Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Nexuiz

Teodor - Pią Cze 10, 2005 6:38 pm
Temat postu: Nexuiz
Witam

Dawno tu nie zagladalem :)

Jako że q2 powoli umiera (właściwie to już czysta agonia) - może jakaś alternatywa (troche nowsza)?

Właśnie wydany został Nexuiz -> http://www.nexuiz.com

Co w niej specjalnego?
- jest przede wszystkim for free,
- jest wieloplatformowa (Winda, linux, BSD,Mac...).
- no i ma niezłą grafę

Może znalazłby się chętny na postawienie serwera?

P.S.
polecam filmik z tej gierki -> do sciągniecia na w/w stronce.

--
Pozdrawiam

Matrix^^ - Pią Cze 10, 2005 8:23 pm

Nie sadze ze q2 umrze to tylko przejsciowy okres...a co to jest??
vitez - Sob Cze 11, 2005 12:04 am
Temat postu: Re: Nexuiz
Cytat:

Jako że q2 powoli umiera (właściwie to już czysta agonia)


Takie teksty to juz 5 lat temu mi sie znudzily 8) .
A poza tym ja i tak na q4 czekam.

brzoza - Sob Cze 11, 2005 11:30 am

Alternatywa dla CTF'a jest w sumie teraz WoW .. od srody jedyna gra na swiecie ktora ma rownie ciekawy tryb CTF ;) (patrz battlegroundy) :)
Adolf - Sob Cze 11, 2005 12:06 pm

Q2 umiera, a Nexuiz od poczatku jest martwy. Taka gra bez porzadnej promocji nie ma szans na wiekszy sukces, szczegolnie ze Nexuiz to oldschool DM, a teraz na topie sa kamperskie gry z CS na czele.
Nexuiz to modyfikacja oryginalnego engine Quake1, wiec jest to gra dosyc dynamiczna i nie jest raczej user-friendly. Grafika jak grafika, bez rewelacji, ale dobra... chociaz ten aspekt gier fpp akurat mnie najmniej interesuje.
Musze przyznac ze ciekawy projekt, ale nic wiecej. Raczej nie mam zamiaru w to grac, a napewno jakbym zaczal, to nie zastapi to starego poczciwego Q2.
Jezeli kogos zainteresuje Nexuiz, to jest jeszcze jedna podobna gra - Warsow ( http://www.warsow.net/ ). Moze nie tak mroczna jak Nexuiz, ale napewno tak samo dynamiczna i rowniez darmowa.

wilq - Wto Cze 14, 2005 2:19 pm

Fakt Q2 umiera.. ostatnio coraz czesciej jak wchodze na server nikogo niema albo sa ciagle ci co 4 lata temu.. Ja przezucilem sie na COD'a.. Jak dla mnie bomba ! :)
Yokai - Wto Cze 14, 2005 4:09 pm

oo..no prosze ja rowniez troche pogrywam w wolnych chwilach (ktorych jest coraz mniej :? ) .. wiec mam takie pytanko-wiem ze mozna skonfigurowac jakos tak cfg zeby osiagac wiecej klatek..tu cos waczyc tam wylaczyc- niestety nie jestem zbyt obeznany-wiec czy moglbys mi udzielic jakichs wskazowek ? moj komp jakby co to proc-1.8 ram-380 oraz graf-gf4 128ram..i wyciagam po ok 70 fps ze wszystkimi opcjami na max :? - da rade wiecej ?(pomiajac obnizenie jakosci )

bede dzwieczny za odp :wink:

ps-jestem swiadomy ze to forum q2 nie coda-sorki ze sie tu wcinam z offtopiciem ale na forum coda odp nie dostalem :?

f3jk - Wto Cze 14, 2005 7:51 pm

Cytat:
moj komp jakby co to proc-1.8 ram-380 oraz graf-gf4 128ram..i wyciagam po ok 70 fps

eee no lol :wink: , taki komp i 70fps, to je wrecz nie mozliwe cos masz zjebane!

ps: ee lokaj :roll: next post i ci stuknie 200 :P hAh

Adolf - Sob Lip 02, 2005 5:44 pm

Wyszla nowa wersja Warsow :/
http://www.warsow.net/forums/viewtopic.php?t=8024

SiDq - Nie Lip 03, 2005 7:26 am

pozdrawiam ;d

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group