Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Gratuluje PKS!

vitez - Nie Lut 27, 2005 10:54 pm
Temat postu: Gratuluje PKS!
Czy wy sie nigdy nie nauczycie ze podszywki nie przejda w CB ?

W zeszlym sezonie dwie proby i prawie wylecieliscie za to... w tym sezonie znow zaczynacie?
Nosz qrfa zaden klan chyba do tej pory nie byl tak uparty w probach oszukiwania :(

Znam sprawe tylko pobieznie z tego co Bjorn mi na gg napisal ale pogratulowac wypada ;) - TIC wygralo z PKS forfeitem (jedna mape chyba normalnie rozegrali) gdyz PKS uzywali illegal players.

I znowu bedzie prikaz by na meczach PKS minimum dwoch adminow bylo bo "nie wiadomo co im znowu strzeli do glowy" :( .

O ile xM z bardzo dobrej strony pokazuja Polakow - mimo wysokich porazek zawsze graja do konca, nie wyglupiaja sie, zawsze sa na meczach a gdy maja nieco lepsze pingi/sklad potrafia grac rowne mecze... to za to PKS wspaniale antyreprezentuje Polske ciagle cos kombinujac, krecac, podmieniajac graczy, uzywajac falszywych klientow itp. Brawo :?

Kribol - Nie Lut 27, 2005 11:03 pm

rotfl :twisted:
Nuclear - Nie Lut 27, 2005 11:40 pm

PKS RULEZ ? :)
Kumanus - Pon Lut 28, 2005 6:16 am

bo to polska a nie elegancja franccja ;)
szyna^ - Pon Lut 28, 2005 9:57 am

Ostro. Brawo dla Pksow! :S
-rc-AZES - Pon Lut 28, 2005 12:41 pm

Ah te Autobusy :/
SiDq - Pon Lut 28, 2005 2:09 pm

:wink: Ja to tylko czekam co Grzdyl na to odpowie :wink:
omen - Pon Lut 28, 2005 3:00 pm

moim zdaniem godnie reprezentujecie polska scena ctf'a :)

wiecej fejkow wiecej ! ; - )

Kazwa - Pon Lut 28, 2005 3:09 pm

A co zrobili dokladniej? :)
Ziutek - Pon Lut 28, 2005 4:04 pm

hehe :) nie wiem z jakiej okazji ta 'mini-afera' :) to przeciez nie nowosc :D
vitez - Pon Lut 28, 2005 4:04 pm

Bjorn sedziowal ten mecz... opisal to pozniej na forum adminow.
Pierwsza mapa 12-1 dla TIC, potem PKS chcialo wstawic gracza ktorego nikt nie znal. Bjorn sprawdzil zasady dodawania graczy, date dodania gracza i allowed players list (w tym sezonie recznie i dokladnie przygotowana) - nie bylo go na tej liscie.
Ale przy okazji zauwazyl ze Blazejas - ktory gral cala pierwsza mape, rowniez nie jest na allowed players list i byl dodany 19 lutego wiec po starcie sezonu.
Zasady CB bardzo wyraznie opisuja co trzeba zrobic by gracz dodany po starcie sezonu mogl w nim grac.
Rowniez w zeszlym sezonie ustalilismy i poinformowalismy wyraznie ze to odpowiedzialnosc klanow i CL by wiedziec kto z nich moze grac - wystarczy przed meczem zapytac Supervisora albo Co-supa albo sprawdzic allowed playerlist...
W zeszlym sezonie byla taka sama sytuacja z klanem d4kj3 i graczem Audiox. AudioX dostal bana na czas sezonu a d4kj3 przegralo mecz walkoverem...

Sezon byl ogloszony naprawde wczesnie... bylo naprawde duzo czasu na ustalenie skladu, wpisanie graczy itp - wystarczylo poswiecic temu pare dni rozmow z graczami i pare minut wpisywania ich na strone CB...

Kiedy PKS sie nauczy ze w CB nie da sie grac pod prad ?
(falszywy Nocheat, fejki, podzywanie graczy, nie wpisani na liste gracze ... ehhh).

Aha, zeby nie bylo na sedziow - zasadami ustalania terminow meczy, wymuszania meczy, oraz zasadami dozwolonych graczy itp zajmuja sie tylko Supervisor (Bjorn) i Co-supervisor (htm). Sedzia meczu nie ma prawa decydowac o terminach meczy jak i o tym czy dany gracz moze grac czy nie - o tym decyduje CL znajac konsekwencje...

Kazwa - Pon Lut 28, 2005 4:58 pm

no to rzeczywiscie oszukiwali .. hehe, juz myslalam, ze stada fejkow sie plataly po mapach, wszyscy grali pod nc failed a nikt nie mial r1q2 .. Co to za afera hehe, smieszne :)
Qnik - Pon Lut 28, 2005 6:29 pm

polska szara rzeczywistosc :D
gacu$ - Pon Lut 28, 2005 6:54 pm

Bo to Polska ... i tu się pije :]
Grzdyl - Wto Mar 01, 2005 1:36 pm

bo vitez szuka kozla ofiarnego... czuje ze mu sie dupa pali na naszej scenie za to jak sie zachowywal na serverach i do tego jeszcze za jego odzywki wzgledem polskich klanow grajacych w cb i chce przerzucic zainteresowanie prasa na kogos innego... :)

hehe vicio... powiem ci ze zapamietam to sobie poniewaz specjalnie nie stawalem po ktorejs ze stron zeby nie prowokowac niepotrzebnych konfliktow ale widze ze ty podjales decyzje za mnie wiec pozostaje mi tylko okreslic twoje zachowanie (jak prasa brukowa ktora szuka sensacji - do tego zeby zmienic niekorzystny uklad sily geopolitycznej na forum) jako Żałosne!

i jeszcze sie musze tlumaczyc... no kochany jestes... :arrow:

przede wszystkim stuknij sie w glowe ze jakies podszywki byly... kazdy gral pod swoja xywa.... bylem w szoku ze poohatek/pooh nie sa wpisany w cb... widocznie za pozno doszli... blazejasz zostal dodany zanim rozegralismy 1 mecz wiec dla mnie to tak jak przed poczatkiem sezonu...

no i co... jakies konsekwencje? blazej nie pogra... zolta kartka... czy scena polska ucierpi na tym ze dostalismy zolta kartke? watpie... pogadalem po walce z bjornem i bylo wszystko wporzo... smial sie nawet ze tradycyjnie juz mamy pecha i cos nam musi wypasc... poruszylismy tez temat "gorszego" traktowania polskich klanow przez sedziow w cb bo takie ploty sie pojawily na naszej scenie i na tym sie skonczyl ten feralny wieczor... :)

czego ja sie nauczylem? ze mozna miec hw -1 na meczu i zostac dopuszczonym do gry... :) tak tak... jeden jegomosc z tic mimo -1 zostal dopuszczony do meczu... idac Viteza zachowaniem powinienem podniesc larum stanac na najwyzszym podescie i krzyknac CZITER!!! niestety pan v.sie zna tylko na cb q2 i rulsach a o rulsach niepisanych o wlasciwym zachowaniu i kulturze osobistej mozemy tylko pomarzyc ze ten pan sie kiedys dowie...

wspolczuje rodzinie viteza...
w Bolu jestem z Wami...
Grzdyl

SiDq - Wto Mar 01, 2005 2:18 pm

jeee. Riposta. Grzdyl rulez :wink:
Kazwa - Wto Mar 01, 2005 4:34 pm

A ja tam lubie Grzdyla .. Vitez fu :(
szyna^ - Sro Mar 02, 2005 12:11 pm

Olka klamczuch :P
Joseph - Sro Mar 02, 2005 1:30 pm

Szyna leżeć i na pociąg czekać!



:D

Dev - Sro Mar 02, 2005 5:01 pm

no no vitezik jest w swoim zywiole ! Rycerz Uczciwosci XXI Wieku ! STALO SIE I TYLE . wg mnie nie ma sie czym podniecac - pewnie masz niezly ubaw z chlopakami z pracy ! ha !

;)

Blazejas - Sro Mar 02, 2005 10:52 pm

Ja chcialem tylko powiedziec tyle ze w mojej sprawie doczepili sie daty klikniecia przeze mnie na linka potwierdzajacego udzial w tym pucharze. Jak wielu z Was wie w lutym w Polsce jest cos takiego jak sesja i jesli mam byc szczery to troche bardziej mnie interesowalo to czy mnie nie wywala z uczelni niz to czy w odpowiednim czasie klikne na jakis smiechowy link dlatego uwazam ta sprawe za godna politowania a decyzje Bjorna za absurdalna...
oConner - Czw Mar 03, 2005 9:10 am

Witam...
Vitez idz sie przejdz po po parku lub cos w tym stylu i nie wchodz na ludzi z byle powodu. Szykac zwalu lubi kazdy ale po co??
Chcesz pogratulowac nieporozumienia zrob to na GG a nie bebnisz jak ta przekupka z jakiegos targu.
Zachowujesz sie jak jakis dzieciac....

p.s. Wiemy ze nie lubisz PKS juz nam tego bardziej tego nie musisz pokazywac.

Joseph - Czw Mar 03, 2005 9:35 am

Właśnie vit... jaki masz w tym cel?

No nieważne... bo ja tylko chciałem skomentować Blazejasa 2 posty wyżej... otóż [z całym szacunkiem] organizatorów nic a nic nie obchodzi jakaś 'smiechowa' sesja. Ustalili warunki i albo się stosujesz albo nie bierzesz udziału. Klikasz w porę i grasz. Nie klikasz - nie grasz [zabrzmiało prawie jak "zażywasz - przegrywasz" :D ] Nie ma w tym nic więcej. I twoją argumentację uważam za absurdalną.

Sorry za taki atak, ale mnie krew zalew jak widzę podejście ludzi do tak prostych spraw.

vitez - Czw Mar 03, 2005 11:40 am

Cytat:
Właśnie vit... jaki masz w tym cel?



Tak. Mam nadzieje ze w tym sezonie PKS pokaza sie z lepszej strony niz w poprzednim. I nadal mam nadzieje, ze po tym malym potknieciu juz ich wiecej nie bedzie.
Niedopatrzenie ze strony Grzdyla - przyznal sie do tego. Niedopatrzenie ze strony Blazejasa rowniez - OK, bywa.
Tylko nie robcie tak wiecej 8)

Grzdyl - Czw Mar 03, 2005 6:55 pm

no czyż on nie jest rozbrajajacy? :wink:
Tur!n - Czw Mar 03, 2005 7:48 pm

powiem tak:







.nc

oConner - Czw Mar 03, 2005 8:48 pm

Vitezq mam rozumiec, ze klamanie to rzecz nabyta z CB? Zle ze sie przyznali?
mero - Czw Mar 03, 2005 9:48 pm

hehehehehehe
moze i niegram juz bo jakos czasu niema i wole sie Babeczkami zając :)
ale forum czytam regularnie :}
to poprostu jest piękne :)

3majcie sie ludziska

brzoza - Czw Mar 03, 2005 11:24 pm

"Wujek Grzdylek Mistrz Cietej Riposty" :D

no chlopaki dajecie, dajecie... FLAME!

szyna^ - Czw Mar 03, 2005 11:45 pm

Joseph gosciu lepiej zamknij dziob, tyle powiem co do Twego komentarza.



A co do Viteza to dzis tez pokazal jaki jest wspanialomyslny......... takze nie chce mi sie nawet nic pisac na jego temat.

pyz - Pią Mar 04, 2005 2:32 am

PKSy powinny w końcu odjechać z tego przystanku..
Joseph - Pią Mar 04, 2005 10:38 am

Cytat:
Joseph gosciu lepiej zamknij dziob, tyle powiem co do Twego komentarza.


Brak argumentacji. Jak masz coś do powiedzenia, to się wysłów :D

Joseph - Pią Mar 04, 2005 10:41 am

Cytat:
Tak. Mam nadzieje ze w tym sezonie PKS pokaza sie z lepszej strony niz w poprzednim. I nadal mam nadzieje, ze po tym malym potknieciu juz ich wiecej nie bedzie.
Niedopatrzenie ze strony Grzdyla - przyznal sie do tego. Niedopatrzenie ze strony Blazejasa rowniez - OK, bywa.
Tylko nie robcie tak wiecej


Mogłeś pogadać z nim na privie. To co zrobiłeś, na pewno nie pomogło. Wywołało tylko jeszcze więcej poddenerwowania. Jak chcesz coś zmienić to pogadaj z nim na GG. Jeśli obaj będziecie rozsądni to dojdzie to porozumienia. A to że poszedłeś z tym na publikę, świadczy [wg mnie] że przestraszyłeś się rozmowy z nim. Może argumentów zabrakło i liczyłeś, że tłum Ci pomoże?

No w każdym razie teraz ja powinienem powiedzieć:
"Tylko nie rób tak więcej"

:P

oConner - Pią Mar 04, 2005 2:31 pm

Pyz pijoQ nie dorzucaj do ognia !
Kumanus - Pią Mar 04, 2005 3:38 pm

vitez dal nam jakies info tylko forma jakas chujowa ;)
pyz - Sob Mar 05, 2005 3:50 am

burn baby, burn!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group