem z glowy.

Cytat:

moze zrobic inaczej ?
mialo grac 10 klanow to dac jako wpisowe 10 Zeta od klanu


Ludzie gdy maja placic wpisowe to spodziewaja sie nagrod.

" Ze co? Nagroda ma byc "profesjonalnie wykonana strona Ligi" ? Nie wchodze w taki biznes, poszukamy darmowych Lig" ;)

Dlatego to raczej nie przejdzie.

Wpiszcie mnie wsrod sponsorow - na 20zl :P
(sie pracuje po skonczonej nauce to sie ma, a wy ziomki dalej krojcie
frajerow byle miec na piwo i fajki, az was kiedys zapuszkuja ;) )

Edited:
I z tej racji ze wiecej wplacam chce zeby Grzdyl nie mial dostepu do pisania na tej stronce bo zaraz zacznie jakies osobiste jazdy z podtekstami albo wprost do tych ktorych nie lubi :P

brzoza - Nie Sty 30, 2005 10:53 pm

omfg. n/c

pojebalo was ? po cholere wam "profesjonalna" strona ? dla ligii gdzie gra pare klanow, a i tak sama liga pewnie sie nie skonczy.

Scena jest na tyle mala ze, jeden topic, dobrze moderowany, jest w zupelnosci wystarczajacy. A jak potrzebujecie systemu newsow to doskonale do tych celow nadaje sie jogger.pl darmowy engine blogowy. Mozna dodawac newsy, komentarze i wogole. A na dodatek wszystko dostepne spod klienta jabbera.

Kombinujcie chlopaki, a nie wydawajacie kase na cos co jest wam absolutnie nie potrzebne i do tego substytut mozna miec za darmo.

to tyle.

SiDq - Nie Sty 30, 2005 11:37 pm

Vitez kurde! Zgadzam się z Tobą w zupełności... Grzdylu wybacz, chciałem zostać między konfliktami (pyz vs. Ty)po środku, ale chyba rozumiem czemu on tak Cie jedzie... Nie chciałem się wpierdalać z butami w czyjeś bagno, ale wybacz :!: Mówisz, że dasz te pieniądze. Ok. Wporządku. Ale człowieku !! Zobacz z jaką pretensją do świata Ty to mówisz!! Od razu, że ktoś sobie na alkohol te pieniądze weźmie!!Ja tam osobiście apeluje do Kriba, aby twoich pieniędzy nie brał, bo jestem pewien, że jeszcze znajdą się ludzie którzy wpłacą owy hajs, a nawet jak się nie znajdą to dopłacę sam resztę.
Kribol - Nie Sty 30, 2005 11:44 pm

Osoby ktore zaoferowaly swoja pomoc moga liczyc wylacznie na umieszczenie ich nickow w fundatorach strony, a Viteza nick to sam osobiscie podresle :)

Cytat:
i z tej racji chcialbym miec jakis wplyw na to co sie bedzie pisalo na tej stronie... bo jezeli ja dam kase a ktos bedzie pisal paszkwile na moj temat to dziekuje za taki interes...


Profesjonalna to profesionalana. Czy sie pod tym podpiszesz czy nie Twoja sprawa.
EOT.

Kribol - Pon Sty 31, 2005 12:57 am

Uzbierane.

Z osobami chetnymi skontaktuje sie w najblizszej przyszlosci :)

pyz - Pon Sty 31, 2005 12:58 am

broń boże ręka PKSa w tym udziału nie weźmie... /me da te 10zł, ale nie na strone/skrypt, tylko na to, by PKSy się nie dołożyły przypadkiem :)
Prezes_Kiler - Pon Sty 31, 2005 5:27 am

omg wy chyba macie okresy przez pol roku ;s
luz - Pon Sty 31, 2005 8:44 am

jak to ma sprawic ze bede slawny i podkreslony, to nawet 20 zl moge wyslac! ;) uwzglednijcie to, ale domagam sie, zamieszczenia opisu, "w sprawach integracyjnych (tylko kobiety) nr gg. XXXXXX "

pasuje ? ;D

Grzdyl - Pon Sty 31, 2005 11:17 am

vit... od musiales aparat za mocno przycisnac do twarzy i masz teraz wade wzrodku... albo bawiles sie flashem i jakis blysk przepalil ci receptory w mozgu... jak czytasz to czytaj dokladnie i nie dorabiaj ideologii do wpisow innych... jezeli napisalem ze chce miec wglad do tego co jest napisane na stronie zeby jakis paszkwili nie bylo na moj temat to nie oznacza ze sam chce pisac takie paszkwile... zrozumiales to na opak... specjalnie czy nie - blednie... a pozniej jak to orlan fajnie nazywa ludzie sa zmanipulowani twoimi wpisami... ;)
i nie wyskakuj mi tutaj z moimi prywatnymi wojnami bo strace do ciebie szacunek...

sid... gdybym tego nie napisal byloby wieksze prawdopodobienstwo ze jakis koles (chcialoby sie uzyc slowa burak ale mam nadzieje ze zaden nie bedzie mial dostepu do pisania newsow/artykulow/wywiadow) wykorzystalby swoje mozliwosci (za po czesci moje pieniadze) do tego zeby mnie obrazic itd itp...
z pretensjami do swiata? interpretuj jak chcesz... ja mialem watpliwa przyjemnosc poznac na tej scenie i dwulicowych ludzi i glupich i prostych i nawet takich ktorzy chcieli zbic interes np na zjezdzie/zlocie (z calym szacunkiem do jezusa - koles ktory robil to bo kochal ta gre)... wiec nic dziwnego ze rodza sie watpliwosci... taka scena... tacy ludzie...

pyz skoncz bo znowu sie zalosny robisz...

vitez - Pon Sty 31, 2005 2:28 pm

Cytat:

i nie wyskakuj mi tutaj z moimi prywatnymi wojnami bo strace do ciebie szacunek...


Wlasnie ty ciagle to robisz - wyskakujesz ze swoimi prywatnymi wojnami (vide wlasnie twoja chec "wgladu" ) ... wiec pomysl troche o tym jaki szacunek do ciebie ludzie moga miec oceniajac twoje zachowanie zanim sam zaczniesz komus grozic utrata szacunku :roll: .

SiDq - Pon Sty 31, 2005 3:43 pm

Ja tam problemu nie widzę... Pieniądze już są uzbierane i jest git. A wgląd w strone czy też pisanie news'ów np. dla mnie nie jest potrzebne. Mam nadzieję że na tej witrynie będzie z 2 operatarów którzy wszystkim się zajmą... eot. :wink:
Kribol - Pon Sty 31, 2005 4:05 pm

Co do osb prowadzacych strone ligi, hm narazie beda to trzy osoby i nie ma co ukrywac kto to Kribol, Azes, Pielucha. Czy bedzie wiecej zobaczymy.
szyna^ - Pon Sty 31, 2005 4:49 pm

i jak tam skladka wam idzie ? bo chyba nic nie zalatwiliscie ?
Kazwa - Pon Sty 31, 2005 4:54 pm

Szyna, zacznij czytac wczesniejsze posty niz zarzucisz forum swoim spamem :)
Grzdyl - Pon Sty 31, 2005 5:58 pm

vit... prosze o przyklad gdzie to ja zaczalem jakis konflikt... poswiec na to sobotni poranek przy kawce... a dopiero pozniej sie wypowiadaj... :P
szyna^ - Pon Sty 31, 2005 7:28 pm

Olka przeczytalem, ale jakos wniosku nie widze chyba musze zwno zwrocic sie z prosba do Kriba ;> ooooo kribuuuuu <allah>
sikor - Pon Sty 31, 2005 7:44 pm

Co do profesionalnej strony to ja moge sprobowac pogadac z urbsem zeby podpiac ta strone pod q2pl.org , ale oczywiscie jakies tam datki na domene mozna byc dac, jesli sie zgodzi to zapytam sie czy nie dalby nam odrazu tego skryptu co jest na plq2 i pld.
Co wy na to ?

Kribol - Pon Sty 31, 2005 8:10 pm

sikor.. dzieki za zainteresowanie, na domene jezeli porozmawiasz dobrze moze i by sie zgodzil urbasek, rozmawialem z nim na temat skryptow ale o domenie nie zamienilismy ani slowa i jeszcze co do skryptow to watpie czy by udostepnil bo to nie jest jego dzielo a KMprojekt.
sikor - Wto Lut 01, 2005 1:52 pm

No niby tak ale zobace co da sie zrobic : )
Prezes_Kiler - Wto Lut 01, 2005 3:47 pm

[quote="Kribol"]sikor.. dzieki za zainteresowanie, na domene jezeli porozmawiasz dobrze moze i by sie zgodzil urbasek, rozmawialem z nim na temat skryptow ale o domenie nie zamienilismy ani slowa i jeszcze co do skryptow to watpie czy by udostepnil bo to nie jest jego dzielo a KMprojekt.[/quote]
wydaje mi się że kmprojekt to jest Claymora ;s

PIELUCHA - Wto Lut 01, 2005 4:13 pm

a po co to gdzies podpinac ?
napisac do kaszuba , albo skorzystac z rejestratora domen na ctf.pl (choc on cos marnie dziala) i bedziemy mieli costam.ctf.pl
a co do hostingu....ja moge udzielic nieco miejsca .....mam u znajomego pare maga i mozliwosc zalozenia paru baz...serwek dedykowany..co za tym idzie szybki :)

Kribol - Wto Lut 01, 2005 4:52 pm

Cytat:
Cytat:
sikor.. dzieki za zainteresowanie, na domene jezeli porozmawiasz dobrze moze i by sie zgodzil urbasek, rozmawialem z nim na temat skryptow ale o domenie nie zamienilismy ani slowa i jeszcze co do skryptow to watpie czy by udostepnil bo to nie jest jego dzielo a KMprojekt.

wydaje mi się że kmprojekt to jest Claymora ;s


A claymore jest w KMprojekt

sikor - Wto Lut 01, 2005 6:12 pm

TAk i yrbasek wykupil ten skrypt od claymore i ma do niego prawa ; )

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group