Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

CTF.pl League - Coś nowego (liga)

szczekus - Pon Maj 02, 2005 6:12 pm
Temat postu: Coś nowego (liga)
A wiec jest sprawa :D mam pomysł aby w nastepnym sezonie (o ile dojdzie do skutku) do takich typowych map jak q2ctf1 q2ctf2 lfctf1 ... granych przez kilka ladnych lat dodac mapy mactf'a... moim zdaniem ma to uchronic przed straszna monotonia grania na kazdej "klanówce" q2ctf1 i tego typu popularnych map ...... wygłoscie swe opinie i powiedzcie czy to dobry czy zły pomysł



ps:>> grac mi w tdm bo w next sezonie gramy w 3 lidze pozdro all :*

Nuclear - Pon Maj 02, 2005 9:52 pm

mapy mactf sa dobre i ciekawie by bylo na nich grac, ale nie sa one raczej przystosowane do gry 5 v 5, pozatym na polskich serwerach na ma map mactf.
Yokai - Pon Maj 02, 2005 10:12 pm

szczerze mowiac to nie mam zielonego pojecia cush to jest mactf-co wcale nie zmienia faktu ze to zawsze jakis pretekst i dobry pomysl zeby troszke rozszerzyc i urozmaicic polskie ctf...q2ctf1 jest ok-ale wszystko sie wkoncu nudzi...niewazne czy to mactf,pactf czy zssr :wink: -wazne zeby cos zrobic
szczekus - Pon Maj 02, 2005 11:01 pm

mactf to az takie male nie sa no dobra 4/4 mozna je grac ale cos nowego by sie przydalo a icpneta zawsze mozna przystosowac albo prozaca... te mapy do sciagniecia na stronie www.clanbase.com i pewnie wielu innych
fajnie by bylo gdyby czasem pojawilo sie cos nowego ;d ale cicho czekamy na dalsze opinie ........

Kribol - Wto Maj 03, 2005 1:46 am

Po pierwsze jezeli cos piszesz/piszecie na temat Ligi to prosilbym tutaj CLICK (Adolf wiesz co robic)

Jak dla mnie taki pomysl nie przejdzie z trzech powodow:
- graczy/klanow (ja osobiscie jestem na NIE)
- servera/map (nikt tego nie umiesci, Pyzmen nie ma czasu i hasla, Orlan to wiadoma sprawa)
- Liga bedzie bedzie wygladac inaczej klany zagraja w niej max 6 meczy wiec chyba nie ma sensu.

Adolf - Wto Maj 03, 2005 6:31 am

W lidze juz sa 2 mapy ( lfctf4 i lfctf10 ) ktorych nie powinno w niej byc, a ty chcesz jeszcze te gowniane mapki mactf dolozyc ? Pogielo ?:)
Zreszta z doswiadczenia wiem, ze nowe mapki nigdy nie sa lubiane w zadnych ligach. Nowe pod wzgledem grania ich na klanowkach oczywiscie. Do ffa to moze i sie one nadaja ( jak i rowniez masa innych mapek ), ale mecze klanowe to zupelnie inna filozofia - wypracowane schematy i ogranie, a wiekszosc nie ma czasu na to zeby pograc troche wiecej na tych nowych mapkach ( oczywiscie pograc teamem ktory gra na klanowkach ).
Oczywiscie zaraz sie odezwa ludzie z x|m, ze nowe mapki to fun i wogole, ze sobie biegaja po nich na tym smiesznym niemieckim servie. Ale oni i tak dostaja w dupe zazwyczaj, wiec sie nie licza ;P
Pewnie tez Grzdyl dorzuci swoje ... o demokracji i 'grupie trzymajacej wladze', no ale mniejsza z tym.
Najsensowniejszym posunieciem w takiej sytuacji jest ankieta, ktora powinna wszystko wyjasnic, ale jak wiadomo wiekszosc osob nie zaglada na to forum albo zaglada raz na pare miesiecy, wiec odpada. Chyba ze ankieta na stronie ligowej, ale tam tez frekwencja nie jest porazajaca.

Kribol - Wto Maj 03, 2005 10:21 am

Co do frekwencji strony Ligi to faktycznie ostanie czasu pokazaly ze ludzie jednak malo tam zagladaja pewnie dlatego ze Liga sie konczy, gdy ruszala frekwencja byla duza co dalo sie odczuc.. wiec wrocmy do tego tematu po wakacjach przed rozpoczeciem drugiej edycji Ligi, wtedy frekwencja gwaltownie powinna skoczyc.
szyna^ - Wto Maj 03, 2005 11:23 am

nie mieszajcie juz ;| ctf to ctf i nie wymyslajcie
Prezes_Kiler - Wto Maj 03, 2005 8:47 pm

tak jak szyna
mixtape ctf i mactf nie fajnie będzie

rzecz gustu ale dla mnie hujnia :]
!

vitez - Sob Maj 07, 2005 11:12 pm

A moze vote jak w CB ? 2 mapy in , 2 mapy out - od kazdego CL klanu zapisanego do Ligi. Vote trwac moglby od terminu ogloszenia startu Ligi i zapisow do np 2 tyg przed startem (by sie spoznialscy czy fejkowe klany zapisane tylko na glosowanie nie wtracali ;) ).
Nuclear - Pon Maj 09, 2005 12:25 pm

Cytat:
Adolf - Oczywiscie zaraz sie odezwa ludzie z x|m, ze nowe mapki to fun i wogole


Adolf "nowe mapki to fun i wogole" ;)

szczekus - Pon Maj 09, 2005 5:45 pm

Piperzyta panowie :twisted: ile mozna grac w ctf1 i te mapki ktore sa ograne az do znudzenia ... nie wiem jak wy ale mnie to ciuta nudzi te same mapy od poczatku q2ctf ... moze zrobimy (tu prozba do organizatorow o jakas ankiete) czy ludzie chca aby grano calkiem nowe mapy albo te bardzooo stare jak np: castle1 czy moze tak jak w cb ze np:1 runda to bedzie ctf i lf1 a 2 runda to suma6 i lf4 itd itd .... dobra pewnie jak zawsze wysmiejecie pomysly biednej psinki .. ale nic :) (tylko nie zjedzcie mnie za mocno papki)

:arrow: :arrow:

ps: apropo nowych mapek nasz nowy czlonek justa z wrocka :arrow: :arrow: robi podobno jakas fajas mapke ktora jest juz na ukonczeniu z tego co sie dowiedzialem o samej mapce :) to wiem ze flagi beda na dnie dlugiej "rury" wypelnionej woda dobra paka ludziska !!

Kazwa - Pon Maj 09, 2005 7:21 pm

Justa z Wrocławia? a ktoz to ..
Vea - Pon Maj 09, 2005 8:44 pm

omg... szczeniak... ja sie tylko bawie... i w sumei to tez nie jestem za nowymi mapkami...

i nie jest na ukonczeniu tylko w calkowitej rozsypce... i w sumie nie dlugiej i nie rury... i w sumie pewnie jej nigdy nie skoncze... no ale tak to reszta sie zgadza... ;P

ehhh... ;] nowych mapek jest i tak juz za duzo i do ligi nie ma sensu ich dawac... a rzadko sie i tak zdarza jakas nowa fajna... ;]

szczekus - Wto Maj 10, 2005 2:26 pm

dochodze do wniosku ze mnie nikt nie lubi no ale coz zdaza sie :) .... e tam mi sie juz nie chce grac na tych STARYCH mapach no ale coz :) ... papki
Vea - Wto Maj 10, 2005 2:55 pm

Na servach moga byc nfoe mapy... ale co z tego jak sie pojawia jakas nowa to sa zmieniane... albo przez vote albo przez admina... ;] a na nowe mapy w lidze zdaje mi sie nie ma miejsca...

A i to nie znaczy ze jak sie ktos z Toba nie zgadza to Cie nie looobi ;)

duke - Pon Maj 16, 2005 7:04 am

elorap
2sides musi byc :d

SiDq - Pon Maj 16, 2005 12:35 pm

fikasz ;p ?
szczekus - Pon Maj 16, 2005 7:46 pm

A tak tera z innej beczki zarzuce (wiem mamy mnostwo czasu do next ligi itd ale lepiej zaczac rozmowy teraz zeby nie bylo zadnych niejasnosci czy sporow a wiec ..) Czy bede 2 ligi czy pozostaniemy przy 1 ?? moim zdaniem lepiej bedzie jezeli bededzie 1 liga poniewaz moim zdaniem bezsensu bedzie jezeli w 1 beda grac 1 5 clanow z "tabeli" czy 6 bo reszta w zyciu nie dogoni reszty ale to moje zdanie (G6 : inv ewc roa :arrow: :arrow: pks i rc :) )

Vote dla dukena za 2sides

:arrow: :arrow: [ a pks i tak rzadzi :X ]

Grzdyl - Wto Maj 17, 2005 11:33 pm

szczeniak jak bedziesz pelnoletni to masz u mnie piwo... 8)
szczekus - Czw Maj 19, 2005 6:51 pm

heeh bezalkoholowe ma sie rozumiec :] 8)
szczekus - Czw Cze 02, 2005 4:05 pm

moze jakas liga duelowa 1/1 ?!
f3jk - Czw Cze 02, 2005 4:17 pm

lyga duelowa ;) 1v1 hmm good idea, ale komu sie chce w to bawic, szczeku? :D , zreszta i tak wiadomo zebym wygral ;) no chyba ze ktos chce zajc 2 i 3 miejsce :P
Matrix^^ - Nie Cze 05, 2005 6:12 pm

liga duelowa ja jestem za :wink: niech ci z wyzszej polki sie tym zajma 8)
Kribol - Nie Cze 05, 2005 8:35 pm

jak tak bardzo chcecie to ruszcie dupy i zoranizujcie sobie ta lige, napewno nikt wam tego robic nie bedzie.
szyna^ - Nie Cze 05, 2005 10:59 pm

juz ktos robil te jebane 1v1 i po 3 rundach byl koniec..... odpusccie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group