Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - "nie dla psa kieblasa", czyli admin na coolnecie

ShreK - Wto Mar 01, 2005 12:03 pm
Temat postu: "nie dla psa kieblasa", czyli admin na coolnecie
Witam!
Jestem nowy, jednak specjalnie zalozylem sobie tutaj konto. Tylko po to, aby poruszyc pewien temat, a w zastadzie sytuacje ktora miala miejsce wczoraj. No i szkoda tylko, ze wlasnie z takiego powodu, napisze tutaj swoja pierwsza wypowiedz!
A wiec wczoraj na coolencie, w godzinach gdzies tak przed 19. Grajac w jednym teamie z nijakim ZIBO. Zostaje zmielony w teleporcie przez tegoz wlasnie zawodnika. Wszysto byloby cacy, gdyby to byl zawodnik z przeciwnej druzyny. Jednak gralismy razem!!! No to sie wkurzylem z lekka. No i pisze do niego, ze co slepy byl, itp (przeciez wystarczylo zaczekac sek.). Natomiast on mi ripostuje cyt. "Power of ZIBO". No to mnie szlak trafil. Pisze mu, ze tego powera to ma chyba w dupie. A po chwili zostaje kick'a z coolentu. Aby tego bylo malo, dostalem BANA!!! Zapytam sie was za co???? A przy okazji, kto tak malo odpowiedzialej osobie dal taka mozliwosc (admina)?? Myslalem, ze admina na poszczegolne servery dostaja osoby odpowiedzialne. A nie osoby ktore zachowuja sie jak malolaty (gowniarze)! Zostal urazony slowem "dupa", to sobie pomyslal. "A co tam, co bedzie tak do mnie pisal. Ja mu pokaze" (delikatnie mowiac).

Zastanowcie sie ludzie, nad swoim zachowaniem. Ja juz widzialem gorsze wypowiedzi na tym serverze. A jakos wczesniej sie nie spotkalem z tym aby ktos dostal kicka. Nie mowiac juz o banowaniu kogos! Tym sposobem przyczyniacie sie do upadku tej sceny, a nie jej dalszemu rozwijaniu!!!

Adolf - Wto Mar 01, 2005 12:44 pm

Witamy na upadlej scenie ;)
Kazwa - Wto Mar 01, 2005 1:01 pm

Odrazu mowie, to nie ja :P
SiDq - Wto Mar 01, 2005 1:14 pm

No i tym bardziej nie Ja : PPPPP
-rc-AZES - Wto Mar 01, 2005 1:24 pm

to na pewno byl [1dt]z1b0 !
Adolf - Wto Mar 01, 2005 1:34 pm

ZIBO to PIELUCHA ! :)
Ale ja i tak stawiam na Grzdyla ;)

ShreK - Wto Mar 01, 2005 1:36 pm

Ale zle mnie zrozumieliscie. Nie chodzi tutaj o to, kto ukrywal sie pod fejkiem ZIBO. Ani tez nie pisalem tego dlatego, aby sie poskarzyc reszcie :P . Poruszylem ten temat tylko po to, abyscie takim nieodpowiedzialnym osobom, zabrali te adminy. Po jaka cholere taki gowniarz ktory ma jakies kompleksy, stosowal funkcje (admina) w podobnych sytuacjach jak wyzej!!! A taki co dostal admina, wie ze jest teraz wlascicielem tego podwroka. No i jemu wszystko wolno, a reszta moze mu tylko naskoczyc.

Cytat:
Witamy na upadlej scenie ;)


Jak dla mnie, to ta scena graniczy juz z niemalze totalnym dnem!

ShreK - Wto Mar 01, 2005 1:39 pm

aha, a jesli tak bardzo chcecie dochodzic kto to taki. To powiem wam, ze to mogl byc tylko ktos z naszego kraju. Poniewaz raczej nie zrozumialby nic z tego co pisze :P A tym bardziej slowa "dupa". Juz predzej pomyslalby sobie, ze jakies komplementy mu prawie :D
Grzdyl - Wto Mar 01, 2005 1:39 pm

adolf... to juz dziala na takiej zasadzie ze na pewno sie uda ale jak cos niewypali to bedzie to wina Grzdyla... Dzieki ci za to... ta tradycja mi sie juz podoba... nawet sam Grzdyl pasuje do takiej roli...

shrek podaj date i godzine sprawdzi sie logi...

ShreK - Wto Mar 01, 2005 1:44 pm

to bylo wczoraj (tj. 28.02.2005 r.), gdzies w godzinach przed 19:00. Nie powiem dokladnie o ktorej, bo nie pamietam. Najlepiej sprawdz (jesli to nie taki problem) miedzy 18-19.
Ale wiem, ze o 18:57 zalozylem tutaj konto. A to bylo juz po tym calym zdarzeniu.

sikor - Wto Mar 01, 2005 1:56 pm

[quote="sHrek"]
Jak dla mnie, to ta scena graniczy juz z niemalze totalnym dnem![/quote]

I tu sie myslsiz wg ta scene juz jest na - :)

Kribol - Wto Mar 01, 2005 2:04 pm

ktos musial przejac obowiazki pyza :shock: a ze PIELUCHA sam sie zglosil :)
SiDq - Wto Mar 01, 2005 2:19 pm

nc
PIELUCHA - Wto Mar 01, 2005 2:33 pm

heheh pierwsza afera ze mna w roli glownej......no prosze...wiesz shrek...wkurwiony jestem niemalo od kilku dni i wszelkie oznaki hamstwa, kolorowych skinow itp rozwiazuje w sposob opisany powyzej a bana nie dostales ...tylko bootlevelbana a dodam ze do konca mapki byly 3 minuty....po co te nerwy, po co obrzucac wyzywiskami od razu...pomysl...siedzisz sobie w AUTOBUSIE (hehe pozdro wojtek ;P) a tu przychodzi jakis koles i siada Ci na kolana...bo Cie nie widzi..bo nie poczekal tych kilku sekund az wstaniesz...co robisz w tej sytuacji ?? Gadasz do niego ze jest jebniety, pjebany, inny, itd ? slowem obrazasz go ?
jesli tak...masz cios - w przypadku servewrka bana...zachowanie moje - przynajmniej z mojej strony- bo wiadomo co osoba to inna opinia - dobre...zle sie zachowujesz..bana dostajesz...wiesz...jest jeszcze jednek koles...fejk "~Ja" dostal wczoraj z 3 razy bana za wyklinanie mnie...nie obrazil sie jak Ty :)
Przepraszam jesli Cie urazilem Shrek...malo czlek jestes znany wiec potraktowalem Cie jak fejka- mimo ze na serveracvh widze....
zapewniam Cie ze jestem w miare powaznym czelowiekiem i jak najbardziej nie malolatem, bede kopal, banowal itd ludzi ktorzy robia syf na coolnecie bo po to dostalem admina ;p
a tak btw
to nie byl tex Power of ZIBO
to bylo
The power if ZIB0 :P :)
pozdro

Adolf - Wto Mar 01, 2005 2:37 pm

To sie dzieje! Drugi Vitez nam rosnie! ;)
Magnus - Wto Mar 01, 2005 2:47 pm

Welcome to the real world.
ShreK - Wto Mar 01, 2005 3:12 pm

no wiec pieluszka

Cytat:
wiesz shrek...wkurwiony jestem niemalo od kilku dni i wszelkie oznaki hamstwa, kolorowych skinow itp rozwiazuje w sposob opisany powyzej


To ze jestes wkurwiony od kilku dni. To wcale nie oznacza, ze masz przenosic ta zlosc na server coolnet!

Cytat:
a bana nie dostales ...tylko bootlevelbana a dodam ze do konca mapki byly 3 minuty....po co te nerwy


Jak go zwal tak go zwal. Fakt jest faktem, ze wejsc ponownie nie moglem. A za kazdym razem wyskakiwalo mi, ze moj IP ma bana na ten server. A to, ze do konca mapki zostaly 3 minuty?? Wybacz pieluch, ale totalnie glupie tlumaczenie. Nawet jak na osobe tak inteligenta jak Ty.

Cytat:
pomysl...siedzisz sobie w AUTOBUSIE (hehe pozdro wojtek ;P) a tu przychodzi jakis koles i siada Ci na kolana...bo Cie nie widzi..bo nie poczekal tych kilku sekund az wstaniesz...co robisz w tej sytuacji ?? Gadasz do niego ze jest jebniety, pjebany, inny, itd ? slowem obrazasz go ?

Porownanie nie z tej ziemi. Ale jesli mnie nie widziales, bo tak wnioskuje z twojej wypowiedzi i sytuacji jaka opisales. To wystarczylo napisac, ze nie wiedziales! A nie rzucic ironiczny tekst jak sam wyzej napisales. Chociaz z drugiej strony tak sie zastanawiam. Czy do tego samego autobusu co opisales. Zawsze wchodzisz tylem??

Cytat:
dostal wczoraj z 3 razy bana za wyklinanie mnie...nie obrazil sie jak Ty

Moze sobie zasluzyl, nie wiem. Nie obchodzi mnie to. Ale powiem tylko tyle, ze ta sytuacja byla na tyle idiotyczna. Iz dawanie w tej sytuacji bana (czy jak to tam zwiesz), jest dla mnie kompletnym idiotyzmem. Postaw sie w odwrotnej sytuacji! A moze wtedy zrozumiesz.

Cytat:
zapewniam Cie ze jestem w miare powaznym czelowiekiem i jak najbardziej nie malolatem

Byc moze, jednak w tej konkretnej sytuacji zachowales sie jak malolat!

Cytat:
bede kopal, banowal itd ludzi ktorzy robia syf na coolnecie bo po to dostalem admina ;p


Powiem tylko, ze ja tej sytuacji nie wywolalem. A nastepnie dostalem "kopa" z servera! Poza tym, czy az taki wielki syf w tym czasie zrobilem na coolnecie?? Jesli w ogole takowy zrobilem.
Wiec mozesz sie zastanowic, czy w odwrotnej sytuacji nie wkurzylbys sie tak samo jak ja!

PS. A slowo "dupa" nie jest jakis bardzo obrazliwym slowem. Co innego gdybym wyslal Tobie wiazanke! Wtedy Twoje usprawiedliwenia bylyby uzasadnione!

SiDq - Wto Mar 01, 2005 3:16 pm

:wink: Nie to żeby polewka była :wink:
Magnus - Wto Mar 01, 2005 3:30 pm

Żeś powiedział Sid :D
PIELUCHA - Wto Mar 01, 2005 4:04 pm

Shrek az tak bardzo Cie tym urazilem ?
nie chcialem..ale nie lubie jak mnie ktos obraza :)

Kazwa - Wto Mar 01, 2005 4:31 pm

Pielucha, ty rzeczywiscie masz cos nie tak .. Kiedys mnie tez na ctf5 zteleportowales, chociaz byues w moim teamie .. Ja cos tam powiedzialam, a Ty "sa rzeczy wazne i wazniejsze" :) ja to przyjelam z usmieszkiem i spoko, o boz .. ciekawe co by sie dzialo, gdybym burknela cos spod nosa [zdarzaja sie takie chwile, ze jestem w zlym humorze raz w miesiacu :P] .. walka 2ch adminow? :P

Shrek, nie wkurzaj sie na Pieluche .. on to takie osiedlowe nasze drewienko :)

-rc-AZES - Wto Mar 01, 2005 4:39 pm

Ej, wiesz co Ci powiem shrek ?


ShreK - Wto Mar 01, 2005 4:57 pm

Hmm, to ze mnie zmielilo w teleporcie. To ogolnie rzecz ujmujac, zlewam. Mam do Ciebie jedynie zal, ze postapiles pozniej tak a nie inaczej. A tak to, nic poza tym do Ciebie nie mam. Ale na przyszlosc powinienes kontrolowac swoje zachowanie. To ze masz taka wladze na coolnecie. Wcale nie oznacza, ze w kazdej sytuacji musisz uciekac sie do takich wlasnie dzialan. Dzis juz coraz bardziej smieszy mnie ta sytuacja, poniewaz i tak mialem uciekac zaraz z coolnetu. Jednak chcialem poruszyc ten temat, aby sie inni z tym zapoznali. No i wiedzieli czym grozi, wdawanie sie w polemike z adminem servera :?
Dodam jeszcze, jak mi wiadomo. Admin powinien (jesli jest obecny) starac sie utrzymac porzadek na serverze. Ale nie w taki sposob, ze sam najpierw sprowokuje jakas sytuacje, a pozniej tlumaczac sie "ze ktos robi syf" daje mu kicka ;) :wink: . To tak juz na marginesie :wink: :D

Prezes_Kiler - Wto Mar 01, 2005 5:47 pm

solidarność musi być, pieluch ma racje...
PIELUCHA - Wto Mar 01, 2005 6:16 pm

piszesz ze admin jesli jest powinien utrzymac porzadek na servie ...a co ja przez tego kicka robilem..? prowokowanie??? teleportem ?? Olka pokazala najlepiej jak sie trzeba zachowac w takiej sytuacji... :)
wyzywania kogos od x i igrekow :P napewno nie jest postepowaniem dobrym...czyli jak sam widzisz...robilem porzadek...z kims (Toba) kto nie byl porzadny...

Adolf - Wto Mar 01, 2005 6:25 pm

Kickowanie za teksty jest zalosne! :)
Jak nie potrafisz wyprowadzic riposty slownej, to skoncz z ta gra. Wszystko kreci sie wokol flamewarsow :)
W tej sytuacji akurat ShreK ma racje :/ Ale tak jak pisalem, ze nam drugi Vitez rosnie :)

Adolf - Wto Mar 01, 2005 6:51 pm
Temat postu: coolnet sux :/
Jeszcze jedno - coolnet sux. Osoby ktore graja na tym servie to masochisci. 100 fps, 6000 rate i lag + dziwni admini.
Icpnet albo tpi to zdecydowanie lepsze servery. TPI to masakra ! o_O.
Chyba zaczne banowac za granie na coolnecie i mi nie powiecie ze robie zle! Dbam o poziom sceny, a grajac na 100 fps poziom spada ponizej sredniej. Tylko ze ciemna masa caly czas sie wpierdala na coolnet, wiec czeka mnie syzyfowa robota haha ;/

sikor - Wto Mar 01, 2005 6:59 pm

TPI rox : )
imo Shrek ma racje. nie odoba Ci sie cos to nie kickaj tylko pogadaj.
No chyba ze by sie powtarzalo kilka razy to wtedy kick-ban jest wskazany , ale po jednym zdaniu to raczej zenada.

PIELUCHA - Wto Mar 01, 2005 7:24 pm

[quote="Adolf"]
Kickowanie za teksty jest zalosne! :)
Jak nie potrafisz wyprowadzic riposty slownej, to skoncz z ta gra.
[/quote]

chyba tak zrobie adi...pielucha juz odszedl..zostal ZIB0 :)

ShreK - Wto Mar 01, 2005 7:44 pm

Pieluch gdybym Tobie ublizal, to wcale Tobie bym sie nie dziwil, no i nie mialbym pretensji do Ciebie za to co zrobiles. Tak jak mowia Adolf i Sikor, wystarczylo pogadac. Albo wystarczylo napisac chociazby cos w stylu "sorry". No i byloby po klopocie. Nie jestes pierwszym ktorym z tej samej druzyny wpakowal sie zaraz za mna do teleportu. Ale wczesniejsi sprawcy mowili zawsze sorry. Dokladnie tak samo ja mowilem, gdy przez przypadek sie wpakowalem za kolesiem w teleport. No i gwarantuje Tobie, ze szybciej bys to zrobil niz wywalenie kogos. No i zapamietaj, ze kick jest w ostatecznosci. Jak juz bedziesz mowil kolesiowi aby sie uspokoil, a on bedzie mial to gdzies. Wtedy mozesz stosowac takie rozwiazania.
Zobacz na to rowniez z innej strony. Na pewno grasz w pilke nozna lub tez ja ogladasz. No i powiedz mi, czy widziales kiedys zeby sedzia za jakas niestosowana (mniej wiecej taka jak ja Tobie powiedzialem) wypowiedz zawodnika dal mu od razu czerwona kartke?? Co najwyzej da mu zolta, czyli ostrzezenie. Dopiero w ostatecznoscie czerwona mu pokaze, no i powie zmiataj z boiska ;) . Podobnie to sie ma tutaj na serverach. Bedac adminem staraj sie pogadac z kolesiem. A dopiero w ostatecznosci wywalaj!

PIELUCHA - Sro Mar 02, 2005 5:38 am

shrek zapewniam Cie ze widzialem czerwone kartki za niestosowne wypowiedzi...nawet za wieksze glupoty...jeszcze z 2-3 lata temu zawodowo w pilke gralem :P
a ze na poziomach ponizej 3 ligi sedziowie sa baaaaardzo przekupni ...to kartki za byle co lecialy...
dobra temat skonczony...jestem zly..winny...przeprosilem...
Adi ...zamknij temat :) )

Prezes_Kiler - Sro Mar 02, 2005 6:38 am

[quote="Adolf"]Kickowanie za teksty jest zalosne! :)
Jak nie potrafisz wyprowadzic riposty slownej, to skoncz z ta gra. Wszystko kreci sie wokol flamewarsow :)
W tej sytuacji akurat ShreK ma racje :/ Ale tak jak pisalem, ze nam drugi Vitez rosnie :) [/quote]

oj adi adi :] z tego co pamiętam to ty aktywnie z pyzuchem "czyściliście" servery z ludzi którzy mają głupie bindy [coś jak akcja z himselfem]
mogę się mylić...

Kribol - Sro Mar 02, 2005 11:56 am

mylisz sie :)
szyna^ - Sro Mar 02, 2005 12:09 pm

Ty sie pieluch ciesz ze mnie nie z telefragowales ;P Bo ja to slownie od razu atakuje ;P hahahha :>
P.S Shrek czego Ty sie przejmujesz czlowieku to tylko gra a ze nasz polski Zibo jest taki szybki ze i naszych telefraguje to na + tylko :P

Joseph - Sro Mar 02, 2005 1:39 pm

No sytuacja głupia. Zibo brawo ;) szkoda słów... no ale co to ja chciałem?

aaa... w sumie można by zabrać admina cotoponiektórmy [czyt. Vitez, Pieluch]... ja bym się tam nie obraził.

Yokai - Sro Mar 02, 2005 1:41 pm

owszem ..gra jest zawsze tylko gra-z tym ze powinna ona dawac jako taka przyjemnosc(tak mysle)....a gdybym byl na miejscu Shreka np. to tej przyjemnosci zbyt wiele bym raczej nie zaczerpnal....
no ale-to tylko moje skromne zdanie

ShreK - Sro Mar 02, 2005 2:43 pm

Cytat:
Ty sie pieluch ciesz ze mnie nie z telefragowales ;P Bo ja to slownie od razu atakuje ;P hahahha :>
P.S Shrek czego Ty sie przejmujesz czlowieku to tylko gra a ze nasz polski Zibo jest taki szybki ze i naszych telefraguje to na + tylko :P


Hehe, tutaj nie chodzi szyna^ o teleport, jednak o to za co zostalem wywalony i zbanowany. Temat poruszylem tylko po to, aby sobie wszyscy wzieli to do serca. No i nie zachowywali sie w taki sposob. Poza tym, zakladajac ten temat. Liczylem ze Pileuch zrozumie, iz nie za kazdym razem kick i ban, jest najlepszym rozwiazaniem!
A przejmowac sie tym?? Hmmm, to jest ostatnia rzecz jaka moglbym sie przejmowac :P 8) A to, ze jest taki szybki. To tez sie ciesze i gratuluje :lol: .
No i dodam tylko jeszcze, ze madrze powiedzial Yokai. Nic dodac, nic ujac :)

PS. A tak sie zastanawiam. Gdyby taka sytuacja zaistaniala, pomiedzy dwojka innych zawodnikow, ktorzy by nie mieli adminow. Wydaje mi sie, ze wtedy zaden admin (bedacy w tym samym czasie na serverze), nie wykopalby ani jednego ani drugiego. No chyba, ze by zaczeli robic "syf" na coolnecie, to wtedy jak najbarziej tak :)

Joseph - Sro Mar 02, 2005 2:49 pm

Trafna uwaga. Gdyby to nie dotyczyło Zibo osobiście, to dam głowę, że nie kiwnął by palcem. I to jest smutne.
d3 - Sro Mar 02, 2005 2:51 pm

ja juz dawno chetnie bym zmienil server, jednak 99% sceny gra na coolnecie ;/ mimo takich incydentow (czyt kici,bany itp)
PIELUCHA - Sro Mar 02, 2005 3:59 pm

pierwszy moj incydent...jesli wogole tak to mozna nazwac....od kilku lat...bo tyle mam admina a Wy wielka afere robicie...porownojecie z vitkiem i wogole...ehhh szkoda slow panowie...
Prezes_Kiler - Sro Mar 02, 2005 6:16 pm

myślę że zamiast skupiać się na konkretnych sytuacjach trzeba by zrobić taki regulamin zachowania playera i admina na serwie.
Może i scena jest mała ale flamewarów nie brakuje.
Gdyby w regulaminie był punkt: "Za przeklinanie innych zawodników na serwie jest kick / levelban" Dozwolone jest jednak przeklinanie ogólne np. "kurwa" ale nie "ty kurwo" :D
wtedy taki zawodnik dostałby levelbana/kicka i by nie było dyskusji.
Ponieważ każdą sytuację można wyjaśnić w sposób kulturalny.

W sumie to trochę dziecinne i "proste" ale myślę że chyba jednak potrzebne.
Rozwiązałoby to trochę niejasnych sytuacji z niepotrzebnymi/potrzebnymi kickami itd.

No nie wiem co wy o tym sądzicie?

p.s nie mówcie nic o TPI :D

szyna^ - Sro Mar 02, 2005 6:29 pm

MOIM SKROMNYM ZDANIEM ODPITOLCIE SIE OD PIELUCHY RAZ PRZEGIAL PALE ALE CZLOWIEK SIE NA BLEDACH UCZY! :>
PIELUCHA - Sro Mar 02, 2005 6:54 pm

dziekuje... :) szynek na Ciebie zawsze mozna liczyc ;) przy najblizszej okazji koszulke dorecze :P
:)

Yokai - Sro Mar 02, 2005 9:50 pm

hm...odnosnie tego co napisal Kiler- vote yes! ...jakiegos rodzaju regulamin ktory ustalal by co mozna a co nie to calkiem dobry pomysl(oczywiscie trzeba by nad tym sporo pomyslec co i jak). Zastanawiam sie tylko czy to nie lekka przesada, ostatecznie ludzie przychodza tu tylko pograc ..ale innego wyjscia chyba nie ma bo wkoncu nasz polish ctf cofnie sie o sto lat za murzynow .. :wink:
z tym ze "regulamin" musialby byc przestrzegany....ale tak troszke tesh z przymrozeniem oka :p zebysmy nie popadli ze skrajnosci w skrajnosc :wink:

Dev - Czw Mar 03, 2005 5:32 am

regulamin to utopijna sprawa ;) i tak sie nikt nie bedzie stosowal , a regulamin bedzie naginany , interpretowany na wiele sposobow itd. etc. :)
Joseph - Czw Mar 03, 2005 9:38 am

Myślę, że najprostszym sposobem uniknięcia tego typu scen jest po prostu ograniczenie ilości adminów.

Jestem to w zasadzie krótko [mam na myśli moją przerwę] a już widziałem conajmniej 3 adminów, którzy takich praw nie powinni mieć.

Kto je w ogóle nadaje?

Kazwa - Czw Mar 03, 2005 10:04 am

Jest na forum topic o adminach .. Orlan rozdawal je jakos w pazdzierniku temu .. i jesli sie nie myle, adminy na cool sa w posiadaniu :
1. vitez
2. ziutek
3. brzoza
4. pielucha
5. pyz-adi
6. grzdyl
7. omen
8. szyna
9. turin
10. kiler
11. kurz
12. Kazwa

:)

Yokai - Czw Mar 03, 2005 11:21 am

no coz..skoro zaczelismy jush filozofowac..wiec ciagnijmy to dalej :wink:
fakt ze np. taki nazwijmy to regulamin, zasady itp itd etc moglby byc naginany....zgadzam sie
ale gdyby np zalozyc jakis Topic na forum gdzie mozna by bylo przedstawiac sytuacje gdzie przegial admin/gracz...i bylby jakis powazny czlowiek a najlepiej kilku takich ludzi ktorzy by dana sytuacje przeanalizowali i wyciagali konsekwencje-to mialo by to rece i nogi :wink: i moglo by zadzialac....
a mysle ze ze znalezieniem takiej grupki ludzi nie bylo by problemu...przeciez mamy wielu mimo wszystko dobrych adminow z ktorymi mozna sobie pogadac i normalnie pograc-i jest spox
jezeli jednak znow pojawily by sie przegiecia ze strony co poniektorych adminow...wystarczylo by zamiescic jakas nowa ankiete i wyciagnac z niej konsekwencje

oczywiscie napisalem tu tylko swoje filozoficzne wypociny (ktore pewnie bede skrytykowane)....ale w dobrej intencji dla ctf bo mysle ze nad tematem warto poglowkowac :wink: dlaczego?..wystarczy przeczytac topic Josa sprzed jakiegos czasu...

vitez - Czw Mar 03, 2005 11:54 am

Adolf male sprostowanie: za wyzwiska i bluzgi to ja shutupy daje :P
Grzdyl - Czw Mar 03, 2005 6:56 pm

pieluch... stawiasz pol litra zeby udobruchac shreka... ;)

i po klopocie... ;)

Tur!n - Czw Mar 03, 2005 7:46 pm

ta ;p ;p ;p Power of The Zibo na servie rzadzi ;p gdy to widze momentalnie mi sie brechtac chce ( w pozytywnym znaczeniu) hehe :)


pozdrufka

Kumanus - Czw Mar 03, 2005 8:20 pm

olejcie sprawe, i grajce dalej... lvlban to na ile jest ? max 20 min.. o fulbana mozna sie "obrazac" lvl , kika to siur prosty-cieply :)
gadacie jak by q2 byl all wasz life ;)

Tur!n - Czw Mar 03, 2005 8:23 pm

q2 dla wiekszosci (oprocz Vitez ,to wiem) pelni funkcje odstresowujaca :) no a jak dostajesz kicki bany ;p to sie robi malo smieszne :)
PIELUCHA - Czw Mar 03, 2005 8:26 pm

panowie pisalem chodzilo o bana na 3 minuty bo tyle byklo do konca miasta..psialem wczsniej zdenerwowany bylem wszedlem na kleja zeby sie odstresowac choc troche a tu mishrek powiedzial cos nieodpowiedniegoza miazge w teleporcie... :)
pisalem...zakonczcie temat...wojtku postawil bym ale z tego co widze to jest sardynka :P :) )))

PIELUCHA - Czw Mar 03, 2005 8:27 pm

nie sardynka a paprykarZ :P
szyna^ - Czw Mar 03, 2005 11:49 pm

wy sami jakichs klopotow szukacie..... ja piernicze ja dzis np caly coolnet wykopalem bo mielismy miec mecz cb...... i zaraz bedzie pewnie na mnie skarga.
Grzdyl - Czw Mar 03, 2005 11:57 pm

pieluch shrek szejk hends i jest git...
btw
paprykarz to najlepsze sniadanko na wakacyjnego kaca pod namiotami... ;)

pyz - Pią Mar 04, 2005 2:30 am

wybacz mi..
SiDq - Pią Mar 04, 2005 8:13 am

Szyna nie będzie :wink: :*
Joseph - Pią Mar 04, 2005 10:47 am

Cytat:
panowie pisalem chodzilo o bana na 3 minuty bo tyle byklo do konca miasta..


No to musisz w całkiem niezłej wiosce mieszkać :) :):) bez urazy, żartuję sobie.

Ale faktem fakt, że jakbym dostałm lvl nawet na 15 sekund za takie coś, to bym się zdenerwował, bo kim ty jesteś, żeby decydować, czy mogę grać czy nie?

Admin jest na potrzeby klanówek a nie do poprawiania ego. Więc po prostu nie nadużywaj [a najlepiej w ogóle nie używaj] boot/kick jeśli nie ma klanówki. Ok?

vitez - Pią Mar 04, 2005 12:03 pm

Cytat:
q2 dla wiekszosci (oprocz Vitez ,to wiem) pelni funkcje odstresowujaca :)


No to malo wiesz :P

szyna^ - Pią Mar 04, 2005 12:06 pm

Joseph wracasz na scene i do kazdego bunty siejesz wez w koncu zamknij sie bo pomalu mnie zaczynasz draznic.
Joseph - Pią Mar 04, 2005 12:33 pm

Przykro mi, że Cię drażnie. Co mam zrobić?
Kumanus - Pią Mar 04, 2005 3:42 pm

OOLE !!
szczelaj !

PIELUCHA - Pią Mar 04, 2005 4:52 pm

zdecydowanie swidnik jest wioska....bo poznan raczej nie...Wolf bez urazy...joseph...kim ja jestem zeby decydowac ?
otoz wyobraz sobie ze te osoby ktore dostaly admina byly wybrane przez ogol....wiec jestem kims "odpowiedzilnym"....wracajac do pierwszego zdania Twojego posta...pomysl czasem troche...nie mialo byc miasta a mapy...
i jak pisali powyzej...zamknij sie...pozdrawiam

pyz - Sob Mar 05, 2005 3:49 am

zostawcie tego q2 bo wzbudza emocje, lepszy WoW :) (chociaz shi jak dostaje po dupie to klnie jak pies na WoWa :D )
shinoda - Sob Mar 05, 2005 10:12 am

Cytat:
zostawcie tego q2 bo wzbudza emocje, lepszy WoW :) (chociaz shi jak dostaje po dupie to klnie jak pies na WoWa :D )


:(

SiDq - Sob Mar 05, 2005 10:19 am

:wink:
Blade - Sob Mar 05, 2005 11:41 pm

Sid ale te Twoje wypowiedzi sa rozbudowane i tresciwe :P
SiDq - Nie Mar 06, 2005 8:26 am

Ten emot jest tak zajebisty, że wyjaśnia wszystko :wink:
spider] - Nie Mar 06, 2005 11:35 am

Cytat:
joseph...kim ja jestem zeby decydowac ?
otoz wyobraz sobie ze te osoby ktore dostaly admina byly wybrane przez ogol....
8)

zdrowie jednostki gwarantem zdrowia ogolu :wink:

WoLF - Nie Mar 06, 2005 4:44 pm

...ejjj ejjjj ejjj....chlopaki nie wczuwajcie sie tak:))..ja sie troche odzwyczilem..spalil mi sie monit ..kurwa tydzien sie nudzilem..nawet ciastak pieklem z nudow..hahahaa...ale no coz..jestem znowu...ale jakos gra mi nie idzie..ping znowu wyjebujany .... lipa.

P.S Ty Pieluch..od Świdnika to sie odczep:P..Świdnik jest zajebisty heheh
http://www.swidnik.pl/ "..mam tak samo jak Ty..miasto moje a w nim..:)"



................::::::::<<< PeAcE>>>:::::::........................

Kazwa - Pon Mar 07, 2005 1:52 am

wro wro wro wro
WoLF - Pon Mar 07, 2005 1:39 pm

..wrona :wink:
Joseph - Pon Mar 07, 2005 2:04 pm

Ech... widzisz a nie grzmisz...
Admini byli wybierani poprzez ogólne głosowanie? Jakoś w to wątpię :) Władza Ci do główki udzerzyła :) Ja się nie dziwię, że w naszym rządzie takie przygłupy, skoro zwykły adminek na serwerek powoduje ogłupienie :P

W jaki sposób na przykład boot Shreka ukazuję tą twoją "odpowiedzialność" (bardzo dobrze, że użyłeś tego słowa w cudzysłowiu swoją drogą :D )?

A co do miasta-mapy... widzę, że w ogóle nie przeczytałeś mojego posta uważnie... albo po prostu szukałeś czegoś, żeby się przyczepić... no cóż... "Wolnoć Tomku w swoim domku" no nie?

Świdnik może i wioska... czy ja mówiłem, że jest inaczej??? ;-) Ale i tak najlepsha na świecie... co może nie?

PIELUCHA - Wto Mar 08, 2005 8:09 am

http://ctf.pl/forum/viewtopic.php?t=620
szyna^ - Wto Mar 08, 2005 3:26 pm

najlepszy jest am am am amsterdam! :>
Joseph - Czw Mar 10, 2005 8:34 am

Czego ten link miał dowieść? Bo mnie utwierdził w przekonaniu, że mamy około 8 adminów za dużo ;-)

ktoś w środku zaproponował:

Orlan
Al
Ziutek
Brzoza

Tylko, że 3 z nich to ja jeszcze na oczy nie widziałem na serwerach odkąd wróciłem, więc tacy admini raczej nie pomogą za bardzo... ehhe :)

A po przeczytaniu wszystkiego co tam sobie naflamowaliście nie można w żadnym wypadku stwierdzić, że zostaliście wybrani przez ludzi LOL. A osobiście admina dałbym tylko Kazwie i Kurzowi, bo wiem, że by go nie nadużyili. Ja nie wiem skąd u was takie przeświadczenie, że jak masz admina, to musisz bawić się w Boga i wskazywać: ten robi źle - kick, ten robi bardzo źle - ban, ten brzydko wygląda - boot, ten używa grappla - kick. WTF? Admin powinien być używany do klanówek tylko. Od zbotów są zabezpieczenia. Bluzgania nie wytępisz... nierównych teamów też nie [napewno nie za pomocą komendy boot/forceteam]...

Wiecie, że są serwery, na których admini się pokazują raz na miesiąc tylko w sprawach CB na przykład? Weźmy taki XS. Tam nie ma adminów, tam jest spokój. Highscores normalne a nie po 2030 pkt... Jezu co za mentalność :(


Ja to bym zarządził nowe głosowanie :|

Adolf - Czw Mar 10, 2005 12:27 pm

Joseph spokojnie :)
Z jednej strony piszesz, ze nie widziales paru adminow z listy ktora wypisales ( tak dla rozjasnienia - to Orlan rozdaje te adminy, wiec on raczej nie musi siedziec na serverach ), a potem piszesz, ze wolisz XS, gdzie wogole adminow praktycznie nie ma. WTF ? Wiec to chyba dobrze, ze ludzie z twojej listy nie wchodza na servery ?:)
Druga sprawa to kurz i kazwa .. kazwa i tak ma wszedzie admina, wiec jej nie trzeba nic dawac ;), a kurz sie nie nadaje - on jest za spokojny ;)
Co do wpisow... czyzbys gral na wpisy w ctfa ? fragi ? Te 2030 fragow to jest taki maly zarcik, ale nie grales dosyc dlugo, wiec pewnie nie wiesz o co biega.

WoLF - Czw Mar 10, 2005 2:50 pm

..ja mam adminy i ich nie naduzywam...tylko treningi i mecze:D..mozecie byc ze mnie dumni..hahaha...niech ja tylko dorwe admina na coolnet :P :twisted: :twisted: :evil: :wink: :roll: ...joke...................................................................................................................................................................sytuacyjny :P
Kazwa - Czw Mar 10, 2005 2:57 pm

Nie mam na euro, bo as wegorz stwierdzil, ze rozdam komu popadnie :D Joke roku wg mnie, patrzac na to jeshcze, ze sam kiedys za czasow, gdy bylismy razem w -roa- kcial odemnie admina wydebic na icp, a mu nie dalam :)
Taka mala dygresja z mojej strony, sorry ;)

szyna^ - Czw Mar 10, 2005 4:36 pm

Joseph smieszny jestes. Nie bede sie wiecej rozpisywac a jak Ci na xs lepiej to graj tam.
SiDq - Czw Mar 10, 2005 7:37 pm

Wolf :wink: Co do Twego adminowania zastrzeżeń nie ma, ale posty to masz chore. :wink:
omen - Czw Mar 10, 2005 7:57 pm

za duzo ciasteczek z lsd ;)
Tur!n - Czw Mar 10, 2005 8:08 pm

popijanych kompotem z maku :wink:
WoLF - Czw Mar 10, 2005 8:58 pm

moje posty nie sa chore tylko ORYGINALNE...<tancze> :P :P ...now nigga must move on.............pEaCe pozdro to ja ciasteczkowy potwor heh ostatnio nawet sam sobie takie upieklem łaaaaaahahahaha [M]a[S]akra::D
spider] - Czw Mar 10, 2005 9:12 pm

wolf cos ty taki za wesolutki;D idz ciastka mi upiecz, kobieto:D
Matrix^^ - Czw Mar 10, 2005 9:47 pm

haha to go napewno przygasilo..Buhaha wolf został zgneboiny przez spidera dobre...tak dalej trzymac(wolf bez obrazy ale sid ma w 75% racje co do twoich postow..ble admin
WoLF - Czw Mar 10, 2005 11:05 pm

..hahaha MAtrix to dales...ja juz nie powiem co mysle o Twoich hahaha...bo szkoda gadac..bez obrazy hah!! matrix...zapytaj sie ludzi co sadza o Twoich postach hahaha:P
SiDq - Pią Mar 11, 2005 12:16 pm

nc tu i tu.
Joseph - Nie Mar 13, 2005 10:08 pm

Adolfik, trochę mnie nie zrozumiałeś..

Po prostu pamiętam, że kiedyś porządny wpis to było nie lada osiągnięcie... na własne oczy na przykład widziałem jak Dante zapodał 411 pkt na ctf5... to było coś... ~16 graczy a Dante zabijał i zabijał... szok... i każdy jak widział tą listę z taaakim wynikem na pierwszym miejscu to czuł to coś... :)

Mi tam admini nie potrzebni i też się wkurzam jak mnie Vitez kopie za nic ;) więc im mniej ich, tym lepiej... na przykładzie Kazwy i kurza chciałem pokazać, że da się wyszukać osoby, którym można spokojnie dać admina... a to, że kurz jest spokojny, to właśnie o to chodzi... :)

Ty mówisz, że ja gram na wpisy? nie no... ze wszystkich ludzi to po tobie się nie spodziewałem... z drugiej strony dużo rzeczy mnie tutaj ostanio zaskoczyło, więc chyba się nie będę przejmował... cóż...

A ten żarcik.. zapewne wyłączony timelimit i capturelimit? też mi żarcik :P


PS

Szyna mnie nie lubi :( Chyba pociąg przyjechał :|

szyna^ - Pon Mar 14, 2005 10:26 am

Joseph jak tak Ci na wpisach zalezy to powiedz kiedy to Ci ustawie na timelimit i capturelimit 0 i bedziesz latal po flagi ;s
Joseph - Wto Mar 15, 2005 7:33 am

Definitywnie przyjechał :P Szyna, żyjesz?
Szkoda, że mnie nie zrozumiałeś... a dziwne, bo grasz długo... pamiętam nawet jak zaczynałeś :o powinieneś pamiętać takie rzeczy.

Chociaż... młody wtedy byłeś :)

Adolf - Wto Mar 15, 2005 11:03 am

Joseph a mi sie wydaje, ze to ty mnie zle zrozumiales ;)
Wcale nie sugerowalem w poprzednim poscie, ze grasz na wpisy. Po prostu czytajac twoj poprzedni post doszedlem do wniosku, ze wpisy sa dla ciebie w jakims stopniu wazne, wiec po prostu zadalem pytanie retoryczne :)
A zart z tym wpisem nie polega wcale na wyniku czy tez sposobie w jaki ktos go zrobil, ale na xywkach naszych 'mistrzow' :) Tak jak pisalem, ominales okres kiedy KULA i Valkan robili rzeznie na serverach.
Swoja droga zgadzam sie z jedna rzecza, ze wpisy to jest fajna sprawa pod tym wzgledem, ze ktos zostaje w jakis sposob 'zapamietany'. Fajnie potem po paru latach ogladac wpisy z 2001 ciagle w top10 :), szczegolnie jak ten wpis zrobila osoba, ktora juz nie gra w ctf'a. Tyle ze dla mnie to juz sprawa drugorzedna, od dosyc dawna nie zerkam nawet na highscores... moze tez dlatego, ze jestem juz za slaby, zeby tam sie wpisac ;-)

Wracajac do adminow :) Wiesz ... ta scena jest juz taka mala, ze podajac jako przyklad konkretne osoby, to tak jakbys wydawal juz na nie wyrok. Wiec trzeba uwazac z tym rzucaniem 'xywek'.
Jezeli chodzi o wybor adminow przez 'spoleczenstwo', bo gdzies zauwazylem w tym topicu takie cos ... prosze, nie rozsmieszajcie mnie :) Chyba kazdy doskonale sobie zdaje sprawe jak ta 'procedura' dziala.
'Spoleczenstwo' to tylko przykrywka - zawsze jest na kogo zwalic.
Anyway, mnie Vitez juz nie kicknal od 2-3 lat, wiec widze tutaj bardziej progresje, niz regresje, w postepowaniu adminow :D

szyna^ - Wto Mar 15, 2005 12:27 pm

Adi moj Guru :>
pyz - Wto Mar 15, 2005 5:17 pm

Adolf, że też Ci się chce :) przyznaj się, obudziłeś się i masz kaca i pier***** od rzeczy?
vitez - Wto Mar 15, 2005 8:45 pm

Cytat:

Anyway, mnie Vitez juz nie kicknal od 2-3 lat, wiec widze tutaj bardziej progresje, niz regresje, w postepowaniu adminow :D


Po prostu sam dostales admina to sie boje odwetu ;)

Joseph - Wto Mar 15, 2005 9:21 pm

Owszem, są w jakimś stopniu ważne. Ale nie na tyle, żeby na przykład nie przepisać się z red do blue jak jest 4/6 kiedy mam 350 pkt. Bo zdobycie nawet 500 pkt w takiej przewadze nie da mi ŻADNEJ satysfakcji. Gdybym na przykład zapodał wpis 500 pkt ale grając w przewadze, to jedyne co bym czuł widząc później [po latach?] taki wpis, to wstyd.

O co chodzi z tym Valkanem? Ja go widuję na serwach... raczej przeciętny zawodnik... czyżby jakiś bocik?

Ja także już nie zerkam na highscores ale z innej przyczyny. Ponieważ 99% tych wpisów to albo boty, albo brak limitów albo inne przekręty. Innymi słowy, nie ma tam 'normalnego' wpisu. I teraz jak zaszaleję i zrobię 350 [ej no co... zdarzyło się.. nawet 2 razy :D ] to i tak nie będzie wpisu, bo najniższy to 600 LOL :)

Tylko w sumie niełatwo to naprawić, bo sporo wpisów to także wyniki klanówek. Nasza klanówka ligowa z ath zakończona wynikiem koło 35:0 przyniosła ciekawe wyniki... 400, 500 punktów :P


Cytat:
Wracajac do adminow :) Wiesz ... ta scena jest juz taka mala, ze podajac jako przyklad konkretne osoby, to tak jakbys wydawal juz na nie wyrok. Wiec trzeba uwazac z tym rzucaniem 'xywek'.


Sorki o so chosi?

Kumanus - Sro Mar 16, 2005 11:50 am

na matchmod'dzie chyba sie wpisy nei zaliczaja? dobrze mowie ?
WoLF - Sro Mar 16, 2005 12:59 pm

zaliczaja...jak dasz match end...to wpisy wskakuja :) ...w sumie wpisy sa fajne..hehe..ja bym wszystkie zresetowal dal normalne ustawienia..i dzialal od nowa..tylko szkoda tych starych...legend :wink: ..ale raz jak zobaczylem wpis emce kuli i valkana po 2030..na lfctf10 hah..oni chybz z godzine grali albo i wiecej:D...masakra :shock:
Joseph - Sro Mar 16, 2005 2:42 pm

Ciekawe tylko, czy są jakieś prawdziwe wpisy jeszcze ;-)
Na niektórych mapach minimalny to 500 więc same czity :P

Yokai - Czw Mar 17, 2005 1:13 pm

ze 2 ze 3 pewnie gdzies sie ostaly :wink:
szyna^ - Czw Mar 17, 2005 2:58 pm

Moich jest pelno i wcale nie gralem na czicie ;D
SiDq - Czw Mar 17, 2005 3:02 pm

Boski vampir :wink:
szyna^ - Czw Mar 17, 2005 9:06 pm

bylo minelo ;/
Joseph - Pią Mar 18, 2005 8:03 pm

Nie no, jak mówię.. część jest z klanówek gdzie nie ma CaptureLimitu :|

Może mały apel o niedawanie Matchendu po klanówce... tylko nie wiem.. changemap chociażcy [chyba, że jest coś sensowniejszego]

Kribol - Pią Mar 18, 2005 11:19 pm

wtedy nigdy tam nie trafisz :idea:
WoLF - Sob Mar 19, 2005 5:54 am

..trafi trafi....na Prozacu :twisted:
Joseph - Sob Mar 19, 2005 1:57 pm

Już prędzej na Viagrze :D :D :D
WoLF - Sob Mar 19, 2005 2:10 pm

..na sPeeDziE >> ;)
Joseph - Nie Mar 20, 2005 7:57 am

oOo :) to tesh niezłe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group