Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Golota vs omg_kurwa ?

Adolf - Sro Cze 01, 2005 1:23 pm
Temat postu: Golota vs omg_kurwa ?
http://sport.onet.pl/1020...dyscyplina.html

Ten po lewej oczywiscie =]

szyna^ - Sro Cze 01, 2005 2:51 pm

lol to bedzie jeszcze nowa jednostka czasu... naliczanie polsekundowe! ;S
Kazwa - Sro Cze 01, 2005 2:59 pm

hehe .. dobry text Golota zarzucil : - Gołota powiedział, że musi się zastanowić - stwierdził Rozalski. :D
Vea - Sro Cze 01, 2005 8:57 pm

To bedzie ciekawie... 0 porazek ;)
Prezes_Kiler - Sro Cze 01, 2005 10:28 pm

niech się zastanawia o ile szybciej skończy tą walkę :D

p.s Mój Idol, jeżeli chodzi o boks, ziomek mieskzający kiedyś kilkaset metrów ode mnie [a co będe się chwalił :P ] Tygrys skończył karierę zawodową [w sensie walk] i będzie promował młodych bokserów.
+ dla niego bo to dobra decyzja
Dalej jestem pewien że pomimo wieku ma takiego skilla że 'bokser' Gołota by od niego dostał [wiem nie ta waga]

Pozdrawiam ;]

Adolf - Sro Cze 01, 2005 11:19 pm

Dariuszek walczyl tylko w Europie, wiec imho nie mozna powiedziec ze jest jakis uber. Wiadomo ze w USA jest cala elita i jezeli ktos tam wygrywa, to bedzie wygrywal wszedzie. W europie zrobil furore, to fakt, ale europa to tylko kura znoszaca zlote jajka, te jajka wedruja do usa i niestety nie zostaja w europie :/
Golota > polscy bokserzy... za walki z Bowem, no offence.

Yokai - Nie Cze 05, 2005 9:14 pm

ostatecznie to nie ma sie co dziwic ..za taka kase jaka zebral za swoje walki h(g)olota nie jeden wyjechal by nawet do pakistanu :wink: ...ale z tym ze elita jest w usa sie nie zgodze-i nie mowie tu tylko o boksie ale ogolnie o sportach walki...w usa sa gwiazdeczki-ktore fakt-potrafia uderzyc lub kopnac....ale w starciu np z japonczykami, holendrami lub bialorusinami(ktorzy sa znacznie mniejsi od goloty a ktorzy wioda prym na ringach mniej oplacanych) dosc szybko blask tych gwiazdek blednie.. :wink:
Prezes_Kiler - Nie Cze 12, 2005 8:44 am

W nowojorskiej Madison Square Garden Agnieszka Rylik pokonała Tawanyah Freeman. Był to pierwszy pojedynek polskiej zawodniczki w ringu od pół roku.

Mike Tyson przegrał przez techniczny nokaut w 6. rundzie z Irlandczykiem Kevinem McBridem.

shinoda - Nie Cze 12, 2005 9:17 am

Kod:
Mike Tyson przegrał przez techniczny nokaut w 6. rundzie z Irlandczykiem Kevinem McBridem.


heh, to sobie obejrzalem walke :<

WoLF - Nie Cze 12, 2005 10:12 am

...13 sierpnia Golota bedzie walczyl z Saleta hahaha ale baedzie walka...don king bedzie promotorem czy jakos tak:P hehe..nabita...saleta to napinacz hah...ja bym mu najebal hahaha ;)
Yokai - Nie Cze 12, 2005 10:46 am

a najsmieszniejsze ze Saleta probuje teraz dostac sie do walk w formule K1...widzialem jego 1 walke z jakims wegrem-ech..jezeli sie nie polepszy to bedzie konczyl swoje walki w ok. 1 rundzie :? ... tam nie ma przepros-no ale z g(h)olota ma szanse...

niedlugo skonczy sie to tym ze Pudzian wezmie sie za mordobicie :wink:

f3jk - Nie Cze 12, 2005 12:22 pm

Pudzian to se tylek musi od przodu podcierac bo mu miesnie przeszkadzaja w normalnej technice podcierania zadka :lol: i zreszta jest wolny jak mucha w smole :)
jestem za saleta!

WoLF - Nie Cze 12, 2005 1:06 pm

...SaLeta ma szanse??? :wink: :wink: ludzie co Wy piszecie...on jest tak cienki ze nie wiem w tej walce K-1 to nic si enei dzialo ...jego low kicki sa na kostki a high na kolano :/..zero rozciagniecia..zero techniki...zero pomyslu na walke..jest jedynie duzy i tyle...a i ma fajna kochanke:D:D <sex>...a Golota na pewno go zniszczy :)

P.S co do Pudziana...to osobisci widzialbym go w K-1...albo w MM..albo walki w klatcve...to ostatnie to najbardziej...z takim uderzeniem to by kladk kazdego heh:)))..wogole Pudzian jest zajebyyysty :) maine idole machen rachen ! cyk pyk bajerka jest 8)


..kiedys chyba mial propozycje..ale mowil ze woli podnoscic ciezary....zreszta pewnei ze tak..jest ThE BeSt!

Yokai - Nie Cze 12, 2005 2:01 pm

a ja tam mysle ze saleta rozwali golote :wink: ..z nim ma szanse bo holota to jeszcze wieksza kupa miecha ktora mozna by zaprzegnac do pluga i wygonic na pole...zadna kobyla by sie tak nie spisala jak ten mul..a saleta przy nim to mistrz :wink:

ale fakt ze w K1 go zabija ... bez kitu te jego low kicki sa zalosne...nie mowiac jush o high kickach :?

pudzian dostal propozycje...i chyba niech lepiej zostanie przy ciezarach bo by go mogli troche uszkodzic :wink: ..wolf znasz pewnie bobiego sapa..ta taka malpa na sterydach co ma 65 w bicepsie-duzy to on jest a mirko prokop rozwalil go w 1 rundzioe nokautujac..a w bicepsie ma ze 40 :wink:

ale pudzinowi trzeba przyznac ze w podnoszeniu ciezarow jest bardzo dobry...mistrz swiata jak by nie patrzec !

f3jk - Nie Cze 12, 2005 3:57 pm

a tak apropos to moze ktos moglby zapodac jakies linki do stron z K1, z walkami w klatkach, czy to z newsami czy z filmikami! ??
Gołota = Hołota
Saleta = Skarpeta
:P

WoLF - Nie Cze 12, 2005 4:20 pm

hehe..wiem wiem Wojtku..widzialem te walki...Cro Cop jest zajebisty..heh sapp..nic o nim nie mow...heh..Cro Cop jest od niego 100 razy lepszy technicznie i pokazal ze sile tez ma..a sapp to takie "duze dziecko" heh..rozplakal sie biedny ;)

Fejku..TY!! www.gogle.com..albo kaza..albo bear share ;) albo DCC++ ;p i masz:D hah!

Yokai - Nie Cze 12, 2005 4:32 pm

bez kitu Cro cop jest dobry...

ps-pawel a na cholere Ci linki ? wlacz sobie w pon o 20 (o ile sie nic nie zmienilo ) euro sport...masz taki fajny program fight club...stary tam jest wszystko...k1 mma super liga itd itp...pozatym na tygodniu leca powtorki

Adolf - Nie Cze 12, 2005 5:05 pm

Yokai mam nadzieje ze sobie zartujesz. Saleta to jest pionek w boksie, walczyl z jakimis amatorami i jeszcze dostawal niezle lanie. Kickboxerem moze byl niezlym, ale to jest boks przeciez, a tu trzeba miec mocna szczeke i dobry cios, a tego Saleta napewno nie ma. Golota wyjdzie na ring i mu zrobi rape po prostu. Saleta to nie czarny, wiec Golota nie musi juz wychodzic na ring spiety ;)
Swoja droga smiesza mnie te porownania boksu do k1. To zupelnie inne swiaty. Bokser w K1 dostaje w dupe zazwyczaj i nie widze w tym nic dziwnego, bo K1 to raj dla grapplerow i kopaczy. Pomysl tylko o tym, ze gostek z K1 na ringu bokserskim tez jest skazany na porazke.

Yokai - Nie Cze 12, 2005 5:52 pm

hm...w sumie masz racje co do salety i co mozliwosci kopaczy na ringach bokserskich-ale zaczyna dziac sie pewna rzecz a mianowice taka ze w tych formulach czyli k1 lub mma samo kopanie juz nie wystarcza...i Ci zawodnicy z kopaczy stali sie takze w tej chwili swietnymi bokserami...za jakis czas pewnie nie beda ustepowac zawodowcom bokserom

dlaczego porownuje do k1?...w sumie to nie wiem :wink: jakos tak mimochodem mi sie napisalo-moj blad...a byc moze dlatego ze jedni i drudzy walcza-na rozne sposoby..ale walcza

Adolf - Nie Cze 12, 2005 6:14 pm

To fakt, ze teraz w K1 coraz czesciej uzywa sie piesci do obijania przeciwnikow, ale mi sie wydaje ze to jest spowodowane tym, ze sporo bokserow przeszlo do K1 w ostatnim czasie. Jednak nie wydaje mi sie, zeby w tych formulach osiagneli kiedys poziom zawodowych bokserow. Zawodowi bokserzy sa nauczeni tylko jednego stylu walki i przygotowani do obrony przed jednym stylem walki, a w tych formulach sa rozni przeciwnicy, ktorzy prezentuja praktycznie kazda szkole walki i ciezko sie obronic przed nimi znajac tylko jedna sztuke. Zawodnicy z tych formul sa po prostu uniwersalni i watpie zeby chcieli poswiecac swoj czas na doskonalenie boksu, skoro sa inne skuteczniejsze metody. Nie moga sie przeciez ograniczac, bo szybko padna ;)
WoLF - Nie Cze 12, 2005 9:00 pm

...co do Pudziana to mysle ze mialbyl szanse...trenowal kiedys karate i boks..i nadal cos cwiczy..ale kiedy po raz 1 wzial udzialy w zawodach strong man w 99' to juz pozostal przy tym..kiedys tez mowil ze z checia by sie zmierzyl z Golota..heh..mysle ze jakby sie dobrze przygotowal to bylo by ciekawie:P hah...
gacu$ - Nie Cze 12, 2005 9:17 pm

kurwa czasem niekture posty poczytac wasze (nie wszystkie rzecz jasna) to nie wiadomo sie czy płakać sie czy śmiać.
po 1 faktycznie porównywanie formuły k1 do zawodowego boksu nie ma najmniejszej racji bo warto zauważyć ,że noga jest nie co dłuższa od ręki nie mówiąc już o obronach przed technikami noznymi. Wiec jak można porównywać boksera do chociarzby kickboxera kiedy walczy sie na zasadach zbliżonych do full contactu kick boxingu to chyba wiadomo kto sie czuje pewniej w ringu nie mówiąc już o tym jaką ma przewagę. No bo co dla tego boksera z tego że ma zajebiste ciosy jak nie podejdzie do nikogo nawet na półdystans bokserski bo dostanie front kicka , side kicka albo low kicka po którym najpewniej bedzie chodzić na 1 nodze gdyż nie jest przyzwyczajony do takich obciążeń na udo czy nawet piszczel jakby próbował blokować.
po 2 nie wiem po co rozpatrywać Pudzianowskiego (jeśli wy-wolf mówicie na poważnie) w kontekscie jakiejkolwiek walki zawodowej. Wszyscy którzy tam walczą nawyki wyrabiają przez lata po to żeby w tych walka nie paść w 1 rundzie nie mówiąc już o innych rzeczach na które poświęcają kilka godzin dziennie przez kilka kilkanaście lat. A Pudzian jedynie by chyba mógł wziąść ich za szyje i wynieść z ringu ale nie na tym to chyba polega.
po 3 z salety taki zawodowy bokser jak z koziej pizdy trąbka patrząc w kategorii innych zawodników - nie wspomne o fakcie że w k1 trafiając na Boniasqiego , Cro copa , (jakiś młody taj podobno nieźle napiżdża) czy Ignashova ( heh majne libe ;] ) by zakończył swoją kariere w 1 rundzie jeśli w ogóle by sie dostał do jakiejś gali finałowej w co wątpie.

Od sierpnia bede mieć znów eurosport wiec se bede mógł śledzić na bierząco k1 i sie wtedy wypowiadać. A jako ciekawostke moge powiedzieć że miałem filmik pokazujący jak ten spaślak sap robi szpagat , coprawda zwykły a nie poprzeczny (turecki) ale zawsze coś. heh ciekawe czy doczekamy sie takiego filmiku z akebono hahahah

Yokai - Pon Cze 13, 2005 9:28 am

gacus cos ty taki znerwicowany ? :wink: zlosc na pieknosc szkodzi :wink:

nie no a tak powaznie... narazie sobie tylko filizofujemy na tematy walk i swoich ulubiencow - nic ponad to

Cytat:
jakiś młody taj podobno nieźle napiżdża

teraz jest ich 2 - kaoklai i puramuk(ale on tylko w super lidze).... obaj sa genialni.. wogole muay thai chyba dominuje w k1..albo bedzie za jakis czas - i np. red scrorpion Ignashov jest tego przykladem :wink:

Cytat:
spaślak sap robi szpagat


heh..no prosze ..hm..a akebono ? mistrz sumo robiacy szpagat ? kto wie skoro ta swinka sapp sie nauczyl to moze i jeszce wieksza swinka akebobo da rade :wink:

gacu$ - Pon Cze 13, 2005 3:46 pm

pisałem tego posta po ówczesnym obejrzeniu walki żelaznego Michaśa z tym irlandczykiem (McBridem chyba) i sie troche poddenerwowałem ;] , fakt że ci z muay thai dominują w k1 ale w sumie MT bez łokci i w ostrym okrojeniu kolan to właściwie jak mówiłem full contact kickboxingu albo karate oyama. Może jest to spowodowane nastawieniem muay thai na destrukcyjną walke bo np tam kopiąc roundhaus kick ( nie jestem pewien pisowni ale chodzi mi o okrężne) mają powiedziane już na początkowym etapie szkolenia że noga podporowa stoi na podbiciu by jeszcze zwiększyć siłę kopniecia a nie na całej stopie jak w kick boxingu czy w karate (choc tam to pczyzwyczajenia mają też dziwne jakieś ;p) , tak samo jak i taktyki w muay thai. Słyszałem kiedyś że potrafią napiżdzac z kopa w 1 ramie przez pół walki aż potem przeciwnik nie jest w stanie zasłaniać twarzy i nastepuje tzw ko ;]
Prezes_Kiler - Pon Cze 13, 2005 3:46 pm

akebono zrobi szpagat tylko wtedy gdy head shota dostanie i mu się nogi rozejdą to go fat przyciśnie ;d
innej opcji nie ma ;d
btw on fajnie walczy, jak już walczy w k1 czy w czymtam to zamiast normalnych ciosów "zamiata" :D
beka ;d ;d

a jak się nazywa ten murzyn ufarbowany na blond co tak boruci i jest w "spodniczce" gladiatora? bo kurcze nie pamiętam ale to jest mój <prezes> O-)
// już wiem mój idol to Michael McDonald - "Black Sniper"

Yokai - Pon Cze 13, 2005 4:33 pm

fejk postawil topic o walkach-chodzcie sie tam przeniesiemy moze :wink:

ps- pawelku stawiasz piwo za promocje Twojego topicu :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group