Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - lf4 i 10

Kumanus - Czw Cze 30, 2005 12:14 pm
Temat postu: lf4 i 10
chlopaki .. nie wiem czy zauwazyliscie ale ja juz naprzyklad nie pamietam kiedy trafilem na cool'u q2ctf1.. w kolko klepane jest lf4 i 10... no przecierz to uz przesada ... przychodza te dm suki na ctf i z ctf robia sobie team dm ... no mnie juz chuj szczela .... zlikwidumy ta mape albo ograiczmy ja w jakis sposob.. albo cokolwiek zeby szlo chociarz czasami zagrac w tradycyjnego ctf ... prosze o przemyslenie mojej powyzszej flustracji :) pozdro!
Adolf - Czw Cze 30, 2005 12:40 pm

Hehe. Rok temu juz pisalem, zeby te mapy wypierdolic z servera w pizdu, ale wtedy wszyscy plakali jak male dzieci, ze musza byc jakies 'male i szybkie' mapy na serverze. Wszyscy narzekali na klasyki, ze sie przejadly, to teraz macie... lf4, lf10 caly czas w kolko, bez przerwy ;D Zwalanie winy na ludzi z DM jest bez sensu, bo oni malo kiedy chca zmieniac mapy. Zmieniaja je noskille, ktore na innych mapach sobie nie daja rady, gdzie jest wieksza powierzchnia, gdzie trzeba celowac i kontrolowac quada / ps / armory. Lf10 i lf4 to luzne mapki, gdzie wystarczy strzelac przed siebie i napewno ktos kiedys padnie. No i oczywiscie mozna pocwiczyc na nich refleks, jak to Grzdyl lubi robic :D
Mnie to osobiscie nie irytuje, czasami jedynie wkurwia :) Dlatego tez wogole nie przesiaduje na serverach ( chyba ze dobra ekipa na specu ), bo po co sie meczyc na zalosnych mapach. Wole wpasc na q2ctf1-2, zlac bande nobow i miec wewnetrzna satysfakcje, ze pomimo takiej przerwy nadal rzadze :D
Jedyny sposob na te mapy, to banowac ludzi ktorzy na nie votuja. Wtedy nie bedzie problemu.

Killer - Czw Cze 30, 2005 12:53 pm

Buehehe, ja tych map wogole na dysku nie mam i mnie wypierdala jak sa grane wiec nie mam problemu :P Wchodze jak jest grana mapa co ja mam na dysku i gitens... Ale macie problemy buehehe
ShreK - Pią Lip 01, 2005 8:43 am

no problem kumanus masz nie z tej ziemi :lol:
ja tam nic nie mam do tych mapek, sa fajne szybkie. no i czasami mozna sobie na nich pograc. jedynie zniemilbym to, aby na lf4 byl quad. wtedy ta mapka bylaby bardziej atrakcyjniejsza :D . a moze tez ktos pokusi sie dorzucic quada do lf10, wtedy dopiero bylby wypas (proponuje na sam srodeczek, zamiast rakietnicy) :wink:

PS. a jesli chodzi o votovanie, to skoro przechodzi to znaczy, ze ludzie lubia te mapki, mam racje? wiec skoro wiekszosc chce na nich grac, to nie widze problemu!

PS2. jesli juz naprawde chcecie rozdawac bany :P to moze takim osobom, ktore wchodza na server. mapa im sie nie podoba, no i daja "vote yes na ...". nie patrzac, na innych co sa dluzej od niego na serverze i graja sobie milo w obecna mapke! lub tez w przypadu masy ludzi na serverze, a tu nagle jakis kaleka poddaje glosowaniu mapke np. lf10. ludzie wola ta lf10 bardziej niz obecna, to glosuja. a pozniej trzeba potykac sie o swoich zawodnikow (bo jest 8 w druzynie) :?

PS3. dodajcie wiecej mapek do grania, no i bedzie wiekszy wybor. a co za tym idzie, moze ludziskom inne mapki sie spodobaja, no i nie bedzie problemu :P .

PS4. Kumanus zastosuj sobie rade killera, no i bedziesz mial problem z glowy :P

Kumanus - Pią Lip 01, 2005 1:57 pm

gram w ctf bo mnie kreci, dm w ogole nie interere, a lf4i10 to jets praktycznie dm, ale czasem idzie pograc ... ale nie jak idzie mapa (normalna, typowy ctf) a zaraz po niej lf4 i 10, potem moze 1,2 normalne mapy i znowo lf4 i 10 i tak w kolko caly dzien ... moze map lista temu winna ale kazde zmiany takie jakie przechodza (vote) to 90% lf4 badz 10. no korwa kiedy ja w ctf'a bede mogl pograc.. w ostatnim miesiacu nasilam swoja gre na servach i moze (bez kitu) z 4 razy udalo mi sie trafic q2ctf1,2 a to przecierz lubiane mapy. no korewa cos jest nie tak... chcialbym przekonac was do powrotu na old ctf i old mapy chociarzby czesciowo...
ShreK - Pią Lip 01, 2005 7:17 pm

hehe, ctf 1 i 2 juz nie sa tak bardzo lubiane. dzis np. zaladowalo ctf1, no i zostala mapa przeglosowana przez lf10 :) , wiec zapomnij. sporo ludzi lubi te mapy, no i trzeba sie z tym pogodzic :P
Kribol - Pią Lip 01, 2005 8:32 pm

gdy sie ma admina nie trzeba sie z tym godzic =], szkoda ze nie mam..
Nuclear - Pią Lip 01, 2005 10:22 pm

Cytat:
Shrek: a moze tez ktos pokusi sie dorzucic quada do lf10, wtedy dopiero bylby wypas (proponuje na sam srodeczek, zamiast rakietnicy) :wink:


Taka mapa juz jest zrobil ja Inch z naszego klanu, na stodku zamiast rakietnicy quad, a rocket launchet przeniesiony pod okienko na srodku i sie fajnie gra na niej 1 v 1.

A co do map to juz milion razy proponowalem dołozyc kilka, ale oczywiscie tacy ludzie jak adolf który nie gra prwie wcale czy kilku innych staruszków ctfa zaraz sie smieja, że mowe mapy to jedynie se moge dorzucic na ten "smieszny serwerek xm" jak to kiedys mi mówił adolf i pyz i ktos tam jeszcze, a nawet nie wiedza jakie to sa fajne i grywalne mapy. Bo ludzie sa ograniczeni i boja sie zmian...

EDIT: lf10 i 4 tez mnie nudza

Adolf - Pią Lip 01, 2005 10:32 pm

A ta przerobiona lfctf10 to pewnie na tym smiesznym serverze x|m tylko jest ? ;D
Wogole nie rozumiem czemu ja sie pojawiam w twoim tekscie, przeciez nie jestem adminem zadnego servera i na zadnego admina wplywu nie mam. Wyrazam tylko swoje zdanie, a to ze nie lubie dziwnych map ( nie mowie ze nie lubie innych, ale akurat wiekszosc propozycji byla slaba ) to nie moja wina. Juz dawno temu proponowalem wrzucic digital i destiny na servery.. i co ? Nie ma ich do dzisiaj. Wiec czuje taka sama bezsilnosc wobec adminow jak ty hehe.

Z-Factor - Sob Lip 02, 2005 10:29 am

powiem tak: jest jak jest, ale moze byc lepiej!
problemem nie sa grane mapy, problemem nie sa voty na DMowe mapy,
nawet problemem nie sa DMowe mapy grane w kolko.
(w koncu rasowi CTFowcy nie zhanbia sie, i nie wejda na jakies rail areny
i inne shity. a raila trzeba pocwiczyc, co nie ;) )

tak naprawde problemem sa fejki ...

ja wiem, ze CTF z samej natury nie jest prosty, gra zespolowa
jest cholernie trudna, i autentycznie wymaga to wysilku intelekualnego,
caly zespol musi grac jak jeden organizm, rzeby wygrac.
a z reszta, co ja tu Wam bede pierdolil, sami najlepiej wiecie jak jest.

natomiast jak jakies pizdeczki z DMa masowo wchodza na CTFowe servery,
i robia tu co chca, to cos jest nie tak !
ostatnio CTF jest zdominowany przez niedobitkow z DMa (tu powoluje sie
na ludzi, ktorzy wiedza ocb.)

jedynym ratunkiem jest grac pod swoja prawdziwa xywa. i nie ma innego rozwiazania.

nie ma sie czego obawiac, wiadomo, ze kazdy ma lepszy i gorszy dzien,
po chuj (za przeproszeniem) fejkowac ??? no naprawde po jaki chuj to robic ?

osobiscie wole wiedziec, ze np. gram z, albo przeciwko np. NN3
i wtedy gra staje sie fajniejsza.

i imho tu wlasnie tkwi potega CTFa !, a DMowcy niech sie pierdola !!
bo szczeze wierze, ze CTFowcy zaczna grac pod swoimi xywami i kazdy bedzie wiedzial
kto jest kto. i w koncu wylapie sie tych samolubnych DMowcow, i wypierdoli na zbity pysk !
CTF to CTF !! gramy razem ! a DM WON !!!!

ZF

Kumanus - Sob Lip 02, 2005 12:28 pm

powino nie byc vote.... krotka maplista w miare rozsadnie ulozona i hoj, jak ktos ma ochote pograc w q2 to bedzie gral na wszystkim, a jak nie to mozna przecierz poczekac 20 min i zrobic sobie kawe loda etc :)
Czy ta dyskusja ma sznase cos zmienic ? czy trzeba robic ankiete czy korwa co trzeba zrobic... niech ktos mnie oswieci... (fakt istnienia orlana pomijam to na koniec) pozdro1234

omen - Nie Lip 03, 2005 2:37 pm

e tam ;)
sorry za offtopic ale potrzebuje cd-keya/cracka do norton antivirus 2oo5 ;)

pozdro.

pyz - Nie Lip 03, 2005 10:21 pm

Nuc, Ty jednak masz nasrane, żalisz się jaki to ja niedobry, a w momencie gdy pojawiam się na servie na d'bry napierdalasz krzywe teksty do mnie, w momencie gdy nawet nie odezwałem się do Ciebie (i nie miałem zamiaru, ale teraz ręce mi opadły po Twoim poście).. Chłopczyku, ja rozumiem, że masz kompleks małego penisa, że próbujesz zaistnieć na scenie ctf, że starasz się być wielki, ale szczerze to mnie to pierdoli, na początku sam siebie skreśliłeś, narobiłeś sobie opini i taką opinie masz, by ją zmienić to musisz popracować nad tym, a nie walić żale, bo to nie jest "wybacz mi" ani "urzekła mnie twoja historia".. chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych poważnie, a jak nie to wypierdalaj z żalami na swojego biedny-smutny-malutki-nuczek.blog.pl /cry

[edit]
ZF, obecnie 3/4 polskiego CTFa to "el0 ziomki" ;) reszte sobie dopowiedz.

szyna^ - Nie Lip 03, 2005 10:46 pm

e?
Killus - Pon Lip 04, 2005 6:46 am

[quote="szyna^"]e?[/quote]

e2?

Nuclear - Wto Lip 05, 2005 1:31 pm

Cytat:
Nuc, Ty jednak masz nasrane, żalisz się jaki to ja niedobry, a w momencie gdy pojawiam się na servie na d'bry napierdalasz krzywe teksty do mnie, w momencie gdy nawet nie odezwałem się do Ciebie


No niezle sie usmialem...
Nigdy w zyciu do ciebie leszczu nie odezwałem bez powodu. I pozatym nigdy 1 nie zaczynalem beznadziejnej dyskusji z toba na serwie, wiec odpitol siurku.

f3jk - Sro Lip 06, 2005 11:04 am

co do lf4 i lf10 ee dla mnie sa dobre te mapki i je lubie ale tylko wtedy jak jest max 3v3 a nie 8v8 ;/ (zenada)... mozna by bylo wrzucic nowe, przykladowo na tydzien z 5 mapek nowych jak beda grywalne jakies to zostawic na dluzej...

ja to proponuje :D zalozmy Topson "Chcesz kurwiac na innych, masz zal, sprawe, wal tutaj..."

to ja tesh mam offtopic :twisted: ... gra ktos w Lineage2 na servie IsoGames?

:D

shinoda - Sro Lip 06, 2005 11:17 am

Cytat:
ja to proponuje Very Happy zalozmy Topson "Chcesz kurwiac na innych, masz zal, sprawe, wal tutaj..."


a to nie jest obora od tego? :shock:

Adolf - Sro Lip 06, 2005 1:04 pm

Obora sie zle kojarzy, a tak bedziesz mial topic dla ludzi inteligentnych :D
kazpex - Pią Lip 15, 2005 9:21 am

kiedy ja grywam (czyt. nocą) to ludzi na serwerze można policzyć na palcach jednej ręki. Wtedy gra na wiekszych mapach staje się nudna ze względu na spore połacie terenu i małą liczbę graczy także jestem przeciw zrezygnowaniu z opcji vote...
modo - Wto Sie 23, 2005 7:51 pm

ostatnio troche grywam i nie wiem czemu wszyscy płaczą na lfctf10 albo 4... gdy wszyscy wychodzą z serwa zostaje 4 playerów jest wtedy idealna.. a swoją drogą.. zauważyłem , że gdy mało osob jest na serwie wystarczy wrzucić właśnie lf10 i moment jest pełny skład

:lol:

szczekus - Wto Sie 23, 2005 11:00 pm

mowiac szczerze ejst w tym ziarnko prawdy..
Adolf - Wto Sie 23, 2005 11:26 pm

Wiekszosc lubi lf10, bo to prosta mapka. Wystarczy strzelac i zawsze ktos ginie, latwo sie fraguje i szybko nosi flagi. Tylko wez pod uwage, ze nie kazdy lubi taka gre. Niektorzy lubia sie napakowac, wziasc quada i dopiero potem sobie pobiegac, bo po co sie niepotrzebnie narazac na niebezpieczenstwo ;D
Do 2 vs 2 czy tez 1 vs 1 - lf10 moze i sie nadaje, ale nie jest to zbytnio wymagajaca gra, ot takie sobie strzelanie. Prawdziwa gra dopiero zaczyna sie na ctf1 albo ctf2, ale do tych map trzeba miec nerwy... no i skilla ;P
Aha, no jo jest jeden argument za lf10... mozna sobie refleks pocwiczyc, ale to tylko noskille musza cwiczyc, porzadny gracz nie potrzebuje tego zbednego treningu :)

pyz - Wto Sie 23, 2005 11:30 pm

hehe, chyba nigdy Grzdylowi nie zostanie zapomniane to "ćwiczenie refleksu" ;-) ale fakt faktem, ctf1 i ctf2 to prawdziwa klasyka i kwintesencja CTF'a..
szyna^ - Sro Sie 24, 2005 11:01 am

co fakt to fakt popieram ;> q2ctf1 q2ctf2 ownz!
Vea - Pią Sie 26, 2005 2:02 pm

q2ctf2... rulez... moze jakas ankieta? :roll:
Prezes_Kiler - Pią Sie 26, 2005 2:29 pm

pierwszej strony nie czytałem,
kwintesencja problemu zawarta jest w ostatnim poście Adeigo

budzik - Sro Lis 02, 2005 9:55 am

a ja mam inna propozycje... mianowicie zablokowac cos takiego jak MapVote... jedynie zeby admin posiadal taka moc. np kiedy wszyscy narzekaja ze mapa nie taka ze cos przeszkadza to tylko admin (a jest o nich caly temat wyzej na forum) moze zavotowac ewentualnie. a nie ze jakis 12 latek o xywe JebacFiolet wpisuje mapvote lfctf10/4. i reszta jak baranki Vote yes, Vote yes... :shock:

lub inne rozwiazanie. coolnet powinien miec tylko zablokowane MapVote. inne serwery niech beda mialy ta przypadlosc zmienianai maphy przez szarakow. coolnet to juz nie tylko ogolno polski server. slychac o nim w innych krajach. wiec tak np jak na xs1 lub xs2 nie ma czegos takiego jak mapvote tam leci seria po kolei i basta. na coolnecie proponuje zrobic to samo. to dobrze zrobi na skilla na innych mapach a tak zwani DMowcy CTFowcy przejda na inne servery i nie bedzie noobof...

na poczatek proponuje ustawienie. ze gdy ktokolwiek wpisze mapvote automatycznie Kick Player. i sie nauczy nie wpisywac komendy...

nie rowniez sie juz przejadly te mapy... ale poznal bym nowe rowniez. jestem tez staruszkiem tej sceny i nie chce byc zawsze staruszkiem... a nowe mapy daja nowe mozliwosci... nowe uniesienia z gry. zabawa, miodnosc...

pozro.

pyz - Sro Lis 02, 2005 12:23 pm

a mówią, że to ja mam poronione pomysły.. lol :)
budzik - Sro Lis 02, 2005 12:35 pm

a pyza uwazasz ze to poroniony pomysl... chyba jedyny z mozliwych do wykonania...
Killer - Czw Lis 03, 2005 7:15 am

popieram pyze :D Tesh myslalem ze tylko on ma poronione pomysly hahaha

Najlepsze jest to "kick za wpisanie mapvote" haha

budzik - Czw Lis 03, 2005 8:53 am

smiej sie smiej killer... moze bys wymyslil cos leprzego?? ale przecierz ty tylko grasz... ;p
Yokai - Czw Lis 03, 2005 9:09 am

hm..troche dziwne widziec znow w akcji topic, ktory zakonczyl sie kilka miechow temu ;/
ale powstaje pytanie czy lepiej dyskutowac o przeszlosci czy nie dyskutowac wogole

z 1 strony pomysl budzika nie jest zly. Jakby nie patrzec to byla by to metoda na ograniczenie spedzania czasu na mapach lf4 i 10. Moze ten kick to przesada drobna ;] ale tak sobie mysle, ze pomysl nie jest zly...

ale

z 2 strony-te lamerskie mapy od czasu do czasu sie przydaja;[. Sa sytuacje gdy na serwie jest tylko kilka osob np 3,4...niestety taki shit tez sie zdarza. Wtedy niezbyt przyjemnie gra sie np na Capture Showdown ;]

ale to tylko moja opinia

budzik - Czw Lis 03, 2005 11:37 am

no to co uwazasz... zastosowac tzw czasowa kontrole?? wiem ze odgrzebuje stare smieci ale nie bywalem tu i wiecie wypowiadam sie na tematy ktore mnie interesuja.
Yokai - Czw Lis 03, 2005 11:53 am

co ja uwazam..hm..

otoz jesli mam byc szczery-to srednio na jeza mi to przeszkadza..gram ok godz..czasem jak mam wolnego troche to 2 dziennie..i zawsze for fun-wiec te debilne mapy malo mnie juz ruszaja..czy sobie postrzelam dla jaj tu czy tam-to malo wazne...sorki ale tak jest ;/

a jesli gra zacsme jest troche powazniejsza- vide klanowki-to rozwiazanie jest banalne..a w zasafdzie to nic nie trzeba rozwiazywac z prostej przyczyny-zaden normalny klan nie bedzie sie katowal na tych gownianych mapach ;]

uwazam ze nie powinienes sie tym przejmowac budzik-naprawde niewarto ;]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group