Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - ZJEBANY TEN CTF (długie więć czytaj jak masz czas)

kiler-awf - Wto Sty 28, 2003 11:42 pm
Temat postu: ZJEBANY TEN CTF (długie więć czytaj jak masz czas)
Zjebany ,ale nie gra tylko ludzie w to grający. Szkoda tylko że jak lameria jest wśród dzieciaków to i wśród adminów również. Az mnie tknęło aby stuacje opisać.
Gra kupa ludzi na serverze (btw. COOLNET po 24.00 ). Ogólnie nawet jest ok. fajnie się gada stare osoby wpadają itp. część gra nie jest najgorzej.
I niejaki Pan Vitez zarządził ...... w całym rozciągłości tego znaczeniu..
p_version ..... aha tylko 7 osób ma ace to reszta poleci.
aha to czemu nie włączyć ace (niech spieprzają ci co nie maja to fejki i boty-moje dopowiedzenie jak bardzo pasujące do Viteza myslenia ) bo nie chcą używać tego.
I reszta to no comments ludzie pokopani mi się już odechiało wracać i tam siedziec jak większości podejrzewam pomimo że są ferie i jest ku temu czas najlepszy.

Kto dał ci takie prawo decydować o tym czego mam używać i gdzie mam grać. ? I tutaj słowko do Orlana. Co się wyrabia na coolnecie to już czasami gorzej od TPI bo przynajmniej tam adminów nie ma i gra się bo się gra. A na coolnecie 3-4 adminów ten ustawia to tamten to ten chce mapę ta tamten ta zmieniaja robią burdel. Zastanów się nad wywaleniem admin electa z Lfire i przydzieleniem poszczególnym osobom tylko admina i mapvote włączeniem i po mapie i w trakcie gry.

Aha a co do tego ACE tak usilnie promowanego przez Viteza.
Albo włączacie ACE cały czas na Coolnecie albo wogóle bo wtedy ja sobie będę mogł wybrać server gdzie chce grać. A sami wiecie jak był włączony ile ludzi na coolnecie grało.
Mam q2ctf co ma 60mb i chce go mieć takiego sam sobie tak zmiodyfikowałem i nikt nie będzie mi kazał instalować wszystkiego od nowa bo mi ace nie chodzi.
Na żadnych .nl serverach nikt o tym ace nawet nie mówi. Tam się wchodzi gra i wychodzi ... żadnych mapvote żadnych adminów mappack starych znanych map i tyle i non stop full.

Zaraz mi tu Vitez bedzie gadał że on ma takie prawo w MOTD jest napisane .. ale wiecie co wam powiem to było najnormlaniejsze chamstwo przez duże CH bo trzeba być człowiekiem a nie świnią.
EOD

vitez - Sro Sty 29, 2003 2:35 am

E myslalem ze dluzsze... kiler zlamales niepisane prawo tego forum... osobiste wjazdy (ostatnio szczegolnie na mnie i tygrysa) w innym forum sie umieszcza nie "ctf.pl" ...
DO OBORY! :>

jigsaw - Sro Sty 29, 2003 9:53 am

Kiler ma racje co do tego, ze bardzo dobrze wiedziales, ze wiele osob nie ma ace 1.20 (wiekszosc wczesniejsze wersje) i specjalnie ludzi wywalales.
Tak jak USA samo zrobilo sie policjantem swiata, tak Vitez w swoim urojonym swiecie zrobil sie policjantem ctf'a

PS. i jezeli sprawa dotyka wszystkich (a sytulacja na coolu i zabawy adminem to sprawa nas wszystkich), to wysylanie do obory czy na PM nie ma racji bytu, zwlaszcza ze post kilera nie zawiera bluzgania, ale same fakty...

Kumanus - Sro Sty 29, 2003 10:25 am

A szczerze to ace wogole nie przeszkadza, gra sie tak jjak wczesniej a z instalacja i pobraniem pliku to chyba niema problemu.
Kribol - Sro Sty 29, 2003 10:43 am

W grze przeszkadza brak timera widocznego a wave to nie to samo. Z instalacjo z tego co pamietam bylo sporo problemow. A z reszta to juz bylo walkowane tyle razy.

A co do tego wywalania nie wiem co tam sie stalo ale to jest chamskie a zarazem smieszne :)

mkuh - Sro Sty 29, 2003 10:46 am

lol z tym ace to vitez troche przesada (jezeli to prawda co pisze kiler)
Speed - Sro Sty 29, 2003 11:37 am

chyba jest decyzja taka... ze kazdy gra na tym co mu odpowiada... jedni wola ace (tak jak Vitez...) ale wiekszosci pasuje biteme (widoczny timer itp co pisal Kribol) wiec podpisuje sie obiema rekami pod tym wypowiedzial Kilera-awf , ze takie zachowanie to zwykle chamstwo i zlosliwosci w wykonaniu pana V.

ps.
Vitez sprytna forma wymigania sie od odpowiedzi:
[quote="vitez"] ...kiler zlamales niepisane prawo tego forum... osobiste wjazdy (ostatnio szczegolnie na mnie i tygrysa) w innym forum sie umieszcza nie "ctf.pl" ...
DO OBORY! :>[/quote] lol

skoro krzyczy sie o przyznawaniu do bledow itp, to moze i Ty bys to zrobil... przyznal sie i nastepnym razem pomyslal zanim zrobisz cos podobnego ? :/ :>

Punge - Sro Sty 29, 2003 11:55 am

Nie wiem czy zauwazyliscie ale on od ponad 4 lat jest zalosny z tą swoja manią rzadzenia, wiec sie i tak nie zmieni. Zabrac mu i jeszcze paru osobom adminy i po klopocie
Ale co do electa to bym go zostawil bo nie trzeba szukac admina zeby zmienic mape, a jak jeszcze to bedzie vitez to se wogole nie zagrasz.

Kumanus - Sro Sty 29, 2003 3:47 pm

No jednak kiler ma racje , ten caly pojebany ace jest fest wkur... !!!
gram se a tu nagle huj i minie wyjebuje od tak se za free !!!
Vitez do dymisji !!! :P

Kiler - Sro Sty 29, 2003 3:52 pm

powiem tylko tyle - tak jak second :P no dobra first kiler mowi albo wóz albo przewóz.
albo server z only q2ace albo bez !

vitez - Sro Sty 29, 2003 7:30 pm

Cytat:
powiem tylko tyle - tak jak second :P no dobra first kiler mowi albo wóz albo przewóz.
albo server z only q2ace albo bez !


Chociaz jeden madrze gada.
Uderzcie prosze do Orlana by sie w koncu zdecydowal na Coolnecie - wymagane albo nie q2ace 1.20 (ja jestem za "nie"). Wtedy nie bedzie potrzeby uzywania tej komendy ( !pauth spod admina q2admina przyp.red.) ktora jak widac dziala nie tak jak powinna - powinna tylko wyswietlac kod autoryzacji tych co maja q2ace by sprawdzic czy ktos nie ma podmienionej wersji... a nie sprawdzac wersje, kopac, sprawdzac modele, kopac, sprawdzac crc , kopac :/ Kiedys pauth dzialalo jak powinno a teraz, niby nie wymaga q2ace ale po uzyciu jednak wymaga i to bardzo surowo (bo kopie rowniez 1.20 za modyfikacje).

Ja juz Orlanowi wspominalem o tym by albo zrobil cos z tym q2adminem albo wlaczyl q2ace only, albo wylaczyl ta komende... bez reakcji jak na razie.

kiler-awf - Sro Sty 29, 2003 8:10 pm

Ty chyba Vitez nie widzisz siebie jako problemu.
Przeleciało 10 postów gdzie jasno określono twoje działanie a ty sobie wybierasz najodpowiedniejszy.
Wszystko zwalasz na innych... "Albo to wina Orlana zeby ace wlaczyl albo nie włączy."
Albo to temat do Jakiejśtam "Obory" bo znowu ktoś miał racje i jest ci ten topic cholernie niewygodny.

Ja pisząc ten topic oczekuję konkretów.
1. Przeprosin wszystkich graczy którzy zostali wykopani poprzez twoja zabawę
2. Reakcji adminow na ww działania.

Powinieneś chyba Vitez wpaść do psychologa bo masz jakąś manie wielkości i jesteś cholernie przy tym zakompleksiony.. co przypomina mi post Jigsawa z Wielką Ameryka i jej chłopcami.

Btw. Cytat "E myslalem ze dluzsze... kiler zlamales niepisane prawo tego forum... osobiste wjazdy (ostatnio szczegolnie na mnie i tygrysa) w innym forum sie umieszcza nie "ctf.pl" ...
DO OBORY! :>" komentuje... ---- do Obory to się ty nadajesz.

BTW2 Co do tego wszystkiego ma tygryz bo się pogubiłem?

BTW3 Szkoda że tak zaangażowana osoba jak ty Vitez w scene ctfa nie robi porządku i nie świeci przykładem dla innych a jest osobą która tylko wprowadza zamieszanie i robi tzw "burdel" zniechęcając innych nie tylko do siebie ale przede wszystkim do ctfa

[/quote]

vitez - Sro Sty 29, 2003 10:10 pm

To nie byla moja zabawa tylko testowanie servera na obecnosc cziterow i nie zamierzam przepraszac za to ze czasem dbam o to by potem gracze nie krzyczeli na kogos "zbot! zbot!" . EOT

Zycze milego wyzywania sie na mnie tej grupce paru osob ktorzy to lubia robic i wykorzystuja kazda ku temu okazje :*

B0rG - Sro Sty 29, 2003 10:14 pm

kiler-awf naszkrobau:

"Mam q2ctf co ma 60mb i chce go mieć takiego "

Mozesz mi opisac, co tam "zmodyfikowales" i jesli to mozliwe, to pare screenow wyslac/udostepnic? Bom bardzo ciekaw.

jigsaw - Czw Sty 30, 2003 2:23 am

jego postacie maja penisy na 20 metrow, wiec jak idzie Quad to on go z daleka widzi
mkuh - Czw Sty 30, 2003 4:05 am

[quote="vitez"]To nie byla moja zabawa tylko testowanie servera na obecnosc cziterow i nie zamierzam przepraszac za to ze czasem dbam o to by potem gracze nie krzyczeli na kogos "zbot! zbot!" . EOT
[/quote]
boze jaki ty zalosny jestes...

B0rG - Czw Sty 30, 2003 10:55 am

[quote="jigsaw"]jego postacie maja penisy na 20 metrow, wiec jak idzie Quad to on go z daleka widzi[/quote]

tak tez myslalem, ok, obedzie sie bez screenshitow ;)

kaszub - Czw Sty 30, 2003 12:03 pm

do obory ?

jak bedzie wiecej nish 3 posty na "tak" topic wylatuje

mookee - Czw Sty 30, 2003 1:32 pm

A jak bedzie wiecej niz 3 posty na nie? :]
B0rG - Czw Sty 30, 2003 2:29 pm

do o bo ry
do o bo ry
do o bo ry

bo maciorce sie nudzi

Kiler - Czw Sty 30, 2003 2:43 pm

hmm tak sie zastanawiam kto jest tom maciorom a moze knurem :P
tak cy inacej juz nic nie pisz bo i tak offtopic ;/

B0rG - Czw Sty 30, 2003 3:05 pm

[quote="Kiler"]tak cy inacej juz nic nie pisz bo i tak offtopic ;/[/quote]

oj nie, nie, lepiej nic nie pisz!

uff, jak dobrze, ze nic nie napisales, bo juz sie martwic zaczynalem.

Kiler - Czw Sty 30, 2003 4:15 pm

teraz musze :P
to byl atak osobisty [jak ktos juz wspomnial jakies niepisane prawo tegoforum cy jakos tak]
wienc se uwazaj, bo inacej sie w oborze spotkamy!!!
:wink:

B0rG - Czw Sty 30, 2003 4:25 pm

pocwiartuje cie i maciorka bedzie zadowolona, lubi takie delicje
duke - Czw Sty 30, 2003 4:54 pm

Jak dla mnie powinno byc dostepne i bitme i ace. Ja akurat od pol roku nie mam dzwieku a musze grac na ace. Wiec to wogle mija sie z celem ...
Neo - Pon Lut 03, 2003 1:50 am

a ja wole bitme bo ma timerki i bym sie nigdy nie zpuział po Quada :) i by nikt nie miał do mnie pretesji ze nie wiołes Quada itp :P no ale jak Mus to mus
Krsnick02 - Pon Lut 03, 2003 12:37 pm

W tym momencie skozystam z rady Kaszuba i napisze co o tym sadze tak jak mi podpowiedzial: Jestescie glupi :P

BTW: Do obory z tym chlewem :P (kiler dla wjasnienia bo moze nie zauwarzyles, wszelkie klutnie sobie prowadz na forum Obora, tutaj sie gada o ctfie a nie o pierdoleniu w kulko macieju, ten temat juz byl walkowany nie raz...)

orlan - Pon Lut 03, 2003 2:22 pm

Kiler z powodu tego ze ze coolnet jest dwuprocesorowy niedziala wymuszanie q2ace dopiero komenda !pautj to wymusza. Coolnet juz od miesiaca jest w trybie q2ace required. Co do adminow to w wiekszosci sa to admini z electa i chyba rzezeczyweisce trzeba bedzie electa skasowac nad czym juz sie zastanawialem od dawna ale neichcialem byc sam bluzgany wiec teraz bedziemy razem bici kiler :-)
jigsaw - Pon Lut 03, 2003 2:45 pm

To elect moze uzywac !pautj ?

Zostaw ty electa w spokoju, bo sa tacy, ktorzy graja sparringi n a tym serverze a bez tego bedzie raczej trudno.

jigsaw - Pon Lut 03, 2003 2:49 pm

Lepszy elect, ktory gra i ma o tym jakies pojecie, niz admin, ktory pojawia sie raz na miesiac...
mookee - Pon Lut 03, 2003 2:56 pm

orlan napisał/a:
Kiler z powodu tego ze ze coolnet jest dwuprocesorowy niedziala wymuszanie q2ace dopiero komenda !pautj to wymusza.

LMFAO
Haha coolnet jest dwuprocesorowy i dlatego zegar systemowy chodzi na nim dwa razy szybciej...
Mi sie wydaje ze wymuszanie q2ace an coolnecie nie dziala poniewaz Admin O., slynacy juz z braku logicznego myslenia, nie potrafi zrozumiec manuala do q2ace.
Popros moze viteza albo wujka dobra rade, moze oni ci wytlumacza co i jak trzeba zrobic.
Polacz sie z 217.8.181.90:27911 i wytlumacz mi czemu tam jest wymuszanie q2ace? Hmmm moze ten server jest uruchomiony na prawym procesorze, a ctf jest na lewym, bo jak powszechnie wiadomo lewe procesory nie radza sobie z autoryzacja q2ace :/

Dzidzia - Pon Lut 03, 2003 3:08 pm

Ja powiem jedno i jednoczensnie zpytam:
Dlaczego kiedys bylo ok z kfk, a teraz sie wymysla jakies utrudnienia w grze??
Przeciez kazdy to i tak se moze wavey puszczac, wiec jaki jest w tym sens??
Moze jestem opozniony po mojej przerwie w grze ale do szisiaj tego nie rozgryzlem, a jak gralem z jakies 3 lata temu to kfk byl dozwolony, a teraz lipka :(

Dzidzia - Pon Lut 03, 2003 3:09 pm

aa co do Viteza ja sadze, ze czasami lepiej nie okazywac wladzy jaka masz, zaufaj to jest lepsze (troche skromnosci) , bez urazy :)
Kumanus - Pon Lut 03, 2003 6:28 pm

Jak zwykle ludzkie cechy. nikt nie zauwaze ze on sie stara ale czasem sa inne rzeczy jego zycie nie opiera sie na q2ctf itp. Wy widzicie ino wady..
moze naprawde tak jest lepiej i chyba stoje po stronie vit'a

vitez - Pon Lut 03, 2003 6:43 pm

Ej mookee ale alpha.ceron.pl stoi na jednym procku wiec jakas roznica jest :>
A w confie? No nie wiem Orlan wspominal cos o dziwnej kompilacji q2 na coolnecie... ja mam standardowego q2 + patch 3.20(ctf) for linux+ lfire 2.0 for linux + q2admin 1.31 i w nim chyba jedyna roznica w konfiguracji z coolnetem jest: ace_check yes i ace_version_check 1.20 ... jakos dziala :) (a pingi sami kopiecie ciagnac jak dzicy z downloadu ;) to inny serv ale lacze to samo).

kiler-awf - Pon Lut 03, 2003 7:39 pm
Temat postu: Czy w Quake2 graja ograniczeni ludzie?
Ludzie czy wy nie widzicie problemu jakim jest Vitez?
Jaka obora .... normlanie co poniektórzy mnie rozbrajają
tak bardzo kochaja Pana Viteza (swoja droga tytularnego administratora systemów komputerowych - jak to pięknie brzmi..) i jego małe państewko CTF. Ale to może taka symbioza jeden Vitez nie może się obejść bez kopania, i rządzenia i udowodniania każdemu jaki jest niski(pomimo jego wzrostu) a światek ctfa nie może się obejść bez Viteza.. bo kto będzie kopał i rządził a Przywódca musi być. CTF widzę to totalitarny twór na czele z Vitezem ale całe szczęście mamy już po 1989 i okrągłym stole i jest wolność słowa ale przede wszystkim wyboru a ja tego pana na swojego szefa nie wybrałem.

Swoją droga tym razem mnie wykopał (nie wiedząc kim jestem ) na TPI.
Nie chce mi się stuacji tłumaczyć bo to i tak nie ma sensu.
Dowód jednak pozostał jego władzy w tym momencie co mu się podoba..
http://ds.awf.gda.pl/~gosia/admin.rar
Jak komuś się chce niech patrzy jak nie to też dobrze.
Ostatni post na forum miło było tak dalej ctfa polskiego trzymajcie a będzie dobrze .... upadał...
EOT

Kribol - Pon Lut 03, 2003 10:08 pm

Vitez nie ma tam wladzy... to zapewne Orlan ciebie kopna bo on tak robi jak jakis fejk gra lepiej od niego :(
vitez - Wto Lut 04, 2003 7:59 am

Przynajmniej sie wyjawilo ze fejk FREEBSD to kiler-awf ... nie ma to jak dobrze kogos sprowokowac, ktory wczesniej grzecznej prosby o ujawnienie nicka nie sluchal :)
/me byc z siebie zadowolony ze odkryl kolejnego fejka. Ciekawe kiler-awf na jakiego fejka zmienisz teraz? Skoro FREEBSD juz spalony?

vitez - Wto Lut 04, 2003 8:02 am
Temat postu: Re: Czy w Quake2 graja ograniczeni ludzie?
Cytat:
(swoja droga tytularnego administratora systemów komputerowych - jak to pięknie brzmi..)


Czytac nie umiesz ? Czy roznicy nie widzisz? Czy specjalnie przekrecasz nazwe mojego zawodu? OPERATOR Systemow komputerowych a NIE Administrator... nie zawyzaj mojego stopnia zawodowego :P
Operator < Administrator

Edit:

Dostales kicka na TPI jak byles pod fejkiem i to cie prowadzi do wnioskow ze Vitez rzadzi polskim CTF? CHORY JESTES!!!

Mam kilka ladnych znajomych studentek (i absolwentek) psychologii... zapoznac cie z nimi? :)

kfak - Wto Lut 04, 2003 8:52 am

do obory.


chyba juz 3 ;]




/me uwaza ze takie topiki sa problemem a nie vitez...

maciorka - Wto Lut 04, 2003 9:10 am
Temat postu: Re: Czy w Quake2 graja ograniczeni ludzie?
[quote="kiler-awf"]Ludzie czy wy nie widzicie problemu jakim jest Vitez?[/quote]


hrum, chcesz sie troszke potazac hrum ze mna w blotku?
to takie relaksujace hrum

cerberus - Wto Lut 04, 2003 10:29 am

Kiler awf - sam widzisz, do czego doprowadzil twoj topic. To samo bylo ze mna. Nie jestem tylko pewien, czy ci gracze, ktorzy tak bardzo lubia lizac tylna czesc ciala pana Viteza, zorientowali sie, ze ich jezyki sa juz na pewno suche i brazowe z tego powodu... :(
bh.0wn3D! - Wto Lut 04, 2003 10:50 am

wy macie najebane z tymi fejkami
ja pierdole, jak chce to niech se gra
w naszym Panstwie mozna sobie zmienic imie a w glupiej grze nie mozna wybranej xywki ?

zalosne

Kiler - Wto Lut 04, 2003 11:12 am

owned ma racje co komu do domu!
gdyby pod fejkiem bota miał to ban od razu, tak samo real ale nie bo sobie gra pod nikiem który nie jest dla ciebie znany!

Dzidzia - Wto Lut 04, 2003 2:01 pm

Dla mnie zorro ma racje, przesadzacie co do tych fejkow, zajmijcie sie lepiej tymi co burdel robia!!
maciorka - Wto Lut 04, 2003 2:19 pm

hrum hrum zapraszam do oborki bo tam hrum nudnawo
Kiler - Wto Lut 04, 2003 3:10 pm

maciorka
w twoim wlasnym domku nudnawo?
eee no trzeba bedzie ci jakiegoś knura skombinować i troche błotka.
btw. Chiba masz brudny ryjek ;p

Dzidzia - Wto Lut 04, 2003 3:22 pm

borgi ty to masz filmt :P :) :D
Speed - Wto Lut 04, 2003 6:28 pm

do obroy!!! chyba po raz 4ty juz :/ Vitez i tak sie nie przyzna do bledu a o to chodzilo chyba Kilerowi-awf... wiec po co ten topic ciagnac??? raz jeszcze DO OBORY!!! (5 raz :roll: ) ....
vitez - Sro Lut 05, 2003 6:30 am

Gdybym naprawde popelnil jakis blad to bym sie przyznal i przeprosil. A to ze kogos delikatny tyleczek boli ze dostaje kopa i musi swe zale publicznie wylewac to juz nie moja wina.
mookee - Sro Lut 05, 2003 7:17 am

Dostaje kopa za co? Za granie pod nickiem innym niz ten ktory ci jest znany?
Speed - Sro Lut 05, 2003 10:22 am

Vitez po raz kolejny kopnales kogos bez zadnego powodu ( z tego co napisal Kiler nie tylko jego...) bo gra od fejkiem to nie powod do kopania do jasnej cholery.... :evil: i tylko wytarczyloby glupie przepraszam tak mi sie wydaje... wystarczylo napisac coklwiek... ale Ty dalej twierdzisz ze to TY masz w tej srawie racje jak wszyscy wkolo uwazaja inaczej :/ hmmm..... zastanow sie chwile czy to wszyscy sie na Ciebie uwzieli czy moze poprostu to Twoje rozumowanie jest gupie.... ja sie juz wiecej nie odzywam EOT! :/
Grzdyl - Sro Lut 05, 2003 6:50 pm

Czytam i czytam i to wszystko strasznie dziwnie wyglada... Tylko pare osob porusze jeden temat (ten podstawowy, dla ktorego zalozono topic) a reszta zrobila sobie chaterie... Jak Wam sie nudzi i nie macie gdzie sie powyglupiac to pojdzie na interie i tam sobie jaja porobcie... Nie dziwie sie Kilerowi-awf... Powiedzial co go gryzie, podzielil sie na forum co za wredny koles odgryzl mu kawal poslada dajac kicka a po wszystkich i tak to splywa... Dopiero zareaguja kiedy przydarzy im sie dokladnie to samo ale wtedy juz bedzie za pozno bo wszystkich i tak wczesniej juz znieczulica wezmie... A od znieczulicy niedaleko do zaprestania grania... Bo po jaka cholere mam wchodzic na q2 gdzie jakis koles kopnie mnie za to ze mam literowke w xywie albo dlatego ze wyglupiam se ze znajomymi i na poczekaniu wymyslilismy xywy...
Vitez... Ty wez sie wreszczie odpierdol (przepraszam za wulgaryzm ale juz sie troszku zdenerwowale) od tych wszystkich fejk nikow... Pojdz sobie na swoj server i tam zacznij robic porzadki o ktore nikt Cie nie prosil... Stworz sobie boty i je pokop i spusc sie na klawiature bo i tak nikt nie gra na Twoim servie... (w sumie ciekawe dlaczego, zastanawiales sie kiedys nad tym?)

Jezeli ktos ma jakies obiekcje do zachowania Viteza niech da mu nauczke... Mozna zastosowac jego wlasna bron przeciw niemu... Olejmy dziada... Nigdy nie zostalem przez Ciebie kopniety z serva ale to co napisal killer to juz przegiecie paly... Powinienes zmienic xywe na Master of Puppets... Bo tak sie chyba czujesz na polish ctf...
Znajac zycie przyczepisz sie do jednego problemu a reszte olejesz... Ale juz sie tez do tego przyzwyczailem...
Dziekuje i narazie.,..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group