Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

CTF.pl League - Nowy sezon

Kribol - Nie Sie 07, 2005 1:35 pm
Temat postu: Nowy sezon
Liga? wtf? no i jak bedzie...

Na stronie ligi ( dla tych co zapomnieli http://liga.ctf.pl) jest tez ankieta w jakim miesiacu ma sie rozpoczac.

Kazwa - Nie Sie 07, 2005 1:39 pm

Pazdziernik ..
Prezes_Kiler - Pon Sie 08, 2005 8:08 am

wrzesień tak czy nie ?
Blade - Pon Sie 08, 2005 9:59 am

pazdziernik...
omen - Pon Sie 08, 2005 5:13 pm

wrzesien ...
przygranie ktos edka do klanu? ; x

SiDq - Pon Sie 08, 2005 6:21 pm

pazdziernik :oops:
Matrix^^ - Pon Sie 08, 2005 6:30 pm

wrzesien...bo juz nie moge sie doczekac....edek a kto to?? pewnie jakis pro :twisted: ....no ale zaryzykuje i go przygarne :lol:
Rezore - Pon Sie 08, 2005 9:10 pm

MATRIX L O L :twisted:
Matrix^^ - Wto Sie 09, 2005 1:07 pm

Troche za mało te 10glosów....:/ krib daj ogloszenie na coolnecie
szyna^ - Wto Sie 09, 2005 1:22 pm

;d ja byc positive!
Kribol - Sro Sie 10, 2005 1:41 am

Liga oczywiscie wystartuje jezeli beda klany chetne do gry, na poczatku wrzesnia postaram sie zlapac CL'ow wszystkich klanow wystepujacych w poprzedniej edycji Ligi no i ewentualnie klanow nowo powstalych, a znam chyba tylko jeden zem. Minimum 5 klanow musi wystepowac w lidze inaczej nie ma sensu cos organizowac. Jezeli juz teraz jakis klan jest pewny udzialu w lidze to prosze o kontakt ze mna. w celu zapisania sie. Co do terminu rozpoczecia to bedzie to zapewne poczatek badz srodek pazdziernika, jest to termin najbardziej pasujacych dla wszystkich gdyz rozpoczyna sie nauka i wszyscy powinni juz byc po wakacjach. To tyle jak naarzie spraw organizacynych, w razie gdyby wystapily jakies zmiany oczywiscie podam je na forum.
vitez - Sro Sie 10, 2005 2:39 am

Wszystkim ewentualnym chetnym zwroce tylko uwage ze rowniez w okolicach poczatku pazdziernika ma wyruszyc kolejny sezon Clanbase :roll: .
duke - Sro Sie 10, 2005 9:25 am

Kribol, zajal bys sie organizacja tej ligi? :D z kim z Adolfem? hehe jemu ciezko ruszyc dupsko po fajki do kiosku, nie wspominajac juz o zrobieniu czegokolwiek dla innych =]. Poza tym narazie graja chyba tylko 3 klany na polskich serverach: zem sm i >> o S nie wspomne bo nikomu sie grac nie chce. slabo widze te lige :D , moze zajmij sie najpierw zorganizowaniem meczu allstar hehe.
mi pasuje: pazdziernik, listopad.

Matrix^^ - Sro Sie 10, 2005 10:50 am

e tam duke.....ja wole lige znajac zycie ewc i inv zmotywuje sie przed liga:D

powodzenia;)

omen - Sro Sie 10, 2005 11:25 am

na ewc raczej bym nie liczyl. ; x
Kribol - Sro Sie 10, 2005 12:04 pm

Duke zajac sie zajme, gorzej bedzie z sedziowaniem meczy, ale to raczej nie problem napewno znajdzie sie kilku sedziow do tego. A co do klanow to mysle ze to wszystko sie zmieni jak tylko zacznie sie nauka, ludzie wroca z wyjazdow/pracy itp. i wszystko bedzie po staremu :)
luz - Sro Sie 10, 2005 12:09 pm

a ja wam dam pomysl, rozbijcie klany, na "podklany" ;) ktore wystartuja w lidze, np, 2 jakis mitotajacych gostkow + 3 srednich niedobitokow, tak zeby kazdy "Team" mial maxymanie 6 osob. wtedy raz ze szanse sie wyrownaja, dwa bedzie wiecej rywal trzy chyba lepsza zabawa. takze nie wrzucac do jednego teamu np, szyny, krba, adolfa, duka, i faye tylko np, szyna i krib + 3 matrixow , lub adolf i duke + 3 matrixow... itp itd. wydaje mi sie to za dobry pomysl. ;)

Ba nawet losowe teamy mozemy zrobic, np, do jednej grupy wrzucimy samych miotajaych chetnych grac w lidze, i utworzymy, np 10 x2 ;) a potem... sie reszte chetnych sednich graczy losowo do rzuci i utworzy "klany" ;)... i to by bylo cos nowego, ;) .

Kribol - Sro Sie 10, 2005 12:53 pm

Tylko ze niektore klany planuja granie w clanbase i dobrze by bylo gdyby w polskiej lidze graly takim samym squadem wiadomo z jakich powodow.
luz - Sro Sie 10, 2005 2:03 pm

krib, idz sobi wlacz motylka. ;p to ja tu nabazgralem jakies 1500liter ;) a ty mi to jednym zdaniem obalasz? go away you noti noti boy :P
Vea - Sro Sie 10, 2005 2:36 pm

pazdziernik... bo ta... bo mam urodziny ;)
Kribol - Sro Sie 10, 2005 3:17 pm

Cytat:
krib, idz sobi wlacz motylka. ;p to ja tu nabazgralem jakies 1500liter ;) a ty mi to jednym zdaniem obalasz? go away you noti noti boy :P


ROGER

shinoda - Sro Sie 10, 2005 3:50 pm

Cytat:
Ba nawet losowe teamy mozemy zrobic, np, do jednej grupy wrzucimy samych miotajaych chetnych grac w lidze, i utworzymy, np 10 x2 ;) a potem... sie reszte chetnych sednich graczy losowo do rzuci i utworzy "klany" ;) ... i to by bylo cos nowego, ;) .


acha...
slaby pomysl bo wg mnie te teamy nie dogadaja sie co do gry- bo inaczej sie gra z klanem a inaczej z randomami. ktos nie bedzie mial czasu, ktos z kims sie 'zetnie' i po teamie...
takie mecze to mozna sobie robic wieczorem na coolu :]
ale liga tego typu imo nie ma sensu.

-
jak dla mnie wrzesien :]

luz - Sro Sie 10, 2005 4:33 pm

no to zrobcie sobie inv poraz drugi i nie rozgrywajmy ligi, bo i po co wiadomo kto wygra. :))))
Matrix^^ - Sro Sie 10, 2005 5:04 pm

Ziut jeszcze spi??....Wiec lepiej troche poczekac
Kribol - Nie Sie 14, 2005 1:08 pm

Taka mala uwaga strona Ligi calkowicie zacznie zyc od 1 wrzesnia :) kiedy tornistry pojda w ruch, co u niektorych.
Grzdyl - Czw Sie 25, 2005 8:55 pm

pazdziernik :(
kozako - Czw Sie 25, 2005 10:18 pm

pazdziernik, a ewc sie zbierze ;]
Kribol - Pią Sie 26, 2005 4:22 pm

raczej wolabym zeby to ziutek napisal :)
pyz - Pią Sie 26, 2005 5:31 pm

kozie nie ufasz? :)
szyna^ - Pią Sie 26, 2005 10:55 pm

ta koza zna swoich ziomkow ;P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group