Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Nadchodzi Ksiaze Ciemnosci II

Adolf - Sro Maj 18, 2005 3:25 pm
Temat postu: Nadchodzi Ksiaze Ciemnosci II
No wiec bede pierwszy ;)
W sobote w United Center w Chicago nasz Andrzejek bedzie lal Lamera Brewstera, wiec czas poobstawiac wyniki. Jak dla mnie to Golota wygra ta walke przed czasem, no ale znajac jego tendencje do dziwnych akcji, wszystko jest mozliwe, mam nadzieje ze nie kolejna ucieczka hehe. Brewster to raczej nie jest zbytnio wymagajacy bokser, cos w stylu Chrisu Birda, tyle ze troche wolniejszy, ale za to ma mocniejsza szczeke. Goloty chyba nie trzeba przedstawiac ;)
Ja stawiam na KO w 8 rundzie, oczywiscie to Brewster ma na deskach lezec.
Walka bedzie pokazywana w Polsacie o 3.10 w sobote ( wlasciwie to juz niedziela ). Oczywiscie gala sie zaczyna o 3.10, walka wieczoru pewnie bedzie ok 5 nad ranem.

duke - Sro Maj 18, 2005 4:07 pm

Adolf sie uaktywnił na forum hehe
Prezes_Kiler - Sro Maj 18, 2005 4:46 pm

andrew' ll win! tylko szkoda że walka z taką piczą ;/
gacu$ - Sro Maj 18, 2005 6:26 pm

Chris Bird tera by wszystkich tam napierdolił (chyba że Kliczko by mu staną na drodze) wiec nie ma co porównywać tej walki ;]
A wygra tak czy siak Jędrek jaki by nie był werdykt sędziów

WoLF - Sro Maj 18, 2005 7:43 pm

..poprzednie walki tez wygral...tylko sedzia convers :wink: ta tez wygra..ale oby sedzia byl nike hehe :)
vitez - Czw Maj 19, 2005 8:02 pm

A wg mnie remis bo sie na boksie nie znam i nie interesuje :P
M!ng - Czw Maj 19, 2005 10:02 pm

Jezeli Jendrek nie zastosuje Znanego cioslu Goloty... to moze moze, ale z drugiej strony jezeli porzyjdzie walczyc na punkty, to watpie w jego zwyciestwo. No ale glosuje za nim, bo w sumie to Polak :)
Yokai - Pią Maj 20, 2005 5:45 pm

e tam Andrew to duza kupa miecha bez zadnej koordynacji, sprawnosci, czucia i tyle...jedna wielka kupa szynki (bez obrazy szyna :wink: )...prawdziwych zawodnikow ktorzy umieja naprawde walczyc mozna poogladac na euro sport w programie fight club-szczerze polecam...jezeli ktos interesuje sie sztukami walki to spodoba mu sie, i zobaczy "fachowcow": wszystko od karate taekwodno boxu tajskiego po zapasy i kickboxing ...

ps- no ale...jedrek swoj chlop polak :) ...bagnet na bron i do boju jedrek :wink:

Prezes_Kiler - Pią Maj 20, 2005 10:03 pm

no bo to jest wbo kaflarska federacja dla 3 ligowych bokserów nie to co wba ;d
p.s nie piszcie ze ja sam mogłbym walczyć or sth bo ćwiczenie kilkanaście lat żeby walczyć tak jak on i wyglądać tak jak on to nie jest sztuka...

pyz - Pią Maj 20, 2005 10:21 pm

Adolf na internet i kompa zarabia obstawiając walki bokserskie także wie co klika ;)
-rc-AZES - Nie Maj 22, 2005 3:52 am

20 sec i padl :c
M!ng - Nie Maj 22, 2005 6:57 am

Azes, 53 sec nie 20 ;) No ale padl, kase zwinol i jest pewnie happy :) No a kibice troszke mniej :p
Prezes_Kiler - Nie Maj 22, 2005 8:40 am

gołota to jeden wielki rotfl
sory ale walka jakiego pretendenta do tytułu może być w CAŁOŚCI pokazana w telexpresie ? :D

Yokai - Nie Maj 22, 2005 10:27 am

ech..ta kupa miesa powalila przez kilkanascie lat w worek..oraz w lby innych waliworkow :wink: dorobila sie fortuny...a teraz bedzie wcinal krakersy oraz kawior na seszelach przez jakies koljene 25 lat zycia...nie ma sprawiedliwosci w tym kraju..

a do tego jeszce w telexpresie wystepuje no... :wink:

Kazwa - Nie Maj 22, 2005 12:20 pm

hehe, a mi sie podobalo! Krotko i zajebiscie :P
Vea - Nie Maj 22, 2005 1:43 pm

Wrr... nie ogladalam... Jesli macie linka do tej walki to bylabym wdzieczna... ;P

P.S - Chyba ze naprafde w teleexpresie pokaza ;P

Yokai - Nie Maj 22, 2005 2:08 pm

tak chyba bedzie....ech-jedrek jest zalosny...nawet gorszy nish sadzilem :wink:
M!ng - Nie Maj 22, 2005 3:25 pm

Vea, Ta walka jest tak krotka, ze pewnie w gifie bedzie i se na avatara bedzie mozna ja w Calosci ustawic :D :P
brzoza - Nie Maj 22, 2005 6:21 pm

Najnowsza jednostka czasu:
- Jeden gołota = 53 sekundy.

.. wzorzec miary bedzie mozna obejrzec w teleekspresie.

Kazwa - Wto Maj 24, 2005 11:54 pm

Pewnie sieci komórkowe biją się o Gołote, zeby wystąpił w reklamie naliczania sekundowego.

;)

Yokai - Sro Maj 25, 2005 7:02 am

cush...koniec kariery "sekundowej" naszej wspanialej m-Otylii jest bliski :wink:
chrom - Sro Maj 25, 2005 1:52 pm

Cytat:
Pewnie sieci komórkowe biją się o Gołote, zeby wystąpił w reklamie naliczania sekundowego

http://infon.pl/andrew1.jpg
http://infon.pl/andrew2.jpg

szyna^ - Sro Maj 25, 2005 2:55 pm

Poprosze link zeby obejrzec walke, sciagnac czy cos...
Adolf - Sro Maj 25, 2005 3:28 pm

http://skolman.az.pl/bin/endriu.avi
SiDq - Sro Maj 25, 2005 5:29 pm

owned ;] walka ktora zajmuje 5.8 MB ciut nie trailer ;d

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group