Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Hey,znow po latach

max - Pią Mar 25, 2005 11:03 am
Temat postu: Hey,znow po latach
Czesc all,
odgrzebalem wlasnie q2 po 4 latach nie grania ale troszke sie pogubilem - mianowicie nie wiem gdzie sie teraz gra - serwery przyklejone na forum nie dzialaja badz sa caly czas puste coolnet nie odpowiada - gdzie sie teraz gra???
pozdro all`ya

[PKN]Orlen

Adolf - Pią Mar 25, 2005 11:30 am

Re :)
Chyba przesadzasz z tymi 4 latami, bo ja cie pamietam jak jeszcze rok temu grales. No ale zdarza sie pomylic czasami.
Co do serverow - to ludzie dalej graja na coolnecie ( niestety ). Topic z serverami dawno nie byl updateowany, wiec niektore moga nie dzialac, ale mi wiekszosc dziala .. dziwne. No ale na przyszlosc polecam ten program. ( the all-seeing eye ).

Joseph - Pią Mar 25, 2005 12:15 pm

Mi też serwerki działają :) A Orlena to pamiętam tylko z widzenia
Ale miło widzieć, że ludziki wracają :)

Yokai - Pią Mar 25, 2005 12:19 pm

no widzisz dziadku...ludzie biora z Ciebie przyklad :wink:
Kribol - Pią Mar 25, 2005 3:42 pm

a ktos ciagle narzeka ze scena upada/upadla =]
szyna^ - Pią Mar 25, 2005 5:02 pm

Orlen nie wymyslaj ze 4 lata nie grales jak rok temu jeszcze mial byc turniej u CIebie :P
max - Pią Mar 25, 2005 5:57 pm

No tak rzeczywiscie rok temu na chwile wrocilem do q2 ale szybko znow "wypadlem" - zaczalem pracowac , poznalem narzeczona itp...
Ale wiecie - ta gra, jest tak hmmm... nie wiem jak sie wyrazic - wkrecajaca ze nie mozna o niej zapomniec.Mam juz 25 lat a zaczalem grac majac 18 i ciagle do niej wracam.Mam malutka nadzieje ze kiedys znow choc na chwile zejda sie ci wszyscy ludzie z ktorymi zarywalem noce siedzac na (chyba wtedy to byl jeszcze serv tp) q2.

Wiele lat minelo ale chyba istnieje szansa by sprobowac ich skrzyknac choc na moment.
Bysmy znow spedzili CAŁA noc na servie w zajebistej atmosferze (tak tak moze wyda wam sie to smieszne (mowie do nowych uczestnikow sceny)) ale z tego co czytam na forum vide -> post "nosz qrwa rece opadaja" to jestem w szoku.Kiedys takie rzeczy nigdy nie mialy miejsca a dzis jest to widze codziennoscia.Poza tym moje 5 groszy do topica chyba Kazwy - wiecie nie wmowicie mi ze kiedys (bardzo dawno) wiekszosc ludzi grala pod fejkami - o nie , kiedy wchodzilo sie na serv to od razu widzialo sie kto jest kto, z kim sie zmierze itp.Bylo bardziej hmmm ze tak powiem rodzinnie.
Sie cholera rozpisalem ale jakos samo tak wyszlo - jesli wam to przeszkadza skasujcie tego posta i po problemie... :)

pozdro dla calej Starej Gwardii i nowych uczestnikow sceny ctf-a

P.S To w koncu na czym dzis zagramy jak serv mam wpisac?

croix - Pią Mar 25, 2005 6:48 pm

Twoja prosba zostanie rozpatrzona
PS: Witam , Wiatm ...

szyna^ - Sob Mar 26, 2005 12:31 pm

Orlen przewaznie sie gra na coolnecie (games-coolnet.pl:27913) lub icpnet (icpnet.ctf.pl)
Yokai - Sob Mar 26, 2005 1:45 pm

czasem takze na:195.177.211.227:27910 prozac
195.177.196.4:27913 euro
193.110.122.202:27911 TPI(ostatnio jest cos nie tak:/)
194.109.69.81:27910 XS 1 (non-polish server:p)


milej zabawy

pury - Sob Mar 26, 2005 9:55 pm

witam Orlan
Tur!n - Nie Mar 27, 2005 7:05 am

Orlan Orlen... 2 rozny osobt Pury :wink: :wink: :wink:
Kumanus - Nie Mar 27, 2005 12:18 pm

orlan - oral ta sam osoba ;)
Joseph - Nie Mar 27, 2005 1:47 pm

Eh... Orlen... Wiem, do czego pijesz... ja też "załamałem ręce" jak zobaczyłem co tu się wyrabia... parodia normalnie. I też chciałbym, żeby chocaż od czasu do czasu zorganizować jakieś spotkanko.

Ale żeby zwaliła się Stara Gwardia, to przed pólnocą nie ma szans :P

PS... kiedyś klanówki jakoś później były rozgrywane no nie? teraz jak po 21:00, to się dzieci burzą, że im rodzice nie pozwalają... czaisz? :D :D :D :D

Ziutek - Nie Mar 27, 2005 10:14 pm

nie wiem czemu, ale mi rece opadaja na widok postow Josepha...

a tak nawiasem mowiac, witam itp. ;]

Nuclear - Nie Mar 27, 2005 10:38 pm

Witam
chcialem napisc tu co nieco, ale po co... itak te moje przemyslenia wszyscy mieli by w dupie. Wiec odrazu mówie ze ja tez mam w dupie.
dziekuej za nieowage

Tur!n - Nie Mar 27, 2005 11:30 pm

delete?
Kumanus - Pon Mar 28, 2005 12:58 am

z jakiego srodka oduzajacego kozystales .. pochwal sie ;)
max - Pon Mar 28, 2005 9:57 am

Joseph: heh kiedys najlepsze walki odbywaly sie wlasnie w "w nocy" a nie pod wieczor (21.00) ale jak tylko beda chetni to sie skrzykniemy i zagramy np. od 24.00 a dzieci pojda spac - jaki widzisz problem :?: :?: :?:


Nuclear: pisz pisz po to jest to forum :D

Tur!n - Pon Mar 28, 2005 10:03 am

nie wiem co Wy z tym dziecmi widac nigdy nie graliscie w inne gry multi (mam na mysli w tym momencie cs i q3) gdzie srednia wieku :) wg. mnie jest "nieco" nizsza :) na naszej scenie jest sporo ludzi kolo 18 i wielu studentow lub w takim wieku :) ofc. jest paru szkrabow :) ale to chyba nie jest problem :)
WoLF - Pon Mar 28, 2005 3:44 pm

..no joseph..jakbys nie wiedzial to gra sie wieczorami nie raz...tylko ze wtedy Ciebie nie ma...zawsze grasz z rana 10-12 i narzekasz...wbij czasem po 00 to sobie pograsz...a ze dzieciaki graja...lache na to..niektorzy sa lepsi od Was i moze to Was denerwuje:d..ze taki dzieciak 13-15 lat z lizakiem w gebie Was jedzie i pewnie Wam wlosy wypadaja heh:]..pi$
Jiraya - Pon Mar 28, 2005 4:25 pm

Ty byles w STa ? czy moze myle Cie tylko z tym z STa, a grales jako [PKN] czy jakos tak.

Introduce yourself plz.

pury - Pon Mar 28, 2005 11:04 pm

szkraby gora ;) im the biggest :P co ja w ogule pisze / joseph a moze "dzieci quake'a" nie moge grac pozniej coz zrobisz musza sie wyspac zeby rano wstac wyspanym do szkoly ;)
szyna^ - Wto Mar 29, 2005 1:05 am

[quote="Jiraya"]
Introduce yourself plz.[/quote] to samo sie tyczy Ciebie.

Jiraya - Wto Mar 29, 2005 1:11 am

Jestem Jiraiya jeden z posrod 3 legendarnych Sanninow. Wystarczy ? :)
widmo - Sro Mar 30, 2005 3:33 pm

nie... szyna z cbs musi wiedziec wszycho :P
Joseph - Czw Mar 31, 2005 8:14 am

Eh... gram czasem w nocy
Raczej codziennie siedzie przy kompie 23-1 czasem do 2,3
Ale w nocy mam dostep do kompa, na którym nie muszę zmniejszać FPSów żeby z kioska na ctf1 wyjść... już wiesz, czemu mnie nie widzisz późno w nocy ?;-)

Czasem sobie wejdę porzucać granaty, ale na poważną grę nie mam szans :| A za miesiąc to w ogóle o q2 będę mógł zapomnieć, bo się przeprowadzam i tak gdzie będę mieszkał, będę miał tylko NetKomfort gdzie ping skacze od 100-150. Life sux! :|

M!ng - Czw Mar 31, 2005 11:50 am

No tu cie rozumiem. Jakos 2-3 lata temu przestalem grac wlasnie dlatego ze ping ponizej 200 spadal mi bardzooo zadko. I dopiero gdy moj dostawca netu zmienil lacze na radiowe zaczolem powoli grac ponownie :) Mam nadzieje ze teraz nic ( poza sesjami i wyjazdami ) nie zmusi mnie do dluzszych przerw w grze ;) Natomiast teraz na leprzym laczu widze ze nietylko grajac z duzym pingiem sa klopoty z gra, ale i granie przeciw komus kto skacze jak na slajdach, wcale nie nalezy do najprzyjemniejszych, zwlaszcza gdy pozniej trzeba wysluchiwac, ze mial laga i jestem lama ze go zabilem... Oczywiscie takie kwestie pozostawiam bez komentarza

P.S. Powoli monopol tpsa ustepuje, i praktycznie kazdy ma wybor innego, czesto leprzego rozwiazania :)

Pozdrawiam scenke :P

Joseph - Czw Mar 31, 2005 8:36 pm

Akurat ja mam łącze tepsy i ping wysoki mam tylko jak ~5 z 10 osób z mojego lana zacznię coś modzić [kazaa itp]. Poza godzinami 19-22 +/- 2h mam ping 25-50 więcj jest bardzo dobrze. Dodaj do tego możliwość ściągania ~5 filmów dziennie za 42 zł/miesiąc to wyjdzie Ci raczej dobre łącze :)

A i padło mi tylko 3-4 razy przez 2 lata. I tylko raz na dłużej niż 30 minut.

Tylko koooompa mi trzeba :|

M!ng - Czw Mar 31, 2005 10:04 pm

Joseph, komp do q2 to niejest duzy wydatek :P , nie oszukujme sie :) Jest to gra jakiej drugiej niema, ale wymagania pod nia staly sie juz daaaawno standardem, praktycznie czesto trudno znales kompa ktory by nie sprostal wymaganiom q2 :P Zbieraj, szukaj, kupuj :P wierze w Ciebie hyhy :)
GL & HF ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group