Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

news - Help / FAQ

Adolf - Nie Lut 20, 2005 12:00 pm
Temat postu: Help / FAQ
Zaniedlugo na forum pojawi sie nowy dzial - Help / FAQ. Jezeli ktos jest zainteresowany i chcialby pomoc w tworzeniu takiego podforum, to niech tutaj postnie cokolwiek :) Wymagania ? Znajomosc q2 ( ctf przede wszystkim ) i troche wiecej wolnego czasu. Oczywiscie to tylko formalne sprawy, bo kandydatow wybiore osobiscie. Mniej wiecej sie orientuje kto co potrafi, musze jednak wiedziec komu sie chce :)
Dzial ten powstaje po to zeby troche odciazyc glowne forum ctf.pl, jak i zapobiec zadawaniu oczywistych pytan przez osoby poczatkujace ( sa takie ? ) czy tez osoby, ktorych goglowanie boli :)
Co bedzie w tym dziale ? Wszystko. Poczawszy od prostych i podstawowych komend ( use grapple, czyli jak wlaczyc ninja rope / linke / harpun ), po problemy zwiazane stricte z q2 i nie tylko ( synchronizacja pionowa ... konfiguracja nowych klientow, skrypty, itp ).

-rc-AZES - Nie Lut 20, 2005 12:35 pm

/add me.
PIELUCHA - Nie Lut 20, 2005 10:21 pm

jest sens w ogole cos takiego robic ?
jest na ctf.pl ctf guide...chyba styka...tak mi sie zdaje..na nowych graczy bym nie liczyl...bo kto proocz naszych znajomych ma pojecie o tym ze ktos wogole w q2 trzaska wogole na sieci ?

Adolf - Pon Lut 21, 2005 6:35 am

Ja widze sens w bezsensie.
Duzo osob ma nadal problemy z synchronizacja pionowa albo niektorzy nie potrafia dobrze skonfigurowac r1q2 czy hw ( niektorzy nie lubia readme czytac ;) ). Wiec imho to moze byc przydatne, szczegolnie ze trzeba miec nadzieje, ze pojawi sie ktos nowy, a wiem ze co jakis czas widac 1-2 nowe mordy :). Anyway, to nie ma byc guide jak grac w ctfa!, tylko zbior przydatnych informacji o tym jak grac w q2 efektywniej :)

PIELUCHA - Pon Lut 21, 2005 6:45 am

heheh ....dawac ino szybko cos o holly :P nie chce mi sie gowna robic w sumie :) atak btw...pomogl bym ale czasu malo ;)
vitez - Pon Lut 21, 2005 6:54 am

Niedlugo w jakiejs gazetce ktos cos pisal ze bedzie artykul o q2... znowu troche mieska przybedzie. Dzial moze sie przydac.

Ja jak bede sie nudzil moge cos napisac... np posklejac do kupy to co tam plodzilem niedawno o r1q2 ...

Prezes_Kiler - Pon Lut 21, 2005 7:02 am

o tym riq2 bardzo by się przydało :]
vitez - Pon Lut 21, 2005 9:33 am

Cytat:
o tym riq2 bardzo by się przydało :]


Tobie oraz w watku o CB na forum juz napisalem wszystko co sie dalo... reszta to kwestia indywidualnych testow i dopasowan.

Btw... ode mnie z 10 osob w klanie tylko 1 miala problem z dopasowaniem r1/hw ... ciekawe...

-rc-AZES - Pon Lut 21, 2005 10:24 am

Moje ustawienia r1q2:
Kod:

// R1Q2
set cl_smoothsteps "2"
set cl_async "0"
set cl_maxfps "120"
set r_maxfps "120"
set cl_drawfps 1
m_fixaccel 0
m_directinput 0
netgraph 0
set vid_ref r1gl
vid_restart


No i musialem jeszcze to dorzucic do CFG bo mi sie jebalo (nie wiem czemu):
Kod:
//OTHERS
set s_khz "44"
set cl_run "1"
set lookstrafe "1"
set lookspring "1"


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group