Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Clanbase Quake II CTF Cup Spring 2005

Adolf - Czw Lut 03, 2005 7:22 pm
Temat postu: Clanbase Quake II CTF Cup Spring 2005
[20:30:10] <Bjorn> *** Quake II CTF Cup Spring 2005 ***
[20:30:12] <Bjorn> *** Group announcements ***
[20:30:15] <Bjorn> *** Welcome ***
[20:30:18] <Bjorn>
[20:30:20] <Bjorn> Tonight's schedule:
[20:30:23] <Bjorn> 1. Important links
[20:30:25] <Bjorn> 2. Allowed players
[20:30:28] <Bjorn> 3. Scheduling
[20:30:30] <Bjorn> 4. Cup layout
[20:30:32] <Bjorn> 5. Groups
[20:30:35] <Bjorn>
[20:30:38] <Bjorn>
[20:30:40] <Bjorn> 1. Important links
[20:30:42] <Bjorn> - Cuppage: http://www.clanbase.com/news_league.php?lid=1919
[20:30:45] <Bjorn> - Rules: http://www.clanbase.com/rules.php?lid=1919
[20:30:48] <Bjorn>
[20:30:50] <Bjorn>
[20:30:52] <Bjorn> 2. Allowed players
[20:30:55] <Bjorn> - Once the groups have been made public on the cuppage, no players will be added
[20:30:58] <Bjorn> to the allowed playerlist, unless they have been approved by the supervisors.
[20:31:00] <Bjorn> - Every player is obliged to link all his personalities on ClanBase.
[20:31:02] <Bjorn> If we find out you didn't, we will ban you from this cup.
[20:31:05] <Bjorn>
[20:31:08] <Bjorn>
[20:31:10] <Bjorn> 3. Scheduling
[20:31:12] <Bjorn> - http://www.clanbase.com/rules.php?lid=1919#roster
[20:31:15] <Bjorn> - You will be able to schedule your matches starting tomorrow.
[20:31:18] <Bjorn> Deadline for the first matchweek is: Saturday 12th of February 0:00 cet
[20:31:20] <Bjorn>
[20:31:22] <Bjorn>
[20:31:25] <Bjorn> 4. Cup layout
[20:31:28] <Bjorn> - Group layout:
[20:31:30] <Bjorn> This cup, we decided to make 2 leagues. The first league will consist of 2 groups.
[20:31:32] <Bjorn> Each group consists of 6 clans. The second league only has 1 group, containing
[20:31:35] <Bjorn> 8 clans.
[20:31:37] <Bjorn> - Playoffs:
[20:31:40] <Bjorn> In the premier league, the 2 firstranking clans out of each group, will advance
[20:31:42] <Bjorn> to the playoffs. These playoffs will consist out of 2 semi-finals, a loserfinal
[20:31:45] <Bjorn> and a final.
[20:31:47] <Bjorn> In the second league, the 3 firstranking clans will advance to the playoffs.
[20:31:50] <Bjorn> The 2nd and 3rd ranked clans will meet each other in a semi-final. The winner
[20:31:52] <Bjorn> of this match plays the firstranked clan in the final.
[20:31:55] <Bjorn>
[20:31:57] <Bjorn>
[20:32:00] <Bjorn> 5. Groups
[20:32:02] <Bjorn>
[20:32:05] <Bjorn> Premier League:
[20:32:07] <Bjorn>
[20:32:10] <Bjorn> Group A
[20:32:12] <Bjorn> I Don't Care
[20:32:15] <Bjorn> invisible
[20:32:17] <Bjorn> XaniC
[20:32:20] <Bjorn> Nordic Quakers
[20:32:22] <Bjorn> Nomen est omen
[20:32:25] <Bjorn> Wizards
[20:32:27] <Bjorn>
[20:32:30] <Bjorn> Group B
[20:32:32] <Bjorn> First Dream Team
[20:32:35] <Bjorn> Bomb the Base
[20:32:37] <Bjorn> TuR!
[20:32:40] <Bjorn> The BrotherHooD
[20:32:42] <Bjorn> Xtreme Quakerz
[20:32:45] <Bjorn> ewcia wymiata cyckami
[20:32:47] <Bjorn>
[20:32:50] <Bjorn>
[20:32:52] <Bjorn> Second League:
[20:32:55] <Bjorn>
[20:32:57] <Bjorn> To Itself Clan
[20:33:00] <Bjorn> Psycho Killers Squad
[20:33:02] <Bjorn> reality crushers
[20:33:05] <Bjorn> SPEED
[20:33:07] <Bjorn> Belachelijke Hazelnoten
[20:33:10] <Bjorn> Shabby Turncoast abandoned
[20:33:12] <Bjorn> Extreme ManiaX
[20:33:15] <Bjorn> uberl33t d4kj3
[20:33:17] <Bjorn>
[20:33:20] <Bjorn>
[20:33:22] <Bjorn> *** Good luck and have fun to everybody ***

ryq - Czw Lut 03, 2005 7:29 pm

5 polskich klanow w 2 lidze ;p pojechali z nami ;p
pury - Czw Lut 03, 2005 7:34 pm

jedziemy to itselfowy clan :? :P
omen - Czw Lut 03, 2005 9:04 pm

muhahaha ;) ale poziom ...
szyna^ - Pon Lut 07, 2005 9:24 pm

szukam klanu na clanbase
Kumanus - Wto Lut 08, 2005 7:21 am

czy to oferta matrymonialna ? ;)
omen - Wto Lut 08, 2005 2:20 pm

Szyna, mowisz i masz ;)
Adolf - Sro Lut 09, 2005 7:11 pm

Dla tych ktorzy nie zagladaja na stronke CB - Musicie sobie zmienic klienta Q2, od tego sezonu beda 2 do wyboru R1Q2 i Holywater ( kto wymyslil ta debilna nazwe ? ). NoCheat oczywiscie juz przeszedl do lamusa, co oznacza, ze nie mozna go uzywac :)

R1Q2
www : http://www.r1ch.net/stuff/r1q2/
client : http://www.r1ch.net/stuff/r1q2/download/r1q2.zip
updater : http://www.r1ch.net/stuff...R1Q2Updater.zip

Holywater
www : http://www.q2players.org/news.php
client : http://fm.gamepoint.net/games/quake2/hw_v0.15.zip <- jest wersja 0.16, ale podobno zabugowana porzadnie, wiec trzeba uzywac 0.15

Holywater jest oczywiscie nadal w fazie testow, wiec nie polecam tego jak narazie - r1q2 dziala w miare normalnie, wiec jak najbardziej mozna sciagnac i uzywac :)

vitez - Sro Lut 09, 2005 8:48 pm

Cytat:

Holywater jest oczywiscie nadal w fazie testow, wiec nie polecam tego jak narazie - r1q2 dziala w miare normalnie, wiec jak najbardziej mozna sciagnac i uzywac :)


Rowniez nie polecam. R1q2 mozna ladnie i szybko skonfigurowac - na forum r1 jest sporo topicow dla tych ktorym "cos nie dziala" (najczesciej myszka, strafe jumpy, lagi i lepienie sie do schodow - trzeba znalezc odpowiednia dla siebie kombinacje komend w confie, ja juz znalazlem 8) ).

Holywater... proba odpalenia go - niezaleznie od wyboru ref_gl czy ustawien w configu konczy sie u mnie totalnym zwisem kompa i musze reset walnac... wiec ze swojej strony nie polecam 8) .. a chwala sie ze wystarczy odpalic zamiast NC i dziala... NC 2.34 i 2.40 mi dziala, r1 tez bez problemow za to to holywater to jakies dziwne badziewie, w dodatku stworzone przez niewiadomokogo.

pyz - Sro Lut 09, 2005 9:05 pm

niedługo żeby pograć w q2 będzie trzeba instalować win 3.11 z nakładką napisaną przez twórców jakiegoś anty cheata, oczywiście sterowniki do karty również ich, kod rejestracyjny i game card dostępny w empiku po 9.99,- na miesiąc.
brzoza - Sro Lut 09, 2005 9:37 pm

to prawie tak jak wow... ;)
pyz - Sro Lut 09, 2005 10:13 pm

no ja strasznie ubolewam nad Windowsem, ale czegoż to się nie robi dla WoW'a :)
Kribol - Sro Lut 09, 2005 10:37 pm

kur** co oni jeszcze powymyslaja
vitez - Czw Lut 10, 2005 3:11 am

Cytat:
kur** co oni jeszcze powymyslaja


Sprobuj grac pod Maciem/Linuxem ... screenshot sprzed startu meczu, zrobiony w czasie gry, po meczu plus demka z kazdej mapy 8)

pyz - Czw Lut 10, 2005 7:57 am

a ludzie pojebani grają dalej, dając sobą dyrygować ... :) conajmniej żałosne to jest :o ale, gl hf.
SiDq - Czw Lut 10, 2005 2:04 pm

:x Bezsens!
Adolf - Czw Lut 10, 2005 2:24 pm

Bezsens czy nie - trzeba to sciagnac i na tym grac :/
Mi to generalnie jest obojetne na czym teraz gram. NoCheat to byl dla mnie syf na maxa ( brak graficznych timerow, a ja tylko tego do szczescia potrzebuje, reszta dodatkow mnie raczej nie obchodzi ), wiec wszystko inne co nie ma timerow, jest rownie syfiaste jak NoCheat ;P
BiteMe for teh win!

Kribol - Czw Lut 10, 2005 2:27 pm

mi jest roznica.. kleje sie wszedzie chyba.. inny move, a szukac i latac po ich forum czasu nie mam checi tym bardziej
Prezes_Kiler - Czw Lut 10, 2005 5:36 pm

sciagam tego riq2, zobaczymy co to za gowno, mam nadzieje ze timery ma ;/
szyna^ - Pią Lut 11, 2005 12:31 pm

a ja to pierdole ;d
WoLF - Pią Lut 11, 2005 3:12 pm

..hmma co ma jeszcze timery graficzne oprocz bite me???
PIELUCHA - Pią Lut 11, 2005 3:14 pm

KfK Timer ? :D
szyna^ - Pią Lut 11, 2005 9:29 pm

spankme! :>
Prezes_Kiler - Pią Lut 11, 2005 10:53 pm

te nowe klienty smierdzą ;s
Adolf - Sob Lut 12, 2005 1:12 pm

Niestety. Wiekszosc zachodnich graczy ma jakas manie i nie potrafia sobie wyobrazic, ze ktos ich na wyzszym pingu jest w stanie pojechac. Dlatego wyglada to jak wyglada, mamy jakies nowe smiesznie klienty, a prawda jest taka, ze jak ktos chce cheatowac, to zrobi to bez najmniejszych problemow. Zreszta cheatera latwo wykryc - wystarczy poogladac jego demko - niby strata czasu, ale lepsze to niz tracic czas na pisanie nowych klientow ( a prawda jest taka, ze goscie ktorzy pisza te klienty, to pizdy ktore nie potrafia grac i wszedzie widza zboty / speedhacki / wallhacki / spike / itp ... ). I wyglada to teraz tak, ze zamiast grac for fun ( biteme! ), to musimy sie meczyc z nowym gownem, ktore tylko stwarza same problemy.
BiteMe for teh win!

szyna^ - Sob Lut 12, 2005 2:22 pm

a dodam do tego fakt ze zeby nie Polskie klany to chyba by Cb sie nie odbylo bo za malo klanow ;O
vitez - Sob Lut 12, 2005 4:22 pm

W Holywater w liscie do zrobienia sa timery graficzne... ciekawe... szkoda ze u mnie to nicholery nie chce sie odpalic :(
Prezes_Kiler - Sob Lut 12, 2005 5:18 pm

u mnie sie odpala ale jak na localu daje game ctf; map q2ctf1 to się wywala :]
i niby ta starsza,stabilniejsza wersja [*.5]

Prezes_Kiler - Nie Lut 13, 2005 2:33 pm

jest akcja żeby zbojkotować syfiaste klienty
żeby pozwolil grać na NC a nie na klientach które nei działają/ działają hujowo !

Jak wiemy w lidze q2ctf jest duż polaków więc jak wszyscy zbojkotuje my to pozwolą nam grać na NC !

To własnie chce zrobić tez scena DM,
przeczytajcie:

http://q2pl.org/fb/viewto...2042&highlight=


Co wy na to? piszemy komentsy/mejle ?

PIELUCHA - Nie Lut 13, 2005 4:10 pm

w sumie moge z bjornem pogadac ;p
Kribol - Nie Lut 13, 2005 5:42 pm

gadalismy o tym z adolfem chyba wczoraj.. ja bylbym za :)
omen - Nie Lut 13, 2005 6:32 pm

jestem za, a nawet przeciw ;)
szyna^ - Nie Lut 13, 2005 8:03 pm

a mi to <><
SiDq - Nie Lut 13, 2005 8:38 pm

Ja jestem zajebiście za tym. r1q2 czy holy water sux. Oni chyba z nudów wymyślają "new client's" :s
Qnik - Nie Lut 13, 2005 9:23 pm

taaa.. przeciez nc jest ok.. co oni od niega chca :P
vitez - Nie Lut 13, 2005 11:29 pm

Cytat:

Jak wiemy w lidze q2ctf jest duż polaków więc jak wszyscy zbojkotuje my to pozwolą nam grać na NC !


Zebys sie nie zdziwil... byly glosy juz z drugiej strony kiedys (sezon czy dwa temu) ze "clanbase to oryginalnie holenderska liga... czemu pozwalamy zagranicznym grac" ;)

Kribol - Nie Lut 13, 2005 11:34 pm

to niech sobie graja w swoim zjebanym kregu :) ja bym zbojkotowal.. dziala mi ok ale nie lubie nazwy
Kribol - Pon Lut 14, 2005 12:22 am

Cytat:

(c)Vitez
jako sedzia CB mam prawo specowac spary, jakos zadne klany nie robia problemow tylko i wylacznie ewc i inv... bedziecie miec przez to klpoty w CB - obiecuje, do tej pory zawsze stawialem sie za polakami... teraz polacy w 1 lidze gowno mnie obchodza


rotfl :twisted:

Kazwa - Pon Lut 14, 2005 11:03 am

Vitez, lol ;)

Jestes tak zalosny, ze ash smieszny ;*

WoLF - Pon Lut 14, 2005 12:31 pm

...zamiast sie laczyc z Polakami(" bo wszyscy Polacy to jedna rodzina...czy jestes z Inv, czy z EWC czy Cie tam ni! ma!! )...w Tobie to chyba plynie krew TIC...zero nacjonalizmu :lol: :lol: raszja rulez
SiDq - Pon Lut 14, 2005 12:58 pm

Vitez kim byś nie był w jakiej lidze, czy supervisior czy extra sędzia czy w ogóle kimś ważnym to dla mnie przez te Twoją wypowiedź jesteś 0.
vitez - Pon Lut 14, 2005 8:11 pm

A dla mnie (i nie tylko dla mnie) wiekszosc polskich graczy przez takie a nie inne swoje zachowanie i rowniez wypowiedzi sa zerem albo i gorzej.
Face it.

Wolf - caly czas bylem z i za Polakami - wlasnie w CB. Glosowalem za lepszymi grupami itp itd - dlugo by wymienic. Wdziecznosc jaka mnie za to spotykala nie ma porownania w swiecie - po prostu dziekuje wam bardzo... ogrom wdziecznosci polskich graczy za to co probowalem robic dla nich tak mnie przeraza ze niestety nie moge kontynuowac tej harytatywnej akcji.
Za to krucjata mode still on.

Prezes_Kiler - Pon Lut 14, 2005 9:23 pm

dobra chlopak zatrzymajcie swoje konie [rotfl]

sorki vitek ale jakby q2ctf bylo only holenderskie to by była "interesująca" liga z "dużą" ilościią klanów, co nei zmienia faktu ze te nowe klienty "średnie" są, wole mieć nc i nagrywać demka.

SiDq - Pon Lut 14, 2005 9:56 pm

"średnie" rozumiem, że chodzi o chujowe? Bo takie właśnie one są...
vitez - Wto Lut 15, 2005 3:59 am

Cytat:
wole mieć nc i nagrywać demka.


A byles kiedys po drugiej stronie barykady? Obejrzec kilkaset demek tygodniowo, ocenic, w razie podejrzenia podeslac kilku/nastu innym osobom do oceny... na wszystko malo czasu, a w razie zlej decyzji dostac zjebke od kilkudziesieciu narzekaczy? A nawet nie tylko w razie zlej decyzji a w razie jakiejkolwiek proby autorytarnej decyzji - biedny supervisor musi sie od whinerow nasluchac?

Postaw sie po drugiej stronie barykady zanim zaczniesz narzekac.
Owszem - graczowi latwo jest nagrac demko i je wyslac... tylko potem adminom jest trudno:
- wyegzekwowac od wszystkich demka
- obejrzec wszystkie demka
- prawidlowo je ocenic
- skonsultowac wszelkie swoje podejrzenia z pozostalymi adminami/szefostwem CB (szefostwo CB na poziomie co najmniej Quake2 Game Supervisor musi zaakceptowac zarzut i potwierdzic bana dla gracza ktory zlamal zasady).

Itp itd.
Z punktu widzenia organizacyjnego jest to cholernie trudne do zrobienia, a dodatkowo istnieje zarzut "CB wie ze NoCheat jest shakowane i nic nie zamierzaja z tym zrobic - pozwalajac grac na NoCheat w lidze to tak jakbyscie pozwalali grac cheaterom" - stad wlasnie wymuszenie innych i jeszcze nie (i oby dlugo nie) shakowanych klientow - ktorych prawidlowe skonfigurowanie dla wprawnego i nieleniwego gracza z odrobina pomocy kogos komu sie juz udalo - zajmie krocej niz obejrzenie 10 demek.

Latwe jest takie myslenie ze admin to tylko przychodzi na mecz, specuje i wpisuje wynik... ale niestety jakze mylne :(

Prezes_Kiler - Wto Lut 15, 2005 6:05 am

vitez, wszystko byłoby okej gdyby te klienty działały...
holywars się wywala a riq2 zmienia zupelnie ustawineia gry.
bawiąc się ustawieniami nie uzyskałem tego co chciałem.
to co ja mam być czarodziejem żeby mi to działało?
i to właśnie jest śmieszne.

Co do demek o masz rację ale co ma zrobić ten który nie chce tych syfów używać i chce grać na nc, pomimo [podobno] został zhakowany? chce być uczciwym i wysłać demka/screeny obojętnie.

baton: średnie wtym kontekście - bardzo chujowe :]

SiDq - Wto Lut 15, 2005 8:47 am

:wink:
Adolf - Wto Lut 15, 2005 2:48 pm

Jak ktos chce cheatowac, to zrobi to bez najmniejszych problemow. Daje glowe, ze na necie sa juz jakies wallhacki do r1q2 czy holyshita. A jak nie ma, to trzeba poczekac pare dni :) Jak cos znajde, to mozecie byc pewni ze dostaniecie fajnego linka i na stronie clanbase tez sie pojawi, nawet jakbym mial dostac bana. Po prostu te nowe klienty to wymysl Bjorna i innych chorych adminow CB, ktorzy widza cheaterow wszedzie, bo sami grac nie potrafia. Cos jak syndrom Orlana, ktory po wejsciu na coolnet wywala polowe servera, bo zboty, speedhacki i wallhacki :/
Oczywiscie nie traktujcie moich slow jako popieranie cziterstwa :/ Po prostu czasami rece opadaja jak widzi sie naiwnosc ludzi, ktorzy mysla, ze jakims smiesznym dodatkiem ( no bo jak nazwac te nowe klienty? ) wyeliminuja cheaterow. Trzeba zmienic mentalnosc ludzi ( co jest oczywiscie niewykonalne ) i pokazac ze cheaterow sie nie bedzie tolerowac. W clanbase jak narazie sie ich toleruje... rozdaja pojedyncze bany, to fakt, ale co to daje ? Gostek moze zalozyc nowe konto, z nowym nickiem i dalej grac. Gdyby im zalezalo, to banuja cale klany, a tlumaczenia ze nie wiedzieli ? Blah, jak nie wiesz, to jestes kiepskim CL'em :/ Zreszta tak sie nigdy nie stanie, bo clanbase to liga 'kolezenska', a nie zbanuja przeciez swoich kumpli. Zbanowali Synth w DM na jeden sezon za to ze Scooby gral pod fejkiem .. smieszne, jak ktos zna sprawe, to wie ze to byla zagrywka ze strony organizatorow, zeby oslabic Synth przed meczem ze swoimi skandynawskimi ziomkami. ( Scooby i tak zagral w tym meczu i dzieki temu mecz przynajmniej byl ciekawy). Bo tak to wlasnie wyglada, ze niektorzy nie potrafia zrozumiec, jak ktos z pingiem 60+ moze pojechac goscia z pingiem ponizej 20. Nie sugeruje oczywiscie, ze jest to jakas nagonka na polakow, ale ogolnie tak to wyglada, ze clanbase to liga 'skandynawska', a przynajmniej oni maja spore lobby tutaj :)

Wracajac do tego co napisales Vitez mi na icq i jeszcze paru innym osobom ( ewc , inv ). Szczerze mowiac mam to w dupie wszystko. Pokaz mi na Clanbase gdzie pisze, ze admin CB moze przychodzic na sparingi klanow, ktore graja w CB. Bo ja raczej tego tam nie znalazlem, a moze jestem slepy? Chcesz nas upierdolic w CB ? Prosze bardzo, ale gwarantuje ci, ze nie bedziesz mial ani jednego powodu zeby to zrobic ( przynajmniej ze strony ewc ). Fakt faktem, ze sytuacja na tym sparingu byla dosyc smieszna i jak dla mnie troche zalosna ( zeby bylo jasne, nie mam na mysli zachowania Viteza, ale zachowanie 'kogos' kto go non stop wywalal z servera - zalosne imho, chociaz gdyby to byl grzdyl to co innego ;P ), ale to nie jest powod, zeby nas 'upierdalac' w cb. Chcesz naglasniac i zalatwiac sprawy polskie zagranica ? Blah, typowo polskie zachowanie ;-)

Zreszta ... pierdolic Clanbase. Liga jest dobra i gra tam wiekszosc europejskich klanow, ale to nie jest powod zeby traktowac ja jako swietosc i wyznacznik czegokolwiek. Dla mnie opinia admina CB znaczy tyle co opinia admina jakiejkolwiek innej ligi, czyli nic, chyba ze odnosi sie do meczu / spraw w lidze w ktorej on sedziuje.
Jeszcze jedno. Niech sobie zrobia z clanbase lige Holderska, nawet by mi to bylo na reke, bo jest szansa, ze powstanie cos 'normalnego'. Holendrzy i tak sa najslabsi w tej lidze, wiec niech sobie graja na swoim smiesznym powdorku, ze swoimi smiesznymi klientami.
BiteMe for teh win!

____________edit______________
Mala zmiana kosmetyczna, zeby bylo bardziej czytelne.

Kazwa - Wto Lut 15, 2005 3:08 pm

Co do sprawy tego sparingu, to zeby byuo jasne, ja jestem tym "kims" .. przyznaje sie bez bicia, ze z checia wpisywalam "boot Vitez" .. nie rozumiem, dlaczego ta lajza ma siedziec i specowac nasz sparing .. ja rozumiem, gdyby to byua liga, cb, cos waznego .. ale zwykle, proste pcw? Jesli prosby i zwykle "wyjdz" z mojej strony nie skutkuja, a odpowiedzia jest "jam admin CB, ja mogem all" [w uproszczeniu of korz] to tylko mnie rozwsciecza tym bardziej .. I co to za zachowanie, ze czlowiek, po kilku bootach i widocznym [no jak dla mnie przynajmniej, bo dla niego nie] niekceniu go na tejze walce, wraca non topper na server i siedzi .. Co za prostactwo .. Jesli inteligentny czlowiek widzi, ze go gdzies nie kca, to automatycznie wychodzi i opuszcza towarzystwo .. a co robi Pan Vitez? Uh, wraca i shutupuje nam zawodnikow
:)) Nie no, swietne zachowanie .. jak przystalo na sedziego CB i admina wiekszosci serverow .. Owacje na stojaco! Szkoda tylko, ze Bjorn nie zgodzil sie na wykluczenie go z wszelkich meczy zwiazanych z inv w CB, bo nie ma takiego pktu w regulaminie .. Chyba sama w next CUPie zglosze sie do sedziowania w CB, jesli takie przywileje mozna uzyskac jakie nasz rycerzyk posiada =]

Tur!n - Wto Lut 15, 2005 3:27 pm

hm hm :) ok ja tam na r1q2 :) gram i mi to rybka :) tak lamie ze roznicy nie widze :) ale mam pytanko :) nie chce mi sie szukac a mam nadzieje ze ktos juz to "odkryl" :) jak sprawdzic ile jest fps w czasie gry (na bierzaco) czy jest taka mozliwosc? bo w nc wiadomo w .cfg i l00zik
Dzieki za odpowiedz :)

Adolf - Wto Lut 15, 2005 3:37 pm

Pewnie cl_drawfps, ale pewien nie jest, bo sam uzywam Holyshita :/
Ziutek - Wto Lut 15, 2005 4:41 pm

ja szczerze mowiac nie moge ani do tego, ani do tego sie przyzwyczaic... holywater sam sie kladzie... a r1q2 ma inna fizyke gry, po prostu inaczej sie gra... jak ktos ma pomysl na to 'dlaczego' to prosze o info...
Kazwa - Wto Lut 15, 2005 5:35 pm

A mi HW dobrze dziaua .. tylko jak ktos inny wchodzi na serv takze z tym klientem, to tak jakby sie zawiesza na 2-3 sek .. i pozniej juz spoko : )
omen - Wto Lut 15, 2005 6:11 pm

mi r1q2 odziwo dziala prawie tak jak nc ... jedynie sensitivity sie zmienilo ;] uf
Adolf - Wto Lut 15, 2005 6:12 pm

Omen sprawdz m_fixaccel i m_directinput.
Tur!n - Wto Lut 15, 2005 6:15 pm

u mnie to samo :) tylko sens :) a tak to ok :)
vitez - Wto Lut 15, 2005 8:59 pm

Cytat:
przyznaje sie bez bicia, ze z checia wpisywalam "boot Vitez" .. nie rozumiem, dlaczego ta lajza ma siedziec i specowac nasz sparing


Przypomnij sobie ile razy tobie pomagalem, ile razy mialas pytanie i na wszystkie cierpliwie odpowiadalem na gg.
I teraz, mimo tego ze wczesniej korzystalas chetnie z mojej pomocy i tak z przyjemnoscia mnie kopiesz i nazywasz lajza?
Gratuluje - wdziecznosci i rozsadku.
Jesli tak traktujesz ludzi ktorzy ci wczesniej pomagali - to kto tu jest lajza? Mysl czasem troche.

Co do "waznosci"specowania sparingu to dla mnie byl wazny - chcialem poznac poziom klanow bioracych udzial w CB. ZADEN klan poza polskimi nie ma problemow o to... gratuluje... POLACY.
Tak - jestecie wyjatkowi. Szkoda ze zawsze na minus :( .

Prezes_Kiler - Wto Lut 15, 2005 9:28 pm

jeśli jutro na meczu sta - tic będziesz na specu to mam nadzieje że nie będziesz patrzył na polaków :]


taki mały żarcik :]

SiDq - Wto Lut 15, 2005 10:15 pm

Vitez Ty se lepiej kurwa zmień narodowość i wtedy w cb wraz z ziomkami będziesz fajny. Ja nie rozumiem jak można jechać tak po swoim kraju...
vitez - Sro Lut 16, 2005 3:39 am

Cytat:
jeśli jutro na meczu sta - tic będziesz na specu to mam nadzieje że nie będziesz patrzył na polaków :]


taki mały żarcik :]


Niestety pracuje do czwartku 19-7 :/ , chetnie zagralbym ten meczyk.

vitez - Sro Lut 16, 2005 3:40 am

Cytat:
Vitez Ty se lepiej kurwa zmień narodowość i wtedy w cb wraz z ziomkami będziesz fajny. Ja nie rozumiem jak można jechać tak po swoim kraju...


Zwykle oko za oko - jestem tak "fajnie" traktowany tylko przez wspolplemiencow... smutne :( .
A ty idz sie naucz kultury, bo kulturwe juz masz opanowana.

Adolf - Sro Lut 16, 2005 3:52 am

Vitez tyle ze twoje zachowanie nie przypomina 'oko za oko', ale 'ja wam pokaze kto ja jestem' ;)
SiDq - Sro Lut 16, 2005 6:37 am

Ok. Właśnie wróciłem z lekcji "kultura" i stwierdzam po niej, że nadal Twoje zachowanie w sprawie Polski mnie zajebiście wkurwia.
Tur!n - Sro Lut 16, 2005 10:57 am

Vitez imho. scena Polska Quake2 za Toba nie przepada z jednego wzgledu, przynajmniej raz komus wlazles za skore, mam na mysli kicki za fejka za jakas bluzge za to ze miales zly dzien, nawet ostatnio gadam sobie z koleszka na specu (coolnet) a ty nagle,jeb, shutupy i text ze "say person" funkcjonuje a ilez to ja razy musialem sluchac Twoich smutow na temat tego jaki to cool jest Bleee a Xs jest super-fajny. Czlowieq Twoje texty na temat krucjaty przeciwko Nam Polakom, jaki Ty smieszny jestes zachowujesz sie jak eh..brak slow, zrozumialbym gdybys mial 13 lat ale nie 2X.
Wracaj do swoich "przyjaciol" z super-fajnego xs-u i sie od nas odpierdol. Ps.Hehe mozna by wyslac msg. do Bjorna czy jak ten koles sie zwie w Cb i napisac ze Vitez ( dowody na forum tylko english verison ;d) bedzie "tepic" Polksie klany tylko za to ze sa polskie czyli na arbitra sie nie nadaje ;) ;) ;) ;)
Ps2. a druga sprawa ten caly klient r1q2 czy jest taka mozliwosc ze z jego "winy" mam wiecej fps??? bo podejrzewam ze te cyferki ;) co mi sie pojawiaja to fps. :) tylko ze teraz kolo 150-200 a na nc. zawsze miale ale TO ZAWSZE 83 :) dodam ze mam bardzo chujowo karte co sie dumnie nazywa GeForce 4.

Adolf - Sro Lut 16, 2005 11:06 am

ja na chujowym geforce4 mam ponad 800 fps, tyle ze to gf4 4400 :)
mxy ssaja, ale napewno powyzej 100 klatek powinienes miec, wiecej raczej r1q2 pokazuje tyle ile jest - 83 to ja na v2 sli wyciagalem 6 lat temu :/

Tur!n - Sro Lut 16, 2005 11:14 am

to pieknie :) pieknie :) ofc. GeForce4 mx :) niedlugo 3ba bedzie ja zmienic :P bo Thief3 nie chodzi :wink: :wink: :wink: :wink:
Kazwa - Sro Lut 16, 2005 12:57 pm

Vitez, ja cie lubie jako czlowieka i na tematy poza q2 zawsze z Toba lubilam/lubie gadac .. Ale w tym jednym temacie kwakowskim to masz glowe tak zryta, ze marnuje sie slowa gadajac z toba .. Odbilo Ci .. : Adminem/Sedzia jestes dobrym, ale .. reszta zwiazana z q2, to po prostu jakas wielka parodia. Masz zajebiscie wielkie EGO, banujesz, na sile reformujesz ludzi i myslisz, ze jako admin/sedzia CB jestes Bogiem .. Nasz maly rycerzyk, ktory widzi siebie jako zbawiciela swiatka q2ctf .. Daj se spokoj i skup sie lepiej na grze, bo ash szkoda sie robi, ze czlowiek z taka 'wladza' gra nie lepiej od Vulcana na pingu 300 ;(
szyna^ - Czw Lut 17, 2005 1:24 pm

Dajcie juz spokoj Vitezowi on i tak sie nie zmieni ani nie zmieni swiata ani polskich graczy.
Prezes_Kiler - Pią Lut 18, 2005 5:40 pm

Najpierw napisałem na Clanbase w komentarzach to właśnie:
Cytat:

HW doesn't work on most PC [both of hw crashes]
Riq2 has got different physics than normal Q2/NC
Riq2's physics is for most polish players [i think not only polish] worse than normal physics of q2 engine so Those clients not IMHO suxx.
Can we use NC ?
Please?
Because every-normal-player wants to play matches without cheaters but we don't want to use unplayable clients!!!!
C'mon Admins & Supervisors understand it.
If somebody is using NC and you think that he is cheating so get his demo. If he doesn't have it then is w/o.
Simple and BEST method for both.
Thank You and sorry of my english [im still learning..]


potem rozmowa mejlowa z prezesem bjornem:
[quote]
==>> Hi !
==>> There is an importan message from me [STa]KILER.J waiting
==>for You in
==>> comments to news " Decision about clients to be used " Sorry of my
==>> english but many players has got the same problems [not
==>only polish]
==>> Moment ago should be a match sta vs tic but we had
==>problems with new
==>> clients so we had to use wildcard.
==>> Tic also wanted to use NC. But Bjorn talked about rules. I
==>understand that
==>> was too late, and we know the rules but if the rules are not good? ==>> Can you change them? ==>> Please read the comment. ==>> Thank You ==>> [STa]KILER.J ==> ==>

JEGO ODPOWIEDŹ:
==>We already had this discussion at the start of the cup. We
==>even ran a poll on the cuppage, where people could vote for
==>clients and the majority of the players wanted r1q2. We
==>decided to allow holywater as well, because it didn't need
==>any configging. Unfortunately it doesn't work for everybody. ==> ==>By now, you had about 3 weeks time to config r1q2, but you
==>probably were too lazy for it. If you have difficulties, try
==>asking other players who are using it and have configged it
==>well. If that's the case, the physics aren't any different
==>from nocheat.
==>
==>I won't allow you or anyone else to play with nocheat,
==>especially not on Polish servers as they proved to be hacked
==>easily. So I suggest you start configging and make sure you
==>have the right client sunday. Otherwise you won't be playing. ==> ==>Regards, ==> ==>Björn ==>

MOJA ODPOWIEDZ:
Many days of configuring that shit. I was talkin about it with many players and still can't configure it. Holywars is home-made project, and his author closed him and backed again to q2advance - ROTFL
Poll including programs which don't work right - ROTFL
Unnormal Rules - ROTFL,
I think it's shame to CB:q2. Unfortunately i'am writing to You after cup started ;/ So we have to agree with rules ;/
Thank you for Your replay and see you on Sunday-evening-match ;s


Także z0nk! Musimy grać na tym gównie.
Walczyłem ztym gównem parę dni i gówno mi to dało.
Teraz jak gram to nonstop na tym, żeby się przyzwyczaić bo chcę sobie pograć ligówki ;/

Mi te ustawienia nie pomogły ale może komuś z was ułatwią przystosowanie się do riq2:

Cytat:

For those who can't play with HolyWater, use R1Q2! Just run the R1Q2Updater.exe to get the latest build, then add the following to your configs to get normal physics:

set cl_async "0"
set cl_smoothsteps "2"
set r_maxfps "90"
set cl_maxfps "90"
set vid_ref "r1gl"
vid_restart

If the physics still don't work as it used to be try play with those settings a bit. For example, try this configurations:

set cl_async "1"
set cl_instantpacket 1
set cl_smoothsteps "2"
set r_maxfps "10000"
set cl_maxfps "120"
set vid_ref "r1gl"
vid_restart

As for me, both R1Q2 and HolyWater work fine, just had to use a new config for R1Q2.

vitez - Pią Lut 18, 2005 9:57 pm

Ja r1q2 testowalem i konfigurowalem ok 3 dni... podobnie wiekszosc z mojego klanu i wszyscy maja teraz w porzadku dzialajace r1 (tak mi sie wydaje)...

Oto jakie kilka porad wypisalem odnosnie konfigurowania tego - powinienes sam potestowac rozne wartosci a nie wklejac gotowce do configa:

"
I tried:
- cl_async 0 or 1 (stayed at 1 but many people on XP windows would prefer 0 - then it works like good old q2/NC);
- cl_maxfps between 30 and 120 (stayed at 120 but some people prefer 80 or even 50 due to ping going up at 100);
- r_maxfps between 300 and 1000 - stayed at 1000 although my PC and graphic card give me around 300 - seems smoother when I have it more than my PC gives ;); with cl_async 0 you should set it to max 120 and cl_maxfps to max 120 as well.
- cl_smoothsteps - between 0 and 3 - stayed at 3 as it gave most accurate "jumping" and stairs/ramps walking, 0 was quite nice too but a bit different (prolly due to fps things, with cl_async 0 and cl_maxfps 120 cl_smoothsteps at 0 or 2 should work fine but everybody has to find his best solution)
- cl_strafejump_hack between 0 and 1 - works on servers with strafejump hack enabled, on other servers makes strafejumping more difficult sometimes (depends on fps and ping) and even if enabled on server it's still weird so I don't use it.
- m_directinput between 0 and 2 IIRC - left at 0 as I have Win ME so no acceleration problem, although at this setting I had to make my sensitivity higher by 0.5 . Some people with XP can also prefer to leave it at 0 and try some r_mfix or r_xpfix - don't remember the exact name - variable.

Seems complicated but after 3 days of testing and reading and setting up I have my r1q2 working normally like good old NoCheat - it even allows to use ncgl library what is very important to me.
"

vitez - Pią Lut 18, 2005 9:57 pm

Ja testowalem r1q2 i konfigurowalem ok 3 dni... podobnie wiekszosc z mojego klanu i wszyscy maja teraz w porzadku dzialajace r1 (tak mi sie wydaje)...

Oto jakie kilka porad wypisalem odnosnie konfigurowania tego - powinienes sam potestowac rozne wartosci a nie wklejac gotowce do configa:

"
I tried:
- cl_async 0 or 1 (stayed at 1 but many people on XP windows would prefer 0 - then it works like good old q2/NC);
- cl_maxfps between 30 and 120 (stayed at 120 but some people prefer 80 or even 50 due to ping going up at 100);
- r_maxfps between 300 and 1000 - stayed at 1000 although my PC and graphic card give me around 300 - seems smoother when I have it more than my PC gives ;); with cl_async 0 you should set it to max 120 and cl_maxfps to max 120 as well.
- cl_smoothsteps - between 0 and 3 - stayed at 3 as it gave most accurate "jumping" and stairs/ramps walking, 0 was quite nice too but a bit different (prolly due to fps things, with cl_async 0 and cl_maxfps 120 cl_smoothsteps at 0 or 2 should work fine but everybody has to find his best solution)
- cl_strafejump_hack between 0 and 1 - works on servers with strafejump hack enabled, on other servers makes strafejumping more difficult sometimes (depends on fps and ping) and even if enabled on server it's still weird so I don't use it.
- m_directinput between 0 and 2 IIRC - left at 0 as I have Win ME so no acceleration problem, although at this setting I had to make my sensitivity higher by 0.5 . Some people with XP can also prefer to leave it at 0 and try some r_mfix or r_xpfix - don't remember the exact name - variable.

Seems complicated but after 3 days of testing and reading and setting up I have my r1q2 working normally like good old NoCheat - it even allows to use ncgl library what is very important to me.
"

vitez - Pią Lut 18, 2005 9:57 pm

Ja testowalem r1q2 i konfigurowalem ok 3 dni... podobnie wiekszosc z mojego klanu i wszyscy maja teraz w porzadku dzialajace r1 (tak mi sie wydaje)...

Oto jakie kilka porad wypisalem odnosnie konfigurowania tego - powinienes sam potestowac rozne wartosci a nie wklejac gotowce do configa:

"
I tried:
- cl_async 0 or 1 (stayed at 1 but many people on XP windows would prefer 0 - then it works like good old q2/NC);
- cl_maxfps between 30 and 120 (stayed at 120 but some people prefer 80 or even 50 due to ping going up at 100);
- r_maxfps between 300 and 1000 - stayed at 1000 although my PC and graphic card give me around 300 - seems smoother when I have it more than my PC gives ;); with cl_async 0 you should set it to max 120 and cl_maxfps to max 120 as well.
- cl_smoothsteps - between 0 and 3 - stayed at 3 as it gave most accurate "jumping" and stairs/ramps walking, 0 was quite nice too but a bit different (prolly due to fps things, with cl_async 0 and cl_maxfps 120 cl_smoothsteps at 0 or 2 should work fine but everybody has to find his best solution)
- cl_strafejump_hack between 0 and 1 - works on servers with strafejump hack enabled, on other servers makes strafejumping more difficult sometimes (depends on fps and ping) and even if enabled on server it's still weird so I don't use it.
- m_directinput between 0 and 2 IIRC - left at 0 as I have Win ME so no acceleration problem, although at this setting I had to make my sensitivity higher by 0.5 . Some people with XP can also prefer to leave it at 0 and try some r_mfix or r_xpfix - don't remember the exact name - variable.

Seems complicated but after 3 days of testing and reading and setting up I have my r1q2 working normally like good old NoCheat - it even allows to use ncgl library what is very important to me.
"

vitez - Pią Lut 18, 2005 9:58 pm

Ja testowalem r1q2 i konfigurowalem ok 3 dni... podobnie wiekszosc z mojego klanu i wszyscy maja teraz w porzadku dzialajace r1 (tak mi sie wydaje)...

Oto jakie kilka porad wypisalem odnosnie konfigurowania tego - powinienes sam potestowac rozne wartosci a nie wklejac gotowce do configa:


I tried:
- cl_async 0 or 1 (stayed at 1 but many people on XP windows would prefer 0 - then it works like good old q2/NC);
- cl_maxfps between 30 and 120 (stayed at 120 but some people prefer 80 or even 50 due to ping going up at 100);
- r_maxfps between 300 and 1000 - stayed at 1000 although my PC and graphic card give me around 300 - seems smoother when I have it more than my PC gives ;); with cl_async 0 you should set it to max 120 and cl_maxfps to max 120 as well.
- cl_smoothsteps - between 0 and 3 - stayed at 3 as it gave most accurate "jumping" and stairs/ramps walking, 0 was quite nice too but a bit different (prolly due to fps things, with cl_async 0 and cl_maxfps 120 cl_smoothsteps at 0 or 2 should work fine but everybody has to find his best solution)
- cl_strafejump_hack between 0 and 1 - works on servers with strafejump hack enabled, on other servers makes strafejumping more difficult sometimes (depends on fps and ping) and even if enabled on server it's still weird so I don't use it.
- m_directinput between 0 and 2 IIRC - left at 0 as I have Win ME so no acceleration problem, although at this setting I had to make my sensitivity higher by 0.5 . Some people with XP can also prefer to leave it at 0 and try some r_mfix or r_xpfix - don't remember the exact name - variable.

Seems complicated but after 3 days of testing and reading and setting up I have my r1q2 working normally like good old NoCheat - it even allows to use ncgl library what is very important to me.

vitez - Pią Lut 18, 2005 9:59 pm

Kilka postow sie pojawilo z powodu tego ze po wyslaniu posta odpalal mi jakis blad ogolny i wyswietlal watek bez mojego postu - przepraszam - wina forum :(
vitez - Pią Lut 18, 2005 9:59 pm

A ten blad wyglada tak:

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Nie można otworzyć pliku: 'phpbb_search_wordmatch.MYD'. (Kod błędu: 145)

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 19068, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('kilka', 'postow', 'sie', 'pojawilo', 'powodu', 'wyslaniu', 'posta', 'odpalal', 'jakis', 'blad', 'ogolny', 'wyswietlal', 'watek', 'bez', 'mojego', 'postu', 'przepraszam', 'wina', 'forum')

Line : 251
File : /home/vweb/vweb0040114/forum/includes/functions_search.php

omen - Pią Lut 18, 2005 10:03 pm

musisz zaplacic kare w wysokosci 4 euro.
Prezes_Kiler - Pią Lut 18, 2005 11:47 pm

thx vit dzisiaj psrawdze czy działa
SiDq - Sob Lut 19, 2005 7:45 am

Vitez może patriota to z Ciebie nie jest, może nie cenisz swojego kraju, ale ustawiłeś se q elegancko :wink:
szyna^ - Sob Lut 19, 2005 12:20 pm

a ja mam takie pytanie jak dziala mi hw normalnie to moge na nim grac ? :S czy nadal musze r1szitq2?
Kazwa - Sob Lut 19, 2005 12:36 pm

Mozesz, rozmawialam wczoraj z Bjornem ..

Cytat:
Kaz (18-02-2005 13:15)
can we play at hw or no?
bjorn (18-02-2005 13:15)
yes
both hw and r1q2 are allowed

Nuclear - Sob Lut 19, 2005 12:53 pm

Jejku jk przeczytałem wypociny Viteza to krew mnie zalewa.
Jesteś jak te pizdowate kapusie podczas II Wojny którzy sprzedawali na śmierć własne rodziny za kawałek szynki. Dla mnie takie zachowanie to jest juz totalne dno, które osiągnołeś. Chcesz udawać wielkiego pana to wypierdalaj z Polski.

Sam kibicuje i obserwuje mecze polskich klanów za granica, i zawsze sie chce zeby polacy wygrali, czy to jest klan który lubie czy nie. I tak ma chyba wiekszość normalnych graczy.

2 sprawa, to szkoda klanu TIC biedacy nie wiedza w co sie pakuja ;>

Prezes_Kiler - Sob Lut 19, 2005 3:28 pm

nuc nie to żebym się czepiał ale twoje porównania są nietrafne, żałosne, nic nie wnoszą do sprawy i ogólnie fajnie masz :!:
szyna^ - Sob Lut 19, 2005 6:17 pm

jak sie ma dobrego hw ? to mozna czy nie ? czy nadal musze gowno r1q2 ?
-rc-AZES - Sob Lut 19, 2005 6:32 pm

Z tego co wiem to mozna i hw i r1 :>
Prezes_Kiler - Sob Lut 19, 2005 6:39 pm

możesz na hw jeździć :]
SiDq - Sob Lut 19, 2005 8:41 pm

Vitez. Co Ty odpierdalasz Ty mi wytłumacz? Zapamiętaj sobie, że gra w quake dla większości graczy (Bo dla Ciebie zdecydowanie nie. Patrz niżej) jest for fun. Powiedz mi czemu masz, aż tak najebane w głowie, że człowiek który gra sobie, nagle zacina mu się myszka i stoi w miejscu z dock'iem, dostaje kick'a ponieważ "osłabia team". Weź Ty se wyluzuj i nie myśl, że cb które ostro jebie i adminy na Polskich server'ach i w ogóle to, że grasz powiedzmy od początku w q2 czyni Ciebie władcą gry i możesz z każdym robić co chcesz. Zdecydowanie wydaje mi się, że kurwa mać Twoje ego jeśli chodzi o grę jest zbyt wygórowane. W sumie to pewnie i tak nic nie da, ale wiedz, że nie każdy gra o przysłowiowe "złote buty". Pojebaniec.
heAVEn - Nie Lut 27, 2005 9:43 pm

omg :shock: co sie dzieje coooo sie dzieje
Tur!n - Czw Mar 03, 2005 8:13 pm

Sid: vote yes
oConner - Pon Kwi 04, 2005 5:00 pm

[quote="vitez"]Ja testowalem r1q2 i konfigurowalem ok 3 dni... podobnie wiekszosc z mojego klanu i wszyscy maja teraz w porzadku dzialajace r1 (tak mi sie wydaje)...

Oto jakie kilka porad wypisalem odnosnie konfigurowania tego - powinienes sam potestowac rozne wartosci a nie wklejac gotowce do configa:


I tried:
- cl_async 0 or 1 (stayed at 1 but many people on XP windows would prefer 0 - then it works like good old q2/NC);
- cl_maxfps between 30 and 120 (stayed at 120 but some people prefer 80 or even 50 due to ping going up at 100);
- r_maxfps between 300 and 1000 - stayed at 1000 although my PC and graphic card give me around 300 - seems smoother when I have it more than my PC gives ;) ; with cl_async 0 you should set it to max 120 and cl_maxfps to max 120 as well.
- cl_smoothsteps - between 0 and 3 - stayed at 3 as it gave most accurate "jumping" and stairs/ramps walking, 0 was quite nice too but a bit different (prolly due to fps things, with cl_async 0 and cl_maxfps 120 cl_smoothsteps at 0 or 2 should work fine but everybody has to find his best solution)
- cl_strafejump_hack between 0 and 1 - works on servers with strafejump hack enabled, on other servers makes strafejumping more difficult sometimes (depends on fps and ping) and even if enabled on server it's still weird so I don't use it.
- m_directinput between 0 and 2 IIRC - left at 0 as I have Win ME so no acceleration problem, although at this setting I had to make my sensitivity higher by 0.5 . Some people with XP can also prefer to leave it at 0 and try some r_mfix or r_xpfix - don't remember the exact name - variable.

Seems complicated but after 3 days of testing and reading and setting up I have my r1q2 working normally like good old NoCheat - it even allows to use ncgl library what is very important to me.[/quote]

Ja robilem 5 min i dziala mi rownie dobrze tylko coc s z dwiekiem nei moge na jednym z kompow sie uporac no ale jakos nie mialem 3 dni na zabawe w ustawienieach r1 -.-


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group