Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - mp3 playerz :)

Kazwa - Pią Cze 10, 2005 1:06 pm
Temat postu: mp3 playerz :)
Hi! Kcialabym sie zaopatrzyc w jakis przenosny mp3 player .. najlepiej 512 mb/1gb ;) A ze kompletnie sie na tym nie znam, to prosze Was o pomoc .. Moze cos polecicie, cos odradzicie itp itd ;)

HMMM ? Z gory thx =]

WoLF - Pią Cze 10, 2005 1:50 pm

..moj ziomus taki ma i jest zajebisty.zajebiste menu..poreczny..lekki..spoko spoko..ja bym kupill ale 400 zl..heh daj Panie spokoj...kupie walkmena za 10 zl od ruskich na bazarze:P;)

http://www.pixmania.com/p....html?srcid=998

Matrix^^ - Pią Cze 10, 2005 2:19 pm

quwa ja gdzies widzialem linka z fajnym przenosnym odtwarzaczem mp3 , ale gdzies wyparowal jak cos znajde dam znac....caz szukaj z sony lub creativa:P
Kazwa - Pią Cze 10, 2005 2:23 pm

No wuasnie, sie zastanawialam nad Muvo Creativa .. ale z jednej strony, jest drogi w porownaniu z konkurencja a z drugiej slyszalam, ze sie czesto psuje .. :

Hmm, nikt z Was nie ma jakiegos?

f3jk - Pią Cze 10, 2005 2:24 pm

kazus poniewaz interesujom mnie mp3playery bo sam przegladalem sie chyba z 2 miesiace roznym na necie czy to w sklepach
powiem tak, Creative MuVo - hmm fajne male ale jak dla mnie wielgasny miuns za moc poprostu jak na taki sprzet jest denna, no chyba ze nie lubisz glosno sluchac muzyki, ale co to za przyjemnosc jezeli idziesz miastem a slyszysz co w kolo sie dzieje :? .... najlepszy sprzet to chyba ma firam Iriver - a wiem bo sam mialem sprzecik z tej firmy!, byl cudowny! ( http://www.iriver.pl/ ). Przegladnij oferty tej firmy, goraco polecam! A qp najlepiej na allegro, bo chodza taniej i to o wiele;] ja swojego qpilem za 850zl heh a na allegro wtedy chodzil po 700zl;] drobna nadplata :P
JESZCZE RAZ IRIVER-RULA :roll:

-polecam iFP-795 badz model wyzej... ten iFP-795 macalem i jak dla mnie bomba;D

Kazwa - Pią Cze 10, 2005 3:15 pm

Nooo, wiem Fejk, ze Irivier Rox .. tyle, ze on to jeshcze bardziej odstaje cenowo :P Ja kce max 500 zl wydac .. A irivier 512mb kosztuje 600 zl .. :/ To za duzo .. Nie znasz jakis tanszych ? :P
SiDq - Pią Cze 10, 2005 3:56 pm

Polecam mini disc :wink:
Matrix^^ - Pią Cze 10, 2005 4:08 pm

nom sidek ja mam i sie nie psuje....sony rox
Vea - Pią Cze 10, 2005 6:07 pm

mam MuVo Creativa 512... i w sumie nie slysze ruchu ulicznego jak mofi f3jk... dla mnie glosnosc ospowiednia... a nawet jesli czasem slychac przejezdzajacego tira... lub szum wiatru na nartach... to zagluszyc tego sie nei da bo wiekszej glosnosci zniesc nie bedzie sie w stanie... chce sobie kupic gigowy... bo w sumie 512 to troche malo... ale naprawde polecam nic sie z nim nie dzieje... ile kosztuje nie wiem...
Prezes_Kiler - Pią Cze 10, 2005 6:21 pm

creativy są hujowe, ich głośniki są słabe, mp3playtery średnie [ale mają strasznie hujowe słuchawki] więc jeśli cię nie stać na irivera, nie ma jakiejś znanej firmy [prócz creative] w twoim przedziale $ to bierzed creative.
WoLF - Pią Cze 10, 2005 7:16 pm

..kurde ludzie a czy wogole mieliscie creativa na uszach..pidolicie glupoty ze slaby..mi tam jak wezme na maxa to bebenki siadaja...chyba ze Wy macie sluch zjebany ;) ;p i do was to jak mowic to z krzykiem..jest spoko i taki creative z 256 mb..mozna juz za 280 zl kupiv;p hah! wiem gdzie:P
Prezes_Kiler - Pią Cze 10, 2005 9:11 pm

zapomnialem dodać: wiem to z doświadczenia
Kazwa - Pią Cze 10, 2005 10:22 pm

hmm ;)
Kribol - Pią Cze 10, 2005 10:23 pm

kup ten coi jha mam a wiesz jakimmam :)
Vea - Pią Cze 10, 2005 10:33 pm

dokuadnie... creativy nie sa zle... a max na nich jest w sam raz... ;]
Kazwa - Pią Cze 10, 2005 11:49 pm

hehe chyba hipciowi zaufam hehe, w koncu tak wiarygodnie pisze :D
vitez - Sob Cze 11, 2005 12:14 am

Co do glosnosci czy mocy czy jakosci to pierwsze co nalezy zrobic po kupnie jakiegos playera to wywalic w cholere te badziewia co dolaczaja do nich a probuja nazywac sluchawkami.
Porzadne sluchwaki 'dowcipne' ma np Sony tyle ze... zeby byly dobre basy i dobre wygluszanie zewnetrza to min 150zl ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54049562 - ja mam chyba takie wlasnie i juz ze 4 lata mi swietnie sluza :) ) na takie trzeba wydac, wiec nie dziwie sie tym co sluchaja na plastikowych gratisach ze narzekaja na zagluszenia.
Aha, dlaczego 'dowcipne' lepsze? Bo lepiej zagluszaja, lepiej sie trzymaja i sa dyskretniejsze (no chyba ze ktos lubi wygladac jak ufo: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54072181 ).

A co do mp3 playerow to nie bardzo sie wypowiem... ja uzywam czegos takiego do mp3/filmow/przenoszenia danych/zgrywania zdjec z aparatu itp itd - wszystko w jednym :roll:
http://www.pixmania.com/p...a-pho.html?rd=1

f3jk - Sob Cze 11, 2005 2:27 am

e tam gowno sie znata :P :lol: IRIVER RULEZ 8) wszystko sie kryje w cieniu gdy wchodzi IRIVER :wink:
WoLF - Sob Cze 11, 2005 5:49 am

..Vitez nei chwal sie :) ...kutwa 2000zl za takie cos...ja pidole za darmo to rozumiem..ale yyyy...a spadajcie..juz bym wolal sobie kupic...CO$ :lol:
omen - Sob Cze 11, 2005 8:25 am

odezwij sie do ziutka ;)
vitez - Sob Cze 11, 2005 7:11 pm

Cytat:
..Vitez nei chwal sie :) ...kutwa 2000zl za takie cos...ja pidole za darmo to rozumiem..ale yyyy...a spadajcie..juz bym wolal sobie kupic...CO$ :lol:


Wolf policz sobie... porzadny mp3 player z pojemnoscia i niezla funkcjonalnoscia powiedzmy 1GB kosztuje ok 600zl.
Tutaj mam odtwarzanie mp3, wav, mpg, mov, jpg, gif, raw (format surowy w aparatach cyfrowych), mozliwosc tworzenia albumow, usuwania, przenoszenia plikow na nim, 40GB, ogromny wyswietlacz LCD, czytniki kart pamieci CF i SD.
Czyli za ok 3 razy wiecej zl dostaje okolo 10 razy wieksza funkcjonalnosc, ze o pojemnosci nie wspomne... po prostu czasem oplaca sie dozbierac i wydac na cos drozszego co bedzie mialo kilka razy lepsza funkcjonalnosc niz cos tanszego 8)

Kazwa - Sob Cze 11, 2005 7:48 pm

Super Vitez .. ale ja pisalam, ze nie mam tylu hajsu .. I potrzebuje, zwyklego mp3 playera .. Jak juz skonczyles sie chwalic, swoim sprzetem,to moze polecisz mi cos w granicach 500 zl do zwyklego sluchania mp3/radia z niezla jakoscia za przyzwoita cene?
Prezes_Kiler - Sob Cze 11, 2005 7:48 pm

lepiej mp3 playera irivera masz już porządny stuff
do tego kupujesz hdd 160gb ;d
a z tego co wiem to masz dobrą cyfrówkę ? więc po co ci wysiwetlacz w tym urządzeniu jak foty pstrykasz aparatem ;s

uważam że: all in one nie jest dobre ;p
epson - średnia firma
ale skoro chwalisz to znaczy że sprawuje się przyzwoicie więc hf ;]

WoLF - Sob Cze 11, 2005 8:00 pm

Caz a co powiesz na starego Kasprzaka?...kupisz baterie..zarzucisz go na bark i bedziesz sie bujac po miescie:D hah...i kosztuje z 10 zl ;-) a i jaki oLd sChool :D hah! ;p
vitez - Nie Cze 12, 2005 5:41 pm

Cytat:
lepiej mp3 playera irivera masz już porządny stuff

Dokladnie to samo ci polece Kazwa - po co wydawac forse na cos "byle bylo" ? Lepiej dolozyc troszke i miec cos co spelni wielkie wymagania i wystarczy na dlugo.

Cytat:
a z tego co wiem to masz dobrą cyfrówkę ? więc po co ci wysiwetlacz w tym urządzeniu jak foty pstrykasz aparatem ;s


Jak sie zapelni karta pamieci to zrzucam zdjecia na toto i juz mam czysta karte pamieci do kolejnego zapelniania. A potem jak chce przejrzec zdjecia i usunac te najbardziej nieudane (np w czasie podrozy do domu, nie mam kompa przy sobie) by pozniej na to samo nie marnowac czasu przy kompie - po to wlasnie wyswietlanie zdjec, szczegolnie w formacie surowym (malo databankow ma taka opcje).

Poza tym jak napisales - aparat sluzy do robienia a nie ogladania zdjec , no i ten Epson m prawie dwa razy wiekszy wyswietlacz niz w aparacie, tego w aparacie uzywam tylko do sprawdzania histogramu czasem.

Cytat:
epson - średnia firma
ale skoro chwalisz to znaczy że sprawuje się przyzwoicie więc hf ;]


Epson to obok Canona i HP firma robiaca najlepsze drukarki, w technice elektronicznej na pewno lepsza niz jakies dziwne tajwanskie badziewia (wiekszosc z koncowka nazwy firmy "-tek" ). A i w technice cyfrowej Epson jest swietny bo jako pierwszy wyprodukowal sprzet dla profesjonalistow - cyfrowego dalmierza (taki typ aparatu - troche lepszy ale ze specyficznym zastosowaniem niz typowa lustrzanka).

brzoza - Nie Cze 12, 2005 5:55 pm

Vitez juz lepiej bylo za 2k kupic sobie laptopa, nie dosc ze funkcjonalnie spelnia Twoje wymagania to ma ich o wiele wiecej.. badz co badz to normalny komputer.. i lepszy wyswietlacz.. jedyny minus to wielkosc, tzn jest wiekszy od tej zabaweczki epsona. Ale do pociagu sie zmiesci ;)
f3jk - Nie Cze 12, 2005 6:47 pm

kazwa tak jak gadalismy :wink: bieri tego Irivera!!!!
Kazwa - Nie Cze 12, 2005 7:00 pm

Noooo .. Irivier .. w sumie ok .. ale zaczelam sie zastanawiac nad Ipodem za troche wiecej kasy .. na ktorym kilka giga pomieszcze roznego typu .. Hmm, zobaczymy ile rodzice kasy doloza :D
gacu$ - Nie Cze 12, 2005 7:52 pm

ja mam creativa muvo slim 256 mega , słuchawki chujowe i w dodatku za duże (tzn wkładane do uszu ale takiej wielkości że po miesiącu ucho mnie przestało boleć dopiero ;p ), moim zdaniem jest mały (cieniutki) dobrze spełnia swoją funkcje odtwarza mp3 i wma(? nie pamiętam skrótu tego formatu) łatwy w obsłudze ( służy jako przenośny dysk) , radio , dyktafon. Moim zdaniem ma 1 duży minus. Ładuje sie tylko przez USB , wydaje mi sie że bez przerabiania jakiegoś zasilacza by sie nie obyło jeśli chciałbym go ładować z kontaktu a przecież tego typu zabawki najbardziej sie przydają na wyjazdach a tam raczej nie ma możliwości naładowania akumlatora. A wracając do pochwał to bateria jest całkiem wporzo. Napisane jest że trzyma 12 h przy jednym ładowaniu ale moim zdaniem wiecej. A ładuje sie też szybko. Reasumując jak chcesz kupywać se jakiegoś playera to zwróć uwagę na to w jaki sposób bedzie zasilany. Koszt - wydaje mi sie że koło 400 zł
WoLF - Nie Cze 12, 2005 8:09 pm

..heh fajne te zabawki..ale skzoda by mi bylo hajsu..ktorego nawet nie mam :roll: :cry: ..zrzuta dla WolFa ? :o


Numer konta:



BDK SA - Świdnik (mbank)
45 1100 2204 0055 3885 3779 6888

Ważne:
Dane odbiorcy:
"WOLF" - Tomasz Super..
ul. szklana nr. rozbity
21-040 Świdnik

Jako tytuł przelewu wpisz swój nick.
Pamiętaj, że pierwsze dwie cyfry numeru konta, to numer kontrolny banku. :twisted:

pEaCe

vitez - Pon Cze 13, 2005 7:38 am

Cytat:
Vitez juz lepiej bylo za 2k kupic sobie laptopa, nie dosc ze funkcjonalnie spelnia Twoje wymagania to ma ich o wiele wiecej.. badz co badz to normalny komputer.. i lepszy wyswietlacz.. jedyny minus to wielkosc, tzn jest wiekszy od tej zabaweczki epsona. Ale do pociagu sie zmiesci ;)


Wierz mi ze to nie byl nieprzemyslany zakup zabawki zamiast laptopa :P .
Laptop jest wiekszy, ciezszy, bardziej pradozerny, wolniejszy w odpalaniu i mniej wygodny w obsludze.
Ja toto nie zamierzam w pociagu uzywac tylko, ale ma mi sie miescic do kieszeni (sluchanie muzyki w drodze do pracy), plecaczka/torby foto i byc szybki we wlaczaniu i obsludze - zapelniam karte, wrzucam w czytnik, naciskam dwa klawisze, druga reka w tym samym czasie wkladajac druga karte do aparatu i gotowe - ta 'zabawke' wrzucam jak leci z powrotem do torby niech sobie kopiuje... w terenie, w czasie focenia nie mialbym czasu na zabawe laptopem by zrzucac fotki jak najszybciej z karty (np na Goraszce ledwo sie wyrabialem ze zrzucaniem zdjec na to ustrojstwo, laptop bylby jeszcze wolniejszy w obsludze ).

Prezes_Kiler - Pon Cze 13, 2005 2:32 pm

przekonałeś mnie vitez, masz racje...
Adolf - Pon Cze 13, 2005 3:14 pm

Taki maly offtopic, ale skoro juz jestesmy przy sprzecie audio ;)
http://www.jokaroo.com/ex.../toxicbass.html

brzoza - Pon Cze 13, 2005 5:56 pm

Cytat:

(..) (np na Goraszce ledwo sie wyrabialem ze zrzucaniem zdjec na to ustrojstwo, laptop bylby jeszcze wolniejszy w obsludze ).


dobra Vitez. Nie musisz sie przedemna tlumaczyc. Kupiles i niech ci dobrze sluzy.

vitez - Wto Cze 14, 2005 8:04 am

Cytat:

dobra Vitez. Nie musisz sie przedemna tlumaczyc. Kupiles i niech ci dobrze sluzy.


Najpierw piszesz "lepiej bylo kupic laptopa", teraz piszesz "nie musisz sie tlumaczyc" - zdecyduj sie. Pokazalem ci ze wg mnie nie bylo lepiej kupic laptopa a nie jakies tlumaczenie sie :p .
Ciekawe czy uzytkownikom palmow tez radzisz "lepiej bylo kupic laptopa" ? ;)

Prezes_Kiler - Wto Cze 14, 2005 9:51 am

[quote="Adolf"]Taki maly offtopic, ale skoro juz jestesmy przy sprzecie audio ;)
http://www.jokaroo.com/ex...ss.html[/quote]


o kurwa ;d

brzoza - Wto Cze 14, 2005 11:28 am

Vitez to byl taki specjalny post zeby skonczyc, bo dyskusja z Toba nie ma sensu. Myslalem ze skonczysz a ty dalej jazda :)

Mysle ze skoro wybrales cos takiego to rzeczywiscie dla Ciebie lepsza zabawka. Podejrzane wydaje sie tylko to ze sie tak usprawiedliwiasz... tak jak bys jednak myslal ze powinienes kupic laptopa ;) ale to tylko moje subiektywne odczucie.

vitez - Wto Cze 14, 2005 3:47 pm

Cytat:
Vitez to byl taki specjalny post zeby skonczyc, bo dyskusja z Toba nie ma sensu. Myslalem ze skonczysz a ty dalej jazda :)


Skoncze dopiero gdy moje bedzie na wierzchu :twisted:

Cytat:
Podejrzane wydaje sie tylko to ze sie tak usprawiedliwiasz...


Mylisz usprawiedliwianie sie z uzasadnieniem. Zarzuciles mi ze powinienem cos zrobic czego nie chcialem zrobic, to ci uzasadnilem dlaczego zrobilem to co chcialem zrobic a nie to co ty bys chcial bym zrobil lub to co ty bys zrobil.
Albo inaczej - probuje przy okazji ciebie przekonac ze gdybys potrzebowal czegos do podobnych zastosowan jak je wyzej opisalem to nie mecz sie z laptopem tylko kup cos tak malego jak ten Epson 8)

M!ng - Wto Cze 14, 2005 5:28 pm

MuVo : http://allegro.pl/show_item.php?item=54067782
Szczerze polecam.

brzoza - Wto Cze 14, 2005 8:11 pm

Dobra Vitez... masz racje, dobry wybor, tez bym tak zrobil... ale SKONCZ JUZ WRESZCIE ;)
vitez - Sro Cze 15, 2005 6:21 am

Cytat:
Dobra Vitez... masz racje


HA :twisted: 8)

pyz - Sro Cze 15, 2005 8:04 am

rotfl! spadłem z krzesła :)
Prezes_Kiler - Czw Cze 23, 2005 6:34 pm

urodziny mam 21sierpnia, żebyście za długo nei myśleli to możecie zrobić zrzutę na takie małe conieco ;d

http://mp3.wp.pl/p/inform...=1119552008.707

Matrix^^ - Czw Cze 23, 2005 7:47 pm

Ja tez chce takie....cóś :P
Trigger - Pią Lip 01, 2005 3:52 pm

ja wlasnie sobie kupilem muvo 512 tx fm - nie narzekam, jest OK ;]

dalem za niego 415 zl w proline (maja sklep interenetowy, hurtownie we wrocku i kilka placowek w calym kraju w tym u mnie w lubinie) w pozostalych sklepach kosztowal prawie 480-499, najtaniej w inecie widzialem za 395 - wiec cena niezla.
Jesli nie kupilas Kazwa jeszcze nic to sprawdz u nich sa dosc tani.
http://www.proline.pl/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group