Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - SZYNA-> CHUJ CI W DUPE NYGUSIE!!

WoLF - Wto Maj 10, 2005 10:11 pm
Temat postu: SZYNA-> CHUJ CI W DUPE NYGUSIE!!
...dal mi bana na cool bo mu wczoraj nie chcialem dac hasla na tpi...i smiac sie nie wolno..w dodatku z niego :lol: ..jest w sumie z kogo...sram na Ciebie..heh..kielbasa.. :evil:
szyna^ - Wto Maj 10, 2005 10:34 pm

dostales bana za brak szacunku dla admina. Proste i logiczne, prosilem Cie o haslo na admina lecz mnie olales a mial sie odbyc mecz ewc vs pks, przez Ciebie musielismy zmienic server. Takie jest zycie.
Ps. Olal cieplym moczem.

SiDq - Wto Maj 10, 2005 11:32 pm

Ta... Bardzo inteligentny topic. Szyna fu :wink: owned kurwa ;]]]]]]]]
shinoda - Sro Maj 11, 2005 7:09 am

haha, nice :) szyna mogles odpisac w ramach bana "... to pakuj kurwa mandzur i wypad z celi!!!.." /skoro juz tak w klimatach 'symetrii' jestesmy/ :twisted:
a co do sytuacji to chyba gralem nawet wtedy ale nic nie pamietam :(

WoLF - Sro Maj 11, 2005 8:32 am

Siemano traper 8) ..a Ty Sid ZM...wiem ze wpierdalasz makowce z Adminami....rozprowasz sie na arenie..i do tego lizesz dupe..STFU..czy jak tam w tych waszych skrotach :wink: ...jEszcze wszyscy wyladujecie na Haremie i wam dupska pekna... :twisted:
Auchim - Sro Maj 11, 2005 9:52 am

buehehehehe dawno mnie tu nie było ale patrze ze sie zabardzo nic nie zmieniło :)
Pozdro all
Ps. Jak dla mnie to ban wolfowi jeszcze na forum :lol:

SiDq - Sro Maj 11, 2005 10:43 am

opierdolic pyze i wygryść dziki agrest to mozesz koledzie M4tR!x*w!.
Yokai - Sro Maj 11, 2005 10:50 am

ech..jak ja kocham ta nasza scene ctf, ta rodzinna atmosfera i wogole.. :wink: ...a tak powaznie-to w calym tym zamieszaniu nie rozumiem tylko jednego, wiem ze nie musze ale jednak nie daje mi to spokoju ...: wolf mial admina...to jest fakt-fakt tesh ze nie dal hasla/mial jednak usprawiedliwienie=to On dostal haslo i jest ono wylacznie dla niego-w sumie rozumiem go...szyna-nie miales hasla...miales byc sedzia meczu-wiec jak by nie patrzec to haslo by sie przydalo :wink: Ciebie tesh rozumiem....chodzi tylko oto ze nie bylo by tej sytuacji gdyby poprostu ktos inny byl sedzia i znal to gupie haslo(to chyba nie problem zawolac kogos innego przez gg?)..co za tym idzie; nie bylo by dyskusji na serwie, topicu na forum oraz bana dla Wolfa za "brak szacunku dla admina" co chyba nie tylko mnie smieszy....mam nadzieje

ps. Auchim-jezeli Wolf Twoim zdaniem powinien dostac bana na forum za ten topic lub inny...to ja Ci wymienie od reki kilkunastu, ktorzy takze powinni dostac tego bana...

Kribol - Sro Maj 11, 2005 11:16 am

Yokai wymien..

Hasła? chodzi o zalozone haslo na server czy o admina? I troche szacunku dla drugiej osoby, a nie odrazu jedziecie, Prostaki =]

Yokai - Sro Maj 11, 2005 12:20 pm

Krib....nie wymienie ze wzgledu na szacunek...po 2-to tylko moja opinia :wink:
Adolf - Sro Maj 11, 2005 12:31 pm

Wymien! Wybanujemy!
Auchim - Sro Maj 11, 2005 12:46 pm

Yokai nie o to mi chodzi, poprostu widze ze sie nic nie zmienilo ciagle ktos po sobie jedzie :P I love this game :D
Moze poprpostu zalozyc topik ze skargami i jakimis takimi podobnymi sprawami bo zakladanie topikow 'chuj ci w dupe.." i jechanie po ludziach jest bezsensowne i swiadczy o inteligencji i poziomie a takie sprawy mozna zalatwic inaczej :wink:

Yokai - Sro Maj 11, 2005 12:49 pm

ech..zaraz wyjdzie nato ze sobie posty nabijam....ale z grzecznosci odpowiem :wink:
Adolf...moze w sumie troszke przesadzilem z tymi "kilkunastu osobami"(nawet napewno)..cush kazdy sie czasem unosi :wink: ...ale jest kilka osob ktore MOIM skromnym zdaniem przeginaja z postami lub topicami i ogolnie dzialaja mi na nerwy...ale jak juhs mowilem to tylko moje zdanie osobiste, nie bede ich krytykowal na forum publicum bo przeciez ja takze moge byc krytykowany przez nich i im takze moga sie nie podobac moje wypowiedzi (i ogolnie to tesh im moge dzialac na nerwy :wink: )...a za pepek swiata staram sie nie uwazac
wymienic moglbym Ci ich gdybysmy sie spotkali w realu...w tedy ok-moze bedzie kiedys okazja..swiat jest maly

ps - i koniec jush tego :)

WoLF - Sro Maj 11, 2005 1:25 pm

...inaczej tez mozna :wink: ..a wkurwia mnie to ze jakis Szyna czuje sie twardy bo adminy ma....wywyzsza sie nygus....zreszta mam to w dupie heh..tak samo jak i Was...a kogo to juz wiadomo :)
croix - Sro Maj 11, 2005 2:00 pm

Nie wiem po co nie wiem dla czego ...
Scena Ctfa jest mala , skad wiesz wolf czy jak bys dal dla szyny haslo to moze on by Ci potem swoje dal jak bys potrzebowal ...
PS: Po co rugasz szyne nie lepiej na piwko pojsc ...

szyna^ - Sro Maj 11, 2005 2:31 pm

Yokai po 1sze to admin byl jeden sedziowski a ja mialem formata i takze haslo stracilem...
po 2gie to nie czuje sie twardy tylko jestem twardy ;d
a po 3cie to poki Wolf mnie publicznie nie przeprosi bedzie banowany ;)
Ps. Luzu eat my shit ;*

Yokai - Sro Maj 11, 2005 5:16 pm

cush....jezeli byl format i zabraklo hasla.... :? to Twoja racja-zwracam honor....ale wolfikowi moglbys jush odpuscic :wink: ..Szyna..a czy Ty bys przeprosil kogos publicznie? :) nie lepiej olac to wszystko? :wink:
szyna^ - Sro Maj 11, 2005 5:50 pm

Yokai bylem najpierw grzeczny i sympatyczny ale jak widze ze ktos ma mnie w dupie to ja 2x tak go.
WoLF - Sro Maj 11, 2005 6:24 pm

...stary..pewnie by mi dal haslo..jak zmienili na icp i prozac..a co do Ciebie Szyna to mam Cie w dupie i wole nei grac niz Cie przepraszac..buhahaha...co za typ...siad plaski ..heh wez...bo brzuch mnie boli od smiechu ..eot
vitez - Sro Maj 11, 2005 7:16 pm

Cytat:
cush....jezeli byl format i zabraklo hasla.... :? to Twoja racja-zwracam honor...


Ale racja tylko polowiczna - ze Wolf sie po chamsku zachowal jesli to admin "publiczny" .
Ale to wcale nie powod by naduzywac admina na Coolnecie i w zemscie banowac Wolfa :roll: .

Ja juz sie oduczylem banowac z zemsty "bo mam admina a ty mnie wkurzyles" ... jakies 2 lata temu. Ciekawe kiedy ty sie oduczysz szyna szastac banami, a nauczysz po prostu olewac tych ktorzy cie wkurzaja?

shinoda - Sro Maj 11, 2005 7:33 pm

Cytat:
Ja juz sie oduczylem banowac z zemsty "bo mam admina a ty mnie wkurzyles" ... jakies 2 lata temu. Ciekawe kiedy ty sie oduczysz szyna szastac banami, a nauczysz po prostu olewac tych ktorzy cie wkurzaja?


o fak, to az 2 lata gralem w wowa? jak ten czas leci...

spider] - Sro Maj 11, 2005 7:35 pm

i po co banowac ? dzieki wam klan [sM] pomalu sie rozlatuje przez tego bana;o
nie mozecie sobie tego na gg wytlumaczyc?? pobluzgac 'symetrycznymi' textami itp? wiec odbanuj go i bedzie gitara

vitez - Sro Maj 11, 2005 10:03 pm

Cytat:
wiec odbanuj go i bedzie gitara


Nie da sie, majac nawet pelnego admina na Coolnecie.
Trzeba czekac na restart (ale chyba codziennie prawie jest) albo recznie restartowac (Orlan/Al sie klaniaja, moje haslo 'do restartu' nie dziala :( ).

pyz - Czw Maj 12, 2005 8:44 am

Cytat:
SiDq:
opierdolic pyze i wygryść dziki agrest to mozesz koledzie M4tR!x*w!.


że przepraszam, co?!

Yokai - Czw Maj 12, 2005 11:05 am

heh...pyz wyluzuj :wink:

a tak wracajac do tematu...od paru ladnych latek w q2 mecze-ale na banach to sie nie znam(nigdy zadnego nie dostalem-i mam nadzieje ze to sie nie zmieni :wink: ) i tu moje pytanie do Ciebie szyna-wolf to na dlugo tego bana dostal? czy na czym to polega?...pytam z ciekawosci tylko...czy On np za tydzien bedzie mogl grac? czy to jest jakis ban for ever czy cus...?

szyna^ - Czw Maj 12, 2005 11:58 am

kurwa mac on dostal levelbana ................... w czym problem...
Vitez ja szastam banami ? LOL no nie wierze w to co widze ;d

Yokai - Czw Maj 12, 2005 12:10 pm

ja tylko z ciekawosci pytalem...przeciez mowielem ze nie wiem jak to dziala :wink:
pyz - Czw Maj 12, 2005 12:40 pm

a kto będzie zgrywał twardziela i spróbuje zbanować Adolfa? ;)
SiDq - Czw Maj 12, 2005 1:25 pm

pyz... nie chodziło o Ciebie, chyba ;-p :wink:
szczekus - Czw Maj 12, 2005 2:00 pm

Dajcie mi admina to wszystkich zbanuje :) (jokke)


a tak na powaznie to widzialem jak szyna domagal sie od wolfa zeby mu przez gg podal haslo .. becon podal swoj numer itd.. wolf cos sie w ogole nie interesowal tym co szyna pisze itd ze on sedziuje liga itd .... Moim zdaniem ..

Po 1 sm chcieli dokonczyc spara ktorego grali z pks (pks vs ewcie mialy grac) z tego co zaobserwowalem to pks tez nie nie spieszylo z zagraniem tego meczu (dosc dlugo czekali na ewc ale to nie wazne) chcieli dokonczyc fakt nie rowny mecz ale ciekawy bez rapowania ani ebz druzgocacej przewagi ...

po 2 bylo tyle ludu na servie ze ewcie wbic sie nie mogly:) ja tam wyszlem jak om (elo zdajca) mowil zeby wyjsc ... to sie pks poprostu moim zdaniem nie spieszyl zeby skonczc mecz gdyby bylo inaczej to by na spec poszli ...

po 3 all wiemy ze szyna to pro masta i lubi na kazdym kroku to udowadniac wiec mowiac szczerze gdybym mial okazje wkurzyc szyne nawet gdyby to byl ban na serv nic by mi w tym nie przeszkodzilo

po 4 po holere vampis dales bana wolfowi wiedzac ze moga byc jakies tam problemy z odblokowaniem go ... moim zdaniem trzeba tu zastosowac "oko za oko zab za zab" zeby bylo sprawiedliwie


po 5 dajcie sobie buzi podajcie se lapki i iccie na pifko

a po 6 (juz koncze :D ) to czy nie mogliscie isc na prozac albo inny server :? ? mogl szyna zostac na tp ewc pusc na prozac lub euro a jak by sie mecz sm vs pks skonczyl to zawolac autobusiki na ten "wybrany" server dla mnie to istna paranoja :/ tyle mozliwosci a oni musza przez najglebsza wode isc .. dobra to na tyle z mojej strony papki

:arrow: :arrow:

Kribol - Czw Maj 12, 2005 2:20 pm

Cytat:
a kto będzie zgrywał twardziela i spróbuje zbanować Adolfa? ;)


Ja ? =]

Adolf - Czw Maj 12, 2005 2:36 pm

A potem rzucasz fochem na miesiac :P
szyna^ - Czw Maj 12, 2005 2:53 pm

jawnie jawnie ;d
Kribol - Czw Maj 12, 2005 5:27 pm

juz nie te czasy..

i moze cos odnosnie topicu.. "SZYNA-> CHUJ CI W DUPE NYGUSIE!!" (c) Wolf
hahaha

Ziutek - Czw Maj 12, 2005 5:36 pm

elo... nie czytalem tego nawet ale nie chce mi sie ;) czasu nie mam... przeczytalem dwa najwazniejsze posty (wejsciowe szyny i wolfa) i tak sobie pierdze... ale jesli bylo tak jak mowil szyna, to rzeczywiscie moglbym nam poadminowac albo podac admina, bo by sie przydalo... ale co sie stalo chuj wie... a ban? ludzie... tyle tego jest ze nie wiem po co sie nawet przejmowac czyms... pozatym chyba na tym servie byl potem mecz... wiec chyba i tak by go nie powisial... no luz ;) tak uwazam... elo chlopaki...
Adolf - Czw Maj 12, 2005 5:50 pm

[OT] http://sport.onet.pl/1096215,wiadomosci.html <- to prawie jak rail

Wracajac do adminow, a nie tej calej smiesznej sytuacji ( Vitez moglby z palca wyssac 10 lepszych ;) ). Mnie najbardziej denerwuje to, ze albo za duzo osob ma admina na serverach albo wszyscy fejkuja teraz, bo pewne jest, ze ilosc adminow nie jest adekwatna do ilosci xywek ktore uzywaja tych adminow. Kolesiostwo sie szerzy ;) W sumie nie widze w tym nic zlego, ale jezeli juz ktos uzywa admina, to moglby zachowac sie na tyle przeyzwoicie i robic to na swojej normalnej xywce, nie wyimaginowanej.
Czym dluzej obserwuje takie sytacje, tym bardziej rozumiem Viteza ! ;-) Fejki staja sie naprawde irytuajace... przez to fejkowanie to juz naprawde nie wiem kto gra w ctf'a i ile osob gra.
Ziutek ostatnio mnie spytal na serverze - jak mozna policzyc ile osob aktualnie gra w polsce w q2ctf? - czysta ciekawosc, statystyki w koncu sa po to zeby ja zaspokajac. Niestety, szybko doszlismy do wniosku, ze jest to praktycznie niemozliwe... i to mnie przerazilo, niby scena upada ( yo tygrysek ), a na serverach codziennie widac nowe 'twarze', troche to malo pocieszajace jest :/ Duzo osob gra w q2 nie dla samej gry, ale po prostu lubi pograc w 'dobrym' towarzystwie i niestety przez ta manie fejkowania spora czesc graczy skonczyla z q2, bo po co grac z 'random userami'.
Naprawde... trzeba cos z tym zrobic, lepiej pozno niz wcale, a pozniej sie juz nie da. Krucjata mode on! - no, moze jeszcze nie ;)
Kur... znowu offtopic, sam sie zakrecilem w tym co pisze, no ale taki czas, wiosenny kurwa.

Kribol - Czw Maj 12, 2005 6:26 pm

DObrze Adolf napisal.. czesciej zagladalbym na servery (zapewne na speca ale zawsze) gdybym wiedzial kto gra i mozna by bylo z kims porozmawiac a tak odpalasz EYE i widzisz a,b,huj,chuj.. itp wiec po co, czyli zostaja tylko komunikatory =]

Wchodze w to.. Krucjata ON :)

croix - Czw Maj 12, 2005 6:58 pm

Fejkom Mowimy STANOWCZO NIE !!!!!!!!
szczekus - Czw Maj 12, 2005 7:15 pm

wiecie ja od czasu do czasu jak sie pojawiam na servie to mowie ludziom o www.ctf.pl naszej polskiej lidze gdzie co zalatwic sciagnac moge itd w ten sposob pomoglem kilku osobom z zm (nie wiem co to za skrot :) ) w cfg i tego typu pierdolach .... opieprzanie ludzi za to ze suuabo graja lub ze sa pro nooby czy fejki kotre linke 1 raz widza jest dla mnie glupota ... nalezy mowic ze istniej cos takiego jak www.ctf.pl :] ... to wiecej ludzi z nami pogra a nie zniechecacie ich od fejkow wyzywajac :/ ..... to jest moje zdanie .... tak na marginesie kazdy z nas byl fejkiem (czyt stawial 1 kroki itd) wiec nalezy pomagac bliznim w potrzebie to moje zdanie moze macie inne :]

:arrow: :arrow:

vitez - Czw Maj 12, 2005 7:59 pm

Jak to byl levelban to ja przepraszam - nie ma o co plakac.
Dopiero fullban to szastanie banami za nic :P

Nuclear - Czw Maj 12, 2005 9:07 pm

Wracajac do temanu
NIEZLE
brak słów brak nut na to, dlatego zaczelem grac w mario.

Kribol - Czw Maj 12, 2005 10:31 pm

Ale co maja nowi gracze do fejkow.. bo ja nie wiem, jeszcze potafie rozpoznac czy to fejk czy nowy gracz, wiec o co dla szczeniaka sie rozchodzi. A ctf.pl to serwis informacyjny nie liga gubisz znaczenie stron albo w zyciu na nie nie zajrzales =]
szczekus - Pią Maj 13, 2005 6:03 am

chodzi o to ze wystarczy wejsc w www.ctf.pl i ma sie linka na lige , forum nasze kochane itd ..... a np: dla ciebie kto jest fejkiem gosc z nickiem konrad ktory w stojacego z bfg by nie zabil czy typ z nickiem np: suck me 2 balls albo jakims innym smiesznym .... a moze oboje to 4 u fejki ale dobrze nie zbaczajac z glownego teamtu dajcie se lapki na zgode i odblokujcie nieszczesnika :)

:arrow: :arrow:

Yokai - Pią Maj 13, 2005 8:04 am

hm..a tak odnosnie tego fejkowania to osobiscie mysle ze zwalczyc tego sie nie da, mozna by jakos sprawic ze by to zjawisko troche przygaslo, ale tak na dluzsza mete to zawsze znjadzie sie jakis koles o madrej ksywie "a" lub "nosze dresy"...proponuje inna metode-poprostu grac!...dlaczego? np. dlatego ze jezeli np Adolf wejdzie na serwer troche pospecowac... wtedy krib na oczku zobaczy adolfa, wiec wejdzie zeby z nim pogadac...jak inni ich zobacza na oczku to sobie pomysla lebki " o wejde popisze sie przed nimi-pokaze jakim jestem mastah" albo starsi wejda poprostu tesh troche pogawedzic...jak sie zbeirze kupka ludzi-to wszyscy zaczna grac...a wtedy? olac tych kilku fejkow ktore zostana..przeciez sa jush znajomi..mozna normlanie pograc pogadac-jest ekstra....czasem najprostsze rozwiazania sa najlepsze...poprostu grajmy( w miare jak czas pozwoli :? )moze sie uda..moze nie-kto wie

ps. to tylko moje osobiste zdanie...

Nuclear - Pią Maj 13, 2005 11:14 am

Yokaj ale z fejkami nie da sie grac, bo to zaden teamplay, łażą takie łajzy i podpierdalaja co sie da, i sie nie boja niczego bo sa pod fejkiem.
Grzdyl - Pią Maj 13, 2005 11:25 am

moze nie w 100% ale zgodze sie z Yokaiem...

jednak to nie zmienia faktu ze wolf nie mial obowiazku dawac admina szynie (powinien sie zwrocic do tego od ktorego dostal wczesniej - bo wolf pozniej moglby miec przez to problemy a jak widze jest jedna z niewielu osob na scenie ktory posiadajac admina zachowuja go wylacznie dla siebie i nie daja go osobom postronnym - co ci sie chwali)
do tego szyna nie mial moralnego prawa kopac wolfa z servera za to ze tamten mu nie udostepnil admina... takim wyjsciem z sytuacji (uzycie elementu silowego ktory nie rozwiazuje problemu a jedynie nasila konflikt jest - jak juz wczesniej nazwalem takie zachowanie po imieniu - prostackie i prowadzace do powstawania niepotrzebnych konfliktow...

bynajmniej nie przemawiaja przeze mnie jakies prywatne utarczki z szyna ale ten pan lubi narzucac innym swoje zdanie i jego (nie zawsze najlepsze wyjscie) zawsze musi byc na wierzchu... co przy asertywnosci drugiej strony prowadzi do konfliktu...

wolf ty tez powinnienes uzyc bardziej odpowiedniego slownictwa do naswietlenia problemu... wiem ze zdarzaja sie ludzie ktorzy potrafia wytracic czlowieka z rownowagi ale najlepiej jest olac... bo po co?

najlepsze rozwiazanie? zapomniec... przejsc z tym do porzadku dziennego ale i wolf i szyna beda pamietac o takim wypadku... nie przepraszac sie bo i tak nie wierze zebyscie byli w stanie to zrobic... nie uprzykrzac sobie zycia bo i jedna i druga strona jest w stanie to zrobic a lac sie po mordzie w nieskonczonosc nie ma sensu... zamknac ten topic bo zawsze mozna sie przyczepic do kazdej wypowiedzi jezeli tego naprawde chcesz - "i love interntet"... i jeszcze raz powtarzam... OLAĆ.

pozdro.

i tradycyjnie ponawiam prosbe o zmiane opisu pod avatarem...

Kribol - Pią Maj 13, 2005 12:52 pm

Cytat:
jednak to nie zmienia faktu ze wolf nie mial obowiazku dawac admina szynie (powinien sie zwrocic do tego od ktorego dostal wczesniej - bo wolf pozniej moglby miec przez to problemy a jak widze jest jedna z niewielu osob na scenie ktory posiadajac admina zachowuja go wylacznie dla siebie i nie daja go osobom postronnym - co ci sie chwali)


Taka mala uwaga, jezeli to byl admin sedziowski to nie masz tutaj racji (jest jeden admin kazdy sedzia posiada identyczny) i mysle ze wolf powinien przekazac admina dla szyny (tylko tutaj wchodzi kolejna kwestia, wolf nie jest juz sedzia i nie powinien miec admina ligowe, ale to juz niech mnie glowa boli by tego admina ligowego nie mial). Ale moge sie mylic bo nie wiem na jakim serverze byla ta akcja i o jakiego admina chodzi ligowego/prywatnego, mozliwe ze to inny admin i ma go z innego zrodla.

Cytat:
opisu pod avatarem...


nad Grzdylu nad :lol: , moze dlatego Twoje prozby sa rozpatrywane negatywnie =]

WoLF - Pią Maj 13, 2005 1:37 pm

..dobra koniec.. :wink: porozpisywali sie....po ki 8888...a takie bany znikaja jak sie zrestartuje serw...na next day wszystko wporzadku chodzilo....ale i tak Cie mam kielba w dupie:]

co do aDmina to se mam hehe..zabierz mi :)

Grzdylu racja nie powinienem ..ale co wolnosc slowa :D pEaCe

szyna^ - Pią Maj 13, 2005 2:20 pm

wolf ciagnij mi faje borsuku ;) .
I Grzdylu/Krib to byl admin sedziowki na TPI, a nie prywatny.

Grzdyl - Pią Maj 13, 2005 2:30 pm

nad nad...
nad pod czy z boku i tak do nikogo to nie trafia...

co do watpliwosci mozna przyjac zalozenie ze wolf mogl nie miec pewnosci ze szynie nie zostal zabrany ten admin z powodu jakis problemow z jego adminowaniem...

jest peace wiec ok... :)
pozdro...

szyna^ - Pią Maj 13, 2005 4:23 pm

Co Ty Grzdylu pierdolisz... sam do mnie jeszcze na gg prosiles zebym mecz adminowal .... a niech Cie ;d
WoLF - Pią Maj 13, 2005 4:30 pm

...sam sobie ciagnij ;) ..pedal jestes czy co? :shock: ..mam znajomych w Bialym...i podobno mowia na Ciebie niektorzy..."serdeleczek" a nie szyna :wink: :lol:
croix - Pią Maj 13, 2005 4:55 pm

Po kiego Grzyba wolf jeszcze projesz dupe do szyny on jest taki a nie inny i co dostales bana a go juz nie masz wiec czego jeszcze skaczesz...
EOT

szyna^ - Pią Maj 13, 2005 6:46 pm

croix spoko ;d wolf to moj przydupas ;P
croix - Pią Maj 13, 2005 7:16 pm

Tera ty szyna :] pyskujesz do wolfa ... mysle ze powinniscie sie ustawic np. w Warszwie i sie lac ... :d
omen - Pią Maj 13, 2005 8:11 pm

zbieram zaklady ;)
Nazwa Zdarzenia 1 0 2
szyna vs wilk: 1,01zl 3zl 9,99zl


;P

shinoda - Pią Maj 13, 2005 9:08 pm

widzilem fote wolfa :D na miejscu szyny wpadlbym z podkladami bo sam rady moze nie dac :)
WoLF - Pią Maj 13, 2005 10:37 pm

...heh tylko nikomu jej nie dawaj :wink: ...szyna czy Ty czasem masz vectre albo astre? :wink:
Grzdyl - Pią Maj 13, 2005 10:50 pm

szyna... adminowal spoko... ale co innego miec admina i go uzywac a co innego w trakcie zbierania graczy szukac kolesia ktory moze ci podac haslo... mniejsza bo znowu wychodzi natura graczy polskiej sceny... zagralismy na coolnecie i nic sie nie stalo...

panowie olac i bez wyzwisk... bo do czego to prowadzi? ktoras strona wygra i co? i tak inni pomysla ze oboje jestescie ograniczeni...

pyz - Pią Maj 13, 2005 11:33 pm

a ja zaraz upierdole wszystkie adminy, zostawie Adolfowi i Kribolowi i skończy się dzień dziecka :P
szyna^ - Pią Maj 13, 2005 11:44 pm

Wolf mam rower ;D
WoLF - Sob Maj 14, 2005 4:17 am

....eeee to pomylka..hehe..mniejsza o to :]




P.S ja poprosze o admina na icp i prozac :) ) ktos zmienil haslo ;)

heAVEn - Sob Maj 14, 2005 8:55 am

popierdoliło wam sie w głowach nieźle z tego co ! :arrow: szyna kozak wbite
szyna^ - Sob Maj 14, 2005 10:52 am

heaven ? mow jasniej..
budzik - Sro Lis 02, 2005 2:45 pm

a co to sie dzieje... co za temat... sami wegetarianie... buehehehe
Yokai - Sro Lis 02, 2005 5:07 pm

wiec moze ...

PIETRUSZKA-->CHUJ CI W DUPE BIAŁASIE

?

btw budzik-ciekawe spojrzenie (jak to sie dzis mądrze brzmiąco mowi- kreatywne) na tytul topicu ;]

szyna^ - Sro Lis 02, 2005 8:15 pm

Budzik co Ty odpierdalasz ? szperasz w jakims syfie co bylo x czasu temu.... chcesz spamowac idz se gdzies indziej albo na gg.
budzik - Sro Lis 02, 2005 11:30 pm

eno to nie ja mam 1400 wpisow itp... ruszylem ten smiec jak to mowisz bo fajny temat... bardzo kreatywnie na niego spojrzalem jak zauwazyl kolega i tyle... boze same nerwusy i qrworzuty... *czyt. ludzie rzucający qrwami...
szyna^ - Czw Lis 03, 2005 12:19 pm

Zobacz kiedy dolaczyles do forum.... to raz a po drugie ten temat to przeszlosc a zyc trzeba przyszloscia.
Grzdyl - Pią Lis 04, 2005 12:53 pm

hehe luuudzik :D
WoLF - Nie Lis 06, 2005 1:52 am

hehehe...szyna jak tam Twoja dupa? :lol:
szyna^ - Nie Lis 06, 2005 3:19 pm

pewnie nie tak rozjechana jak Twoja :P
WoLF - Pon Lis 07, 2005 2:41 pm

....skad wiesz? ...kat rozwarty swojej to Ci juz mierzyl pewnie jakis ziomek....a bardziej rozjechanej niz Twoja na tym forum nie znajdziesz...proponuje GOGLE..szukaj smialo..to TO NIE BOLI!!! :lol: :lol:



pEaCe!

szyna^ - Pon Lis 07, 2005 3:17 pm

<lol> Wolf nadal marne teksty masz ;D wlasnie moglys uzyc google.pl aby nabrac slownictwa.
emilio - Pon Lis 07, 2005 3:51 pm

a co ty s(z)ynus opowiadasz.. ;)
Rezore - Czw Lis 10, 2005 4:47 pm

[quote="budzik"]eno to nie ja mam 1400 wpisow itp...[/quote]


tylko ty masz 3.40 postów dziennie a szyna 1.23 wiec nie gadaj ze ktos ma x postow skoro to ty najwiecej piszesz przez ten czas co jestes

budzik - Czw Lis 10, 2005 5:40 pm

bo gdybys mial kolego prace przy kompie i byl bys tak zdolnym pracownikiem jak ja to tez bys mial czas zeby sie wpisywac ;-)
Rezore - Czw Lis 10, 2005 6:01 pm

ja nie mowie ze pisac nie mozesz tylko stwierdzam fakty
Prezes_Kiler - Czw Lis 10, 2005 6:06 pm

rezor kto jak kto ale ty zostaw budzika.
lepiej jak budzikens pisze, niech połowa z jego postów bedzie na temat a połowa nie niż ty gdzie wszystkie twoje są pytaniami które rozwiązuje google !

emilio - Pią Lis 11, 2005 11:12 am

hahah ;D kiler wygrales !! ;]
Rezore - Pią Lis 11, 2005 12:42 pm

lepiej odpuscic bo bana dostane :P
budzik - Sob Lis 12, 2005 2:46 pm

hehe... dzieki Prezes to bylo glebokie co do mojej osobowosci. :wink:

ale zobaczcie jak kulturalnie powiedzial ze polowa moich postow na huja sie przydaje... ;] hehe... Respect Man... :D

Grzdyl - Nie Lis 13, 2005 9:32 pm

no ale strzalem w 10 bylo przypomnienie tego jakze ciekawego tematu... :)
pyz - Pon Lis 14, 2005 12:08 am

strzal w 10 w skali od 1 do 10.000.000...

"Grzdylowi gratulujemy Budzika"

emilio - Pon Lis 14, 2005 8:00 am

hehe ;D
Grzdyl - Pon Lis 14, 2005 7:17 pm

wole budzika niz cale wasze pro[S]tactwo...*

*wpis ten zostal skierowany do adolfa, pyzmena i innych ktorzy kopia, obrazaja i niszcza ta scene od srodka...

Adolf - Pon Lis 14, 2005 7:22 pm

Ja tylko kopie ciebie, wiec jezeli uwazasz siebie za 'scene' to cos zle z toba ostatnio ;-)
pyz - Pon Lis 14, 2005 7:28 pm

ktos mowil cos o egocentryzmie...
omen - Pon Lis 14, 2005 8:57 pm

e[S] je[S]t [S]poko ;)
Grzdyl - Pon Lis 14, 2005 9:39 pm

omen ty jestes ze [S]romu wiec sie nie wtracaj... ;)

myslisz ze odzialywujac na mnie konczy sie ten proces ktory zaczales? zreszta... i tak nalezysz do ciemnej i ograniczonej masy do ktorej nic nie dociera wiec nie ma sensu sie produkowac bo 'jestes wszystkowiedzacy'...

pyz - Wto Lis 15, 2005 12:11 am

Cytat:
Grzdyl:
(...) odzialywujac (...)

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=38824

jednak nie wyciagasz wnioskow. i do tej 'ciemnej masy' powinienes jednak siebie zaliczyc, patrzac na to jaka jest twoja pisownia w dniu dzisiejszym, ale coz, zobaczymy co przyniesie nam nowy dzien ;)

Grzdyl - Wto Lis 15, 2005 8:15 am

tylko widzisz... ja staram sie zwracac uwage na pisownie ale nie smiem twierdzic ze jestem w tym bezbledny... a ty zjadles wszystkie rozumy... kazdemu zdarzaja sie potkniecia... tylko ja potrafie sie przyznac do bledu... a jak juz wczesniej napisalem ty idziesz w zaparte... moje przynajmniej mozna wyleczyc... twoje jest juz skazane na zyciowa porazke...

sad bud... true...

emilio - Wto Lis 15, 2005 8:29 am

sad but true .. zmien szybko :D
a tak btw. wezcie sobie popsy ;D

pyz - Wto Lis 15, 2005 8:52 am

mam nadzieje, ze kiedys sie kompletnie wyleczysz i na swiecie bedzie o 1 grzdyla mniej, co uczyni ten swiat o wiele lepszym od tego, jaki jest teraz.

eot.

shinoda - Wto Lis 15, 2005 11:19 am

skasowac topic/przeniesc do obory/zamknac. jego nazwa jest tylez smieszna, co zalosna (podobnie jak poziom dyskusji).
Grzdyl - Wto Lis 15, 2005 1:26 pm

normalnie jestem w szoku ze nie znacie takiego piwa jakim jest bud a tym bardziej reklamy promujacej ten oto napoj bezalkoholowy... ;)

idac dalej tym tropem mozna smialo twierdzic ze nie zawsze wszystko jest takie oczywiste jakbys myslal ze jest (lub jak to zinterpretujesz)...

szi niestety wszystkie dyskusje z pyzmenem schodza na taki poziom... pytanie dlaczego?
mam swoja teorie ale to moze jak sie spotkamy albo nad morzem albo we wro... ;)
pzdr.

Kazwa - Wto Lis 15, 2005 2:06 pm

Niewiem jak Was, ale mnie juz TO nudzi .. teraz powinno sie zbanowac i Pyza i Grzdyla, za klocenie sie w kazdym mozliwym topicu ;)

Pyzmen, stara sie krotko, jednakze czasem mu to nie wychodzi, a Grzdyl wali teksty z wysokiej polki, ktore maja pokazac jakim to jest erudyta ;)
Smieszne, a z drugiej strony tragiczne. :/ Dajcie se spokoj .. czy jeszcze obydwoje nie doszliscie do wniosku, ze to kurwa nie ma sensu ?

Kribol - Wto Lis 15, 2005 8:09 pm

Ola chcialas ze mna porozmawiac, wiec jestem :)
M!ng - Wto Lis 15, 2005 8:22 pm

Zastanawialiscie sie kiedys Aby wystawic te ktorys z tematow tego forum gdzies na 'Najdluzej ciagnacy sie temat' ? :P
Gratz za wytrwalosc :>

Magnus - Wto Lis 15, 2005 8:49 pm

Pogawędki - czyli luźno o wszystkim.
Prezes_Kiler - Sro Lis 16, 2005 7:42 pm


Grzdyl - Sro Lis 16, 2005 10:24 pm



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group