Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - WALKI K1, MMA, Super liga itp,itd

f3jk - Pon Cze 13, 2005 9:12 am
Temat postu: WALKI K1, MMA, Super liga itp,itd
raczej nie musze mowic do czego ten topson sluzy :P
jak cos macie to walutu

ps: wi ktos moze cos o walce tyson vs sapp? w k1 bo widzialem qutnie tych panow na ringu, ale z niej malo mozna wywnioskowac;)

Yokai - Pon Cze 13, 2005 1:32 pm

http://www.k-1usa.net/doc...?fighterid=1228

to jest koles ... w swojej kategori nie ma rownych-no moze jedynie kaoklai no ale on nie w tej formule wystepuje :wink:

WoLF - Pon Cze 13, 2005 3:09 pm

..walka nie doszla do skutku...chodzilo cos o flote...i kontrakt nie zaostal podpisany..a wszytko ucichlo :wink:
Matrix^^ - Pon Cze 13, 2005 5:34 pm

Ja ostatni ogladałem finał w Chinach.....Choi vs Bonzaj-si hehe zieja byla leci czest fighting club wieczorkiem na eurosporcie 8)

pozdrawiam

Kribol - Pon Cze 13, 2005 8:21 pm

co za ptymitywny sport, o ile mozna to nazwac sportem =]
f3jk - Pon Cze 13, 2005 9:56 pm

masz racje krib szachy som lepshe 8)
Yokai - Wto Cze 14, 2005 7:45 am

Cytat:
masz racje krib szachy som lepshe


szachy tesh sa ok-czasem mozna zagrac :wink:

ogladal ktos wczoraj fight club?...byly eliminacje k1 max oraz na koncu walka Remyego Bonjaskiego(mistrz swiata k1) z Mercerem(byly mistrz swiata w boksie)...ech ale padlina- Remy wyszedl...podniosl noge, popchnal ja w kierunku twarzy mercera, szturchnal biednego babmusa po nosie a ten sie obrazil i powiedzial ze nie bedzie walczyl :? ... 10 sek..

ps-pewnie w podobny sposob zakonczy kariere Saleta...

Matrix^^ - Wto Cze 14, 2005 2:17 pm

E tam co wy mowice ja tam lubie sporty walki , całość tkwi w guście upodobania :wink:
Adolf - Nie Cze 19, 2005 5:05 pm

http://www.pridefc.com/pride2004/index_e.htm
Antonio Rodrigo Nogueira (Brazil) vs Pawel Nastula (Poland)
No ladnie ladnie, rzucili Nastule na Minotaura. Ciekaw jestem czy da rade.
Wogole sama smietanka walczy 1 lipca. Silva, Sakuraba, Vovchanchyn, bracia Nogueira i Cro Cop.

Adolf - Nie Cze 19, 2005 6:19 pm

Jeszcze wywiad + krotki opis.
http://www.pridefc.com/pr...s_05_0225_a.htm

Matrix^^ - Pon Cze 20, 2005 9:59 pm

Cro Cop rosyjski policjant ktory byl 3krotnym?? mistrzem swiata w k1
Nom nastula walczy tam troche ale i tak malo umie:D najebal bym go!!:P

Yokai - Wto Cze 21, 2005 7:39 pm

po tej walce powstanie nowa jednostka czasu...jedna saleta... :? ..daje mu max 45 - 50 sek...
ja nie wiem..ze tesh taka pierdola nie ma za grosz samokrytyki -nie wiem na co on liczy.. ale sie bardzo przeliczy...to rownie dobrze jakbym ja pakowal sie do k1-obydwu zabili by nas po chwili :wink:

Adolf - Wto Cze 21, 2005 8:21 pm

Yokai chyba ci sie cos pomylilo, bo ja wcale nie pisalem o Salecie, a o Nastuli. On sie nadaje jak najbardziej do pride, szczegolnie ze w judo pozamiatal co sie dalo, wiec co ma do stracenia :)
gacu$ - Wto Cze 21, 2005 8:41 pm

ojciec cos mi mówił ze widział reklame na polsacie sport tej wali miała byc bodajże o 9 rano byc transmitowana z japonii (albo retransmisjonowana) albo w sobote albo w niedziele (tę/ą która była) ale jakos sie nie doczekałem wiec termin inny ale skoro juz reklamy chodziły w tv wiec już to pewnie się odbyło ;]
Yokai - Sro Cze 22, 2005 8:59 am

fuck..mala pomylka :wink: - chodzilo mi oczywiscie o Nastule...kiedys jak trenowalem judo to kazdy go podziwial..co nie zmienia faktu- ze on saleta i inni nasi zawodnicy mimo ze osiagali kiedys sporo sukcesow to teraz beda po walkach w k1 jedynie obiektami zartow i tworcami nowych jendostek czasu-poprostu sa za slabi :? i niechca tego zauwazyc...no ale-moze z czasem czegos sie naucza...bez praktyki nic sie nie osiagnie i bylbym milo zaskoczony gdyby ktorys jednak pokazal na co go stac .. moze sie doczekamy mistrza k1 itd itp :wink:
Adolf - Sro Cze 22, 2005 11:30 am

Pride to nie jest K1 ! K1 to jest 'sport' otwarty dla wszystkich, a Pride to jest liga najlepszych, w ktorej zeby walczyc musisz podpisac umowe z organizatorami, a oni napewno nie beda podpisywac jej z kims slabym. Nastula nie przez przypadek sie tam znalazl, problem tylko w tym, ze na start dostal jednego z lepszych zawodnikow w pride :/
Jeszcze trzeba wziasc pod uwage, ze w K1 jest dosyc duzo zasad, a Pride to samowolka, praktycznie jedyna zasada to ograniczenia czasowe :)

Matrix^^ - Sro Cze 22, 2005 9:19 pm

http://www.starterupsteve.com/funny/ShotGun_Ed.jpg

WOW KURWA??

ziomek - Sro Cze 22, 2005 9:56 pm

eee tam cienias :)
SiDq - Sro Cze 22, 2005 10:00 pm

pfff
Żałosne, prymitywne i w ogóle wszystko co złe. ;- p

WoLF - Czw Cze 23, 2005 4:35 am

...synthol + photo shop ;) lipa heh... :wink:
Adolf - Nie Cze 26, 2005 11:41 am

http://sport.onet.pl/1120176,wiadomosci.html
Niestety tak jak sadzilem, Nastula przegral, ale zalozyl dzwignie minotaurowi, to juz cos :D Ma kontrakt na 5 pojedynkow, wiec jeszcze ma szanse sie pokazac, moze juz nie dostanie takiego rzeznika w drugim pojedynku jak minotaur :/
Te info o Cro Copie w tym newsie to jakas pomylka, on walczyl z minotaurem 2 lata temu heh.

Matrix^^ - Nie Cze 26, 2005 12:12 pm

Nom właśnie Adolf tez zauwazyłem, bo dzis na polsacie sport byla walka crocopa i rodrigeza z 2003 roku...szkoda ze nastula przegral
gacu$ - Nie Cze 26, 2005 12:50 pm

Cytat:
auricio Shogun - Antonio Rogerio Nogueira - na punkty

pizdziec walka jak ktos nie ma polsatu sport to niech se zassie z kądś jak tylko zripują.
Cytat:
Alistair Overeem - Igor Wowczanczyn

Ten Holender tak na boniaskiego robiony że aż żal ;/
Cytat:
Wanderlei Silva - Kazuhiro Nakamura

Dobra walka prawie cała w stujce omalże jak bójka uliczna ;p
Cytat:
Mirko Crocop - Ibragim Magomiedow

no comment middle kick w wątrobe i typ padł a wcześniej nic nie zaprezentował
Cytat:
Antonio Rodrigo Nogueira - Paweł Nastula - nokaut techniczny

moim zdaniem zajebista walka Nastula pokazał sie z naprawde dobrej strony nie poddał sie i o dziwo patrząc na tych japońców to o głowe przewyższał ich poziomem a w jednej z pierwszych minut prawie założył duszenie gilotynowe dla Nogueira ale jak wiadomo to zbyt doswiadczony zawodnik zeby tak szybko dac sie załatwic.
Czasem dobrze mieć polsat sport ;p jak o 9 rano usiadłem to tera z telewizora zlazłem bo z psem musze iść , ciao ;]

Adolf - Nie Cze 26, 2005 1:20 pm

Wlasnie obejrzalem ta walke Nastuli ( vhs rox lol ) i naprawde jak na pierwsza walke to poradzil sobie zajebiscie. Na poczatku ostro ruszyl na Minotaura i troche go wymacal w parterze, z duszeniem mu troche nie wyszlo, ale byl blisko. Noguiera to doswiadczony skurwysyn ( drugi w ogolnej klasyfikacji hw ) i w parterze nie ma z nim latwo, szczegolnie ze ma czarny pas bjj, dlatego tez udalo mu sie uwolnic z parteru, chociaz nie powiem zeby przyszlo mu to latwo. Potem juz przejal inicjatywe do konca, pare ciosow z kolana w glowie Nastuli i juz bylo po walce praktycznie, chociaz Nastula sie jeszcze trzymal jakis czas. Mino dokonczyl dewestacji okladajac glowe Nastuli na ziemi, chyba z 20 razy mu tam przywalil heh.
Generalnie to Nastula moze w Pride duzo zdzialac ( chociaz nie sadze zeby poradzil sobie z takimi kolosami jak Fedor i Silva, ale napewno moze byc dobry i medialny, bo w japonii judocy to prawie jak bogowie ). Troche mu brakuje wyszkolenia w innych technikach, no ale trenuje tylko 6 miesiecy, a tam przeciez walcza goscie ktorzy od 5 lat doskonala juz rozne style. Jedno jest pewne, ze Nastula to twardy koles i wie o co biega, gdyby mu dali kogos latwiejszego na start to powinien wygrac, ale nie z Minotaurem, jeszcze nie teraz :) Co by nie mowic ... Nastula prezentuje sie lepiej od veterana Yoshido, a Yoshido to przeciez tez pure judo player i jak wiadomo potrafil nie jednego powalic na ziemie.

WoLF - Nie Cze 26, 2005 5:03 pm

..da sie to zassac..ma ktos jakis link?:> ..bo nie kazdy ma polsat sport :cry:
spider] - Nie Cze 26, 2005 6:50 pm

Cytat:
...synthol + photo shop lipa heh...


wolf a moze: paczka anabolikow na dzien + caly czas silownia = lipa heh... 8)

gacu$ - Nie Cze 26, 2005 9:38 pm

spider ty głupi czy udajesz ? po 1 gołym okiem widać ze to pic na wode fotomontarz po drugie widać jak klatka od kapturów odstaje , po 3 nawet u koxów proporcje są zachowane - jeśli tak to można nazwac chodzi mi o biceps to barków etc ...
szyna^ - Nie Cze 26, 2005 9:57 pm

a mozna to sciagnac ? jesli bylo podane to sorki :P
Adolf - Pon Cze 27, 2005 1:26 am

http://lublin.mixed-ma.pl...s_minotauro.avi
podziekujecie pozniej :/

M!ng - Pon Cze 27, 2005 10:47 pm

No chetnie bym podziekowal, ale cos mi nie dziala ten twoj link Adi ;)
Adolf - Pon Cze 27, 2005 11:48 pm

Kur** Co zapodam gdzies linka, to na nastepny dzien on juz nie dziala, grr :/
Teraz na tej stronce mma lublin zrobili jakas prywatna sekcje i pewnie to z tego powodu, ale za chwile uploaduje ta walke na ftp gdzies.

Adolf - Pon Cze 27, 2005 11:54 pm

http://s35.yousendit.com/...2Z3OQ4Q6FQF99AN
Ktos byl szybszy ;)

Yokai - Wto Cze 28, 2005 6:36 am

1) a ja Ci Adolf podziekuje...sciagnalem sobie wczoraj linka-fakt ze na moim magicznym, najlepszym po tej stronie wisly laczu 64 kilo... sciagal sie 40-pare minut no ale dziala i jest ok :wink:
2) mysle ze mozemy byc dumni z Nastuli-bardzo dobra walka z bardzo dobrym przeciwnikiem..szczerze to nie jestem fanem pride-ale ta walka byla niezla i ciekawa...co najwazniejsze moze wkoncu doczekamy sie dobrego tak naprawde zawodnika polskiego-Nastula sie nadaje...jedyny maly defekt jaki mozna zauwazyc to brak kondychy...silowo przygotowany bardzo dobrze..ale konycha :? no ale-trenuje krotko..wiec ma czas..tymbardziej ze najtrudniejsze ma juz za soba... good job Nastula :wink:

SiDq - Wto Cze 28, 2005 10:04 am

a tu dodam, ze jestem ostro najebany i bede jeszcze pic pare dni ; ]]]]]]]]]
ale posty nabijam ; ]]]]]] mmmm ; ]]]]]

Yokai - Wto Cze 28, 2005 10:31 am

GL Sid :wink:
szyna^ - Wto Cze 28, 2005 11:17 am

Dzieki Adi.
white05 - Sob Sie 13, 2005 11:53 am

http://www.sublimedirecto...media/kimbo.wmv

Moze nie k1 ale ciekawe 8)

Matrix^^ - Sob Sie 13, 2005 2:58 pm

na emule duzo jest walk crocopa ja osobisice mam troche...czekamy na walke : Mirco crocop Filipovic vs Fedor Emelianenko:D o mistrza swiata zaplanowana na 26sierpnia

www.pridefc.com

polecam i pozdrawiam;]

white05 - Nie Sie 14, 2005 10:39 am

Podniecasz sie tym crocopem, jednego znasz i gadasz ciagle.Napisales,ze to rosyjski policjant to patrze,ze duzo wiesz :lol: on pochodzi z chorwacji.
spider] - Nie Sie 14, 2005 6:33 pm

nie 26 :wink:
FINAL CONFLICT 2005 - 28 sierpien

SiDq - Wto Sie 16, 2005 6:24 pm

http://sport.onet.pl/1148738,wiadomosci.html
Adolf - Wto Sie 16, 2005 7:50 pm

Fedor vs CroCop to faktycznie bedzie wydarzenie, tyle ze to nie walka o mistrzostwo swiata ( hi matrix ), ale o mistrzostwo pride, a to duza roznica, bo tych formul jest troche wiecej i ciezko powiedziec gdzie walcza najlepsi.
Ja mam nadzieje ze Fedor szybko sprowadzi do parteru CroCopa i zrobi ladne GnP, ewentualnie moze byc dzwignia ;D W kazdym razie mysle ze ta walka sie szybko skonczy, ale oczywiscie i tak wiekszosc osob kibicuje CroCropowi. Szkoda ze Fedor jest lepszy ;D

szyna^ - Sro Sie 17, 2005 1:40 pm

dajcie lepiej linki skad mozna te motywy sciagac..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group