Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Bany

Adolf - Wto Mar 29, 2005 2:16 pm
Temat postu: Bany
Pury [1] - za spamowanie forum i bezsensowne posty [ tydzien, miesiac, rok - w zaleznosci od humoru admina ]
Jiraya - za bledy z przeszlosci [ perma ban ]
Szczekus [1]

SiDq - Wto Mar 29, 2005 5:48 pm

Od zawsze wiedziałem, że >> to lamki :wink:
PIELUCHA - Wto Mar 29, 2005 9:34 pm

ja tez wiedzialem sideq :)
btw adi...takich ludzi jak pury znalazl bym 2 garscie ;)

Tur!n - Wto Mar 29, 2005 9:40 pm

dobry ban nie jest zly :wink: a tak btw. niezle ze ktos dba o czystosc fora :)
Jiraya - Sro Mar 30, 2005 12:28 am

Adolf jakbys mogl to przychyl sie do mojej ostatniej prosby na topiku ktory zalorzylem. Z gry dzieki.
szyna^ - Sro Mar 30, 2005 12:47 am

Alleluja.
Adolf - Sro Mar 30, 2005 1:09 am

Jiraya - czyzbym mial sluchac fejka ? Vitez by mnie skarcil za takie cos ;)

Wracajac do topica, a wlasciwie do samych banow. To ja dobrze wiem, ze zdecydowanie wiecej osob na niego zasluguje, ale po prostu mam za dobre serce zeby wybanowac pol sceny. Generalnie nie lubie usuwac postow czy tez calych topicow, jestem za zdecydowanom wolnoscia slowa! Ale... pury przesadzil. Dzisiaj w ciagu 5 minut wysmarowal z 10 postow, z czego 10 nie mialo wogole tresci ( glupie wstawki, po co to ? ). To oczywiscie dzisiaj, bo ten jego smieszny nawal postow trwa juz od jakiegos czasu. Ja rozumiem, ze forum jest po to zeby pisac na rozne tematy - luzne tez, ale spamowanie bezsensownymi postami to juz przesada. Lepiej kogos pojechac wulgaryzmami, niz napisac 10 postow bez jakiejkolwiek tresci. Przynajmniej jak dla mnie flamewarsy powinny byc! Wogole to niech sie cieszy, ze dostal tylko na tydzien bana :)
Mam nadzieje, ze niektore osoby troche wyluzuja, patrzac na przyklad puryego. Bo nastepnym razem nie bede taki litosciwy :) Forum juz jest tyle lat i zawsze 'jakos' to bylo, a nie chcialbym robic smiesznych regulaminow, zeby nimi narzucac sposob postowania. Po prostu piszac na forum trzeba uszanowac reszte osob, ktore to musza czytac - a glupiego spamu sie nie czyta za dobrze.

Kribol - Sro Mar 30, 2005 12:49 pm

strachliwa picza jestes.. ja to bym zbanowal jeszcze z 10-ciu =]
ziomek - Czw Mar 31, 2005 12:14 pm

ja bym prosil o odbanowanie wkoncu mojego nicka bo jestem juz z pol roq zbanowany :)
Kumanus - Czw Mar 31, 2005 12:43 pm

ni hu hu .. tego nicka tez mu zbanowac ;)
sikor - Czw Mar 31, 2005 12:56 pm

[quote="ADOLF"]
Wracajac do topica, a wlasciwie do samych banow. To ja dobrze wiem, ze zdecydowanie wiecej osob na niego zasluguje, ale po prostu mam za dobre serce zeby wybanowac pol sceny.
[/quote]
Hmm jakbys wybanowal pol sceny to ile by jej zostalo ? 20 osob ? : D

szyna^ - Czw Mar 31, 2005 5:42 pm

sikor Ty nie cwaniakuj :>
pyz - Pią Kwi 01, 2005 11:09 am

zostałoby [S], ewc i paru znajomych, reszta sio ;)
pury - Sob Kwi 09, 2005 6:15 pm

Pieluch:
Cytat:
btw adi...takich ludzi jak pury znalazl bym 2 garscie
ciekawe jakim ty jestes czlowiekiem, ze okreslasz ludzi nie znajac ich dokladnie ...
Matrix^^ - Sob Kwi 09, 2005 9:56 pm

to jak zostaje ewc to ja tez 8) nieprawdarz sid :?: :wink:
M!ng - Nie Kwi 10, 2005 10:27 am

phi pyz, Cfaniaku ;)
luz - Pon Kwi 11, 2005 1:04 pm

[quot] by Matrix^^
to jak zostaje ewc to ja tez 8) nieprawdarz sid :?: [/quote]

Ty masz tylko KUREWSKA wade wymowy, czy tez martwice lewej polkuli mozgowej ? ;)

Nie zebym byl upierdliwy, ale trzeba walczyc z ciemnota, bo czytajac te "bogate" wypociny matrix'a , to jawne sie uwsteczniam.

shinoda - Pon Kwi 11, 2005 3:11 pm

:shock:

edit: luz, czepiasz sie ;/

Grzdyl - Pon Kwi 11, 2005 3:23 pm

moze ma dysortografie/dysleksje/dysgrafie?
chociaz patrzac na wpisy na tym forum 75% sceny cierpi na ta przypadlosc... ;)

Panowie... Jezyk polski to jest jedyna rzecz ktora wyroznia nas z calej szarej masy... Nigdy nie jest za pozno zeby rzucic okiem do slownika...

ponawiam prosbe administratorow o zmiane opisu pod moja xywa...

pyz - Pią Kwi 15, 2005 10:43 am

Prośba została jednogłośnie odrzucona przez kosmisje ds. Grzdyla na forum ctf.pl, której skład jest ściśle tajny. Przykro mi.
Adolf - Pią Kwi 15, 2005 12:49 pm

No to maly update ;)
A jeszcze wczoraj mialem nadzieje ...

Adolf - Sro Cze 01, 2005 6:04 pm

Z okazji dnia dziecka matrix, pury i qnik dostaja ponowna szanse pisania na tym forum, a wiec juz nie maja banow ( do czasu ;) ).
szyna^ - Sro Cze 01, 2005 6:41 pm

Nasz Ojciec forum ;d
ziomek - Sro Cze 01, 2005 9:27 pm

[quote="Adolf"]Z okazji dnia dziecka matrix, pury i qnik dostaja ponowna szanse pisania na tym forum, a wiec juz nie maja banow ( do czasu ;) ).[/quote]



ja tez chce szanse

brzoza - Sob Cze 04, 2005 10:50 am

Rudolf, a mi prezentu nie zrobiles....
[EDIT]
... to znaczy dales ;P

Matrix^^ - Sob Cze 04, 2005 10:04 pm

thx
Kumanus - Nie Cze 05, 2005 7:54 am

a mi jest tak strasznie przykro :>

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group