Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

CTF.pl League - jest zajebiscie:)

WoLF - Czw Mar 10, 2005 11:00 pm
Temat postu: jest zajebiscie:)
....Liga jest spox..mam nadzieje ze bedzie tez letnia...zeby zrobic sezon letni i ziomowy zeby to trwalo w kolko heh tylko przydalo by sie wiecej klanow..jakies urozmaicenia:) nagrody..przywileje hehehe z biegiem czasu mozna cos pomyslec:))) bo takie rzeczy sa zajebiste...a tak mnei jakos naszlo:P...to takie romantyczne zaraz sie poplakam :oops:
Kribol - Pią Mar 11, 2005 1:06 am

odnosnie planow na przyszlosc.. myslalem nad pucharem polski (przegrany odpada, taka drabinka) i all stars game :) jak wyjdzie to zobaczymy, duzo zalezy od was samych.
WoLF - Pią Mar 11, 2005 1:07 am

portal jest zajebisty,,,trzeba korzystac..przekaz informacji na biezaco dziala nie ma na co narzekac..ludzie tez graja to czemu nie:) pEacE
spider] - Pią Mar 11, 2005 6:55 am

Cytat:
....Liga jest spox..mam nadzieje ze bedzie tez letnia...zeby zrobic sezon letni i ziomowy zeby to trwalo w kolko heh tylko przydalo by sie wiecej klanow..jakies urozmaicenia:)


zamiast letniego jakis jesienny albo jak teraz wiosenno/ziomowy, bo letni nie przejdzie poniewaz ludzie maja wakacje (wyjazdy itp.)
stawiam na jesien 8) 8) 8)

-rc-AZES - Pią Mar 11, 2005 12:20 pm

Letni ? hmm musial by sie zaczac w maju juz (a skonczyc cos kolo lipca)
spider] - Pią Mar 11, 2005 1:23 pm

albo najlepiej przed wakacjami :wink:
szyna^ - Sob Mar 12, 2005 12:13 pm

ja mysle zeby next zaczac w pazdzierniku ;D
Kribol - Sob Mar 12, 2005 2:37 pm

mysle podobnie o pazdzierniku.. jako jesienny a pozniej jeszcze wiosenny bo inaczej przed wakacjami nie d asie wyrobic.. po rozegraniu tej ligi planowany jest tylko allstars game :)
sikor - Sob Mar 12, 2005 3:24 pm

Hmm ja byl bym za rozpoczeciem rowno z rozrywkami plq2 bo jak widac tam termin jesienny zdal egzamin :) , a BTw liga mnei sie osobiscie podoba : >
WoLF - Sob Mar 12, 2005 3:37 pm

aLLstars GamE?...zdradzisz troche CuS z tej tajemnicy?:)
omen - Sob Mar 12, 2005 4:16 pm

mrocznie, naprawde mrocznie :twisted:
kozako - Sob Mar 12, 2005 4:22 pm

jak mrok to czcijcie koze
Kribol - Sob Mar 12, 2005 4:52 pm

W odpowiednim czasie na forum pojawi sie wykaz zawodnikow ze wschodu i zachodu Polski.. (postaram sie zebrac jak najwieksza liczbe zawodnikow), reszta juz bedzie zalezna od was z tego wykazu wybieracie 5 graczy ze wschodu i 5 z zachodu i umieszczacie swoj wybor, podlicze glosy oddane i bedzie wszystko jasne. 8 z zachodu i i 8 ze wshodu zostanie wybranych by rozegrac mecz :)

btw. Koza You don't have permission to access the page at http://ic1.deviantart.com.../9/b/final.swf. :(

Grzdyl - Sob Mar 12, 2005 5:12 pm

moze lepiej polnoc poludnie a nie wschod zachod... ;)
vitez - Sob Mar 12, 2005 9:04 pm

Ta i Bialystok oddzielnie - graja z wygranym :P
Matrix^^ - Nie Mar 13, 2005 6:11 pm

Wole puchar polski ale konfrontacje wojewudzkie...I jescze jedno sezon transwerowy zeby dymow nie bylo jak to ostatnio z heavenem a pozatym liga cool!! Wiecie cos jak sie przypatrzyc to fajne pomysly wymytslacie liga rulezzz i nagrody np: jakies przywileje albo cus...
vitez - Pon Mar 14, 2005 7:46 am

W topicu obok zwracamy Matrixowi grzecznie uwage na ortografie a ten dalej swoje :roll:
Matrix^^ - Pon Mar 14, 2005 10:13 am

hehe trudno byc ortografem jak sie ma 3 z polskiego wiec sie mnie nie czepiaj: :P a pozatym widzialem
szyna^ - Pon Mar 14, 2005 10:30 am

Respect l33t Bstox!
-rc-AZES - Pon Mar 14, 2005 4:05 pm

To ja mialem 3 z polaka w 1 i 2 klasie gimnazjum, ale nie napieprzalem blad za bledem .. :_)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group