Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Wakacje

Matrix^^ - Nie Cze 05, 2005 5:31 pm
Temat postu: Wakacje
Topic o wakacjach...wszysko co bylo cos smiesznego co bedzie gdzie jedziecie gdzie byliscie!!piszcie
pyz - Nie Cze 05, 2005 5:44 pm

ochujałeś?
Vea - Nie Cze 05, 2005 6:06 pm

Odbanowany na dzien dziecka tak? ;)
Prezes_Kiler - Nie Cze 05, 2005 6:26 pm

szukam roboty i chyba znalazłem - moje wakacje
a jak będzie dzień wolny to plaża 8)

Matrix^^ - Nie Cze 05, 2005 6:27 pm

ma byc o wszyskim wiec jest...chyba mozna pogadac jak komus nie pasuje niech poprostu tu nie wchodzi
SiDq - Nie Cze 05, 2005 7:26 pm

omg! weź se komiksy poczytaj albo coś ;o
szyna^ - Nie Cze 05, 2005 10:04 pm

OJEJUUuuuuuuuu tragiczny topic a na wakacje mam nadzieje ze dobrze podupcze i zarobie ;e
shinoda - Pon Cze 06, 2005 8:03 am

Cytat:
Topic o wakacjach...

FAK JU :evil:

Yokai - Pon Cze 06, 2005 10:06 am

co Wyscie tacy bezposredni :wink: ?..docence chociaz intencje chlopaka-chcial dobrze :wink:
Kazwa - Pon Cze 06, 2005 11:25 am

To ja Ci opowiem, Matrixie :)
Wiec, na poczatek pewnie Stolun standardowo, pozniej praca najprawdopodbniej w Niemczech, a pozniej wyruszam na podboj Turcji [moze jeshcze podbije Ukraine po drodze] :>

kozako - Pon Cze 06, 2005 1:19 pm

a ja bede wychowowal zlego jamnika !! mroook
Matrix^^ - Pon Cze 06, 2005 4:02 pm

wiesz co shinoda a pozniej wejdziesz w topic "quake 5lat temu a teraz" i powiesz ze nikt nie ma kultury i jest syf a wejs przeczytaj swoja wypowiedz i przemysl czy dobrze zrobiles ze tu wogule wszedles :roll:
M!ng - Pon Cze 06, 2005 4:50 pm

Matrix a zdradz co Bedziecie na tym Zjezdzie robic ? :) Pic Soczki i omawiac Taktyki ? ;)
pyz - Pon Cze 06, 2005 5:08 pm

jemu się coś w główce popierdoliło...
to mi zalatuje na topic typu "urzekła mnie Twoja historia"....

Trigger! Wyciągaj pilot do Adolfa i wciśnij "skasuj topic" ;-)

Kazwa - Pon Cze 06, 2005 6:08 pm

E tam, ost z kims gadalam na gg i stwierdzilismy, ze to forum juz dawno umarlo przez takich prosiakow jak Wy .. chlopak, kce rozruszac forum, kce sie czegos dowiedziec, a Wy - wyklniecie, zjebiecie goscia i juz kazecie Rudolfowi cos tam kasowac tudziez banowac .. To jest gorsze niz jego dziecinnosc .. :/

Jakos nikt sie nie przypieprzyl do "Topicu bezsensu" via Brzoza, ktory kompletnie nic nie wnosi .. Boze ..

Adolf - Pon Cze 06, 2005 6:09 pm

Nic nie wnosi, bo jest bez sensu!
Yokai - Pon Cze 06, 2005 8:22 pm

..a ja bede konsekwentny w tym co pisalem jakis czas temu i co teraz potwierdza Olka-nawet jesli ten topic jest bezsensu (chociaz nie do konca sie z tym zgodze ! ) to ostatecznie lepeij zeby mozna bylo sobie gdzies cos podrukowac nish wejsc na forum i zobaczyc 0 nowych postow...a jezeli jush mowa o topicach bezsensu to np jeden topic bez sensu(ktory chyba jakos tak sie zwal) w ciagu ostanich dni tesh powstal...wiec dlaczego nie zjechaliscie jego tworcy??..qwa jak ma byc normalnie na tej scenie skoro nikt nie ma za grosz tolerancji.....
shinoda - Pon Cze 06, 2005 8:36 pm

Cytat:

matrix:

wiesz co shinoda a pozniej wejdziesz w topic "quake 5lat temu a teraz" i powiesz ze nikt nie ma kultury i jest syf a wejs przeczytaj swoja wypowiedz i przemysl czy dobrze zrobiles ze tu wogule wszedles Rolling Eyes


do mnie pisze?

ps. a co do wakacji ... dla mnie sie konczyly juz wiec "wes" mi tu tu nie pitol o kulturwie. jedz, dymaj, odpoczywaj-wypoczywaj i nie zakladaj slabych topikow. hf

pyz - Pon Cze 06, 2005 8:48 pm

tolerancja? aleosochosi? :oops:
shinoda - Pon Cze 06, 2005 9:07 pm

pyz wtf :) instance padly?
btw. pozdrow ekipe z naszego starego serwera (juz nawet nazwy nie pamietam :<)

pyz - Pon Cze 06, 2005 11:53 pm

mam CD na Onyxie i MC, a do normalnych instancji mi się chodzić nie chce.. nic tam dla mnie nie ma :) a PvP też jakoś mnie nie bawi ostatnio, muszę odpocząć od tej gry :P

btw. czasami wchodzę na BL, ale ogólnie to #wow-pl ;-)

WoLF - Wto Cze 07, 2005 6:49 pm

..ja tam na zaden zjazd sie chyba nie wybiore..jak juz to do Warszawy zeby popic i posmigac po jakis klubach z Pj ;) ...ale jak Ming przyjedziesz do Lublina...moze Matrix Cie zaprosi..to z checia Ci pokaze co bedziemy mogli wtedy zrobic :wink: :twisted:
croix - Wto Cze 07, 2005 7:20 pm

O nie tylko nie to ! Matrix ty skonczyles nauke na klasie 1 czy mi sie wydaje tylko znowu walisz "błędy" jak jakies dziecko z wrodzoną wadą mózgu ....
spider] - Wto Cze 07, 2005 7:50 pm

:wink: <-- to wszystko tlumaczy
Matrix^^ - Wto Cze 07, 2005 8:50 pm

croix ty masz kurweska wade mordy jak cos ci nie pasuje to stol dziob glucie bo polecisz na harem i ci dupa peknie lamo!!
pyz - Wto Cze 07, 2005 8:53 pm

^^ dziecko wychowane na ulicy ...
WoLF - Wto Cze 07, 2005 8:54 pm

:lol: :lol: :lol: no no UwaGa Matrix to kon 188 cm wzrostu i cwiczy muay thay :D :D :P
Kazwa - Wto Cze 07, 2005 8:58 pm

[quote="Matrix^^"]croix ty masz kurweska wade mordy ... ![/quote]

Buhaha, to dobre :D

Yokai - Wto Cze 07, 2005 9:05 pm

noto sie forum rozbudzilo... :wink:
Vea - Wto Cze 07, 2005 9:18 pm

ah te wakacje... ;)
Matrix^^ - Wto Cze 07, 2005 9:23 pm

ej rozumiem jesli ktos jest rozwazny i trzyma to w sobie ze kto wie co mam i co mnie to obchodzi ale jak juz quwa on to napisal to juz nie moge!!!! pyz nie jestem dzieckiem ulicy tylko to tak mnie zdenerwowalo ze juz normalnie myslalem ze monitor popsuje :evil: to forum sie nie rozbudza tylko upada!! nawet z yokaiem ankiete zrobilismy i mnie to nie obchodzi do jakiego dzialu ludzi naleze tak szczerze mi to <>< trzeba zyc laitowo

Ankieta ludzi na forum:
6%-ludzie normalni
34%-lataja,liza dupy
20%-ludzie ktorzy wchodza raz na tydzien na forum i psuja wszyskim zabawe
40%-fejki

vitez - Wto Cze 07, 2005 10:15 pm

Cytat:

croix jak ci dobrze pojdzie to skaczysz podstawowke wieczorowa


A ty kiedy skończysz ? Bo ortografii to w podstawowce ucza :roll: .

M!ng - Sro Cze 08, 2005 9:23 am

Widze ze juz niedlugo w Żlobkach dzieci beda rzucac wulgaryzmami, bo coraz mlodsi zaczynaja to robic i do tego coraz czesciej.

Matrix, niewiem gdzie robiles ta 'Ankiete' Wsrod swoich 'Ziomali' Czy Gdzie :?:
Ja na tym forum niewidze podludzi i wogole Skad takie teksty ? 'podludzie' ? Naprawde brak ci chyba jakiej kolwiek oglady i kultury. Moze jeszcze zaraz zaczniesz rzucac teskami typu 'Hail' ?
Jak dla mnie to eot.

pyz - Sro Cze 08, 2005 10:14 am

nie, Turin już dawno nas uświadomił, że to jest "hi Hitler", więc nie przekręcaj ;)
gacu$ - Sro Cze 08, 2005 1:49 pm

matrix cóż za elo hipa he opowy diss ;]
croix - Sro Cze 08, 2005 3:10 pm

matrix zamknij ryj gnojku i nie skacz do starszych bo ktos Ci moze krzywde zrobic i patrze ze nic innego nie umiesz wymyslec tylko zapodajesz cytaty z filmow lamusie ...
i wyjaśnia wszystko Vitez ... :D podstawowke juz mam za soba

Matrix^^ - Sro Cze 08, 2005 3:23 pm

croix jesli podstawowke mas zasoba to przynajmnie powininienes z przymruzeniem oka spojrzec na to co napisalem ale bylem tak wkurwiony , ze nie moglem sie powstrzymac :oops: ale ludzie wiecej szacunku dla mlodszych....gacus to nie tak jak myslisz...ming spojrz na prawde na te forum to napewno nie dorasta do piet temu co bylo 3/4lat temu.....jak dla mnie jest koniec tematu piszcie o wakacjach jesli ktos chce mi nawrzucac to piscie na gg mnie i tak to nie obchodzi

8604638 dla chetnych :?

Yokai - Sro Cze 08, 2005 4:07 pm

hm...dziwne ..jako osoba przygladajaca sie temu forum od paru ladnych miechow uderza mnie jedno(tzn chyba najmocniej :wink: )...wiekszosc topicow po ok. tyg lub mniej konczy sie klotnia- i po jaka cholere?...nie lepiej sobie normalnie jak ludzie ponawijac? bez nerwow i na spokojnie..a nawet jak ktos nas wkurzy-to przeciez napisanie kilku linijek chyba nie pomoze ..bo niby jak?(w takich sutuacjach polecam worek treningowy-dziala)
..czasem lepiej odpuscic(ale nie caly czas of korz :wink: )..

a tak btw-zanim powstalo to forum chyba glownym miejscem gdzie mozna bylo sobie pogawedzic ( oprocz starego dobrego icq :wink: ) byly ksiegi gosci na roznych stronkach klanowych-nie wazne jaka ksiega i jakiego klanu...zawsze byla jedna zasada-troche szacunku....i bylo git..1 rzecza jaka robilem po wejsciu na swoja stronke DV byla zawsze ksiega..i fajnie bylo zobaczyc kilka nowych postow..zawsze spoko

ps-ja nikogo nie krytykuje i nic nie narzucam bron boze...ale wymagacie od matrixa szacunku itd itp- a takie mam pytanko...czy Wszyscy jak mielismy 15 lat to bylismy tacy dojrzali i swietnie sie wyslawialismy?..szczerze watpie-znam to z autopsji :wink:trzeba troszke czasu

ps2-pyz ja go nie bronie :) a nawet nawet jesli to dla Ciebie tesh znajde czas :wink:

ziomek - Sro Cze 08, 2005 4:36 pm

matrix dzieki :wink: dzieki tobie mnie sie nie czepiaja :D
pyz - Sro Cze 08, 2005 5:20 pm

Cytat:
ziomek:
matrix dzieki :wink: dzieki tobie mnie sie nie czepiaja :D

ale zwyłem (c) kala

szczekus - Sro Cze 08, 2005 6:25 pm

jesli chodzi o wczesniejsze rozmowy to moim zdaniem dziala tu grupa "trzymajaca waldze" :] czyli starzy fajni madzry i jeszcz ewc :) ktorzy sie nie licza z noobami i z osobami ktore sa nowe i dlatego mamy tu pokaz braku szacunku dla matrixa .... ja tam go lubie i nie widze jakis tam glebszych zastrzezen w nim ...... ale jest dobrze ;)

a co do wakacji : to plaza , plaza , plaza , kosz , rowerek , warcraft 3 frozen throne , przyjaciele , kuzynki z mazur na 2 tygodnie ;) , na wies do "wujkow itd" , q2 ctf , q2 tdm , q2itdm , q2jump , q2basketball i koniec wakaci ... to pa

SiDq - Sro Cze 08, 2005 8:23 pm

Matrix... wiem.onet.pl - fajne słowa są tu... np. (...)
Albo chuj! Dam Ci spokój.
Powiedzmy sobie cześć koledzy ; ppppp

vitez - Sro Cze 08, 2005 8:50 pm

Cytat:
hm...dziwne ..jako osoba przygladajaca sie temu forum od paru ladnych miechow

Oj to krociutko.

Cytat:
...wiekszosc topicow po ok. tyg lub mniej konczy sie klotnia- i po jaka cholere?

Nie "po jaka cholere" a "dlaczego" - odpowiem ci - srednia wieku :roll: .

Cytat:
a tak btw-zanim powstalo to forum chyba glownym miejscem gdzie mozna bylo sobie pogawedzic ( oprocz starego dobrego icq :wink: ) byly ksiegi gosci na roznych stronkach klanowych


Tyle ze to forum powstalo ok 1999 roku jeszcze na roznych starych serwisach ctf (nie pamietam ale domene ctf.pl to chyba od dawna nasza scenka ma) i tylko formy graficzne i skrypty do obslugi forum/portaliku sie zmienialy (no i ekipy).

Cytat:
ps-ja nikogo nie krytykuje i nic nie narzucam bron boze...ale wymagacie od matrixa szacunku itd itp- a takie mam pytanko...czy Wszyscy jak mielismy 15 lat to bylismy tacy dojrzali i swietnie sie wyslawialismy?..szczerze watpie-znam to z autopsji


Ja zaczalem bluzgac dopiero na drugim/trzecim roku studiow (20/21 lat) :roll: .

Cytat:
a nawet nawet jesli to dla Ciebie tesh znajde czas :wink:


TEŻ żżżżżżżżżżż . Nienawidze slangu w stylu "yo ziomek, yak she tschuyeesh, pokleeekamyy" :?

Kribol - Sro Cze 08, 2005 10:01 pm

Cytat:
Matrix
Cytat:
spojrz na prawde na te forum to napewno nie dorasta do piet temu co bylo 3/4lat temu....


zgadzam sie w 100%, a w wiesz dlaczego, bo bylo mniej takich jak Ty o ile wogole byli.

btw. Dziwne myslalem ze dzien dziecka trwa tylko 24 godz.

WoLF - Sro Cze 08, 2005 10:10 pm

:wink: ...Vitez Gratuluje... heh..nie wiem jak Ty to zrobiles....watpie zebys zaczal bluzgac w wieku 20 lat :shock: no ale jesli tak mowiz..to pewnie tak jest...szacunek :o

P.S..ej no nawet "kurde" nie powiedziałes...albo "cholercia"..albo "kurka wodna"?..achh..złote dziecko ;p

Yokai - Czw Cze 09, 2005 9:50 am

Cytat:
Oj to krociutko


wiem o tym ..zgadzam sie...ale pewne stale powtarzajace sie sytuacje mozna zauwazyc przez nawet taki krotki okres

Cytat:
Nie "po jaka cholere" a "dlaczego" - odpowiem ci - srednia wieku


racja..ale chyba tez po czesci..wkoncu 7 lat temu nie mielismy jak teraz po 20 pare latek..a jednak nie bylo takiego chamstwa...tak jak mowilem-troche wiecej szacunku(to tak ogolnie a nie pod czyims adresem :wink: ) i bedzie dobrze

Cytat:
Tyle ze to forum powstalo ok 1999 roku jeszcze na roznych starych serwisach ctf (nie pamietam ale domene ctf.pl to chyba od dawna nasza scenka ma) i tylko formy graficzne i skrypty do obslugi forum/portaliku sie zmienialy (no i ekipy).


hm..w sumie moze i tak-kilka rzeczy(i dat) juz mi z glowy wypadlo :wink:

Cytat:
Ja zaczalem bluzgac dopiero na drugim/trzecim roku studiow (20/21 lat) .


serio??..jak Ty to zrobiles?(wiec to chyba tylko ja taki zly bylem :? )...qde-moze mi powiesz jak sie odzwyczaic teraz w zyciu codziennym :) ?

Cytat:
TEŻ żżżżżżżżżżż . Nienawidze slangu w stylu "yo ziomek, yak she tschuyeesh, pokleeekamyy"


yy..nie bylem nigdy "ziomek" i nie bede... :?to tak dla wyjasnienia
a to ze tak napisalem to dlatego ze to przyzwyczajenie juz kilkuletnie-tzn na CV tak nie napisze :wink: ..ale na forum czasem sie zdazy

ps-jak zapewne zauwazyles w tym poscie nie uzylem "sh" :wink:

Matrix^^ - Czw Cze 09, 2005 3:37 pm

hmm...wiesz co krib gdyby nie mlodsi to na tym forum pisalo by gora 30osob zapewniam Cie....
Vea - Czw Cze 09, 2005 6:22 pm

Matrix a tak w ogole to ile ty mash lat? ;)
Matrix^^ - Czw Cze 09, 2005 6:49 pm

Vea mam 14lat :wink:
ziomek - Czw Cze 09, 2005 7:05 pm

[quote="pyz"]
Cytat:
ziomek:
matrix dzieki :wink: dzieki tobie mnie sie nie czepiaja :D

ale zwyłem (c) kala[/quote]


pyz o co chodzi?? :D

WoLF - Czw Cze 09, 2005 7:15 pm

:lol:
gacu$ - Czw Cze 09, 2005 8:24 pm

nie chce mi sie patrzeć kto napisał coś w stylu "każdy topic po tygodniu kończy sie kłutnią"
A mój kochany topic kawały cieszy sie dużym powodzeniem i nikt sie tam nie kłóci ;]

vitez - Czw Cze 09, 2005 8:40 pm

Cytat:

Cytat:
Ja zaczalem bluzgac dopiero na drugim/trzecim roku studiow (20/21 lat) .


serio??..jak Ty to zrobiles?(wiec to chyba tylko ja taki zly bylem :? )...qde-moze mi powiesz jak sie odzwyczaic teraz w zyciu codziennym :) ?


Rodzice mnie tak wychowali - sami nie bluzgaja i wpoili mi jakos ze to po prostu nie wypada. I mimo usilnego wplywu otoczenia (koledzy z podworka kleli jak najeci) ja sie nawet w duchu tym wywyzszalem i szczycilem ze jestem lepszy od nich bo nie bluzgam i umiem sie ladnie, kulturalnie wyslawiac.
A potem... uleglem presji kolegow ze studiow i akademika gdy juz nie bylo tak scislej rodzicielskiej opieki nade mna.
Obecnie - praktycznie tylko w pracy na glos cos sie wymknie.
A jak sie odzwyczaic - moja dziewczyna bardzo nie lubi bluzgow a spedza ze mna bardzo duzo czasu wiec... 8)

Yokai - Czw Cze 09, 2005 8:40 pm

nie napisalem "kłutnią" tylko kłótnią...sprawdz-zreszta niewazne

Cytat:
A mój kochany topic kawały cieszy sie dużym powodzeniem i nikt sie tam nie kłóci ;]


no i bardzo dobrze :)

kozako - Pią Cze 10, 2005 9:33 am

[quote="szczekus"]jesli chodzi o wczesniejsze rozmowy to moim zdaniem dziala tu grupa "trzymajaca waldze" :] czyli starzy fajni madzry i jeszcz ewc :) ktorzy sie nie licza z noobami i z osobami ktore sa nowe i dlatego mamy tu pokaz braku szacunku dla matrixa .... ja tam go lubie i nie widze jakis tam glebszych zastrzezen w nim ...... ale jest dobrze ;) [/quote]

ocb? ewc to grupa trzymajaca wladze ? Moze sie nie liczymy z noobami, ale wcale nie narzucamy nikomu takiej postawy i nie widzialem zeby ktos z ewc na forum jechal po kims dla zasady, w sumie w ogole nie widzialem zeby jakis gracz ewc bluzgal kogos na forum, no moze viteza ale to bylo kiedys trendy

Yokai - Pią Cze 10, 2005 10:08 am

Cytat:
A jak sie odzwyczaic - moja dziewczyna bardzo nie lubi bluzgow a spedza ze mna bardzo duzo czasu wiec...


no coz....dobra rada-nic dodac nic ujac :wink:

Blade - Pią Cze 10, 2005 11:44 am

[quote="kozako"]
ocb? ewc to grupa trzymajaca wladze ? Moze sie nie liczymy z noobami, ale wcale nie narzucamy nikomu takiej postawy i nie widzialem zeby ktos z ewc na forum jechal po kims dla zasady, w sumie w ogole nie widzialem zeby jakis gracz ewc bluzgal kogos na forum, no moze viteza ale to bylo kiedys trendy[/quote]

AAA koza teraz pojechales po wszystkich ! :wink:

Vea - Pią Cze 10, 2005 6:16 pm

Cytat:
w sumie w ogole nie widzialem zeby jakis gracz ewc bluzgal kogos na forum, no moze viteza ale to bylo kiedys trendy


Lol... ;P

P.S - ekhem... topic wakacje... moze juz skonczymy wymieniac kto sie bluzga kto sie lubi i kto ma troche szacunku do noobow a kto nie... bo to juz zaczyna byc temat przewodni kazdego topicu... ;]

Matrix^^ - Pią Cze 10, 2005 8:25 pm

wiec vea opowiedz gdzie sie wybierasz :P
pyz - Pią Cze 10, 2005 9:57 pm

Disneyland Paris..
Vea - Pią Cze 10, 2005 10:28 pm

Jedyny sposob zebym nie przesiedziala calych wakacji przy q2 to wyjachanie na jakas totalna wioche gdzie nie ma kompow... (a kompy znalezc mozna w bardzo roznych miejscach np. posrod biegajacych z makaronem na czole hindusach w Indonezjii... fajnie bylo grac w q2 i ogladac swiete krowy pomiedzy ktorymi biegaja bose dzieci - wakacje 200? - nie pamietam nie kce mi sie myslec) a wiec w tym roq pierwszy miesiac sobie odpoczne od zgielq miasta... u dziadka na wsi ;P Kiedy juz kompletnie znudzone z tamtad wrooce miesiac poszaleje sobie we wrocq... noc przed kompem/noc szwedajac sie... pozniej planuje wyjazd do anglii... pocwiczyc jezyk... ;) Jak wypali... a pozniej pewnie gdzies z rodzinka... bleh... Egipt maybe... pozwiedzac... --- uadny post... postaralam sie ;)
Matrix^^ - Pią Cze 10, 2005 10:50 pm

gratuluje :D jest to 2 badz 3 post na temat. Nie ma to tamto wakacje bedziesz miala udane jak mysle niech ci sie spelnia zycze ci tego 8) ....a ja ze spiderem i innymi chlopakami z osiedla jade do krasnobrodu na poczatku potem wroce do domu u bede gral na kompie gdzies pod koniec pojade na oboz z klubem "kks sygnal lublin" (piłka nożna).....to tyle moze nie za ciekawe , ale mysle , ze bedzie fajnie
WoLF - Sob Cze 11, 2005 5:52 am

...a ja tam cale wakacje bede pracowal....imprezowal..w weekendy jezdzil nad jeziora...pod koniec lipca wezme urlopa i jade z ekipa nad morze:] a i w sierpniu mam 2 wesela :P ....rewelka hah!! pi$
ziomek - Sob Cze 11, 2005 9:32 am

Matrix gdzie jedziesz na ten oboz??
Matrix^^ - Sob Cze 11, 2005 9:40 am

do krasnobrodu:) ale nie wiem gdzie to bedzie tak dokladnie a co ty tez sie wybierasz?? wiem , ze gdzies kolo jeziora...
ziomek - Sob Cze 11, 2005 10:48 am

ja tam z moim klubem jade do Mainz :D
wilq - Wto Cze 14, 2005 2:30 pm

Ja mialem jechac na woodcamp ale lipa - nie wyszlo.. Jade na caly m-c nad morze i bede ciagle w sk8parku na nowym deku cisnal 720 flipa : P

pozdro ; )

WoLF - Wto Cze 14, 2005 8:16 pm

..wilQ..Ty to czasem nie Qnik :>:>:>:>:>:>:>:>...jak Cie dorwe to Cie zjem :twisted:
Matrix^^ - Wto Cze 14, 2005 8:49 pm

Wilki sie pogryza :twisted: ....nom qnik tez cos tam figluje na desce :wink:
luz - Pią Lip 01, 2005 11:59 am

urzekla mnie wasza historia. ;)
croix - Pią Lip 01, 2005 12:29 pm

bez kitu
WoLF - Pią Lip 01, 2005 4:35 pm

...srutu tutu majty z drutu
szyna^ - Nie Lip 03, 2005 9:42 pm

od poczatku wakacji nie ma ze mnie co zbierac ;s
Pozdro dla Luza ktory jak zwykle gada duzo malo robi i jest bezmozgiem ;P

luz - Pon Lip 04, 2005 2:40 pm

wujuuuu mozesz mnie cmoknac w pompe, tylko zebys nie przesadzil tak jak ostatnio i nie zaczal sie dlawic, pozdro joł! ;>
Z-Factor - Nie Lip 24, 2005 6:55 am

tak z ciekawosci sie pytam, moze ktos na windsurfingu smiga ?
i moglby polecic dobry camping na helu ?
(licza sie: tanie dechy, tanie zarcie, tanie miejscowki, browar itd)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group