Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Vitez

sHogun - Wto Maj 17, 2005 11:22 pm
Temat postu: Vitez
:evil: czy moze mi dac bana ze q wziolem mu sprzed nosa??? i wlasnie mialem dniowego :twisted: i jak go ukarac i czy sie da ?? bo mi nie chce go sie odwiedzac tzn jechac do wawy 8)
Kazwa - Wto Maj 17, 2005 11:40 pm

hehe :)
zippo - Sro Maj 18, 2005 12:02 am

moze
nie mozna pewnie
ja do wawy mam blisko :D

Vitez moze wszystko :P rotfl ... nawet helm na lewa strone zalozy :D

Kribol - Sro Maj 18, 2005 12:12 am

Powrot Rycerza =]
vitez - Sro Maj 18, 2005 7:32 am
Temat postu: Re: Vitez
Cytat:
i wlasnie mialem dniowego


A to ciekawe... wyslane we wtorek, a ostatni raz na servie bylem w piatek chyba.
I to juz nie pierwszy raz slysze jakies zarzuty ze niby bana dalem podczas gdy bywam na servach raz na tydzien max...
Wg mnie ktos sie pode mnie podszywa (a pod fejkami nie biegam, tylko jako [TIC]Vitez) , ale wy i tak sie bedziecie przypierdalac do mnie... z przyzywczajenia 8)

Zippo ladnie to ujal - potrafie wszystko - nawet banowac bedac nie na servie a w pracy/na piwie/spiac 8)

A do shoguna bardziej serio bo siedze niewyspany i wkurzony w pracy, czwarty dzien z rzedu po 12 godzin pracujac - przyjedz do Wawy a taki wpierdol dostaniesz za falszywe zarzuty ze odechce ci sie nawet na komputer patrzec, bo juz mnie wkurwiaja te placze o bany podczas gdy ja nie banuje - raz mi sie levelbana zdarzylo niedawno - nie pamietam komu, a dostal za dochodzenie do wygrywajacego teamu, fullbana nie pamietam kiedy dalem ostatnio.
WIEC SIE KURWA ODPIERKURWADOLIC ODE MNIE LAMUSY JEBANE!
Bo mi juz kurwa cierpliwosci brak :/

M!ng - Sro Maj 18, 2005 10:03 am
Temat postu: Re: Vitez
Cytat:
potrafie wszystko - nawet banowac bedac nie na servie a w pracy/na piwie/spiac 8)


Teach Me Master :D

Yokai - Sro Maj 18, 2005 10:14 am

ja tam nie wiem...ale moze naprawde ktos sie podszywal...wierze Shogunowi, jush troszke go znam-w zyciu nie widzialem zeby ktos dal mu choc kicka!....ale o dziwo teraz wierze tesh w wypowiedz Viteza...cush-moze jestem poprostu naiwny :wink: a moze naprawde ktos sobie fejkuje...
szczekus - Czw Maj 19, 2005 7:18 pm

Mnie tam osobiscie zatkalo tekstem viteza "Odpierdolcie sie lamusy je bane ...... " ,....... vitez mam pytanie czy dajac bany odreagowywujesz na stres w pracy a po 2 to to nie sa lamy tylko ludzie ktorzy maja dosyc ciebie za te bany kicki bez powodu .. poprostu ignoruj ....a jak nie to przecie jestes pro europejska gwiazda q2ctf wiec ic na inny server i z banuj kogos za lamienie ... 1 rzecz mnie zastanawia czy na zagraniczych serverach tez banujesz czy poprstu ci nie pozwalaja ......


ps:i tak cie kochamy :D

:arrow: :arrow:

vitez - Czw Maj 19, 2005 8:05 pm

Cytat:
Mnie tam osobiscie zatkalo tekstem viteza "Odpierdolcie sie lamusy je bane ...... " ,....... vitez mam pytanie czy dajac bany odreagowywujesz na stres w pracy


1. Nie doczytales - ja nie daje banow ,a na pewno nie fullbanow, zeby ktos musial dzien czekac na odbanowanie, level czy 3min sie czasem wysliznie i o dziwo - jestem za takie chwalony, przez porzadnych graczy a przez 'najebac sie i poskikac' lamusow - nie lubiany 8) .
Poza tym w czasie gdy shogun niby byl zbanowany naprawde mnie nie bylo na servach :evil:
(moglbym to udowodnic odpowiednimi logami ale wole olac płakusiów i podszywaczy, choc gdy naprawde przepelni sie czara to znajde tego sukinsyna co sie podszywa za mnie i banuje i wtedy wiadomo co - zycia gnoj nie bedzie mial :twisted: )

2. bluzgami tu na forum odreagowuje stres w pracy 8)

szczekus - Czw Maj 19, 2005 8:42 pm

Wiedzialem ;) ..... pewnie szyna sie podkrywa pod toba i mysli ze jest fajny :D ......



:arrow: :arrow:

pyz - Pią Maj 20, 2005 11:32 am

Orlan, działaj ;)
Kazwa - Pią Maj 20, 2005 12:23 pm

Shogun, a jestes pewny, ze na servie byu [TIC]Vitez? Bo nasz Rycerzyk nie gra pod fejkami, wiec jak ktos Cie kopnal, a tego nicka nie byuo na servie, to pisz maila do Orlana, sprawdzi po IP i bedzie jazda :)
gacu$ - Pią Maj 20, 2005 2:16 pm

i tak nawet jak okazało by sie że to vitez to by powiedział że to jakiś hakier sie włamał na jego komputer i z niego banował ;] ale tak właściwie w tym sporze chyliłbym sie ku właśnie jego wersji bo chyba nie za dużo osób ma adminy na coolnecie wiec łatwo można sprawdzić kto co tam robił a vitez najlepiej wie że wszyscy sie do niego za wszystko czepiają więc w takiej sytuacji "pilnuje się troche" właśnie żeby potem nie było takich oskarżeń. dobra jeden post na tydzień to za dużo ide se coś mądrzejszego porobić ;]
bushi - Pon Cze 06, 2005 6:09 pm

hehe, nic sie nie zmienil ten czlowiek.
nie znam viteza, ale utkwilo mi w pamieci, ze kiedys tez dostalem za darmo bana od niego:lol:

Adolf - Pon Cze 06, 2005 6:12 pm

Jak sie nie zmienil ? Vitez to ostoja spokoju i lagodnego podejscia do zycia :D... i napewno nie banuje za darmo! Za darmo umarlo juz dawno temu. Sam bylem swiadkiem nie raz, ze Vitez banowal, ale mial powody.
pyz - Pon Cze 06, 2005 6:13 pm

zakładam organizacje "dajcie spokój Vitezowi"... kto chce dołączyć? :-)
Joseph - Pon Cze 06, 2005 10:45 pm

Ja tam jestem tolerancyjny... ale za tego bana [bo stałem z dociem 5 sekund i osłabiałem team] nie daruję ;)

Jestem na 'nie' :P

zippo - Pon Cze 06, 2005 11:39 pm

z samego faktu ze jest z Wawy to jako znak solidarnosci sie przylacze :D ale dalej bede sie czepial jego wychodzenia z teamu pod pretekstem "brak tp" :P
vitez - Wto Cze 07, 2005 11:07 pm

Cytat:
Ja tam jestem tolerancyjny... ale za tego bana [bo stałem z dociem 5 sekund i osłabiałem team] nie daruję ;)

Jestem na 'nie' :P


Jak sie w koncu nauczysz ze sie gra a nie sra , bo sra to sie na specu to nie bedzie wiecej banow .
Proste.
A nie "bo mialem telefon" , "bo zawiazywalem sznurowke" , "bo mi chomik zjadal prace domowa" , "bo mamusia na kluski zawolala" , "bo mi kolega laskę robil" - i stoja takie mendy, nie graja a team w dupsko dostaje bo niby jest 6/6 ale co z tego gdy 3 na respawnach stoi i w dupie se grzebie :?
Nie mozesz chwilowo grac - won na speca... chyba ze jestes taka lama ze ci punktow/techa szkoda... no ale wtedy wiadomo co mozna o poziomie twojego teamplaya powiedziec jesli zal ci techow/punktow a nie teamu :roll:

Jest na szczescie idle time (znaczy wywala na speca za idlowanie, a na XS nawet z serva kopie)... ale zaaaa dluuuugiii czas ma ustawiony (5 minut?) i w tym czasie drugi team dawno moze zdazyc wygrac (co nie jest trudne przy np wlasnie 6/3).

szczekus - Sro Cze 08, 2005 5:20 pm

bosq vitek q2 to ejst stara juz nudna gra wiem ze masz pewne "moce" dzieki ktorym czujesz sie bogiem i lubisz wywalac ludzi z serva gorszych od siebie ( malo taki jest ... ) ale daj ludziom pograc bo watpie zebys na xs4all takie szopki odpierdzielal .... daj ludziom pograc
pyz - Sro Cze 08, 2005 6:13 pm

po 1. każdy admin jest posądzany o wywalanie ludzi bo obrywa po dupie
po 2. ludzie LAMIĄ w chuj i WIELU z Was bardzo często ma ochote ich wywalić, ale nie ma takiej możliwości...
po 3. BARDZO DOBRZE, CHWAŁA MU ZA TO I W OGÓLE.. co się tylko da, za to, że tępi lamerie
po 4. jak Ci nie odpowiada admin servera to z niego nie korzystaj
po 5. mam już serdecznie dość płaczu "ten zły, tamten niedobry" ... takie topici będe wypierdalał do obory

dziękuje za uwage.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group