Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - ADMIN na COOL !

Kazwa - Pon Mar 14, 2005 7:53 pm
Temat postu: ADMIN na COOL !
Ja wbrew pozorom nie bede sie klocic, kto ma a kto nie tego admina.. ja kce tylko apelowac do adminow, zeby nie zmieniali na connectlimit_public 24 .. tylko zeby byuo 16 .. bo przy 24, to masakra jest totalna .. i czerwone krechy w netgraphie sie ukazuja .. Jesli moga of korz .. :)
Prezes_Kiler - Pon Mar 14, 2005 8:01 pm

masz racje, + dla kazwy bo to wbrew pozorom ważny temat.
Za dużo ludzi to gra jest biedna i server muli..

Kazwa - Pon Mar 14, 2005 8:02 pm

Co wchodze to zmieniam na 16 .. wracam i znof sie robi 24 .. niewiem, ale moze Orlan tam z gory kieruje tym :)
Kribol - Pon Mar 14, 2005 9:52 pm

server sie wiesza i sie restartuja ustawienia, + samoczynny restart servera co jakis czas :)
vitez - Pon Mar 14, 2005 10:56 pm

Cytat:
Co wchodze to zmieniam na 16 .. wracam i znof sie robi 24 .. niewiem, ale moze Orlan tam z gory kieruje tym :)


Ja tak samo robie - zawsze jak wejde na Cool to sprawdzam i w razie potrzeby zmieniam limit na 16. Niestety server bardzo czesto (przynajmniej raz dziennie) sam sie restartuje i to syzyfowa praca... ale ciagle to robie.
Nikt tego Kazwa na zlosc nie przestawia z powrotem na 24.
Ale liste "chcialbym" juz sobie mala szykuje co do Coolnetu... a dokladniej:
- maxfps 120 i rate 8000 co najmniej a nie 6000 :?
- inna maplista
- limit 16 bo lfctf10 w 12/12 to naprawde smieszne (ale dzieciakom sie podobna bo mozna poskojnie wejsc i ponapierd* nie przejmujac sie quadem, taktyka, teamem itp :? )

szyna^ - Pon Mar 14, 2005 11:22 pm

stary to ffa.... kto co lubi po to jest roznorodnosc map.
Kazwa - Wto Mar 15, 2005 1:19 am

Heh, nie wpadlam na to, ze po restarcie wraca do ustawien .. Ja bym na coolnecie zmienila to, zeby mnie nie kopalo przy zmianie fov'a [a czesto to robie, bo przy bindzie grappla, mam zmiane] .. kazdy inny serv to akceptuje, a coolnet wyjatkowo nie :| Po prostu flood server i kick ..
Prezes_Kiler - Wto Mar 15, 2005 5:31 am

kazwa: nie każdy server, niektóre servy dma też tego nei akceptuj± :p
vitez: maplite zmienic? po co jak jest mapvote?

a co do reszty to trzeba szkrobn±ć do orlana może zrobi...

Kazwa - Wto Mar 15, 2005 11:37 am

Killah, mowilam o CTF'ie .. nie gram w dm, nigdy nie gralam i nigdy nie bede .. za nudne to :)
szyna^ - Wto Mar 15, 2005 12:24 pm

Swiete slowa Olki :> ta ja mam na kazdej broni inny fov :P i czasem 3 kicki pod rzad ;/
WoLF - Wto Mar 15, 2005 12:48 pm

..ja tak probowalem kiedys grac..ale oczy bola..na fov 110 jest zajebiscie i bujaka szakalaka!
PIELUCHA - Wto Mar 15, 2005 2:51 pm

135 rox :D
kazda bron inny fov :D :D

pyz - Wto Mar 15, 2005 5:10 pm

ja proponuje zebrać się, zrobić sztandary i i¶ć na Wiejsk±..
sikor - Wto Mar 15, 2005 5:27 pm

Hmm te wsystkie peycje proponowal bym skierowac do Yossariana bo kusubie i coolnety to jego dzilka :> , ewentualnie mozna by sprobowac z kims kto ma tam rcona np. Urbasek ,ale nei wiem czy on zmeo to wsystko pozmieniac
-rc-AZES - Wto Mar 15, 2005 6:41 pm

Z tego co sie orjetuje to Urbasek nie posiada rcona na Coolneta (CTF!). Owszem adminem glownym jest yossarin, ale coolnet CTF to dzialka Orlana (+/- AL_Bundy).
szyna^ - Wto Mar 15, 2005 9:19 pm

Vit tez ma rcona...
Joseph - Wto Mar 15, 2005 9:40 pm

Cytat:
Hmm te wsystkie peycje proponowal bym skierowac do Yossariana bo kusubie i coolnety to jego dzilka :> , ewentualnie mozna by sprobowac z kims kto ma tam rcona np. Urbasek ,ale nei wiem czy on zmeo to wsystko pozmieniac


Jezu :) W jakim to języku napisane? Jaki¶ hebrajski czy co?
Niby czepianie się literówek to niezbyt uprzejme... ale takie co¶ to woła o pomstę do nieba.
Chcesz linka do Mistrza Klawiatury II ? Słownik też będzie potrzebny chyba :P

Azes, widzę, też się nieĽle oriętuje :D :D :D :D :D


Nie no sorry... nie gniewajcie się chłopaki... ale czy tak trudno sprawdzić to co się napisało? Zreszt± jeszcze jest edit... panowie...

vitez - Sro Mar 16, 2005 2:40 am

Cytat:
Vit tez ma rcona...


Heh, niezle legendy juz o mnie chodza 8) .
Nie szyna, nie mam i nie mialem nigdy rcona na coolnet (choc pare razy prosilem).

Mialem kiedys haslo na q2admina (a to nie to samo co rcon) co pozwalalo np na restart serva (poprzez 'twarda' zmiane mapy) albo na sprawdzenie IP aktualnie grajacych... ale juz nie dziala to haslo :( - mogl ci sie z tym pomylic ten rcon.

pyz - Sro Mar 16, 2005 9:47 am

a jak Orlan/Yossarin nie popsuł to nadal mam to hasło na q2admina :P

p.s.
czy Yossarian i Yossarin to ta sama osoba? widuje kogo¶ takiego na WoW'ie :)

szyna^ - Sro Mar 16, 2005 11:00 am

Adi zagadaj z Orlanem moze Tobie da Rcona... bo by sie przydalo pare motywow zmienic.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group